mersul trenurilor brasov - sf gheorghe

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la sf gheorghe trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara brasov / Trenuri care sosesc in gara brasov
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterCity 346 14:30 pm 1Bucuresti Nord (14:30-14:30) 2Ploiesti Vest (15:09-15:11) 3Cimpina (15:33-15:34) 4Sinaia (16:01-16:03) 5Predeal (16:24-16:26) 6Brasov (17:02-17:10) 7Sighisoara (19:26-19:28) 8Medias (20:00-20:02) 9Blaj (20:41-20:42) 10Alba Iulia (21:19-21:21) 11Simeria (22:20-22:28) 12Deva (22:38-22:40) 13Arad (00:58-01:02) 14Curtici (01:30-01:30)
InterCity 347 04:05 am 1Curtici (04:05-04:05) 2Arad (04:34-04:36) 3Deva (06:55-06:57) 4Simeria (07:09-07:16) 5Alba Iulia (08:12-08:14) 6Blaj (08:54-08:55) 7Medias (09:31-09:33) 8Sighisoara (10:12-10:14) 9Brasov (12:26-12:35) 10Predeal (13:06-13:08) 11Sinaia (13:27-13:29) 12Cimpina (13:58-13:59) 13Ploiesti Vest (14:23-14:25) 14Bucuresti Nord (15:05-15:05)
InterRegio 367 11:47 pm 1Episcopia Bihor (11:47-11:47) 2Oradea (11:55-11:59) 3Alesd (12:34-12:35) 4Huedin (13:47-13:48) 5Cluj Napoca (14:39-14:54) 6Dej Calatori (16:07-16:08) 7Beclean pe Somes (16:33-16:34) 8Saratel (16:57-16:58) 9Deda (17:51-17:52) 10Toplita (18:46-18:47) 11Gheorghieni (19:22-19:23) 12Siculeni (20:05-20:07) 13Miercurea Ciuc (20:15-20:17) 14Baile Tusnad Hm (20:39-20:41) 15Sfintu Gheorghe (21:23-21:32) 16Brasov (22:02-22:02)
InterRegio 375 13:57 pm 1Curtici (13:57-13:57) 2Arad (14:26-14:28) 3Deva (16:44-16:47) 4Simeria (16:59-17:08) 5Alba Iulia (18:05-18:07) 6Blaj (18:47-18:48) 7Medias (19:24-19:26) 8Sighisoara (20:06-20:08) 9Brasov (22:20-22:20)
InterRegio 407 22:44 pm 1Episcopia Bihor (22:44-22:44) 2Oradea (22:52-22:55) 3Alesd (23:29-23:30) 4Huedin (00:37-00:38) 5Cluj Napoca (01:27-01:41) 6Gherla (02:35-02:37) 7Dej Calatori (02:56-02:59) 8Beclean pe Somes (03:24-03:25) 9Saratel (03:48-03:49) 10Deda (04:43-04:44) 11Toplita (05:37-05:38) 12Gheorghieni (06:13-06:14) 13Izvoru Oltului (06:41-06:42) 14Siculeni (06:59-07:02) 15Miercurea Ciuc (07:10-07:16) 16Baile Tusnad Hm (07:39-07:41) 17Sfintu Gheorghe (08:22-08:26) 18Brasov (08:55-08:55)
InterCity 472 19:00 pm 1Bucuresti Nord (19:00-19:00) 2Ploiesti Vest (19:39-19:41) 3Cimpina (20:03-20:04) 4Sinaia (20:30-20:32) 5Busteni (20:40-20:41) 6Predeal (20:56-20:58) 7Brasov (21:34-21:41) 8Sighisoara (23:57-23:59) 9Medias (00:30-00:31) 10Alba Iulia (01:48-01:50) 11Simeria (02:48-02:55) 12Deva (03:05-03:07) 13Arad (05:27-05:30) 14Curtici (05:58-05:58)
InterCity 473 23:58 pm 1Curtici (23:58-23:58) 2Arad (00:27-00:30) 3Deva (02:51-02:53) 4Simeria (03:05-03:13) 5Alba Iulia (04:08-04:10) 6Medias (05:26-05:28) 7Sighisoara (06:07-06:09) 8Brasov (08:19-08:27) 9Predeal (08:59-09:01) 10Busteni (09:13-09:14) 11Sinaia (09:22-09:24) 12Cimpina (09:53-09:54) 13Ploiesti Vest (10:18-10:20) 14Bucuresti Nord (11:00-11:00)
InterCity 531 13:15 pm 1Bucuresti Nord (13:15-13:15) 2Ploiesti Vest (13:54-13:56) 3Sinaia (14:44-14:46) 4Predeal (15:06-15:08) 5Brasov (15:44-15:52) 6Sighisoara (18:08-18:10) 7Medias (18:42-18:43) 8Blaj (19:22-19:23) 9Teius (19:44-19:54) 10Razboieni (20:21-20:22) 11Cimpia Turzii (20:37-20:38) 12Cluj Napoca (21:34-21:50) 13Huedin (22:42-22:43) 14Oradea (00:28-00:28)
InterCity 532 11:10 pm 1Oradea (11:10-11:10) 2Huedin (12:59-13:00) 3Cluj Napoca (13:50-14:10) 4Cimpia Turzii (15:04-15:05) 5Razboieni (15:21-15:23) 6Teius (15:55-16:07) 7Blaj (16:29-16:30) 8Medias (17:06-17:08) 9Sighisoara (17:48-17:50) 10Brasov (20:02-20:11) 11Predeal (20:43-20:45) 12Sinaia (21:04-21:06) 13Ploiesti Vest (21:57-21:59) 14Bucuresti Nord (22:40-22:40)
InterRegio 1346 15:35 pm 1Bucuresti Nord (15:35-15:35) 2Ploiesti Vest (16:14-16:16) 3Cimpina (16:39-16:40) 4Sinaia (17:06-17:08) 5Busteni (17:16-17:17) 6Azuga (17:22-17:23) 7Predeal (17:33-17:35) 8Brasov (18:11-18:21) 9Sighisoara (20:37-20:39) 10Medias (21:11-21:12) 11Blaj (21:51-21:52) 12Alba Iulia (22:32-22:34) 13Simeria (23:33-23:42) 14Deva (23:52-23:54) 15Arad (02:24-02:28) 16Curtici (02:58-02:58)
InterRegio 1347 03:00 am 1Curtici (03:00-03:00) 2Arad (03:29-03:32) 3Deva (05:47-05:49) 4Simeria (06:01-06:09) 5Alba Iulia (07:06-07:08) 6Blaj (07:48-07:50) 7Medias (08:26-08:27) 8Sighisoara (09:07-09:09) 9Brasov (11:21-11:30) 10Predeal (12:02-12:04) 11Azuga (12:12-12:13) 12Busteni (12:18-12:19) 13Sinaia (12:28-12:30) 14Cimpina (12:59-13:00) 15Ploiesti Vest (13:23-13:25) 16Bucuresti Nord (14:05-14:05)
InterRegio 1527 15:35 pm 1Bucuresti Nord (15:35-15:35) 2Ploiesti Vest (16:14-16:16) 3Cimpina (16:39-16:40) 4Sinaia (17:06-17:08) 5Busteni (17:16-17:17) 6Azuga (17:22-17:23) 7Predeal (17:33-17:35) 8Brasov (18:11-18:34) 9Codlea (18:49-18:50) 10Fagaras (19:46-19:48) 11Ucea (20:10-20:12) 12Avrig (20:36-20:38) 13Talmaciu (20:55-20:57) 14Sibiu (21:17-21:17)
InterRegio 1528 06:15 am 1Sibiu (06:15-06:15) 2Talmaciu (06:33-06:34) 3Avrig (06:50-06:51) 4Ucea (07:15-07:16) 5Fagaras (07:40-07:42) 6Codlea (08:40-08:41) 7Brasov (08:59-09:13) 8Predeal (09:45-09:47) 9Azuga (09:55-09:56) 10Busteni (10:01-10:02) 11Sinaia (10:10-10:12) 12Comarnic (10:28-10:29) 13Cimpina (10:43-10:44) 14Ploiesti Vest (11:08-11:10) 15Bucuresti Nord (11:50-11:50)
InterRegio 1582 05:20 am 1Constanta (05:20-05:20) 2Medgidia (05:45-05:46) 3Cernavoda Pod (06:02-06:03) 4Fetesti (06:28-06:29) 5Ciulnita (06:53-06:58) 6Lehliu (07:20-07:21) 7Bucuresti Nord (08:02-08:25) 8Ploiesti Vest (09:04-09:06) 9Cimpina (09:28-09:29) 10Sinaia (09:55-09:57) 11Busteni (10:04-10:06) 12Azuga (10:11-10:12) 13Predeal (10:22-10:24) 14Brasov (11:00-11:00)
InterRegio 1621 09:50 am 1Bucuresti Nord (09:50-09:50) 2Buftea (10:04-10:05) 3Ploiesti Vest (10:34-10:36) 4Cimpina (10:59-11:00) 5Comarnic (11:11-11:12) 6Sinaia (11:28-11:30) 7Busteni (11:37-11:38) 8Azuga (11:43-11:44) 9Predeal (11:54-11:56) 10Brasov (12:32-12:44) 11Codlea (13:00-13:01) 12Fagaras (13:58-14:00) 13Ucea (14:22-14:23) 14Avrig (14:47-14:48) 15Talmaciu (15:04-15:05) 16Sibiu (15:25-15:35) 17Saliste (16:07-16:08) 18Sebes Alba (17:06-17:07) 19Vintu de Jos (17:20-17:25) 20Sibot (17:44-17:46) 21Orastie (17:58-17:59) 22Simeria (18:21-18:28) 23Deva (18:38-18:41) 24Ilia (19:07-19:09) 25Margina (19:58-20:08) 26Faget (20:16-20:18) 27Lugoj (21:01-21:03) 28Buzias (21:45-21:47) 29Timisoara Nord (22:40-22:40)
InterRegio 1622 08:09 am 1Timisoara Nord (08:09-08:09) 2Buzias (09:02-09:03) 3Lugoj (09:44-09:45) 4Faget (10:27-10:28) 5Margina (10:36-10:37) 6Ilia (11:25-11:26) 7Deva (11:50-11:52) 8Simeria (12:05-12:06) 9Orastie (12:23-12:24) 10Sibot (12:42-12:43) 11Vintu de Jos (13:00-13:04) 12Sebes Alba (13:16-13:17) 13Saliste (14:15-14:16) 14Sibiu (14:50-15:02) 15Talmaciu (15:18-15:19) 16Avrig (15:35-15:36) 17Ucea (15:58-15:59) 18Fagaras (16:22-16:24) 19Codlea (17:20-17:22) 20Brasov (17:40-17:52) 21Predeal (18:24-18:32) 22Azuga (18:40-18:41) 23Busteni (18:46-18:47) 24Sinaia (18:55-18:57) 25Valea Larga Hm (19:05-19:06) 26Comarnic (19:16-19:17) 27Cimpina (19:31-19:32) 28Ploiesti Vest (19:56-19:59) 29Buftea (20:27-20:28) 30Bucuresti Nord (20:46-20:46)
InterRegio 1623 16:45 pm 1Bucuresti Nord (16:45-16:45) 2Buftea (16:59-17:00) 3Crivina (17:15-17:16) 4Ploiesti Vest (17:32-17:34) 5Cimpina (17:59-18:00) 6Comarnic (18:11-18:12) 7Sinaia (18:35-18:37) 8Busteni (18:45-18:46) 9Azuga (18:51-18:52) 10Predeal (19:02-19:04) 11Brasov (19:40-19:50) 12Codlea (20:06-20:08) 13Fagaras (21:05-21:07) 14Ucea (21:28-21:29) 15Avrig (21:53-21:54) 16Talmaciu (22:11-22:12) 17Sibiu (22:31-22:31)
InterRegio 1624 04:10 am 1Sibiu (04:10-04:10) 2Talmaciu (04:28-04:29) 3Avrig (04:46-04:47) 4Ucea (05:11-05:12) 5Fagaras (05:35-05:37) 6Codlea (06:41-06:43) 7Brasov (07:00-07:20) 8Predeal (07:52-07:54) 9Azuga (08:01-08:02) 10Busteni (08:07-08:08) 11Sinaia (08:15-08:16) 12Valea Larga Hm (08:22-08:23) 13Comarnic (08:33-08:34) 14Cimpina (08:48-08:49) 15Ploiesti Vest (09:13-09:15) 16Crivina (09:30-09:31) 17Buftea (09:47-09:48) 18Bucuresti Nord (10:06-10:06)
InterRegio 1631 17:30 pm 1Constanta (17:30-17:30) 2Medgidia (17:55-17:57) 3Cernavoda Pod (18:13-18:14) 4Fetesti (18:39-18:42) 5Ciulnita (19:06-19:07) 6Lehliu (19:31-19:32) 7Bucuresti Nord (20:15-20:40) 8Ploiesti Vest (21:20-21:23) 9Cimpina (21:48-21:50) 10Comarnic (22:01-22:02) 11Sinaia (22:18-22:20) 12Busteni (22:27-22:29) 13Azuga (22:34-22:35) 14Predeal (22:45-22:48) 15Brasov (23:24-23:40) 16Sighisoara (01:56-01:59) 17Medias (02:31-02:33) 18Copsa Mica (02:45-02:48) 19Blaj (03:17-03:19) 20Teius (03:40-03:44) 21Aiud (03:55-03:57) 22Razboieni (04:15-04:17) 23Cimpia Turzii (04:32-04:34) 24Cluj Napoca (05:29-05:46) 25Huedin (06:37-06:38) 26Alesd (07:53-07:54) 27Oradea (08:29-08:29)
InterRegio 1632 20:00 pm 1Oradea (20:00-20:00) 2Alesd (20:34-20:35) 3Huedin (21:43-21:44) 4Cluj Napoca (22:33-22:50) 5Cimpia Turzii (23:44-23:46) 6Razboieni (00:02-00:03) 7Aiud (00:22-00:23) 8Teius (00:37-00:40) 9Blaj (01:02-01:04) 10Copsa Mica (01:32-01:34) 11Medias (01:44-01:46) 12Sighisoara (02:25-02:28) 13Brasov (04:40-04:55) 14Predeal (05:27-05:36) 15Azuga (05:44-05:46) 16Busteni (05:51-05:53) 17Sinaia (06:01-06:03) 18Comarnic (06:20-06:21) 19Cimpina (06:35-06:37) 20Ploiesti Vest (07:05-07:08) 21Bucuresti Nord (07:51-08:15) 22Lehliu (08:57-08:59) 23Ciulnita (09:23-09:25) 24Fetesti (09:48-09:50) 25Cernavoda Pod (10:15-10:17) 26Medgidia (10:33-10:35) 27Constanta (11:10-11:10)
InterRegio 1634 16:00 pm 1Cluj Napoca (16:00-16:00) 2Cimpia Turzii (16:54-16:55) 3Razboieni (17:11-17:13) 4Aiud (17:32-17:34) 5Teius (17:48-17:51) 6Blaj (18:13-18:15) 7Copsa Mica (18:42-18:43) 8Medias (18:53-18:55) 9Sighisoara (19:35-19:37) 10Rupea (20:31-20:32) 11Brasov (21:51-21:51)
InterRegio 1637 07:10 am 1Bucuresti Nord (07:10-07:10) 2Ploiesti Vest (07:50-07:52) 3Cimpina (08:17-08:19) 4Sinaia (08:45-08:47) 5Busteni (08:55-08:56) 6Azuga (09:01-09:02) 7Predeal (09:12-09:14) 8Brasov (09:50-09:50)
InterRegio 1641 21:00 pm 1Bucuresti Nord (21:00-21:00) 2Ploiesti Vest (21:41-21:43) 3Cimpina (22:07-22:09) 4Sinaia (22:36-22:38) 5Busteni (22:46-22:48) 6Azuga (22:53-22:55) 7Predeal (23:05-23:08) 8Brasov (23:44-23:56) 9Sfintu Gheorghe (00:23-00:25) 10Baile Tusnad Hm (01:03-01:04) 11Miercurea Ciuc (01:30-01:36) 12Siculeni (01:44-01:46) 13Izvoru Oltului (02:01-02:02) 14Izvoru Muresului (02:14-02:16) 15Gheorghieni (02:35-02:41) 16Toplita (03:15-03:17) 17Deda (04:14-04:18) 18Saratel (05:24-05:26) 19Beclean pe Somes (05:49-05:55) 20Dej Calatori (06:30-06:45) 21Gilgau (07:09-07:11) 22Ileanda (07:28-07:30) 23Jibou (08:16-08:35) 24Benesat (08:53-08:54) 25Ulmeni Salaj (09:03-09:04) 26Baia Mare (09:35-09:35)
InterRegio 1642 18:30 pm 1Baia Mare (18:30-18:30) 2Ulmeni Salaj (19:01-19:02) 3Benesat (19:11-19:12) 4Jibou (19:29-19:47) 5Ileanda (20:20-20:21) 6Gilgau (20:37-20:38) 7Dej Calatori (21:00-21:11) 8Beclean pe Somes (21:36-21:37) 9Saratel (22:00-22:01) 10Deda (22:54-22:55) 11Toplita (23:49-23:50) 12Gheorghieni (00:34-00:37) 13Izvoru Muresului (00:53-00:54) 14Izvoru Oltului (01:05-01:06) 15Siculeni (01:23-01:26) 16Miercurea Ciuc (01:34-01:35) 17Baile Tusnad Hm (01:57-01:58) 18Sfintu Gheorghe (02:39-02:41) 19Brasov (03:18-03:32) 20Predeal (04:04-04:11) 21Sinaia (04:30-04:32) 22Cimpina (05:01-05:02) 23Ploiesti Vest (05:26-05:28) 24Bucuresti Nord (06:10-06:10)
InterRegio 1643 17:55 pm 1Bucuresti Nord (17:55-17:55) 2Ploiesti Vest (18:37-18:40) 3Cimpina (19:05-19:06) 4Breaza hc (19:11-19:12) 5Comarnic (19:20-19:21) 6Sinaia (19:38-19:40) 7Busteni (19:48-19:50) 8Azuga (19:55-19:56) 9Predeal (20:07-20:10) 10Brasov (20:46-21:00) 11Sfintu Gheorghe (21:29-21:31) 12Baile Tusnad Hm (22:09-22:10) 13Miercurea Ciuc (22:35-22:36) 14Siculeni (22:44-22:47) 15Izvoru Oltului (23:03-23:04) 16Izvoru Muresului (23:16-23:17) 17Gheorghieni (23:36-23:37) 18Toplita (00:10-00:11) 19Deda (01:07-01:11) 20Saratel (02:05-02:07) 21Beclean pe Somes (02:32-02:56) 22Salva (03:20-03:20)
InterRegio 1644 21:25 pm 1Salva (21:25-21:25) 2Beclean pe Somes (21:50-22:02) 3Saratel (22:26-22:28) 4Deda (23:32-23:38) 5Toplita (00:40-00:41) 6Gheorghieni (01:26-01:28) 7Izvoru Muresului (01:44-01:45) 8Izvoru Oltului (01:57-02:03) 9Siculeni (02:21-02:25) 10Miercurea Ciuc (02:33-02:35) 11Baile Tusnad Hm (02:58-02:59) 12Sfintu Gheorghe (03:50-03:52) 13Brasov (04:22-04:35) 14Predeal (05:07-05:15) 15Azuga (05:22-05:23) 16Busteni (05:28-05:29) 17Sinaia (05:36-05:38) 18Comarnic (05:54-05:55) 19Breaza hc (06:03-06:04) 20Cimpina (06:12-06:13) 21Ploiesti Vest (06:37-06:39) 22Bucuresti Nord (07:21-07:21)
InterRegio 1645 11:10 pm 1Bucuresti Nord (11:10-11:10) 2Ploiesti Vest (11:52-11:54) 3Cimpina (12:18-12:19) 4Breaza hc (12:24-12:25) 5Sinaia (12:49-12:51) 6Busteni (12:58-13:00) 7Azuga (13:05-13:06) 8Predeal (13:16-13:19) 9Brasov (13:55-14:07) 10Sfintu Gheorghe (14:35-14:38) 11Baile Tusnad Hm (15:24-15:25) 12Miercurea Ciuc (15:49-15:51) 13Siculeni (15:59-16:02) 14Izvoru Oltului (16:19-16:24) 15Izvoru Muresului (16:37-16:39) 16Gheorghieni (16:58-17:01) 17Toplita (17:34-17:39) 18Deda (18:49-19:01) 19Reghin (19:24-19:25) 20Tirgu Mures (20:08-20:08)
InterRegio 1646 16:48 pm 1Siculeni (16:48-16:48) 2Miercurea Ciuc (16:56-16:58) 3Baile Tusnad Hm (17:21-17:22) 4Sfintu Gheorghe (18:02-18:04) 5Brasov (18:33-18:45) 6Predeal (19:17-19:19) 7Azuga (19:27-19:28) 8Busteni (19:33-19:34) 9Sinaia (19:42-19:44) 10Cimpina (20:13-20:14) 11Ploiesti Vest (20:37-20:39) 12Bucuresti Nord (21:20-21:20)
InterRegio 1647 22:05 pm 1Bucuresti Nord (22:05-22:05) 2Ploiesti Vest (22:46-22:48) 3Cimpina (23:12-23:13) 4Comarnic (23:25-23:26) 5Sinaia (23:43-23:45) 6Busteni (23:53-23:54) 7Azuga (23:59-0:) 8Predeal (00:11-00:14) 9Brasov (00:51-01:08) 10Sfintu Gheorghe (01:37-01:40) 11Baile Tusnad Hm (02:27-02:28) 12Miercurea Ciuc (03:00-03:02) 13Siculeni (03:10-03:13) 14Izvoru Oltului (03:29-03:30) 15Izvoru Muresului (03:42-03:43) 16Gheorghieni (04:02-04:03) 17Toplita (04:35-04:36) 18Deda (05:37-05:45) 19Saratel (06:37-06:53) 20Bistrita Nord (07:07-07:07)
InterRegio 1648 23:05 pm 1Bistrita Nord (23:05-23:05) 2Saratel (23:19-23:35) 3Deda (00:39-01:08) 4Toplita (02:01-02:03) 5Gheorghieni (02:38-02:39) 6Izvoru Muresului (02:55-02:56) 7Izvoru Oltului (03:07-03:08) 8Siculeni (03:30-03:33) 9Miercurea Ciuc (03:41-03:43) 10Baile Tusnad Hm (04:05-04:11) 11Sfintu Gheorghe (04:51-04:53) 12Brasov (05:22-05:36) 13Predeal (06:08-06:10) 14Azuga (06:18-06:19) 15Busteni (06:24-06:25) 16Sinaia (06:34-06:36) 17Comarnic (06:53-06:54) 18Cimpina (07:08-07:09) 19Ploiesti Vest (07:33-07:35) 20Bucuresti Nord (08:17-08:17)
InterRegio 1724 07:45 am 1Craiova (07:45-07:45) 2Bals (08:14-08:15) 3Piatra Olt (08:28-08:30) 4Dragasani (08:57-08:58) 5Babeni (09:23-09:24) 6Rimnicu Vilcea (09:38-09:40) 7Calimanesti (09:56-09:57) 8Pausa h (10:01-10:02) 9Lotru (10:14-10:15) 10Ciineni (10:37-10:38) 11Podu Olt (11:15-11:24) 12Avrig (11:34-11:35) 13Ucea (11:59-12:00) 14Fagaras (12:23-12:26) 15Codlea (13:32-13:34) 16Bartolomeu (13:47-13:48) 17Brasov (13:53-13:53)
InterRegio 1732 06:40 am 1Galati (06:40-06:40) 2Barbosi (07:00-07:01) 3Braila (07:17-07:19) 4Ianca Sat hc (07:49-07:50) 5Faurei (08:08-08:09) 6Buzau (09:08-09:10) 7Mizil (09:42-09:43) 8Ploiesti Sud (10:18-10:26) 9Cimpina (10:53-10:54) 10Sinaia (11:20-11:22) 11Busteni (11:29-11:30) 12Azuga (11:35-11:36) 13Predeal (11:46-11:48) 14Brasov (12:24-12:24)
InterRegio 1741 19:15 pm 1Bucuresti Nord (19:15-19:15) 2Ploiesti Vest (19:56-19:58) 3Cimpina (20:22-20:23) 4Breaza hc (20:28-20:29) 5Comarnic (20:37-20:38) 6Sinaia (20:54-20:56) 7Busteni (21:04-21:05) 8Azuga (21:10-21:11) 9Predeal (21:21-21:23) 10Brasov (21:59-22:12) 11Rupea (23:34-23:35) 12Sighisoara (00:31-00:33) 13Dumbraveni (00:50-00:51) 14Medias (01:08-01:10) 15Copsa Mica (01:22-01:23) 16Blaj (01:52-01:53) 17Teius (02:14-02:17) 18Aiud (02:28-02:29) 19Razboieni (02:47-02:48) 20Cimpia Turzii (03:03-03:04) 21Cluj Napoca (03:59-04:15) 22Aghires (04:41-04:42) 23Huedin (05:08-05:09) 24Ciucea (05:32-05:33) 25Piatra Craiului (05:43-05:44) 26Bratca (05:54-05:55) 27Alesd (06:20-06:21) 28Oradea (06:57-07:14) 29Sacuieni Bihor (08:05-08:07) 30Valea lui Mihai (08:25-08:26) 31Carei (08:51-08:52) 32Satu Mare (09:23-09:23)
InterRegio 1742 16:30 pm 1Satu Mare (16:30-16:30) 2Carei (17:00-17:01) 3Valea lui Mihai (17:26-17:27) 4Sacuieni Bihor (17:45-17:46) 5Oradea (18:31-18:43) 6Alesd (19:16-19:17) 7Bratca (19:43-19:44) 8Piatra Craiului (19:54-19:55) 9Ciucea (20:05-20:06) 10Huedin (20:30-20:31) 11Aghires (20:54-20:55) 12Cluj Napoca (21:22-21:40) 13Cimpia Turzii (22:34-22:36) 14Razboieni (22:52-22:54) 15Aiud (23:14-23:16) 16Teius (23:30-23:33) 17Blaj (23:56-23:58) 18Copsa Mica (00:25-00:27) 19Medias (00:37-00:39) 20Dumbraveni (00:58-00:59) 21Sighisoara (01:21-01:23) 22Rupea (02:16-02:17) 23Brasov (03:36-03:46) 24Predeal (04:17-04:24) 25Busteni (04:36-04:37) 26Sinaia (04:45-04:47) 27Comarnic (05:03-05:04) 28Cimpina (05:18-05:19) 29Ploiesti Vest (05:43-05:45) 30Bucuresti Nord (06:27-06:27)
InterRegio 1745 06:15 am 1Bucuresti Nord (06:15-06:15) 2Ploiesti Vest (06:56-06:59) 3Cimpina (07:23-07:24) 4Comarnic (07:36-07:37) 5Valea Larga Hm (07:47-07:48) 6Sinaia (07:54-07:55) 7Busteni (08:03-08:04) 8Azuga (08:09-08:10) 9Predeal (08:20-08:23) 10Brasov (09:00-09:15) 11Augustin (10:00-10:01) 12Rupea (10:40-10:41) 13Sighisoara (11:38-11:41) 14Dumbraveni (11:58-11:59) 15Medias (12:16-12:18) 16Copsa Mica (12:30-12:31) 17Blaj (13:00-13:01) 18Teius (13:22-13:25) 19Aiud (13:36-13:38) 20Razboieni (13:56-13:58) 21Cimpia Turzii (14:13-14:14) 22Cluj Napoca (15:07-15:27) 23Gherla (16:21-16:23) 24Dej Calatori (16:42-16:54) 25Gilgau (17:18-17:20) 26Ileanda (17:36-17:43) 27Jibou (18:17-18:19) 28Benesat (18:46-18:47) 29Ulmeni Salaj (18:56-19:04) 30Baia Mare (19:33-19:47) 31Seini (20:35-20:36) 32Satu Mare (21:14-21:14)
InterRegio 1746 04:43 am 1Satu Mare (04:43-04:43) 2Seini (05:21-05:31) 3Baia Mare (06:19-06:37) 4Ulmeni Salaj (07:08-07:09) 5Benesat (07:18-07:19) 6Jibou (07:36-07:38) 7Ileanda (08:11-08:12) 8Gilgau (08:28-08:29) 9Dej Calatori (08:52-09:11) 10Gherla (09:25-09:27) 11Cluj Napoca (10:16-10:30) 12Cimpia Turzii (11:24-11:25) 13Razboieni (11:41-11:42) 14Aiud (12:02-12:04) 15Teius (12:18-12:22) 16Blaj (12:44-12:46) 17Copsa Mica (13:14-13:16) 18Medias (13:27-13:29) 19Dumbraveni (13:48-13:49) 20Sighisoara (14:12-14:14) 21Rupea (15:08-15:09) 22Augustin (15:43-15:44) 23Brasov (16:32-16:45) 24Predeal (17:17-17:20) 25Azuga (17:28-17:29) 26Busteni (17:34-17:36) 27Sinaia (17:44-17:46) 28Comarnic (18:02-18:03) 29Cimpina (18:17-18:19) 30Ploiesti Vest (18:43-18:45) 31Bucuresti Nord (19:25-19:25)
InterRegio 1750 11:27 pm 1Suceava (11:27-11:27) 2Veresti (11:39-11:41) 3Dolhasca (11:58-12:00) 4Pascani (12:18-12:20) 5Roman (12:47-12:49) 6Bacau (13:21-13:29) 7Adjud (14:10-14:32) 8Onesti (15:06-15:09) 9Saline hc (15:34-15:36) 10Comanesti (16:09-16:11) 11Ghimes (16:50-16:55) 12Livezi Ciuc (17:40-17:42) 13Siculeni (18:02-18:05) 14Miercurea Ciuc (18:13-18:15) 15Baile Tusnad Hm (18:38-18:39) 16Sfintu Gheorghe (19:20-19:23) 17Brasov (19:52-19:52)
InterRegio 1764 13:00 pm 1Iasi (13:00-13:00) 2Nicolina (13:05-13:07) 3Birnova (13:29-13:30) 4Buhaiesti (13:50-13:51) 5Vaslui (14:14-14:16) 6Crasna (14:30-14:32) 7Birlad (15:05-15:07) 8Tecuci (15:50-16:00) 9Focsani (16:53-16:55) 10Rimnicu Sarat (17:33-17:34) 11Buzau (18:05-18:07) 12Mizil (18:39-18:40) 13Ploiesti Sud (19:15-19:17) 14Ploiesti Vest (19:22-19:24) 15Cimpina (19:48-19:49) 16Sinaia (20:15-20:17) 17Busteni (20:24-20:25) 18Azuga (20:30-20:31) 19Predeal (20:42-20:44) 20Timisu de Sus Hm (21:00-21:01) 21Brasov (21:25-21:25)
Regio 2102 11:52 pm 1Sibiu (11:52-11:52) 2Atelier Zona h (11:55-11:56) 3Sibiu Triaj h (11:58-11:59) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (12:02-12:03) 5Mohu Hm (12:07-12:08) 6Vestem hc (12:11-12:12) 7Talmaciu (12:20-12:21) 8Podu Olt (12:27-12:33) 9Sebes Olt hc (12:36-12:37) 10Racovita (12:40-12:41) 11Mirsa hc (12:44-12:45) 12Avrig (12:50-12:51) 13Porumbacu (12:58-12:59) 14Sarata Colun hc (13:02-13:03) 15Scoreiu hc (13:05-13:06) 16Cirta hc (13:10-13:11) 17Arpas (13:14-13:15) 18Ucea (13:21-13:22) 19Vistea hc (13:25-13:26) 20Oltet hc (13:30-13:31) 21Voila (13:37-13:38) 22Dridif hc (13:42-13:43) 23Beclean pe Olt h (13:47-13:48) 24Fagaras (13:55-14:01) 25Mindra Oltului Hm (14:06-14:07) 26Sercaia hc (14:14-14:15) 27Sercaia (14:17-14:18) 28Persani (14:23-14:24) 29Bradet Hm (14:32-14:33) 30Valea Homorod h (14:41-14:42) 31Vladeni Ardeal (14:49-14:55) 32Dumbravita Birsei Hm (15:02-15:03) 33Codlea (15:12-15:13) 34Ghimbav (15:19-15:20) 35Bartolomeu (15:28-15:29) 36Brasov (15:34-15:34)
Regio 2104 14:40 pm 1Sibiu (14:40-14:40) 2Atelier Zona h (14:43-14:44) 3Sibiu Triaj h (14:47-14:48) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (14:51-14:52) 5Mohu Hm (14:56-14:57) 6Vestem hc (15:01-15:02) 7Talmaciu (15:10-15:11) 8Podu Olt (15:18-15:30) 9Sebes Olt hc (15:34-15:35) 10Racovita (15:38-15:39) 11Mirsa hc (15:41-15:42) 12Avrig (15:46-15:47) 13Porumbacu (15:54-15:55) 14Sarata Colun hc (15:59-16:00) 15Scoreiu hc (16:03-16:04) 16Cirta hc (16:08-16:09) 17Arpas (16:13-16:14) 18Ucea (16:21-16:26) 19Vistea hc (16:29-16:30) 20Oltet hc (16:33-16:34) 21Voila (16:40-16:41) 22Dridif hc (16:44-16:45) 23Beclean pe Olt h (16:48-16:49) 24Fagaras (16:56-16:57) 25Mindra Oltului Hm (17:02-17:03) 26Sercaia hc (17:09-17:10) 27Sercaia (17:12-17:13) 28Persani (17:19-17:20) 29Bradet Hm (17:29-17:30) 30Valea Homorod h (17:39-17:40) 31Vladeni Ardeal (17:47-17:48) 32Dumbravita Birsei Hm (17:55-17:56) 33Codlea (18:05-18:06) 34Ghimbav (18:12-18:13) 35Bartolomeu (18:21-18:22) 36Brasov (18:27-18:27)
Regio 2502 04:20 am 1Fagaras (04:20-04:20) 2Sercaia hc (04:33-04:34) 3Sercaia (04:36-04:37) 4Persani (04:43-04:44) 5Bradet Hm (04:53-04:54) 6Valea Homorod h (05:03-05:04) 7Vladeni Ardeal (05:11-05:12) 8Dumbravita Birsei Hm (05:19-05:20) 9Codlea (05:29-05:30) 10Ghimbav (05:36-05:37) 11Bartolomeu (05:45-05:46) 12Brasov (05:51-05:51)
Regio 2504 05:42 am 1Fagaras (05:42-05:42) 2Mindra Oltului Hm (05:48-05:49) 3Sercaia hc (05:55-05:56) 4Sercaia (05:58-05:59) 5Persani (06:05-06:06) 6Bradet Hm (06:16-06:17) 7Valea Homorod h (06:25-06:26) 8Vladeni Ardeal (06:33-06:41) 9Dumbravita Birsei Hm (06:48-06:49) 10Codlea (06:57-06:58) 11Ghimbav (07:04-07:05) 12Bartolomeu (07:13-07:14) 13Brasov (07:19-07:19)
Regio 2506 12:04 pm 1Fagaras (12:04-12:04) 2Mindra Oltului Hm (12:10-12:11) 3Sercaia hc (12:18-12:19) 4Sercaia (12:21-12:22) 5Persani (12:29-12:30) 6Bradet Hm (12:39-12:40) 7Valea Homorod h (12:49-12:50) 8Vladeni Ardeal (12:57-12:58) 9Dumbravita Birsei Hm (13:06-13:10) 10Codlea (13:18-13:19) 11Ghimbav (13:25-13:26) 12Bartolomeu (13:34-13:35) 13Brasov (13:40-13:40)
Regio 2508 20:30 pm 1Fagaras (20:30-20:30) 2Mindra Oltului Hm (20:36-20:37) 3Sercaia hc (20:44-20:45) 4Sercaia (20:47-20:52) 5Persani (20:59-21:00) 6Bradet Hm (21:09-21:10) 7Valea Homorod h (21:19-21:20) 8Vladeni Ardeal (21:27-21:28) 9Dumbravita Birsei Hm (21:35-21:36) 10Codlea (21:45-21:46) 11Ghimbav (21:52-21:53) 12Bartolomeu (22:01-22:02) 13Brasov (22:07-22:07)
Regio 3001 06:27 am 1Bucuresti Nord (06:27-06:27) 2Depoul Buc. Triaj h (06:35-06:36) 3Chitila (06:39-06:40) 4P. Mac. R1 Buciumeni (06:43-06:44) 5Buftea (06:48-06:49) 6Dirza hc (06:53-06:54) 7Peris (07:01-07:02) 8Scrovistea hc (07:07-07:08) 9Crivina (07:12-07:13) 10Prahova (07:17-07:18) 11Brazi (07:25-07:32) 12Ploiesti Triaj hc (07:37-07:38) 13Ploiesti Vest (07:44-07:56) 14Buda (08:03-08:04) 15Floresti Prahova (08:14-08:15) 16Bobolia h (08:22-08:23) 17Cimpina (08:30-08:31) 18Breaza hc (08:36-08:37) 19Nistoresti hc (08:40-08:41) 20Breaza Nord (08:44-08:45) 21Comarnic (08:49-08:50) 22Posada hc (08:55-08:56) 23Valea Larga Hm (09:02-09:03) 24Sinaia Sud hc (09:09-09:10) 25Sinaia (09:14-09:15) 26Poiana Tapului hc (09:21-09:22) 27Busteni (09:26-09:27) 28Azuga (09:32-09:33) 29Predeal (09:44-09:46) 30Timisu de Sus Hm (10:01-10:02) 31Timisu de Jos hc (10:10-10:11) 32Dirste (10:19-10:20) 33Brasov (10:30-10:30)
Regio 3003 14:06 pm 1Bucuresti Nord (14:06-14:06) 2Chitila (14:17-14:18) 3Buftea (14:25-14:26) 4Dirza hc (14:30-14:31) 5Peris (14:39-14:40) 6Scrovistea hc (14:45-14:46) 7Crivina (14:50-14:57) 8Prahova (15:02-15:03) 9Brazi (15:09-15:10) 10Ploiesti Triaj hc (15:16-15:17) 11Ploiesti Vest (15:23-15:26) 12Buda (15:32-15:33) 13Floresti Prahova (15:42-15:43) 14Bobolia h (15:50-15:51) 15Cimpina (15:58-15:59) 16Breaza hc (16:05-16:06) 17Nistoresti hc (16:09-16:10) 18Breaza Nord (16:14-16:15) 19Comarnic (16:20-16:21) 20Posada hc (16:27-16:28) 21Valea Larga Hm (16:35-16:36) 22Sinaia Sud hc (16:42-16:43) 23Sinaia (16:47-16:49) 24Poiana Tapului hc (16:57-16:58) 25Busteni (17:02-17:03) 26Azuga (17:08-17:09) 27Predeal (17:20-17:22) 28Tunelul Mare h (17:29-17:30) 29Timisu de Sus Hm (17:38-17:39) 30Timisu de Jos hc (17:47-17:48) 31Dirste (17:56-17:57) 32Brasov (18:06-18:06)
Regio 3005 16:30 pm 1Bucuresti Nord (16:30-16:30) 2Depoul Buc. Triaj h (16:38-16:39) 3Chitila (16:42-16:43) 4Buftea (16:50-16:51) 5Dirza hc (16:55-16:56) 6Peris (17:04-17:11) 7Scrovistea hc (17:16-17:17) 8Crivina (17:21-17:27) 9Prahova (17:31-17:32) 10Brazi (17:38-17:39) 11Ploiesti Vest (17:50-17:54) 12Buda (18:00-18:01) 13Floresti Prahova (18:10-18:11) 14Cimpina (18:24-18:25) 15Breaza hc (18:30-18:31) 16Nistoresti hc (18:35-18:36) 17Breaza Nord (18:40-18:41) 18Comarnic (18:46-18:47) 19Posada hc (18:53-18:54) 20Valea Larga Hm (19:01-19:07) 21Sinaia Sud hc (19:13-19:14) 22Sinaia (19:18-19:19) 23Poiana Tapului hc (19:27-19:28) 24Busteni (19:32-19:33) 25Azuga (19:38-19:39) 26Predeal (19:50-19:52) 27Timisu de Sus Hm (20:07-20:08) 28Timisu de Jos hc (20:16-20:17) 29Dirste (20:25-20:26) 30Brasov (20:35-20:35)
Regio 3007 17:37 pm 1Bucuresti Basarab (17:37-17:37) 2Bucuresti Basarab h (17:41-17:42) 3Pajura Hm (17:49-17:56) 4Depoul Buc. Triaj h (18:00-18:01) 5Chitila (18:04-18:07) 6Buftea (18:14-18:15) 7Dirza hc (18:19-18:20) 8Peris (18:27-18:34) 9Scrovistea hc (18:39-18:40) 10Crivina (18:44-18:45) 11Prahova (18:50-18:51) 12Brazi (18:57-18:58) 13Ploiesti Triaj hc (19:04-19:05) 14Ploiesti Vest (19:11-19:13) 15Buda (19:20-19:21) 16Floresti Prahova (19:30-19:31) 17Bobolia h (19:37-19:38) 18Cimpina (19:45-19:52) 19Breaza hc (19:57-19:58) 20Nistoresti hc (20:01-20:02) 21Breaza Nord (20:05-20:06) 22Comarnic (20:10-20:17) 23Posada hc (20:23-20:24) 24Valea Larga Hm (20:31-20:32) 25Sinaia Sud hc (20:37-20:38) 26Sinaia (20:41-20:43) 27Poiana Tapului hc (20:50-20:51) 28Busteni (20:55-20:56) 29Azuga (21:01-21:02) 30Predeal (21:12-21:13) 31Timisu de Sus Hm (21:27-21:28) 32Timisu de Jos hc (21:35-21:36) 33Dirste (21:44-21:45) 34Brasov (21:54-21:54)
Regio 3023 04:15 am 1Ploiesti Sud (04:15-04:15) 2Ploiesti Vest (04:20-04:22) 3Buda (04:28-04:29) 4Floresti Prahova (04:38-04:39) 5Cimpina (04:51-04:52) 6Breaza hc (04:57-04:58) 7Nistoresti hc (05:02-05:03) 8Breaza Nord (05:07-05:08) 9Comarnic (05:12-05:13) 10Posada hc (05:18-05:19) 11Valea Larga Hm (05:25-05:26) 12Sinaia Sud hc (05:32-05:33) 13Sinaia (05:37-05:41) 14Poiana Tapului hc (05:47-05:48) 15Busteni (05:53-05:54) 16Azuga (05:59-06:00) 17Predeal (06:11-06:16) 18Tunelul Mare h (06:23-06:24) 19Timisu de Sus Hm (06:32-06:33) 20Timisu de Jos hc (06:41-06:42) 21Dirste (06:50-06:51) 22Brasov (07:00-07:00)
Regio 3500 04:52 am 1Teius (04:52-04:52) 2Mihalt hc (04:59-05:00) 3Cistei hc (05:04-05:05) 4Craciunel (05:13-05:14) 5Blaj (05:21-05:22) 6Cimpu Libertatii (05:26-05:27) 7Manarade hc (05:32-05:33) 8Glogovet h. (05:37-05:38) 9Valea Lunga (05:42-05:43) 10Lunca hc (05:46-05:47) 11Micasasa (05:53-05:54) 12Copsa Mica (06:04-06:07) 13Tirnava hc (06:12-06:13) 14Medias (06:20-06:21) 15Bratei hc (06:27-06:28) 16Atel (06:35-06:36) 17Dumbraveni (06:44-06:45) 18Luna h (06:51-06:52) 19Danes (06:59-07:00) 20Sighisoara (07:12-07:14) 21Albesti Tirnava (07:20-07:21) 22Vinatori (07:26-07:27) 23Saschiz h (07:31-07:32) 24Mureni (07:36-07:37) 25Archita Hm (07:45-07:46) 26Beia (08:00-08:01) 27Palos Ardeal hc (08:07-08:08) 28Cata Hm (08:13-08:14) 29Rupea (08:24-08:25) 30Mateias hc (08:40-08:41) 31Racos (08:46-08:47) 32Augustin (09:02-09:03) 33Ormenis hc (09:10-09:11) 34Apata (09:18-09:19) 35Maierus hc (09:24-09:25) 36Feldioara (09:34-09:35) 37Bod (09:44-09:45) 38Brasov (10:00-10:00)
Regio 3502 08:40 am 1Teius (08:40-08:40) 2Mihalt hc (08:47-08:48) 3Cistei hc (08:52-08:53) 4Craciunel (09:00-09:01) 5Blaj (09:08-09:09) 6Cimpu Libertatii (09:12-09:13) 7Manarade hc (09:17-09:18) 8Valea Lunga (09:26-09:27) 9Lunca hc (09:30-09:31) 10Micasasa (09:37-09:38) 11Copsa Mica (09:50-09:51) 12Tirnava hc (09:56-09:57) 13Medias (10:04-10:05) 14Bratei hc (10:11-10:12) 15Atel (10:19-10:20) 16Dumbraveni (10:28-10:29) 17Danes (10:41-10:42) 18Sighisoara (10:56-11:01) 19Albesti Tirnava (11:07-11:08) 20Vinatori (11:13-11:14) 21Saschiz h (11:18-11:19) 22Mureni (11:23-11:24) 23Archita Hm (11:32-11:33) 24Beia (11:47-11:48) 25Palos Ardeal hc (11:54-11:55) 26Cata Hm (12:00-12:01) 27Rupea (12:11-12:12) 28Mateias hc (12:27-12:28) 29Racos (12:33-12:34) 30Augustin (12:49-12:50) 31Ormenis hc (12:57-12:58) 32Apata (13:05-13:06) 33Maierus hc (13:11-13:12) 34Vadu Rosu h (13:15-13:16) 35Rotbav hc (13:20-13:21) 36Feldioara (13:25-13:26) 37Bod (13:35-13:36) 38Stupini Hm (13:42-13:43) 39Brasov (13:54-13:54)
Regio 3504 14:35 pm 1Teius (14:35-14:35) 2Coslariu Gr. Podu Mures (14:40-14:41) 3Mihalt hc (14:43-14:44) 4Cistei hc (14:48-14:49) 5Craciunel (14:56-14:57) 6Blaj (15:04-15:06) 7Cimpu Libertatii (15:09-15:10) 8Km.374+700 h (15:12-15:13) 9Manarade hc (15:16-15:17) 10Glogovet h. (15:20-15:21) 11Valea Lunga (15:25-15:26) 12Lunca hc (15:28-15:29) 13Micasasa (15:35-15:36) 14Copsa Mica (15:46-15:47) 15Tirnava hc (15:52-15:53) 16Medias (16:00-16:01) 17Bratei hc (16:07-16:08) 18Atel (16:14-16:15) 19Dumbraveni (16:23-16:24) 20Luna h (16:30-16:31) 21Danes (16:36-16:37) 22Sighisoara (16:49-16:52) 23Albesti Tirnava (16:58-16:59) 24Vinatori (17:04-17:05) 25Saschiz h (17:09-17:10) 26Mureni (17:14-17:15) 27Archita Hm (17:23-17:24) 28Dirju hc (17:28-17:29) 29Beia (17:38-17:39) 30Palos Ardeal hc (17:45-17:46) 31Cata Hm (17:51-17:52) 32Rupea (18:02-18:03) 33Mateias hc (18:18-18:19) 34Racos (18:24-18:25) 35Augustin (18:40-18:41) 36Ormenis hc (18:48-18:49) 37Apata (18:56-18:57) 38Maierus hc (19:02-19:03) 39Vadu Rosu h (19:06-19:07) 40Rotbav hc (19:11-19:12) 41Feldioara (19:15-19:16) 42Bod (19:25-19:26) 43Stupini Hm (19:32-19:33) 44Brasov (19:43-19:43)
Regio 3530 04:35 am 1Racos (04:35-04:35) 2Augustin (04:51-04:52) 3Ormenis hc (04:59-05:00) 4Apata (05:07-05:08) 5Maierus hc (05:13-05:14) 6Vadu Rosu h (05:17-05:18) 7Rotbav hc (05:22-05:23) 8Feldioara (05:27-05:28) 9Bod (05:37-05:38) 10Stupini Hm (05:44-05:45) 11Brasov (05:55-05:55)
Regio 3534 04:24 am 1Sighisoara (04:24-04:24) 2Albesti Tirnava (04:30-04:31) 3Vinatori (04:36-04:37) 4Mureni (04:45-04:46) 5Archita Hm (04:54-04:55) 6Beia (05:09-05:10) 7Palos Ardeal hc (05:16-05:17) 8Cata Hm (05:22-05:23) 9Rupea (05:33-05:34) 10Mateias hc (05:49-05:50) 11Racos (05:55-05:56) 12Augustin (06:11-06:13) 13Ormenis hc (06:20-06:21) 14Apata (06:28-06:29) 15Maierus hc (06:34-06:35) 16Vadu Rosu h (06:38-06:39) 17Rotbav hc (06:43-06:44) 18Feldioara (06:48-06:49) 19Bod (06:58-06:59) 20Stupini Hm (07:05-07:06) 21Brasov (07:16-07:16)
Regio 3536 15:00 pm 1Sighisoara (15:00-15:00) 2Albesti Tirnava (15:06-15:07) 3Vinatori (15:12-15:13) 4Mureni (15:21-15:22) 5Archita Hm (15:30-15:31) 6Beia (15:44-15:45) 7Palos Ardeal hc (15:51-15:52) 8Cata Hm (15:56-15:57) 9Rupea (16:06-16:07) 10Mateias hc (16:22-16:23) 11Racos (16:28-16:29) 12Augustin (16:44-16:45) 13Ormenis hc (16:52-16:53) 14Apata (16:59-17:00) 15Maierus hc (17:05-17:06) 16Vadu Rosu h (17:09-17:10) 17Rotbav hc (17:14-17:15) 18Feldioara (17:19-17:20) 19Bod (17:29-17:30) 20Stupini Hm (17:36-17:37) 21Brasov (17:47-17:47)
Regio 4012 07:26 am 1Tirgu Mures (07:26-07:26) 2Tirgu Mures Nord (07:32-07:33) 3Dumbravioara (07:45-07:46) 4Gornesti Mures H (07:51-07:52) 5Peris Mures hc (07:57-07:58) 6Petelea hc (08:03-08:04) 7Reghin (08:15-08:16) 8Idiciu de Jos hc (08:23-08:24) 9Brincovenesti hc (08:29-08:30) 10Alunis h (08:33-08:34) 11Alunis Mures (08:38-08:39) 12Rusii Munti hc (08:41-08:42) 13Deda (08:49-09:01) 14Deda Bistra (09:06-09:07) 15Borzia (09:10-09:11) 16Rastolita (09:15-09:20) 17Lunca Bradului (09:37-09:38) 18Stinceni Neagra hc (09:45-09:46) 19Stinceni hc (09:50-09:51) 20Stinceni (09:57-09:58) 21Ciobotani h (10:02-10:03) 22Toplita (10:12-10:13) 23Galautas (10:20-10:21) 24Sarmas Runc hc (10:26-10:27) 25Subcetate Mures (10:32-10:33) 26Ditrau (10:41-10:42) 27Lazarea hc (10:48-10:49) 28Gheorghieni (10:56-10:57) 29Valea Strimba hc (11:00-11:01) 30Voslabeni (11:06-11:07) 31Izvoru Muresului (11:17-11:18) 32Sandominic (11:25-11:26) 33Izvoru Oltului (11:30-11:31) 34Tomesti (11:33-11:34) 35Cirtani hc (11:36-11:37) 36Danesti hc (11:40-11:41) 37Madaras Ciuc Hm (11:44-11:45) 38Racu hc (11:49-11:50) 39Siculeni (11:55-12:00) 40Miercurea Ciuc (12:08-12:10) 41Sincraieni (12:16-12:17) 42Sintimbru Ciuc hc (12:20-12:21) 43Sinsimion (12:24-12:25) 44Tusnad Sat (12:32-12:33) 45Baile Tusnad Hm (12:39-12:40) 46Bicsadu Oltului (12:53-12:54) 47Malnas Bai (13:02-13:03) 48Malnas hc (13:07-13:08) 49Bodoc (13:15-13:16) 50Arcus h (13:19-13:20) 51Sfintu Gheorghe (13:26-13:28) 52Ozun (13:34-13:35) 53Chichis hc (13:38-13:39) 54Prejmer (13:43-13:44) 55Ilieni hc (13:46-13:47) 56Harman (13:53-13:54) 57Pav. CFR Brv. Tj. h (13:58-13:59) 58Brasov (14:04-14:04)
Regio 4014 10:35 pm 1Tirgu Mures (10:35-10:35) 2Tirgu Mures Nord (10:41-10:42) 3Dumbravioara (10:54-10:55) 4Gornesti Mures H (11:00-11:01) 5Peris Mures hc (11:06-11:07) 6Petelea hc (11:12-11:13) 7Reghin (11:24-11:25) 8Idiciu de Jos hc (11:32-11:33) 9Brincovenesti hc (11:38-11:39) 10Alunis h (11:42-11:43) 11Alunis Mures (11:47-11:48) 12Rusii Munti hc (11:50-11:51) 13Deda (11:58-12:13) 14Deda Bistra (12:18-12:19) 15Borzia (12:22-12:23) 16Rastolita (12:27-12:28) 17Andreneasa hc (12:36-12:37) 18Lunca Bradului (12:47-12:48) 19Stinceni Neagra hc (12:55-12:56) 20Stinceni hc (13:00-13:01) 21Stinceni (13:07-13:08) 22Ciobotani h (13:12-13:13) 23Toplita (13:23-13:32) 24Galautas (13:40-13:53) 25Sarmas Runc hc (13:59-14:00) 26Subcetate Mures (14:05-14:06) 27Ditrau (14:14-14:15) 28Lazarea hc (14:21-14:22) 29Gheorghieni (14:29-14:30) 30Valea Strimba hc (14:33-14:34) 31Sugau h (14:36-14:37) 32Voslabeni (14:40-14:45) 33Izvoru Muresului (14:55-14:56) 34Sandominic (15:03-15:04) 35Izvoru Oltului (15:08-15:09) 36Tomesti (15:11-15:12) 37Cirtani hc (15:14-15:15) 38Danesti hc (15:18-15:19) 39Madaras Ciuc Hm (15:22-15:23) 40Racu hc (15:27-15:28) 41Siculeni (15:33-15:38) 42Miercurea Ciuc (15:46-16:01) 43Sincraieni (16:07-16:08) 44Sintimbru Ciuc hc (16:11-16:12) 45Sinsimion (16:15-16:16) 46Vrabia hc (16:20-16:21) 47Tusnad Sat (16:24-16:25) 48Baile Tusnad Hm (16:31-16:32) 49Bicsadu Oltului (16:45-16:46) 50Malnas Bai (16:54-16:55) 51Malnas hc (16:59-17:00) 52Bodoc (17:07-17:08) 53Arcus h (17:11-17:12) 54Sfintu Gheorghe (17:18-17:34) 55Ozun (17:40-17:41) 56Chichis hc (17:45-17:46) 57Prejmer (17:50-17:51) 58Ilieni hc (17:54-17:55) 59Harman (18:01-18:06) 60Pav. CFR Brv. Tj. h (18:10-18:11) 61Brasov (18:16-18:16)
Regio 4502 04:50 am 1Siculeni (04:50-04:50) 2Miercurea Ciuc (04:58-04:59) 3Tusnad Sat (05:16-05:17) 4Baile Tusnad Hm (05:23-05:24) 5Bicsadu Oltului (05:37-05:38) 6Malnas Bai (05:46-05:47) 7Malnas hc (05:52-05:53) 8Bodoc (06:00-06:01) 9Sfintu Gheorghe (06:10-06:12) 10Ozun (06:18-06:19) 11Chichis hc (06:22-06:23) 12Prejmer (06:27-06:28) 13Ilieni hc (06:30-06:31) 14Harman (06:37-06:38) 15Pav. CFR Brv. Tj. h (06:42-06:43) 16Brasov (06:48-06:48)
Regio 4504 04:14 am 1Toplita (04:14-04:14) 2Galautas (04:23-04:30) 3Sarmas Runc hc (04:36-04:37) 4Subcetate Mures (04:42-04:43) 5Ditrau (04:51-04:52) 6Lazarea hc (04:58-04:59) 7Gheorghieni (05:06-05:08) 8Valea Strimba hc (05:11-05:12) 9Sugau h (05:14-05:15) 10Voslabeni (05:19-05:24) 11Izvoru Muresului (05:34-05:35) 12Sandominic (05:42-05:43) 13Izvoru Oltului (05:47-05:48) 14Tomesti (05:50-05:51) 15Cirtani hc (05:53-05:54) 16Danesti hc (05:57-05:58) 17Madaras Ciuc Hm (06:01-06:02) 18Racu hc (06:06-06:07) 19Siculeni (06:12-06:14) 20Miercurea Ciuc (06:22-06:30) 21Sincraieni (06:36-06:37) 22Sintimbru Ciuc hc (06:40-06:41) 23Sinsimion (06:44-06:45) 24Vrabia hc (06:49-06:50) 25Tusnad Sat (06:53-06:54) 26Baile Tusnad Hm (07:00-07:01) 27Bicsadu Oltului (07:15-07:21) 28Malnas Bai (07:29-07:30) 29Malnas hc (07:34-07:35) 30Bodoc (07:42-07:43) 31Arcus h (07:46-07:47) 32Sfintu Gheorghe (07:53-07:58) 33Ozun (08:04-08:05) 34Chichis hc (08:08-08:09) 35Prejmer (08:13-08:14) 36Ilieni hc (08:16-08:17) 37Harman (08:23-08:28) 38Pav. CFR Brv. Tj. h (08:32-08:33) 39Brasov (08:38-08:38)
Regio 4508 11:00 pm 1Deda (11:00-11:00) 2Deda Bistra (11:05-11:06) 3Rastolita (11:12-11:13) 4Lunca Bradului (11:30-11:31) 5Stinceni Neagra hc (11:38-11:39) 6Stinceni hc (11:43-11:44) 7Stinceni (11:50-11:51) 8Ciobotani h (11:55-11:56) 9Toplita (12:05-12:06) 10Galautas (12:13-12:14) 11Sarmas Runc hc (12:19-12:20) 12Subcetate Mures (12:25-12:26) 13Ditrau (12:34-12:35) 14Lazarea hc (12:41-12:42) 15Gheorghieni (12:49-12:55) 16Valea Strimba hc (12:58-12:59) 17Sugau h (13:01-13:02) 18Voslabeni (13:05-13:06) 19Izvoru Muresului (13:16-13:17) 20Sandominic (13:24-13:25) 21Izvoru Oltului (13:29-13:30) 22Tomesti (13:32-13:33) 23Cirtani hc (13:35-13:36) 24Danesti hc (13:39-13:40) 25Madaras Ciuc Hm (13:43-13:44) 26Racu hc (13:48-13:49) 27Siculeni (13:54-13:57) 28Miercurea Ciuc (14:05-14:07) 29Sincraieni (14:13-14:14) 30Sintimbru Ciuc hc (14:17-14:18) 31Sinsimion (14:21-14:22) 32Vrabia hc (14:26-14:27) 33Tusnad Sat (14:30-14:31) 34Baile Tusnad Hm (14:37-14:38) 35Bicsadu Oltului (14:51-14:52) 36Malnas Bai (15:00-15:01) 37Malnas hc (15:05-15:06) 38Bodoc (15:13-15:14) 39Arcus h (15:17-15:18) 40Sfintu Gheorghe (15:24-15:25) 41Ozun (15:31-15:32) 42Chichis hc (15:35-15:36) 43Prejmer (15:40-15:41) 44Ilieni hc (15:43-15:44) 45Harman (15:50-15:51) 46Pav. CFR Brv. Tj. h (15:55-15:56) 47Brasov (16:01-16:01)
Regio 4512 16:42 pm 1Lunca Bradului (16:42-16:42) 2Stinceni Neagra hc (16:49-16:50) 3Stinceni hc (16:54-16:55) 4Stinceni (17:01-17:02) 5Ciobotani h (17:06-17:07) 6Toplita (17:16-17:17) 7Galautas (17:24-17:29) 8Sarmas Runc hc (17:34-17:35) 9Subcetate Mures (17:41-17:46) 10Ditrau (17:55-17:56) 11Lazarea hc (18:02-18:03) 12Gheorghieni (18:10-18:11) 13Valea Strimba hc (18:14-18:15) 14Voslabeni (18:19-18:20) 15Izvoru Muresului (18:30-18:31) 16Sandominic (18:38-18:39) 17Izvoru Oltului (18:43-18:44) 18Tomesti (18:46-18:47) 19Cirtani hc (18:49-18:50) 20Danesti hc (18:53-18:54) 21Madaras Ciuc Hm (18:57-18:58) 22Racu hc (19:03-19:04) 23Siculeni (19:09-19:15) 24Miercurea Ciuc (19:23-19:24) 25Sincraieni (19:30-19:31) 26Sintimbru Ciuc hc (19:34-19:35) 27Sinsimion (19:38-19:39) 28Vrabia hc (19:43-19:44) 29Tusnad Sat (19:47-19:48) 30Baile Tusnad Hm (19:55-20:02) 31Bicsadu Oltului (20:15-20:16) 32Malnas Bai (20:24-20:25) 33Malnas hc (20:29-20:30) 34Bodoc (20:37-20:38) 35Arcus h (20:42-20:43) 36Sfintu Gheorghe (20:49-20:54) 37Ozun (21:00-21:01) 38Chichis hc (21:04-21:05) 39Prejmer (21:10-21:15) 40Ilieni hc (21:18-21:19) 41Harman (21:25-21:26) 42Pav. CFR Brv. Tj. h (21:30-21:31) 43Brasov (21:36-21:36)
Regio 4580 05:15 am 1Sfintu Gheorghe (05:15-05:15) 2Ozun (05:21-05:22) 3Chichis hc (05:25-05:26) 4Prejmer (05:30-05:31) 5Ilieni hc (05:33-05:34) 6Harman (05:40-05:41) 7Pav. CFR Brv. Tj. h (05:45-05:46) 8Brasov (05:51-05:51)
Regio 4582 11:27 pm 1Sfintu Gheorghe (11:27-11:27) 2Ozun (11:33-11:34) 3Chichis hc (11:37-11:38) 4Prejmer (11:42-11:43) 5Ilieni hc (11:45-11:46) 6Harman (11:52-11:53) 7Pav. CFR Brv. Tj. h (11:57-11:58) 8Brasov (12:03-12:03)
Regio 4584 13:28 pm 1Sfintu Gheorghe (13:28-13:28) 2Ozun (13:34-13:35) 3Chichis hc (13:38-13:39) 4Prejmer (13:43-13:44) 5Ilieni hc (13:46-13:47) 6Harman (13:53-13:54) 7Pav. CFR Brv. Tj. h (13:58-13:59) 8Brasov (14:04-14:04)
Regio 4586 19:40 pm 1Sfintu Gheorghe (19:40-19:40) 2Ozun (19:46-19:47) 3Chichis hc (19:51-19:52) 4Prejmer (19:56-19:57) 5Ilieni hc (19:59-20:00) 6Harman (20:07-20:08) 7Pav. CFR Brv. Tj. h (20:12-20:13) 8Brasov (20:18-20:18)
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Array trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara sf gheorghe / Trenuri care sosesc in gara sf gheorghe
Rang Tren Ora plecare Traseu
Gari apropiate brasov : Bartolomeu (3 km) Pav. CFR Brv. Tj. h (3 km) Dirste (6 km) Stupini Hm (6 km) Harman (7 km)
Gari apropiate sf gheorghe :
Alte rute : brasov - Semenic Hm brasov - Domanesti Hm brasov - Branet hc brasov - Glodu Somesului brasov - Ponor hc
Alte rute : sf gheorghe - Pascani sf gheorghe - Galati sf gheorghe - Recas sf gheorghe - Comana sf gheorghe - Turdas
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR