mersul trenurilor Barlad - Iasi

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Iasi trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Barlad / Trenuri care sosesc in gara Barlad
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Iasi trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Iasi / Trenuri care sosesc in gara Iasi
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterRegio 402 02:53 am 1Bucuresti Nord (19:40-19:40) 2Ploiesti Sud (20:29-20:31) 3Buzau (21:37-21:51) 4Focsani (23:02-23:04) 5Bacau (00:39-00:41) 6Roman (01:14-01:16) 7Iasi (02:53-02:53 am)
InterCity 561 12:31 pm 1Marasesti (09:39-09:39) 2Tecuci Nord hc (10:04-10:05) 3Birlad (10:42-10:44) 4Vaslui (11:34-11:36) 5Nicolina (12:25-12:26) 6Iasi (12:31-12:31 pm)
InterCity 563 23:30 pm 1Marasesti (20:39-20:39) 2Tecuci Nord hc (21:03-21:04) 3Birlad (21:41-21:42) 4Vaslui (22:32-22:33) 5Nicolina (23:23-23:24) 6Iasi (23:30-23:30 pm)
InterRegio 1661 19:00 pm 1Bucuresti Nord (12:00-12:00) 2Ploiesti Sud (12:40-12:42) 3Mizil (13:16-13:17) 4Buzau (13:51-13:53) 5Rimnicu Sarat (14:27-14:28) 6Focsani (15:07-15:09) 7Tecuci (15:59-16:12) 8Birlad (16:55-16:57) 9Crasna (17:33-17:34) 10Vaslui (17:53-17:54) 11Birnova (18:36-18:37) 12Nicolina (18:51-18:53) 13Iasi (19:00-19:00 pm)
InterRegio 1663 23:08 pm 1Bucuresti Nord (16:05-16:05) 2Ploiesti Sud (16:46-16:48) 3Mizil (17:22-17:23) 4Buzau (17:57-17:59) 5Rimnicu Sarat (18:31-18:33) 6Focsani (19:11-19:13) 7Tecuci (20:01-20:14) 8Birlad (20:57-21:00) 9Crasna (21:36-21:37) 10Vaslui (21:56-21:57) 11Buhaiesti (22:16-22:17) 12Birnova (22:45-22:46) 13Nicolina (23:00-23:01) 14Iasi (23:08-23:08 pm)
InterRegio 1667 05:52 am 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:52) 5Rimnicu Sarat (01:24-01:25) 6Focsani (02:02-02:03) 7Marasesti (02:29-02:41) 8Tecuci Nord hc (03:05-03:06) 9Birlad (03:48-03:49) 10Crasna (04:25-04:26) 11Vaslui (04:45-04:46) 12Birnova (05:28-05:29) 13Nicolina (05:43-05:45) 14Iasi (05:52-05:52 am)
InterRegio 1763 20:29 pm 1Brasov (12:00-12:00) 2Predeal (12:32-12:34) 3Azuga (12:41-12:42) 4Busteni (12:47-12:48) 5Sinaia (12:56-12:58) 6Cimpina (13:27-13:28) 7Ploiesti Vest (13:52-13:54) 8Ploiesti Sud (14:00-14:02) 9Mizil (14:36-14:37) 10Buzau (15:10-15:12) 11Rimnicu Sarat (15:45-15:46) 12Focsani (16:25-16:27) 13Tecuci (17:14-17:27) 14Birlad (18:10-18:12) 15Crasna (18:48-18:49) 16Vaslui (19:08-19:09) 17Buhaiesti (19:38-19:40) 18Birnova (20:05-20:06) 19Nicolina (20:20-20:22) 20Iasi (20:29-20:29 pm)
InterRegio 1766 07:00 am 1Timisoara Nord (14:53-14:53) 2Aradu Nou (15:44-15:45) 3Radna (16:31-16:32) 4Savirsin (17:15-17:16) 5Ilia (17:48-17:49) 6Deva (18:12-18:14) 7Simeria (18:26-18:29) 8Orastie (18:46-18:47) 9Sibot (19:05-19:06) 10Vintu de Jos (19:20-19:21) 11Alba Iulia (19:30-19:32) 12Teius (19:57-20:01) 13Aiud (20:12-20:13) 14Razboieni (20:31-20:32) 15Cimpia Turzii (20:47-20:48) 16Cluj Napoca (21:42-21:54) 17Gherla (22:48-22:49) 18Dej Calatori (23:08-23:11) 19Beclean pe Somes (23:36-23:38) 20Salva (0:-00:02) 21Nasaud (00:09-00:11) 22Ilva Mica (00:33-00:35) 23Lunca Ilvei (01:09-01:10) 24Vatra Dornei Bai h (01:57-01:59) 25Vatra Dornei (02:06-02:07) 26Iacobeni (02:21-02:22) 27Mestecanis (02:32-02:33) 28Pojorita (02:54-02:55) 29Cimpulung Moldovenesc (03:04-03:05) 30Cimpulung Est (03:11-03:12) 31Vama (03:26-03:27) 32Frasin (03:38-03:39) 33Gura Humorului Oras (03:47-03:48) 34Suceava (04:36-04:48) 35Veresti (04:59-05:17) 36Dolhasca (05:32-05:34) 37Pascani (05:51-05:53) 38Tirgu Frumos (06:20-06:21) 39Iasi (07:00-07:00 am)
InterRegio 1832 18:08 pm 1Cluj Napoca (09:12-09:12) 2Gherla (10:06-10:07) 3Dej Calatori (10:26-10:28) 4Beclean pe Somes (10:53-10:55) 5Salva (11:17-11:19) 6Nasaud (11:26-11:28) 7Ilva Mica (11:51-11:53) 8Lunca Ilvei (12:34-12:35) 9Vatra Dornei Bai h (13:22-13:24) 10Vatra Dornei (13:31-13:33) 11Iacobeni (13:47-13:48) 12Mestecanis (13:58-13:59) 13Pojorita (14:20-14:21) 14Cimpulung Moldovenesc (14:30-14:32) 15Cimpulung Est (14:39-14:40) 16Vama (14:54-14:56) 17Frasin (15:07-15:08) 18Gura Humorului Oras (15:16-15:18) 19Suceava (16:05-16:15) 20Veresti (16:25-16:26) 21Dolhasca (16:41-16:42) 22Pascani (16:59-17:01) 23Tirgu Frumos (17:28-17:29) 24Iasi (18:08-18:08 pm)
InterRegio 1834 21:31 pm 1Timisoara Nord (06:21-06:21) 2Aradu Nou (07:25-07:26) 3Arad (07:32-07:48) 4Sintana (08:18-08:20) 5Chisineu Cris (08:39-08:41) 6Ciumeghiu (09:06-09:07) 7Salonta (09:17-09:18) 8Oradea (09:58-10:00) 9Alesd (10:33-10:34) 10Ciucea (11:18-11:19) 11Huedin (11:42-11:43) 12Aghires (12:07-12:08) 13Cluj Napoca (12:34-12:46) 14Gherla (13:41-13:42) 15Dej Calatori (14:01-14:03) 16Beclean pe Somes (14:27-14:28) 17Salva (14:50-14:51) 18Nasaud (14:58-14:59) 19Ilva Mica (15:21-15:23) 20Lunca Ilvei (15:57-15:58) 21Floreni (16:33-16:34) 22Vatra Dornei Bai h (16:48-16:50) 23Vatra Dornei (16:57-16:58) 24Iacobeni (17:12-17:13) 25Mestecanis (17:23-17:24) 26Pojorita (17:45-17:46) 27Cimpulung Moldovenesc (17:55-17:57) 28Cimpulung Est (18:03-18:04) 29Vama (18:17-18:18) 30Frasin (18:29-18:30) 31Gura Humorului Oras (18:38-18:39) 32Suceava (19:26-19:36) 33Veresti (19:46-19:48) 34Dolhasca (20:03-20:05) 35Pascani (20:22-20:24) 36Tirgu Frumos (20:51-20:52) 37Iasi (21:31-21:31 pm)
InterRegio 1838 09:50 am 1Timisoara Nord (17:30-17:30) 2Buzias (18:23-18:24) 3Lugoj (19:06-19:08) 4Manastur (19:44-19:45) 5Faget (19:54-19:55) 6Margina (20:03-20:04) 7Ilia (20:52-20:53) 8Deva (21:17-21:19) 9Simeria (21:31-21:44) 10Orastie (22:01-22:02) 11Sibot (22:20-22:21) 12Vintu de Jos (22:35-22:36) 13Alba Iulia (22:45-22:47) 14Teius (23:12-23:14) 15Aiud (23:25-23:26) 16Razboieni (23:44-23:45) 17Cimpia Turzii (0:-00:01) 18Cluj Napoca (00:56-01:08) 19Gherla (02:02-02:03) 20Dej Calatori (02:22-02:24) 21Beclean pe Somes (02:49-02:50) 22Salva (03:12-03:13) 23Nasaud (03:20-03:21) 24Ilva Mica (03:43-03:44) 25Lunca Ilvei (04:18-04:19) 26Floreni (04:54-04:55) 27Vatra Dornei Bai h (05:09-05:10) 28Vatra Dornei (05:17-05:18) 29Iacobeni (05:32-05:33) 30Mestecanis (05:43-05:44) 31Pojorita (06:05-06:06) 32Cimpulung Moldovenesc (06:15-06:16) 33Cimpulung Est (06:22-06:24) 34Vama (06:38-06:39) 35Frasin (06:50-06:51) 36Gura Humorului Oras (06:59-07:00) 37Suceava (07:47-07:57) 38Veresti (08:07-08:08) 39Dolhasca (08:23-08:24) 40Pascani (08:41-08:43) 41Tirgu Frumos (09:10-09:11) 42Iasi (09:50-09:50 am)
InterRegio 1850 23:19 pm 1Adjud (20:21-20:21) 2Bacau (21:02-21:10) 3Roman (21:40-21:42) 4Tirgu Frumos (22:39-22:40) 5Iasi (23:19-23:19 pm)
InterRegio 1858 20:46 pm 1Vatra Dornei Bai h (16:24-16:24) 2Mestecanis (16:49-16:50) 3Cimpulung Moldovenesc (17:20-17:22) 4Vama (17:39-17:40) 5Gura Humorului Oras (17:58-18:00) 6Suceava (18:56-18:59) 7Pascani (19:39-19:40) 8Tirgu Frumos (20:07-20:08) 9Iasi (20:46-20:46 pm)
InterRegio 1861 22:39 pm 1Constanta (13:00-13:00) 2Medgidia (13:27-13:28) 3Cernavoda Pod (13:46-13:47) 4Fetesti (14:13-14:15) 5Tandarei (14:41-14:42) 6Faurei (16:04-16:06) 7Buzau (17:04-17:26) 8Rimnicu Sarat (18:01-18:02) 9Focsani (18:40-18:42) 10Marasesti (19:09-19:21) 11Tecuci Nord hc (19:45-19:46) 12Birlad (20:25-20:27) 13Crasna (21:04-21:05) 14Vaslui (21:25-21:27) 15Buhaiesti (21:46-21:47) 16Birnova (22:14-22:15) 17Nicolina (22:29-22:31) 18Iasi (22:39-22:39 pm)
InterRegio 1864 10:46 pm 1Galati (06:11-06:11) 2Barbosi (06:30-06:31) 3Liesti (07:20-07:21) 4Tecuci (07:52-07:53) 5Birlad (08:37-08:39) 6Crasna (09:15-09:17) 7Vaslui (09:36-09:38) 8Buhaiesti (09:57-09:58) 9Birnova (10:23-10:24) 10Nicolina (10:38-10:39) 11Iasi (10:46-10:46 pm)
InterRegio 1866 21:13 pm 1Galati (16:18-16:18) 2Barbosi (16:38-16:39) 3Liesti (17:30-17:31) 4Tecuci (18:03-18:04) 5Birlad (19:02-19:05) 6Crasna (19:41-19:43) 7Vaslui (20:02-20:05) 8Buhaiesti (20:24-20:25) 9Birnova (20:50-20:51) 10Nicolina (21:05-21:06) 11Iasi (21:13-21:13 pm)
Regio 5401 10:36 pm 1Marasesti (04:45-04:45) 2Padureni Putna (04:52-04:53) 3Calimanesti Vrancea h (04:57-04:58) 4Pufesti (05:04-05:05) 5Domnesti Tirg hc (05:09-05:10) 6Adjud (05:22-05:32) 7Adjudu Vechi h (05:36-05:37) 8Siscani h (05:41-05:42) 9Sascut (05:48-05:49) 10Orbeni (05:56-05:57) 11Racaciuni (06:03-06:04) 12Faraoani (06:11-06:12) 13Siretu Bacau hc (06:17-06:18) 14Valea Seaca (06:22-06:23) 15Letea h (06:29-06:30) 16Bacau (06:40-07:07) 17Itesti (07:18-07:19) 18Serbesti Bacau hc (07:23-07:24) 19Galbeni (07:29-07:30) 20Secuieni Roman (07:38-07:39) 21Trifesti hc (07:43-07:44) 22Roman (07:52-07:54) 23Sabaoani (08:01-08:02) 24Mircesti (08:08-08:09) 25Halaucesti (08:13-08:14) 26Mogosesti hc (08:19-08:20) 27Muncel (08:24-08:25) 28Stolniceni hc (08:29-08:30) 29Pascani Triaj h (08:35-08:36) 30Pascani (08:45-09:09) 31Ruginoasa (09:24-09:25) 32Costesti Iasi hc (09:33-09:34) 33Pietrisu hc (09:38-09:39) 34Tirgu Frumos (09:45-09:46) 35Sirca (09:55-09:56) 36Budai hc (10:02-10:03) 37Podu Iloaiei (10:09-10:10) 38Letcani (10:17-10:18) 39Iasi (10:36-10:36 pm)
Regio 5403 08:02 am 1Bacau (04:55-04:55) 2Itesti (05:06-05:07) 3Serbesti Bacau hc (05:11-05:12) 4Galbeni (05:17-05:18) 5Secuieni Roman (05:26-05:27) 6Trifesti hc (05:31-05:32) 7Roman (05:41-05:43) 8Sabaoani (05:50-05:51) 9Mircesti (05:57-05:58) 10Halaucesti (06:02-06:03) 11Mogosesti hc (06:08-06:09) 12Muncel (06:13-06:14) 13Stolniceni hc (06:18-06:19) 14Pascani Triaj h (06:24-06:25) 15Pascani (06:34-06:54) 16Tirgu Frumos (07:22-07:23) 17Iasi (08:02-08:02 am)
Regio 5405 17:20 pm 1Bacau (13:55-13:55) 2Itesti (14:06-14:07) 3Serbesti Bacau hc (14:11-14:12) 4Galbeni (14:17-14:18) 5Secuieni Roman (14:26-14:27) 6Trifesti hc (14:31-14:32) 7Roman (14:40-14:42) 8Sabaoani (14:49-14:50) 9Mircesti (14:56-14:57) 10Halaucesti (15:01-15:02) 11Mogosesti hc (15:07-15:08) 12Muncel (15:12-15:13) 13Stolniceni hc (15:17-15:18) 14Pascani Triaj h (15:23-15:24) 15Pascani (15:33-15:53) 16Ruginoasa (16:07-16:08) 17Costesti Iasi hc (16:15-16:16) 18Pietrisu hc (16:21-16:22) 19Tirgu Frumos (16:28-16:29) 20Sirca (16:39-16:40) 21Budai hc (16:46-16:47) 22Podu Iloaiei (16:54-16:55) 23Letcani (17:02-17:03) 24Iasi (17:20-17:20 pm)
Regio 5602 18:01 pm 1Suceava Nord (15:10-15:10) 2Suceava (15:15-15:17) 3Varatec (15:24-15:25) 4Veresti (15:31-15:32) 5Banesti Suceava hc (15:38-15:39) 6Liteni (15:45-15:46) 7Corni hc (15:51-15:52) 8Dolhasca (15:59-16:00) 9Probota hc (16:05-16:06) 10Lespezi (16:11-16:12) 11Lunca Siretului hc (16:17-16:18) 12Pascani (16:26-16:34) 13Ruginoasa (16:48-16:49) 14Costesti Iasi hc (16:56-16:57) 15Pietrisu hc (17:02-17:03) 16Tirgu Frumos (17:09-17:10) 17Sirca (17:20-17:21) 18Budai hc (17:27-17:28) 19Podu Iloaiei (17:35-17:36) 20Letcani (17:43-17:44) 21Iasi (18:01-18:01 pm)
Regio 5604 12:08 pm 1Suceava Nord (09:20-09:20) 2Suceava (09:25-09:27) 3Varatec (09:34-09:35) 4Veresti (09:41-09:42) 5Banesti Suceava hc (09:48-09:49) 6Liteni (09:55-09:56) 7Corni hc (10:01-10:02) 8Dolhasca (10:09-10:10) 9Probota hc (10:15-10:16) 10Lespezi (10:21-10:22) 11Lunca Siretului hc (10:27-10:28) 12Pascani (10:36-10:41) 13Ruginoasa (10:55-10:56) 14Costesti Iasi hc (11:03-11:04) 15Pietrisu hc (11:09-11:10) 16Tirgu Frumos (11:16-11:17) 17Sirca (11:27-11:28) 18Budai hc (11:34-11:35) 19Podu Iloaiei (11:42-11:43) 20Letcani (11:50-11:51) 21Iasi (12:08-12:08 pm)
Regio 5606 14:17 pm 1Suceava Nord (11:25-11:25) 2Suceava (11:30-11:32) 3Varatec (11:39-11:40) 4Veresti (11:46-11:47) 5Banesti Suceava hc (11:53-11:54) 6Liteni (12:00-12:01) 7Corni hc (12:06-12:07) 8Dolhasca (12:14-12:15) 9Probota hc (12:20-12:21) 10Lespezi (12:26-12:27) 11Lunca Siretului hc (12:32-12:33) 12Pascani (12:41-12:49) 13Ruginoasa (13:03-13:04) 14Costesti Iasi hc (13:11-13:12) 15Pietrisu hc (13:17-13:18) 16Tirgu Frumos (13:24-13:26) 17Sirca (13:36-13:37) 18Budai hc (13:43-13:44) 19Podu Iloaiei (13:51-13:52) 20Letcani (13:59-14:00) 21Iasi (14:17-14:17 pm)
Regio 5608 19:35 pm 1Suceava Nord (16:50-16:50) 2Suceava (16:55-16:57) 3Varatec (17:04-17:05) 4Veresti (17:11-17:12) 5Banesti Suceava hc (17:18-17:19) 6Liteni (17:25-17:26) 7Corni hc (17:31-17:32) 8Dolhasca (17:39-17:40) 9Probota hc (17:45-17:46) 10Lespezi (17:51-17:52) 11Lunca Siretului hc (17:57-17:58) 12Pascani (18:06-18:08) 13Ruginoasa (18:22-18:23) 14Costesti Iasi hc (18:30-18:31) 15Pietrisu hc (18:36-18:37) 16Tirgu Frumos (18:43-18:44) 17Sirca (18:54-18:55) 18Budai hc (19:01-19:02) 19Podu Iloaiei (19:09-19:10) 20Letcani (19:17-19:18) 21Iasi (19:35-19:35 pm)
Regio 5610 21:25 pm 1Suceava Nord (18:18-18:18) 2Suceava (18:23-18:24) 3Varatec (18:31-18:32) 4Veresti (18:38-18:39) 5Banesti Suceava hc (18:45-18:46) 6Liteni (18:52-18:53) 7Corni hc (18:58-18:59) 8Dolhasca (19:06-19:07) 9Probota hc (19:12-19:13) 10Lespezi (19:18-19:19) 11Lunca Siretului hc (19:24-19:25) 12Pascani (19:33-19:58) 13Ruginoasa (20:12-20:13) 14Costesti Iasi hc (20:20-20:21) 15Pietrisu hc (20:26-20:27) 16Tirgu Frumos (20:33-20:34) 17Sirca (20:44-20:45) 18Budai hc (20:51-20:52) 19Podu Iloaiei (20:59-21:00) 20Letcani (21:07-21:08) 21Iasi (21:25-21:25 pm)
Regio 6311 09:05 am 1Tecuci (04:53-04:53) 2Tecuci Nord hc (04:56-04:57) 3Frunzeasca (05:04-05:05) 4Rates Munteni hc (05:10-05:11) 5Berheci (05:17-05:18) 6Nichiseni (05:27-05:28) 7Ghidigeni Hm (05:33-05:34) 8Tutova (05:42-05:43) 9Dragalina Hm (05:50-05:51) 10Birlad (06:03-06:12) 11Zorleni (06:22-06:23) 12Banca (06:34-06:35) 13Dodesti hc (06:41-06:42) 14Rosiesti (06:49-06:50) 15Crasna (06:59-07:00) 16Bulboaca hc (07:08-07:09) 17Munteni (07:14-07:19) 18Vaslui (07:27-07:30) 19Balteni (07:39-07:40) 20Brahasoaia hc (07:45-07:46) 21Birzesti hc (07:50-07:51) 22Buhaiesti (07:58-08:00) 23Ratesu Cuzei hc (08:04-08:05) 24Rebricea Hm (08:10-08:11) 25Scinteia (08:17-08:18) 26Grajduri (08:26-08:27) 27Birnova (08:35-08:36) 28Picioru Lupului Hm (08:42-08:43) 29Ciurea (08:49-08:50) 30Nicolina (08:56-08:58) 31Iasi (09:05-09:05 am)
Regio 6313 17:29 pm 1Marasesti (13:16-13:16) 2Gral. Eremia Grigorescu (13:22-13:23) 3Cosmesti (13:29-13:30) 4Tecuci Nord hc (13:42-13:43) 5Frunzeasca (13:50-13:51) 6Rates Munteni hc (13:55-13:56) 7Berheci (14:02-14:03) 8Nichiseni (14:10-14:11) 9Ghidigeni Hm (14:15-14:16) 10Tutova (14:22-14:23) 11Dragalina Hm (14:29-14:30) 12Birlad (14:40-14:42) 13Zorleni (14:51-14:52) 14Banca (15:03-15:04) 15Dodesti hc (15:10-15:11) 16Rosiesti (15:18-15:19) 17Crasna (15:28-15:29) 18Bulboaca hc (15:37-15:38) 19Munteni (15:43-15:44) 20Vaslui (15:52-15:54) 21Balteni (16:03-16:04) 22Brahasoaia hc (16:09-16:10) 23Birzesti hc (16:14-16:15) 24Buhaiesti (16:22-16:25) 25Ratesu Cuzei hc (16:29-16:30) 26Rebricea Hm (16:35-16:36) 27Scinteia (16:42-16:43) 28Grajduri (16:51-16:52) 29Birnova (17:00-17:01) 30Picioru Lupului Hm (17:07-17:08) 31Ciurea (17:14-17:15) 32Nicolina (17:21-17:22) 33Iasi (17:29-17:29 pm)
Regio 6315 22:24 pm 1Tecuci (18:31-18:31) 2Tecuci Nord hc (18:34-18:35) 3Frunzeasca (18:43-18:48) 4Rates Munteni hc (18:52-18:53) 5Berheci (18:59-19:00) 6Nichiseni (19:07-19:08) 7Ghidigeni Hm (19:12-19:13) 8Tutova (19:19-19:20) 9Dragalina Hm (19:26-19:27) 10Birlad (19:37-19:39) 11Zorleni (19:48-19:49) 12Banca (20:00-20:01) 13Dodesti hc (20:07-20:08) 14Rosiesti (20:15-20:16) 15Crasna (20:25-20:26) 16Bulboaca hc (20:34-20:35) 17Munteni (20:40-20:41) 18Vaslui (20:49-20:51) 19Balteni (21:00-21:01) 20Brahasoaia hc (21:06-21:07) 21Birzesti hc (21:11-21:12) 22Buhaiesti (21:19-21:20) 23Ratesu Cuzei hc (21:24-21:25) 24Rebricea Hm (21:30-21:31) 25Scinteia (21:37-21:38) 26Grajduri (21:46-21:47) 27Birnova (21:55-21:56) 28Picioru Lupului Hm (22:02-22:03) 29Ciurea (22:09-22:10) 30Nicolina (22:16-22:17) 31Iasi (22:24-22:24 pm)
Regio 6401 14:02 pm 1Birlad (11:17-11:17) 2Zorleni (11:26-11:27) 3Banca (11:38-11:39) 4Dodesti hc (11:45-11:46) 5Rosiesti (11:53-11:54) 6Crasna (12:03-12:04) 7Bulboaca hc (12:12-12:13) 8Munteni (12:18-12:19) 9Vaslui (12:27-12:29) 10Balteni (12:38-12:39) 11Brahasoaia hc (12:44-12:45) 12Birzesti hc (12:49-12:50) 13Buhaiesti (12:57-12:58) 14Ratesu Cuzei hc (13:02-13:03) 15Rebricea Hm (13:08-13:09) 16Scinteia (13:15-13:16) 17Grajduri (13:24-13:25) 18Birnova (13:33-13:34) 19Picioru Lupului Hm (13:40-13:41) 20Ciurea (13:47-13:48) 21Nicolina (13:54-13:55) 22Iasi (14:02-14:02 pm)
Regio 6405 20:56 pm 1Husi (17:35-17:35) 2Cretesti (18:07-18:08) 3Curteni hc (18:14-18:15) 4Oltenesti hc (18:20-18:21) 5Tirzii hc (18:26-18:27) 6Crasna (18:40-19:08) 7Bulboaca hc (19:16-19:17) 8Munteni (19:22-19:23) 9Vaslui (19:31-19:38) 10Balteni (19:47-19:48) 11Brahasoaia hc (19:53-19:54) 12Birzesti hc (19:58-19:59) 13Buhaiesti (20:06-20:07) 14Birnova (20:31-20:32) 15Nicolina (20:47-20:49) 16Iasi (20:56-20:56 pm)
Regio 6411 05:44 am 1Vaslui (04:10-04:10) 2Balteni (04:20-04:21) 3Brahasoaia hc (04:26-04:27) 4Birzesti hc (04:31-04:32) 5Buhaiesti (04:39-04:40) 6Ratesu Cuzei hc (04:44-04:45) 7Rebricea Hm (04:50-04:51) 8Scinteia (04:57-04:58) 9Grajduri (05:06-05:07) 10Birnova (05:15-05:16) 11Picioru Lupului Hm (05:22-05:23) 12Ciurea (05:29-05:30) 13Nicolina (05:36-05:37) 14Iasi (05:44-05:44 am)
Regio 6413 06:52 am 1Vaslui (05:05-05:05) 2Balteni (05:15-05:16) 3Brahasoaia hc (05:21-05:22) 4Birzesti hc (05:26-05:27) 5Buhaiesti (05:34-05:38) 6Ratesu Cuzei hc (05:42-05:43) 7Rebricea Hm (05:48-05:49) 8Scinteia (05:55-06:06) 9Grajduri (06:14-06:15) 10Birnova (06:23-06:24) 11Picioru Lupului Hm (06:30-06:31) 12Ciurea (06:37-06:38) 13Nicolina (06:44-06:45) 14Iasi (06:52-06:52 am)
Regio 6417 20:04 pm 1Vaslui (18:19-18:19) 2Balteni (18:30-18:37) 3Brahasoaia hc (18:42-18:43) 4Birzesti hc (18:47-18:48) 5Buhaiesti (18:55-18:58) 6Ratesu Cuzei hc (19:02-19:03) 7Rebricea Hm (19:08-19:09) 8Scinteia (19:15-19:16) 9Grajduri (19:24-19:25) 10Birnova (19:33-19:35) 11Picioru Lupului Hm (19:41-19:42) 12Ciurea (19:48-19:49) 13Nicolina (19:55-19:57) 14Iasi (20:04-20:04 pm)
Regio 6442 05:42 am 1Pascani (04:15-04:15) 2Ruginoasa (04:29-04:30) 3Costesti Iasi hc (04:37-04:38) 4Pietrisu hc (04:43-04:44) 5Tirgu Frumos (04:50-04:51) 6Sirca (05:01-05:02) 7Budai hc (05:08-05:09) 8Podu Iloaiei (05:16-05:17) 9Letcani (05:24-05:25) 10Iasi (05:42-05:42 am)
Regio 6444 07:16 am 1Pascani (05:40-05:40) 2Ruginoasa (05:54-05:55) 3Costesti Iasi hc (06:02-06:03) 4Pietrisu hc (06:08-06:09) 5Tirgu Frumos (06:15-06:26) 6Sirca (06:35-06:36) 7Budai hc (06:42-06:43) 8Podu Iloaiei (06:50-06:51) 9Letcani (06:58-06:59) 10Iasi (07:16-07:16 am)
Regio 6501 05:59 am 1Ungheni Prut Hm (05:07-05:07) 2Cristesti Jijia Fr (05:15-05:16) 3Holboca (05:23-05:33) 4Remiza T. Socola h (05:39-05:40) 5Socola (05:46-05:47) 6Nicolina (05:52-05:54) 7Iasi (05:59-05:59 am)
Regio 6503 07:48 am 1Ungheni Prut Hm (07:07-07:07) 2Cristesti Jijia Fr (07:15-07:16) 3Holboca (07:22-07:23) 4Remiza T. Socola h (07:29-07:30) 5Socola (07:36-07:37) 6Nicolina (07:42-07:43) 7Iasi (07:48-07:48 am)
Regio 6505 16:01 pm 1Ungheni Prut Hm (15:20-15:20) 2Cristesti Jijia Fr (15:28-15:29) 3Holboca (15:35-15:36) 4Remiza T. Socola h (15:42-15:43) 5Socola (15:49-15:50) 6Nicolina (15:55-15:56) 7Iasi (16:01-16:01 pm)
Regio 6507 17:41 pm 1Ungheni Prut Hm (17:00-17:00) 2Cristesti Jijia Fr (17:08-17:09) 3Holboca (17:15-17:16) 4Remiza T. Socola h (17:22-17:23) 5Socola (17:29-17:30) 6Nicolina (17:35-17:36) 7Iasi (17:41-17:41 pm)
Regio 6509 19:56 pm 1Ungheni Prut Hm (19:15-19:15) 2Cristesti Jijia Fr (19:23-19:24) 3Holboca (19:30-19:31) 4Remiza T. Socola h (19:37-19:38) 5Socola (19:44-19:45) 6Nicolina (19:50-19:51) 7Iasi (19:56-19:56 pm)
InterRegio 10663 05:22 am 1Bucuresti Nord (22:20-22:20) 2Ploiesti Sud (23:01-23:03) 3Mizil (23:37-23:38) 4Buzau (00:12-00:14) 5Rimnicu Sarat (00:46-00:48) 6Focsani (01:26-01:28) 7Tecuci (02:16-02:28) 8Birlad (03:11-03:13) 9Crasna (03:49-03:50) 10Vaslui (04:09-04:10) 11Buhaiesti (04:29-04:30) 12Birnova (04:58-04:59) 13Nicolina (05:13-05:15) 14Iasi (05:22-05:22 am)
InterRegio 12039 06:30 am 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Marasesti (02:35-02:36) 8Adjud (03:02-03:04) 9Bacau (03:45-03:59) 10Roman (04:30-04:32) 11Pascani (05:03-05:23) 12Tirgu Frumos (05:50-05:51) 13Iasi (06:30-06:30 am)
InterRegio 12059 18:59 pm 1Bucuresti Nord (12:00-12:00) 2Ploiesti Sud (12:40-12:42) 3Mizil (13:16-13:17) 4Buzau (13:51-13:53) 5Rimnicu Sarat (14:27-14:28) 6Focsani (15:07-15:09) 7Adjud (15:59-16:01) 8Bacau (16:42-16:50) 9Roman (17:20-17:22) 10Tirgu Frumos (18:19-18:20) 11Iasi (18:59-18:59 pm)
InterRegio 12193 23:14 pm 1Bucuresti Nord (16:05-16:05) 2Ploiesti Sud (16:45-16:47) 3Mizil (17:21-17:22) 4Buzau (17:56-17:58) 5Rimnicu Sarat (18:32-18:33) 6Focsani (19:12-19:14) 7Adjud (20:04-20:06) 8Bacau (20:47-21:01) 9Roman (21:32-21:34) 10Pascani (22:05-22:07) 11Tirgu Frumos (22:34-22:35) 12Iasi (23:14-23:14 pm)
InterRegio 12195 06:17 am 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Adjud (02:59-03:01) 8Bacau (03:42-03:44) 9Roman (04:15-04:17) 10Pascani (04:48-05:10) 11Tirgu Frumos (05:37-05:38) 12Iasi (06:17-06:17 am)
InterRegio 12593 06:09 am 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Adjud (02:59-03:01) 8Bacau (03:42-03:56) 9Roman (04:27-04:29) 10Pascani (05:00-05:02) 11Tirgu Frumos (05:29-05:30) 12Iasi (06:09-06:09 am)
InterRegio 12793 23:04 pm 1Bucuresti Nord (16:05-16:05) 2Ploiesti Sud (16:45-16:47) 3Mizil (17:21-17:22) 4Buzau (17:56-17:58) 5Rimnicu Sarat (18:32-18:33) 6Focsani (19:12-19:14) 7Adjud (20:04-20:06) 8Bacau (20:47-20:55) 9Roman (21:25-21:27) 10Tirgu Frumos (22:24-22:25) 11Iasi (23:04-23:04 pm)
InterRegio 12795 06:28 am 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Adjud (02:59-03:01) 8Bacau (03:42-03:52) 9Roman (04:22-04:24) 10Pascani (04:56-05:21) 11Tirgu Frumos (05:48-05:49) 12Iasi (06:28-06:28 am)
Gari apropiate Barlad :
Gari apropiate Iasi : Nicolina Socola Remiza T. Socola h Ciurea Holboca
Alte rute : Barlad - Glogovat Barlad - Zavoiu Barlad - Sintereag Barlad - Mija Barlad - Circea Hm
Alte rute : Iasi - Racasdia Iasi - Rusor hc Iasi - Vulcan Iasi - Bucsani Vilcea h Iasi - Racu hc
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR