mersul trenurilor dorohoi - Veresti

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Veresti trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara dorohoi / Trenuri care sosesc in gara dorohoi
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Veresti trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Veresti / Trenuri care sosesc in gara Veresti
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterRegio 1651 20:36 pm 1Bucuresti Nord (14:00-14:00) 2Ploiesti Sud (14:40-14:42) 3Mizil (15:16-15:17) 4Buzau (15:51-15:53) 5Rimnicu Sarat (16:27-16:28) 6Focsani (17:07-17:09) 7Adjud (17:59-18:01) 8Bacau (18:42-18:56) 9Roman (19:27-19:29) 10Pascani (20:00-20:02) 11Dolhasca (20:17-20:18) 12Veresti (20:35-20:36 pm) 13Suceava (20:48-20:50) 14Suceava Nord (20:58-20:58)
InterRegio 1652 08:29 am 1Suceava Nord (08:10-08:10) 2Suceava (08:15-08:17) 3Veresti (08:28-08:29 am) 4Dolhasca (08:46-08:47) 5Pascani (09:05-09:06) 6Roman (09:33-09:35) 7Bacau (10:07-10:24) 8Adjud (11:05-11:07) 9Focsani (12:00-12:02) 10Rimnicu Sarat (12:43-12:45) 11Buzau (13:16-13:19) 12Mizil (13:51-13:53) 13Ploiesti Sud (14:29-14:31) 14Bucuresti Nord (15:12-15:12)
InterRegio 1653 04:12 am 1Bucuresti Nord (21:30-21:30) 2Ploiesti Sud (22:12-22:14) 3Mizil (22:48-22:49) 4Buzau (23:23-23:25) 5Rimnicu Sarat (0:-00:02) 6Focsani (00:41-00:44) 7Marasesti (01:10-01:12) 8Adjud (01:38-01:40) 9Bacau (02:21-02:23) 10Roman (02:53-02:55) 11Pascani (03:26-03:36) 12Dolhasca (03:51-03:53) 13Veresti (04:10-04:12 am) 14Suceava (04:26-04:38) 15Gura Humorului Oras (05:24-05:25) 16Frasin (05:34-05:35) 17Vama (05:45-05:47) 18Cimpulung Est (06:01-06:03) 19Cimpulung Moldovenesc (06:10-06:17) 20Pojorita (06:27-06:28) 21Mestecanis (06:50-06:51) 22Iacobeni (07:00-07:01) 23Vatra Dornei (07:19-07:20) 24Vatra Dornei Bai h (07:23-07:23)
InterRegio 1654 00:39 am 1Vatra Dornei Bai h (21:26-21:26) 2Iacobeni (21:43-21:44) 3Mestecanis (21:54-21:55) 4Pojorita (22:17-22:18) 5Cimpulung Moldovenesc (22:27-22:29) 6Cimpulung Est (22:35-22:36) 7Vama (22:50-22:55) 8Frasin (23:08-23:09) 9Gura Humorului Oras (23:18-23:20) 10Suceava (00:09-00:26) 11Veresti (00:37-00:39 am) 12Dolhasca (00:56-00:58) 13Pascani (01:16-01:27) 14Roman (01:54-01:57) 15Bacau (02:29-02:32) 16Adjud (03:13-03:15) 17Marasesti (03:43-03:45) 18Focsani (04:15-04:17) 19Rimnicu Sarat (04:58-05:00) 20Buzau (05:31-05:34) 21Mizil (06:07-06:09) 22Ploiesti Sud (06:44-06:47) 23Buftea (07:15-07:16) 24Bucuresti Nord (07:34-07:34)
InterRegio 1750 11:41 pm 1Suceava (11:27-11:27) 2Veresti (11:39-11:41 pm) 3Dolhasca (11:58-12:00) 4Pascani (12:18-12:20) 5Roman (12:47-12:49) 6Bacau (13:21-13:29) 7Adjud (14:10-14:32) 8Onesti (15:06-15:09) 9Saline hc (15:34-15:36) 10Comanesti (16:09-16:11) 11Ghimes (16:50-16:55) 12Livezi Ciuc (17:40-17:42) 13Siculeni (18:02-18:05) 14Miercurea Ciuc (18:13-18:15) 15Baile Tusnad Hm (18:38-18:39) 16Sfintu Gheorghe (19:20-19:23) 17Brasov (19:52-19:52)
InterRegio 1751 06:31 am 1Brasov (22:50-22:50) 2Sfintu Gheorghe (23:19-23:21) 3Baile Tusnad Hm (23:59-0:) 4Miercurea Ciuc (00:25-00:27) 5Siculeni (00:35-00:37) 6Livezi Ciuc (00:58-01:00) 7Ghimes (01:37-01:39) 8Comanesti (02:20-02:22) 9Saline hc (02:46-02:47) 10Onesti (03:11-03:13) 11Adjud (03:51-04:03) 12Bacau (04:44-04:46) 13Roman (05:16-05:17) 14Pascani (05:48-05:56) 15Dolhasca (06:11-06:12) 16Veresti (06:29-06:31 am) 17Suceava (06:45-06:45)
InterRegio 1752 13:03 pm 1Suceava (12:37-12:37) 2Veresti (12:48-13:03 pm) 3Dolhasca (13:20-13:21) 4Pascani (13:39-13:47) 5Roman (14:14-14:16) 6Bacau (14:48-14:51) 7Adjud (15:32-15:33) 8Marasesti (15:59-16:00) 9Focsani (16:30-16:32) 10Rimnicu Sarat (17:13-17:15) 11Buzau (17:46-17:48) 12Mizil (18:20-18:21) 13Ploiesti Sud (18:56-18:59) 14Bucuresti Nord (19:40-19:40)
InterRegio 1753 17:40 pm 1Bucuresti Nord (11:00-11:00) 2Ploiesti Sud (11:40-11:41) 3Mizil (12:15-12:16) 4Buzau (12:50-12:52) 5Rimnicu Sarat (13:26-13:27) 6Focsani (14:06-14:08) 7Marasesti (14:35-14:36) 8Adjud (15:02-15:04) 9Bacau (15:45-15:47) 10Roman (16:17-16:18) 11Pascani (16:49-16:58) 12Dolhasca (17:13-17:14) 13Veresti (17:31-17:40 pm) 14Suceava (17:52-17:52)
InterRegio 1754 23:18 pm 1Suceava (22:50-22:50) 2Veresti (23:03-23:18 pm) 3Dolhasca (23:36-23:37) 4Pascani (23:55-00:04) 5Roman (00:31-00:33) 6Bacau (01:05-01:07) 7Adjud (01:48-01:50) 8Marasesti (02:16-02:17) 9Focsani (02:47-02:49) 10Rimnicu Sarat (03:29-03:30) 11Buzau (04:01-04:03) 12Mizil (04:35-04:36) 13Ploiesti Sud (05:11-05:13) 14Bucuresti Nord (05:54-05:54)
InterRegio 1755 06:01 am 1Bucuresti Nord (23:25-23:25) 2Ploiesti Sud (00:06-00:08) 3Mizil (00:42-00:43) 4Buzau (01:17-01:19) 5Rimnicu Sarat (01:51-01:52) 6Focsani (02:30-02:31) 7Marasesti (02:56-02:57) 8Adjud (03:23-03:24) 9Bacau (04:05-04:07) 10Roman (04:37-04:39) 11Pascani (05:10-05:19) 12Dolhasca (05:34-05:35) 13Veresti (05:52-06:01 am) 14Suceava (06:13-06:13)
InterRegio 1765 17:25 pm 1Iasi (15:27-15:27) 2Tirgu Frumos (16:02-16:03) 3Pascani (16:33-16:35) 4Dolhasca (16:50-16:52) 5Veresti (17:09-17:25 pm) 6Suceava (17:39-17:49) 7Gura Humorului Oras (18:35-18:40) 8Frasin (18:48-18:50) 9Vama (19:00-19:01) 10Cimpulung Est (19:15-19:17) 11Cimpulung Moldovenesc (19:23-19:25) 12Pojorita (19:35-19:36) 13Mestecanis (19:57-19:58) 14Iacobeni (20:07-20:08) 15Vatra Dornei (20:27-20:29) 16Vatra Dornei Bai h (20:32-20:34) 17Lunca Ilvei (21:21-21:23) 18Ilva Mica (22:01-22:03) 19Nasaud (22:23-22:24) 20Salva (22:31-22:33) 21Beclean pe Somes (22:57-22:59) 22Dej Calatori (23:27-23:30) 23Gherla (23:44-23:45) 24Cluj Napoca (00:34-00:46) 25Cimpia Turzii (01:40-01:41) 26Razboieni (01:57-01:58) 27Aiud (02:17-02:18) 28Teius (02:32-02:36) 29Alba Iulia (02:59-03:01) 30Vintu de Jos (03:10-03:11) 31Sibot (03:30-03:31) 32Orastie (03:43-03:44) 33Simeria (04:07-04:12) 34Deva (04:22-04:25) 35Ilia (04:51-04:53) 36Savirsin (05:27-05:29) 37Radna (06:14-06:16) 38Aradu Nou (07:09-07:11) 39Timisoara Nord (08:10-08:10)
InterRegio 1766 05:17 am 1Timisoara Nord (14:53-14:53) 2Aradu Nou (15:44-15:45) 3Radna (16:31-16:32) 4Savirsin (17:15-17:16) 5Ilia (17:48-17:49) 6Deva (18:12-18:14) 7Simeria (18:26-18:29) 8Orastie (18:46-18:47) 9Sibot (19:05-19:06) 10Vintu de Jos (19:20-19:21) 11Alba Iulia (19:30-19:32) 12Teius (19:57-20:01) 13Aiud (20:12-20:13) 14Razboieni (20:31-20:32) 15Cimpia Turzii (20:47-20:48) 16Cluj Napoca (21:42-21:54) 17Gherla (22:48-22:49) 18Dej Calatori (23:08-23:11) 19Beclean pe Somes (23:36-23:38) 20Salva (0:-00:02) 21Nasaud (00:09-00:11) 22Ilva Mica (00:33-00:35) 23Lunca Ilvei (01:09-01:10) 24Vatra Dornei Bai h (01:57-01:59) 25Vatra Dornei (02:06-02:07) 26Iacobeni (02:21-02:22) 27Mestecanis (02:32-02:33) 28Pojorita (02:54-02:55) 29Cimpulung Moldovenesc (03:04-03:05) 30Cimpulung Est (03:11-03:12) 31Vama (03:26-03:27) 32Frasin (03:38-03:39) 33Gura Humorului Oras (03:47-03:48) 34Suceava (04:36-04:48) 35Veresti (04:59-05:17 am) 36Dolhasca (05:32-05:34) 37Pascani (05:51-05:53) 38Tirgu Frumos (06:20-06:21) 39Iasi (07:00-07:00)
InterRegio 1831 12:49 pm 1Iasi (11:05-11:05) 2Tirgu Frumos (11:40-11:41) 3Pascani (12:11-12:13) 4Dolhasca (12:28-12:30) 5Veresti (12:47-12:49 pm) 6Suceava (13:03-13:13) 7Gura Humorului Oras (13:59-14:01) 8Frasin (14:09-14:10) 9Vama (14:20-14:21) 10Cimpulung Est (14:35-14:41) 11Cimpulung Moldovenesc (14:47-14:49) 12Pojorita (14:59-15:01) 13Mestecanis (15:22-15:23) 14Vatra Dornei (15:51-15:53) 15Vatra Dornei Bai h (15:56-15:58) 16Floreni (16:12-16:14) 17Cosna Hm (16:22-16:27) 18Lunca Ilvei (16:57-16:59) 19Ilva Mica (17:38-17:40) 20Nasaud (18:00-18:01) 21Salva (18:08-18:12) 22Beclean pe Somes (18:35-18:38) 23Dej Calatori (19:07-19:11) 24Gherla (19:25-19:27) 25Cluj Napoca (20:16-20:16)
InterRegio 1832 16:26 pm 1Cluj Napoca (09:12-09:12) 2Gherla (10:06-10:07) 3Dej Calatori (10:26-10:28) 4Beclean pe Somes (10:53-10:55) 5Salva (11:17-11:19) 6Nasaud (11:26-11:28) 7Ilva Mica (11:51-11:53) 8Lunca Ilvei (12:34-12:35) 9Vatra Dornei Bai h (13:22-13:24) 10Vatra Dornei (13:31-13:33) 11Iacobeni (13:47-13:48) 12Mestecanis (13:58-13:59) 13Pojorita (14:20-14:21) 14Cimpulung Moldovenesc (14:30-14:32) 15Cimpulung Est (14:39-14:40) 16Vama (14:54-14:56) 17Frasin (15:07-15:08) 18Gura Humorului Oras (15:16-15:18) 19Suceava (16:05-16:15) 20Veresti (16:25-16:26 pm) 21Dolhasca (16:41-16:42) 22Pascani (16:59-17:01) 23Tirgu Frumos (17:28-17:29) 24Iasi (18:08-18:08)
InterRegio 1833 07:51 am 1Iasi (06:07-06:07) 2Tirgu Frumos (06:42-06:43) 3Pascani (07:13-07:15) 4Dolhasca (07:30-07:32) 5Veresti (07:49-07:51 am) 6Suceava (08:05-08:16) 7Gura Humorului Oras (09:02-09:04) 8Frasin (09:12-09:13) 9Vama (09:23-09:24) 10Cimpulung Est (09:38-09:41) 11Cimpulung Moldovenesc (09:47-09:49) 12Pojorita (09:59-10:00) 13Mestecanis (10:21-10:22) 14Iacobeni (10:31-10:32) 15Vatra Dornei (10:51-10:53) 16Vatra Dornei Bai h (10:56-10:58) 17Floreni (11:12-11:13) 18Lunca Ilvei (11:47-11:49) 19Ilva Mica (12:27-12:28) 20Nasaud (12:48-12:49) 21Salva (12:56-12:57) 22Beclean pe Somes (13:21-13:22) 23Dej Calatori (13:50-13:52) 24Gherla (14:06-14:07) 25Cluj Napoca (14:56-15:12) 26Aghires (15:39-15:40) 27Huedin (16:07-16:08) 28Ciucea (16:32-16:33) 29Alesd (17:17-17:18) 30Oradea (17:51-18:13) 31Salonta (18:53-18:54) 32Ciumeghiu (19:05-19:06) 33Chisineu Cris (19:44-19:45) 34Sintana (20:06-20:08) 35Arad (20:36-20:46) 36Aradu Nou (20:53-20:54) 37Timisoara Nord (21:46-21:46)
InterRegio 1834 19:48 pm 1Timisoara Nord (06:21-06:21) 2Aradu Nou (07:25-07:26) 3Arad (07:32-07:48) 4Sintana (08:18-08:20) 5Chisineu Cris (08:39-08:41) 6Ciumeghiu (09:06-09:07) 7Salonta (09:17-09:18) 8Oradea (09:58-10:00) 9Alesd (10:33-10:34) 10Ciucea (11:18-11:19) 11Huedin (11:42-11:43) 12Aghires (12:07-12:08) 13Cluj Napoca (12:34-12:46) 14Gherla (13:41-13:42) 15Dej Calatori (14:01-14:03) 16Beclean pe Somes (14:27-14:28) 17Salva (14:50-14:51) 18Nasaud (14:58-14:59) 19Ilva Mica (15:21-15:23) 20Lunca Ilvei (15:57-15:58) 21Floreni (16:33-16:34) 22Vatra Dornei Bai h (16:48-16:50) 23Vatra Dornei (16:57-16:58) 24Iacobeni (17:12-17:13) 25Mestecanis (17:23-17:24) 26Pojorita (17:45-17:46) 27Cimpulung Moldovenesc (17:55-17:57) 28Cimpulung Est (18:03-18:04) 29Vama (18:17-18:18) 30Frasin (18:29-18:30) 31Gura Humorului Oras (18:38-18:39) 32Suceava (19:26-19:36) 33Veresti (19:46-19:48 pm) 34Dolhasca (20:03-20:05) 35Pascani (20:22-20:24) 36Tirgu Frumos (20:51-20:52) 37Iasi (21:31-21:31)
InterRegio 1837 21:24 pm 1Iasi (19:42-19:42) 2Tirgu Frumos (20:17-20:18) 3Pascani (20:48-20:50) 4Dolhasca (21:05-21:06) 5Veresti (21:23-21:24 pm) 6Suceava (21:38-21:47) 7Gura Humorului Oras (22:33-22:34) 8Frasin (22:42-22:43) 9Vama (22:53-22:54) 10Cimpulung Est (23:09-23:10) 11Cimpulung Moldovenesc (23:17-23:20) 12Pojorita (23:30-23:31) 13Mestecanis (23:53-23:54) 14Iacobeni (00:03-00:04) 15Vatra Dornei (00:23-00:26) 16Vatra Dornei Bai h (00:29-00:31) 17Lunca Ilvei (01:27-01:29) 18Ilva Mica (02:07-02:09) 19Nasaud (02:29-02:31) 20Salva (02:38-02:40) 21Beclean pe Somes (03:18-03:19) 22Dej Calatori (03:48-03:50) 23Gherla (04:04-04:06) 24Cluj Napoca (05:01-05:17) 25Cimpia Turzii (06:09-06:10) 26Razboieni (06:25-06:26) 27Aiud (06:45-06:47) 28Teius (07:01-07:04) 29Alba Iulia (07:26-07:28) 30Vintu de Jos (07:38-07:39) 31Sibot (07:58-07:59) 32Orastie (08:11-08:12) 33Simeria (08:34-08:46) 34Deva (08:56-08:58) 35Ilia (09:24-09:25) 36Margina (10:14-10:15) 37Faget (10:23-10:34) 38Manastur (10:43-10:44) 39Lugoj (11:20-11:22) 40Buzias (12:04-12:06) 41Timisoara Nord (12:59-12:59)
InterRegio 1838 08:08 am 1Timisoara Nord (17:30-17:30) 2Buzias (18:23-18:24) 3Lugoj (19:06-19:08) 4Manastur (19:44-19:45) 5Faget (19:54-19:55) 6Margina (20:03-20:04) 7Ilia (20:52-20:53) 8Deva (21:17-21:19) 9Simeria (21:31-21:44) 10Orastie (22:01-22:02) 11Sibot (22:20-22:21) 12Vintu de Jos (22:35-22:36) 13Alba Iulia (22:45-22:47) 14Teius (23:12-23:14) 15Aiud (23:25-23:26) 16Razboieni (23:44-23:45) 17Cimpia Turzii (0:-00:01) 18Cluj Napoca (00:56-01:08) 19Gherla (02:02-02:03) 20Dej Calatori (02:22-02:24) 21Beclean pe Somes (02:49-02:50) 22Salva (03:12-03:13) 23Nasaud (03:20-03:21) 24Ilva Mica (03:43-03:44) 25Lunca Ilvei (04:18-04:19) 26Floreni (04:54-04:55) 27Vatra Dornei Bai h (05:09-05:10) 28Vatra Dornei (05:17-05:18) 29Iacobeni (05:32-05:33) 30Mestecanis (05:43-05:44) 31Pojorita (06:05-06:06) 32Cimpulung Moldovenesc (06:15-06:16) 33Cimpulung Est (06:22-06:24) 34Vama (06:38-06:39) 35Frasin (06:50-06:51) 36Gura Humorului Oras (06:59-07:00) 37Suceava (07:47-07:57) 38Veresti (08:07-08:08 am) 39Dolhasca (08:23-08:24) 40Pascani (08:41-08:43) 41Tirgu Frumos (09:10-09:11) 42Iasi (09:50-09:50)
InterRegio 1856 22:40 pm 1Suceava Nord (22:20-22:20) 2Suceava (22:25-22:27) 3Veresti (22:38-22:40 pm) 4Dolhasca (22:57-22:58) 5Pascani (23:16-23:18) 6Roman (23:45-23:47) 7Bacau (00:19-00:21) 8Adjud (01:02-01:04) 9Marasesti (01:30-01:30)
InterRegio 1857 22:06 pm 1Marasesti (19:18-19:18) 2Adjud (19:44-19:46) 3Bacau (20:27-20:29) 4Roman (20:59-21:00) 5Pascani (21:31-21:32) 6Dolhasca (21:46-21:47) 7Veresti (22:04-22:06 pm) 8Suceava (22:18-22:20) 9Suceava Nord (22:28-22:28)
Regio 5421 12:09 pm 1Adjud (08:30-08:30) 2Adjudu Vechi h (08:34-08:35) 3Siscani h (08:39-08:40) 4Sascut (08:46-08:47) 5Orbeni (08:54-08:55) 6Racaciuni (09:01-09:02) 7Faraoani (09:09-09:10) 8Siretu Bacau hc (09:15-09:16) 9Valea Seaca (09:20-09:21) 10Letea h (09:27-09:28) 11Bacau (09:38-09:40) 12Itesti (09:51-09:52) 13Serbesti Bacau hc (09:56-09:57) 14Galbeni (10:02-10:03) 15Secuieni Roman (10:11-10:12) 16Trifesti hc (10:16-10:17) 17Roman (10:25-10:26) 18Sabaoani (10:33-10:34) 19Mircesti (10:40-10:41) 20Halaucesti (10:45-10:46) 21Mogosesti hc (10:51-10:52) 22Muncel (10:56-10:57) 23Stolniceni hc (11:01-11:02) 24Pascani Triaj h (11:07-11:08) 25Pascani (11:17-11:18) 26Lunca Siretului hc (11:23-11:24) 27Lespezi (11:29-11:30) 28Probota hc (11:35-11:36) 29Dolhasca (11:41-11:42) 30Corni hc (11:48-11:49) 31Liteni (11:54-11:55) 32Banesti Suceava hc (12:01-12:02) 33Veresti (12:08-12:09 pm) 34Varatec (12:15-12:16) 35Suceava (12:24-12:26) 36Suceava Nord (12:34-12:34)
Regio 5423 18:59 pm 1Adjud (15:15-15:15) 2Adjudu Vechi h (15:19-15:20) 3Siscani h (15:24-15:25) 4Sascut (15:31-15:32) 5Orbeni (15:39-15:40) 6Racaciuni (15:46-15:47) 7Faraoani (15:54-15:55) 8Siretu Bacau hc (16:00-16:01) 9Valea Seaca (16:05-16:06) 10Letea h (16:12-16:13) 11Bacau (16:23-16:26) 12Itesti (16:37-16:38) 13Serbesti Bacau hc (16:42-16:43) 14Galbeni (16:48-16:49) 15Secuieni Roman (16:57-16:58) 16Trifesti hc (17:02-17:03) 17Roman (17:11-17:13) 18Sabaoani (17:20-17:21) 19Mircesti (17:27-17:28) 20Halaucesti (17:32-17:33) 21Mogosesti hc (17:38-17:39) 22Muncel (17:43-17:44) 23Stolniceni hc (17:48-17:49) 24Pascani Triaj h (17:54-17:55) 25Pascani (18:05-18:07) 26Lunca Siretului hc (18:13-18:14) 27Lespezi (18:19-18:20) 28Probota hc (18:25-18:26) 29Dolhasca (18:31-18:32) 30Corni hc (18:38-18:39) 31Liteni (18:44-18:45) 32Banesti Suceava hc (18:51-18:52) 33Veresti (18:58-18:59 pm) 34Varatec (19:05-19:06) 35Suceava (19:14-19:16) 36Suceava Nord (19:24-19:24)
Regio 5441 15:33 pm 1Bacau (13:00-13:00) 2Itesti (13:11-13:12) 3Serbesti Bacau hc (13:16-13:17) 4Galbeni (13:22-13:23) 5Secuieni Roman (13:31-13:32) 6Trifesti hc (13:36-13:37) 7Roman (13:45-13:47) 8Sabaoani (13:54-13:55) 9Mircesti (14:01-14:02) 10Halaucesti (14:06-14:07) 11Mogosesti hc (14:12-14:13) 12Muncel (14:17-14:18) 13Stolniceni hc (14:22-14:23) 14Pascani Triaj h (14:28-14:29) 15Pascani (14:38-14:40) 16Lunca Siretului hc (14:45-14:46) 17Lespezi (14:51-14:52) 18Probota hc (14:57-14:58) 19Dolhasca (15:03-15:05) 20Corni hc (15:11-15:12) 21Liteni (15:17-15:18) 22Banesti Suceava hc (15:24-15:25) 23Veresti (15:31-15:33 pm) 24Varatec (15:39-15:40) 25Suceava (15:48-15:50) 26Suceava Nord (15:58-15:58)
Regio 5442 07:41 am 1Suceava Nord (07:19-07:19) 2Suceava (07:24-07:26) 3Varatec (07:33-07:34) 4Veresti (07:40-07:41 am) 5Banesti Suceava hc (07:47-07:48) 6Liteni (07:54-07:55) 7Corni hc (08:00-08:01) 8Dolhasca (08:08-08:09) 9Probota hc (08:14-08:15) 10Lespezi (08:20-08:21) 11Lunca Siretului hc (08:26-08:27) 12Pascani (08:35-08:37) 13Pascani Triaj h (08:41-08:42) 14Stolniceni hc (08:47-08:48) 15Muncel (08:53-08:54) 16Mogosesti hc (08:58-08:59) 17Halaucesti (09:04-09:05) 18Mircesti (09:09-09:10) 19Sabaoani (09:16-09:17) 20Roman (09:24-09:25) 21Trifesti hc (09:32-09:33) 22Secuieni Roman (09:37-09:47) 23Galbeni (09:55-09:56) 24Serbesti Bacau hc (10:01-10:02) 25Itesti (10:06-10:07) 26Bacau (10:22-10:22)
Regio 5443 21:45 pm 1Bacau (19:00-19:00) 2Itesti (19:11-19:12) 3Serbesti Bacau hc (19:16-19:17) 4Galbeni (19:22-19:23) 5Secuieni Roman (19:31-19:32) 6Trifesti hc (19:36-19:37) 7Roman (19:45-19:47) 8Sabaoani (19:54-19:55) 9Mircesti (20:01-20:02) 10Halaucesti (20:06-20:07) 11Mogosesti hc (20:12-20:13) 12Muncel (20:17-20:18) 13Stolniceni hc (20:22-20:23) 14Pascani Triaj h (20:28-20:29) 15Pascani (20:38-20:54) 16Lunca Siretului hc (20:59-21:00) 17Lespezi (21:05-21:06) 18Probota hc (21:11-21:12) 19Dolhasca (21:17-21:18) 20Corni hc (21:24-21:25) 21Liteni (21:30-21:31) 22Banesti Suceava hc (21:37-21:38) 23Veresti (21:44-21:45 pm) 24Varatec (21:51-21:52) 25Suceava (22:00-22:02) 26Suceava Nord (22:10-22:10)
Regio 5501 04:53 am 1Pascani (04:00-04:00) 2Lunca Siretului hc (04:05-04:06) 3Lespezi (04:11-04:12) 4Probota hc (04:17-04:18) 5Dolhasca (04:23-04:25) 6Corni hc (04:31-04:32) 7Liteni (04:37-04:38) 8Banesti Suceava hc (04:44-04:45) 9Veresti (04:51-04:53 am) 10Varatec (04:59-05:00) 11Suceava (05:08-05:09) 12Suceava Nord (05:17-05:17)
Regio 5502 05:55 am 1Suceava Nord (05:34-05:34) 2Suceava (05:39-05:40) 3Varatec (05:47-05:48) 4Veresti (05:54-05:55 am) 5Banesti Suceava hc (06:01-06:02) 6Liteni (06:08-06:09) 7Corni hc (06:14-06:15) 8Dolhasca (06:22-06:23) 9Probota hc (06:28-06:29) 10Lespezi (06:34-06:35) 11Lunca Siretului hc (06:40-06:41) 12Pascani (06:49-06:49)
Regio 5503 05:46 am 1Pascani (04:55-04:55) 2Lunca Siretului hc (05:00-05:01) 3Lespezi (05:06-05:07) 4Probota hc (05:12-05:13) 5Dolhasca (05:18-05:19) 6Corni hc (05:25-05:26) 7Liteni (05:31-05:32) 8Banesti Suceava hc (05:38-05:39) 9Veresti (05:45-05:46 am) 10Varatec (05:52-05:53) 11Suceava (06:01-06:02) 12Suceava Nord (06:10-06:10)
Regio 5504 14:51 pm 1Suceava Nord (14:30-14:30) 2Suceava (14:35-14:36) 3Varatec (14:43-14:44) 4Veresti (14:50-14:51 pm) 5Banesti Suceava hc (14:57-14:58) 6Liteni (15:04-15:05) 7Corni hc (15:10-15:11) 8Dolhasca (15:18-15:19) 9Probota hc (15:24-15:25) 10Lespezi (15:30-15:31) 11Lunca Siretului hc (15:36-15:37) 12Pascani (15:45-15:45)
Regio 5506 20:12 pm 1Suceava Nord (19:50-19:50) 2Suceava (19:55-19:57) 3Varatec (20:04-20:05) 4Veresti (20:11-20:12 pm) 5Banesti Suceava hc (20:18-20:19) 6Liteni (20:25-20:26) 7Corni hc (20:31-20:32) 8Dolhasca (20:39-20:40) 9Probota hc (20:45-20:46) 10Lespezi (20:51-20:52) 11Lunca Siretului hc (20:57-20:58) 12Pascani (21:06-21:06)
Regio 5507 16:56 pm 1Pascani (16:05-16:05) 2Lunca Siretului hc (16:10-16:11) 3Lespezi (16:16-16:17) 4Probota hc (16:22-16:23) 5Dolhasca (16:28-16:29) 6Corni hc (16:35-16:36) 7Liteni (16:41-16:42) 8Banesti Suceava hc (16:48-16:49) 9Veresti (16:55-16:56 pm) 10Varatec (17:02-17:03) 11Suceava (17:11-17:13) 12Suceava Nord (17:21-17:21)
Regio 5508 23:22 pm 1Suceava Nord (23:01-23:01) 2Suceava (23:06-23:07) 3Varatec (23:14-23:15) 4Veresti (23:21-23:22 pm) 5Banesti Suceava hc (23:28-23:29) 6Liteni (23:35-23:36) 7Corni hc (23:41-23:42) 8Dolhasca (23:49-23:50) 9Probota hc (23:55-23:56) 10Lespezi (00:01-00:02) 11Lunca Siretului hc (00:07-00:08) 12Pascani (00:16-00:16)
Regio 5561 05:30 am 1Botosani (04:23-04:23) 2Leorda (04:45-04:46) 3Bucecea (05:03-05:04) 4Bursuceni hc (05:19-05:20) 5Veresti (05:30-05:30 am)
Regio 5563 07:08 am 1Botosani (05:45-05:45) 2Leorda (06:07-06:16) 3Bucecea (06:33-06:42) 4Bursuceni hc (06:57-06:58) 5Veresti (07:08-07:08 am)
Regio 5565 11:23 pm 1Botosani (10:15-10:15) 2Leorda (10:37-10:38) 3Bucecea (10:55-10:56) 4Bursuceni hc (11:11-11:12) 5Veresti (11:22-11:23 pm) 6Varatec (11:30-11:31) 7Suceava (11:39-11:40) 8Suceava Nord (11:47-11:47)
Regio 5566 17:20 pm 1Suceava Nord (16:55-16:55) 2Suceava (17:00-17:01) 3Varatec (17:09-17:10) 4Veresti (17:19-17:20 pm) 5Bursuceni hc (17:28-17:29) 6Bucecea (17:44-17:45) 7Leorda (18:02-18:03) 8Botosani (18:27-18:27)
Regio 5568 20:07 pm 1Botosani (19:00-19:00) 2Leorda (19:22-19:23) 3Bucecea (19:40-19:41) 4Bursuceni hc (19:56-19:57) 5Veresti (20:07-20:07 pm)
Regio Expr 5582 12:38 pm 1Botosani (11:37-11:37) 2Leorda (11:57-11:58) 3Bucecea (12:13-12:14) 4Veresti (12:38-12:38 pm)
Regio Expr 5584 16:50 pm 1Botosani (15:49-15:49) 2Leorda (16:09-16:10) 3Bucecea (16:25-16:26) 4Veresti (16:50-16:50 pm)
Regio Expr 5588 22:49 pm 1Botosani (21:48-21:48) 2Leorda (22:08-22:09) 3Bucecea (22:24-22:25) 4Veresti (22:49-22:49 pm)
Regio 5601 07:37 am 1Iasi (05:18-05:18) 2Letcani (05:31-05:32) 3Podu Iloaiei (05:39-05:40) 4Budai hc (05:46-05:47) 5Sirca (05:53-05:54) 6Tirgu Frumos (06:04-06:05) 7Pietrisu hc (06:11-06:12) 8Costesti Iasi hc (06:16-06:17) 9Ruginoasa (06:25-06:26) 10Pascani (06:44-06:46) 11Lunca Siretului hc (06:51-06:52) 12Lespezi (06:57-06:58) 13Probota hc (07:03-07:04) 14Dolhasca (07:09-07:10) 15Corni hc (07:16-07:17) 16Liteni (07:22-07:23) 17Banesti Suceava hc (07:29-07:30) 18Veresti (07:36-07:37 am) 19Varatec (07:43-07:44) 20Suceava (07:52-07:54) 21Suceava Nord (08:02-08:02)
Regio 5602 15:32 pm 1Suceava Nord (15:10-15:10) 2Suceava (15:15-15:17) 3Varatec (15:24-15:25) 4Veresti (15:31-15:32 pm) 5Banesti Suceava hc (15:38-15:39) 6Liteni (15:45-15:46) 7Corni hc (15:51-15:52) 8Dolhasca (15:59-16:00) 9Probota hc (16:05-16:06) 10Lespezi (16:11-16:12) 11Lunca Siretului hc (16:17-16:18) 12Pascani (16:26-16:34) 13Ruginoasa (16:48-16:49) 14Costesti Iasi hc (16:56-16:57) 15Pietrisu hc (17:02-17:03) 16Tirgu Frumos (17:09-17:10) 17Sirca (17:20-17:21) 18Budai hc (17:27-17:28) 19Podu Iloaiei (17:35-17:36) 20Letcani (17:43-17:44) 21Iasi (18:01-18:01)
Regio 5603 09:51 am 1Iasi (07:06-07:06) 2Letcani (07:19-07:20) 3Podu Iloaiei (07:27-07:28) 4Budai hc (07:34-07:35) 5Sirca (07:41-07:42) 6Tirgu Frumos (07:52-07:53) 7Pietrisu hc (07:59-08:00) 8Costesti Iasi hc (08:04-08:05) 9Ruginoasa (08:13-08:14) 10Pascani (08:32-08:50) 11Lunca Siretului hc (08:55-08:56) 12Lespezi (09:02-09:12) 13Probota hc (09:17-09:18) 14Dolhasca (09:23-09:24) 15Corni hc (09:30-09:31) 16Liteni (09:36-09:37) 17Banesti Suceava hc (09:43-09:44) 18Veresti (09:50-09:51 am) 19Varatec (09:57-09:58) 20Suceava (10:06-10:08) 21Suceava Nord (10:16-10:16)
Regio 5604 09:42 am 1Suceava Nord (09:20-09:20) 2Suceava (09:25-09:27) 3Varatec (09:34-09:35) 4Veresti (09:41-09:42 am) 5Banesti Suceava hc (09:48-09:49) 6Liteni (09:55-09:56) 7Corni hc (10:01-10:02) 8Dolhasca (10:09-10:10) 9Probota hc (10:15-10:16) 10Lespezi (10:21-10:22) 11Lunca Siretului hc (10:27-10:28) 12Pascani (10:36-10:41) 13Ruginoasa (10:55-10:56) 14Costesti Iasi hc (11:03-11:04) 15Pietrisu hc (11:09-11:10) 16Tirgu Frumos (11:16-11:17) 17Sirca (11:27-11:28) 18Budai hc (11:34-11:35) 19Podu Iloaiei (11:42-11:43) 20Letcani (11:50-11:51) 21Iasi (12:08-12:08)
Regio 5605 13:44 pm 1Iasi (11:10-11:10) 2Letcani (11:23-11:24) 3Podu Iloaiei (11:31-11:32) 4Budai hc (11:38-11:39) 5Sirca (11:45-11:46) 6Tirgu Frumos (11:56-11:57) 7Pietrisu hc (12:03-12:04) 8Costesti Iasi hc (12:08-12:09) 9Ruginoasa (12:17-12:18) 10Pascani (12:36-12:52) 11Lunca Siretului hc (12:57-12:58) 12Lespezi (13:03-13:04) 13Probota hc (13:09-13:10) 14Dolhasca (13:15-13:16) 15Corni hc (13:22-13:23) 16Liteni (13:28-13:29) 17Banesti Suceava hc (13:35-13:36) 18Veresti (13:42-13:44 pm) 19Varatec (13:50-13:51) 20Suceava (13:59-14:00) 21Suceava Nord (14:07-14:07)
Regio 5606 11:47 pm 1Suceava Nord (11:25-11:25) 2Suceava (11:30-11:32) 3Varatec (11:39-11:40) 4Veresti (11:46-11:47 pm) 5Banesti Suceava hc (11:53-11:54) 6Liteni (12:00-12:01) 7Corni hc (12:06-12:07) 8Dolhasca (12:14-12:15) 9Probota hc (12:20-12:21) 10Lespezi (12:26-12:27) 11Lunca Siretului hc (12:32-12:33) 12Pascani (12:41-12:49) 13Ruginoasa (13:03-13:04) 14Costesti Iasi hc (13:11-13:12) 15Pietrisu hc (13:17-13:18) 16Tirgu Frumos (13:24-13:26) 17Sirca (13:36-13:37) 18Budai hc (13:43-13:44) 19Podu Iloaiei (13:51-13:52) 20Letcani (13:59-14:00) 21Iasi (14:17-14:17)
Regio 5608 17:12 pm 1Suceava Nord (16:50-16:50) 2Suceava (16:55-16:57) 3Varatec (17:04-17:05) 4Veresti (17:11-17:12 pm) 5Banesti Suceava hc (17:18-17:19) 6Liteni (17:25-17:26) 7Corni hc (17:31-17:32) 8Dolhasca (17:39-17:40) 9Probota hc (17:45-17:46) 10Lespezi (17:51-17:52) 11Lunca Siretului hc (17:57-17:58) 12Pascani (18:06-18:08) 13Ruginoasa (18:22-18:23) 14Costesti Iasi hc (18:30-18:31) 15Pietrisu hc (18:36-18:37) 16Tirgu Frumos (18:43-18:44) 17Sirca (18:54-18:55) 18Budai hc (19:01-19:02) 19Podu Iloaiei (19:09-19:10) 20Letcani (19:17-19:18) 21Iasi (19:35-19:35)
Regio 5610 18:39 pm 1Suceava Nord (18:18-18:18) 2Suceava (18:23-18:24) 3Varatec (18:31-18:32) 4Veresti (18:38-18:39 pm) 5Banesti Suceava hc (18:45-18:46) 6Liteni (18:52-18:53) 7Corni hc (18:58-18:59) 8Dolhasca (19:06-19:07) 9Probota hc (19:12-19:13) 10Lespezi (19:18-19:19) 11Lunca Siretului hc (19:24-19:25) 12Pascani (19:33-19:58) 13Ruginoasa (20:12-20:13) 14Costesti Iasi hc (20:20-20:21) 15Pietrisu hc (20:26-20:27) 16Tirgu Frumos (20:33-20:34) 17Sirca (20:44-20:45) 18Budai hc (20:51-20:52) 19Podu Iloaiei (20:59-21:00) 20Letcani (21:07-21:08) 21Iasi (21:25-21:25)
InterRegio 12137 21:24 pm 1Iasi (19:42-19:42) 2Tirgu Frumos (20:17-20:18) 3Pascani (20:48-20:50) 4Dolhasca (21:05-21:06) 5Veresti (21:23-21:24 pm) 6Suceava (21:38-21:47) 7Gura Humorului Oras (22:33-22:34) 8Frasin (22:42-22:43) 9Vama (22:53-22:54) 10Cimpulung Est (23:09-23:10) 11Cimpulung Moldovenesc (23:17-23:20) 12Pojorita (23:30-23:31) 13Mestecanis (23:53-23:54) 14Iacobeni (00:03-00:04) 15Vatra Dornei (00:23-00:26) 16Vatra Dornei Bai h (00:29-00:31) 17Lunca Ilvei (01:27-01:29) 18Ilva Mica (02:07-02:09) 19Nasaud (02:29-02:31) 20Salva (02:38-02:40) 21Beclean pe Somes (03:18-03:19) 22Dej Calatori (03:48-03:50) 23Gherla (04:04-04:06) 24Cluj Napoca (05:01-05:17) 25Cimpia Turzii (06:09-06:10) 26Razboieni (06:25-06:26) 27Aiud (06:45-06:47) 28Teius (07:01-07:04) 29Alba Iulia (07:26-07:28) 30Vintu de Jos (07:38-07:39) 31Sibot (07:58-07:59) 32Orastie (08:11-08:12) 33Simeria (08:34-08:46) 34Deva (08:56-08:58) 35Ilia (09:24-09:25) 36Margina (10:14-10:15) 37Faget (10:23-10:34) 38Manastur (10:43-10:44) 39Lugoj (11:20-11:40) 40Timisoara Nord (12:31-12:31)
Gari apropiate dorohoi :
Gari apropiate Veresti : Varatec Banesti Suceava hc Bursuceni hc Liteni Suceava
Alte rute : dorohoi - Rupea dorohoi - Boboc dorohoi - Busteni dorohoi - Balnaca hc dorohoi - Gilgau h
Alte rute : Veresti - Caracal Veresti - Mintia Veresti - Suceava Veresti - Baru Mare Veresti - Azuga
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR