mersul trenurilor Viseu de Jos - Timisoara Sud

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Timisoara Sud trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Viseu de Jos / Trenuri care sosesc in gara Viseu de Jos
Rang Tren Ora plecare Traseu
Regio 4110 20:30 pm 1Cluj Napoca (15:35-15:35) 2Apahida (15:48-15:49) 3Rascruci hc (16:07-16:08) 4Bontida (16:12-16:13) 5Iclod (16:22-16:23) 6Gherla (16:37-16:38) 7Dej Calatori (16:57-17:16) 8Beclean pe Somes (17:41-17:42) 9Cociu hc (17:49-17:50) 10Mogoseni Hm (17:53-17:54) 11Nimigea hc (17:58-17:59) 12Nimigea (18:02-18:03) 13Salva (18:11-18:16) 14Cosbuc (18:30-18:31) 15Bichigiu (18:37-18:38) 16Telciu Hm (18:45-18:46) 17Fiezel (18:58-18:59) 18Fiad Hm (19:12-19:23) 19Romuli Hm (19:34-19:35) 20Dealu Stefanitei (19:45-19:55) 21Sacel (20:05-20:06) 22Iza Hm (20:15-20:16) 23Viseu de Jos (20:28-20:30 pm) 24Bocicoel hc (20:35-20:36) 25Leordina hc (20:44-20:45) 26Leordina (20:50-20:51) 27Petrova Hm (21:02-21:03) 28Viseu Bistra hc (21:12-21:13) 29Valea Viseului (21:27-21:47) 30Lunca la Tisa hc (22:03-22:04) 31Bocicoi (22:10-22:11) 32Craciunesti hc (22:17-22:18) 33Tisa h (22:22-22:23) 34Camara Sighet (22:30-22:31) 35Sighetu Marmatiei (22:36-22:36)
Regio 4111 03:08 am 1Sighetu Marmatiei (01:00-01:00) 2Camara Sighet (01:04-01:05) 3Tisa h (01:11-01:12) 4Craciunesti hc (01:15-01:16) 5Bocicoi (01:22-01:23) 6Lunca la Tisa hc (01:28-01:29) 7Valea Viseului (01:46-02:06) 8Viseu Bistra hc (02:19-02:20) 9Petrova Hm (02:28-02:29) 10Leordina (02:39-02:40) 11Leordina hc (02:45-02:46) 12Bocicoel hc (02:54-02:55) 13Viseu de Jos (03:00-03:08 am) 14Iza Hm (03:20-03:21) 15Sacel (03:32-03:33) 16Dealu Stefanitei (03:45-03:46) 17Romuli Hm (03:53-03:54) 18Fiad Hm (04:03-04:04) 19Fiezel (04:13-04:14) 20Telciu Hm (04:26-04:27) 21Bichigiu (04:34-04:35) 22Cosbuc (04:41-04:42) 23Salva (04:57-04:59) 24Mititei hc (05:01-05:02) 25Nimigea (05:07-05:08) 26Nimigea hc (05:11-05:12) 27Cociu hc (05:18-05:19) 28Beclean pe Somes (05:28-05:29) 29Dej (05:54-05:55) 30Dej Calatori (05:59-06:24) 31Gherla (06:38-06:40) 32Iclod (06:51-06:52) 33Bontida (06:59-07:00) 34Rascruci hc (07:04-07:05) 35Apahida (07:23-07:24) 36Cluj Napoca (07:38-07:38)
Regio Expr 4133 05:50 am 1Salva (03:44-03:44) 2Cosbuc (03:58-03:59) 3Telciu Hm (04:12-04:31) 4Fiad Hm (04:53-04:54) 5Romuli Hm (05:04-05:05) 6Dealu Stefanitei (05:14-05:15) 7Sacel (05:25-05:26) 8Iza Hm (05:35-05:36) 9Viseu de Jos (05:48-05:50 am) 10Leordina (06:06-06:07) 11Petrova Hm (06:17-06:18) 12Viseu Bistra hc (06:26-06:27) 13Valea Viseului (06:40-07:00) 14Lunca la Tisa hc (07:16-07:17) 15Bocicoi (07:23-07:24) 16Camara Sighet (07:36-07:37) 17Sighetu Marmatiei (07:42-07:42)
Regio Expr 4134 18:24 pm 1Sighetu Marmatiei (16:18-16:18) 2Camara Sighet (16:23-16:24) 3Tisa h (16:30-16:31) 4Craciunesti hc (16:34-16:35) 5Bocicoi (16:41-16:42) 6Lunca la Tisa hc (16:47-16:48) 7Valea Viseului (17:06-17:26) 8Viseu Bistra hc (17:39-17:40) 9Petrova Hm (17:48-17:49) 10Leordina (17:59-18:00) 11Leordina hc (18:05-18:06) 12Bocicoel hc (18:14-18:15) 13Viseu de Jos (18:20-18:24 pm) 14Iza Hm (18:36-18:37) 15Sacel (18:48-18:49) 16Dealu Stefanitei (19:01-19:02) 17Romuli Hm (19:09-19:10) 18Fiad Hm (19:19-19:20) 19Telciu Hm (19:42-19:43) 20Cosbuc (19:57-19:58) 21Salva (20:13-20:19) 22Beclean pe Somes (20:45-20:45)
Regio Expr 4135 09:40 am 1Beclean pe Somes (07:08-07:08) 2Salva (07:30-07:40) 3Cosbuc (07:54-07:55) 4Telciu Hm (08:08-08:09) 5Fiad Hm (08:31-08:32) 6Romuli Hm (08:43-08:44) 7Dealu Stefanitei (08:54-08:55) 8Sacel (09:05-09:06) 9Iza Hm (09:15-09:16) 10Viseu de Jos (09:29-09:40 am) 11Leordina (09:56-09:57) 12Petrova Hm (10:07-10:08) 13Viseu Bistra hc (10:16-10:17) 14Valea Viseului (10:30-10:50) 15Lunca la Tisa hc (11:06-11:07) 16Bocicoi (11:13-11:14) 17Craciunesti hc (11:20-11:21) 18Tisa h (11:25-11:26) 19Camara Sighet (11:33-11:34) 20Sighetu Marmatiei (11:39-11:39)
Regio Expr 4136 19:15 pm 1Sighetu Marmatiei (17:11-17:11) 2Camara Sighet (17:16-17:17) 3Tisa h (17:23-17:24) 4Craciunesti hc (17:27-17:28) 5Bocicoi (17:34-17:35) 6Lunca la Tisa hc (17:40-17:41) 7Valea Viseului (17:59-18:19) 8Viseu Bistra hc (18:32-18:33) 9Petrova Hm (18:41-18:42) 10Leordina (18:52-18:53) 11Leordina hc (18:58-18:59) 12Bocicoel hc (19:07-19:08) 13Viseu de Jos (19:13-19:15 pm) 14Iza Hm (19:27-19:28) 15Sacel (19:39-19:40) 16Dealu Stefanitei (19:52-19:53) 17Romuli Hm (20:00-20:01) 18Fiad Hm (20:10-20:11) 19Telciu Hm (20:32-20:33) 20Cosbuc (20:46-20:47) 21Salva (21:02-21:02)
Regio 4650 09:37 am 1Sighetu Marmatiei (07:26-07:26) 2Camara Sighet (07:31-07:41) 3Tisa h (07:47-07:48) 4Craciunesti hc (07:52-07:53) 5Bocicoi (07:59-08:00) 6Lunca la Tisa hc (08:05-08:06) 7Valea Viseului (08:24-08:44) 8Viseu Bistra hc (08:57-08:58) 9Petrova Hm (09:06-09:07) 10Leordina (09:17-09:18) 11Leordina hc (09:23-09:24) 12Bocicoel hc (09:32-09:33) 13Viseu de Jos (09:37-09:37 am)
Regio 4652 16:42 pm 1Sighetu Marmatiei (14:40-14:40) 2Camara Sighet (14:45-14:46) 3Tisa h (14:52-14:53) 4Craciunesti hc (14:56-14:57) 5Bocicoi (15:03-15:04) 6Lunca la Tisa hc (15:09-15:10) 7Valea Viseului (15:28-15:48) 8Viseu Bistra hc (16:01-16:02) 9Petrova Hm (16:10-16:11) 10Leordina (16:21-16:22) 11Leordina hc (16:27-16:28) 12Bocicoel hc (16:36-16:37) 13Viseu de Jos (16:42-16:42 pm)
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Array trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Timisoara Sud / Trenuri care sosesc in gara Timisoara Sud
Rang Tren Ora plecare Traseu
Regio 9608 06:23 am 1Buzias (05:02-05:02) 2Bacova hc (05:06-05:07) 3Cheveres hc (05:14-05:15) 4Sacosu Mic (05:23-05:48) 5Uliuc hc (05:55-05:56) 6Urseni hc (06:03-06:04) 7Semenic Hm (06:14-06:15) 8Giroc hc (06:17-06:18) 9Timisoara Sud (06:22-06:23 am) 10Timisoara Nord (06:33-06:33)
Regio 9609 04:00 am 1Timisoara Nord (03:49-03:49) 2Timisoara Sud (03:59-04:00 am) 3Semenic Hm (04:06-04:07) 4Sacosu Mic (04:26-04:27) 5Buzias (04:50-04:50)
Regio 9612 07:16 am 1Buzias (06:10-06:10) 2Bacova hc (06:13-06:14) 3Cheveres hc (06:20-06:21) 4Sacosu Mic (06:29-06:30) 5Uliuc hc (06:37-06:38) 6Urseni hc (06:45-06:46) 7Semenic Hm (06:56-06:57) 8Giroc hc (06:59-07:00) 9Timisoara Sud (07:04-07:16 am) 10Timisoara Nord (07:26-07:26)
Regio 9613 09:29 am 1Lugoj (07:12-07:12) 2Boldur H (07:26-07:27) 3Sinia (07:36-07:37) 4Capat H (07:43-07:44) 5Buzias (07:59-08:07) 6Bacova hc (08:11-08:12) 7Cheveres hc (08:19-08:20) 8Sacosu Mic (08:28-08:53) 9Uliuc hc (09:00-09:01) 10Urseni hc (09:08-09:09) 11Semenic Hm (09:19-09:20) 12Giroc hc (09:23-09:24) 13Timisoara Sud (09:28-09:29 am) 14Timisoara Nord (09:39-09:39)
Regio 9614 07:08 am 1Timisoara Nord (06:57-06:57) 2Timisoara Sud (07:07-07:08 am) 3Giroc hc (07:11-07:12) 4Semenic Hm (07:15-07:16) 5Urseni hc (07:21-07:22) 6Uliuc hc (07:29-07:30) 7Sacosu Mic (07:37-07:38) 8Cheveres hc (07:46-07:47) 9Bacova hc (07:54-07:55) 10Buzias (08:03-08:04) 11Capat H (08:15-08:16) 12Sinia (08:23-08:50) 13Boldur H (08:58-08:59) 14Lugoj (09:17-09:17)
Regio 9617 18:05 pm 1Lugoj (15:43-15:43) 2Boldur H (15:57-15:58) 3Sinia (16:07-16:08) 4Capat H (16:15-16:16) 5Buzias (16:31-16:41) 6Bacova hc (16:45-16:46) 7Cheveres hc (16:53-16:54) 8Sacosu Mic (17:02-17:03) 9Uliuc hc (17:11-17:12) 10Urseni hc (17:20-17:21) 11Semenic Hm (17:31-17:56) 12Giroc hc (17:59-18:00) 13Timisoara Sud (18:04-18:05 pm) 14Timisoara Nord (18:15-18:15)
Regio 9618 16:15 pm 1Timisoara Nord (16:04-16:04) 2Timisoara Sud (16:14-16:15 pm) 3Giroc hc (16:19-16:20) 4Semenic Hm (16:23-16:24) 5Urseni hc (16:30-16:31) 6Uliuc hc (16:39-16:40) 7Sacosu Mic (16:47-17:12) 8Cheveres hc (17:21-17:22) 9Bacova hc (17:30-17:31) 10Buzias (17:39-17:41) 11Capat H (17:52-17:53) 12Sinia (18:00-18:01) 13Boldur H (18:10-18:11) 14Lugoj (18:29-18:29)
Regio 9619 21:37 pm 1Lugoj (19:46-19:46) 2Boldur H (20:01-20:02) 3Sinia (20:11-20:12) 4Capat H (20:19-20:20) 5Buzias (20:35-20:37) 6Bacova hc (20:41-20:42) 7Cheveres hc (20:49-20:50) 8Sacosu Mic (20:58-20:59) 9Uliuc hc (21:07-21:08) 10Urseni hc (21:16-21:17) 11Semenic Hm (21:27-21:28) 12Giroc hc (21:31-21:32) 13Timisoara Sud (21:36-21:37 pm) 14Timisoara Nord (21:47-21:47)
Regio 9620 19:30 pm 1Timisoara Nord (19:19-19:19) 2Timisoara Sud (19:29-19:30 pm) 3Giroc hc (19:34-19:35) 4Semenic Hm (19:38-19:39) 5Urseni hc (19:45-19:46) 6Uliuc hc (19:54-19:55) 7Sacosu Mic (20:02-20:03) 8Cheveres hc (20:12-20:13) 9Bacova hc (20:21-20:22) 10Buzias (20:30-20:47) 11Capat H (20:59-21:00) 12Sinia (21:07-21:37) 13Boldur H (21:45-21:46) 14Lugoj (22:03-22:03)
Regio 9661 06:57 am 1Timisoara Nord (06:46-06:46) 2Timisoara Sud (06:56-06:57 am) 3Timisoara C.E.T. (07:01-07:02) 4Timiseni (07:09-07:10) 5Padureni Timis Hm (07:18-07:19) 6Jebel (07:25-07:26) 7Voiteni (07:36-07:37) 8Deta (07:47-07:48) 9Denta hc (07:54-07:55) 10Stamora M (08:04-08:04)
Regio 9662 07:10 am 1Stamora M (05:41-05:41) 2Denta hc (05:50-05:51) 3Deta (05:59-06:00) 4Voiteni (06:10-06:20) 5Jebel (06:30-06:31) 6Padureni Timis Hm (06:38-06:39) 7Timiseni (06:48-06:49) 8Timisoara C.E.T. (06:56-07:05) 9Timisoara Sud (07:09-07:10 am) 10Timisoara Nord (07:20-07:20)
Regio 9663 14:46 pm 1Timisoara Nord (14:35-14:35) 2Timisoara Sud (14:45-14:46 pm) 3Timisoara C.E.T. (14:50-14:51) 4Timiseni (14:58-14:59) 5Padureni Timis Hm (15:07-15:08) 6Jebel (15:14-15:15) 7Voiteni (15:25-15:26) 8Deta (15:36-15:37) 9Denta hc (15:44-15:45) 10Stamora M (15:54-15:54)
Regio 9664 09:23 am 1Stamora M (08:11-08:11) 2Denta hc (08:20-08:21) 3Deta (08:29-08:30) 4Voiteni (08:40-08:41) 5Jebel (08:51-08:52) 6Padureni Timis Hm (08:59-09:00) 7Timiseni (09:09-09:10) 8Timisoara C.E.T. (09:17-09:18) 9Timisoara Sud (09:22-09:23 am) 10Timisoara Nord (09:33-09:33)
Regio 9665 16:21 pm 1Timisoara Nord (16:10-16:10) 2Timisoara Sud (16:20-16:21 pm) 3Timisoara C.E.T. (16:25-16:26) 4Timiseni (16:33-16:34) 5Padureni Timis Hm (16:43-16:44) 6Jebel (16:51-16:56) 7Voiteni (17:06-17:14) 8Deta (17:24-17:25) 9Denta hc (17:32-17:33) 10Stamora M (17:42-17:42)
Regio 9666 17:53 pm 1Stamora M (16:40-16:40) 2Denta hc (16:49-16:50) 3Deta (16:58-16:59) 4Voiteni (17:09-17:10) 5Jebel (17:20-17:21) 6Padureni Timis Hm (17:28-17:29) 7Timiseni (17:38-17:39) 8Timisoara C.E.T. (17:46-17:47) 9Timisoara Sud (17:52-17:53 pm) 10Timisoara Nord (18:03-18:03)
Regio 9667 21:20 pm 1Timisoara Nord (21:05-21:05) 2Timisoara Sud (21:15-21:20 pm) 3Timisoara C.E.T. (21:24-21:25) 4Timiseni (21:32-21:33) 5Padureni Timis Hm (21:41-21:42) 6Jebel (21:48-21:49) 7Voiteni (21:59-22:00) 8Deta (22:10-22:11) 9Denta hc (22:18-22:19) 10Stamora M (22:28-22:28)
Regio 9668 20:18 pm 1Stamora M (19:02-19:02) 2Denta hc (19:11-19:12) 3Deta (19:20-19:21) 4Voiteni (19:31-19:32) 5Jebel (19:42-19:47) 6Padureni Timis Hm (19:54-19:55) 7Timiseni (20:04-20:05) 8Timisoara C.E.T. (20:12-20:13) 9Timisoara Sud (20:17-20:18 pm) 10Timisoara Nord (20:28-20:28)
Regio 13202 19:54 pm 1Buzias (18:43-18:43) 2Bacova hc (18:47-18:48) 3Cheveres hc (18:54-18:55) 4Sacosu Mic (19:03-19:04) 5Uliuc hc (19:11-19:12) 6Urseni hc (19:19-19:20) 7Semenic Hm (19:30-19:47) 8Giroc hc (19:49-19:50) 9Timisoara Sud (19:53-19:54 pm) 10Timisoara Nord (20:04-20:04)
Gari apropiate Viseu de Jos : Bocicoel hc (3 km) Leordina hc (9 km) Iza Hm (9 km) Leordina (12 km) Sacel (16 km)
Gari apropiate Timisoara Sud : Giroc hc Timisoara C.E.T. Semenic Hm Timisoara Nord Timiseni
Alte rute : Viseu de Jos - Ohaba de sub Piatra hc Viseu de Jos - Radulesti Hm Viseu de Jos - Ionesti Viseu de Jos - Atirnati Viseu de Jos - Crasna
Alte rute : Timisoara Sud - Calan Bai Timisoara Sud - Branet hc Timisoara Sud - Manarade hc Timisoara Sud - Sercaia Timisoara Sud - Plaiu Vulcanesti
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR