mersul trenurilor austria linz - Pav. CFR Brv. Tj. h

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Pav. CFR Brv. Tj. h trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara austria linz / Trenuri care sosesc in gara austria linz
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Pav. CFR Brv. Tj. h trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Pav. CFR Brv. Tj. h / Trenuri care sosesc in gara Pav. CFR Brv. Tj. h
Rang Tren Ora plecare Traseu
Regio 4012 13:59 pm 1Tirgu Mures (07:26-07:26) 2Tirgu Mures Nord (07:32-07:33) 3Dumbravioara (07:45-07:46) 4Gornesti Mures H (07:51-07:52) 5Peris Mures hc (07:57-07:58) 6Petelea hc (08:03-08:04) 7Reghin (08:15-08:16) 8Idiciu de Jos hc (08:23-08:24) 9Brincovenesti hc (08:29-08:30) 10Alunis h (08:33-08:34) 11Alunis Mures (08:38-08:39) 12Rusii Munti hc (08:41-08:42) 13Deda (08:49-09:01) 14Deda Bistra (09:06-09:07) 15Borzia (09:10-09:11) 16Rastolita (09:15-09:20) 17Lunca Bradului (09:37-09:38) 18Stinceni Neagra hc (09:45-09:46) 19Stinceni hc (09:50-09:51) 20Stinceni (09:57-09:58) 21Ciobotani h (10:02-10:03) 22Toplita (10:12-10:13) 23Galautas (10:20-10:21) 24Sarmas Runc hc (10:26-10:27) 25Subcetate Mures (10:32-10:33) 26Ditrau (10:41-10:42) 27Lazarea hc (10:48-10:49) 28Gheorghieni (10:56-10:57) 29Valea Strimba hc (11:00-11:01) 30Voslabeni (11:06-11:07) 31Izvoru Muresului (11:17-11:18) 32Sandominic (11:25-11:26) 33Izvoru Oltului (11:30-11:31) 34Tomesti (11:33-11:34) 35Cirtani hc (11:36-11:37) 36Danesti hc (11:40-11:41) 37Madaras Ciuc Hm (11:44-11:45) 38Racu hc (11:49-11:50) 39Siculeni (11:55-12:00) 40Miercurea Ciuc (12:08-12:10) 41Sincraieni (12:16-12:17) 42Sintimbru Ciuc hc (12:20-12:21) 43Sinsimion (12:24-12:25) 44Tusnad Sat (12:32-12:33) 45Baile Tusnad Hm (12:39-12:40) 46Bicsadu Oltului (12:53-12:54) 47Malnas Bai (13:02-13:03) 48Malnas hc (13:07-13:08) 49Bodoc (13:15-13:16) 50Arcus h (13:19-13:20) 51Sfintu Gheorghe (13:26-13:28) 52Ozun (13:34-13:35) 53Chichis hc (13:38-13:39) 54Prejmer (13:43-13:44) 55Ilieni hc (13:46-13:47) 56Harman (13:53-13:54) 57Pav. CFR Brv. Tj. h (13:58-13:59 pm) 58Brasov (14:04-14:04)
Regio 4014 18:11 pm 1Tirgu Mures (10:35-10:35) 2Tirgu Mures Nord (10:41-10:42) 3Dumbravioara (10:54-10:55) 4Gornesti Mures H (11:00-11:01) 5Peris Mures hc (11:06-11:07) 6Petelea hc (11:12-11:13) 7Reghin (11:24-11:25) 8Idiciu de Jos hc (11:32-11:33) 9Brincovenesti hc (11:38-11:39) 10Alunis h (11:42-11:43) 11Alunis Mures (11:47-11:48) 12Rusii Munti hc (11:50-11:51) 13Deda (11:58-12:13) 14Deda Bistra (12:18-12:19) 15Borzia (12:22-12:23) 16Rastolita (12:27-12:28) 17Andreneasa hc (12:36-12:37) 18Lunca Bradului (12:47-12:48) 19Stinceni Neagra hc (12:55-12:56) 20Stinceni hc (13:00-13:01) 21Stinceni (13:07-13:08) 22Ciobotani h (13:12-13:13) 23Toplita (13:23-13:32) 24Galautas (13:40-13:53) 25Sarmas Runc hc (13:59-14:00) 26Subcetate Mures (14:05-14:06) 27Ditrau (14:14-14:15) 28Lazarea hc (14:21-14:22) 29Gheorghieni (14:29-14:30) 30Valea Strimba hc (14:33-14:34) 31Sugau h (14:36-14:37) 32Voslabeni (14:40-14:45) 33Izvoru Muresului (14:55-14:56) 34Sandominic (15:03-15:04) 35Izvoru Oltului (15:08-15:09) 36Tomesti (15:11-15:12) 37Cirtani hc (15:14-15:15) 38Danesti hc (15:18-15:19) 39Madaras Ciuc Hm (15:22-15:23) 40Racu hc (15:27-15:28) 41Siculeni (15:33-15:38) 42Miercurea Ciuc (15:46-16:01) 43Sincraieni (16:07-16:08) 44Sintimbru Ciuc hc (16:11-16:12) 45Sinsimion (16:15-16:16) 46Vrabia hc (16:20-16:21) 47Tusnad Sat (16:24-16:25) 48Baile Tusnad Hm (16:31-16:32) 49Bicsadu Oltului (16:45-16:46) 50Malnas Bai (16:54-16:55) 51Malnas hc (16:59-17:00) 52Bodoc (17:07-17:08) 53Arcus h (17:11-17:12) 54Sfintu Gheorghe (17:18-17:34) 55Ozun (17:40-17:41) 56Chichis hc (17:45-17:46) 57Prejmer (17:50-17:51) 58Ilieni hc (17:54-17:55) 59Harman (18:01-18:06) 60Pav. CFR Brv. Tj. h (18:10-18:11 pm) 61Brasov (18:16-18:16)
Regio 4502 06:43 am 1Siculeni (04:50-04:50) 2Miercurea Ciuc (04:58-04:59) 3Tusnad Sat (05:16-05:17) 4Baile Tusnad Hm (05:23-05:24) 5Bicsadu Oltului (05:37-05:38) 6Malnas Bai (05:46-05:47) 7Malnas hc (05:52-05:53) 8Bodoc (06:00-06:01) 9Sfintu Gheorghe (06:10-06:12) 10Ozun (06:18-06:19) 11Chichis hc (06:22-06:23) 12Prejmer (06:27-06:28) 13Ilieni hc (06:30-06:31) 14Harman (06:37-06:38) 15Pav. CFR Brv. Tj. h (06:42-06:43 am) 16Brasov (06:48-06:48)
Regio 4503 04:03 am 1Brasov (03:59-03:59) 2Pav. CFR Brv. Tj. h (04:02-04:03 am) 3Harman (04:08-04:13) 4Prejmer (04:20-04:21) 5Ozun (04:28-04:29) 6Sfintu Gheorghe (04:38-05:01) 7Bodoc (05:10-05:11) 8Malnas hc (05:17-05:18) 9Malnas Bai (05:23-05:24) 10Bicsadu Oltului (05:33-05:39) 11Baile Tusnad Hm (05:53-05:54) 12Tusnad Sat (06:00-06:01) 13Vrabia hc (06:04-06:05) 14Sinsimion (06:10-06:11) 15Sintimbru Ciuc hc (06:14-06:15) 16Sincraieni (06:18-06:19) 17Miercurea Ciuc (06:27-06:28) 18Siculeni (06:37-06:39) 19Racu hc (06:41-06:42) 20Madaras Ciuc Hm (06:47-06:52) 21Danesti hc (06:55-06:56) 22Cirtani hc (06:59-07:00) 23Tomesti (07:02-07:03) 24Izvoru Oltului (07:06-07:07) 25Sandominic (07:10-07:11) 26Izvoru Muresului (07:19-07:20) 27Voslabeni (07:30-07:31) 28Sugau h (07:33-07:34) 29Valea Strimba hc (07:36-07:37) 30Gheorghieni (07:42-07:44) 31Lazarea hc (07:48-07:49) 32Ditrau (07:55-07:56) 33Subcetate Mures (08:03-08:04) 34Sarmas Runc hc (08:09-08:10) 35Galautas (08:16-08:17) 36Toplita (08:24-08:25) 37Ciobotani h (08:34-08:35) 38Stinceni (08:39-08:40) 39Stinceni hc (08:46-08:47) 40Stinceni Neagra hc (08:51-08:52) 41Lunca Bradului (09:00-09:01) 42Rastolita (09:18-09:19) 43Deda Bistra (09:25-09:26) 44Deda (09:34-09:34)
Regio 4504 08:33 am 1Toplita (04:14-04:14) 2Galautas (04:23-04:30) 3Sarmas Runc hc (04:36-04:37) 4Subcetate Mures (04:42-04:43) 5Ditrau (04:51-04:52) 6Lazarea hc (04:58-04:59) 7Gheorghieni (05:06-05:08) 8Valea Strimba hc (05:11-05:12) 9Sugau h (05:14-05:15) 10Voslabeni (05:19-05:24) 11Izvoru Muresului (05:34-05:35) 12Sandominic (05:42-05:43) 13Izvoru Oltului (05:47-05:48) 14Tomesti (05:50-05:51) 15Cirtani hc (05:53-05:54) 16Danesti hc (05:57-05:58) 17Madaras Ciuc Hm (06:01-06:02) 18Racu hc (06:06-06:07) 19Siculeni (06:12-06:14) 20Miercurea Ciuc (06:22-06:30) 21Sincraieni (06:36-06:37) 22Sintimbru Ciuc hc (06:40-06:41) 23Sinsimion (06:44-06:45) 24Vrabia hc (06:49-06:50) 25Tusnad Sat (06:53-06:54) 26Baile Tusnad Hm (07:00-07:01) 27Bicsadu Oltului (07:15-07:21) 28Malnas Bai (07:29-07:30) 29Malnas hc (07:34-07:35) 30Bodoc (07:42-07:43) 31Arcus h (07:46-07:47) 32Sfintu Gheorghe (07:53-07:58) 33Ozun (08:04-08:05) 34Chichis hc (08:08-08:09) 35Prejmer (08:13-08:14) 36Ilieni hc (08:16-08:17) 37Harman (08:23-08:28) 38Pav. CFR Brv. Tj. h (08:32-08:33 am) 39Brasov (08:38-08:38)
Regio 4505 06:09 am 1Brasov (06:05-06:05) 2Pav. CFR Brv. Tj. h (06:08-06:09 am) 3Harman (06:14-06:15) 4Ilieni hc (06:20-06:21) 5Prejmer (06:23-06:29) 6Chichis hc (06:32-06:33) 7Ozun (06:37-06:38) 8Sfintu Gheorghe (06:46-06:48) 9Arcus h (06:52-06:53) 10Bodoc (06:57-06:58) 11Malnas hc (07:04-07:05) 12Malnas Bai (07:10-07:11) 13Bicsadu Oltului (07:19-07:20) 14Baile Tusnad Hm (07:35-07:42) 15Tusnad Sat (07:49-07:50) 16Vrabia hc (07:52-07:53) 17Sinsimion (07:58-07:59) 18Sintimbru Ciuc hc (08:01-08:03) 19Sincraieni (08:05-08:06) 20Miercurea Ciuc (08:14-08:16) 21Siculeni (08:24-08:29) 22Racu hc (08:31-08:32) 23Madaras Ciuc Hm (08:37-08:38) 24Danesti hc (08:41-08:42) 25Cirtani hc (08:45-08:46) 26Tomesti (08:48-08:49) 27Izvoru Oltului (08:52-08:53) 28Sandominic (08:57-08:58) 29Izvoru Muresului (09:06-09:07) 30Voslabeni (09:17-09:18) 31Sugau h (09:21-09:22) 32Valea Strimba hc (09:24-09:25) 33Gheorghieni (09:30-09:30)
Regio 4508 15:56 pm 1Deda (11:00-11:00) 2Deda Bistra (11:05-11:06) 3Rastolita (11:12-11:13) 4Lunca Bradului (11:30-11:31) 5Stinceni Neagra hc (11:38-11:39) 6Stinceni hc (11:43-11:44) 7Stinceni (11:50-11:51) 8Ciobotani h (11:55-11:56) 9Toplita (12:05-12:06) 10Galautas (12:13-12:14) 11Sarmas Runc hc (12:19-12:20) 12Subcetate Mures (12:25-12:26) 13Ditrau (12:34-12:35) 14Lazarea hc (12:41-12:42) 15Gheorghieni (12:49-12:55) 16Valea Strimba hc (12:58-12:59) 17Sugau h (13:01-13:02) 18Voslabeni (13:05-13:06) 19Izvoru Muresului (13:16-13:17) 20Sandominic (13:24-13:25) 21Izvoru Oltului (13:29-13:30) 22Tomesti (13:32-13:33) 23Cirtani hc (13:35-13:36) 24Danesti hc (13:39-13:40) 25Madaras Ciuc Hm (13:43-13:44) 26Racu hc (13:48-13:49) 27Siculeni (13:54-13:57) 28Miercurea Ciuc (14:05-14:07) 29Sincraieni (14:13-14:14) 30Sintimbru Ciuc hc (14:17-14:18) 31Sinsimion (14:21-14:22) 32Vrabia hc (14:26-14:27) 33Tusnad Sat (14:30-14:31) 34Baile Tusnad Hm (14:37-14:38) 35Bicsadu Oltului (14:51-14:52) 36Malnas Bai (15:00-15:01) 37Malnas hc (15:05-15:06) 38Bodoc (15:13-15:14) 39Arcus h (15:17-15:18) 40Sfintu Gheorghe (15:24-15:25) 41Ozun (15:31-15:32) 42Chichis hc (15:35-15:36) 43Prejmer (15:40-15:41) 44Ilieni hc (15:43-15:44) 45Harman (15:50-15:51) 46Pav. CFR Brv. Tj. h (15:55-15:56 pm) 47Brasov (16:01-16:01)
Regio 4512 21:31 pm 1Lunca Bradului (16:42-16:42) 2Stinceni Neagra hc (16:49-16:50) 3Stinceni hc (16:54-16:55) 4Stinceni (17:01-17:02) 5Ciobotani h (17:06-17:07) 6Toplita (17:16-17:17) 7Galautas (17:24-17:29) 8Sarmas Runc hc (17:34-17:35) 9Subcetate Mures (17:41-17:46) 10Ditrau (17:55-17:56) 11Lazarea hc (18:02-18:03) 12Gheorghieni (18:10-18:11) 13Valea Strimba hc (18:14-18:15) 14Voslabeni (18:19-18:20) 15Izvoru Muresului (18:30-18:31) 16Sandominic (18:38-18:39) 17Izvoru Oltului (18:43-18:44) 18Tomesti (18:46-18:47) 19Cirtani hc (18:49-18:50) 20Danesti hc (18:53-18:54) 21Madaras Ciuc Hm (18:57-18:58) 22Racu hc (19:03-19:04) 23Siculeni (19:09-19:15) 24Miercurea Ciuc (19:23-19:24) 25Sincraieni (19:30-19:31) 26Sintimbru Ciuc hc (19:34-19:35) 27Sinsimion (19:38-19:39) 28Vrabia hc (19:43-19:44) 29Tusnad Sat (19:47-19:48) 30Baile Tusnad Hm (19:55-20:02) 31Bicsadu Oltului (20:15-20:16) 32Malnas Bai (20:24-20:25) 33Malnas hc (20:29-20:30) 34Bodoc (20:37-20:38) 35Arcus h (20:42-20:43) 36Sfintu Gheorghe (20:49-20:54) 37Ozun (21:00-21:01) 38Chichis hc (21:04-21:05) 39Prejmer (21:10-21:15) 40Ilieni hc (21:18-21:19) 41Harman (21:25-21:26) 42Pav. CFR Brv. Tj. h (21:30-21:31 pm) 43Brasov (21:36-21:36)
Regio 4513 12:51 pm 1Brasov (12:47-12:47) 2Pav. CFR Brv. Tj. h (12:50-12:51 pm) 3Harman (12:56-12:57) 4Ilieni hc (13:02-13:03) 5Prejmer (13:05-13:06) 6Chichis hc (13:09-13:10) 7Ozun (13:14-13:15) 8Sfintu Gheorghe (13:23-13:30) 9Arcus h (13:34-13:35) 10Bodoc (13:39-13:40) 11Malnas hc (13:47-13:48) 12Malnas Bai (13:53-13:54) 13Bicsadu Oltului (14:02-14:03) 14Baile Tusnad Hm (14:17-14:18) 15Tusnad Sat (14:25-14:32) 16Vrabia hc (14:35-14:36) 17Sinsimion (14:41-14:42) 18Sintimbru Ciuc hc (14:44-14:45) 19Sincraieni (14:48-14:49) 20Miercurea Ciuc (14:57-14:57)
Regio 4517 16:19 pm 1Brasov (16:15-16:15) 2Pav. CFR Brv. Tj. h (16:18-16:19 pm) 3Harman (16:24-16:25) 4Ilieni hc (16:30-16:31) 5Prejmer (16:33-16:34) 6Chichis hc (16:37-16:38) 7Ozun (16:42-16:43) 8Sfintu Gheorghe (16:51-16:53) 9Arcus h (16:57-16:58) 10Bodoc (17:02-17:09) 11Malnas hc (17:16-17:17) 12Malnas Bai (17:22-17:23) 13Bicsadu Oltului (17:31-17:37) 14Baile Tusnad Hm (17:50-17:51) 15Tusnad Sat (17:58-17:59) 16Vrabia hc (18:02-18:03) 17Sinsimion (18:08-18:09) 18Sintimbru Ciuc hc (18:11-18:12) 19Sincraieni (18:15-18:23) 20Miercurea Ciuc (18:31-18:31)
Regio 4521 19:32 pm 1Brasov (19:28-19:28) 2Pav. CFR Brv. Tj. h (19:31-19:32 pm) 3Harman (19:38-19:42) 4Ilieni hc (19:48-19:49) 5Prejmer (19:51-19:58) 6Chichis hc (20:02-20:03) 7Ozun (20:07-20:08) 8Sfintu Gheorghe (20:16-20:19) 9Arcus h (20:24-20:25) 10Bodoc (20:30-20:39) 11Malnas hc (20:47-20:48) 12Malnas Bai (20:54-21:05) 13Bicsadu Oltului (21:14-21:15) 14Baile Tusnad Hm (21:29-21:30) 15Tusnad Sat (21:37-21:38) 16Vrabia hc (21:41-21:42) 17Sinsimion (21:47-21:48) 18Sintimbru Ciuc hc (21:50-21:51) 19Sincraieni (21:54-21:55) 20Miercurea Ciuc (22:03-22:13) 21Siculeni (22:21-22:21)
Regio 4580 05:46 am 1Sfintu Gheorghe (05:15-05:15) 2Ozun (05:21-05:22) 3Chichis hc (05:25-05:26) 4Prejmer (05:30-05:31) 5Ilieni hc (05:33-05:34) 6Harman (05:40-05:41) 7Pav. CFR Brv. Tj. h (05:45-05:46 am) 8Brasov (05:51-05:51)
Regio 4581 07:27 am 1Brasov (07:23-07:23) 2Pav. CFR Brv. Tj. h (07:26-07:27 am) 3Harman (07:32-07:34) 4Ilieni hc (07:40-07:41) 5Prejmer (07:44-07:49) 6Chichis hc (07:54-07:55) 7Ozun (07:59-08:06) 8Sfintu Gheorghe (08:14-08:14)
Regio 4582 11:58 pm 1Sfintu Gheorghe (11:27-11:27) 2Ozun (11:33-11:34) 3Chichis hc (11:37-11:38) 4Prejmer (11:42-11:43) 5Ilieni hc (11:45-11:46) 6Harman (11:52-11:53) 7Pav. CFR Brv. Tj. h (11:57-11:58 pm) 8Brasov (12:03-12:03)
Regio 4583 17:59 pm 1Brasov (17:55-17:55) 2Pav. CFR Brv. Tj. h (17:58-17:59 pm) 3Harman (18:04-18:05) 4Ilieni hc (18:10-18:11) 5Prejmer (18:13-18:18) 6Chichis hc (18:21-18:22) 7Ozun (18:26-18:27) 8Sfintu Gheorghe (18:35-18:35)
Regio 4584 13:59 pm 1Sfintu Gheorghe (13:28-13:28) 2Ozun (13:34-13:35) 3Chichis hc (13:38-13:39) 4Prejmer (13:43-13:44) 5Ilieni hc (13:46-13:47) 6Harman (13:53-13:54) 7Pav. CFR Brv. Tj. h (13:58-13:59 pm) 8Brasov (14:04-14:04)
Regio 4586 20:13 pm 1Sfintu Gheorghe (19:40-19:40) 2Ozun (19:46-19:47) 3Chichis hc (19:51-19:52) 4Prejmer (19:56-19:57) 5Ilieni hc (19:59-20:00) 6Harman (20:07-20:08) 7Pav. CFR Brv. Tj. h (20:12-20:13 pm) 8Brasov (20:18-20:18)
Gari apropiate austria linz :
Gari apropiate Pav. CFR Brv. Tj. h : Brasov Harman Ilieni hc Prejmer Chichis hc
Alte rute : austria linz - Tirgoviste Nord austria linz - Saliste austria linz - Danesti hc austria linz - Hirsesti Hm austria linz - Bicaz
Alte rute : Pav. CFR Brv. Tj. h - Cetatuia H Pav. CFR Brv. Tj. h - Rastoci Pav. CFR Brv. Tj. h - Tamand h Pav. CFR Brv. Tj. h - Cistei hc Pav. CFR Brv. Tj. h - Strehaia hc
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR