mersul trenurilor bacau - chisinau

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la chisinau trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara bacau / Trenuri care sosesc in gara bacau
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterRegio 382 04:25 am 1Giurgiu Nord (04:25-04:25) 2Bucuresti Nord (06:25-06:50) 3Ploiesti Sud (07:38-07:40) 4Buzau (08:46-08:48) 5Focsani (09:58-10:00) 6Adjud (10:47-10:48) 7Bacau (11:35-11:37) 8Pascani (12:44-12:46) 9Suceava (13:32-13:32)
InterRegio 383 16:02 pm 1Suceava (16:02-16:02) 2Pascani (16:50-16:52) 3Bacau (17:56-17:58) 4Adjud (18:44-18:46) 5Focsani (19:39-19:41) 6Buzau (20:54-20:56) 7Ploiesti Sud (22:02-22:05) 8Bucuresti Nord (22:53-23:15) 9Giurgiu Nord (01:17-01:17)
InterRegio 401 23:35 pm 1Iasi (23:35-23:35) 2Roman (01:10-01:12) 3Bacau (01:50-01:52) 4Adjud (02:40-02:41) 5Focsani (03:38-03:40) 6Buzau (04:49-04:59) 7Ploiesti Sud (06:05-06:07) 8Bucuresti Nord (06:57-06:57)
InterRegio 402 19:40 pm 1Bucuresti Nord (19:40-19:40) 2Ploiesti Sud (20:29-20:31) 3Buzau (21:37-21:51) 4Focsani (23:02-23:04) 5Bacau (00:39-00:41) 6Roman (01:14-01:16) 7Iasi (02:53-02:53)
InterCity 551 06:00 am 1Bucuresti Nord (06:00-06:00) 2Ploiesti Sud (06:40-06:42) 3Buzau (07:48-07:50) 4Focsani (08:59-09:01) 5Marasesti (09:27-09:36) 6Adjud (10:02-10:04) 7Bacau (10:44-10:46) 8Roman (11:16-11:18) 9Pascani (11:49-11:51) 10Suceava (12:33-12:33)
InterCity 552 05:00 am 1Suceava (05:00-05:00) 2Pascani (05:43-05:44) 3Roman (06:10-06:12) 4Bacau (06:44-06:46) 5Adjud (07:27-07:29) 6Marasesti (07:55-08:10) 7Focsani (08:39-08:41) 8Buzau (09:48-09:50) 9Ploiesti Sud (10:56-10:58) 10Bucuresti Nord (11:38-11:38)
InterCity 553 17:00 pm 1Bucuresti Nord (17:00-17:00) 2Ploiesti Sud (17:40-17:42) 3Buzau (18:48-18:50) 4Focsani (19:58-20:00) 5Marasesti (20:26-20:35) 6Adjud (21:01-21:03) 7Bacau (21:43-21:45) 8Roman (22:15-22:17) 9Pascani (22:48-22:50) 10Suceava (23:32-23:32)
InterCity 554 16:30 pm 1Suceava (16:30-16:30) 2Pascani (17:13-17:15) 3Roman (17:41-17:43) 4Bacau (18:15-18:17) 5Adjud (18:58-18:59) 6Marasesti (19:25-19:40) 7Focsani (20:09-20:11) 8Buzau (21:20-21:22) 9Ploiesti Sud (22:28-22:30) 10Bucuresti Nord (23:10-23:10)
InterRegio 1651 14:00 pm 1Bucuresti Nord (14:00-14:00) 2Ploiesti Sud (14:40-14:42) 3Mizil (15:16-15:17) 4Buzau (15:51-15:53) 5Rimnicu Sarat (16:27-16:28) 6Focsani (17:07-17:09) 7Adjud (17:59-18:01) 8Bacau (18:42-18:56) 9Roman (19:27-19:29) 10Pascani (20:00-20:02) 11Dolhasca (20:17-20:18) 12Veresti (20:35-20:36) 13Suceava (20:48-20:50) 14Suceava Nord (20:58-20:58)
InterRegio 1652 08:10 am 1Suceava Nord (08:10-08:10) 2Suceava (08:15-08:17) 3Veresti (08:28-08:29) 4Dolhasca (08:46-08:47) 5Pascani (09:05-09:06) 6Roman (09:33-09:35) 7Bacau (10:07-10:24) 8Adjud (11:05-11:07) 9Focsani (12:00-12:02) 10Rimnicu Sarat (12:43-12:45) 11Buzau (13:16-13:19) 12Mizil (13:51-13:53) 13Ploiesti Sud (14:29-14:31) 14Bucuresti Nord (15:12-15:12)
InterRegio 1653 21:30 pm 1Bucuresti Nord (21:30-21:30) 2Ploiesti Sud (22:12-22:14) 3Mizil (22:48-22:49) 4Buzau (23:23-23:25) 5Rimnicu Sarat (0:-00:02) 6Focsani (00:41-00:44) 7Marasesti (01:10-01:12) 8Adjud (01:38-01:40) 9Bacau (02:21-02:23) 10Roman (02:53-02:55) 11Pascani (03:26-03:36) 12Dolhasca (03:51-03:53) 13Veresti (04:10-04:12) 14Suceava (04:26-04:38) 15Gura Humorului Oras (05:24-05:25) 16Frasin (05:34-05:35) 17Vama (05:45-05:47) 18Cimpulung Est (06:01-06:03) 19Cimpulung Moldovenesc (06:10-06:17) 20Pojorita (06:27-06:28) 21Mestecanis (06:50-06:51) 22Iacobeni (07:00-07:01) 23Vatra Dornei (07:19-07:20) 24Vatra Dornei Bai h (07:23-07:23)
InterRegio 1654 21:26 pm 1Vatra Dornei Bai h (21:26-21:26) 2Iacobeni (21:43-21:44) 3Mestecanis (21:54-21:55) 4Pojorita (22:17-22:18) 5Cimpulung Moldovenesc (22:27-22:29) 6Cimpulung Est (22:35-22:36) 7Vama (22:50-22:55) 8Frasin (23:08-23:09) 9Gura Humorului Oras (23:18-23:20) 10Suceava (00:09-00:26) 11Veresti (00:37-00:39) 12Dolhasca (00:56-00:58) 13Pascani (01:16-01:27) 14Roman (01:54-01:57) 15Bacau (02:29-02:32) 16Adjud (03:13-03:15) 17Marasesti (03:43-03:45) 18Focsani (04:15-04:17) 19Rimnicu Sarat (04:58-05:00) 20Buzau (05:31-05:34) 21Mizil (06:07-06:09) 22Ploiesti Sud (06:44-06:47) 23Buftea (07:15-07:16) 24Bucuresti Nord (07:34-07:34)
InterRegio 1655 07:30 am 1Bucuresti Nord (07:30-07:30) 2Ploiesti Sud (08:11-08:13) 3Mizil (08:47-08:48) 4Buzau (09:22-09:25) 5Rimnicu Sarat (09:59-10:00) 6Focsani (10:39-10:41) 7Marasesti (11:08-11:10) 8Adjud (11:36-11:38) 9Bacau (12:18-12:18)
InterRegio 1657 15:00 pm 1Bucuresti Nord (15:00-15:00) 2Ploiesti Sud (15:40-15:42) 3Mizil (16:16-16:17) 4Buzau (16:51-16:53) 5Rimnicu Sarat (17:26-17:27) 6Focsani (18:06-18:08) 7Marasesti (18:33-18:42) 8Adjud (19:08-19:09) 9Bacau (19:49-20:04) 10Buhusi (20:28-20:29) 11Roznov (20:53-20:54) 12Piatra Neamt (21:10-21:12) 13Bicaz (21:44-21:44)
InterRegio 1658 03:00 am 1Bicaz (03:00-03:00) 2Piatra Neamt (03:30-03:31) 3Roznov (03:47-03:48) 4Buhusi (04:12-04:13) 5Bacau (04:40-04:56) 6Adjud (05:38-05:40) 7Marasesti (06:06-06:09) 8Focsani (06:39-06:41) 9Buzau (07:51-07:53) 10Mizil (08:25-08:26) 11Ploiesti Sud (09:01-09:04) 12Bucuresti Nord (09:46-09:46)
InterRegio 1750 11:27 pm 1Suceava (11:27-11:27) 2Veresti (11:39-11:41) 3Dolhasca (11:58-12:00) 4Pascani (12:18-12:20) 5Roman (12:47-12:49) 6Bacau (13:21-13:29) 7Adjud (14:10-14:32) 8Onesti (15:06-15:09) 9Saline hc (15:34-15:36) 10Comanesti (16:09-16:11) 11Ghimes (16:50-16:55) 12Livezi Ciuc (17:40-17:42) 13Siculeni (18:02-18:05) 14Miercurea Ciuc (18:13-18:15) 15Baile Tusnad Hm (18:38-18:39) 16Sfintu Gheorghe (19:20-19:23) 17Brasov (19:52-19:52)
InterRegio 1751 22:50 pm 1Brasov (22:50-22:50) 2Sfintu Gheorghe (23:19-23:21) 3Baile Tusnad Hm (23:59-0:) 4Miercurea Ciuc (00:25-00:27) 5Siculeni (00:35-00:37) 6Livezi Ciuc (00:58-01:00) 7Ghimes (01:37-01:39) 8Comanesti (02:20-02:22) 9Saline hc (02:46-02:47) 10Onesti (03:11-03:13) 11Adjud (03:51-04:03) 12Bacau (04:44-04:46) 13Roman (05:16-05:17) 14Pascani (05:48-05:56) 15Dolhasca (06:11-06:12) 16Veresti (06:29-06:31) 17Suceava (06:45-06:45)
InterRegio 1752 12:37 pm 1Suceava (12:37-12:37) 2Veresti (12:48-13:03) 3Dolhasca (13:20-13:21) 4Pascani (13:39-13:47) 5Roman (14:14-14:16) 6Bacau (14:48-14:51) 7Adjud (15:32-15:33) 8Marasesti (15:59-16:00) 9Focsani (16:30-16:32) 10Rimnicu Sarat (17:13-17:15) 11Buzau (17:46-17:48) 12Mizil (18:20-18:21) 13Ploiesti Sud (18:56-18:59) 14Bucuresti Nord (19:40-19:40)
InterRegio 1753 11:00 pm 1Bucuresti Nord (11:00-11:00) 2Ploiesti Sud (11:40-11:41) 3Mizil (12:15-12:16) 4Buzau (12:50-12:52) 5Rimnicu Sarat (13:26-13:27) 6Focsani (14:06-14:08) 7Marasesti (14:35-14:36) 8Adjud (15:02-15:04) 9Bacau (15:45-15:47) 10Roman (16:17-16:18) 11Pascani (16:49-16:58) 12Dolhasca (17:13-17:14) 13Veresti (17:31-17:40) 14Suceava (17:52-17:52)
InterRegio 1754 22:50 pm 1Suceava (22:50-22:50) 2Veresti (23:03-23:18) 3Dolhasca (23:36-23:37) 4Pascani (23:55-00:04) 5Roman (00:31-00:33) 6Bacau (01:05-01:07) 7Adjud (01:48-01:50) 8Marasesti (02:16-02:17) 9Focsani (02:47-02:49) 10Rimnicu Sarat (03:29-03:30) 11Buzau (04:01-04:03) 12Mizil (04:35-04:36) 13Ploiesti Sud (05:11-05:13) 14Bucuresti Nord (05:54-05:54)
InterRegio 1755 23:25 pm 1Bucuresti Nord (23:25-23:25) 2Ploiesti Sud (00:06-00:08) 3Mizil (00:42-00:43) 4Buzau (01:17-01:19) 5Rimnicu Sarat (01:51-01:52) 6Focsani (02:30-02:31) 7Marasesti (02:56-02:57) 8Adjud (03:23-03:24) 9Bacau (04:05-04:07) 10Roman (04:37-04:39) 11Pascani (05:10-05:19) 12Dolhasca (05:34-05:35) 13Veresti (05:52-06:01) 14Suceava (06:13-06:13)
InterRegio 1850 20:21 pm 1Adjud (20:21-20:21) 2Bacau (21:02-21:10) 3Roman (21:40-21:42) 4Tirgu Frumos (22:39-22:40) 5Iasi (23:19-23:19)
InterRegio 1851 05:10 am 1Iasi (05:10-05:10) 2Tirgu Frumos (05:45-05:46) 3Roman (06:41-06:42) 4Bacau (07:14-07:22) 5Adjud (08:03-08:03)
InterRegio 1856 22:20 pm 1Suceava Nord (22:20-22:20) 2Suceava (22:25-22:27) 3Veresti (22:38-22:40) 4Dolhasca (22:57-22:58) 5Pascani (23:16-23:18) 6Roman (23:45-23:47) 7Bacau (00:19-00:21) 8Adjud (01:02-01:04) 9Marasesti (01:30-01:30)
InterRegio 1857 19:18 pm 1Marasesti (19:18-19:18) 2Adjud (19:44-19:46) 3Bacau (20:27-20:29) 4Roman (20:59-21:00) 5Pascani (21:31-21:32) 6Dolhasca (21:46-21:47) 7Veresti (22:04-22:06) 8Suceava (22:18-22:20) 9Suceava Nord (22:28-22:28)
Regio 5401 04:45 am 1Marasesti (04:45-04:45) 2Padureni Putna (04:52-04:53) 3Calimanesti Vrancea h (04:57-04:58) 4Pufesti (05:04-05:05) 5Domnesti Tirg hc (05:09-05:10) 6Adjud (05:22-05:32) 7Adjudu Vechi h (05:36-05:37) 8Siscani h (05:41-05:42) 9Sascut (05:48-05:49) 10Orbeni (05:56-05:57) 11Racaciuni (06:03-06:04) 12Faraoani (06:11-06:12) 13Siretu Bacau hc (06:17-06:18) 14Valea Seaca (06:22-06:23) 15Letea h (06:29-06:30) 16Bacau (06:40-07:07) 17Itesti (07:18-07:19) 18Serbesti Bacau hc (07:23-07:24) 19Galbeni (07:29-07:30) 20Secuieni Roman (07:38-07:39) 21Trifesti hc (07:43-07:44) 22Roman (07:52-07:54) 23Sabaoani (08:01-08:02) 24Mircesti (08:08-08:09) 25Halaucesti (08:13-08:14) 26Mogosesti hc (08:19-08:20) 27Muncel (08:24-08:25) 28Stolniceni hc (08:29-08:30) 29Pascani Triaj h (08:35-08:36) 30Pascani (08:45-09:09) 31Ruginoasa (09:24-09:25) 32Costesti Iasi hc (09:33-09:34) 33Pietrisu hc (09:38-09:39) 34Tirgu Frumos (09:45-09:46) 35Sirca (09:55-09:56) 36Budai hc (10:02-10:03) 37Podu Iloaiei (10:09-10:10) 38Letcani (10:17-10:18) 39Iasi (10:36-10:36)
Regio 5402 16:24 pm 1Iasi (16:24-16:24) 2Letcani (16:37-16:38) 3Podu Iloaiei (16:45-16:46) 4Budai hc (16:52-16:53) 5Sirca (16:59-17:00) 6Tirgu Frumos (17:10-17:11) 7Pietrisu hc (17:17-17:18) 8Costesti Iasi hc (17:22-17:23) 9Ruginoasa (17:31-17:32) 10Pascani (17:50-18:12) 11Pascani Triaj h (18:16-18:17) 12Stolniceni hc (18:22-18:23) 13Muncel (18:28-18:29) 14Mogosesti hc (18:33-18:34) 15Halaucesti (18:39-18:40) 16Mircesti (18:44-18:45) 17Sabaoani (18:51-18:52) 18Roman (18:59-19:01) 19Trifesti hc (19:08-19:09) 20Secuieni Roman (19:13-19:14) 21Galbeni (19:22-19:23) 22Serbesti Bacau hc (19:28-19:29) 23Itesti (19:33-19:34) 24Bacau (19:49-19:52) 25Letea h (19:59-20:00) 26Valea Seaca (20:06-20:07) 27Siretu Bacau hc (20:11-20:12) 28Faraoani (20:18-20:19) 29Racaciuni (20:25-20:26) 30Orbeni (20:32-20:33) 31Sascut (20:40-20:41) 32Siscani h (20:47-20:48) 33Adjudu Vechi h (20:52-20:53) 34Adjud (21:00-21:11) 35Domnesti Tirg hc (21:18-21:19) 36Pufesti (21:23-21:24) 37Calimanesti Vrancea h (21:29-21:30) 38Padureni Putna (21:34-21:35) 39Marasesti (21:46-21:46)
Regio 5404 09:14 am 1Iasi (09:14-09:14) 2Letcani (09:27-09:28) 3Podu Iloaiei (09:35-09:36) 4Budai hc (09:42-09:43) 5Sirca (09:49-09:50) 6Tirgu Frumos (10:00-10:01) 7Pietrisu hc (10:07-10:08) 8Costesti Iasi hc (10:12-10:13) 9Ruginoasa (10:21-10:22) 10Pascani (10:40-11:01) 11Pascani Triaj h (11:05-11:06) 12Stolniceni hc (11:11-11:12) 13Muncel (11:17-11:18) 14Mogosesti hc (11:22-11:23) 15Halaucesti (11:28-11:29) 16Mircesti (11:33-11:34) 17Sabaoani (11:40-11:41) 18Roman (11:48-11:50) 19Trifesti hc (11:57-11:58) 20Secuieni Roman (12:02-12:03) 21Galbeni (12:11-12:12) 22Serbesti Bacau hc (12:17-12:18) 23Itesti (12:22-12:23) 24Bacau (12:38-12:38)
Regio 5406 12:50 pm 1Iasi (12:50-12:50) 2Letcani (13:03-13:04) 3Podu Iloaiei (13:11-13:12) 4Budai hc (13:18-13:19) 5Sirca (13:25-13:26) 6Tirgu Frumos (13:36-13:37) 7Pietrisu hc (13:43-13:44) 8Costesti Iasi hc (13:48-13:49) 9Ruginoasa (13:57-13:58) 10Pascani (14:17-14:37) 11Pascani Triaj h (14:42-14:43) 12Stolniceni hc (14:48-14:49) 13Muncel (14:54-14:55) 14Mogosesti hc (14:59-15:00) 15Halaucesti (15:05-15:06) 16Mircesti (15:10-15:11) 17Sabaoani (15:17-15:18) 18Roman (15:25-15:27) 19Trifesti hc (15:34-15:35) 20Secuieni Roman (15:39-15:40) 21Galbeni (15:48-15:49) 22Serbesti Bacau hc (15:54-15:55) 23Itesti (15:59-16:00) 24Bacau (16:15-16:17) 25Letea h (16:24-16:25) 26Valea Seaca (16:31-16:32) 27Siretu Bacau hc (16:36-16:37) 28Faraoani (16:43-16:44) 29Racaciuni (16:50-16:51) 30Orbeni (16:57-16:58) 31Sascut (17:05-17:14) 32Siscani h (17:20-17:21) 33Adjudu Vechi h (17:25-17:26) 34Adjud (17:33-17:33)
Regio 5408 14:11 pm 1Iasi (14:11-14:11) 2Letcani (14:24-14:25) 3Podu Iloaiei (14:32-14:33) 4Budai hc (14:39-14:40) 5Sirca (14:46-14:47) 6Tirgu Frumos (14:57-14:58) 7Pietrisu hc (15:04-15:05) 8Costesti Iasi hc (15:09-15:10) 9Ruginoasa (15:18-15:19) 10Pascani (15:37-15:57) 11Pascani Triaj h (16:01-16:02) 12Stolniceni hc (16:07-16:08) 13Muncel (16:13-16:14) 14Mogosesti hc (16:18-16:19) 15Halaucesti (16:24-16:25) 16Mircesti (16:29-16:30) 17Sabaoani (16:36-16:37) 18Roman (16:44-16:46) 19Trifesti hc (16:53-16:54) 20Secuieni Roman (16:58-16:59) 21Galbeni (17:07-17:08) 22Serbesti Bacau hc (17:13-17:14) 23Itesti (17:18-17:19) 24Bacau (17:34-17:34)
Regio 5410 18:31 pm 1Iasi (18:31-18:31) 2Letcani (18:44-18:45) 3Podu Iloaiei (18:52-18:53) 4Budai hc (18:59-19:00) 5Sirca (19:06-19:07) 6Tirgu Frumos (19:17-19:18) 7Pietrisu hc (19:24-19:25) 8Costesti Iasi hc (19:29-19:30) 9Ruginoasa (19:38-19:39) 10Pascani (19:57-20:17) 11Pascani Triaj h (20:21-20:22) 12Stolniceni hc (20:27-20:28) 13Muncel (20:33-20:34) 14Mogosesti hc (20:38-20:39) 15Halaucesti (20:44-20:45) 16Mircesti (20:49-20:50) 17Sabaoani (20:56-20:57) 18Roman (21:04-21:06) 19Trifesti hc (21:13-21:14) 20Secuieni Roman (21:18-21:19) 21Galbeni (21:27-21:28) 22Serbesti Bacau hc (21:33-21:34) 23Itesti (21:38-21:39) 24Bacau (21:54-21:54)
Regio 5421 08:30 am 1Adjud (08:30-08:30) 2Adjudu Vechi h (08:34-08:35) 3Siscani h (08:39-08:40) 4Sascut (08:46-08:47) 5Orbeni (08:54-08:55) 6Racaciuni (09:01-09:02) 7Faraoani (09:09-09:10) 8Siretu Bacau hc (09:15-09:16) 9Valea Seaca (09:20-09:21) 10Letea h (09:27-09:28) 11Bacau (09:38-09:40) 12Itesti (09:51-09:52) 13Serbesti Bacau hc (09:56-09:57) 14Galbeni (10:02-10:03) 15Secuieni Roman (10:11-10:12) 16Trifesti hc (10:16-10:17) 17Roman (10:25-10:26) 18Sabaoani (10:33-10:34) 19Mircesti (10:40-10:41) 20Halaucesti (10:45-10:46) 21Mogosesti hc (10:51-10:52) 22Muncel (10:56-10:57) 23Stolniceni hc (11:01-11:02) 24Pascani Triaj h (11:07-11:08) 25Pascani (11:17-11:18) 26Lunca Siretului hc (11:23-11:24) 27Lespezi (11:29-11:30) 28Probota hc (11:35-11:36) 29Dolhasca (11:41-11:42) 30Corni hc (11:48-11:49) 31Liteni (11:54-11:55) 32Banesti Suceava hc (12:01-12:02) 33Veresti (12:08-12:09) 34Varatec (12:15-12:16) 35Suceava (12:24-12:26) 36Suceava Nord (12:34-12:34)
Regio 5422 05:01 am 1Pascani (05:01-05:01) 2Pascani Triaj h (05:05-05:06) 3Stolniceni hc (05:11-05:12) 4Muncel (05:17-05:18) 5Mogosesti hc (05:22-05:23) 6Halaucesti (05:28-05:29) 7Mircesti (05:33-05:34) 8Sabaoani (05:40-05:41) 9Roman (05:48-05:50) 10Trifesti hc (05:57-05:58) 11Secuieni Roman (06:02-06:03) 12Galbeni (06:11-06:12) 13Serbesti Bacau hc (06:17-06:18) 14Itesti (06:22-06:23) 15Bacau (06:38-06:50) 16Letea h (06:57-06:58) 17Valea Seaca (07:04-07:05) 18Siretu Bacau hc (07:09-07:10) 19Faraoani (07:16-07:17) 20Racaciuni (07:23-07:24) 21Orbeni (07:30-07:31) 22Sascut (07:38-07:39) 23Siscani h (07:45-07:46) 24Adjudu Vechi h (07:50-07:51) 25Adjud (07:58-07:58)
Regio 5423 15:15 pm 1Adjud (15:15-15:15) 2Adjudu Vechi h (15:19-15:20) 3Siscani h (15:24-15:25) 4Sascut (15:31-15:32) 5Orbeni (15:39-15:40) 6Racaciuni (15:46-15:47) 7Faraoani (15:54-15:55) 8Siretu Bacau hc (16:00-16:01) 9Valea Seaca (16:05-16:06) 10Letea h (16:12-16:13) 11Bacau (16:23-16:26) 12Itesti (16:37-16:38) 13Serbesti Bacau hc (16:42-16:43) 14Galbeni (16:48-16:49) 15Secuieni Roman (16:57-16:58) 16Trifesti hc (17:02-17:03) 17Roman (17:11-17:13) 18Sabaoani (17:20-17:21) 19Mircesti (17:27-17:28) 20Halaucesti (17:32-17:33) 21Mogosesti hc (17:38-17:39) 22Muncel (17:43-17:44) 23Stolniceni hc (17:48-17:49) 24Pascani Triaj h (17:54-17:55) 25Pascani (18:05-18:07) 26Lunca Siretului hc (18:13-18:14) 27Lespezi (18:19-18:20) 28Probota hc (18:25-18:26) 29Dolhasca (18:31-18:32) 30Corni hc (18:38-18:39) 31Liteni (18:44-18:45) 32Banesti Suceava hc (18:51-18:52) 33Veresti (18:58-18:59) 34Varatec (19:05-19:06) 35Suceava (19:14-19:16) 36Suceava Nord (19:24-19:24)
Regio 5424 07:21 am 1Pascani (07:21-07:21) 2Pascani Triaj h (07:25-07:26) 3Stolniceni hc (07:31-07:32) 4Muncel (07:37-07:38) 5Mogosesti hc (07:42-07:43) 6Halaucesti (07:48-07:49) 7Mircesti (07:53-07:54) 8Sabaoani (08:00-08:01) 9Roman (08:08-08:09) 10Trifesti hc (08:16-08:17) 11Secuieni Roman (08:21-08:22) 12Galbeni (08:30-08:31) 13Serbesti Bacau hc (08:36-08:37) 14Itesti (08:41-08:42) 15Bacau (08:57-09:07) 16Letea h (09:14-09:15) 17Valea Seaca (09:21-09:22) 18Siretu Bacau hc (09:26-09:27) 19Faraoani (09:33-09:34) 20Racaciuni (09:40-09:41) 21Orbeni (09:47-09:48) 22Sascut (09:55-09:56) 23Siscani h (10:02-10:03) 24Adjudu Vechi h (10:07-10:08) 25Adjud (10:15-10:16) 26Domnesti Tirg hc (10:23-10:24) 27Pufesti (10:27-10:28) 28Calimanesti Vrancea h (10:32-10:33) 29Padureni Putna (10:37-10:38) 30Marasesti (10:47-10:47)
Regio 5425 19:32 pm 1Adjud (19:32-19:32) 2Adjudu Vechi h (19:36-19:37) 3Siscani h (19:41-19:42) 4Sascut (19:49-19:59) 5Orbeni (20:06-20:07) 6Racaciuni (20:13-20:14) 7Faraoani (20:21-20:22) 8Siretu Bacau hc (20:27-20:28) 9Valea Seaca (20:32-20:33) 10Letea h (20:39-20:40) 11Bacau (20:50-20:52) 12Itesti (21:03-21:04) 13Serbesti Bacau hc (21:08-21:09) 14Galbeni (21:14-21:15) 15Secuieni Roman (21:24-21:34) 16Trifesti hc (21:38-21:39) 17Roman (21:47-21:49) 18Sabaoani (21:56-21:57) 19Mircesti (22:04-22:05) 20Halaucesti (22:09-22:10) 21Mogosesti hc (22:15-22:16) 22Muncel (22:20-22:21) 23Stolniceni hc (22:25-22:26) 24Pascani Triaj h (22:31-22:32) 25Pascani (22:41-22:41)
Regio 5431 11:32 pm 1Marasesti (11:32-11:32) 2Padureni Putna (11:39-11:40) 3Calimanesti Vrancea h (11:43-11:44) 4Pufesti (11:49-11:50) 5Domnesti Tirg hc (11:53-11:54) 6Adjud (12:05-12:07) 7Adjudu Vechi h (12:11-12:12) 8Siscani h (12:16-12:17) 9Sascut (12:23-12:24) 10Orbeni (12:31-12:32) 11Racaciuni (12:38-12:39) 12Faraoani (12:46-12:47) 13Siretu Bacau hc (12:52-12:53) 14Valea Seaca (12:57-12:58) 15Letea h (13:04-13:05) 16Bacau (13:15-13:15)
Regio 5442 07:19 am 1Suceava Nord (07:19-07:19) 2Suceava (07:24-07:26) 3Varatec (07:33-07:34) 4Veresti (07:40-07:41) 5Banesti Suceava hc (07:47-07:48) 6Liteni (07:54-07:55) 7Corni hc (08:00-08:01) 8Dolhasca (08:08-08:09) 9Probota hc (08:14-08:15) 10Lespezi (08:20-08:21) 11Lunca Siretului hc (08:26-08:27) 12Pascani (08:35-08:37) 13Pascani Triaj h (08:41-08:42) 14Stolniceni hc (08:47-08:48) 15Muncel (08:53-08:54) 16Mogosesti hc (08:58-08:59) 17Halaucesti (09:04-09:05) 18Mircesti (09:09-09:10) 19Sabaoani (09:16-09:17) 20Roman (09:24-09:25) 21Trifesti hc (09:32-09:33) 22Secuieni Roman (09:37-09:47) 23Galbeni (09:55-09:56) 24Serbesti Bacau hc (10:01-10:02) 25Itesti (10:06-10:07) 26Bacau (10:22-10:22)
Regio 5444 12:55 pm 1Pascani (12:55-12:55) 2Pascani Triaj h (12:59-13:00) 3Stolniceni hc (13:05-13:06) 4Muncel (13:11-13:12) 5Mogosesti hc (13:16-13:17) 6Halaucesti (13:22-13:23) 7Mircesti (13:27-13:28) 8Sabaoani (13:34-13:35) 9Roman (13:42-13:44) 10Trifesti hc (13:51-13:52) 11Secuieni Roman (13:56-13:57) 12Galbeni (14:05-14:06) 13Serbesti Bacau hc (14:11-14:12) 14Itesti (14:16-14:17) 15Bacau (14:32-14:32)
Regio 5452 07:27 am 1Bicaz (07:27-07:27) 2Tarcau Neamt Hm (07:34-07:35) 3Stejaru hc (07:41-07:42) 4Pingarati (07:46-07:47) 5Vaduri h (07:51-07:52) 6Bistrita Neamt (07:57-07:58) 7Piatra Neamt (08:06-08:07) 8Dumbrava Hm (08:14-08:15) 9Savinesti hc (08:21-08:22) 10Roznov (08:27-08:28) 11Zanesti Neamt hc (08:33-08:34) 12Podoleni (08:41-08:42) 13Costisa Hm (08:49-08:50) 14Buhusi (08:57-08:58) 15Racova Hm (09:03-09:04) 16Lespezi Bacau hc (09:09-09:10) 17Girleni (09:15-09:16) 18Hemeius Hm (09:22-09:23) 19Bacau (09:35-09:35)
Regio 5454 16:40 pm 1Bicaz (16:40-16:40) 2Tarcau Neamt Hm (16:47-16:48) 3Stejaru hc (16:54-16:55) 4Pingarati (16:59-17:00) 5Vaduri h (17:04-17:05) 6Bistrita Neamt (17:10-17:11) 7Piatra Neamt (17:19-17:20) 8Dumbrava Hm (17:27-17:28) 9Savinesti hc (17:34-17:35) 10Roznov (17:40-17:41) 11Zanesti Neamt hc (17:46-17:47) 12Podoleni (17:54-17:55) 13Costisa Hm (18:02-18:03) 14Buhusi (18:10-18:11) 15Racova Hm (18:16-18:17) 16Lespezi Bacau hc (18:22-18:23) 17Girleni (18:28-18:29) 18Hemeius Hm (18:35-18:36) 19Bacau (18:48-18:48)
Regio 5456 21:18 pm 1Piatra Neamt (21:18-21:18) 2Dumbrava Hm (21:25-21:26) 3Savinesti hc (21:32-21:33) 4Roznov (21:38-21:39) 5Zanesti Neamt hc (21:44-21:45) 6Podoleni (21:52-21:53) 7Costisa Hm (22:00-22:01) 8Buhusi (22:08-22:09) 9Racova Hm (22:14-22:15) 10Lespezi Bacau hc (22:20-22:21) 11Girleni (22:26-22:27) 12Hemeius Hm (22:33-22:34) 13Bacau (22:46-22:46)
Regio 5460 05:01 am 1Piatra Neamt (05:01-05:01) 2Dumbrava Hm (05:08-05:09) 3Savinesti hc (05:15-05:16) 4Roznov (05:21-05:22) 5Zanesti Neamt hc (05:27-05:28) 6Podoleni (05:35-05:43) 7Costisa Hm (05:50-05:51) 8Buhusi (05:58-05:59) 9Racova Hm (06:04-06:05) 10Lespezi Bacau hc (06:10-06:11) 11Girleni (06:16-06:17) 12Hemeius Hm (06:23-06:24) 13Bacau (06:36-06:36)
Regio 5464 14:32 pm 1Piatra Neamt (14:32-14:32) 2Dumbrava Hm (14:39-14:40) 3Savinesti hc (14:46-14:47) 4Roznov (14:52-14:59) 5Zanesti Neamt hc (15:04-15:05) 6Podoleni (15:12-15:13) 7Costisa Hm (15:20-15:21) 8Buhusi (15:28-15:29) 9Racova Hm (15:34-15:35) 10Lespezi Bacau hc (15:40-15:41) 11Girleni (15:46-15:47) 12Hemeius Hm (15:53-15:54) 13Bacau (16:06-16:06)
Regio 5466 16:03 pm 1Piatra Neamt (16:03-16:03) 2Dumbrava Hm (16:10-16:11) 3Savinesti hc (16:17-16:18) 4Roznov (16:23-16:24) 5Zanesti Neamt hc (16:29-16:30) 6Podoleni (16:37-16:38) 7Costisa Hm (16:45-16:46) 8Buhusi (16:53-16:54) 9Racova Hm (16:59-17:00) 10Lespezi Bacau hc (17:05-17:06) 11Girleni (17:11-17:12) 12Hemeius Hm (17:18-17:19) 13Bacau (17:31-17:31)
Regio Expr 5472 08:17 am 1Bicaz (08:17-08:17) 2Piatra Neamt (08:47-08:49) 3Roznov (09:05-09:06) 4Buhusi (09:30-09:31) 5Bacau (09:58-09:58)
InterRegio 12039 23:00 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Marasesti (02:35-02:36) 8Adjud (03:02-03:04) 9Bacau (03:45-03:59) 10Roman (04:30-04:32) 11Pascani (05:03-05:23) 12Tirgu Frumos (05:50-05:51) 13Iasi (06:30-06:30)
InterRegio 12057 05:53 am 1Iasi (05:53-05:53) 2Tirgu Frumos (06:28-06:29) 3Pascani (06:59-07:19) 4Roman (07:46-07:48) 5Bacau (08:20-08:37) 6Adjud (09:18-09:20) 7Marasesti (09:46-09:47) 8Focsani (10:16-10:18) 9Rimnicu Sarat (10:59-11:01) 10Buzau (11:32-11:35) 11Mizil (12:07-12:09) 12Ploiesti Sud (12:45-12:47) 13Bucuresti Nord (13:28-13:28)
InterRegio 12059 12:00 pm 1Bucuresti Nord (12:00-12:00) 2Ploiesti Sud (12:40-12:42) 3Mizil (13:16-13:17) 4Buzau (13:51-13:53) 5Rimnicu Sarat (14:27-14:28) 6Focsani (15:07-15:09) 7Adjud (15:59-16:01) 8Bacau (16:42-16:50) 9Roman (17:20-17:22) 10Tirgu Frumos (18:19-18:20) 11Iasi (18:59-18:59)
InterRegio 12099 23:40 pm 1Iasi (23:40-23:40) 2Tirgu Frumos (00:15-00:16) 3Pascani (00:46-01:06) 4Roman (01:33-01:35) 5Bacau (02:07-02:24) 6Adjud (03:05-03:07) 7Marasesti (03:33-03:34) 8Focsani (04:03-04:05) 9Rimnicu Sarat (04:46-04:48) 10Buzau (05:19-05:22) 11Mizil (05:54-05:56) 12Ploiesti Sud (06:32-06:34) 13Bucuresti Nord (07:15-07:15)
InterRegio 12191 23:40 pm 1Iasi (23:40-23:40) 2Tirgu Frumos (00:15-00:16) 3Pascani (00:46-01:06) 4Roman (01:33-01:35) 5Bacau (02:07-02:09) 6Adjud (02:50-02:52) 7Focsani (03:45-03:47) 8Rimnicu Sarat (04:28-04:30) 9Buzau (05:01-05:04) 10Mizil (05:36-05:38) 11Ploiesti Sud (06:14-06:16) 12Bucuresti Nord (06:57-06:57)
InterRegio 12193 16:05 pm 1Bucuresti Nord (16:05-16:05) 2Ploiesti Sud (16:45-16:47) 3Mizil (17:21-17:22) 4Buzau (17:56-17:58) 5Rimnicu Sarat (18:32-18:33) 6Focsani (19:12-19:14) 7Adjud (20:04-20:06) 8Bacau (20:47-21:01) 9Roman (21:32-21:34) 10Pascani (22:05-22:07) 11Tirgu Frumos (22:34-22:35) 12Iasi (23:14-23:14)
InterRegio 12195 23:00 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Adjud (02:59-03:01) 8Bacau (03:42-03:44) 9Roman (04:15-04:17) 10Pascani (04:48-05:10) 11Tirgu Frumos (05:37-05:38) 12Iasi (06:17-06:17)
InterRegio 12199 14:23 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Pascani (15:29-15:31) 4Roman (15:58-16:00) 5Bacau (16:32-16:49) 6Adjud (17:30-17:32) 7Focsani (18:25-18:27) 8Rimnicu Sarat (19:08-19:10) 9Buzau (19:41-19:44) 10Mizil (20:16-20:18) 11Ploiesti Sud (20:54-20:56) 12Bucuresti Nord (21:37-21:37)
InterRegio 12593 23:00 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Adjud (02:59-03:01) 8Bacau (03:42-03:56) 9Roman (04:27-04:29) 10Pascani (05:00-05:02) 11Tirgu Frumos (05:29-05:30) 12Iasi (06:09-06:09)
InterRegio 12790 14:23 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Roman (15:54-15:55) 4Bacau (16:27-16:35) 5Adjud (17:16-17:18) 6Marasesti (17:44-17:47) 7Focsani (18:17-18:35) 8Rimnicu Sarat (19:13-19:15) 9Buzau (19:46-19:48) 10Mizil (20:20-20:21) 11Ploiesti Sud (20:56-20:58) 12Bucuresti Nord (21:40-21:40)
InterRegio 12793 16:05 pm 1Bucuresti Nord (16:05-16:05) 2Ploiesti Sud (16:45-16:47) 3Mizil (17:21-17:22) 4Buzau (17:56-17:58) 5Rimnicu Sarat (18:32-18:33) 6Focsani (19:12-19:14) 7Adjud (20:04-20:06) 8Bacau (20:47-20:55) 9Roman (21:25-21:27) 10Tirgu Frumos (22:24-22:25) 11Iasi (23:04-23:04)
InterRegio 12795 23:00 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Adjud (02:59-03:01) 8Bacau (03:42-03:52) 9Roman (04:22-04:24) 10Pascani (04:56-05:21) 11Tirgu Frumos (05:48-05:49) 12Iasi (06:28-06:28)
InterRegio 12797 14:23 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Roman (15:54-15:55) 4Bacau (16:27-16:35) 5Adjud (17:16-17:21) 6Marasesti (17:45-17:46) 7Focsani (18:14-18:16) 8Rimnicu Sarat (18:57-18:59) 9Buzau (19:30-19:33) 10Mizil (20:05-20:07) 11Ploiesti Sud (20:43-20:45) 12Bucuresti Nord (21:26-21:26)
InterRegio 12799 23:40 pm 1Iasi (23:40-23:40) 2Tirgu Frumos (00:15-00:16) 3Pascani (00:47-01:12) 4Roman (01:39-01:41) 5Bacau (02:13-02:23) 6Adjud (03:04-03:06) 7Focsani (03:59-04:01) 8Rimnicu Sarat (04:42-04:44) 9Buzau (05:15-05:18) 10Mizil (05:50-05:52) 11Ploiesti Sud (06:28-06:30) 12Bucuresti Nord (07:11-07:11)
InterRegio 12891 05:53 am 1Iasi (05:53-05:53) 2Tirgu Frumos (06:28-06:29) 3Pascani (07:00-07:25) 4Roman (07:52-07:54) 5Bacau (08:26-08:36) 6Adjud (09:17-09:19) 7Marasesti (09:44-09:45) 8Focsani (10:12-10:14) 9Rimnicu Sarat (10:55-10:57) 10Buzau (11:28-11:31) 11Mizil (12:03-12:05) 12Ploiesti Sud (12:41-12:43) 13Bucuresti Nord (13:24-13:24)
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Array trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara chisinau / Trenuri care sosesc in gara chisinau
Rang Tren Ora plecare Traseu
Gari apropiate bacau : Letea h (6 km) Hemeius Hm (8 km) Valea Seaca (11 km) Itesti (12 km) Girleni (13 km)
Gari apropiate chisinau :
Alte rute : bacau - Cenei h bacau - Romanita hc bacau - I.L.Caragiale bacau - Glodu Somesului bacau - Paringu Hm
Alte rute : chisinau - Romlux hc chisinau - Suceava Nord chisinau - Voislova chisinau - Aghires chisinau - Petrosani
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR