mersul trenurilor duminica - Ploiesti Sud

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Ploiesti Sud trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara duminica / Trenuri care sosesc in gara duminica
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Ploiesti Sud trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Ploiesti Sud / Trenuri care sosesc in gara Ploiesti Sud
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterRegio 382 07:40 am 1Giurgiu Nord (04:25-04:25) 2Bucuresti Nord (06:25-06:50) 3Ploiesti Sud (07:38-07:40 am) 4Buzau (08:46-08:48) 5Focsani (09:58-10:00) 6Adjud (10:47-10:48) 7Bacau (11:35-11:37) 8Pascani (12:44-12:46) 9Suceava (13:32-13:32)
InterRegio 383 22:05 pm 1Suceava (16:02-16:02) 2Pascani (16:50-16:52) 3Bacau (17:56-17:58) 4Adjud (18:44-18:46) 5Focsani (19:39-19:41) 6Buzau (20:54-20:56) 7Ploiesti Sud (22:02-22:05 pm) 8Bucuresti Nord (22:53-23:15) 9Giurgiu Nord (01:17-01:17)
InterRegio 401 06:07 am 1Iasi (23:35-23:35) 2Roman (01:10-01:12) 3Bacau (01:50-01:52) 4Adjud (02:40-02:41) 5Focsani (03:38-03:40) 6Buzau (04:49-04:59) 7Ploiesti Sud (06:05-06:07 am) 8Bucuresti Nord (06:57-06:57)
InterRegio 402 20:31 pm 1Bucuresti Nord (19:40-19:40) 2Ploiesti Sud (20:29-20:31 pm) 3Buzau (21:37-21:51) 4Focsani (23:02-23:04) 5Bacau (00:39-00:41) 6Roman (01:14-01:16) 7Iasi (02:53-02:53)
InterCity 551 06:42 am 1Bucuresti Nord (06:00-06:00) 2Ploiesti Sud (06:40-06:42 am) 3Buzau (07:48-07:50) 4Focsani (08:59-09:01) 5Marasesti (09:27-09:36) 6Adjud (10:02-10:04) 7Bacau (10:44-10:46) 8Roman (11:16-11:18) 9Pascani (11:49-11:51) 10Suceava (12:33-12:33)
InterCity 552 10:58 pm 1Suceava (05:00-05:00) 2Pascani (05:43-05:44) 3Roman (06:10-06:12) 4Bacau (06:44-06:46) 5Adjud (07:27-07:29) 6Marasesti (07:55-08:10) 7Focsani (08:39-08:41) 8Buzau (09:48-09:50) 9Ploiesti Sud (10:56-10:58 pm) 10Bucuresti Nord (11:38-11:38)
InterCity 553 17:42 pm 1Bucuresti Nord (17:00-17:00) 2Ploiesti Sud (17:40-17:42 pm) 3Buzau (18:48-18:50) 4Focsani (19:58-20:00) 5Marasesti (20:26-20:35) 6Adjud (21:01-21:03) 7Bacau (21:43-21:45) 8Roman (22:15-22:17) 9Pascani (22:48-22:50) 10Suceava (23:32-23:32)
InterCity 554 22:30 pm 1Suceava (16:30-16:30) 2Pascani (17:13-17:15) 3Roman (17:41-17:43) 4Bacau (18:15-18:17) 5Adjud (18:58-18:59) 6Marasesti (19:25-19:40) 7Focsani (20:09-20:11) 8Buzau (21:20-21:22) 9Ploiesti Sud (22:28-22:30 pm) 10Bucuresti Nord (23:10-23:10)
InterRegio 1550 07:57 am 1Marasesti (05:05-05:05) 2Focsani (05:33-05:35) 3Rimnicu Sarat (06:13-06:14) 4Buzau (06:45-06:47) 5Mizil (07:19-07:20) 6Ploiesti Sud (07:55-07:57 am) 7Buftea (08:24-08:25) 8Bucuresti Nord (08:42-08:42)
InterRegio 1551 21:01 pm 1Bucuresti Nord (20:15-20:15) 2Buftea (20:29-20:30) 3Ploiesti Sud (20:59-21:01 pm) 4Mizil (21:35-21:36) 5Buzau (22:09-22:11) 6Rimnicu Sarat (22:44-22:45) 7Focsani (23:21-23:22) 8Marasesti (23:47-23:47)
InterRegio 1552 07:25 am 1Buzau (06:15-06:15) 2Mizil (06:47-06:48) 3Ploiesti Sud (07:23-07:25 am) 4Crivina (07:40-07:41) 5Bucuresti Nord (08:09-08:09)
InterRegio 1553 21:56 pm 1Bucuresti Nord (21:10-21:10) 2Buftea (21:24-21:25) 3Ploiesti Sud (21:54-21:56 pm) 4Mizil (22:30-22:31) 5Buzau (23:05-23:05)
InterRegio 1555 18:31 pm 1Bucuresti Nord (17:45-17:45) 2Buftea (18:00-18:01) 3Ploiesti Sud (18:31-18:31 pm)
InterRegio 1557 19:24 pm 1Bucuresti Nord (18:40-18:40) 2Buftea (18:54-18:55) 3Ploiesti Sud (19:24-19:24 pm)
InterRegio 1570 13:05 pm 1Galati (09:20-09:20) 2Barbosi (09:41-09:42) 3Braila (09:59-10:01) 4Ianca Sat hc (10:31-10:32) 5Faurei (10:51-10:54) 6Buzau (11:53-11:55) 7Mizil (12:27-12:28) 8Ploiesti Sud (13:03-13:05 pm) 9Bucuresti Nord (13:47-13:47)
InterRegio 1571 09:43 am 1Bucuresti Nord (09:00-09:00) 2Ploiesti Sud (09:41-09:43 am) 3Mizil (10:17-10:18) 4Buzau (10:52-10:55) 5Faurei (11:52-11:54) 6Ianca Sat hc (12:10-12:11) 7Braila (12:43-12:46) 8Barbosi (13:05-13:07) 9Galati (13:25-13:25)
InterRegio 1572 17:52 pm 1Galati (14:05-14:05) 2Barbosi (14:26-14:27) 3Braila (14:44-14:46) 4Ianca Sat hc (15:17-15:18) 5Faurei (15:38-15:40) 6Buzau (16:40-16:42) 7Mizil (17:14-17:15) 8Ploiesti Sud (17:50-17:52 pm) 9Bucuresti Nord (18:33-18:33)
InterRegio 1573 13:13 pm 1Bucuresti Nord (12:30-12:30) 2Ploiesti Sud (13:11-13:13 pm) 3Mizil (13:47-13:48) 4Buzau (14:22-14:24) 5Faurei (15:21-15:23) 6Ianca Sat hc (15:38-15:39) 7Braila (16:11-16:13) 8Barbosi (16:32-16:33) 9Galati (16:51-16:51)
InterRegio 1574 21:46 pm 1Galati (18:10-18:10) 2Barbosi (18:30-18:31) 3Braila (18:47-18:49) 4Ianca Sat hc (19:20-19:21) 5Faurei (19:38-19:39) 6Buzau (20:35-20:37) 7Mizil (21:09-21:10) 8Ploiesti Sud (21:44-21:46 pm) 9Bucuresti Nord (22:27-22:27)
InterRegio 1575 14:24 pm 1Bucuresti Nord (13:40-13:40) 2Ploiesti Sud (14:21-14:24 pm) 3Mizil (14:58-14:59) 4Buzau (15:33-15:36) 5Faurei (16:33-16:35) 6Ianca Sat hc (16:51-16:52) 7Braila (17:25-17:28) 8Barbosi (17:47-17:49) 9Galati (18:07-18:07)
InterRegio 1577 18:54 pm 1Bucuresti Nord (18:10-18:10) 2Ploiesti Sud (18:52-18:54 pm) 3Buzau (20:00-20:02) 4Faurei (21:00-21:02) 5Braila (21:48-21:50) 6Galati (22:25-22:25)
InterRegio 1651 14:42 pm 1Bucuresti Nord (14:00-14:00) 2Ploiesti Sud (14:40-14:42 pm) 3Mizil (15:16-15:17) 4Buzau (15:51-15:53) 5Rimnicu Sarat (16:27-16:28) 6Focsani (17:07-17:09) 7Adjud (17:59-18:01) 8Bacau (18:42-18:56) 9Roman (19:27-19:29) 10Pascani (20:00-20:02) 11Dolhasca (20:17-20:18) 12Veresti (20:35-20:36) 13Suceava (20:48-20:50) 14Suceava Nord (20:58-20:58)
InterRegio 1652 14:31 pm 1Suceava Nord (08:10-08:10) 2Suceava (08:15-08:17) 3Veresti (08:28-08:29) 4Dolhasca (08:46-08:47) 5Pascani (09:05-09:06) 6Roman (09:33-09:35) 7Bacau (10:07-10:24) 8Adjud (11:05-11:07) 9Focsani (12:00-12:02) 10Rimnicu Sarat (12:43-12:45) 11Buzau (13:16-13:19) 12Mizil (13:51-13:53) 13Ploiesti Sud (14:29-14:31 pm) 14Bucuresti Nord (15:12-15:12)
InterRegio 1653 22:14 pm 1Bucuresti Nord (21:30-21:30) 2Ploiesti Sud (22:12-22:14 pm) 3Mizil (22:48-22:49) 4Buzau (23:23-23:25) 5Rimnicu Sarat (0:-00:02) 6Focsani (00:41-00:44) 7Marasesti (01:10-01:12) 8Adjud (01:38-01:40) 9Bacau (02:21-02:23) 10Roman (02:53-02:55) 11Pascani (03:26-03:36) 12Dolhasca (03:51-03:53) 13Veresti (04:10-04:12) 14Suceava (04:26-04:38) 15Gura Humorului Oras (05:24-05:25) 16Frasin (05:34-05:35) 17Vama (05:45-05:47) 18Cimpulung Est (06:01-06:03) 19Cimpulung Moldovenesc (06:10-06:17) 20Pojorita (06:27-06:28) 21Mestecanis (06:50-06:51) 22Iacobeni (07:00-07:01) 23Vatra Dornei (07:19-07:20) 24Vatra Dornei Bai h (07:23-07:23)
InterRegio 1654 06:47 am 1Vatra Dornei Bai h (21:26-21:26) 2Iacobeni (21:43-21:44) 3Mestecanis (21:54-21:55) 4Pojorita (22:17-22:18) 5Cimpulung Moldovenesc (22:27-22:29) 6Cimpulung Est (22:35-22:36) 7Vama (22:50-22:55) 8Frasin (23:08-23:09) 9Gura Humorului Oras (23:18-23:20) 10Suceava (00:09-00:26) 11Veresti (00:37-00:39) 12Dolhasca (00:56-00:58) 13Pascani (01:16-01:27) 14Roman (01:54-01:57) 15Bacau (02:29-02:32) 16Adjud (03:13-03:15) 17Marasesti (03:43-03:45) 18Focsani (04:15-04:17) 19Rimnicu Sarat (04:58-05:00) 20Buzau (05:31-05:34) 21Mizil (06:07-06:09) 22Ploiesti Sud (06:44-06:47 am) 23Buftea (07:15-07:16) 24Bucuresti Nord (07:34-07:34)
InterRegio 1655 08:13 am 1Bucuresti Nord (07:30-07:30) 2Ploiesti Sud (08:11-08:13 am) 3Mizil (08:47-08:48) 4Buzau (09:22-09:25) 5Rimnicu Sarat (09:59-10:00) 6Focsani (10:39-10:41) 7Marasesti (11:08-11:10) 8Adjud (11:36-11:38) 9Bacau (12:18-12:18)
InterRegio 1657 15:42 pm 1Bucuresti Nord (15:00-15:00) 2Ploiesti Sud (15:40-15:42 pm) 3Mizil (16:16-16:17) 4Buzau (16:51-16:53) 5Rimnicu Sarat (17:26-17:27) 6Focsani (18:06-18:08) 7Marasesti (18:33-18:42) 8Adjud (19:08-19:09) 9Bacau (19:49-20:04) 10Buhusi (20:28-20:29) 11Roznov (20:53-20:54) 12Piatra Neamt (21:10-21:12) 13Bicaz (21:44-21:44)
InterRegio 1658 09:04 am 1Bicaz (03:00-03:00) 2Piatra Neamt (03:30-03:31) 3Roznov (03:47-03:48) 4Buhusi (04:12-04:13) 5Bacau (04:40-04:56) 6Adjud (05:38-05:40) 7Marasesti (06:06-06:09) 8Focsani (06:39-06:41) 9Buzau (07:51-07:53) 10Mizil (08:25-08:26) 11Ploiesti Sud (09:01-09:04 am) 12Bucuresti Nord (09:46-09:46)
InterRegio 1661 12:42 pm 1Bucuresti Nord (12:00-12:00) 2Ploiesti Sud (12:40-12:42 pm) 3Mizil (13:16-13:17) 4Buzau (13:51-13:53) 5Rimnicu Sarat (14:27-14:28) 6Focsani (15:07-15:09) 7Tecuci (15:59-16:12) 8Birlad (16:55-16:57) 9Crasna (17:33-17:34) 10Vaslui (17:53-17:54) 11Birnova (18:36-18:37) 12Nicolina (18:51-18:53) 13Iasi (19:00-19:00)
InterRegio 1662 12:23 pm 1Iasi (05:53-05:53) 2Nicolina (05:58-06:00) 3Birnova (06:22-06:23) 4Buhaiesti (06:46-06:47) 5Vaslui (07:10-07:12) 6Crasna (07:26-07:28) 7Birlad (08:01-08:04) 8Tecuci (08:55-09:05) 9Focsani (09:58-10:00) 10Rimnicu Sarat (10:38-10:39) 11Buzau (11:10-11:12) 12Mizil (11:44-11:46) 13Ploiesti Sud (12:21-12:23 pm) 14Bucuresti Nord (13:05-13:05)
InterRegio 1663 16:48 pm 1Bucuresti Nord (16:05-16:05) 2Ploiesti Sud (16:46-16:48 pm) 3Mizil (17:22-17:23) 4Buzau (17:57-17:59) 5Rimnicu Sarat (18:31-18:33) 6Focsani (19:11-19:13) 7Tecuci (20:01-20:14) 8Birlad (20:57-21:00) 9Crasna (21:36-21:37) 10Vaslui (21:56-21:57) 11Buhaiesti (22:16-22:17) 12Birnova (22:45-22:46) 13Nicolina (23:00-23:01) 14Iasi (23:08-23:08)
InterRegio 1664 20:58 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Nicolina (14:28-14:30) 3Vaslui (15:31-15:33) 4Crasna (15:47-15:48) 5Birlad (16:21-16:23) 6Tecuci Nord hc (17:13-17:15) 7Marasesti (17:42-18:02) 8Focsani (18:33-18:35) 9Rimnicu Sarat (19:13-19:15) 10Buzau (19:46-19:48) 11Mizil (20:20-20:21) 12Ploiesti Sud (20:56-20:58 pm) 13Bucuresti Nord (21:40-21:40)
InterRegio 1667 23:42 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42 pm) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:52) 5Rimnicu Sarat (01:24-01:25) 6Focsani (02:02-02:03) 7Marasesti (02:29-02:41) 8Tecuci Nord hc (03:05-03:06) 9Birlad (03:48-03:49) 10Crasna (04:25-04:26) 11Vaslui (04:45-04:46) 12Birnova (05:28-05:29) 13Nicolina (05:43-05:45) 14Iasi (05:52-05:52)
InterRegio 1668 05:57 am 1Iasi (23:40-23:40) 2Nicolina (23:45-23:47) 3Vaslui (00:48-00:50) 4Crasna (01:04-01:05) 5Birlad (01:38-01:40) 6Tecuci Nord hc (02:20-02:21) 7Tecuci (02:25-02:37) 8Focsani (03:30-03:32) 9Rimnicu Sarat (04:10-04:12) 10Buzau (04:43-04:45) 11Mizil (05:17-05:19) 12Ploiesti Sud (05:55-05:57 am) 13Bucuresti Nord (06:39-06:39)
InterRegio 1731 18:19 pm 1Brasov (16:15-16:15) 2Predeal (16:47-16:49) 3Azuga (16:56-16:58) 4Busteni (17:03-17:05) 5Sinaia (17:13-17:15) 6Cimpina (17:44-17:45) 7Ploiesti Vest (18:09-18:10) 8Ploiesti Sud (18:16-18:19 pm) 9Mizil (18:53-18:54) 10Buzau (19:28-19:31) 11Faurei (20:30-20:31) 12Ianca Sat hc (20:47-20:48) 13Braila (21:20-21:22) 14Barbosi (21:41-21:42) 15Galati (22:00-22:00)
InterRegio 1732 10:26 pm 1Galati (06:40-06:40) 2Barbosi (07:00-07:01) 3Braila (07:17-07:19) 4Ianca Sat hc (07:49-07:50) 5Faurei (08:08-08:09) 6Buzau (09:08-09:10) 7Mizil (09:42-09:43) 8Ploiesti Sud (10:18-10:26 pm) 9Cimpina (10:53-10:54) 10Sinaia (11:20-11:22) 11Busteni (11:29-11:30) 12Azuga (11:35-11:36) 13Predeal (11:46-11:48) 14Brasov (12:24-12:24)
InterRegio 1752 18:59 pm 1Suceava (12:37-12:37) 2Veresti (12:48-13:03) 3Dolhasca (13:20-13:21) 4Pascani (13:39-13:47) 5Roman (14:14-14:16) 6Bacau (14:48-14:51) 7Adjud (15:32-15:33) 8Marasesti (15:59-16:00) 9Focsani (16:30-16:32) 10Rimnicu Sarat (17:13-17:15) 11Buzau (17:46-17:48) 12Mizil (18:20-18:21) 13Ploiesti Sud (18:56-18:59 pm) 14Bucuresti Nord (19:40-19:40)
InterRegio 1753 11:41 pm 1Bucuresti Nord (11:00-11:00) 2Ploiesti Sud (11:40-11:41 pm) 3Mizil (12:15-12:16) 4Buzau (12:50-12:52) 5Rimnicu Sarat (13:26-13:27) 6Focsani (14:06-14:08) 7Marasesti (14:35-14:36) 8Adjud (15:02-15:04) 9Bacau (15:45-15:47) 10Roman (16:17-16:18) 11Pascani (16:49-16:58) 12Dolhasca (17:13-17:14) 13Veresti (17:31-17:40) 14Suceava (17:52-17:52)
InterRegio 1754 05:13 am 1Suceava (22:50-22:50) 2Veresti (23:03-23:18) 3Dolhasca (23:36-23:37) 4Pascani (23:55-00:04) 5Roman (00:31-00:33) 6Bacau (01:05-01:07) 7Adjud (01:48-01:50) 8Marasesti (02:16-02:17) 9Focsani (02:47-02:49) 10Rimnicu Sarat (03:29-03:30) 11Buzau (04:01-04:03) 12Mizil (04:35-04:36) 13Ploiesti Sud (05:11-05:13 am) 14Bucuresti Nord (05:54-05:54)
InterRegio 1755 00:08 am 1Bucuresti Nord (23:25-23:25) 2Ploiesti Sud (00:06-00:08 am) 3Mizil (00:42-00:43) 4Buzau (01:17-01:19) 5Rimnicu Sarat (01:51-01:52) 6Focsani (02:30-02:31) 7Marasesti (02:56-02:57) 8Adjud (03:23-03:24) 9Bacau (04:05-04:07) 10Roman (04:37-04:39) 11Pascani (05:10-05:19) 12Dolhasca (05:34-05:35) 13Veresti (05:52-06:01) 14Suceava (06:13-06:13)
InterRegio 1763 14:02 pm 1Brasov (12:00-12:00) 2Predeal (12:32-12:34) 3Azuga (12:41-12:42) 4Busteni (12:47-12:48) 5Sinaia (12:56-12:58) 6Cimpina (13:27-13:28) 7Ploiesti Vest (13:52-13:54) 8Ploiesti Sud (14:00-14:02 pm) 9Mizil (14:36-14:37) 10Buzau (15:10-15:12) 11Rimnicu Sarat (15:45-15:46) 12Focsani (16:25-16:27) 13Tecuci (17:14-17:27) 14Birlad (18:10-18:12) 15Crasna (18:48-18:49) 16Vaslui (19:08-19:09) 17Buhaiesti (19:38-19:40) 18Birnova (20:05-20:06) 19Nicolina (20:20-20:22) 20Iasi (20:29-20:29)
InterRegio 1764 19:17 pm 1Iasi (13:00-13:00) 2Nicolina (13:05-13:07) 3Birnova (13:29-13:30) 4Buhaiesti (13:50-13:51) 5Vaslui (14:14-14:16) 6Crasna (14:30-14:32) 7Birlad (15:05-15:07) 8Tecuci (15:50-16:00) 9Focsani (16:53-16:55) 10Rimnicu Sarat (17:33-17:34) 11Buzau (18:05-18:07) 12Mizil (18:39-18:40) 13Ploiesti Sud (19:15-19:17 pm) 14Ploiesti Vest (19:22-19:24) 15Cimpina (19:48-19:49) 16Sinaia (20:15-20:17) 17Busteni (20:24-20:25) 18Azuga (20:30-20:31) 19Predeal (20:42-20:44) 20Timisu de Sus Hm (21:00-21:01) 21Brasov (21:25-21:25)
Regio 3024 22:43 pm 1Brasov (19:58-19:58) 2Dirste (20:05-20:06) 3Timisu de Jos hc (20:12-20:13) 4Timisu de Sus Hm (20:20-20:21) 5Predeal (20:38-20:50) 6Azuga (20:59-21:00) 7Busteni (21:06-21:07) 8Poiana Tapului hc (21:11-21:12) 9Sinaia (21:18-21:19) 10Sinaia Sud hc (21:22-21:23) 11Valea Larga Hm (21:29-21:30) 12Posada hc (21:36-21:37) 13Comarnic (21:43-21:44) 14Breaza Nord (21:48-21:49) 15Nistoresti hc (21:52-21:53) 16Breaza hc (21:56-21:57) 17Cimpina (22:04-22:05) 18Floresti Prahova (22:16-22:17) 19Buda (22:27-22:28) 20Ploiesti Vest (22:36-22:37) 21Ploiesti Sud (22:43-22:43 pm)
Regio 3332 05:53 am 1Tirgoviste (04:17-04:17) 2Romlux hc (04:21-04:22) 3Teis Hm (04:25-04:26) 4Tirgoviste Nord (04:29-04:30) 5Valea Voivozilor hc (04:34-04:35) 6Razvad (04:38-04:39) 7Sacuieni hc (04:44-04:45) 8Adinca Hm (04:48-04:49) 9Bucsani hc (04:54-04:55) 10Mija (05:00-05:01) 11I.L.Caragiale Vest h (05:05-05:06) 12I.L.Caragiale (05:11-05:12) 13Zalhanaua (05:17-05:18) 14Bratasanca hc (05:21-05:22) 15Tirgsoru Nou (05:26-05:27) 16Cringul lui Tei hc (05:30-05:31) 17Cringu lui Bot (05:35-05:38) 18Ploiesti Vest (05:47-05:48) 19Ploiesti Sud (05:53-05:53 am)
Regio 3334 18:23 pm 1Tirgoviste (16:35-16:35) 2Romlux hc (16:39-16:40) 3Teis Hm (16:43-16:44) 4Tirgoviste Nord (16:47-16:48) 5Valea Voivozilor hc (16:52-16:53) 6Razvad (16:56-16:57) 7Sacuieni hc (17:02-17:03) 8Adinca Hm (17:06-17:07) 9Bucsani hc (17:12-17:13) 10Mija (17:18-17:19) 11I.L.Caragiale Vest h (17:23-17:24) 12I.L.Caragiale (17:29-17:40) 13Zalhanaua (17:45-17:46) 14Bratasanca hc (17:50-17:51) 15Tirgsoru Nou (17:55-17:56) 16Cringul lui Tei hc (18:00-18:01) 17Cringu lui Bot (18:05-18:08) 18Ploiesti Vest (18:17-18:18) 19Ploiesti Sud (18:23-18:23 pm)
Regio 3422 06:00 am 1Slanic (04:35-04:35) 2Prajani hc (04:40-04:41) 3Varbilau hc (04:45-04:46) 4Vladesti hc (04:50-04:51) 5Poiana Slanic (04:55-04:56) 6Cotofenesti hc (05:00-05:01) 7Malaiesti hc (05:06-05:07) 8Gavanel hcv (05:11-05:12) 9Plopeni Sat Hm (05:17-05:18) 10Plopeni (05:25-05:27) 11Gageni hcv (05:32-05:33) 12Buda (05:44-05:45) 13Ploiesti Vest (05:53-05:54) 14Ploiesti Sud (06:00-06:00 am)
Regio 3424 15:14 pm 1Slanic (13:50-13:50) 2Prajani hc (13:55-13:56) 3Varbilau hc (14:00-14:01) 4Vladesti hc (14:05-14:06) 5Poiana Slanic (14:10-14:11) 6Cotofenesti hc (14:15-14:16) 7Malaiesti hc (14:21-14:22) 8Gavanel hcv (14:26-14:27) 9Plopeni Sat Hm (14:32-14:33) 10Plopeni (14:40-14:41) 11Gageni hcv (14:46-14:47) 12Buda (14:58-14:59) 13Ploiesti Vest (15:07-15:08) 14Ploiesti Sud (15:14-15:14 pm)
Regio 3426 19:41 pm 1Slanic (18:15-18:15) 2Prajani hc (18:20-18:21) 3Varbilau hc (18:25-18:26) 4Vladesti hc (18:30-18:31) 5Poiana Slanic (18:35-18:36) 6Cotofenesti hc (18:40-18:41) 7Malaiesti hc (18:46-18:47) 8Gavanel hcv (18:51-18:52) 9Plopeni Sat Hm (18:57-18:58) 10Plopeni (19:05-19:07) 11Gageni hcv (19:12-19:13) 12Buda (19:24-19:26) 13Ploiesti Vest (19:34-19:35) 14Ploiesti Sud (19:41-19:41 pm)
Regio 3462 05:57 am 1Maneciu (04:01-04:01) 2Maneciu Paminteni hc (04:07-04:08) 3Izvoarele hc (04:11-04:12) 4Homoriciu Hm (04:20-04:21) 5Teisani (04:30-04:31) 6Valeni Nord (04:38-04:39) 7Valenii de Munte (04:45-04:50) 8Faget Teleajen (04:58-04:59) 9Magurele Prahova N. hc (05:02-05:03) 10Magurele Prahova (05:09-05:10) 11Magurele Sud hc (05:13-05:14) 12Lipanesti hc (05:18-05:19) 13Boldesti hc (05:24-05:25) 14Scaeni (05:29-05:30) 15Blejoi (05:36-05:37) 16Ploiesti Nord (05:44-05:45) 17Ploiesti E. P. 1 h (05:50-05:51) 18Ploiesti Sud (05:57-05:57 am)
Regio 3464 18:28 pm 1Maneciu (16:28-16:28) 2Maneciu Paminteni hc (16:34-16:35) 3Izvoarele hc (16:38-16:39) 4Homoriciu Hm (16:47-16:48) 5Teisani (16:57-16:58) 6Valeni Nord (17:05-17:06) 7Valenii de Munte (17:12-17:22) 8Faget Teleajen (17:30-17:31) 9Magurele Prahova N. hc (17:34-17:35) 10Magurele Prahova (17:41-17:42) 11Magurele Sud hc (17:45-17:46) 12Lipanesti hc (17:50-17:51) 13Boldesti hc (17:56-17:57) 14Scaeni (18:01-18:02) 15Blejoi (18:07-18:08) 16Ploiesti Nord (18:15-18:16) 17Ploiesti E. P. 1 h (18:21-18:22) 18Ploiesti Sud (18:28-18:28 pm)
Regio 5005 14:29 pm 1Bucuresti Nord (13:05-13:05) 2Depoul Buc. Triaj h (13:13-13:14) 3Chitila (13:17-13:18) 4Buftea (13:25-13:31) 5Dirza hc (13:36-13:37) 6Peris (13:45-13:46) 7Scrovistea hc (13:51-13:52) 8Crivina (13:56-13:57) 9Prahova (14:01-14:02) 10Brazi (14:08-14:14) 11Ploiesti Triaj hc (14:20-14:21) 12Ploiesti Sud (14:27-14:29 pm) 13Ploiesti Est (14:35-14:36) 14Valea Calugareasca (14:44-14:45) 15Muru hc (14:49-14:50) 16Cricov (14:53-14:54) 17Tomsani hc (14:59-15:00) 18Inotesti (15:05-15:13) 19Mizil (15:21-15:23) 20Sahateni (15:33-15:34) 21Pietroasele hc (15:41-15:42) 22Ulmeni (15:47-15:48) 23Baile Sarata Monteoru hc (15:53-15:54) 24Buzau (16:07-16:17) 25Boboc (16:29-16:30) 26Zoita Hm (16:41-16:42) 27Rimnicu Sarat (16:56-16:58) 28Voetin (17:07-17:08) 29Sihlea (17:16-17:17) 30Gugesti (17:25-17:26) 31Cotesti (17:35-17:36) 32Focsani (17:47-17:49) 33Putna Seaca (18:08-18:09) 34Marasesti (18:20-18:20)
Regio 5006 11:19 pm 1Adjud (06:16-06:16) 2Domnesti Tirg hc (06:23-06:24) 3Pufesti (06:28-06:29) 4Calimanesti Vrancea h (06:34-06:35) 5Padureni Putna (06:39-06:40) 6Marasesti (06:50-07:03) 7Putna Seaca (07:11-07:12) 8Focsani (07:33-07:34) 9Cotesti (07:44-07:45) 10Gugesti (07:54-07:55) 11Sihlea (08:04-08:05) 12Voetin (08:13-08:14) 13Rimnicu Sarat (08:25-08:26) 14Zoita Hm (08:38-08:39) 15Boboc (08:51-08:52) 16Buzau (09:06-09:31) 17Baile Sarata Monteoru hc (09:41-09:42) 18Ulmeni (09:47-09:48) 19Pietroasele hc (09:53-09:54) 20Sahateni (10:04-10:05) 21Mizil (10:12-10:26) 22Inotesti (10:34-10:35) 23Tomsani hc (10:40-10:41) 24Cricov (10:46-10:47) 25Muru hc (10:50-10:51) 26Valea Calugareasca (10:57-10:58) 27Ploiesti Est (11:06-11:07) 28Ploiesti Sud (11:14-11:19 pm) 29Brazi (11:28-11:29) 30Prahova (11:36-11:37) 31Crivina (11:42-11:43) 32Scrovistea hc (11:47-11:48) 33Peris (11:53-11:54) 34Dirza hc (12:02-12:03) 35Buftea (12:08-12:09) 36Chitila (12:18-12:19) 37Depoul Buc. Triaj h (12:23-12:24) 38Pajura Hm (12:28-12:29) 39Bucuresti Basarab h (12:35-12:36) 40Bucuresti Basarab (12:40-12:40)
Regio 5009 06:27 am 1Bucuresti Nord (05:10-05:10) 2Depoul Buc. Triaj h (05:17-05:18) 3Chitila (05:21-05:22) 4Buftea (05:30-05:31) 5Dirza hc (05:35-05:36) 6Peris (05:43-05:44) 7Scrovistea hc (05:49-05:50) 8Crivina (05:54-05:55) 9Prahova (06:00-06:01) 10Brazi (06:07-06:08) 11Ploiesti Triaj hc (06:14-06:15) 12Ploiesti Sud (06:21-06:27 am) 13Ploiesti Est (06:33-06:34) 14Valea Calugareasca (06:44-06:45) 15Muru hc (06:49-06:50) 16Cricov (06:54-06:55) 17Tomsani hc (07:00-07:01) 18Inotesti (07:06-07:13) 19Mizil (07:21-07:22) 20Sahateni (07:32-07:33) 21Pietroasele hc (07:41-07:42) 22Ulmeni (07:47-07:48) 23Baile Sarata Monteoru hc (07:53-07:54) 24Buzau (08:07-08:15) 25Boboc (08:27-08:28) 26Zoita Hm (08:39-08:40) 27Rimnicu Sarat (08:54-08:55) 28Voetin (09:03-09:04) 29Sihlea (09:12-09:13) 30Gugesti (09:21-09:22) 31Cotesti (09:31-09:32) 32Focsani (09:42-09:44) 33Putna Seaca (10:02-10:03) 34Marasesti (10:14-10:14)
Regio 5010 16:43 pm 1Marasesti (13:05-13:05) 2Putna Seaca (13:15-13:16) 3Focsani (13:37-13:39) 4Cotesti (13:47-13:48) 5Gugesti (13:57-13:58) 6Sihlea (14:06-14:07) 7Voetin (14:15-14:16) 8Rimnicu Sarat (14:26-14:27) 9Zoita Hm (14:39-14:40) 10Boboc (14:51-14:52) 11Buzau (15:06-15:08) 12Baile Sarata Monteoru hc (15:18-15:19) 13Ulmeni (15:25-15:26) 14Pietroasele hc (15:30-15:31) 15Sahateni (15:41-15:42) 16Mizil (15:50-15:51) 17Inotesti (15:59-16:00) 18Tomsani hc (16:05-16:06) 19Cricov (16:12-16:13) 20Muru hc (16:16-16:17) 21Valea Calugareasca (16:24-16:25) 22Ploiesti Est (16:33-16:34) 23Ploiesti Sud (16:41-16:43 pm) 24Ploiesti Triaj hc (16:48-16:49) 25Brazi (16:54-16:55) 26Prahova (17:01-17:02) 27Crivina (17:07-17:08) 28Scrovistea hc (17:12-17:13) 29Peris (17:18-17:19) 30Dirza hc (17:26-17:27) 31Buftea (17:31-17:32) 32P. Mac. R1 Buciumeni (17:36-17:37) 33Chitila (17:44-17:45) 34Depoul Buc. Triaj h (17:49-17:50) 35Pajura Hm (17:54-17:55) 36Carpati h (17:59-18:00) 37Bucuresti Basarab h (18:03-18:05) 38Bucuresti Basarab (18:09-18:09)
Regio 5013 18:35 pm 1Bucuresti Nord (17:06-17:06) 2Chitila (17:17-17:18) 3P. Mac. R1 Buciumeni (17:22-17:23) 4Buftea (17:27-17:28) 5Dirza hc (17:31-17:32) 6Peris (17:40-17:41) 7Scrovistea hc (17:46-17:47) 8Crivina (17:51-17:52) 9Prahova (17:56-17:57) 10Brazi (18:04-18:05) 11Ploiesti Triaj hc (18:10-18:11) 12Ploiesti Sud (18:18-18:35 pm) 13Ploiesti Est (18:41-18:42) 14Valea Calugareasca (18:51-18:52) 15Muru hc (18:56-18:57) 16Cricov (19:01-19:02) 17Tomsani hc (19:07-19:08) 18Inotesti (19:13-19:14) 19Mizil (19:21-19:22) 20Sahateni (19:31-19:39) 21Pietroasele hc (19:46-19:47) 22Ulmeni (19:52-19:53) 23Baile Sarata Monteoru hc (19:58-19:59) 24Buzau (20:11-20:11)
Regio 5021 08:55 am 1Bucuresti Nord (07:38-07:38) 2Bucuresti Basarab h (07:42-07:43) 3Carpati h (07:46-07:47) 4Bucuresti Triaj hc (07:50-07:51) 5Depoul Buc. Triaj h (07:54-07:55) 6Chitila (07:59-08:00) 7Buftea (08:07-08:08) 8Dirza hc (08:11-08:12) 9Peris (08:20-08:21) 10Scrovistea hc (08:26-08:27) 11Crivina (08:32-08:33) 12Prahova (08:37-08:38) 13Brazi (08:44-08:45) 14Ploiesti Sud (08:55-08:55 am)
Regio 5022 05:18 am 1Buzau (03:36-03:36) 2Pietroasele hc (03:56-03:57) 3Sahateni (04:08-04:09) 4Mizil (04:16-04:17) 5Inotesti (04:25-04:26) 6Tomsani hc (04:32-04:33) 7Valea Calugareasca (04:48-04:49) 8Ploiesti Est (04:57-04:58) 9Ploiesti Sud (05:05-05:18 am) 10Brazi (05:25-05:26) 11Prahova (05:31-05:32) 12Crivina (05:38-05:44) 13Scrovistea hc (05:48-05:49) 14Peris (05:54-05:55) 15Dirza hc (06:02-06:03) 16Buftea (06:07-06:13) 17P. Mac. R1 Buciumeni (06:16-06:17) 18Chitila (06:23-06:24) 19Depoul Buc. Triaj h (06:27-06:28) 20Pajura Hm (06:32-06:33) 21Carpati h (06:36-06:37) 22Bucuresti Basarab h (06:40-06:41) 23Bucuresti Basarab (06:44-06:44)
Regio 5023 20:44 pm 1Bucuresti Basarab (19:32-19:32) 2Bucuresti Basarab h (19:36-19:37) 3Carpati h (19:40-19:41) 4Pajura Hm (19:44-19:45) 5Depoul Buc. Triaj h (19:48-19:49) 6Chitila (19:52-19:53) 7Buftea (20:00-20:01) 8Dirza hc (20:04-20:05) 9Peris (20:12-20:13) 10Scrovistea hc (20:17-20:18) 11Crivina (20:22-20:23) 12Prahova (20:27-20:28) 13Brazi (20:33-20:34) 14Ploiesti Sud (20:44-20:44 pm)
Regio 5025 08:55 am 1Bucuresti Basarab (07:38-07:38) 2Bucuresti Basarab h (07:42-07:43) 3Carpati h (07:46-07:47) 4Pajura Hm (07:50-07:51) 5Depoul Buc. Triaj h (07:54-07:55) 6Chitila (07:59-08:00) 7Buftea (08:07-08:08) 8Dirza hc (08:11-08:12) 9Peris (08:20-08:21) 10Scrovistea hc (08:26-08:27) 11Crivina (08:32-08:33) 12Prahova (08:37-08:38) 13Brazi (08:44-08:45) 14Ploiesti Sud (08:55-08:55 am)
Regio 5056 07:47 am 1Marasesti (04:20-04:20) 2Putna Seaca (04:29-04:30) 3Focsani (04:50-04:51) 4Cotesti (04:59-05:00) 5Gugesti (05:08-05:09) 6Sihlea (05:18-05:19) 7Voetin (05:28-05:29) 8Rimnicu Sarat (05:39-05:40) 9Zoita Hm (05:50-05:51) 10Boboc (06:01-06:02) 11Buzau (06:14-06:19) 12Baile Sarata Monteoru hc (06:29-06:30) 13Ulmeni (06:36-06:37) 14Pietroasele hc (06:42-06:43) 15Sahateni (06:52-06:53) 16Mizil (07:01-07:02) 17Inotesti (07:10-07:11) 18Tomsani hc (07:16-07:17) 19Cricov (07:22-07:23) 20Muru hc (07:25-07:26) 21Valea Calugareasca (07:32-07:33) 22Ploiesti Est (07:40-07:41) 23Ploiesti Sud (07:47-07:47 am)
Regio 5058 09:29 am 1Buzau (08:00-08:00) 2Baile Sarata Monteoru hc (08:10-08:11) 3Ulmeni (08:16-08:17) 4Pietroasele hc (08:21-08:22) 5Sahateni (08:32-08:33) 6Mizil (08:40-08:41) 7Inotesti (08:48-08:49) 8Tomsani hc (08:54-08:55) 9Cricov (09:00-09:01) 10Muru hc (09:05-09:06) 11Valea Calugareasca (09:13-09:14) 12Ploiesti Est (09:22-09:23) 13Ploiesti Sud (09:29-09:29 am)
Regio 5071 07:52 am 1Brazi (07:37-07:37) 2Ploiesti Triaj hc (07:42-07:43) 3Ploiesti Sud (07:49-07:52 am) 4Ploiesti Est (07:58-07:59) 5Valea Calugareasca (08:07-08:08) 6Muru hc (08:11-08:12) 7Cricov (08:15-08:16) 8Tomsani hc (08:21-08:22) 9Inotesti (08:27-08:28) 10Mizil (08:35-08:36) 11Sahateni (08:45-08:46) 12Pietroasele hc (08:53-08:54) 13Ulmeni (08:58-08:59) 14Baile Sarata Monteoru hc (09:04-09:05) 15Buzau (09:17-09:17)
Regio 5072 06:18 am 1Buzau (04:50-04:50) 2Baile Sarata Monteoru hc (04:59-05:00) 3Ulmeni (05:05-05:06) 4Pietroasele hc (05:10-05:11) 5Sahateni (05:20-05:21) 6Mizil (05:28-05:34) 7Inotesti (05:41-05:42) 8Tomsani hc (05:46-05:47) 9Cricov (05:53-05:54) 10Muru hc (05:56-05:57) 11Valea Calugareasca (06:02-06:03) 12Ploiesti Est (06:10-06:11) 13Ploiesti Sud (06:17-06:18 am) 14Ploiesti Triaj hc (06:22-06:23) 15Brazi (06:28-06:28)
Regio 5073 19:54 pm 1Brazi (19:34-19:34) 2Ploiesti Triaj hc (19:40-19:41) 3Ploiesti Sud (19:47-19:54 pm) 4Ploiesti Est (20:00-20:01) 5Valea Calugareasca (20:10-20:11) 6Muru hc (20:15-20:16) 7Cricov (20:20-20:21) 8Tomsani hc (20:26-20:27) 9Inotesti (20:33-20:34) 10Mizil (20:42-20:43) 11Sahateni (20:53-20:54) 12Pietroasele hc (21:02-21:03) 13Ulmeni (21:08-21:09) 14Baile Sarata Monteoru hc (21:14-21:15) 15Buzau (21:28-21:28)
Regio 5074 18:33 pm 1Buzau (16:48-16:48) 2Baile Sarata Monteoru hc (16:58-16:59) 3Ulmeni (17:05-17:06) 4Pietroasele hc (17:10-17:11) 5Sahateni (17:21-17:22) 6Mizil (17:30-17:31) 7Inotesti (17:39-17:40) 8Tomsani hc (17:45-17:46) 9Cricov (17:51-17:52) 10Muru hc (17:55-17:56) 11Valea Calugareasca (18:02-18:03) 12Ploiesti Est (18:11-18:12) 13Ploiesti Sud (18:19-18:33 pm) 14Ploiesti Triaj hc (18:38-18:39) 15Brazi (18:44-18:44)
Regio 5076 20:50 pm 1Buzau (19:22-19:22) 2Baile Sarata Monteoru hc (19:31-19:32) 3Ulmeni (19:37-19:38) 4Pietroasele hc (19:42-19:43) 5Sahateni (19:53-19:54) 6Mizil (20:01-20:02) 7Inotesti (20:10-20:11) 8Tomsani hc (20:16-20:17) 9Cricov (20:22-20:23) 10Muru hc (20:26-20:27) 11Valea Calugareasca (20:33-20:34) 12Ploiesti Est (20:42-20:43) 13Ploiesti Sud (20:50-20:50 pm)
Regio 7062 05:52 am 1Urziceni (04:30-04:30) 2Barbulesti hc (04:35-04:36) 3Armasesti (04:40-04:41) 4Ialomita (04:46-04:47) 5Fulga hc (04:53-04:54) 6Ciorani (04:59-05:01) 7Hatcarau hc (05:06-05:07) 8Draganesti Prahova (05:13-05:14) 9Cornurile hc (05:19-05:20) 10Zanoaga (05:25-05:26) 11Trestieni hc (05:29-05:30) 12Rifov hc (05:34-05:35) 13Corlatesti (05:38-05:39) 14Dimbu (05:44-05:45) 15Ploiesti Sud (05:52-05:52 am)
Regio 7064 09:58 am 1Urziceni (08:35-08:35) 2Barbulesti hc (08:40-08:41) 3Armasesti (08:45-08:46) 4Ialomita (08:51-08:52) 5Fulga hc (08:58-08:59) 6Ciorani (09:04-09:05) 7Hatcarau hc (09:11-09:12) 8Draganesti Prahova (09:18-09:19) 9Cornurile hc (09:24-09:25) 10Zanoaga (09:30-09:31) 11Trestieni hc (09:34-09:35) 12Rifov hc (09:40-09:41) 13Corlatesti (09:44-09:45) 14Dimbu (09:50-09:51) 15Ploiesti Sud (09:58-09:58 am)
Regio 7066 18:22 pm 1Urziceni (17:00-17:00) 2Barbulesti hc (17:04-17:05) 3Armasesti (17:09-17:10) 4Ialomita (17:15-17:16) 5Fulga hc (17:22-17:23) 6Ciorani (17:27-17:28) 7Hatcarau hc (17:32-17:33) 8Draganesti Prahova (17:39-17:44) 9Cornurile hc (17:48-17:49) 10Zanoaga (17:55-17:56) 11Trestieni hc (17:58-17:59) 12Rifov hc (18:04-18:05) 13Corlatesti (18:08-18:09) 14Dimbu (18:14-18:15) 15Ploiesti Sud (18:22-18:22 pm)
Regio 7068 21:23 pm 1Urziceni (20:00-20:00) 2Barbulesti hc (20:05-20:06) 3Armasesti (20:10-20:11) 4Ialomita (20:16-20:17) 5Fulga hc (20:23-20:24) 6Ciorani (20:29-20:30) 7Hatcarau hc (20:36-20:37) 8Draganesti Prahova (20:43-20:44) 9Cornurile hc (20:49-20:50) 10Zanoaga (20:55-20:56) 11Trestieni hc (20:59-21:00) 12Rifov hc (21:05-21:06) 13Corlatesti (21:09-21:10) 14Dimbu (21:15-21:16) 15Ploiesti Sud (21:23-21:23 pm)
Regio 8132 19:35 pm 1Slobozia Veche (16:49-16:49) 2Perieti Hm (16:58-16:59) 3Fundata hc (17:04-17:05) 4Andrasesti (17:09-17:10) 5Ciochina hc (17:18-17:19) 6Cazanesti (17:25-17:26) 7Munteni Buzau hc (17:29-17:30) 8Sarateni Ialomita h (17:34-17:35) 9Saratuica (17:39-17:40) 10Km. 74 + 600 hc (17:43-17:44) 11Malu hc (17:48-17:49) 12Brosteni (17:58-17:59) 13Alexeni (18:05-18:06) 14Urziceni (18:13-18:16) 15Barbulesti hc (18:20-18:21) 16Armasesti (18:25-18:26) 17Ialomita (18:31-18:32) 18Fulga hc (18:37-18:38) 19Ciorani (18:43-18:44) 20Hatcarau hc (18:50-18:51) 21Draganesti Prahova (18:56-18:57) 22Cornurile hc (19:01-19:02) 23Zanoaga (19:07-19:08) 24Trestieni hc (19:11-19:12) 25Rifov hc (19:17-19:18) 26Corlatesti (19:21-19:22) 27Dimbu (19:27-19:28) 28Ploiesti Sud (19:35-19:35 pm)
InterRegio 10663 23:03 pm 1Bucuresti Nord (22:20-22:20) 2Ploiesti Sud (23:01-23:03 pm) 3Mizil (23:37-23:38) 4Buzau (00:12-00:14) 5Rimnicu Sarat (00:46-00:48) 6Focsani (01:26-01:28) 7Tecuci (02:16-02:28) 8Birlad (03:11-03:13) 9Crasna (03:49-03:50) 10Vaslui (04:09-04:10) 11Buhaiesti (04:29-04:30) 12Birnova (04:58-04:59) 13Nicolina (05:13-05:15) 14Iasi (05:22-05:22)
InterRegio 12039 23:42 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42 pm) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Marasesti (02:35-02:36) 8Adjud (03:02-03:04) 9Bacau (03:45-03:59) 10Roman (04:30-04:32) 11Pascani (05:03-05:23) 12Tirgu Frumos (05:50-05:51) 13Iasi (06:30-06:30)
InterRegio 12057 12:47 pm 1Iasi (05:53-05:53) 2Tirgu Frumos (06:28-06:29) 3Pascani (06:59-07:19) 4Roman (07:46-07:48) 5Bacau (08:20-08:37) 6Adjud (09:18-09:20) 7Marasesti (09:46-09:47) 8Focsani (10:16-10:18) 9Rimnicu Sarat (10:59-11:01) 10Buzau (11:32-11:35) 11Mizil (12:07-12:09) 12Ploiesti Sud (12:45-12:47 pm) 13Bucuresti Nord (13:28-13:28)
InterRegio 12059 12:42 pm 1Bucuresti Nord (12:00-12:00) 2Ploiesti Sud (12:40-12:42 pm) 3Mizil (13:16-13:17) 4Buzau (13:51-13:53) 5Rimnicu Sarat (14:27-14:28) 6Focsani (15:07-15:09) 7Adjud (15:59-16:01) 8Bacau (16:42-16:50) 9Roman (17:20-17:22) 10Tirgu Frumos (18:19-18:20) 11Iasi (18:59-18:59)
InterRegio 12099 06:34 am 1Iasi (23:40-23:40) 2Tirgu Frumos (00:15-00:16) 3Pascani (00:46-01:06) 4Roman (01:33-01:35) 5Bacau (02:07-02:24) 6Adjud (03:05-03:07) 7Marasesti (03:33-03:34) 8Focsani (04:03-04:05) 9Rimnicu Sarat (04:46-04:48) 10Buzau (05:19-05:22) 11Mizil (05:54-05:56) 12Ploiesti Sud (06:32-06:34 am) 13Bucuresti Nord (07:15-07:15)
InterRegio 12191 06:16 am 1Iasi (23:40-23:40) 2Tirgu Frumos (00:15-00:16) 3Pascani (00:46-01:06) 4Roman (01:33-01:35) 5Bacau (02:07-02:09) 6Adjud (02:50-02:52) 7Focsani (03:45-03:47) 8Rimnicu Sarat (04:28-04:30) 9Buzau (05:01-05:04) 10Mizil (05:36-05:38) 11Ploiesti Sud (06:14-06:16 am) 12Bucuresti Nord (06:57-06:57)
InterRegio 12193 16:47 pm 1Bucuresti Nord (16:05-16:05) 2Ploiesti Sud (16:45-16:47 pm) 3Mizil (17:21-17:22) 4Buzau (17:56-17:58) 5Rimnicu Sarat (18:32-18:33) 6Focsani (19:12-19:14) 7Adjud (20:04-20:06) 8Bacau (20:47-21:01) 9Roman (21:32-21:34) 10Pascani (22:05-22:07) 11Tirgu Frumos (22:34-22:35) 12Iasi (23:14-23:14)
InterRegio 12195 23:42 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42 pm) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Adjud (02:59-03:01) 8Bacau (03:42-03:44) 9Roman (04:15-04:17) 10Pascani (04:48-05:10) 11Tirgu Frumos (05:37-05:38) 12Iasi (06:17-06:17)
InterRegio 12199 20:56 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Pascani (15:29-15:31) 4Roman (15:58-16:00) 5Bacau (16:32-16:49) 6Adjud (17:30-17:32) 7Focsani (18:25-18:27) 8Rimnicu Sarat (19:08-19:10) 9Buzau (19:41-19:44) 10Mizil (20:16-20:18) 11Ploiesti Sud (20:54-20:56 pm) 12Bucuresti Nord (21:37-21:37)
InterRegio 12591 16:22 pm 1Bucuresti Nord (15:40-15:40) 2Ploiesti Sud (16:20-16:22 pm) 3Mizil (16:56-16:57) 4Buzau (17:31-17:33) 5Rimnicu Sarat (18:07-18:08) 6Focsani (18:47-18:49) 7Tecuci (19:39-19:41) 8Liesti (20:10-20:11) 9Barbosi (21:08-21:09) 10Galati (21:27-21:27)
InterRegio 12592 20:59 pm 1Galati (15:40-15:40) 2Barbosi (15:59-16:00) 3Liesti (16:49-16:50) 4Tecuci (17:21-17:41) 5Focsani (18:34-18:36) 6Rimnicu Sarat (19:14-19:15) 7Buzau (19:46-19:48) 8Mizil (20:20-20:22) 9Ploiesti Sud (20:57-20:59 pm) 10Bucuresti Nord (21:41-21:41)
InterRegio 12593 23:42 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42 pm) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Adjud (02:59-03:01) 8Bacau (03:42-03:56) 9Roman (04:27-04:29) 10Pascani (05:00-05:02) 11Tirgu Frumos (05:29-05:30) 12Iasi (06:09-06:09)
InterRegio 12790 20:58 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Roman (15:54-15:55) 4Bacau (16:27-16:35) 5Adjud (17:16-17:18) 6Marasesti (17:44-17:47) 7Focsani (18:17-18:35) 8Rimnicu Sarat (19:13-19:15) 9Buzau (19:46-19:48) 10Mizil (20:20-20:21) 11Ploiesti Sud (20:56-20:58 pm) 12Bucuresti Nord (21:40-21:40)
InterRegio 12793 16:47 pm 1Bucuresti Nord (16:05-16:05) 2Ploiesti Sud (16:45-16:47 pm) 3Mizil (17:21-17:22) 4Buzau (17:56-17:58) 5Rimnicu Sarat (18:32-18:33) 6Focsani (19:12-19:14) 7Adjud (20:04-20:06) 8Bacau (20:47-20:55) 9Roman (21:25-21:27) 10Tirgu Frumos (22:24-22:25) 11Iasi (23:04-23:04)
InterRegio 12795 23:42 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42 pm) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Adjud (02:59-03:01) 8Bacau (03:42-03:52) 9Roman (04:22-04:24) 10Pascani (04:56-05:21) 11Tirgu Frumos (05:48-05:49) 12Iasi (06:28-06:28)
InterRegio 12797 20:45 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Roman (15:54-15:55) 4Bacau (16:27-16:35) 5Adjud (17:16-17:21) 6Marasesti (17:45-17:46) 7Focsani (18:14-18:16) 8Rimnicu Sarat (18:57-18:59) 9Buzau (19:30-19:33) 10Mizil (20:05-20:07) 11Ploiesti Sud (20:43-20:45 pm) 12Bucuresti Nord (21:26-21:26)
InterRegio 12798 13:07 pm 1Galati (09:20-09:20) 2Barbosi (09:41-09:42) 3Braila (09:59-10:01) 4Ianca Sat hc (10:32-10:33) 5Faurei (10:53-10:55) 6Buzau (11:55-11:57) 7Mizil (12:29-12:30) 8Ploiesti Sud (13:05-13:07 pm) 9Bucuresti Nord (13:48-13:48)
InterRegio 12799 06:30 am 1Iasi (23:40-23:40) 2Tirgu Frumos (00:15-00:16) 3Pascani (00:47-01:12) 4Roman (01:39-01:41) 5Bacau (02:13-02:23) 6Adjud (03:04-03:06) 7Focsani (03:59-04:01) 8Rimnicu Sarat (04:42-04:44) 9Buzau (05:15-05:18) 10Mizil (05:50-05:52) 11Ploiesti Sud (06:28-06:30 am) 12Bucuresti Nord (07:11-07:11)
InterRegio 12891 12:43 pm 1Iasi (05:53-05:53) 2Tirgu Frumos (06:28-06:29) 3Pascani (07:00-07:25) 4Roman (07:52-07:54) 5Bacau (08:26-08:36) 6Adjud (09:17-09:19) 7Marasesti (09:44-09:45) 8Focsani (10:12-10:14) 9Rimnicu Sarat (10:55-10:57) 10Buzau (11:28-11:31) 11Mizil (12:03-12:05) 12Ploiesti Sud (12:41-12:43 pm) 13Bucuresti Nord (13:24-13:24)
Gari apropiate duminica :
Gari apropiate Ploiesti Sud : Ploiesti E. P. 1 h Ploiesti Vest Ploiesti Triaj hc Ploiesti Est Dimbu
Alte rute : duminica - Minastirea Turnu h duminica - Sinesti Hm duminica - Saschiz h duminica - Pitesti duminica - Chetani hc
Alte rute : Ploiesti Sud - Isalnita hc Ploiesti Sud - Zorile h Ploiesti Sud - Ilba Ploiesti Sud - Santau Hm Ploiesti Sud - Miraslau hc
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR