mersul trenurilor bucuresti nord - ramnicu sarat

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la ramnicu sarat trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara bucuresti nord / Trenuri care sosesc in gara bucuresti nord
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterCity 347 04:05 am 1Curtici (04:05-04:05) 2Arad (04:34-04:36) 3Deva (06:55-06:57) 4Simeria (07:09-07:16) 5Alba Iulia (08:12-08:14) 6Blaj (08:54-08:55) 7Medias (09:31-09:33) 8Sighisoara (10:12-10:14) 9Brasov (12:26-12:35) 10Predeal (13:06-13:08) 11Sinaia (13:27-13:29) 12Cimpina (13:58-13:59) 13Ploiesti Vest (14:23-14:25) 14Bucuresti Nord (15:05-15:05)
InterRegio 361 20:02 pm 1Stamora M (20:02-20:02) 2Timisoara Nord (20:55-21:18) 3Lugoj (22:06-22:08) 4Caransebes (22:37-22:42) 5Baile Herculane (00:12-00:13) 6Orsova (00:36-00:37) 7Drobeta Turnu Severin (01:05-01:15) 8Balota (01:48-02:00) 9Filiasi (02:47-02:48) 10Craiova (03:13-03:20) 11Caracal (03:57-03:58) 12Rosiori Nord (04:39-04:40) 13Videle (05:25-05:26) 14Bucuresti Nord (06:12-06:12)
InterRegio 382 04:25 am 1Giurgiu Nord (04:25-04:25) 2Bucuresti Nord (06:25-06:50) 3Ploiesti Sud (07:38-07:40) 4Buzau (08:46-08:48) 5Focsani (09:58-10:00) 6Adjud (10:47-10:48) 7Bacau (11:35-11:37) 8Pascani (12:44-12:46) 9Suceava (13:32-13:32)
InterRegio 383 16:02 pm 1Suceava (16:02-16:02) 2Pascani (16:50-16:52) 3Bacau (17:56-17:58) 4Adjud (18:44-18:46) 5Focsani (19:39-19:41) 6Buzau (20:54-20:56) 7Ploiesti Sud (22:02-22:05) 8Bucuresti Nord (22:53-23:15) 9Giurgiu Nord (01:17-01:17)
InterRegio 401 23:35 pm 1Iasi (23:35-23:35) 2Roman (01:10-01:12) 3Bacau (01:50-01:52) 4Adjud (02:40-02:41) 5Focsani (03:38-03:40) 6Buzau (04:49-04:59) 7Ploiesti Sud (06:05-06:07) 8Bucuresti Nord (06:57-06:57)
InterRegio 460 16:35 pm 1Giurgiu Nord (16:35-16:35) 2Videle (17:46-17:47) 3Bucuresti Nord (18:33-18:33)
InterCity 473 23:58 pm 1Curtici (23:58-23:58) 2Arad (00:27-00:30) 3Deva (02:51-02:53) 4Simeria (03:05-03:13) 5Alba Iulia (04:08-04:10) 6Medias (05:26-05:28) 7Sighisoara (06:07-06:09) 8Brasov (08:19-08:27) 9Predeal (08:59-09:01) 10Busteni (09:13-09:14) 11Sinaia (09:22-09:24) 12Cimpina (09:53-09:54) 13Ploiesti Vest (10:18-10:20) 14Bucuresti Nord (11:00-11:00)
InterCity 532 11:10 pm 1Oradea (11:10-11:10) 2Huedin (12:59-13:00) 3Cluj Napoca (13:50-14:10) 4Cimpia Turzii (15:04-15:05) 5Razboieni (15:21-15:23) 6Teius (15:55-16:07) 7Blaj (16:29-16:30) 8Medias (17:06-17:08) 9Sighisoara (17:48-17:50) 10Brasov (20:02-20:11) 11Predeal (20:43-20:45) 12Sinaia (21:04-21:06) 13Ploiesti Vest (21:57-21:59) 14Bucuresti Nord (22:40-22:40)
InterCity 552 05:00 am 1Suceava (05:00-05:00) 2Pascani (05:43-05:44) 3Roman (06:10-06:12) 4Bacau (06:44-06:46) 5Adjud (07:27-07:29) 6Marasesti (07:55-08:10) 7Focsani (08:39-08:41) 8Buzau (09:48-09:50) 9Ploiesti Sud (10:56-10:58) 10Bucuresti Nord (11:38-11:38)
InterCity 554 16:30 pm 1Suceava (16:30-16:30) 2Pascani (17:13-17:15) 3Roman (17:41-17:43) 4Bacau (18:15-18:17) 5Adjud (18:58-18:59) 6Marasesti (19:25-19:40) 7Focsani (20:09-20:11) 8Buzau (21:20-21:22) 9Ploiesti Sud (22:28-22:30) 10Bucuresti Nord (23:10-23:10)
InterCity 572 04:50 am 1Galati (04:50-04:50) 2Braila (05:26-05:27) 3Faurei (06:13-06:14) 4P.O. Aeroport H (08:03-08:05) 5Bucuresti Nord (08:31-08:31)
Regio 574 20:58 pm 1P.O. Aeroport H (20:58-20:58) 2Bucuresti Nord (21:24-21:24)
InterCity 582 07:20 am 1Constanta (07:20-07:20) 2Fetesti (08:22-08:23) 3Ciulnita (08:47-08:49) 4Bucuresti Nord (09:52-09:52)
InterCity 584 16:25 pm 1Constanta (16:25-16:25) 2Fetesti (17:27-17:29) 3Ciulnita (17:53-17:55) 4Bucuresti Nord (18:58-18:58)
InterCity 592 06:05 am 1Timisoara Nord (06:05-06:05) 2Lugoj (06:53-06:55) 3Caransebes (07:24-07:26) 4Baile Herculane (08:55-08:57) 5Orsova (09:19-09:20) 6Drobeta Turnu Severin (09:49-09:51) 7Craiova (11:22-11:28) 8Caracal (12:04-12:05) 9Rosiori Nord (12:45-12:46) 10Bucuresti Nord (14:16-14:16)
InterCity 594 15:35 pm 1Timisoara Nord (15:35-15:35) 2Lugoj (16:23-16:25) 3Caransebes (16:54-16:56) 4Baile Herculane (18:25-18:26) 5Orsova (18:47-18:48) 6Drobeta Turnu Severin (19:15-19:16) 7Craiova (20:49-20:55) 8Caracal (21:32-21:33) 9Rosiori Nord (22:14-22:15) 10Bucuresti Nord (23:44-23:44)
InterRegio 1347 03:00 am 1Curtici (03:00-03:00) 2Arad (03:29-03:32) 3Deva (05:47-05:49) 4Simeria (06:01-06:09) 5Alba Iulia (07:06-07:08) 6Blaj (07:48-07:50) 7Medias (08:26-08:27) 8Sighisoara (09:07-09:09) 9Brasov (11:21-11:30) 10Predeal (12:02-12:04) 11Azuga (12:12-12:13) 12Busteni (12:18-12:19) 13Sinaia (12:28-12:30) 14Cimpina (12:59-13:00) 15Ploiesti Vest (13:23-13:25) 16Bucuresti Nord (14:05-14:05)
InterRegio 1520 05:25 am 1Rimnicu Vilcea (05:25-05:25) 2Govora (05:33-05:34) 3Babeni (05:42-05:43) 4Dragasani (06:05-06:06) 5Piatra Olt (06:36-06:37) 6Caracal (07:07-07:14) 7Draganesti Olt (07:27-07:28) 8Rosiori Nord (07:56-07:58) 9Videle (08:42-08:44) 10Bucuresti Nord (09:30-09:30)
InterRegio 1522 14:10 pm 1Pausa h (14:10-14:10) 2Calimanesti (14:14-14:15) 3Rimnicu Vilcea (14:33-14:35) 4Govora (14:43-14:44) 5Babeni (14:52-14:53) 6Dragasani (15:14-15:15) 7Piatra Olt (15:44-15:50) 8Caracal (16:22-16:24) 9Rosiori Nord (17:05-17:10) 10Videle (17:53-17:54) 11Bucuresti Nord (18:40-18:40)
InterRegio 1528 06:15 am 1Sibiu (06:15-06:15) 2Talmaciu (06:33-06:34) 3Avrig (06:50-06:51) 4Ucea (07:15-07:16) 5Fagaras (07:40-07:42) 6Codlea (08:40-08:41) 7Brasov (08:59-09:13) 8Predeal (09:45-09:47) 9Azuga (09:55-09:56) 10Busteni (10:01-10:02) 11Sinaia (10:10-10:12) 12Comarnic (10:28-10:29) 13Cimpina (10:43-10:44) 14Ploiesti Vest (11:08-11:10) 15Bucuresti Nord (11:50-11:50)
InterRegio 1550 05:05 am 1Marasesti (05:05-05:05) 2Focsani (05:33-05:35) 3Rimnicu Sarat (06:13-06:14) 4Buzau (06:45-06:47) 5Mizil (07:19-07:20) 6Ploiesti Sud (07:55-07:57) 7Buftea (08:24-08:25) 8Bucuresti Nord (08:42-08:42)
InterRegio 1552 06:15 am 1Buzau (06:15-06:15) 2Mizil (06:47-06:48) 3Ploiesti Sud (07:23-07:25) 4Crivina (07:40-07:41) 5Bucuresti Nord (08:09-08:09)
InterRegio 1554 06:04 am 1Ploiesti Sud (06:04-06:04) 2Ploiesti Vest (06:10-06:25) 3Crivina (06:40-06:41) 4Buftea (06:56-06:57) 5Bucuresti Nord (07:14-07:14)
InterRegio 1556 19:35 pm 1Ploiesti Sud (19:35-19:35) 2Buftea (20:03-20:04) 3Bucuresti Nord (20:22-20:22)
InterRegio 1570 09:20 am 1Galati (09:20-09:20) 2Barbosi (09:41-09:42) 3Braila (09:59-10:01) 4Ianca Sat hc (10:31-10:32) 5Faurei (10:51-10:54) 6Buzau (11:53-11:55) 7Mizil (12:27-12:28) 8Ploiesti Sud (13:03-13:05) 9Bucuresti Nord (13:47-13:47)
InterRegio 1572 14:05 pm 1Galati (14:05-14:05) 2Barbosi (14:26-14:27) 3Braila (14:44-14:46) 4Ianca Sat hc (15:17-15:18) 5Faurei (15:38-15:40) 6Buzau (16:40-16:42) 7Mizil (17:14-17:15) 8Ploiesti Sud (17:50-17:52) 9Bucuresti Nord (18:33-18:33)
InterRegio 1574 18:10 pm 1Galati (18:10-18:10) 2Barbosi (18:30-18:31) 3Braila (18:47-18:49) 4Ianca Sat hc (19:20-19:21) 5Faurei (19:38-19:39) 6Buzau (20:35-20:37) 7Mizil (21:09-21:10) 8Ploiesti Sud (21:44-21:46) 9Bucuresti Nord (22:27-22:27)
InterRegio 1578 10:38 pm 1Ploiesti Sud (10:38-10:38) 2Bucuresti Nord (11:20-11:20)
InterRegio 1582 05:20 am 1Constanta (05:20-05:20) 2Medgidia (05:45-05:46) 3Cernavoda Pod (06:02-06:03) 4Fetesti (06:28-06:29) 5Ciulnita (06:53-06:58) 6Lehliu (07:20-07:21) 7Bucuresti Nord (08:02-08:25) 8Ploiesti Vest (09:04-09:06) 9Cimpina (09:28-09:29) 10Sinaia (09:55-09:57) 11Busteni (10:04-10:06) 12Azuga (10:11-10:12) 13Predeal (10:22-10:24) 14Brasov (11:00-11:00)
InterRegio 1583 17:20 pm 1Brasov (17:20-17:20) 2Predeal (17:52-17:54) 3Azuga (18:01-18:02) 4Busteni (18:07-18:09) 5Sinaia (18:17-18:19) 6Comarnic (18:35-18:36) 7Cimpina (18:50-18:51) 8Ploiesti Vest (19:15-19:17) 9Bucuresti Nord (19:57-20:25) 10Ciulnita (21:30-21:32) 11Fetesti (21:56-21:58) 12Cernavoda Pod (22:23-22:24) 13Medgidia (22:40-22:42) 14Constanta (23:07-23:07)
InterRegio 1590 14:32 pm 1Drobeta Turnu Severin (14:32-14:32) 2Balota (14:58-15:03) 3Strehaia hc (15:26-15:28) 4Filiasi (15:51-15:52) 5Craiova (16:16-16:22) 6Caracal (16:58-17:00) 7Rosiori Nord (17:40-17:42) 8Videle (18:28-18:30) 9Bucuresti Nord (19:15-19:15)
InterRegio 1592 05:00 am 1Rosiori Nord (05:00-05:00) 2Galateni (05:28-05:29) 3Videle (05:44-05:45) 4Gradinari (06:07-06:08) 5Bucurestii Noi (06:27-06:28) 6Bucuresti Basarab h (06:33-06:34) 7Bucuresti Nord (06:38-06:38)
InterRegio 1594 05:00 am 1Craiova (05:00-05:00) 2Caracal (05:36-05:38) 3Draganesti Olt (05:52-05:54) 4Rosiori Nord (06:23-06:25) 5Videle (07:11-07:13) 6Bucuresti Nord (08:00-08:00)
InterRegio 1596 14:10 pm 1Craiova (14:10-14:10) 2Caracal (14:46-14:48) 3Draganesti Olt (15:02-15:04) 4Rosiori Nord (15:33-15:35) 5Videle (16:21-16:23) 6Bucuresti Nord (17:10-17:10)
InterRegio 1622 08:09 am 1Timisoara Nord (08:09-08:09) 2Buzias (09:02-09:03) 3Lugoj (09:44-09:45) 4Faget (10:27-10:28) 5Margina (10:36-10:37) 6Ilia (11:25-11:26) 7Deva (11:50-11:52) 8Simeria (12:05-12:06) 9Orastie (12:23-12:24) 10Sibot (12:42-12:43) 11Vintu de Jos (13:00-13:04) 12Sebes Alba (13:16-13:17) 13Saliste (14:15-14:16) 14Sibiu (14:50-15:02) 15Talmaciu (15:18-15:19) 16Avrig (15:35-15:36) 17Ucea (15:58-15:59) 18Fagaras (16:22-16:24) 19Codlea (17:20-17:22) 20Brasov (17:40-17:52) 21Predeal (18:24-18:32) 22Azuga (18:40-18:41) 23Busteni (18:46-18:47) 24Sinaia (18:55-18:57) 25Valea Larga Hm (19:05-19:06) 26Comarnic (19:16-19:17) 27Cimpina (19:31-19:32) 28Ploiesti Vest (19:56-19:59) 29Buftea (20:27-20:28) 30Bucuresti Nord (20:46-20:46)
InterRegio 1624 04:10 am 1Sibiu (04:10-04:10) 2Talmaciu (04:28-04:29) 3Avrig (04:46-04:47) 4Ucea (05:11-05:12) 5Fagaras (05:35-05:37) 6Codlea (06:41-06:43) 7Brasov (07:00-07:20) 8Predeal (07:52-07:54) 9Azuga (08:01-08:02) 10Busteni (08:07-08:08) 11Sinaia (08:15-08:16) 12Valea Larga Hm (08:22-08:23) 13Comarnic (08:33-08:34) 14Cimpina (08:48-08:49) 15Ploiesti Vest (09:13-09:15) 16Crivina (09:30-09:31) 17Buftea (09:47-09:48) 18Bucuresti Nord (10:06-10:06)
InterRegio 1631 17:30 pm 1Constanta (17:30-17:30) 2Medgidia (17:55-17:57) 3Cernavoda Pod (18:13-18:14) 4Fetesti (18:39-18:42) 5Ciulnita (19:06-19:07) 6Lehliu (19:31-19:32) 7Bucuresti Nord (20:15-20:40) 8Ploiesti Vest (21:20-21:23) 9Cimpina (21:48-21:50) 10Comarnic (22:01-22:02) 11Sinaia (22:18-22:20) 12Busteni (22:27-22:29) 13Azuga (22:34-22:35) 14Predeal (22:45-22:48) 15Brasov (23:24-23:40) 16Sighisoara (01:56-01:59) 17Medias (02:31-02:33) 18Copsa Mica (02:45-02:48) 19Blaj (03:17-03:19) 20Teius (03:40-03:44) 21Aiud (03:55-03:57) 22Razboieni (04:15-04:17) 23Cimpia Turzii (04:32-04:34) 24Cluj Napoca (05:29-05:46) 25Huedin (06:37-06:38) 26Alesd (07:53-07:54) 27Oradea (08:29-08:29)
InterRegio 1632 20:00 pm 1Oradea (20:00-20:00) 2Alesd (20:34-20:35) 3Huedin (21:43-21:44) 4Cluj Napoca (22:33-22:50) 5Cimpia Turzii (23:44-23:46) 6Razboieni (00:02-00:03) 7Aiud (00:22-00:23) 8Teius (00:37-00:40) 9Blaj (01:02-01:04) 10Copsa Mica (01:32-01:34) 11Medias (01:44-01:46) 12Sighisoara (02:25-02:28) 13Brasov (04:40-04:55) 14Predeal (05:27-05:36) 15Azuga (05:44-05:46) 16Busteni (05:51-05:53) 17Sinaia (06:01-06:03) 18Comarnic (06:20-06:21) 19Cimpina (06:35-06:37) 20Ploiesti Vest (07:05-07:08) 21Bucuresti Nord (07:51-08:15) 22Lehliu (08:57-08:59) 23Ciulnita (09:23-09:25) 24Fetesti (09:48-09:50) 25Cernavoda Pod (10:15-10:17) 26Medgidia (10:33-10:35) 27Constanta (11:10-11:10)
InterRegio 1636 14:20 pm 1Brasov (14:20-14:20) 2Predeal (14:52-14:54) 3Azuga (15:01-15:02) 4Busteni (15:07-15:09) 5Sinaia (15:16-15:18) 6Comarnic (15:34-15:35) 7Breaza hc (15:43-15:44) 8Cimpina (15:52-15:54) 9Ploiesti Vest (16:18-16:20) 10Buftea (16:47-16:48) 11Bucuresti Nord (17:05-17:05)
InterRegio 1642 18:30 pm 1Baia Mare (18:30-18:30) 2Ulmeni Salaj (19:01-19:02) 3Benesat (19:11-19:12) 4Jibou (19:29-19:47) 5Ileanda (20:20-20:21) 6Gilgau (20:37-20:38) 7Dej Calatori (21:00-21:11) 8Beclean pe Somes (21:36-21:37) 9Saratel (22:00-22:01) 10Deda (22:54-22:55) 11Toplita (23:49-23:50) 12Gheorghieni (00:34-00:37) 13Izvoru Muresului (00:53-00:54) 14Izvoru Oltului (01:05-01:06) 15Siculeni (01:23-01:26) 16Miercurea Ciuc (01:34-01:35) 17Baile Tusnad Hm (01:57-01:58) 18Sfintu Gheorghe (02:39-02:41) 19Brasov (03:18-03:32) 20Predeal (04:04-04:11) 21Sinaia (04:30-04:32) 22Cimpina (05:01-05:02) 23Ploiesti Vest (05:26-05:28) 24Bucuresti Nord (06:10-06:10)
InterRegio 1644 21:25 pm 1Salva (21:25-21:25) 2Beclean pe Somes (21:50-22:02) 3Saratel (22:26-22:28) 4Deda (23:32-23:38) 5Toplita (00:40-00:41) 6Gheorghieni (01:26-01:28) 7Izvoru Muresului (01:44-01:45) 8Izvoru Oltului (01:57-02:03) 9Siculeni (02:21-02:25) 10Miercurea Ciuc (02:33-02:35) 11Baile Tusnad Hm (02:58-02:59) 12Sfintu Gheorghe (03:50-03:52) 13Brasov (04:22-04:35) 14Predeal (05:07-05:15) 15Azuga (05:22-05:23) 16Busteni (05:28-05:29) 17Sinaia (05:36-05:38) 18Comarnic (05:54-05:55) 19Breaza hc (06:03-06:04) 20Cimpina (06:12-06:13) 21Ploiesti Vest (06:37-06:39) 22Bucuresti Nord (07:21-07:21)
InterRegio 1646 16:48 pm 1Siculeni (16:48-16:48) 2Miercurea Ciuc (16:56-16:58) 3Baile Tusnad Hm (17:21-17:22) 4Sfintu Gheorghe (18:02-18:04) 5Brasov (18:33-18:45) 6Predeal (19:17-19:19) 7Azuga (19:27-19:28) 8Busteni (19:33-19:34) 9Sinaia (19:42-19:44) 10Cimpina (20:13-20:14) 11Ploiesti Vest (20:37-20:39) 12Bucuresti Nord (21:20-21:20)
InterRegio 1648 23:05 pm 1Bistrita Nord (23:05-23:05) 2Saratel (23:19-23:35) 3Deda (00:39-01:08) 4Toplita (02:01-02:03) 5Gheorghieni (02:38-02:39) 6Izvoru Muresului (02:55-02:56) 7Izvoru Oltului (03:07-03:08) 8Siculeni (03:30-03:33) 9Miercurea Ciuc (03:41-03:43) 10Baile Tusnad Hm (04:05-04:11) 11Sfintu Gheorghe (04:51-04:53) 12Brasov (05:22-05:36) 13Predeal (06:08-06:10) 14Azuga (06:18-06:19) 15Busteni (06:24-06:25) 16Sinaia (06:34-06:36) 17Comarnic (06:53-06:54) 18Cimpina (07:08-07:09) 19Ploiesti Vest (07:33-07:35) 20Bucuresti Nord (08:17-08:17)
InterRegio 1652 08:10 am 1Suceava Nord (08:10-08:10) 2Suceava (08:15-08:17) 3Veresti (08:28-08:29) 4Dolhasca (08:46-08:47) 5Pascani (09:05-09:06) 6Roman (09:33-09:35) 7Bacau (10:07-10:24) 8Adjud (11:05-11:07) 9Focsani (12:00-12:02) 10Rimnicu Sarat (12:43-12:45) 11Buzau (13:16-13:19) 12Mizil (13:51-13:53) 13Ploiesti Sud (14:29-14:31) 14Bucuresti Nord (15:12-15:12)
InterRegio 1654 21:26 pm 1Vatra Dornei Bai h (21:26-21:26) 2Iacobeni (21:43-21:44) 3Mestecanis (21:54-21:55) 4Pojorita (22:17-22:18) 5Cimpulung Moldovenesc (22:27-22:29) 6Cimpulung Est (22:35-22:36) 7Vama (22:50-22:55) 8Frasin (23:08-23:09) 9Gura Humorului Oras (23:18-23:20) 10Suceava (00:09-00:26) 11Veresti (00:37-00:39) 12Dolhasca (00:56-00:58) 13Pascani (01:16-01:27) 14Roman (01:54-01:57) 15Bacau (02:29-02:32) 16Adjud (03:13-03:15) 17Marasesti (03:43-03:45) 18Focsani (04:15-04:17) 19Rimnicu Sarat (04:58-05:00) 20Buzau (05:31-05:34) 21Mizil (06:07-06:09) 22Ploiesti Sud (06:44-06:47) 23Buftea (07:15-07:16) 24Bucuresti Nord (07:34-07:34)
InterRegio 1658 03:00 am 1Bicaz (03:00-03:00) 2Piatra Neamt (03:30-03:31) 3Roznov (03:47-03:48) 4Buhusi (04:12-04:13) 5Bacau (04:40-04:56) 6Adjud (05:38-05:40) 7Marasesti (06:06-06:09) 8Focsani (06:39-06:41) 9Buzau (07:51-07:53) 10Mizil (08:25-08:26) 11Ploiesti Sud (09:01-09:04) 12Bucuresti Nord (09:46-09:46)
InterRegio 1662 05:53 am 1Iasi (05:53-05:53) 2Nicolina (05:58-06:00) 3Birnova (06:22-06:23) 4Buhaiesti (06:46-06:47) 5Vaslui (07:10-07:12) 6Crasna (07:26-07:28) 7Birlad (08:01-08:04) 8Tecuci (08:55-09:05) 9Focsani (09:58-10:00) 10Rimnicu Sarat (10:38-10:39) 11Buzau (11:10-11:12) 12Mizil (11:44-11:46) 13Ploiesti Sud (12:21-12:23) 14Bucuresti Nord (13:05-13:05)
InterRegio 1664 14:23 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Nicolina (14:28-14:30) 3Vaslui (15:31-15:33) 4Crasna (15:47-15:48) 5Birlad (16:21-16:23) 6Tecuci Nord hc (17:13-17:15) 7Marasesti (17:42-18:02) 8Focsani (18:33-18:35) 9Rimnicu Sarat (19:13-19:15) 10Buzau (19:46-19:48) 11Mizil (20:20-20:21) 12Ploiesti Sud (20:56-20:58) 13Bucuresti Nord (21:40-21:40)
InterRegio 1668 23:40 pm 1Iasi (23:40-23:40) 2Nicolina (23:45-23:47) 3Vaslui (00:48-00:50) 4Crasna (01:04-01:05) 5Birlad (01:38-01:40) 6Tecuci Nord hc (02:20-02:21) 7Tecuci (02:25-02:37) 8Focsani (03:30-03:32) 9Rimnicu Sarat (04:10-04:12) 10Buzau (04:43-04:45) 11Mizil (05:17-05:19) 12Ploiesti Sud (05:55-05:57) 13Bucuresti Nord (06:39-06:39)
InterRegio 1670 09:20 am 1Galati (09:20-09:20) 2Barbosi (09:41-09:42) 3Braila (09:59-10:01) 4Ianca Sat hc (10:31-10:32) 5Faurei (10:51-10:53) 6Urziceni (12:04-12:06) 7Bucuresti Nord (13:09-13:09)
InterRegio 1682 14:00 pm 1Constanta (14:00-14:00) 2Medgidia (14:25-14:27) 3Cernavoda Pod (14:43-14:44) 4Fetesti (15:09-15:11) 5Ciulnita (15:35-15:37) 6Bucuresti Nord (16:46-16:46)
InterRegio 1692 04:45 am 1Timisoara Nord (04:45-04:45) 2Lugoj (05:40-05:42) 3Caransebes (06:11-06:13) 4Baile Herculane (07:42-07:44) 5Orsova (08:07-08:09) 6Drobeta Turnu Severin (08:38-08:40) 7Balota (09:06-09:07) 8Strehaia hc (09:38-09:40) 9Filiasi (10:04-10:06) 10Craiova (10:30-10:38) 11Caracal (11:14-11:16) 12Draganesti Olt (11:29-11:30) 13Rosiori Nord (11:58-12:00) 14Videle (12:46-12:48) 15Bucuresti Nord (13:35-13:35)
InterRegio 1694 14:00 pm 1Timisoara Nord (14:00-14:00) 2Lugoj (14:48-14:50) 3Caransebes (15:19-15:21) 4Baile Herculane (16:50-16:52) 5Orsova (17:14-17:15) 6Drobeta Turnu Severin (17:49-17:51) 7Balota (18:18-18:19) 8Strehaia hc (18:42-18:43) 9Filiasi (19:06-19:08) 10Craiova (19:32-19:40) 11Caracal (20:16-20:18) 12Rosiori Nord (20:59-21:01) 13Videle (21:47-21:48) 14Bucuresti Nord (22:34-22:34)
InterRegio 1696 21:55 pm 1Timisoara Nord (21:55-21:55) 2Lugoj (22:43-22:45) 3Caransebes (23:21-23:35) 4Baile Herculane (01:06-01:08) 5Orsova (01:31-01:33) 6Drobeta Turnu Severin (02:09-02:20) 7Balota (02:47-02:59) 8Strehaia hc (03:23-03:24) 9Filiasi (03:49-03:50) 10Craiova (04:15-04:25) 11Rosiori Nord (05:43-05:45) 12Videle (06:31-06:33) 13Bucuresti Nord (07:20-07:20)
InterRegio 1742 16:30 pm 1Satu Mare (16:30-16:30) 2Carei (17:00-17:01) 3Valea lui Mihai (17:26-17:27) 4Sacuieni Bihor (17:45-17:46) 5Oradea (18:31-18:43) 6Alesd (19:16-19:17) 7Bratca (19:43-19:44) 8Piatra Craiului (19:54-19:55) 9Ciucea (20:05-20:06) 10Huedin (20:30-20:31) 11Aghires (20:54-20:55) 12Cluj Napoca (21:22-21:40) 13Cimpia Turzii (22:34-22:36) 14Razboieni (22:52-22:54) 15Aiud (23:14-23:16) 16Teius (23:30-23:33) 17Blaj (23:56-23:58) 18Copsa Mica (00:25-00:27) 19Medias (00:37-00:39) 20Dumbraveni (00:58-00:59) 21Sighisoara (01:21-01:23) 22Rupea (02:16-02:17) 23Brasov (03:36-03:46) 24Predeal (04:17-04:24) 25Busteni (04:36-04:37) 26Sinaia (04:45-04:47) 27Comarnic (05:03-05:04) 28Cimpina (05:18-05:19) 29Ploiesti Vest (05:43-05:45) 30Bucuresti Nord (06:27-06:27)
InterRegio 1746 04:43 am 1Satu Mare (04:43-04:43) 2Seini (05:21-05:31) 3Baia Mare (06:19-06:37) 4Ulmeni Salaj (07:08-07:09) 5Benesat (07:18-07:19) 6Jibou (07:36-07:38) 7Ileanda (08:11-08:12) 8Gilgau (08:28-08:29) 9Dej Calatori (08:52-09:11) 10Gherla (09:25-09:27) 11Cluj Napoca (10:16-10:30) 12Cimpia Turzii (11:24-11:25) 13Razboieni (11:41-11:42) 14Aiud (12:02-12:04) 15Teius (12:18-12:22) 16Blaj (12:44-12:46) 17Copsa Mica (13:14-13:16) 18Medias (13:27-13:29) 19Dumbraveni (13:48-13:49) 20Sighisoara (14:12-14:14) 21Rupea (15:08-15:09) 22Augustin (15:43-15:44) 23Brasov (16:32-16:45) 24Predeal (17:17-17:20) 25Azuga (17:28-17:29) 26Busteni (17:34-17:36) 27Sinaia (17:44-17:46) 28Comarnic (18:02-18:03) 29Cimpina (18:17-18:19) 30Ploiesti Vest (18:43-18:45) 31Bucuresti Nord (19:25-19:25)
InterRegio 1752 12:37 pm 1Suceava (12:37-12:37) 2Veresti (12:48-13:03) 3Dolhasca (13:20-13:21) 4Pascani (13:39-13:47) 5Roman (14:14-14:16) 6Bacau (14:48-14:51) 7Adjud (15:32-15:33) 8Marasesti (15:59-16:00) 9Focsani (16:30-16:32) 10Rimnicu Sarat (17:13-17:15) 11Buzau (17:46-17:48) 12Mizil (18:20-18:21) 13Ploiesti Sud (18:56-18:59) 14Bucuresti Nord (19:40-19:40)
InterRegio 1754 22:50 pm 1Suceava (22:50-22:50) 2Veresti (23:03-23:18) 3Dolhasca (23:36-23:37) 4Pascani (23:55-00:04) 5Roman (00:31-00:33) 6Bacau (01:05-01:07) 7Adjud (01:48-01:50) 8Marasesti (02:16-02:17) 9Focsani (02:47-02:49) 10Rimnicu Sarat (03:29-03:30) 11Buzau (04:01-04:03) 12Mizil (04:35-04:36) 13Ploiesti Sud (05:11-05:13) 14Bucuresti Nord (05:54-05:54)
InterRegio 1782 10:25 pm 1Curtea de Arges (10:25-10:25) 2Pitesti Nord (11:00-11:01) 3Pitesti (11:08-11:15) 4Golesti (11:26-11:34) 5Gaesti (11:55-11:56) 6Titu (12:13-12:15) 7Bucuresti Nord (12:53-12:53)
InterRegio 1784 16:22 pm 1Curtea de Arges (16:22-16:22) 2Pitesti Nord (16:56-16:57) 3Pitesti (17:04-17:15) 4Golesti (17:26-17:27) 5Gaesti (17:48-17:50) 6Titu (18:07-18:16) 7Bucuresti Nord (18:54-18:54)
InterRegio 1790 05:15 am 1Pitesti (05:15-05:15) 2Golesti (05:26-05:27) 3Gaesti (05:48-05:49) 4Titu (06:06-06:08) 5Bucuresti Nord (06:46-06:46)
InterRegio 1792 06:15 am 1Pitesti (06:15-06:15) 2Golesti (06:26-06:27) 3Gaesti (06:48-06:50) 4Titu (07:07-07:18) 5Bucuresti Nord (07:57-07:57)
InterRegio 1794 09:15 am 1Pitesti (09:15-09:15) 2Golesti (09:26-09:27) 3Gaesti (09:48-09:50) 4Titu (10:07-10:16) 5Bucuresti Nord (10:54-10:54)
InterRegio 1796 13:15 pm 1Pitesti (13:15-13:15) 2Golesti (13:26-13:27) 3Gaesti (13:48-13:50) 4Titu (14:07-14:16) 5Bucuresti Nord (14:54-14:54)
InterRegio 1798 16:15 pm 1Pitesti (16:15-16:15) 2Golesti (16:26-16:28) 3Gaesti (16:49-16:51) 4Titu (17:08-17:10) 5Bucuresti Nord (17:48-17:48)
InterRegio 1821 20:20 pm 1Constanta (20:20-20:20) 2Medgidia (20:47-20:49) 3Cernavoda Pod (21:07-21:08) 4Fetesti (21:34-21:35) 5Ciulnita (22:01-22:02) 6Lehliu (22:27-22:29) 7Bucuresti Nord (23:15-23:45) 8Videle (00:31-00:33) 9Rosiori Nord (01:13-01:15) 10Draganesti Olt (01:44-01:45) 11Caracal (02:01-02:03) 12Craiova (02:46-02:55) 13Filiasi (03:19-03:20) 14Carbunesti (03:59-04:00) 15Tirgu Jiu (04:26-04:28) 16Valea Sadului (04:46-04:47) 17Petrosani (05:37-05:41) 18Subcetate (06:55-06:56) 19Calan (07:09-07:10) 20Simeria (07:27-07:29) 21Deva (07:39-07:41) 22Ilia (08:07-08:09) 23Savirsin (08:43-08:45) 24Radna (09:29-09:31) 25Arad (10:13-10:13)
InterRegio 1822 19:02 pm 1Arad (19:02-19:02) 2Radna (19:44-19:46) 3Savirsin (20:29-20:31) 4Ilia (21:03-21:04) 5Deva (21:28-21:30) 6Simeria (21:43-21:48) 7Calan (22:04-22:06) 8Subcetate (22:24-22:26) 9Petrosani (23:38-23:42) 10Valea Sadului (00:32-00:33) 11Tirgu Jiu (00:54-00:56) 12Carbunesti (01:23-01:24) 13Filiasi (02:03-02:05) 14Craiova (02:30-02:40) 15Caracal (03:18-03:20) 16Draganesti Olt (03:34-03:35) 17Rosiori Nord (04:06-04:08) 18Videle (04:55-04:57) 19Bucuresti Nord (05:44-06:10) 20Ciulnita (07:22-07:23) 21Fetesti (07:49-07:51) 22Cernavoda Pod (08:16-08:17) 23Medgidia (08:35-08:36) 24Constanta (09:13-09:13)
InterRegio 1824 08:40 am 1Cluj Napoca (08:40-08:40) 2Cimpia Turzii (09:34-09:35) 3Razboieni (09:51-09:52) 4Aiud (10:11-10:13) 5Teius (10:27-10:31) 6Alba Iulia (10:53-10:55) 7Vintu de Jos (11:05-11:06) 8Sibot (11:25-11:26) 9Orastie (11:39-11:40) 10Simeria (12:02-12:03) 11Deva (12:13-12:31) 12Simeria (12:43-12:45) 13Calan (13:01-13:02) 14Subcetate (13:20-13:21) 15Petrosani (14:33-14:36) 16Valea Sadului (15:24-15:25) 17Tirgu Jiu (15:45-16:00) 18Carbunesti (16:27-16:28) 19Filiasi (17:06-17:07) 20Craiova (17:32-17:40) 21Caracal (18:17-18:19) 22Draganesti Olt (18:33-18:34) 23Rosiori Nord (19:04-19:06) 24Videle (19:52-19:54) 25Bucuresti Nord (20:41-20:41)
InterRegio 1826 05:20 am 1Tirgu Jiu (05:20-05:20) 2Rovinari (05:49-05:50) 3Turceni (06:22-06:23) 4Filiasi (06:44-06:46) 5Craiova (07:10-07:15) 6Caracal (07:51-07:53) 7Draganesti Olt (08:07-08:08) 8Rosiori Nord (08:38-08:40) 9Videle (09:23-09:25) 10Bucuresti Nord (10:10-10:10)
InterRegio 1892 04:45 am 1Craiova (04:45-04:45) 2Bals (05:14-05:15) 3Piatra Olt (05:28-05:30) 4Slatina (05:46-05:48) 5Costesti (06:43-06:45) 6Pitesti (07:04-07:15) 7Golesti (07:26-07:34) 8Gaesti (07:55-07:56) 9Titu (08:13-08:14) 10Bucuresti Nord (08:52-08:52)
InterRegio 1894 12:40 pm 1Craiova (12:40-12:40) 2Bals (13:09-13:10) 3Piatra Olt (13:23-13:24) 4Slatina (13:40-13:42) 5Costesti (14:37-14:39) 6Pitesti (14:58-15:15) 7Golesti (15:26-15:28) 8Gaesti (15:49-15:51) 9Titu (16:08-16:10) 10Bucuresti Nord (16:48-16:48)
InterRegio 1896 15:40 pm 1Craiova (15:40-15:40) 2Bals (16:09-16:10) 3Piatra Olt (16:23-16:25) 4Slatina (16:42-16:44) 5Costesti (17:46-17:48) 6Pitesti (18:07-18:15) 7Golesti (18:26-18:28) 8Gaesti (18:49-18:51) 9Titu (19:08-19:10) 10Bucuresti Nord (19:48-19:48)
InterRegio 1898 16:30 pm 1Craiova (16:30-16:30) 2Bals (16:59-17:00) 3Piatra Olt (17:13-17:20) 4Slatina (17:36-17:38) 5Stolnici (18:23-18:24) 6Costesti (18:41-18:42) 7Pitesti (19:00-19:15) 8Golesti (19:26-19:34) 9Gaesti (19:55-19:56) 10Titu (20:13-20:15) 11Bucuresti Nord (20:53-20:53)
InterRegio 1980 06:35 am 1Tulcea Oras (06:35-06:35) 2Tulcea Marfuri (06:44-06:45) 3Babadag (07:33-07:34) 4Ceamurlia de Jos Hm (07:50-07:51) 5Baia Dobrogea (07:57-07:58) 6Cogealac (08:23-08:24) 7Nicolae Balcescu (08:54-08:55) 8Medgidia (09:17-09:23) 9Cernavoda Pod (09:41-09:42) 10Fetesti (10:08-10:10) 11Ciulnita (10:36-10:38) 12Lehliu (11:03-11:04) 13Bucuresti Nord (11:50-11:50)
InterRegio 1982 14:37 pm 1Tulcea Oras (14:37-14:37) 2Tulcea Marfuri (14:46-14:47) 3Babadag (15:35-15:36) 4Baia Dobrogea (15:56-15:57) 5Cogealac (16:22-16:23) 6Nicolae Balcescu (16:53-16:54) 7Medgidia (17:17-17:25) 8Cernavoda Pod (17:43-17:45) 9Fetesti (18:11-18:13) 10Ciulnita (18:39-18:41) 11Lehliu (19:06-19:08) 12Bucuresti Nord (19:56-19:56)
Regio 3002 04:20 am 1Brasov (04:20-04:20) 2Predeal (04:50-04:51) 3Azuga (04:58-04:59) 4Busteni (05:04-05:05) 5Sinaia (05:12-05:13) 6Sinaia Sud hc (05:16-05:17) 7Valea Larga Hm (05:22-05:23) 8Posada hc (05:29-05:30) 9Comarnic (05:35-05:36) 10Breaza Nord (05:39-05:40) 11Nistoresti hc (05:43-05:44) 12Breaza hc (05:47-05:48) 13Cimpina (05:55-05:56) 14Bobolia h (06:01-06:02) 15Floresti Prahova (06:08-06:09) 16Buda (06:19-06:20) 17Ploiesti Vest (06:28-06:30) 18Ploiesti Triaj hc (06:33-06:34) 19Brazi (06:38-06:39) 20Prahova (06:44-06:45) 21Crivina (06:49-06:54) 22Scrovistea hc (06:58-06:59) 23Peris (07:03-07:09) 24Dirza hc (07:17-07:18) 25Buftea (07:22-07:23) 26P. Mac. R1 Buciumeni (07:27-07:28) 27Chitila (07:32-07:33) 28Bucuresti Triaj hc (07:36-07:37) 29Bucuresti Nord (07:45-07:45)
Regio 3004 06:05 am 1Brasov (06:05-06:05) 2Dirste (06:12-06:13) 3Timisu de Jos hc (06:19-06:20) 4Timisu de Sus Hm (06:27-06:28) 5Tunelul Mare h (06:36-06:37) 6Predeal (06:46-06:57) 7Azuga (07:05-07:06) 8Busteni (07:11-07:12) 9Poiana Tapului hc (07:16-07:17) 10Sinaia (07:24-07:25) 11Sinaia Sud hc (07:28-07:29) 12Valea Larga Hm (07:35-07:36) 13Posada hc (07:43-07:44) 14Comarnic (07:50-07:51) 15Breaza Nord (07:56-07:57) 16Nistoresti hc (08:01-08:02) 17Breaza hc (08:05-08:06) 18Cimpina (08:14-08:15) 19Bobolia h (08:20-08:21) 20Floresti Prahova (08:28-08:29) 21Buda (08:38-08:39) 22Ploiesti Vest (08:47-08:49) 23Brazi (08:56-08:57) 24Prahova (09:02-09:03) 25Crivina (09:08-09:09) 26Scrovistea hc (09:13-09:14) 27Peris (09:19-09:25) 28Dirza hc (09:33-09:34) 29Buftea (09:38-09:39) 30Chitila (09:46-09:47) 31Bucuresti Triaj hc (09:51-09:52) 32Bucuresti Nord (10:01-10:01)
Regio 3006 14:25 pm 1Brasov (14:25-14:25) 2Dirste (14:32-14:33) 3Timisu de Jos hc (14:39-14:40) 4Timisu de Sus Hm (14:47-14:48) 5Tunelul Mare h (14:56-14:57) 6Predeal (15:06-15:09) 7Azuga (15:17-15:18) 8Busteni (15:23-15:24) 9Poiana Tapului hc (15:28-15:29) 10Sinaia (15:35-15:37) 11Sinaia Sud hc (15:40-15:41) 12Valea Larga Hm (15:47-15:48) 13Posada hc (15:54-15:55) 14Comarnic (16:01-16:03) 15Breaza Nord (16:07-16:08) 16Nistoresti hc (16:12-16:13) 17Breaza hc (16:17-16:18) 18Cimpina (16:25-16:26) 19Bobolia h (16:31-16:32) 20Floresti Prahova (16:40-16:41) 21Buda (16:50-16:51) 22Ploiesti Vest (17:00-17:04) 23Brazi (17:13-17:14) 24Prahova (17:20-17:21) 25Crivina (17:26-17:27) 26Scrovistea hc (17:32-17:33) 27Peris (17:39-17:46) 28Dirza hc (17:54-17:55) 29Buftea (17:59-18:00) 30P. Mac. R1 Buciumeni (18:04-18:05) 31Chitila (18:10-18:11) 32Bucuresti Triaj hc (18:16-18:17) 33Bucuresti Nord (18:26-18:26)
Regio 3008 16:30 pm 1Brasov (16:30-16:30) 2Dirste (16:37-16:38) 3Timisu de Jos hc (16:44-16:45) 4Timisu de Sus Hm (16:52-16:53) 5Tunelul Mare h (17:01-17:02) 6Predeal (17:12-17:25) 7Azuga (17:34-17:35) 8Busteni (17:41-17:43) 9Poiana Tapului hc (17:48-17:49) 10Sinaia (17:55-17:57) 11Sinaia Sud hc (18:01-18:02) 12Valea Larga Hm (18:08-18:09) 13Posada hc (18:16-18:17) 14Comarnic (18:23-18:24) 15Breaza Nord (18:28-18:29) 16Nistoresti hc (18:33-18:34) 17Breaza hc (18:38-18:39) 18Cimpina (18:47-18:55) 19Bobolia h (19:00-19:01) 20Floresti Prahova (19:08-19:09) 21Buda (19:18-19:19) 22Ploiesti Vest (19:28-19:40) 23Ploiesti Triaj hc (19:44-19:45) 24Brazi (19:50-19:51) 25Prahova (19:57-19:58) 26Crivina (20:03-20:04) 27Scrovistea hc (20:08-20:09) 28Peris (20:15-20:21) 29Dirza hc (20:30-20:31) 30Buftea (20:35-20:36) 31Chitila (20:44-20:46) 32Bucuresti Triaj hc (20:50-20:51) 33Bucuresti Nord (21:00-21:00)
Regio 5032 06:13 am 1Ploiesti Sud (06:13-06:13) 2Crivina (06:28-06:29) 3Buftea (06:45-06:46) 4Bucuresti Nord (07:05-07:05)
Regio 7002 09:15 am 1Balotesti (09:15-09:15) 2P.O. Aeroport H (09:18-09:20) 3Bucuresti Nord (09:54-09:54)
Regio 7004 10:15 pm 1Balotesti (10:15-10:15) 2P.O. Aeroport H (10:18-10:20) 3Bucuresti Nord (10:53-10:53)
Regio 7006 11:15 pm 1Balotesti (11:15-11:15) 2P.O. Aeroport H (11:18-11:20) 3Bucuresti Nord (11:53-11:53)
Regio 7008 12:15 pm 1Balotesti (12:15-12:15) 2P.O. Aeroport H (12:18-12:20) 3Bucuresti Nord (12:53-12:53)
Regio 7010 13:15 pm 1Balotesti (13:15-13:15) 2P.O. Aeroport H (13:18-13:20) 3Bucuresti Nord (14:01-14:01)
Regio 7012 14:15 pm 1Balotesti (14:15-14:15) 2P.O. Aeroport H (14:18-14:20) 3Bucuresti Nord (14:55-14:55)
Regio 7014 15:15 pm 1Balotesti (15:15-15:15) 2P.O. Aeroport H (15:18-15:20) 3Bucuresti Nord (16:01-16:01)
Regio 7016 16:15 pm 1Balotesti (16:15-16:15) 2P.O. Aeroport H (16:18-16:20) 3Depoul Buc. Triaj h (16:39-16:40) 4Bucuresti Nord (16:53-16:53)
Regio 7018 17:15 pm 1Balotesti (17:15-17:15) 2P.O. Aeroport H (17:18-17:20) 3Bucuresti Nord (17:53-17:53)
Regio 7020 18:15 pm 1Balotesti (18:15-18:15) 2P.O. Aeroport H (18:18-18:20) 3Bucuresti Nord (18:52-18:52)
Regio 7022 19:15 pm 1Balotesti (19:15-19:15) 2P.O. Aeroport H (19:18-19:20) 3Bucuresti Nord (19:52-19:52)
Regio 7024 20:15 pm 1Balotesti (20:15-20:15) 2P.O. Aeroport H (20:18-20:20) 3Bucuresti Nord (20:46-20:46)
Regio 7032 04:45 am 1Urziceni (04:45-04:45) 2Barbulesti hc (04:50-04:51) 3Armasesti (04:55-04:56) 4Moldoveni (05:01-05:02) 5Dridu (05:08-05:09) 6Fierbinti (05:15-05:16) 7Greci Hm (05:22-05:23) 8Moara Vlasiei (05:29-05:30) 9Caciulati (05:39-05:40) 10Balotesti (05:45-05:46) 11P.O. Aeroport H (05:49-05:50) 12Odaile h (05:53-05:54) 13Mogosoaia (05:59-06:00) 14Depoul Buc. Triaj h (06:05-06:06) 15Pajura Hm (06:10-06:11) 16Carpati h (06:15-06:16) 17Bucuresti Nord (06:23-06:23)
Regio 7034 14:46 pm 1Urziceni (14:46-14:46) 2Barbulesti hc (14:51-14:52) 3Armasesti (14:56-14:57) 4Moldoveni (15:02-15:03) 5Dridu (15:09-15:10) 6Fierbinti (15:16-15:17) 7Greci Hm (15:22-15:23) 8Moara Vlasiei (15:29-15:30) 9Caciulati (15:38-15:39) 10Balotesti (15:44-15:45) 11Odaile h (15:49-15:50) 12Mogosoaia (15:55-16:03) 13Depoul Buc. Triaj h (16:09-16:10) 14Pajura Hm (16:14-16:19) 15Carpati h (16:22-16:23) 16Bucuresti Nord (16:30-16:30)
Regio 7036 16:36 pm 1Urziceni (16:36-16:36) 2Barbulesti hc (16:40-16:41) 3Armasesti (16:45-16:46) 4Moldoveni (16:51-16:52) 5Dridu (16:58-16:59) 6Fierbinti (17:05-17:06) 7Greci Hm (17:11-17:12) 8Moara Vlasiei (17:18-17:29) 9Caciulati (17:38-17:39) 10Balotesti (17:44-17:45) 11Mogosoaia (17:54-17:56) 12Pajura Hm (18:04-18:19) 13Carpati h (18:23-18:24) 14Bucuresti Nord (18:31-18:31)
Regio 8072 11:55 pm 1Bucuresti Obor (11:55-11:55) 2Pantelimon Sud (12:04-12:07) 3Pantelimon (12:12-12:19) 4Bucuresti Baneasa (12:28-12:29) 5Bucuresti Nord (12:39-12:39)
Regio 8122 06:18 am 1Slobozia Veche (06:18-06:18) 2Perieti Hm (06:26-06:27) 3Fundata hc (06:31-06:32) 4Andrasesti (06:36-06:37) 5Ciochina hc (06:45-06:46) 6Cazanesti (06:52-06:53) 7Munteni Buzau hc (06:57-06:58) 8Sarateni Ialomita h (07:02-07:03) 9Saratuica (07:07-07:08) 10Km. 74 + 600 hc (07:12-07:13) 11Malu hc (07:17-07:18) 12Brosteni (07:27-07:28) 13Alexeni (07:34-07:35) 14Urziceni (07:41-07:44) 15Barbulesti hc (07:49-07:50) 16Armasesti (07:54-07:55) 17Moldoveni (08:00-08:01) 18Dridu (08:07-08:08) 19Fierbinti (08:14-08:15) 20Greci Hm (08:21-08:22) 21Moara Vlasiei (08:28-08:29) 22Caciulati (08:38-08:39) 23Balotesti (08:44-08:49) 24P.O. Aeroport H (08:52-08:53) 25Odaile h (08:57-08:58) 26Mogosoaia (09:02-09:03) 27Depoul Buc. Triaj h (09:09-09:10) 28Pajura Hm (09:14-09:21) 29Carpati h (09:25-09:26) 30Bucuresti Nord (09:33-09:33)
Regio 9024 06:40 am 1Pitesti (06:40-06:40) 2Km. 107+000 h (06:42-06:43) 3Ram. Golesti (06:47-06:48) 4Golesti (06:55-06:57) 5Canton 97 + 770 (07:00-07:01) 6Calinesti (07:06-07:07) 7Leordeni Arges (07:13-07:14) 8Patroaia (07:21-07:22) 9Gaesti (07:29-07:30) 10Gaesti Sud hc (07:34-07:35) 11Cojocaru hc (07:38-07:39) 12Matasaru Hm (07:44-07:45) 13Fusea (07:50-07:51) 14Titu (08:00-08:02) 15Boteni hc (08:07-08:08) 16Contesti hc (08:11-08:12) 17Ghergani (08:17-08:25) 18Bildana hc (08:31-08:32) 19Ciocanesti (08:39-08:40) 20Sabareni (08:50-08:51) 21Chitila (08:57-08:58) 22Bucuresti Triaj hc (09:03-09:04) 23Bucuresti Nord (09:12-09:12)
Regio 9104 05:15 am 1Tirgoviste (05:15-05:15) 2Vacaresti (05:22-05:23) 3Cazaci hc (05:28-05:29) 4Nucet (05:33-05:34) 5Movila Dimbovita hc (05:37-05:38) 6Banesti Hm (05:41-05:42) 7Podu Rizii hc (05:46-05:47) 8Dimbovicioara h (05:51-05:52) 9Titu (05:58-06:15) 10Boteni hc (06:20-06:21) 11Contesti hc (06:23-06:24) 12Ghergani (06:30-06:31) 13Bildana hc (06:36-06:37) 14Ciocanesti (06:44-06:45) 15Sabareni (06:55-06:56) 16Chitila (07:02-07:05) 17Depoul Buc. Triaj h (07:09-07:10) 18Bucuresti Triaj hc (07:15-07:16) 19Bucuresti Basarab h (07:21-07:22) 20Bucuresti Nord (07:27-07:27)
Regio 9108 15:22 pm 1Fieni (15:22-15:22) 2Motaieni hc (15:25-15:26) 3Pucioasa (15:30-15:31) 4Trainica hc (15:34-15:35) 5Scirlenta hc (15:37-15:38) 6Vulcana Pandele (15:42-15:43) 7Doicesti hc (15:45-15:46) 8Doicesti (15:49-15:50) 9Sateni hc (15:53-15:54) 10Aninoasa Hm (15:57-15:58) 11Teis Hm (16:01-16:02) 12Romlux hc (16:05-16:06) 13Tirgoviste (16:11-16:13) 14Vacaresti (16:19-16:20) 15Cazaci hc (16:24-16:25) 16Nucet (16:29-16:30) 17Movila Dimbovita hc (16:32-16:33) 18Banesti Hm (16:36-16:37) 19Podu Rizii hc (16:40-16:41) 20Dimbovicioara h (16:45-16:46) 21Titu (16:50-16:53) 22Boteni hc (16:56-16:57) 23Contesti hc (17:00-17:01) 24Ghergani (17:06-17:07) 25Bildana hc (17:12-17:13) 26Ciocanesti (17:19-17:20) 27Sabareni (17:29-17:35) 28Chitila (17:40-17:41) 29Bucuresti Triaj hc (17:47-17:48) 30Bucuresti Nord (17:56-17:56)
Regio 9342 04:00 am 1Giurgiu (04:00-04:00) 2Giurgiu Nord (04:05-04:06) 3Cetatea hc (04:09-04:10) 4Balanoaia Hm (04:13-04:14) 5Oncesti hc (04:17-04:18) 6Stanesti (04:23-04:24) 7Chiriacu (04:31-04:32) 8Toporu (04:42-04:43) 9Rasuceni h. (04:46-04:47) 10Vlasca (04:54-04:55) 11Tirnavele (05:03-05:04) 12Radulesti Hm (05:15-05:16) 13Videle (05:28-05:52) 14Zavestreni Hm (05:57-05:58) 15Anghelesti hc (06:02-06:03) 16Vadu Lat (06:08-06:09) 17Zorile h (06:13-06:14) 18Gradinari (06:22-06:23) 19Domnestii de Sus hc (06:28-06:29) 20Chiajna (06:41-06:42) 21Bucurestii Noi (06:46-06:47) 22Carpati h (06:51-06:52) 23Bucuresti Basarab h (06:56-06:57) 24Bucuresti Nord (07:01-07:01)
InterRegio 12057 05:53 am 1Iasi (05:53-05:53) 2Tirgu Frumos (06:28-06:29) 3Pascani (06:59-07:19) 4Roman (07:46-07:48) 5Bacau (08:20-08:37) 6Adjud (09:18-09:20) 7Marasesti (09:46-09:47) 8Focsani (10:16-10:18) 9Rimnicu Sarat (10:59-11:01) 10Buzau (11:32-11:35) 11Mizil (12:07-12:09) 12Ploiesti Sud (12:45-12:47) 13Bucuresti Nord (13:28-13:28)
InterRegio 12099 23:40 pm 1Iasi (23:40-23:40) 2Tirgu Frumos (00:15-00:16) 3Pascani (00:46-01:06) 4Roman (01:33-01:35) 5Bacau (02:07-02:24) 6Adjud (03:05-03:07) 7Marasesti (03:33-03:34) 8Focsani (04:03-04:05) 9Rimnicu Sarat (04:46-04:48) 10Buzau (05:19-05:22) 11Mizil (05:54-05:56) 12Ploiesti Sud (06:32-06:34) 13Bucuresti Nord (07:15-07:15)
InterRegio 12191 23:40 pm 1Iasi (23:40-23:40) 2Tirgu Frumos (00:15-00:16) 3Pascani (00:46-01:06) 4Roman (01:33-01:35) 5Bacau (02:07-02:09) 6Adjud (02:50-02:52) 7Focsani (03:45-03:47) 8Rimnicu Sarat (04:28-04:30) 9Buzau (05:01-05:04) 10Mizil (05:36-05:38) 11Ploiesti Sud (06:14-06:16) 12Bucuresti Nord (06:57-06:57)
InterRegio 12199 14:23 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Pascani (15:29-15:31) 4Roman (15:58-16:00) 5Bacau (16:32-16:49) 6Adjud (17:30-17:32) 7Focsani (18:25-18:27) 8Rimnicu Sarat (19:08-19:10) 9Buzau (19:41-19:44) 10Mizil (20:16-20:18) 11Ploiesti Sud (20:54-20:56) 12Bucuresti Nord (21:37-21:37)
InterRegio 12592 15:40 pm 1Galati (15:40-15:40) 2Barbosi (15:59-16:00) 3Liesti (16:49-16:50) 4Tecuci (17:21-17:41) 5Focsani (18:34-18:36) 6Rimnicu Sarat (19:14-19:15) 7Buzau (19:46-19:48) 8Mizil (20:20-20:22) 9Ploiesti Sud (20:57-20:59) 10Bucuresti Nord (21:41-21:41)
InterRegio 12694 14:02 pm 1Timisoara Nord (14:02-14:02) 2Aradu Nou (14:53-14:55) 3Radna (15:39-15:40) 4Savirsin (16:24-16:25) 5Ilia (16:57-16:58) 6Deva (17:22-17:24) 7Simeria (17:37-17:39) 8Calan (17:55-17:56) 9Subcetate (18:14-18:15) 10Petrosani (19:26-19:28) 11Tirgu Jiu (20:41-20:42) 12Carbunesti (21:08-21:09) 13Filiasi (21:56-21:57) 14Craiova (22:22-22:30) 15Caracal (23:07-23:08) 16Rosiori Nord (23:50-23:51) 17Videle (00:37-00:38) 18Bucuresti Nord (01:25-01:25)
InterRegio 12696 21:54 pm 1Timisoara Nord (21:54-21:54) 2Aradu Nou (22:50-22:53) 3Radna (23:38-23:39) 4Savirsin (00:22-00:23) 5Ilia (00:56-00:57) 6Deva (01:21-01:22) 7Simeria (01:34-02:03) 8Petrosani (03:44-03:46) 9Tirgu Jiu (04:59-05:00) 10Carbunesti (05:26-05:28) 11Filiasi (06:08-06:10) 12Craiova (06:37-06:46) 13Rosiori Nord (08:03-08:05) 14Videle (08:51-08:53) 15Bucuresti Nord (09:40-09:40)
InterRegio 12790 14:23 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Roman (15:54-15:55) 4Bacau (16:27-16:35) 5Adjud (17:16-17:18) 6Marasesti (17:44-17:47) 7Focsani (18:17-18:35) 8Rimnicu Sarat (19:13-19:15) 9Buzau (19:46-19:48) 10Mizil (20:20-20:21) 11Ploiesti Sud (20:56-20:58) 12Bucuresti Nord (21:40-21:40)
InterRegio 12797 14:23 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Roman (15:54-15:55) 4Bacau (16:27-16:35) 5Adjud (17:16-17:21) 6Marasesti (17:45-17:46) 7Focsani (18:14-18:16) 8Rimnicu Sarat (18:57-18:59) 9Buzau (19:30-19:33) 10Mizil (20:05-20:07) 11Ploiesti Sud (20:43-20:45) 12Bucuresti Nord (21:26-21:26)
InterRegio 12798 09:20 am 1Galati (09:20-09:20) 2Barbosi (09:41-09:42) 3Braila (09:59-10:01) 4Ianca Sat hc (10:32-10:33) 5Faurei (10:53-10:55) 6Buzau (11:55-11:57) 7Mizil (12:29-12:30) 8Ploiesti Sud (13:05-13:07) 9Bucuresti Nord (13:48-13:48)
InterRegio 12799 23:40 pm 1Iasi (23:40-23:40) 2Tirgu Frumos (00:15-00:16) 3Pascani (00:47-01:12) 4Roman (01:39-01:41) 5Bacau (02:13-02:23) 6Adjud (03:04-03:06) 7Focsani (03:59-04:01) 8Rimnicu Sarat (04:42-04:44) 9Buzau (05:15-05:18) 10Mizil (05:50-05:52) 11Ploiesti Sud (06:28-06:30) 12Bucuresti Nord (07:11-07:11)
InterRegio 12891 05:53 am 1Iasi (05:53-05:53) 2Tirgu Frumos (06:28-06:29) 3Pascani (07:00-07:25) 4Roman (07:52-07:54) 5Bacau (08:26-08:36) 6Adjud (09:17-09:19) 7Marasesti (09:44-09:45) 8Focsani (10:12-10:14) 9Rimnicu Sarat (10:55-10:57) 10Buzau (11:28-11:31) 11Mizil (12:03-12:05) 12Ploiesti Sud (12:41-12:43) 13Bucuresti Nord (13:24-13:24)
InterRegio 13822 19:02 pm 1Arad (19:02-19:02) 2Radna (19:44-19:46) 3Savirsin (20:29-20:31) 4Ilia (21:03-21:04) 5Deva (21:28-21:30) 6Simeria (21:43-21:48) 7Calan (22:04-22:06) 8Subcetate (22:24-22:26) 9Petrosani (23:38-23:42) 10Valea Sadului (00:32-00:33) 11Tirgu Jiu (00:54-00:56) 12Carbunesti (01:23-01:24) 13Filiasi (02:03-02:05) 14Craiova (02:30-02:40) 15Caracal (03:18-03:20) 16Draganesti Olt (03:34-03:35) 17Rosiori Nord (04:06-04:08) 18Videle (04:55-04:57) 19Bucuresti Nord (05:44-06:10) 20Ciulnita (07:22-07:23) 21Fetesti (07:49-07:51) 22Cernavoda Pod (08:16-08:17) 23Medgidia (08:35-08:36) 24Constanta (09:13-09:27) 25Eforie Nord (09:47-09:49) 26Eforie Sud Hm (09:55-09:57) 27Costinesti (10:17-10:19) 28Costinesti Tabara hc (10:22-10:24) 29Neptun hc (10:35-10:37) 30Neptun (10:42-10:43) 31Mangalia (10:51-10:51)
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Array trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara ramnicu sarat / Trenuri care sosesc in gara ramnicu sarat
Rang Tren Ora plecare Traseu
Gari apropiate bucuresti nord : Bucuresti Basarab h (2 km) Carpati h (3 km) Bucuresti Triaj hc (5 km) Pajura Hm (5 km) Bucurestii Noi (6 km)
Gari apropiate ramnicu sarat :
Alte rute : bucuresti nord - Mintia bucuresti nord - Bircea Mare hc bucuresti nord - Cazanesti bucuresti nord - Coplean hc bucuresti nord - Podu Rizii hc
Alte rute : ramnicu sarat - Ripa de Jos Hm ramnicu sarat - Cinepisti Hm ramnicu sarat - Sinesti Hm ramnicu sarat - Calimanesti ramnicu sarat - Pasajul Cosoveni hc
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR