mersul trenurilor Oravita - Timisoara Nord

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Timisoara Nord trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Oravita / Trenuri care sosesc in gara Oravita
Rang Tren Ora plecare Traseu
Regio 9688 06:34 am 1Iam Hm (05:42-05:42) 2Milcoveni hc (05:48-05:49) 3Birliste hc (05:54-05:55) 4Vraniuti hc (06:03-06:04) 5Racasdia (06:13-06:14) 6Racasdiuta hc (06:19-06:20) 7Oravita (06:34-06:34 am)
Regio 9690 09:27 am 1Iam Hm (08:35-08:35) 2Milcoveni hc (08:41-08:42) 3Birliste hc (08:47-08:48) 4Vraniuti hc (08:56-08:57) 5Racasdia (09:06-09:07) 6Racasdiuta hc (09:12-09:13) 7Oravita (09:27-09:27 am)
Regio 9692 18:17 pm 1Iam Hm (17:25-17:25) 2Milcoveni hc (17:32-17:33) 3Birliste hc (17:38-17:39) 4Vraniuti hc (17:47-17:48) 5Racasdia (17:57-17:58) 6Racasdiuta hc (18:03-18:04) 7Oravita (18:17-18:17 pm)
Regio 9694 11:11 pm 1Anina (09:20-09:20) 2Girliste Hm (09:47-09:48) 3Ciudanovita hc (10:13-10:14) 4Lisava (10:19-10:20) 5Dobrei P. aj. M (10:33-10:34) 6Bradisoru de Jos hc (10:56-10:57) 7Oravita (11:11-11:11 pm)
Regio 9696 18:49 pm 1Anina (16:58-16:58) 2Girliste Hm (17:25-17:26) 3Ciudanovita hc (17:51-17:52) 4Lisava (17:57-17:58) 5Dobrei P. aj. M (18:11-18:12) 6Bradisoru de Jos hc (18:34-18:35) 7Oravita (18:49-18:49 pm)
Regio 9698 23:15 pm 1Anina (21:24-21:24) 2Girliste Hm (21:51-21:52) 3Ciudanovita hc (22:17-22:18) 4Lisava (22:23-22:24) 5Dobrei P. aj. M (22:37-22:38) 6Bradisoru de Jos hc (23:00-23:01) 7Oravita (23:15-23:15 pm)
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Array trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Timisoara Nord / Trenuri care sosesc in gara Timisoara Nord
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterRegio 79 21:19 pm 1Curtici (19:55-19:55) 2Arad (20:24-20:27) 3Timisoara Nord (21:19-21:19 pm)
InterRegio 360 05:40 am 1Bucuresti Nord (20:45-20:45) 2Videle (21:30-21:31) 3Rosiori Nord (22:11-22:16) 4Caracal (22:59-23:00) 5Craiova (23:43-23:50) 6Filiasi (00:14-00:15) 7Balota (01:01-01:02) 8Drobeta Turnu Severin (01:30-01:32) 9Orsova (02:01-02:02) 10Baile Herculane (02:23-02:25) 11Caransebes (03:59-04:00) 12Lugoj (04:30-04:31) 13Timisoara Nord (05:19-05:40 am) 14Stamora M (06:33-06:33)
InterRegio 361 21:18 pm 1Stamora M (20:02-20:02) 2Timisoara Nord (20:55-21:18 pm) 3Lugoj (22:06-22:08) 4Caransebes (22:37-22:42) 5Baile Herculane (00:12-00:13) 6Orsova (00:36-00:37) 7Drobeta Turnu Severin (01:05-01:15) 8Balota (01:48-02:00) 9Filiasi (02:47-02:48) 10Craiova (03:13-03:20) 11Caracal (03:57-03:58) 12Rosiori Nord (04:39-04:40) 13Videle (05:25-05:26) 14Bucuresti Nord (06:12-06:12)
InterRegio 370 13:49 pm 1Arad (12:55-12:55) 2Timisoara Nord (13:49-13:49 pm)
InterCity 535 13:00 pm 1Cluj Napoca (07:30-07:30) 2Huedin (08:18-08:19) 3Ciucea (08:41-08:42) 4Alesd (09:25-09:26) 5Oradea (10:01-10:04) 6Salonta (10:43-10:44) 7Chisineu Cris (11:18-11:19) 8Sintana (11:37-11:38) 9Arad (12:05-12:07) 10Timisoara Nord (13:00-13:00 pm)
InterCity 537 22:56 pm 1Cluj Napoca (17:11-17:11) 2Huedin (17:59-18:00) 3Ciucea (18:22-18:29) 4Alesd (19:12-19:13) 5Oradea (19:51-19:53) 6Salonta (20:39-20:40) 7Chisineu Cris (21:14-21:15) 8Sintana (21:33-21:34) 9Arad (22:01-22:03) 10Timisoara Nord (22:56-22:56 pm)
InterCity 591 13:50 pm 1Bucuresti Nord (05:45-05:45) 2Rosiori Nord (07:08-07:09) 3Caracal (07:51-07:52) 4Craiova (08:34-08:40) 5Balota (09:46-09:47) 6Drobeta Turnu Severin (10:13-10:15) 7Orsova (10:41-10:42) 8Baile Herculane (11:02-11:04) 9Caransebes (12:32-12:33) 10Lugoj (13:02-13:03) 11Timisoara Nord (13:50-13:50 pm)
InterCity 593 23:58 pm 1Bucuresti Nord (15:45-15:45) 2Rosiori Nord (17:08-17:09) 3Caracal (17:51-17:52) 4Craiova (18:34-18:40) 5Balota (19:53-19:54) 6Drobeta Turnu Severin (20:20-20:22) 7Orsova (20:50-20:51) 8Baile Herculane (21:11-21:12) 9Caransebes (22:40-22:41) 10Lugoj (23:10-23:11) 11Timisoara Nord (23:58-23:58 pm)
InterRegio 1621 22:40 pm 1Bucuresti Nord (09:50-09:50) 2Buftea (10:04-10:05) 3Ploiesti Vest (10:34-10:36) 4Cimpina (10:59-11:00) 5Comarnic (11:11-11:12) 6Sinaia (11:28-11:30) 7Busteni (11:37-11:38) 8Azuga (11:43-11:44) 9Predeal (11:54-11:56) 10Brasov (12:32-12:44) 11Codlea (13:00-13:01) 12Fagaras (13:58-14:00) 13Ucea (14:22-14:23) 14Avrig (14:47-14:48) 15Talmaciu (15:04-15:05) 16Sibiu (15:25-15:35) 17Saliste (16:07-16:08) 18Sebes Alba (17:06-17:07) 19Vintu de Jos (17:20-17:25) 20Sibot (17:44-17:46) 21Orastie (17:58-17:59) 22Simeria (18:21-18:28) 23Deva (18:38-18:41) 24Ilia (19:07-19:09) 25Margina (19:58-20:08) 26Faget (20:16-20:18) 27Lugoj (21:01-21:03) 28Buzias (21:45-21:47) 29Timisoara Nord (22:40-22:40 pm)
InterRegio 1691 19:22 pm 1Bucuresti Nord (10:45-10:45) 2Videle (11:30-11:32) 3Rosiori Nord (12:12-12:14) 4Draganesti Olt (12:41-12:42) 5Caracal (12:58-13:00) 6Craiova (13:42-13:50) 7Filiasi (14:12-14:14) 8Strehaia hc (14:33-14:35) 9Balota (15:01-15:02) 10Drobeta Turnu Severin (15:28-15:30) 11Orsova (15:58-16:00) 12Baile Herculane (16:20-16:22) 13Caransebes (18:03-18:05) 14Lugoj (18:34-18:35) 15Timisoara Nord (19:22-19:22 pm)
InterRegio 1693 21:15 pm 1Bucuresti Nord (12:47-12:47) 2Videle (13:32-13:33) 3Rosiori Nord (14:13-14:15) 4Caracal (14:57-14:58) 5Craiova (15:40-15:50) 6Filiasi (16:13-16:15) 7Strehaia hc (16:35-16:37) 8Balota (17:03-17:04) 9Drobeta Turnu Severin (17:30-17:32) 10Orsova (18:00-18:02) 11Baile Herculane (18:22-18:27) 12Caransebes (19:56-19:58) 13Lugoj (20:27-20:28) 14Timisoara Nord (21:15-21:15 pm)
InterRegio 1695 07:42 am 1Bucuresti Nord (22:45-22:45) 2Videle (23:31-23:33) 3Rosiori Nord (00:13-00:15) 4Craiova (01:43-01:52) 5Filiasi (02:16-02:17) 6Strehaia hc (02:37-02:38) 7Balota (03:12-03:13) 8Drobeta Turnu Severin (03:40-03:42) 9Orsova (04:11-04:12) 10Baile Herculane (04:33-04:34) 11Caransebes (06:08-06:20) 12Lugoj (06:50-06:54) 13Timisoara Nord (07:42-07:42 am)
InterRegio 1698 08:13 am 1Resita Sud (05:33-05:33) 2Resita Nord (05:42-05:43) 3Brebu (06:05-06:06) 4Caransebes (06:33-06:47) 5Lugoj (07:23-07:24) 6Recas (07:51-07:52) 7Timisoara Nord (08:13-08:13 am)
InterRegio 1744 07:43 am 1Baia Mare (01:05-01:05) 2Seini (01:51-01:52) 3Satu Mare (02:30-02:35) 4Carei (03:05-03:06) 5Valea lui Mihai (03:31-03:32) 6Sacuieni Bihor (03:51-03:52) 7Oradea (04:38-04:42) 8Salonta (05:21-05:22) 9Ciumeghiu (05:32-05:33) 10Chisineu Cris (05:57-05:58) 11Sintana (06:16-06:18) 12Arad (06:45-06:50) 13Aradu Nou (06:55-06:56) 14Timisoara Nord (07:43-07:43 am)
InterRegio 1765 08:10 am 1Iasi (15:27-15:27) 2Tirgu Frumos (16:02-16:03) 3Pascani (16:33-16:35) 4Dolhasca (16:50-16:52) 5Veresti (17:09-17:25) 6Suceava (17:39-17:49) 7Gura Humorului Oras (18:35-18:40) 8Frasin (18:48-18:50) 9Vama (19:00-19:01) 10Cimpulung Est (19:15-19:17) 11Cimpulung Moldovenesc (19:23-19:25) 12Pojorita (19:35-19:36) 13Mestecanis (19:57-19:58) 14Iacobeni (20:07-20:08) 15Vatra Dornei (20:27-20:29) 16Vatra Dornei Bai h (20:32-20:34) 17Lunca Ilvei (21:21-21:23) 18Ilva Mica (22:01-22:03) 19Nasaud (22:23-22:24) 20Salva (22:31-22:33) 21Beclean pe Somes (22:57-22:59) 22Dej Calatori (23:27-23:30) 23Gherla (23:44-23:45) 24Cluj Napoca (00:34-00:46) 25Cimpia Turzii (01:40-01:41) 26Razboieni (01:57-01:58) 27Aiud (02:17-02:18) 28Teius (02:32-02:36) 29Alba Iulia (02:59-03:01) 30Vintu de Jos (03:10-03:11) 31Sibot (03:30-03:31) 32Orastie (03:43-03:44) 33Simeria (04:07-04:12) 34Deva (04:22-04:25) 35Ilia (04:51-04:53) 36Savirsin (05:27-05:29) 37Radna (06:14-06:16) 38Aradu Nou (07:09-07:11) 39Timisoara Nord (08:10-08:10 am)
InterRegio 1811 10:00 pm 1Sibiu (03:00-03:00) 2Saliste (03:33-03:34) 3Miercurea Sibiu (04:03-04:11) 4Sebes Alba (04:41-04:42) 5Vintu de Jos (04:55-05:03) 6Sibot (05:22-05:23) 7Orastie (05:35-05:37) 8Simeria (05:58-05:59) 9Deva (06:09-06:11) 10Ilia (06:34-06:35) 11Faget (07:28-07:29) 12Lugoj (08:11-08:12) 13Buzias (08:54-09:08) 14Timisoara Nord (10:00-10:00 pm)
InterRegio 1813 00:08 am 1Sibiu (17:20-17:20) 2Saliste (17:55-18:04) 3Sebes Alba (19:03-19:04) 4Vintu de Jos (19:17-19:27) 5Sibot (19:45-19:46) 6Orastie (19:58-19:59) 7Simeria (20:20-20:21) 8Deva (20:30-20:31) 9Ilia (20:54-20:55) 10Faget (21:48-21:49) 11Lugoj (22:31-22:33) 12Buzias (23:15-23:16) 13Timisoara Nord (00:08-00:08 am)
InterRegio 1833 21:46 pm 1Iasi (06:07-06:07) 2Tirgu Frumos (06:42-06:43) 3Pascani (07:13-07:15) 4Dolhasca (07:30-07:32) 5Veresti (07:49-07:51) 6Suceava (08:05-08:16) 7Gura Humorului Oras (09:02-09:04) 8Frasin (09:12-09:13) 9Vama (09:23-09:24) 10Cimpulung Est (09:38-09:41) 11Cimpulung Moldovenesc (09:47-09:49) 12Pojorita (09:59-10:00) 13Mestecanis (10:21-10:22) 14Iacobeni (10:31-10:32) 15Vatra Dornei (10:51-10:53) 16Vatra Dornei Bai h (10:56-10:58) 17Floreni (11:12-11:13) 18Lunca Ilvei (11:47-11:49) 19Ilva Mica (12:27-12:28) 20Nasaud (12:48-12:49) 21Salva (12:56-12:57) 22Beclean pe Somes (13:21-13:22) 23Dej Calatori (13:50-13:52) 24Gherla (14:06-14:07) 25Cluj Napoca (14:56-15:12) 26Aghires (15:39-15:40) 27Huedin (16:07-16:08) 28Ciucea (16:32-16:33) 29Alesd (17:17-17:18) 30Oradea (17:51-18:13) 31Salonta (18:53-18:54) 32Ciumeghiu (19:05-19:06) 33Chisineu Cris (19:44-19:45) 34Sintana (20:06-20:08) 35Arad (20:36-20:46) 36Aradu Nou (20:53-20:54) 37Timisoara Nord (21:46-21:46 pm)
InterRegio 1837 12:59 pm 1Iasi (19:42-19:42) 2Tirgu Frumos (20:17-20:18) 3Pascani (20:48-20:50) 4Dolhasca (21:05-21:06) 5Veresti (21:23-21:24) 6Suceava (21:38-21:47) 7Gura Humorului Oras (22:33-22:34) 8Frasin (22:42-22:43) 9Vama (22:53-22:54) 10Cimpulung Est (23:09-23:10) 11Cimpulung Moldovenesc (23:17-23:20) 12Pojorita (23:30-23:31) 13Mestecanis (23:53-23:54) 14Iacobeni (00:03-00:04) 15Vatra Dornei (00:23-00:26) 16Vatra Dornei Bai h (00:29-00:31) 17Lunca Ilvei (01:27-01:29) 18Ilva Mica (02:07-02:09) 19Nasaud (02:29-02:31) 20Salva (02:38-02:40) 21Beclean pe Somes (03:18-03:19) 22Dej Calatori (03:48-03:50) 23Gherla (04:04-04:06) 24Cluj Napoca (05:01-05:17) 25Cimpia Turzii (06:09-06:10) 26Razboieni (06:25-06:26) 27Aiud (06:45-06:47) 28Teius (07:01-07:04) 29Alba Iulia (07:26-07:28) 30Vintu de Jos (07:38-07:39) 31Sibot (07:58-07:59) 32Orastie (08:11-08:12) 33Simeria (08:34-08:46) 34Deva (08:56-08:58) 35Ilia (09:24-09:25) 36Margina (10:14-10:15) 37Faget (10:23-10:34) 38Manastur (10:43-10:44) 39Lugoj (11:20-11:22) 40Buzias (12:04-12:06) 41Timisoara Nord (12:59-12:59 pm)
InterRegio 1844 06:13 am 1Beclean pe Somes (21:04-21:04) 2Dej Calatori (21:33-21:41) 3Gherla (21:55-21:57) 4Cluj Napoca (22:45-22:57) 5Cimpia Turzii (23:51-23:53) 6Razboieni (00:09-00:11) 7Aiud (00:30-00:31) 8Teius (00:45-00:47) 9Alba Iulia (01:10-01:12) 10Vintu de Jos (01:21-01:22) 11Sibot (01:41-01:42) 12Orastie (01:53-01:55) 13Simeria (02:18-02:20) 14Deva (02:30-02:32) 15Ilia (02:58-02:59) 16Savirsin (03:33-03:34) 17Radna (04:18-04:20) 18Aradu Nou (05:09-05:12) 19Timisoara Nord (06:13-06:13 am)
InterRegio 1930 20:45 pm 1Oradea (17:16-17:16) 2Salonta (17:58-17:59) 3Ciumeghiu (18:09-18:17) 4Chisineu Cris (18:42-18:43) 5Nadab (18:49-18:50) 6Sintana (19:18-19:19) 7Arad (19:46-19:48) 8Aradu Nou (19:55-19:56) 9Timisoara Nord (20:45-20:45 pm)
Regio 2028 07:22 am 1Arad (05:54-05:54) 2Aradu Nou (06:01-06:02) 3Valea Viilor Hm (06:06-06:07) 4Sag Hm (06:14-06:25) 5Vinga (06:36-06:37) 6Ortisoara (06:42-06:47) 7Baile Calacea (06:57-06:58) 8Sinandrei (07:04-07:05) 9Ronat Triaj Gr. D (07:11-07:12) 10Timisoara Nord (07:22-07:22 am)
Regio 2231 06:04 am 1Radna (04:23-04:23) 2Neudorf hc (04:30-04:31) 3Zabrani (04:37-04:38) 4Alius H (04:46-04:47) 5Gomila hc (04:53-04:54) 6Sarlota H (05:00-05:01) 7Remetea Mica (05:05-05:05) 8Fibis hc (05:11-05:12) 9Bencei hc (05:17-05:18) 10Pischia (05:24-05:25) 11Cerneteaz hc (05:33-05:34) 12Giarmata (05:41-05:42) 13Viile Giarmata hc (05:47-05:48) 14Timisoara Est (05:54-05:55) 15Timisoara Nord (06:04-06:04 am)
Regio 2233 07:02 am 1Remetea Mica (06:03-06:03) 2Fibis hc (06:08-06:09) 3Bencei hc (06:14-06:15) 4Pischia (06:20-06:21) 5Cerneteaz hc (06:30-06:31) 6Giarmata (06:38-06:40) 7Viile Giarmata hc (06:45-06:46) 8Timisoara Est (06:52-06:53) 9Timisoara Nord (07:02-07:02 am)
Regio 2235 09:27 am 1Radna (07:22-07:22) 2Neudorf hc (07:29-07:30) 3Zabrani (07:36-07:38) 4Alius H (07:47-07:48) 5Gomila hc (07:55-07:56) 6Sarlota H (08:03-08:04) 7Remetea Mica (08:08-08:28) 8Fibis hc (08:33-08:34) 9Bencei hc (08:38-08:39) 10Pischia (08:45-08:46) 11Cerneteaz hc (08:54-08:55) 12Giarmata (09:02-09:04) 13Viile Giarmata hc (09:10-09:11) 14Timisoara Est (09:17-09:18) 15Timisoara Nord (09:27-09:27 am)
Regio 2239 17:07 pm 1Remetea Mica (15:50-15:50) 2Fibis hc (15:55-15:56) 3Bencei hc (16:01-16:02) 4Pischia (16:07-16:08) 5Cerneteaz hc (16:17-16:18) 6Giarmata (16:25-16:45) 7Viile Giarmata hc (16:50-16:51) 8Timisoara Est (16:57-16:58) 9Timisoara Nord (17:07-17:07 pm)
Regio 2241 18:20 pm 1Radna (16:16-16:16) 2Neudorf hc (16:24-16:25) 3Zabrani (16:31-16:33) 4Alius H (16:41-16:42) 5Gomila hc (16:49-16:50) 6Sarlota H (16:56-16:57) 7Remetea Mica (17:01-17:21) 8Fibis hc (17:25-17:26) 9Bencei hc (17:31-17:32) 10Pischia (17:37-17:38) 11Cerneteaz hc (17:47-17:48) 12Giarmata (17:55-17:57) 13Viile Giarmata hc (18:03-18:04) 14Timisoara Est (18:10-18:11) 15Timisoara Nord (18:20-18:20 pm)
Regio 2243 21:52 pm 1Radna (19:49-19:49) 2Neudorf hc (19:56-19:57) 3Zabrani (20:03-20:05) 4Alius H (20:13-20:14) 5Gomila hc (20:21-20:22) 6Sarlota H (20:28-20:29) 7Remetea Mica (20:33-20:53) 8Fibis hc (20:58-20:59) 9Bencei hc (21:04-21:05) 10Pischia (21:11-21:12) 11Cerneteaz hc (21:20-21:21) 12Giarmata (21:28-21:30) 13Viile Giarmata hc (21:35-21:36) 14Timisoara Est (21:42-21:43) 15Timisoara Nord (21:52-21:52 pm)
Regio 2602 05:55 am 1Arad (04:39-04:39) 2Aradu Nou (04:46-04:47) 3Valea Viilor Hm (04:51-04:52) 4Sag Hm (04:59-05:00) 5Vinga (05:11-05:12) 6Ortisoara (05:17-05:18) 7Baile Calacea (05:28-05:29) 8Sinandrei (05:35-05:36) 9Ronat Triaj Gr. D (05:42-05:43) 10Timisoara Nord (05:55-05:55 am)
Regio 2604 14:46 pm 1Arad (13:24-13:24) 2Aradu Nou (13:31-13:32) 3Valea Viilor Hm (13:36-13:37) 4Sag Hm (13:44-13:45) 5Vinga (13:56-13:57) 6Ortisoara (14:02-14:03) 7Baile Calacea (14:13-14:14) 8Sinandrei (14:20-14:29) 9Ronat Triaj Gr. D (14:35-14:36) 10Timisoara Nord (14:46-14:46 pm)
Regio 2606 15:57 pm 1Arad (14:33-14:33) 2Aradu Nou (14:40-14:41) 3Valea Viilor Hm (14:45-14:46) 4Sag Hm (14:53-14:58) 5Vinga (15:09-15:10) 6Ortisoara (15:15-15:19) 7Baile Calacea (15:29-15:30) 8Sinandrei (15:36-15:37) 9Ronat Triaj Gr. D (15:43-15:44) 10Timisoara Nord (15:57-15:57 pm)
Regio 2608 17:47 pm 1Arad (16:15-16:15) 2Aradu Nou (16:22-16:23) 3Valea Viilor Hm (16:29-16:35) 4Sag Hm (16:44-16:50) 5Vinga (17:00-17:01) 6Ortisoara (17:06-17:07) 7Baile Calacea (17:17-17:18) 8Sinandrei (17:24-17:25) 9Ronat Triaj Gr. D (17:31-17:35) 10Timisoara Nord (17:47-17:47 pm)
Regio 2610 19:14 pm 1Arad (17:55-17:55) 2Aradu Nou (18:02-18:03) 3Valea Viilor Hm (18:08-18:13) 4Sag Hm (18:20-18:21) 5Vinga (18:32-18:33) 6Ortisoara (18:38-18:39) 7Baile Calacea (18:49-18:50) 8Sinandrei (18:56-18:57) 9Ronat Triaj Gr. D (19:03-19:04) 10Timisoara Nord (19:14-19:14 pm)
Regio 2614 00:23 am 1Arad (23:10-23:10) 2Aradu Nou (23:17-23:18) 3Valea Viilor Hm (23:22-23:23) 4Sag Hm (23:30-23:31) 5Vinga (23:42-23:43) 6Ortisoara (23:48-23:49) 7Baile Calacea (23:59-0:) 8Sinandrei (00:06-00:07) 9Ronat Triaj Gr. D (00:13-00:14) 10Timisoara Nord (00:23-00:23 am)
Regio 3112 09:16 am 1Oradea (05:07-05:07) 2Oradea Vest (05:14-05:15) 3Les Bihor Hm (05:26-05:27) 4Cefa (05:38-05:39) 5Madaras Bihor hc (05:48-05:49) 6Salonta (05:54-05:55) 7Ciumeghiu (06:06-06:07) 8Boiu Bihor hc (06:11-06:12) 9Tamasda (06:16-06:17) 10Zerind (06:23-06:24) 11Chisineu Cris (06:36-06:37) 12Nadab (06:42-06:43) 13Simand (06:50-06:51) 14Comlaus hc (06:57-06:58) 15Sintana (07:02-07:03) 16Zimandu Nou hc (07:16-07:17) 17Utvinis hc (07:20-07:21) 18Utvinisu Nou Hm (07:25-07:26) 19Arad (07:37-07:50) 20Aradu Nou (07:57-07:58) 21Valea Viilor Hm (08:03-08:04) 22Sag Hm (08:11-08:12) 23Vinga (08:22-08:32) 24Ortisoara (08:37-08:38) 25Baile Calacea (08:48-08:52) 26Sinandrei (08:58-08:59) 27Ronat Triaj Gr. D (09:05-09:06) 28Timisoara Nord (09:16-09:16 am)
Regio 3116 20:24 pm 1Oradea (15:58-15:58) 2Oradea Vest (16:06-16:07) 3Les Bihor Hm (16:19-16:20) 4Cefa (16:32-16:39) 5Madaras Bihor hc (16:50-16:51) 6Salonta (16:57-16:58) 7Ciumeghiu (17:09-17:10) 8Boiu Bihor hc (17:13-17:14) 9Tamasda (17:18-17:19) 10Zerind (17:24-17:33) 11Chisineu Cris (17:45-17:54) 12Nadab (17:59-18:00) 13Simand (18:07-18:08) 14Comlaus hc (18:15-18:16) 15Sintana (18:20-18:21) 16Zimandu Nou hc (18:35-18:36) 17Utvinis hc (18:39-18:40) 18Utvinisu Nou Hm (18:44-18:45) 19Arad (18:56-19:06) 20Aradu Nou (19:13-19:14) 21Valea Viilor Hm (19:18-19:19) 22Sag Hm (19:26-19:27) 23Vinga (19:38-19:39) 24Ortisoara (19:44-19:45) 25Baile Calacea (19:55-19:56) 26Sinandrei (20:02-20:03) 27Ronat Triaj Gr. D (20:09-20:14) 28Timisoara Nord (20:24-20:24 pm)
Regio 9193 06:56 am 1Drobeta Turnu Severin (01:22-01:22) 2Gura Vaii (01:30-01:31) 3Virciorova Hm (01:42-01:54) 4Orsova (02:06-02:07) 5Valea Cernei (02:14-02:15) 6Toplet (02:23-02:24) 7Baile Herculane (02:32-02:33) 8Mehadia (02:39-02:40) 9Iablanita (02:48-02:49) 10Crusovat (02:59-03:00) 11Domasnea Cornea Hm (03:12-03:13) 12Teregova (03:33-03:34) 13Armenis (03:44-03:45) 14Slatina Timis (03:55-03:56) 15Valisoara Hm (04:04-04:05) 16Petrosnita hc (04:09-04:10) 17Valea Timisului (04:14-04:15) 18Balta Sarata (04:20-04:21) 19Caransebes hc (04:25-04:26) 20Caransebes (04:32-04:33) 21Tibiscu h (04:37-04:38) 22Zagujeni (04:42-04:43) 23Cavaran (04:50-04:51) 24Sacu hc (04:55-04:56) 25Jena Hm (04:59-05:00) 26Gavojdia (05:05-05:06) 27Tapia Hm (05:11-05:16) 28Lugoj (05:28-05:43) 29Jabar Hm (05:49-05:50) 30Belint (05:55-05:56) 31Chizatau (06:00-06:01) 32Topolovat (06:07-06:08) 33Sustra hc (06:11-06:12) 34Recas (06:23-06:28) 35Izvin hc (06:31-06:32) 36Remetea Mare (06:38-06:39) 37Timisoara Est (06:46-06:47) 38Timisoara Nord (06:56-06:56 am)
Regio 9195 00:15 am 1Drobeta Turnu Severin (19:18-19:18) 2Gura Vaii (19:27-19:28) 3Virciorova Hm (19:39-19:40) 4Orsova (19:51-19:52) 5Valea Cernei (19:59-20:00) 6Toplet (20:08-20:09) 7Baile Herculane (20:17-20:18) 8Iablanita (20:30-20:31) 9Crusovat (20:41-20:42) 10Cornea hc (20:47-20:48) 11Domasnea Cornea Hm (20:54-20:55) 12Poarta (21:06-21:07) 13Teregova (21:17-21:21) 14Armenis (21:32-21:33) 15Slatina Timis (21:43-21:44) 16Valisoara Hm (21:52-21:53) 17Valea Timisului (22:00-22:01) 18Caransebes (22:14-22:23) 19Cavaran (22:35-22:36) 20Gavojdia (22:45-22:46) 21Tapia Hm (22:51-23:03) 22Lugoj (23:15-23:16) 23Topolovat (23:34-23:35) 24Recas (23:48-23:49) 25Remetea Mare (23:57-23:58) 26Timisoara Est (00:05-00:06) 27Timisoara Nord (00:15-00:15 am)
Regio 9553 18:14 pm 1Orsova (13:00-13:00) 2Valea Cernei (13:07-13:08) 3Toplet (13:16-13:17) 4Baile Herculane (13:25-13:26) 5Mehadia Noua Hm (13:29-13:30) 6Mehadia (13:34-13:35) 7Iablanita (13:43-13:44) 8Crusovat (13:54-13:55) 9Cornea hc (14:00-14:01) 10Domasnea Cornea Hm (14:08-14:09) 11Luncavita h (14:14-14:15) 12Poarta (14:22-14:29) 13Teregova (14:39-14:40) 14Armenis (14:51-14:52) 15Slatina Timis (15:02-15:03) 16Valisoara Hm (15:11-15:18) 17Petrosnita hc (15:21-15:22) 18Valea Timisului (15:26-15:31) 19Balta Sarata (15:36-15:37) 20Caransebes hc (15:41-15:42) 21Caransebes (15:48-15:50) 22Tibiscu h (15:54-15:55) 23Zagujeni (15:59-16:00) 24Cavaran (16:07-16:12) 25Sacu hc (16:15-16:16) 26Jena Hm (16:19-16:20) 27Gavojdia (16:25-16:26) 28Tapia Hm (16:31-16:36) 29Lugoj (16:48-16:49) 30Jabar Hm (16:55-17:05) 31Belint (17:10-17:11) 32Chizatau (17:15-17:20) 33Topolovat (17:26-17:27) 34Sustra hc (17:31-17:32) 35Recas (17:43-17:44) 36Izvin hc (17:46-17:47) 37Remetea Mare (17:53-17:54) 38Ghiroda (17:58-17:59) 39Timisoara Est (18:04-18:05) 40Timisoara Nord (18:14-18:14 pm)
Regio 9571 05:44 am 1Caransebes (03:28-03:28) 2Tibiscu h (03:31-03:32) 3Zagujeni (03:36-03:37) 4Cavaran (03:44-03:45) 5Sacu hc (03:49-03:50) 6Jena Hm (03:53-03:54) 7Gavojdia (03:59-04:00) 8Tapia Hm (04:05-04:06) 9Lugoj (04:18-04:19) 10Jabar Hm (04:25-04:26) 11Belint (04:31-04:32) 12Chizatau (04:36-04:46) 13Topolovat (04:52-04:53) 14Sustra hc (04:57-04:58) 15Recas (05:09-05:15) 16Izvin hc (05:17-05:18) 17Remetea Mare (05:24-05:25) 18Timisoara Est (05:34-05:35) 19Timisoara Nord (05:44-05:44 am)
Regio 9573 10:05 pm 1Caransebes (08:03-08:03) 2Tibiscu h (08:06-08:07) 3Zagujeni (08:11-08:12) 4Cavaran (08:19-08:20) 5Sacu hc (08:23-08:24) 6Jena Hm (08:27-08:28) 7Gavojdia (08:33-08:34) 8Tapia Hm (08:39-08:40) 9Lugoj (08:52-08:53) 10Jabar Hm (08:59-09:00) 11Belint (09:05-09:06) 12Chizatau (09:10-09:11) 13Topolovat (09:17-09:18) 14Sustra hc (09:22-09:23) 15Recas (09:34-09:35) 16Izvin hc (09:37-09:38) 17Remetea Mare (09:44-09:45) 18Ghiroda (09:49-09:50) 19Timisoara Est (09:55-09:56) 20Timisoara Nord (10:05-10:05 pm)
Regio 9575 15:28 pm 1Caransebes (13:05-13:05) 2Tibiscu h (13:09-13:10) 3Zagujeni (13:14-13:15) 4Cavaran (13:22-13:23) 5Sacu hc (13:26-13:27) 6Jena Hm (13:30-13:31) 7Gavojdia (13:36-13:37) 8Tapia Hm (13:42-13:43) 9Lugoj (13:55-13:56) 10Jabar Hm (14:02-14:07) 11Belint (14:12-14:13) 12Chizatau (14:17-14:18) 13Topolovat (14:24-14:35) 14Sustra hc (14:39-14:40) 15Recas (14:51-14:58) 16Izvin hc (15:00-15:01) 17Remetea Mare (15:07-15:08) 18Ghiroda (15:12-15:13) 19Timisoara Est (15:18-15:19) 20Timisoara Nord (15:28-15:28 pm)
Regio 9577 21:36 pm 1Caransebes (19:22-19:22) 2Tibiscu h (19:25-19:26) 3Zagujeni (19:30-19:31) 4Cavaran (19:38-19:39) 5Sacu hc (19:43-19:44) 6Jena Hm (19:47-19:48) 7Gavojdia (19:53-19:58) 8Tapia Hm (20:03-20:04) 9Lugoj (20:16-20:17) 10Jabar Hm (20:23-20:24) 11Belint (20:29-20:30) 12Chizatau (20:34-20:41) 13Topolovat (20:47-20:48) 14Sustra hc (20:51-20:52) 15Recas (21:03-21:04) 16Izvin hc (21:06-21:07) 17Remetea Mare (21:13-21:14) 18Ghiroda (21:17-21:18) 19Timisoara Est (21:23-21:27) 20Timisoara Nord (21:36-21:36 pm)
Regio 9584 06:07 am 1Jimbolia (05:19-05:19) 2Clarii Vii hc (05:25-05:26) 3Carpinis (05:35-05:36) 4Beregsau (05:44-05:45) 5Sacalaz (05:53-05:54) 6Timisoara Nord (06:07-06:07 am)
Regio 9586 06:56 am 1Jimbolia (06:07-06:07) 2Clarii Vii hc (06:14-06:15) 3Carpinis (06:24-06:25) 4Beregsau (06:33-06:34) 5Sacalaz (06:42-06:43) 6Timisoara Nord (06:56-06:56 am)
Regio 9588 09:29 am 1Jimbolia (08:40-08:40) 2Clarii Vii hc (08:47-08:48) 3Carpinis (08:57-08:58) 4Beregsau (09:06-09:07) 5Sacalaz (09:15-09:16) 6Timisoara Nord (09:29-09:29 am)
Regio 9590 13:23 pm 1Jimbolia (12:35-12:35) 2Clarii Vii hc (12:41-12:43) 3Carpinis (12:51-12:52) 4Beregsau (13:00-13:01) 5Sacalaz (13:09-13:10) 6Timisoara Nord (13:23-13:23 pm)
Regio 9592 15:29 pm 1Jimbolia (14:40-14:40) 2Clarii Vii hc (14:47-14:48) 3Carpinis (14:57-14:58) 4Beregsau (15:06-15:07) 5Sacalaz (15:15-15:16) 6Timisoara Nord (15:29-15:29 pm)
Regio 9594 18:12 pm 1Jimbolia (17:25-17:25) 2Clarii Vii hc (17:31-17:32) 3Carpinis (17:41-17:42) 4Beregsau (17:49-17:50) 5Sacalaz (17:58-17:59) 6Timisoara Nord (18:12-18:12 pm)
Regio 9596 20:49 pm 1Jimbolia (19:44-19:44) 2Clarii Vii hc (19:50-19:51) 3Carpinis (20:00-20:18) 4Beregsau (20:26-20:27) 5Sacalaz (20:35-20:36) 6Timisoara Nord (20:49-20:49 pm)
Regio 9608 06:33 am 1Buzias (05:02-05:02) 2Bacova hc (05:06-05:07) 3Cheveres hc (05:14-05:15) 4Sacosu Mic (05:23-05:48) 5Uliuc hc (05:55-05:56) 6Urseni hc (06:03-06:04) 7Semenic Hm (06:14-06:15) 8Giroc hc (06:17-06:18) 9Timisoara Sud (06:22-06:23) 10Timisoara Nord (06:33-06:33 am)
Regio 9612 07:26 am 1Buzias (06:10-06:10) 2Bacova hc (06:13-06:14) 3Cheveres hc (06:20-06:21) 4Sacosu Mic (06:29-06:30) 5Uliuc hc (06:37-06:38) 6Urseni hc (06:45-06:46) 7Semenic Hm (06:56-06:57) 8Giroc hc (06:59-07:00) 9Timisoara Sud (07:04-07:16) 10Timisoara Nord (07:26-07:26 am)
Regio 9613 09:39 am 1Lugoj (07:12-07:12) 2Boldur H (07:26-07:27) 3Sinia (07:36-07:37) 4Capat H (07:43-07:44) 5Buzias (07:59-08:07) 6Bacova hc (08:11-08:12) 7Cheveres hc (08:19-08:20) 8Sacosu Mic (08:28-08:53) 9Uliuc hc (09:00-09:01) 10Urseni hc (09:08-09:09) 11Semenic Hm (09:19-09:20) 12Giroc hc (09:23-09:24) 13Timisoara Sud (09:28-09:29) 14Timisoara Nord (09:39-09:39 am)
Regio 9617 18:15 pm 1Lugoj (15:43-15:43) 2Boldur H (15:57-15:58) 3Sinia (16:07-16:08) 4Capat H (16:15-16:16) 5Buzias (16:31-16:41) 6Bacova hc (16:45-16:46) 7Cheveres hc (16:53-16:54) 8Sacosu Mic (17:02-17:03) 9Uliuc hc (17:11-17:12) 10Urseni hc (17:20-17:21) 11Semenic Hm (17:31-17:56) 12Giroc hc (17:59-18:00) 13Timisoara Sud (18:04-18:05) 14Timisoara Nord (18:15-18:15 pm)
Regio 9619 21:47 pm 1Lugoj (19:46-19:46) 2Boldur H (20:01-20:02) 3Sinia (20:11-20:12) 4Capat H (20:19-20:20) 5Buzias (20:35-20:37) 6Bacova hc (20:41-20:42) 7Cheveres hc (20:49-20:50) 8Sacosu Mic (20:58-20:59) 9Uliuc hc (21:07-21:08) 10Urseni hc (21:16-21:17) 11Semenic Hm (21:27-21:28) 12Giroc hc (21:31-21:32) 13Timisoara Sud (21:36-21:37) 14Timisoara Nord (21:47-21:47 pm)
Regio 9662 07:20 am 1Stamora M (05:41-05:41) 2Denta hc (05:50-05:51) 3Deta (05:59-06:00) 4Voiteni (06:10-06:20) 5Jebel (06:30-06:31) 6Padureni Timis Hm (06:38-06:39) 7Timiseni (06:48-06:49) 8Timisoara C.E.T. (06:56-07:05) 9Timisoara Sud (07:09-07:10) 10Timisoara Nord (07:20-07:20 am)
Regio 9664 09:33 am 1Stamora M (08:11-08:11) 2Denta hc (08:20-08:21) 3Deta (08:29-08:30) 4Voiteni (08:40-08:41) 5Jebel (08:51-08:52) 6Padureni Timis Hm (08:59-09:00) 7Timiseni (09:09-09:10) 8Timisoara C.E.T. (09:17-09:18) 9Timisoara Sud (09:22-09:23) 10Timisoara Nord (09:33-09:33 am)
Regio 9666 18:03 pm 1Stamora M (16:40-16:40) 2Denta hc (16:49-16:50) 3Deta (16:58-16:59) 4Voiteni (17:09-17:10) 5Jebel (17:20-17:21) 6Padureni Timis Hm (17:28-17:29) 7Timiseni (17:38-17:39) 8Timisoara C.E.T. (17:46-17:47) 9Timisoara Sud (17:52-17:53) 10Timisoara Nord (18:03-18:03 pm)
Regio 9668 20:28 pm 1Stamora M (19:02-19:02) 2Denta hc (19:11-19:12) 3Deta (19:20-19:21) 4Voiteni (19:31-19:32) 5Jebel (19:42-19:47) 6Padureni Timis Hm (19:54-19:55) 7Timiseni (20:04-20:05) 8Timisoara C.E.T. (20:12-20:13) 9Timisoara Sud (20:17-20:18) 10Timisoara Nord (20:28-20:28 pm)
InterRegio 12137 12:31 pm 1Iasi (19:42-19:42) 2Tirgu Frumos (20:17-20:18) 3Pascani (20:48-20:50) 4Dolhasca (21:05-21:06) 5Veresti (21:23-21:24) 6Suceava (21:38-21:47) 7Gura Humorului Oras (22:33-22:34) 8Frasin (22:42-22:43) 9Vama (22:53-22:54) 10Cimpulung Est (23:09-23:10) 11Cimpulung Moldovenesc (23:17-23:20) 12Pojorita (23:30-23:31) 13Mestecanis (23:53-23:54) 14Iacobeni (00:03-00:04) 15Vatra Dornei (00:23-00:26) 16Vatra Dornei Bai h (00:29-00:31) 17Lunca Ilvei (01:27-01:29) 18Ilva Mica (02:07-02:09) 19Nasaud (02:29-02:31) 20Salva (02:38-02:40) 21Beclean pe Somes (03:18-03:19) 22Dej Calatori (03:48-03:50) 23Gherla (04:04-04:06) 24Cluj Napoca (05:01-05:17) 25Cimpia Turzii (06:09-06:10) 26Razboieni (06:25-06:26) 27Aiud (06:45-06:47) 28Teius (07:01-07:04) 29Alba Iulia (07:26-07:28) 30Vintu de Jos (07:38-07:39) 31Sibot (07:58-07:59) 32Orastie (08:11-08:12) 33Simeria (08:34-08:46) 34Deva (08:56-08:58) 35Ilia (09:24-09:25) 36Margina (10:14-10:15) 37Faget (10:23-10:34) 38Manastur (10:43-10:44) 39Lugoj (11:20-11:40) 40Timisoara Nord (12:31-12:31 pm)
InterRegio 12695 10:08 pm 1Bucuresti Nord (22:45-22:45) 2Videle (23:31-23:33) 3Rosiori Nord (00:13-00:15) 4Craiova (01:43-01:52) 5Filiasi (02:16-02:17) 6Carbunesti (02:56-02:57) 7Tirgu Jiu (03:23-03:24) 8Petrosani (04:34-04:36) 9Simeria (06:16-06:20) 10Deva (06:30-06:32) 11Ilia (06:58-07:00) 12Savirsin (07:33-07:34) 13Radna (08:17-08:19) 14Aradu Nou (09:08-09:12) 15Timisoara Nord (10:08-10:08 pm)
Regio 13202 20:04 pm 1Buzias (18:43-18:43) 2Bacova hc (18:47-18:48) 3Cheveres hc (18:54-18:55) 4Sacosu Mic (19:03-19:04) 5Uliuc hc (19:11-19:12) 6Urseni hc (19:19-19:20) 7Semenic Hm (19:30-19:47) 8Giroc hc (19:49-19:50) 9Timisoara Sud (19:53-19:54) 10Timisoara Nord (20:04-20:04 pm)
Gari apropiate Oravita : Bradisoru de Jos hc (6 km) Racasdiuta hc (8 km) Racasdia (10 km) Dobrei P. aj. M (12 km) Vraniuti hc (16 km)
Gari apropiate Timisoara Nord : Timisoara Est Timisoara Sud Ronat Triaj Gr. D Sacalaz Giroc hc
Alte rute : Oravita - Almas Oravita - Cimpia Salaj hc Oravita - Ohaba hc Oravita - Boutari Hm Oravita - Tunelul Mare h
Alte rute : Timisoara Nord - Mediesu Aurit Timisoara Nord - Fundatura hc Timisoara Nord - Scoarta h Timisoara Nord - Petris pe Mures hc Timisoara Nord - Ogra
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR