mersul trenurilor constanta - campina

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la campina trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara constanta / Trenuri care sosesc in gara constanta
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterCity 581 07:20 am 1Bucuresti Nord (07:20-07:20) 2Ciulnita (08:24-08:25) 3Fetesti (08:49-08:50) 4Constanta (09:53-09:53)
InterCity 583 16:25 pm 1Bucuresti Nord (16:25-16:25) 2Ciulnita (17:28-17:29) 3Fetesti (17:54-17:55) 4Constanta (18:57-18:57)
InterRegio 1583 17:20 pm 1Brasov (17:20-17:20) 2Predeal (17:52-17:54) 3Azuga (18:01-18:02) 4Busteni (18:07-18:09) 5Sinaia (18:17-18:19) 6Comarnic (18:35-18:36) 7Cimpina (18:50-18:51) 8Ploiesti Vest (19:15-19:17) 9Bucuresti Nord (19:57-20:25) 10Ciulnita (21:30-21:32) 11Fetesti (21:56-21:58) 12Cernavoda Pod (22:23-22:24) 13Medgidia (22:40-22:42) 14Constanta (23:07-23:07)
InterRegio 1632 20:00 pm 1Oradea (20:00-20:00) 2Alesd (20:34-20:35) 3Huedin (21:43-21:44) 4Cluj Napoca (22:33-22:50) 5Cimpia Turzii (23:44-23:46) 6Razboieni (00:02-00:03) 7Aiud (00:22-00:23) 8Teius (00:37-00:40) 9Blaj (01:02-01:04) 10Copsa Mica (01:32-01:34) 11Medias (01:44-01:46) 12Sighisoara (02:25-02:28) 13Brasov (04:40-04:55) 14Predeal (05:27-05:36) 15Azuga (05:44-05:46) 16Busteni (05:51-05:53) 17Sinaia (06:01-06:03) 18Comarnic (06:20-06:21) 19Cimpina (06:35-06:37) 20Ploiesti Vest (07:05-07:08) 21Bucuresti Nord (07:51-08:15) 22Lehliu (08:57-08:59) 23Ciulnita (09:23-09:25) 24Fetesti (09:48-09:50) 25Cernavoda Pod (10:15-10:17) 26Medgidia (10:33-10:35) 27Constanta (11:10-11:10)
InterRegio 1681 14:05 pm 1Bucuresti Nord (14:05-14:05) 2Ciulnita (15:08-15:09) 3Fetesti (15:33-15:35) 4Cernavoda Pod (16:00-16:01) 5Medgidia (16:17-16:18) 6Constanta (16:43-16:43)
InterRegio 1822 19:02 pm 1Arad (19:02-19:02) 2Radna (19:44-19:46) 3Savirsin (20:29-20:31) 4Ilia (21:03-21:04) 5Deva (21:28-21:30) 6Simeria (21:43-21:48) 7Calan (22:04-22:06) 8Subcetate (22:24-22:26) 9Petrosani (23:38-23:42) 10Valea Sadului (00:32-00:33) 11Tirgu Jiu (00:54-00:56) 12Carbunesti (01:23-01:24) 13Filiasi (02:03-02:05) 14Craiova (02:30-02:40) 15Caracal (03:18-03:20) 16Draganesti Olt (03:34-03:35) 17Rosiori Nord (04:06-04:08) 18Videle (04:55-04:57) 19Bucuresti Nord (05:44-06:10) 20Ciulnita (07:22-07:23) 21Fetesti (07:49-07:51) 22Cernavoda Pod (08:16-08:17) 23Medgidia (08:35-08:36) 24Constanta (09:13-09:13)
InterRegio 1841 09:03 am 1Dej Calatori (09:03-09:03) 2Beclean pe Somes (09:28-09:30) 3Saratel (09:53-09:54) 4Deda (10:46-10:47) 5Toplita (11:39-11:40) 6Gheorghieni (12:14-12:15) 7Izvoru Muresului (12:32-12:33) 8Izvoru Oltului (12:44-12:46) 9Siculeni (13:03-13:04) 10Miercurea Ciuc (13:12-13:32) 11Siculeni (13:40-13:41) 12Livezi Ciuc (14:03-14:12) 13Ghimes (14:51-14:55) 14Comanesti (15:37-15:39) 15Saline hc (16:01-16:02) 16Onesti (16:28-16:29) 17Adjud (17:07-17:09) 18Marasesti (17:35-17:43) 19Focsani (18:13-18:15) 20Rimnicu Sarat (18:53-18:54) 21Faurei (20:22-20:23) 22Fetesti (21:33-21:36) 23Medgidia (22:16-22:18) 24Constanta (22:44-22:44)
InterRegio 1862 22:08 pm 1Iasi (22:08-22:08) 2Nicolina (22:13-22:15) 3Birnova (22:37-22:38) 4Buhaiesti (22:58-22:59) 5Vaslui (23:22-23:24) 6Crasna (23:38-23:40) 7Birlad (00:13-00:15) 8Tecuci Nord hc (00:56-00:58) 9Marasesti (01:24-01:44) 10Focsani (02:14-02:16) 11Rimnicu Sarat (02:57-02:58) 12Buzau (03:29-03:49) 13Faurei (04:49-04:50) 14Tandarei (05:35-05:36) 15Platonesti hc (05:42-05:43) 16Movila (05:50-05:51) 17Fetesti (06:08-06:10) 18Cernavoda Pod (06:33-06:34) 19Medgidia (06:50-06:51) 20Palas (07:11-07:12) 21Constanta (07:20-07:20)
Regio 8031 04:40 am 1Fetesti (04:40-04:40) 2Ramificatia Borcea (04:45-04:46) 3Cernavoda Pod (05:06-05:07) 4Saligny Gr. Est (05:14-05:15) 5Mircea Voda (05:21-05:22) 6Medgidia (05:30-05:31) 7Castelu hc (05:36-05:37) 8Dorobantu (05:41-05:42) 9Poarta Alba hc (05:46-05:47) 10Basarabi (05:52-05:53) 11Murfatlar hc (05:56-05:57) 12Valu lui Traian (06:01-06:02) 13Palas (06:07-06:08) 14Constanta (06:16-06:16)
Regio 8033 15:53 pm 1Fetesti (15:53-15:53) 2Ramificatia Borcea (15:58-15:59) 3Ovidiu (16:07-16:08) 4Dunarea Hm (16:14-16:15) 5Cernavoda Pod (16:24-16:25) 6Saligny Gr. Est (16:32-16:33) 7Mircea Voda (16:39-16:40) 8Medgidia (16:48-16:49) 9Castelu hc (16:54-16:55) 10Dorobantu (16:59-17:00) 11Poarta Alba hc (17:04-17:05) 12Basarabi (17:10-17:11) 13Murfatlar hc (17:14-17:15) 14Valu lui Traian (17:19-17:20) 15Palas (17:25-17:26) 16Constanta (17:34-17:34)
Regio 8201 07:15 am 1Buzau (07:15-07:15) 2Buzau Sud (07:22-07:23) 3Tabarasti hc (07:31-07:32) 4Tabarasti Sud hc (07:36-07:37) 5Bentu hc (07:43-07:44) 6Cilibia (07:51-07:52) 7Movila Oii hc (07:58-07:59) 8C.A.Roseti Hm (08:09-08:10) 9Vizireni hc (08:15-08:16) 10Baza I.F.F. h (08:20-08:21) 11Faurei (08:31-08:36) 12Ciresu (08:54-08:55) 13Scarlatesti hc (08:59-09:00) 14Dudesti (09:07-09:08) 15Spicu (09:19-09:20) 16Murgeanca (09:30-09:31) 17Tandarei (09:43-09:48) 18Platonesti hc (09:55-09:56) 19Movila (10:04-10:05) 20Fetesti (10:27-10:41) 21Ramificatia Borcea (10:49-10:50) 22Ovidiu (10:58-10:59) 23Dunarea Hm (11:05-11:06) 24Cernavoda Pod (11:14-11:15) 25Saligny Gr. Est (11:23-11:24) 26Mircea Voda (11:30-11:31) 27Medgidia (11:40-11:56) 28Castelu hc (12:01-12:02) 29Dorobantu (12:06-12:07) 30Poarta Alba hc (12:11-12:12) 31Basarabi (12:17-12:18) 32Murfatlar hc (12:21-12:22) 33Valu lui Traian (12:26-12:27) 34Palas (12:32-12:33) 35Constanta (12:41-12:41)
Regio 8203 15:45 pm 1Buzau (15:45-15:45) 2Tabarasti hc (15:58-15:59) 3Tabarasti Sud hc (16:03-16:04) 4Bentu hc (16:10-16:11) 5Cilibia (16:18-16:19) 6Movila Oii hc (16:25-16:26) 7C.A.Roseti Hm (16:35-16:36) 8Baza I.F.F. h (16:45-16:46) 9Faurei (16:56-16:57) 10Ciresu (17:11-17:12) 11Scarlatesti hc (17:17-17:18) 12Dudesti (17:25-17:26) 13Spicu (17:35-17:36) 14Murgeanca (17:45-17:46) 15Tandarei (17:58-17:59) 16Platonesti hc (18:06-18:07) 17Movila (18:14-18:15) 18Fetesti (18:34-18:46) 19Ramificatia Borcea (18:51-18:52) 20Ovidiu (19:00-19:01) 21Dunarea Hm (19:07-19:08) 22Cernavoda Pod (19:17-19:19) 23Saligny Gr. Est (19:26-19:27) 24Mircea Voda (19:34-19:35) 25Medgidia (19:45-20:05) 26Castelu hc (20:10-20:11) 27Dorobantu (20:15-20:16) 28Poarta Alba hc (20:20-20:21) 29Basarabi (20:26-20:27) 30Murfatlar hc (20:30-20:31) 31Valu lui Traian (20:35-20:36) 32Palas (20:41-20:42) 33Constanta (20:50-20:50)
Regio 8214 16:58 pm 1Galati (16:58-16:58) 2Filesti (17:11-17:12) 3Barbosi (17:22-17:24) 4Zagna Vadeni hc (17:28-17:29) 5Vadeni (17:33-17:34) 6Baldovinesti (17:40-17:41) 7Braila (17:51-17:53) 8Lacu Sarat (18:02-18:03) 9Traian Sat (18:13-18:14) 10Urleasca (18:22-18:23) 11Ianca (18:31-18:32) 12Ianca Sat hc (18:36-18:37) 13Dedulesti (18:45-18:46) 14Gaiseanca hc (18:52-18:53) 15Faurei (19:00-19:28) 16Ciresu (19:43-19:44) 17Scarlatesti hc (19:48-19:49) 18Dudesti (19:55-19:56) 19Spicu (20:04-20:05) 20Murgeanca (20:12-20:13) 21Tandarei (20:25-20:26) 22Platonesti hc (20:33-20:34) 23Movila (20:42-20:43) 24Fetesti (21:02-21:03) 25Cernavoda Pod (21:28-21:29) 26Medgidia (21:47-21:48) 27Basarabi (22:01-22:02) 28Palas (22:13-22:14) 29Constanta (22:22-22:22)
Regio 8343 05:40 am 1Calarasi Sud (05:40-05:40) 2Calarasi Nord (05:48-05:49) 3Stefan Voda (05:56-05:57) 4Ciulnita (06:10-06:20) 5Ogoarele hc (06:27-06:28) 6Perisoru (06:32-06:33) 7Recolta hc (06:36-06:37) 8Jegalia (06:41-06:42) 9Stefan cel Mare hc (06:46-06:47) 10Baraganu (06:52-06:53) 11Fetesti (07:02-07:05) 12Ramificatia Borcea (07:10-07:11) 13Ovidiu (07:19-07:20) 14Dunarea Hm (07:26-07:27) 15Cernavoda Pod (07:35-07:36) 16Saligny Gr. Est (07:43-07:44) 17Mircea Voda (07:49-07:50) 18Medgidia (07:57-07:58) 19Castelu hc (08:02-08:03) 20Dorobantu (08:06-08:07) 21Poarta Alba hc (08:11-08:12) 22Basarabi (08:16-08:17) 23Murfatlar hc (08:20-08:21) 24Valu lui Traian (08:25-08:26) 25Palas (08:31-08:32) 26Constanta (08:40-08:40)
Regio 8382 05:25 am 1Mangalia (05:25-05:25) 2Neptun (05:32-05:33) 3Neptun hc (05:37-05:38) 4Costinesti Tabara hc (05:47-05:48) 5Costinesti (05:53-05:54) 6Tuzla hc (06:00-06:01) 7Eforie Sud Hm (06:07-06:08) 8Eforie Nord (06:14-06:15) 9Agigea Ecluza (06:23-06:24) 10Agigea Nord (06:29-06:30) 11Constanta (06:40-06:40)
Regio 8384 08:00 am 1Mangalia (08:00-08:00) 2Neptun (08:07-08:08) 3Neptun hc (08:11-08:12) 4Pescarus h (08:17-08:18) 5Costinesti Tabara hc (08:23-08:24) 6Costinesti (08:29-08:37) 7Tuzla hc (08:44-08:45) 8Eforie Sud Hm (08:51-08:52) 9Eforie Nord (08:57-08:58) 10Agigea Ecluza (09:06-09:07) 11Agigea Nord (09:12-09:13) 12Constanta (09:23-09:23)
Regio 8386 11:32 pm 1Mangalia (11:32-11:32) 2Neptun (11:39-11:40) 3Neptun hc (11:43-11:44) 4Costinesti Tabara hc (11:52-11:53) 5Costinesti (11:58-11:59) 6Tuzla hc (12:05-12:06) 7Eforie Sud Hm (12:13-12:14) 8Eforie Nord (12:20-12:21) 9Agigea Ecluza (12:29-12:30) 10Agigea Nord (12:35-12:36) 11Constanta (12:46-12:46)
Regio 8388 13:40 pm 1Mangalia (13:40-13:40) 2Neptun (13:47-13:48) 3Neptun hc (13:52-13:53) 4Costinesti Tabara hc (14:01-14:02) 5Costinesti (14:07-14:08) 6Tuzla hc (14:15-14:16) 7Eforie Sud Hm (14:22-14:23) 8Eforie Nord (14:28-14:29) 9Agigea Ecluza (14:37-14:38) 10Agigea Nord (14:42-14:43) 11Constanta (14:53-14:53)
Regio 8390 16:04 pm 1Mangalia (16:04-16:04) 2Neptun (16:11-16:12) 3Neptun hc (16:16-16:17) 4Costinesti Tabara hc (16:26-16:27) 5Costinesti (16:32-16:33) 6Tuzla hc (16:40-16:41) 7Eforie Sud Hm (16:48-16:49) 8Eforie Nord (16:55-16:56) 9Agigea Ecluza (17:04-17:05) 10Constanta (17:18-17:18)
Regio 8392 18:43 pm 1Mangalia (18:43-18:43) 2Neptun (18:50-18:51) 3Neptun hc (18:55-18:56) 4Pescarus h (19:02-19:03) 5Costinesti Tabara hc (19:08-19:09) 6Costinesti (19:14-19:15) 7Tuzla hc (19:22-19:23) 8Eforie Sud Hm (19:30-19:31) 9Eforie Nord (19:37-19:38) 10Agigea Ecluza (19:46-19:47) 11Agigea Nord (19:52-19:53) 12Constanta (20:03-20:03)
Regio 8693 18:00 pm 1Medgidia (18:00-18:00) 2Castelu hc (18:05-18:06) 3Dorobantu (18:10-18:11) 4Poarta Alba hc (18:15-18:16) 5Basarabi (18:21-18:22) 6Murfatlar hc (18:25-18:26) 7Valu lui Traian (18:30-18:31) 8Palas (18:36-18:37) 9Constanta (18:45-18:45)
InterRegio 13822 19:02 pm 1Arad (19:02-19:02) 2Radna (19:44-19:46) 3Savirsin (20:29-20:31) 4Ilia (21:03-21:04) 5Deva (21:28-21:30) 6Simeria (21:43-21:48) 7Calan (22:04-22:06) 8Subcetate (22:24-22:26) 9Petrosani (23:38-23:42) 10Valea Sadului (00:32-00:33) 11Tirgu Jiu (00:54-00:56) 12Carbunesti (01:23-01:24) 13Filiasi (02:03-02:05) 14Craiova (02:30-02:40) 15Caracal (03:18-03:20) 16Draganesti Olt (03:34-03:35) 17Rosiori Nord (04:06-04:08) 18Videle (04:55-04:57) 19Bucuresti Nord (05:44-06:10) 20Ciulnita (07:22-07:23) 21Fetesti (07:49-07:51) 22Cernavoda Pod (08:16-08:17) 23Medgidia (08:35-08:36) 24Constanta (09:13-09:27) 25Eforie Nord (09:47-09:49) 26Eforie Sud Hm (09:55-09:57) 27Costinesti (10:17-10:19) 28Costinesti Tabara hc (10:22-10:24) 29Neptun hc (10:35-10:37) 30Neptun (10:42-10:43) 31Mangalia (10:51-10:51)
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Array trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara campina / Trenuri care sosesc in gara campina
Rang Tren Ora plecare Traseu
Gari apropiate constanta : Palas (4 km) Agigea Nord (5 km) Agigea Ecluza (10 km) Valu lui Traian (11 km) Eforie Nord (14 km)
Gari apropiate campina :
Alte rute : constanta - Pui constanta - Pestera hc constanta - Lunca Budieni Hm constanta - Cadia hc constanta - Vlad Tepes hc
Alte rute : campina - Veresti campina - Tapia Hm campina - Gepiu hc campina - Oncesti hc campina - Resita Nord
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR