mersul trenurilor corabia - Caracal

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Caracal trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara corabia / Trenuri care sosesc in gara corabia
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Caracal trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Caracal / Trenuri care sosesc in gara Caracal
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterRegio 360 23:00 pm 1Bucuresti Nord (20:45-20:45) 2Videle (21:30-21:31) 3Rosiori Nord (22:11-22:16) 4Caracal (22:59-23:00 pm) 5Craiova (23:43-23:50) 6Filiasi (00:14-00:15) 7Balota (01:01-01:02) 8Drobeta Turnu Severin (01:30-01:32) 9Orsova (02:01-02:02) 10Baile Herculane (02:23-02:25) 11Caransebes (03:59-04:00) 12Lugoj (04:30-04:31) 13Timisoara Nord (05:19-05:40) 14Stamora M (06:33-06:33)
InterRegio 361 03:58 am 1Stamora M (20:02-20:02) 2Timisoara Nord (20:55-21:18) 3Lugoj (22:06-22:08) 4Caransebes (22:37-22:42) 5Baile Herculane (00:12-00:13) 6Orsova (00:36-00:37) 7Drobeta Turnu Severin (01:05-01:15) 8Balota (01:48-02:00) 9Filiasi (02:47-02:48) 10Craiova (03:13-03:20) 11Caracal (03:57-03:58 am) 12Rosiori Nord (04:39-04:40) 13Videle (05:25-05:26) 14Bucuresti Nord (06:12-06:12)
InterCity 591 07:52 am 1Bucuresti Nord (05:45-05:45) 2Rosiori Nord (07:08-07:09) 3Caracal (07:51-07:52 am) 4Craiova (08:34-08:40) 5Balota (09:46-09:47) 6Drobeta Turnu Severin (10:13-10:15) 7Orsova (10:41-10:42) 8Baile Herculane (11:02-11:04) 9Caransebes (12:32-12:33) 10Lugoj (13:02-13:03) 11Timisoara Nord (13:50-13:50)
InterCity 592 12:05 pm 1Timisoara Nord (06:05-06:05) 2Lugoj (06:53-06:55) 3Caransebes (07:24-07:26) 4Baile Herculane (08:55-08:57) 5Orsova (09:19-09:20) 6Drobeta Turnu Severin (09:49-09:51) 7Craiova (11:22-11:28) 8Caracal (12:04-12:05 pm) 9Rosiori Nord (12:45-12:46) 10Bucuresti Nord (14:16-14:16)
InterCity 593 17:52 pm 1Bucuresti Nord (15:45-15:45) 2Rosiori Nord (17:08-17:09) 3Caracal (17:51-17:52 pm) 4Craiova (18:34-18:40) 5Balota (19:53-19:54) 6Drobeta Turnu Severin (20:20-20:22) 7Orsova (20:50-20:51) 8Baile Herculane (21:11-21:12) 9Caransebes (22:40-22:41) 10Lugoj (23:10-23:11) 11Timisoara Nord (23:58-23:58)
InterCity 594 21:33 pm 1Timisoara Nord (15:35-15:35) 2Lugoj (16:23-16:25) 3Caransebes (16:54-16:56) 4Baile Herculane (18:25-18:26) 5Orsova (18:47-18:48) 6Drobeta Turnu Severin (19:15-19:16) 7Craiova (20:49-20:55) 8Caracal (21:32-21:33 pm) 9Rosiori Nord (22:14-22:15) 10Bucuresti Nord (23:44-23:44)
InterRegio 1470 05:54 am 1Giurgiu Nord (03:05-03:05) 2Videle (04:15-04:28) 3Rosiori Nord (05:08-05:10) 4Caracal (05:52-05:54 am) 5Craiova (06:36-06:44) 6Filiasi (07:06-07:08) 7Tirgu Jiu (08:12-08:14) 8Petrosani (09:21-09:23) 9Simeria (11:03-11:05) 10Deva (11:15-11:17) 11Arad (13:45-13:48) 12Curtici (14:16-14:16)
InterRegio 1471 00:46 am 1Curtici (16:10-16:10) 2Arad (16:39-16:44) 3Deva (19:08-19:10) 4Simeria (19:23-19:26) 5Petrosani (21:08-21:13) 6Tirgu Jiu (22:20-22:30) 7Filiasi (23:33-23:34) 8Craiova (23:59-00:08) 9Caracal (00:45-00:46 am) 10Rosiori Nord (01:28-01:29) 11Videle (02:16-02:36) 12Giurgiu Nord (03:53-03:53)
InterRegio 1480 05:54 am 1Giurgiu Nord (03:05-03:05) 2Videle (04:15-04:28) 3Rosiori Nord (05:08-05:10) 4Caracal (05:52-05:54 am) 5Craiova (06:36-06:44) 6Filiasi (07:06-07:08) 7Tirgu Jiu (08:12-08:14) 8Petrosani (09:21-09:23) 9Simeria (11:03-11:05) 10Deva (11:15-11:17) 11Arad (13:45-13:48) 12Curtici (14:16-14:16)
InterRegio 1481 00:46 am 1Curtici (16:10-16:10) 2Arad (16:39-16:44) 3Deva (19:08-19:10) 4Simeria (19:23-19:26) 5Petrosani (21:08-21:13) 6Tirgu Jiu (22:20-22:30) 7Filiasi (23:33-23:34) 8Craiova (23:59-00:08) 9Caracal (00:45-00:46 am) 10Rosiori Nord (01:28-01:29) 11Videle (02:16-02:36) 12Giurgiu Nord (03:53-03:53)
InterRegio 1520 07:14 am 1Rimnicu Vilcea (05:25-05:25) 2Govora (05:33-05:34) 3Babeni (05:42-05:43) 4Dragasani (06:05-06:06) 5Piatra Olt (06:36-06:37) 6Caracal (07:07-07:14 am) 7Draganesti Olt (07:27-07:28) 8Rosiori Nord (07:56-07:58) 9Videle (08:42-08:44) 10Bucuresti Nord (09:30-09:30)
InterRegio 1521 11:56 pm 1Bucuresti Nord (09:45-09:45) 2Videle (10:30-10:31) 3Rosiori Nord (11:10-11:12) 4Caracal (11:54-11:56 pm) 5Piatra Olt (12:25-12:27) 6Dragasani (12:54-12:55) 7Babeni (13:20-13:21) 8Govora (13:27-13:28) 9Rimnicu Vilcea (13:38-13:40) 10Calimanesti (13:56-13:57) 11Pausa h (14:01-14:01)
InterRegio 1522 16:24 pm 1Pausa h (14:10-14:10) 2Calimanesti (14:14-14:15) 3Rimnicu Vilcea (14:33-14:35) 4Govora (14:43-14:44) 5Babeni (14:52-14:53) 6Dragasani (15:14-15:15) 7Piatra Olt (15:44-15:50) 8Caracal (16:22-16:24 pm) 9Rosiori Nord (17:05-17:10) 10Videle (17:53-17:54) 11Bucuresti Nord (18:40-18:40)
InterRegio 1523 16:00 pm 1Bucuresti Nord (13:45-13:45) 2Videle (14:30-14:32) 3Rosiori Nord (15:12-15:14) 4Draganesti Olt (15:41-15:42) 5Caracal (15:57-16:00 pm) 6Piatra Olt (16:39-16:44) 7Dragasani (17:11-17:13) 8Babeni (17:38-17:39) 9Govora (17:45-17:46) 10Rimnicu Vilcea (17:56-17:56)
InterRegio 1525 20:56 pm 1Bucuresti Nord (18:45-18:45) 2Videle (19:30-19:31) 3Rosiori Nord (20:10-20:12) 4Draganesti Olt (20:39-20:40) 5Caracal (20:55-20:56 pm) 6Piatra Olt (21:25-21:26) 7Dragasani (21:54-21:56) 8Babeni (22:22-22:23) 9Govora (22:29-22:30) 10Rimnicu Vilcea (22:40-22:40)
InterRegio 1590 17:00 pm 1Drobeta Turnu Severin (14:32-14:32) 2Balota (14:58-15:03) 3Strehaia hc (15:26-15:28) 4Filiasi (15:51-15:52) 5Craiova (16:16-16:22) 6Caracal (16:58-17:00 pm) 7Rosiori Nord (17:40-17:42) 8Videle (18:28-18:30) 9Bucuresti Nord (19:15-19:15)
InterRegio 1591 08:56 am 1Bucuresti Nord (06:45-06:45) 2Videle (07:30-07:31) 3Rosiori Nord (08:11-08:13) 4Caracal (08:55-08:56 am) 5Craiova (09:38-09:40) 6Filiasi (10:02-10:03) 7Strehaia hc (10:23-10:24) 8Balota (10:58-10:59) 9Drobeta Turnu Severin (11:25-11:25)
InterRegio 1594 05:38 am 1Craiova (05:00-05:00) 2Caracal (05:36-05:38 am) 3Draganesti Olt (05:52-05:54) 4Rosiori Nord (06:23-06:25) 5Videle (07:11-07:13) 6Bucuresti Nord (08:00-08:00)
InterRegio 1595 19:00 pm 1Bucuresti Nord (16:45-16:45) 2Videle (17:30-17:32) 3Rosiori Nord (18:12-18:14) 4Draganesti Olt (18:42-18:43) 5Caracal (18:59-19:00 pm) 6Craiova (19:42-19:42)
InterRegio 1596 14:48 pm 1Craiova (14:10-14:10) 2Caracal (14:46-14:48 pm) 3Draganesti Olt (15:02-15:04) 4Rosiori Nord (15:33-15:35) 5Videle (16:21-16:23) 6Bucuresti Nord (17:10-17:10)
InterRegio 1597 22:01 pm 1Bucuresti Nord (19:45-19:45) 2Videle (20:30-20:32) 3Rosiori Nord (21:12-21:14) 4Draganesti Olt (21:42-21:43) 5Caracal (21:59-22:01 pm) 6Craiova (22:43-22:43)
InterRegio 1691 13:00 pm 1Bucuresti Nord (10:45-10:45) 2Videle (11:30-11:32) 3Rosiori Nord (12:12-12:14) 4Draganesti Olt (12:41-12:42) 5Caracal (12:58-13:00 pm) 6Craiova (13:42-13:50) 7Filiasi (14:12-14:14) 8Strehaia hc (14:33-14:35) 9Balota (15:01-15:02) 10Drobeta Turnu Severin (15:28-15:30) 11Orsova (15:58-16:00) 12Baile Herculane (16:20-16:22) 13Caransebes (18:03-18:05) 14Lugoj (18:34-18:35) 15Timisoara Nord (19:22-19:22)
InterRegio 1692 11:16 pm 1Timisoara Nord (04:45-04:45) 2Lugoj (05:40-05:42) 3Caransebes (06:11-06:13) 4Baile Herculane (07:42-07:44) 5Orsova (08:07-08:09) 6Drobeta Turnu Severin (08:38-08:40) 7Balota (09:06-09:07) 8Strehaia hc (09:38-09:40) 9Filiasi (10:04-10:06) 10Craiova (10:30-10:38) 11Caracal (11:14-11:16 pm) 12Draganesti Olt (11:29-11:30) 13Rosiori Nord (11:58-12:00) 14Videle (12:46-12:48) 15Bucuresti Nord (13:35-13:35)
InterRegio 1693 14:58 pm 1Bucuresti Nord (12:47-12:47) 2Videle (13:32-13:33) 3Rosiori Nord (14:13-14:15) 4Caracal (14:57-14:58 pm) 5Craiova (15:40-15:50) 6Filiasi (16:13-16:15) 7Strehaia hc (16:35-16:37) 8Balota (17:03-17:04) 9Drobeta Turnu Severin (17:30-17:32) 10Orsova (18:00-18:02) 11Baile Herculane (18:22-18:27) 12Caransebes (19:56-19:58) 13Lugoj (20:27-20:28) 14Timisoara Nord (21:15-21:15)
InterRegio 1694 20:18 pm 1Timisoara Nord (14:00-14:00) 2Lugoj (14:48-14:50) 3Caransebes (15:19-15:21) 4Baile Herculane (16:50-16:52) 5Orsova (17:14-17:15) 6Drobeta Turnu Severin (17:49-17:51) 7Balota (18:18-18:19) 8Strehaia hc (18:42-18:43) 9Filiasi (19:06-19:08) 10Craiova (19:32-19:40) 11Caracal (20:16-20:18 pm) 12Rosiori Nord (20:59-21:01) 13Videle (21:47-21:48) 14Bucuresti Nord (22:34-22:34)
InterRegio 1722 07:25 am 1Sibiu (03:10-03:10) 2Talmaciu (03:27-03:28) 3Ciineni (04:10-04:11) 4Lotru (04:37-04:38) 5Pausa h (04:51-04:52) 6Calimanesti (04:56-04:57) 7Rimnicu Vilcea (05:15-05:25) 8Govora (05:33-05:34) 9Babeni (05:42-05:43) 10Dragasani (06:05-06:06) 11Piatra Olt (06:36-06:37) 12Caracal (07:07-07:25 am) 13Craiova (08:08-08:10) 14Filiasi (08:32-08:33) 15Turburea Hm (08:49-08:50) 16Carbunesti (09:15-09:16) 17Tirgu Jiu (09:43-09:43)
InterRegio 1821 02:03 am 1Constanta (20:20-20:20) 2Medgidia (20:47-20:49) 3Cernavoda Pod (21:07-21:08) 4Fetesti (21:34-21:35) 5Ciulnita (22:01-22:02) 6Lehliu (22:27-22:29) 7Bucuresti Nord (23:15-23:45) 8Videle (00:31-00:33) 9Rosiori Nord (01:13-01:15) 10Draganesti Olt (01:44-01:45) 11Caracal (02:01-02:03 am) 12Craiova (02:46-02:55) 13Filiasi (03:19-03:20) 14Carbunesti (03:59-04:00) 15Tirgu Jiu (04:26-04:28) 16Valea Sadului (04:46-04:47) 17Petrosani (05:37-05:41) 18Subcetate (06:55-06:56) 19Calan (07:09-07:10) 20Simeria (07:27-07:29) 21Deva (07:39-07:41) 22Ilia (08:07-08:09) 23Savirsin (08:43-08:45) 24Radna (09:29-09:31) 25Arad (10:13-10:13)
InterRegio 1822 03:20 am 1Arad (19:02-19:02) 2Radna (19:44-19:46) 3Savirsin (20:29-20:31) 4Ilia (21:03-21:04) 5Deva (21:28-21:30) 6Simeria (21:43-21:48) 7Calan (22:04-22:06) 8Subcetate (22:24-22:26) 9Petrosani (23:38-23:42) 10Valea Sadului (00:32-00:33) 11Tirgu Jiu (00:54-00:56) 12Carbunesti (01:23-01:24) 13Filiasi (02:03-02:05) 14Craiova (02:30-02:40) 15Caracal (03:18-03:20 am) 16Draganesti Olt (03:34-03:35) 17Rosiori Nord (04:06-04:08) 18Videle (04:55-04:57) 19Bucuresti Nord (05:44-06:10) 20Ciulnita (07:22-07:23) 21Fetesti (07:49-07:51) 22Cernavoda Pod (08:16-08:17) 23Medgidia (08:35-08:36) 24Constanta (09:13-09:13)
InterRegio 1823 20:03 pm 1Bucuresti Nord (17:45-17:45) 2Videle (18:31-18:33) 3Rosiori Nord (19:13-19:15) 4Draganesti Olt (19:44-19:45) 5Caracal (20:01-20:03 pm) 6Craiova (20:46-20:56) 7Filiasi (21:20-21:22) 8Carbunesti (22:01-22:03) 9Tirgu Jiu (22:29-22:40) 10Valea Sadului (22:59-23:00) 11Petrosani (23:49-23:53) 12Subcetate (01:07-01:09) 13Calan (01:22-01:24) 14Simeria (01:41-01:43) 15Deva (01:53-02:13) 16Simeria (02:25-02:27) 17Orastie (02:45-02:46) 18Sibot (03:05-03:06) 19Vintu de Jos (03:20-03:21) 20Alba Iulia (03:30-03:32) 21Teius (03:56-04:00) 22Aiud (04:11-04:12) 23Razboieni (04:30-04:31) 24Cimpia Turzii (04:46-04:47) 25Cluj Napoca (05:41-05:41)
InterRegio 1824 18:19 pm 1Cluj Napoca (08:40-08:40) 2Cimpia Turzii (09:34-09:35) 3Razboieni (09:51-09:52) 4Aiud (10:11-10:13) 5Teius (10:27-10:31) 6Alba Iulia (10:53-10:55) 7Vintu de Jos (11:05-11:06) 8Sibot (11:25-11:26) 9Orastie (11:39-11:40) 10Simeria (12:02-12:03) 11Deva (12:13-12:31) 12Simeria (12:43-12:45) 13Calan (13:01-13:02) 14Subcetate (13:20-13:21) 15Petrosani (14:33-14:36) 16Valea Sadului (15:24-15:25) 17Tirgu Jiu (15:45-16:00) 18Carbunesti (16:27-16:28) 19Filiasi (17:06-17:07) 20Craiova (17:32-17:40) 21Caracal (18:17-18:19 pm) 22Draganesti Olt (18:33-18:34) 23Rosiori Nord (19:04-19:06) 24Videle (19:52-19:54) 25Bucuresti Nord (20:41-20:41)
InterRegio 1825 17:02 pm 1Bucuresti Nord (14:45-14:45) 2Videle (15:30-15:32) 3Rosiori Nord (16:13-16:15) 4Draganesti Olt (16:43-16:44) 5Caracal (17:00-17:02 pm) 6Craiova (17:44-17:46) 7Filiasi (18:08-18:10) 8Turceni (18:30-18:31) 9Rovinari (19:04-19:05) 10Tirgu Jiu (19:34-19:34)
InterRegio 1826 07:53 am 1Tirgu Jiu (05:20-05:20) 2Rovinari (05:49-05:50) 3Turceni (06:22-06:23) 4Filiasi (06:44-06:46) 5Craiova (07:10-07:15) 6Caracal (07:51-07:53 am) 7Draganesti Olt (08:07-08:08) 8Rosiori Nord (08:38-08:40) 9Videle (09:23-09:25) 10Bucuresti Nord (10:10-10:10)
InterRegio 1828 16:15 pm 1Tirgu Jiu (14:02-14:02) 2Carbunesti (14:29-14:30) 3Turburea Hm (14:51-14:52) 4Filiasi (15:11-15:12) 5Craiova (15:36-15:38) 6Caracal (16:15-16:15 pm)
Regio 2072 18:36 pm 1Podu Olt (12:50-12:50) 2Turnu Rosu (12:55-12:56) 3Valea Marului Hm (13:10-13:11) 4Km.355 + 100 h (13:20-13:21) 5Valea Fratelui h (13:24-13:25) 6Riul Vadului (13:30-13:31) 7Ciineni (13:40-13:41) 8Robesti Hm (13:48-13:49) 9Balota h (13:53-13:54) 10Cornet (14:00-14:01) 11Betel Hm (14:06-14:07) 12Lotru (14:17-14:18) 13Km. 318 h (14:26-14:27) 14Minastirea Turnu h (14:30-14:31) 15Pausa h (14:36-14:37) 16Calimanesti (14:43-14:44) 17Daesti Hm (14:52-14:53) 18Bujoreni Vilcea (15:00-15:01) 19Rimnicu Vilcea Nord h (15:06-15:07) 20Rimnicu Vilcea (15:12-15:14) 21Ostroveni h (15:16-15:17) 22Riureni (15:23-15:24) 23Riureni hc (15:29-15:30) 24Govora (15:33-15:34) 25Tatarani h (15:39-15:40) 26Babeni (15:46-15:47) 27Slavitesti hc (15:51-15:52) 28Ionesti (15:58-15:59) 29Bucsani Vilcea h (16:02-16:03) 30Fiscalia (16:07-16:08) 31Orlesti hc (16:11-16:12) 32Zavideni (16:18-16:26) 33Calina (16:30-16:31) 34Dragasani (16:40-16:42) 35Zlatarei (16:50-16:51) 36Strejesti (16:57-17:04) 37Colibasi Hm (17:09-17:10) 38Arcesti (17:16-17:17) 39Ganeasa Olt h (17:22-17:23) 40Ganeasa hc (17:26-17:27) 41Piatra Olt (17:35-17:52) 42Pirscoveni hc (17:59-18:00) 43Sopirlita hc (18:05-18:06) 44Vladuleni (18:10-18:11) 45Falcoiu hc (18:16-18:17) 46Romula (18:25-18:26) 47Caracal (18:36-18:36 pm)
Regio 9001 10:25 pm 1Bucuresti Basarab (07:03-07:03) 2Bucuresti Basarab h (07:07-07:08) 3Bucurestii Noi (07:16-07:17) 4Chiajna (07:21-07:22) 5Domnestii de Sus hc (07:30-07:31) 6Gradinari (07:38-07:39) 7Vadu Lat (07:52-07:53) 8Anghelesti hc (07:58-07:59) 9Zavestreni Hm (08:04-08:05) 10Videle (08:13-08:15) 11Ciolpani (08:22-08:23) 12Galateni (08:31-08:32) 13Olteni (08:39-08:40) 14Virtoapele hc (08:47-08:48) 15Radoiesti Hm (08:53-08:54) 16Atirnati (09:02-09:03) 17Rosiori Nord (09:13-09:15) 18Maldaeni Hm (09:23-09:24) 19Mihaesti (09:33-09:34) 20Radomiresti (09:43-09:44) 21Daneasa hc (09:52-09:53) 22Draganesti Olt (09:57-09:58) 23Stoenesti (10:06-10:07) 24Farcasele (10:12-10:13) 25Caracal (10:23-10:25 pm) 26Cezieni hc (10:31-10:32) 27Grozavesti Hm (10:39-10:40) 28Radomiru hc (10:46-10:47) 29Jianca (10:51-10:52) 30Tartal hc (10:56-10:57) 31Leu (11:03-11:04) 32Pasajul Cosoveni hc (11:13-11:14) 33Malu Mare Hm (11:18-11:19) 34Viaductu Circea hc (11:22-11:23) 35Banu Maracine (11:30-11:31) 36Bordei hc (11:35-11:36) 37Craiova (11:42-11:42)
Regio 9002 09:20 am 1Craiova (08:05-08:05) 2Bordei hc (08:08-08:09) 3Banu Maracine (08:13-08:14) 4Viaductu Circea hc (08:18-08:19) 5Malu Mare Hm (08:22-08:23) 6Pasajul Cosoveni hc (08:27-08:28) 7Leu (08:37-08:38) 8Tartal hc (08:43-08:44) 9Jianca (08:49-08:50) 10Radomiru hc (08:54-08:55) 11Grozavesti Hm (09:01-09:02) 12Cezieni hc (09:08-09:09) 13Caracal (09:18-09:20 am) 14Farcasele (09:27-09:28) 15Stoenesti (09:32-09:33) 16Draganesti Olt (09:40-09:41) 17Daneasa hc (09:45-09:46) 18Radomiresti (09:54-09:55) 19Mihaesti (10:03-10:04) 20Maldaeni Hm (10:11-10:12) 21Rosiori Nord (10:23-10:25) 22Atirnati (10:33-10:34) 23Radoiesti Hm (10:43-10:44) 24Virtoapele hc (10:50-10:51) 25Olteni (10:59-11:00) 26Galateni (11:08-11:09) 27Ciolpani (11:17-11:18) 28Videle (11:27-11:29) 29Zavestreni Hm (11:34-11:35) 30Anghelesti hc (11:40-11:41) 31Vadu Lat (11:46-11:47) 32Gradinari (11:59-12:00) 33Domnestii de Sus hc (12:06-12:07) 34Chiajna (12:18-12:19) 35Bucurestii Noi (12:23-12:24) 36Bucuresti Basarab h (12:28-12:29) 37Bucuresti Basarab (12:33-12:33)
Regio 9003 21:18 pm 1Bucuresti Basarab (17:30-17:30) 2Bucuresti Basarab h (17:34-17:35) 3Bucurestii Noi (17:41-17:42) 4Chiajna (17:46-17:47) 5Domnestii de Sus hc (17:56-17:57) 6Gradinari (18:04-18:12) 7Vadu Lat (18:25-18:26) 8Anghelesti hc (18:31-18:32) 9Zavestreni Hm (18:38-18:39) 10Videle (18:47-18:50) 11Ciolpani (18:59-19:00) 12Galateni (19:09-19:10) 13Olteni (19:17-19:18) 14Virtoapele hc (19:25-19:27) 15Radoiesti Hm (19:33-19:34) 16Atirnati (19:43-19:44) 17Rosiori Nord (19:55-19:58) 18Maldaeni Hm (20:07-20:08) 19Mihaesti (20:18-20:28) 20Radomiresti (20:36-20:37) 21Daneasa hc (20:45-20:46) 22Draganesti Olt (20:51-20:53) 23Stoenesti (20:59-21:00) 24Farcasele (21:04-21:05) 25Caracal (21:15-21:18 pm) 26Cezieni hc (21:24-21:25) 27Grozavesti Hm (21:32-21:33) 28Radomiru hc (21:39-21:40) 29Jianca (21:44-21:45) 30Tartal hc (21:49-21:50) 31Leu (21:56-21:57) 32Pasajul Cosoveni hc (22:06-22:07) 33Malu Mare Hm (22:10-22:11) 34Viaductu Circea hc (22:14-22:15) 35Banu Maracine (22:22-22:23) 36Bordei hc (22:27-22:28) 37Craiova (22:35-22:35)
Regio 9004 13:44 pm 1Craiova (12:30-12:30) 2Bordei hc (12:33-12:34) 3Banu Maracine (12:37-12:38) 4Viaductu Circea hc (12:42-12:43) 5Malu Mare Hm (12:46-12:47) 6Pasajul Cosoveni hc (12:51-12:52) 7Leu (13:02-13:03) 8Tartal hc (13:09-13:10) 9Jianca (13:14-13:15) 10Radomiru hc (13:19-13:20) 11Grozavesti Hm (13:26-13:27) 12Cezieni hc (13:33-13:34) 13Caracal (13:43-13:44 pm) 14Farcasele (13:53-13:54) 15Stoenesti (13:58-13:59) 16Draganesti Olt (14:07-14:08) 17Daneasa hc (14:12-14:13) 18Radomiresti (14:22-14:23) 19Mihaesti (14:32-14:33) 20Maldaeni Hm (14:40-14:41) 21Rosiori Nord (14:53-14:55) 22Atirnati (15:02-15:03) 23Radoiesti Hm (15:11-15:12) 24Virtoapele hc (15:18-15:19) 25Olteni (15:27-15:28) 26Galateni (15:36-15:37) 27Ciolpani (15:45-15:46) 28Videle (15:56-15:58) 29Zavestreni Hm (16:03-16:04) 30Anghelesti hc (16:08-16:09) 31Vadu Lat (16:14-16:15) 32Gradinari (16:26-16:27) 33Domnestii de Sus hc (16:33-16:34) 34Chiajna (16:45-16:46) 35Bucurestii Noi (16:50-16:51) 36Bucuresti Basarab (17:00-17:00)
Regio 9388 15:30 pm 1Craiova (14:15-14:15) 2Bordei hc (14:18-14:20) 3Banu Maracine (14:24-14:25) 4Viaductu Circea hc (14:29-14:30) 5Malu Mare Hm (14:33-14:34) 6Pasajul Cosoveni hc (14:38-14:39) 7Leu (14:49-14:50) 8Tartal hc (14:55-14:56) 9Jianca (15:00-15:01) 10Radomiru hc (15:05-15:06) 11Grozavesti Hm (15:12-15:13) 12Cezieni hc (15:20-15:21) 13Caracal (15:30-15:30 pm)
Regio 9390 06:35 am 1Craiova (05:20-05:20) 2Bordei hc (05:23-05:24) 3Banu Maracine (05:28-05:29) 4Viaductu Circea hc (05:33-05:34) 5Malu Mare Hm (05:37-05:38) 6Pasajul Cosoveni hc (05:42-05:43) 7Leu (05:52-05:53) 8Tartal hc (05:58-05:59) 9Jianca (06:03-06:04) 10Radomiru hc (06:08-06:09) 11Grozavesti Hm (06:15-06:16) 12Cezieni hc (06:23-06:24) 13Caracal (06:33-06:35 am) 14Farcasele (06:42-06:43) 15Stoenesti (06:47-06:48) 16Draganesti Olt (06:55-06:56) 17Daneasa hc (07:00-07:01) 18Radomiresti (07:09-07:10) 19Mihaesti (07:18-07:19) 20Maldaeni Hm (07:27-07:28) 21Rosiori Nord (07:40-07:40)
Regio 9391 05:28 am 1Rosiori Nord (04:25-04:25) 2Mihaesti (04:43-04:44) 3Radomiresti (04:52-04:53) 4Daneasa hc (05:00-05:01) 5Draganesti Olt (05:05-05:06) 6Stoenesti (05:12-05:13) 7Farcasele (05:16-05:17) 8Caracal (05:26-05:28 am) 9Cezieni hc (05:33-05:34) 10Grozavesti Hm (05:41-05:42) 11Radomiru hc (05:48-05:49) 12Jianca (05:53-05:54) 13Tartal hc (05:57-05:58) 14Leu (06:04-06:05) 15Pasajul Cosoveni hc (06:15-06:16) 16Malu Mare Hm (06:19-06:20) 17Viaductu Circea hc (06:23-06:24) 18Banu Maracine (06:31-06:32) 19Bordei hc (06:36-06:38) 20Craiova (06:45-06:45)
Regio 9392 17:38 pm 1Craiova (16:25-16:25) 2Bordei hc (16:28-16:29) 3Banu Maracine (16:33-16:34) 4Viaductu Circea hc (16:38-16:39) 5Malu Mare Hm (16:42-16:43) 6Pasajul Cosoveni hc (16:47-16:48) 7Leu (16:57-16:58) 8Tartal hc (17:03-17:04) 9Jianca (17:08-17:09) 10Radomiru hc (17:12-17:13) 11Grozavesti Hm (17:19-17:20) 12Cezieni hc (17:26-17:27) 13Caracal (17:36-17:38 pm) 14Farcasele (17:46-17:47) 15Stoenesti (17:51-17:52) 16Draganesti Olt (17:59-18:01) 17Daneasa hc (18:05-18:06) 18Radomiresti (18:14-18:15) 19Mihaesti (18:23-18:24) 20Maldaeni Hm (18:32-18:33) 21Rosiori Nord (18:45-18:45)
Regio 9393 07:30 am 1Rosiori Nord (05:35-05:35) 2Maldaeni Hm (05:42-05:43) 3Mihaesti (05:51-05:52) 4Radomiresti (06:00-06:01) 5Daneasa hc (06:08-06:09) 6Draganesti Olt (06:14-06:15) 7Stoenesti (06:22-06:23) 8Farcasele (06:27-06:28) 9Caracal (06:38-07:30 am) 10Cezieni hc (07:36-07:37) 11Grozavesti Hm (07:44-07:45) 12Radomiru hc (07:50-07:51) 13Jianca (07:55-07:56) 14Tartal hc (08:00-08:01) 15Leu (08:07-08:16) 16Pasajul Cosoveni hc (08:25-08:26) 17Malu Mare Hm (08:29-08:30) 18Viaductu Circea hc (08:33-08:34) 19Banu Maracine (08:41-08:42) 20Bordei hc (08:47-08:48) 21Craiova (08:55-08:55)
Regio 9394 20:52 pm 1Craiova (19:46-19:46) 2Bordei hc (19:49-19:50) 3Banu Maracine (19:53-19:54) 4Viaductu Circea hc (19:57-19:58) 5Malu Mare Hm (20:00-20:01) 6Pasajul Cosoveni hc (20:04-20:05) 7Leu (20:13-20:14) 8Tartal hc (20:19-20:20) 9Jianca (20:24-20:25) 10Radomiru hc (20:27-20:28) 11Grozavesti Hm (20:34-20:35) 12Cezieni hc (20:41-20:42) 13Caracal (20:51-20:52 pm) 14Farcasele (21:00-21:01) 15Stoenesti (21:05-21:06) 16Draganesti Olt (21:13-21:14) 17Daneasa hc (21:18-21:19) 18Radomiresti (21:27-21:28) 19Mihaesti (21:36-21:37) 20Rosiori Nord (21:55-21:55)
Regio 9395 17:16 pm 1Rosiori Nord (16:18-16:18) 2Maldaeni Hm (16:25-16:26) 3Mihaesti (16:33-16:34) 4Radomiresti (16:41-16:42) 5Daneasa hc (16:49-16:50) 6Draganesti Olt (16:54-16:55) 7Stoenesti (17:01-17:02) 8Farcasele (17:05-17:06) 9Caracal (17:15-17:16 pm) 10Cezieni hc (17:22-17:23) 11Grozavesti Hm (17:30-17:31) 12Radomiru hc (17:36-17:37) 13Jianca (17:40-17:41) 14Tartal hc (17:44-17:45) 15Leu (17:50-17:51) 16Pasajul Cosoveni hc (18:00-18:01) 17Malu Mare Hm (18:04-18:05) 18Viaductu Circea hc (18:08-18:09) 19Banu Maracine (18:15-18:16) 20Bordei hc (18:21-18:22) 21Craiova (18:29-18:45) 22Craiova Triaj hc (18:49-18:50) 23Cernele (18:53-18:54) 24Isalnita hc (18:59-19:00) 25Isalnita (19:03-19:04) 26Cotofeni (19:12-19:13) 27Bradesti hc (19:18-19:19) 28Racari (19:24-19:25) 29Canton 282 h (19:28-19:29) 30Filiasi (19:35-19:35)
Regio 9402 06:28 am 1Piatra Olt (05:40-05:40) 2Sopirlita hc (05:49-05:50) 3Vladuleni (05:54-06:04) 4Falcoiu hc (06:08-06:09) 5Romula (06:17-06:18) 6Caracal (06:28-06:28 am)
Regio 9404 09:15 am 1Potcoava (07:21-07:21) 2Balteni Olt Hm (07:30-07:31) 3Recea Hm (07:39-07:40) 4Slatina (07:51-07:53) 5Milcov Hm (08:00-08:01) 6Slatioara (08:07-08:08) 7Criva h (08:12-08:13) 8Piatra Olt (08:20-08:32) 9Sopirlita hc (08:43-08:44) 10Vladuleni (08:49-08:50) 11Falcoiu hc (08:55-08:56) 12Romula (09:04-09:05) 13Caracal (09:15-09:15 am)
Regio 9406 14:08 pm 1Slatina (12:50-12:50) 2Milcov Hm (12:57-12:58) 3Slatioara (13:04-13:05) 4Criva h (13:09-13:10) 5Piatra Olt (13:18-13:28) 6Sopirlita hc (13:38-13:39) 7Vladuleni (13:43-13:44) 8Falcoiu hc (13:49-13:50) 9Romula (13:58-13:59) 10Caracal (14:08-14:08 pm)
Regio 9408 21:16 pm 1Piatra Olt (20:18-20:18) 2Pirscoveni hc (20:26-20:27) 3Sopirlita hc (20:34-20:35) 4Vladuleni (20:40-20:41) 5Falcoiu hc (20:47-20:48) 6Romula (20:57-21:05) 7Caracal (21:16-21:16 pm)
InterRegio 12694 23:08 pm 1Timisoara Nord (14:02-14:02) 2Aradu Nou (14:53-14:55) 3Radna (15:39-15:40) 4Savirsin (16:24-16:25) 5Ilia (16:57-16:58) 6Deva (17:22-17:24) 7Simeria (17:37-17:39) 8Calan (17:55-17:56) 9Subcetate (18:14-18:15) 10Petrosani (19:26-19:28) 11Tirgu Jiu (20:41-20:42) 12Carbunesti (21:08-21:09) 13Filiasi (21:56-21:57) 14Craiova (22:22-22:30) 15Caracal (23:07-23:08 pm) 16Rosiori Nord (23:50-23:51) 17Videle (00:37-00:38) 18Bucuresti Nord (01:25-01:25)
InterRegio 13822 03:20 am 1Arad (19:02-19:02) 2Radna (19:44-19:46) 3Savirsin (20:29-20:31) 4Ilia (21:03-21:04) 5Deva (21:28-21:30) 6Simeria (21:43-21:48) 7Calan (22:04-22:06) 8Subcetate (22:24-22:26) 9Petrosani (23:38-23:42) 10Valea Sadului (00:32-00:33) 11Tirgu Jiu (00:54-00:56) 12Carbunesti (01:23-01:24) 13Filiasi (02:03-02:05) 14Craiova (02:30-02:40) 15Caracal (03:18-03:20 am) 16Draganesti Olt (03:34-03:35) 17Rosiori Nord (04:06-04:08) 18Videle (04:55-04:57) 19Bucuresti Nord (05:44-06:10) 20Ciulnita (07:22-07:23) 21Fetesti (07:49-07:51) 22Cernavoda Pod (08:16-08:17) 23Medgidia (08:35-08:36) 24Constanta (09:13-09:27) 25Eforie Nord (09:47-09:49) 26Eforie Sud Hm (09:55-09:57) 27Costinesti (10:17-10:19) 28Costinesti Tabara hc (10:22-10:24) 29Neptun hc (10:35-10:37) 30Neptun (10:42-10:43) 31Mangalia (10:51-10:51)
Gari apropiate corabia :
Gari apropiate Caracal : Cezieni hc Farcasele Romula Stoenesti Grozavesti Hm
Alte rute : corabia - Rogojelu corabia - Stinceni corabia - Titu corabia - Lupeni Gr. T corabia - Rusi hc
Alte rute : Caracal - Bailesti Caracal - Resighea h Caracal - Arpas Caracal - Giurgiu Nord Caracal - Rus hc
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR