mersul trenurilor frankfurt - oradea

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la oradea trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara frankfurt / Trenuri care sosesc in gara frankfurt
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la oradea trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara oradea / Trenuri care sosesc in gara oradea
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterRegio 362 15:12 pm 1Cluj Napoca (15:12-15:12) 2Aghires (15:39-15:40) 3Huedin (16:07-16:08) 4Ciucea (16:32-16:33) 5Alesd (17:17-17:18) 6Oradea (17:51-18:03) 7Episcopia Bihor (18:16-18:16)
InterRegio 363 14:44 pm 1Episcopia Bihor (14:44-14:44) 2Oradea (14:52-15:03) 3Alesd (15:37-15:38) 4Ciucea (16:27-16:34) 5Huedin (16:57-16:58) 6Cluj Napoca (17:47-17:47)
InterRegio 364 06:23 am 1Cluj Napoca (06:23-06:23) 2Huedin (07:16-07:17) 3Ciucea (07:41-07:42) 4Alesd (08:26-08:27) 5Oradea (09:01-09:03) 6Episcopia Bihor (09:16-09:16)
InterRegio 365 18:49 pm 1Episcopia Bihor (18:49-18:49) 2Oradea (18:57-19:03) 3Alesd (19:37-19:39) 4Ciucea (20:24-20:25) 5Huedin (20:49-20:50) 6Cluj Napoca (21:39-21:39)
InterRegio 366 02:57 am 1Brasov (02:57-02:57) 2Sfintu Gheorghe (03:26-03:30) 3Baile Tusnad Hm (04:09-04:10) 4Miercurea Ciuc (04:36-04:38) 5Siculeni (04:46-04:48) 6Gheorghieni (05:31-05:32) 7Toplita (06:14-06:16) 8Deda (07:11-07:15) 9Saratel (08:08-08:09) 10Beclean pe Somes (08:32-08:33) 11Dej Calatori (09:01-09:04) 12Cluj Napoca (10:06-10:24) 13Huedin (11:17-11:18) 14Alesd (12:24-12:25) 15Oradea (13:00-13:03) 16Episcopia Bihor (13:16-13:16)
InterRegio 367 11:47 pm 1Episcopia Bihor (11:47-11:47) 2Oradea (11:55-11:59) 3Alesd (12:34-12:35) 4Huedin (13:47-13:48) 5Cluj Napoca (14:39-14:54) 6Dej Calatori (16:07-16:08) 7Beclean pe Somes (16:33-16:34) 8Saratel (16:57-16:58) 9Deda (17:51-17:52) 10Toplita (18:46-18:47) 11Gheorghieni (19:22-19:23) 12Siculeni (20:05-20:07) 13Miercurea Ciuc (20:15-20:17) 14Baile Tusnad Hm (20:39-20:41) 15Sfintu Gheorghe (21:23-21:32) 16Brasov (22:02-22:02)
InterRegio 406 18:48 pm 1Brasov (18:48-18:48) 2Sfintu Gheorghe (19:17-19:22) 3Baile Tusnad Hm (20:00-20:01) 4Miercurea Ciuc (20:35-20:37) 5Siculeni (20:45-20:46) 6Izvoru Oltului (21:02-21:03) 7Gheorghieni (21:31-21:32) 8Toplita (22:05-22:06) 9Deda (23:10-23:11) 10Saratel (00:04-00:05) 11Beclean pe Somes (00:28-00:29) 12Dej Calatori (00:57-01:00) 13Gherla (01:14-01:15) 14Cluj Napoca (02:04-02:16) 15Huedin (03:09-03:10) 16Alesd (04:18-04:19) 17Oradea (04:54-04:57) 18Episcopia Bihor (05:10-05:10)
InterRegio 407 22:44 pm 1Episcopia Bihor (22:44-22:44) 2Oradea (22:52-22:55) 3Alesd (23:29-23:30) 4Huedin (00:37-00:38) 5Cluj Napoca (01:27-01:41) 6Gherla (02:35-02:37) 7Dej Calatori (02:56-02:59) 8Beclean pe Somes (03:24-03:25) 9Saratel (03:48-03:49) 10Deda (04:43-04:44) 11Toplita (05:37-05:38) 12Gheorghieni (06:13-06:14) 13Izvoru Oltului (06:41-06:42) 14Siculeni (06:59-07:02) 15Miercurea Ciuc (07:10-07:16) 16Baile Tusnad Hm (07:39-07:41) 17Sfintu Gheorghe (08:22-08:26) 18Brasov (08:55-08:55)
InterCity 531 13:15 pm 1Bucuresti Nord (13:15-13:15) 2Ploiesti Vest (13:54-13:56) 3Sinaia (14:44-14:46) 4Predeal (15:06-15:08) 5Brasov (15:44-15:52) 6Sighisoara (18:08-18:10) 7Medias (18:42-18:43) 8Blaj (19:22-19:23) 9Teius (19:44-19:54) 10Razboieni (20:21-20:22) 11Cimpia Turzii (20:37-20:38) 12Cluj Napoca (21:34-21:50) 13Huedin (22:42-22:43) 14Oradea (00:28-00:28)
InterCity 534 05:50 am 1Timisoara Nord (05:50-05:50) 2Arad (06:43-06:46) 3Sintana (07:15-07:18) 4Chisineu Cris (07:36-07:38) 5Salonta (08:13-08:15) 6Oradea (08:55-08:58) 7Alesd (09:32-09:33) 8Ciucea (10:19-10:20) 9Huedin (10:43-10:44) 10Cluj Napoca (11:29-11:29)
InterCity 535 07:30 am 1Cluj Napoca (07:30-07:30) 2Huedin (08:18-08:19) 3Ciucea (08:41-08:42) 4Alesd (09:25-09:26) 5Oradea (10:01-10:04) 6Salonta (10:43-10:44) 7Chisineu Cris (11:18-11:19) 8Sintana (11:37-11:38) 9Arad (12:05-12:07) 10Timisoara Nord (13:00-13:00)
InterCity 536 17:28 pm 1Timisoara Nord (17:28-17:28) 2Arad (18:22-18:26) 3Sintana (18:55-18:56) 4Chisineu Cris (19:15-19:16) 5Salonta (19:51-19:52) 6Oradea (20:32-20:34) 7Alesd (21:07-21:08) 8Ciucea (21:49-21:50) 9Huedin (22:13-22:14) 10Cluj Napoca (22:59-22:59)
InterCity 537 17:11 pm 1Cluj Napoca (17:11-17:11) 2Huedin (17:59-18:00) 3Ciucea (18:22-18:29) 4Alesd (19:12-19:13) 5Oradea (19:51-19:53) 6Salonta (20:39-20:40) 7Chisineu Cris (21:14-21:15) 8Sintana (21:33-21:34) 9Arad (22:01-22:03) 10Timisoara Nord (22:56-22:56)
InterRegio 1631 17:30 pm 1Constanta (17:30-17:30) 2Medgidia (17:55-17:57) 3Cernavoda Pod (18:13-18:14) 4Fetesti (18:39-18:42) 5Ciulnita (19:06-19:07) 6Lehliu (19:31-19:32) 7Bucuresti Nord (20:15-20:40) 8Ploiesti Vest (21:20-21:23) 9Cimpina (21:48-21:50) 10Comarnic (22:01-22:02) 11Sinaia (22:18-22:20) 12Busteni (22:27-22:29) 13Azuga (22:34-22:35) 14Predeal (22:45-22:48) 15Brasov (23:24-23:40) 16Sighisoara (01:56-01:59) 17Medias (02:31-02:33) 18Copsa Mica (02:45-02:48) 19Blaj (03:17-03:19) 20Teius (03:40-03:44) 21Aiud (03:55-03:57) 22Razboieni (04:15-04:17) 23Cimpia Turzii (04:32-04:34) 24Cluj Napoca (05:29-05:46) 25Huedin (06:37-06:38) 26Alesd (07:53-07:54) 27Oradea (08:29-08:29)
InterRegio 1741 19:15 pm 1Bucuresti Nord (19:15-19:15) 2Ploiesti Vest (19:56-19:58) 3Cimpina (20:22-20:23) 4Breaza hc (20:28-20:29) 5Comarnic (20:37-20:38) 6Sinaia (20:54-20:56) 7Busteni (21:04-21:05) 8Azuga (21:10-21:11) 9Predeal (21:21-21:23) 10Brasov (21:59-22:12) 11Rupea (23:34-23:35) 12Sighisoara (00:31-00:33) 13Dumbraveni (00:50-00:51) 14Medias (01:08-01:10) 15Copsa Mica (01:22-01:23) 16Blaj (01:52-01:53) 17Teius (02:14-02:17) 18Aiud (02:28-02:29) 19Razboieni (02:47-02:48) 20Cimpia Turzii (03:03-03:04) 21Cluj Napoca (03:59-04:15) 22Aghires (04:41-04:42) 23Huedin (05:08-05:09) 24Ciucea (05:32-05:33) 25Piatra Craiului (05:43-05:44) 26Bratca (05:54-05:55) 27Alesd (06:20-06:21) 28Oradea (06:57-07:14) 29Sacuieni Bihor (08:05-08:07) 30Valea lui Mihai (08:25-08:26) 31Carei (08:51-08:52) 32Satu Mare (09:23-09:23)
InterRegio 1742 16:30 pm 1Satu Mare (16:30-16:30) 2Carei (17:00-17:01) 3Valea lui Mihai (17:26-17:27) 4Sacuieni Bihor (17:45-17:46) 5Oradea (18:31-18:43) 6Alesd (19:16-19:17) 7Bratca (19:43-19:44) 8Piatra Craiului (19:54-19:55) 9Ciucea (20:05-20:06) 10Huedin (20:30-20:31) 11Aghires (20:54-20:55) 12Cluj Napoca (21:22-21:40) 13Cimpia Turzii (22:34-22:36) 14Razboieni (22:52-22:54) 15Aiud (23:14-23:16) 16Teius (23:30-23:33) 17Blaj (23:56-23:58) 18Copsa Mica (00:25-00:27) 19Medias (00:37-00:39) 20Dumbraveni (00:58-00:59) 21Sighisoara (01:21-01:23) 22Rupea (02:16-02:17) 23Brasov (03:36-03:46) 24Predeal (04:17-04:24) 25Busteni (04:36-04:37) 26Sinaia (04:45-04:47) 27Comarnic (05:03-05:04) 28Cimpina (05:18-05:19) 29Ploiesti Vest (05:43-05:45) 30Bucuresti Nord (06:27-06:27)
InterRegio 1743 15:50 pm 1Timisoara Nord (15:50-15:50) 2Aradu Nou (16:38-16:42) 3Arad (16:49-16:56) 4Sintana (17:26-17:29) 5Chisineu Cris (17:48-17:50) 6Ciumeghiu (18:13-18:14) 7Salonta (18:24-18:25) 8Oradea (19:10-19:13) 9Sacuieni Bihor (20:03-20:04) 10Valea lui Mihai (20:21-20:22) 11Carei (20:45-20:46) 12Satu Mare (21:15-21:18) 13Seini (21:53-21:54) 14Baia Mare (22:42-22:42)
InterRegio 1744 01:05 am 1Baia Mare (01:05-01:05) 2Seini (01:51-01:52) 3Satu Mare (02:30-02:35) 4Carei (03:05-03:06) 5Valea lui Mihai (03:31-03:32) 6Sacuieni Bihor (03:51-03:52) 7Oradea (04:38-04:42) 8Salonta (05:21-05:22) 9Ciumeghiu (05:32-05:33) 10Chisineu Cris (05:57-05:58) 11Sintana (06:16-06:18) 12Arad (06:45-06:50) 13Aradu Nou (06:55-06:56) 14Timisoara Nord (07:43-07:43)
InterRegio 1833 06:07 am 1Iasi (06:07-06:07) 2Tirgu Frumos (06:42-06:43) 3Pascani (07:13-07:15) 4Dolhasca (07:30-07:32) 5Veresti (07:49-07:51) 6Suceava (08:05-08:16) 7Gura Humorului Oras (09:02-09:04) 8Frasin (09:12-09:13) 9Vama (09:23-09:24) 10Cimpulung Est (09:38-09:41) 11Cimpulung Moldovenesc (09:47-09:49) 12Pojorita (09:59-10:00) 13Mestecanis (10:21-10:22) 14Iacobeni (10:31-10:32) 15Vatra Dornei (10:51-10:53) 16Vatra Dornei Bai h (10:56-10:58) 17Floreni (11:12-11:13) 18Lunca Ilvei (11:47-11:49) 19Ilva Mica (12:27-12:28) 20Nasaud (12:48-12:49) 21Salva (12:56-12:57) 22Beclean pe Somes (13:21-13:22) 23Dej Calatori (13:50-13:52) 24Gherla (14:06-14:07) 25Cluj Napoca (14:56-15:12) 26Aghires (15:39-15:40) 27Huedin (16:07-16:08) 28Ciucea (16:32-16:33) 29Alesd (17:17-17:18) 30Oradea (17:51-18:13) 31Salonta (18:53-18:54) 32Ciumeghiu (19:05-19:06) 33Chisineu Cris (19:44-19:45) 34Sintana (20:06-20:08) 35Arad (20:36-20:46) 36Aradu Nou (20:53-20:54) 37Timisoara Nord (21:46-21:46)
InterRegio 1834 06:21 am 1Timisoara Nord (06:21-06:21) 2Aradu Nou (07:25-07:26) 3Arad (07:32-07:48) 4Sintana (08:18-08:20) 5Chisineu Cris (08:39-08:41) 6Ciumeghiu (09:06-09:07) 7Salonta (09:17-09:18) 8Oradea (09:58-10:00) 9Alesd (10:33-10:34) 10Ciucea (11:18-11:19) 11Huedin (11:42-11:43) 12Aghires (12:07-12:08) 13Cluj Napoca (12:34-12:46) 14Gherla (13:41-13:42) 15Dej Calatori (14:01-14:03) 16Beclean pe Somes (14:27-14:28) 17Salva (14:50-14:51) 18Nasaud (14:58-14:59) 19Ilva Mica (15:21-15:23) 20Lunca Ilvei (15:57-15:58) 21Floreni (16:33-16:34) 22Vatra Dornei Bai h (16:48-16:50) 23Vatra Dornei (16:57-16:58) 24Iacobeni (17:12-17:13) 25Mestecanis (17:23-17:24) 26Pojorita (17:45-17:46) 27Cimpulung Moldovenesc (17:55-17:57) 28Cimpulung Est (18:03-18:04) 29Vama (18:17-18:18) 30Frasin (18:29-18:30) 31Gura Humorului Oras (18:38-18:39) 32Suceava (19:26-19:36) 33Veresti (19:46-19:48) 34Dolhasca (20:03-20:05) 35Pascani (20:22-20:24) 36Tirgu Frumos (20:51-20:52) 37Iasi (21:31-21:31)
InterRegio 1931 07:53 am 1Timisoara Nord (07:53-07:53) 2Aradu Nou (08:50-08:55) 3Arad (09:02-09:07) 4Sintana (09:37-09:39) 5Nadab (09:55-09:56) 6Chisineu Cris (10:01-10:02) 7Ciumeghiu (10:27-10:28) 8Salonta (10:39-10:45) 9Oradea (11:25-11:25)
InterRegio 1937 14:07 pm 1Cluj Napoca (14:07-14:07) 2Aghires (14:33-14:34) 3Huedin (14:59-15:00) 4Ciucea (15:22-15:23) 5Bratca (15:41-15:42) 6Alesd (16:16-16:17) 7Oradea (16:50-16:50)
InterRegio 1939 20:26 pm 1Cluj Napoca (20:26-20:26) 2Aghires (20:52-20:53) 3Huedin (21:19-21:20) 4Ciucea (21:44-21:52) 5Bratca (22:10-22:11) 6Alesd (22:36-22:37) 7Oradea (23:12-23:12)
Regio 3071 02:39 am 1Cluj Napoca (02:39-02:39) 2Huedin (03:27-03:28) 3Poieni (03:41-03:42) 4Ciucea (03:51-03:52) 5Negreni h (03:57-03:58) 6Lacu Crisului h (04:01-04:02) 7Piatra Craiului (04:07-04:14) 8Bulz (04:20-04:21) 9Stina de Vale hc (04:24-04:25) 10Bratca (04:30-04:31) 11Balnaca hc (04:34-04:35) 12Suncuius (04:42-04:50) 13Pestera hc (04:53-04:54) 14Vadu Crisului hc (04:57-04:58) 15Vadu Crisului (05:02-05:03) 16Butan Hm (05:08-05:09) 17Alesd hc (05:13-05:14) 18Alesd (05:19-05:20) 19Tetchea hc (05:23-05:24) 20Telechiu Hm (05:29-05:30) 21Tileagd (05:36-05:37) 22Sabolciu hc (05:42-05:43) 23Sacadat Hm (05:45-05:46) 24Osorhei (05:53-05:54) 25Oradea Est Triaj h (06:00-06:01) 26Oradea Est (06:03-06:04) 27Oradea (06:09-06:09)
Regio 3073 07:55 am 1Cluj Napoca (07:55-07:55) 2Baciu Triaj (08:01-08:02) 3Suceag hc (08:06-08:07) 4Radaia h (08:09-08:10) 5Mera (08:13-08:14) 6Nadasel hc (08:17-08:18) 7Girbau (08:25-08:26) 8Macau hc (08:31-08:32) 9Doroltu hc (08:34-08:35) 10Aghires (08:38-08:40) 11Aghires hc (08:43-08:44) 12Galaseni hc (08:52-08:53) 13Stana Hm (08:57-08:58) 14Jebuc hc (09:05-09:06) 15Huedin (09:14-09:15) 16Braisoru (09:22-09:23) 17Bologa hc (09:27-09:28) 18Poieni (09:32-09:33) 19Valea Draganului hc (09:37-09:38) 20Ciucea (09:45-09:52) 21Negreni h (09:56-09:57) 22Lacu Crisului h (10:00-10:01) 23Piatra Craiului (10:06-10:10) 24Bulz (10:16-10:17) 25Stina de Vale hc (10:19-10:20) 26Bratca (10:25-10:26) 27Balnaca hc (10:29-10:30) 28Suncuius (10:35-10:53) 29Pestera hc (10:56-10:57) 30Vadu Crisului hc (11:00-11:01) 31Vadu Crisului (11:05-11:06) 32Butan Hm (11:10-11:11) 33Alesd hc (11:15-11:16) 34Alesd (11:20-11:21) 35Tetchea hc (11:24-11:25) 36Telechiu Hm (11:29-11:41) 37Tileagd (11:47-11:48) 38Sabolciu hc (11:53-11:54) 39Sacadat Hm (11:56-11:57) 40Osorhei (12:04-12:05) 41Oradea Est (12:11-12:12) 42Oradea (12:17-12:17)
Regio 3074 07:31 am 1Oradea (07:31-07:31) 2Oradea Est (07:36-07:37) 3Oradea Est Triaj h (07:38-07:39) 4Osorhei (07:45-07:46) 5Sacadat Hm (07:52-07:53) 6Sabolciu hc (07:55-07:56) 7Tileagd (08:03-08:07) 8Telechiu Hm (08:13-08:14) 9Tetchea hc (08:18-08:19) 10Alesd (08:23-08:28) 11Alesd hc (08:31-08:32) 12Butan Hm (08:37-08:38) 13Vadu Crisului (08:45-08:46) 14Vadu Crisului hc (08:49-08:50) 15Pestera hc (08:53-08:54) 16Suncuius (08:57-09:08) 17Balnaca hc (09:13-09:14) 18Bratca (09:18-09:19) 19Stina de Vale hc (09:25-09:26) 20Bulz (09:29-09:30) 21Piatra Craiului (09:34-09:35) 22Lacu Crisului h (09:39-09:40) 23Negreni h (09:44-09:45) 24Ciucea (09:50-09:54) 25Valea Draganului hc (09:59-10:00) 26Poieni (10:07-10:08) 27Bologa hc (10:12-10:13) 28Braisoru (10:18-10:19) 29Huedin (10:27-10:28) 30Jebuc hc (10:34-10:35) 31Stana Hm (10:43-10:44) 32Galaseni hc (10:47-10:48) 33Aghires hc (10:55-10:56) 34Aghires (11:01-11:16) 35Doroltu hc (11:18-11:19) 36Macau hc (11:21-11:22) 37Girbau (11:27-11:28) 38Nadasel hc (11:34-11:35) 39Mera (11:38-11:39) 40Radaia h (11:41-11:42) 41Suceag hc (11:44-11:45) 42Baciu Triaj (11:50-11:51) 43Cluj Napoca (11:57-11:57)
Regio 3075 16:42 pm 1Cluj Napoca (16:42-16:42) 2Baciu Triaj (16:48-16:49) 3Suceag hc (16:53-16:54) 4Radaia h (16:56-16:57) 5Mera (16:59-17:00) 6Nadasel hc (17:03-17:04) 7Girbau (17:11-17:12) 8Macau hc (17:17-17:18) 9Doroltu hc (17:20-17:21) 10Aghires (17:24-17:39) 11Aghires hc (17:42-17:43) 12Galaseni hc (17:51-17:52) 13Stana Hm (17:56-17:57) 14Jebuc hc (18:04-18:05) 15Huedin (18:14-18:19) 16Braisoru (18:26-18:27) 17Bologa hc (18:31-18:32) 18Poieni (18:36-18:41) 19Valea Draganului hc (18:44-18:45) 20Ciucea (18:52-18:53) 21Negreni h (18:57-18:58) 22Lacu Crisului h (19:01-19:02) 23Piatra Craiului (19:07-19:08) 24Bulz (19:13-19:14) 25Stina de Vale hc (19:16-19:17) 26Bratca (19:22-19:23) 27Balnaca hc (19:26-19:27) 28Suncuius (19:32-19:36) 29Pestera hc (19:39-19:40) 30Vadu Crisului hc (19:43-19:44) 31Vadu Crisului (19:48-19:52) 32Butan Hm (19:56-19:57) 33Alesd hc (20:01-20:02) 34Alesd (20:06-20:07) 35Tetchea hc (20:10-20:11) 36Telechiu Hm (20:15-20:16) 37Tileagd (20:21-20:25) 38Sabolciu hc (20:30-20:31) 39Sacadat Hm (20:33-20:34) 40Osorhei (20:42-20:43) 41Oradea Est (20:50-20:51) 42Oradea (20:56-20:56)
Regio 3076 15:40 pm 1Oradea (15:40-15:40) 2Oradea Est (15:45-15:46) 3Osorhei (15:53-15:54) 4Sacadat Hm (16:00-16:01) 5Sabolciu hc (16:03-16:04) 6Tileagd (16:11-16:12) 7Telechiu Hm (16:17-16:18) 8Tetchea hc (16:22-16:23) 9Alesd (16:27-16:28) 10Alesd hc (16:31-16:32) 11Butan Hm (16:37-16:38) 12Vadu Crisului (16:44-16:45) 13Vadu Crisului hc (16:48-16:49) 14Pestera hc (16:52-16:53) 15Suncuius (16:56-17:00) 16Balnaca hc (17:05-17:06) 17Bratca (17:10-17:11) 18Stina de Vale hc (17:17-17:18) 19Bulz (17:21-17:22) 20Piatra Craiului (17:26-17:27) 21Lacu Crisului h (17:31-17:32) 22Negreni h (17:36-17:37) 23Ciucea (17:42-17:43) 24Valea Draganului hc (17:48-17:49) 25Poieni (17:56-17:57) 26Bologa hc (18:01-18:02) 27Braisoru (18:07-18:08) 28Huedin (18:16-18:18) 29Jebuc hc (18:24-18:25) 30Stana Hm (18:32-18:33) 31Galaseni hc (18:36-18:37) 32Aghires hc (18:44-18:45) 33Aghires (18:49-18:50) 34Doroltu hc (18:52-18:53) 35Macau hc (18:55-18:56) 36Girbau (19:01-19:02) 37Nadasel hc (19:08-19:09) 38Mera (19:12-19:13) 39Radaia h (19:15-19:16) 40Suceag hc (19:18-19:19) 41Baciu Triaj (19:24-19:25) 42Cluj Napoca (19:31-19:31)
Regio 3111 03:57 am 1Arad (03:57-03:57) 2Utvinis hc (04:10-04:11) 3Zimandu Nou hc (04:15-04:16) 4Sintana (04:28-04:29) 5Comlaus hc (04:32-04:33) 6Simand (04:40-04:41) 7Nadab (04:48-04:53) 8Chisineu Cris (04:58-04:59) 9Zerind (05:06-05:07) 10Tamasda (05:12-05:13) 11Boiu Bihor hc (05:17-05:18) 12Ciumeghiu (05:29-05:35) 13Salonta (05:48-05:56) 14Madaras Bihor hc (06:00-06:01) 15Cefa (06:11-06:12) 16Les Bihor Hm (06:23-06:24) 17Oradea Vest (06:36-06:37) 18Oradea (06:45-06:45)
Regio 3112 05:07 am 1Oradea (05:07-05:07) 2Oradea Vest (05:14-05:15) 3Les Bihor Hm (05:26-05:27) 4Cefa (05:38-05:39) 5Madaras Bihor hc (05:48-05:49) 6Salonta (05:54-05:55) 7Ciumeghiu (06:06-06:07) 8Boiu Bihor hc (06:11-06:12) 9Tamasda (06:16-06:17) 10Zerind (06:23-06:24) 11Chisineu Cris (06:36-06:37) 12Nadab (06:42-06:43) 13Simand (06:50-06:51) 14Comlaus hc (06:57-06:58) 15Sintana (07:02-07:03) 16Zimandu Nou hc (07:16-07:17) 17Utvinis hc (07:20-07:21) 18Utvinisu Nou Hm (07:25-07:26) 19Arad (07:37-07:50) 20Aradu Nou (07:57-07:58) 21Valea Viilor Hm (08:03-08:04) 22Sag Hm (08:11-08:12) 23Vinga (08:22-08:32) 24Ortisoara (08:37-08:38) 25Baile Calacea (08:48-08:52) 26Sinandrei (08:58-08:59) 27Ronat Triaj Gr. D (09:05-09:06) 28Timisoara Nord (09:16-09:16)
Regio 3113 05:12 am 1Timisoara Nord (05:12-05:12) 2Ronat Triaj Gr. D (05:23-05:24) 3Sinandrei (05:30-05:38) 4Baile Calacea (05:44-05:50) 5Ortisoara (06:00-06:01) 6Vinga (06:07-06:08) 7Sag Hm (06:17-06:18) 8Valea Viilor Hm (06:27-06:28) 9Aradu Nou (06:33-06:42) 10Arad (06:49-07:06) 11Utvinisu Nou Hm (07:17-07:18) 12Utvinis hc (07:22-07:23) 13Zimandu Nou hc (07:27-07:28) 14Sintana (07:40-07:41) 15Comlaus hc (07:44-07:45) 16Simand (07:52-07:53) 17Nadab (08:01-08:02) 18Chisineu Cris (08:08-08:09) 19Zerind (08:16-08:17) 20Tamasda (08:22-08:23) 21Boiu Bihor hc (08:27-08:28) 22Ciumeghiu (08:39-08:40) 23Salonta (08:51-08:53) 24Madaras Bihor hc (08:59-09:00) 25Cefa (09:11-09:12) 26Les Bihor Hm (09:24-09:30) 27Oradea Vest (09:42-09:43) 28Oradea (09:51-09:51)
Regio 3114 07:52 am 1Oradea (07:52-07:52) 2Oradea Vest (07:59-08:00) 3Les Bihor Hm (08:11-08:12) 4Cefa (08:23-08:28) 5Madaras Bihor hc (08:39-08:40) 6Salonta (08:47-08:52) 7Ciumeghiu (09:03-09:10) 8Boiu Bihor hc (09:14-09:15) 9Tamasda (09:19-09:20) 10Zerind (09:26-09:27) 11Chisineu Cris (09:39-09:40) 12Nadab (09:45-09:59) 13Simand (10:06-10:07) 14Comlaus hc (10:13-10:14) 15Sintana (10:18-10:19) 16Zimandu Nou hc (10:33-10:34) 17Utvinis hc (10:37-10:38) 18Utvinisu Nou Hm (10:42-10:43) 19Arad (10:54-10:54)
Regio 3115 12:45 pm 1Timisoara Nord (12:45-12:45) 2Ronat Triaj Gr. D (12:56-12:57) 3Sinandrei (13:03-13:04) 4Baile Calacea (13:10-13:11) 5Ortisoara (13:21-13:26) 6Vinga (13:31-13:32) 7Sag Hm (13:40-13:46) 8Valea Viilor Hm (13:56-13:57) 9Aradu Nou (14:04-14:05) 10Arad (14:12-14:26) 11Utvinisu Nou Hm (14:37-14:38) 12Utvinis hc (14:43-14:44) 13Zimandu Nou hc (14:49-14:50) 14Sintana (15:02-15:07) 15Comlaus hc (15:11-15:12) 16Simand (15:19-15:20) 17Nadab (15:25-15:26) 18Chisineu Cris (15:31-15:32) 19Zerind (15:39-15:40) 20Tamasda (15:46-15:47) 21Boiu Bihor hc (15:51-15:52) 22Ciumeghiu (16:03-16:04) 23Salonta (16:15-16:21) 24Madaras Bihor hc (16:26-16:27) 25Cefa (16:37-16:38) 26Les Bihor Hm (16:48-16:49) 27Oradea Vest (17:01-17:02) 28Oradea (17:10-17:10)
Regio 3116 15:58 pm 1Oradea (15:58-15:58) 2Oradea Vest (16:06-16:07) 3Les Bihor Hm (16:19-16:20) 4Cefa (16:32-16:39) 5Madaras Bihor hc (16:50-16:51) 6Salonta (16:57-16:58) 7Ciumeghiu (17:09-17:10) 8Boiu Bihor hc (17:13-17:14) 9Tamasda (17:18-17:19) 10Zerind (17:24-17:33) 11Chisineu Cris (17:45-17:54) 12Nadab (17:59-18:00) 13Simand (18:07-18:08) 14Comlaus hc (18:15-18:16) 15Sintana (18:20-18:21) 16Zimandu Nou hc (18:35-18:36) 17Utvinis hc (18:39-18:40) 18Utvinisu Nou Hm (18:44-18:45) 19Arad (18:56-19:06) 20Aradu Nou (19:13-19:14) 21Valea Viilor Hm (19:18-19:19) 22Sag Hm (19:26-19:27) 23Vinga (19:38-19:39) 24Ortisoara (19:44-19:45) 25Baile Calacea (19:55-19:56) 26Sinandrei (20:02-20:03) 27Ronat Triaj Gr. D (20:09-20:14) 28Timisoara Nord (20:24-20:24)
Regio 3117 17:16 pm 1Timisoara Nord (17:16-17:16) 2Ronat Triaj Gr. D (17:28-17:37) 3Sinandrei (17:43-17:44) 4Baile Calacea (17:50-17:51) 5Ortisoara (18:01-18:02) 6Vinga (18:07-18:08) 7Sag Hm (18:16-18:22) 8Valea Viilor Hm (18:32-18:33) 9Aradu Nou (18:38-18:40) 10Arad (18:47-19:06) 11Utvinisu Nou Hm (19:17-19:18) 12Utvinis hc (19:22-19:23) 13Zimandu Nou hc (19:27-19:28) 14Sintana (19:40-19:41) 15Comlaus hc (19:44-19:45) 16Simand (19:52-20:02) 17Nadab (20:09-20:10) 18Chisineu Cris (20:15-20:16) 19Zerind (20:23-20:24) 20Tamasda (20:29-20:30) 21Boiu Bihor hc (20:34-20:35) 22Ciumeghiu (20:46-20:52) 23Salonta (21:04-21:10) 24Madaras Bihor hc (21:15-21:16) 25Cefa (21:27-21:28) 26Les Bihor Hm (21:39-21:40) 27Oradea Vest (21:52-21:53) 28Oradea (22:01-22:01)
Regio 3118 20:11 pm 1Oradea (20:11-20:11) 2Oradea Vest (20:19-20:26) 3Les Bihor Hm (20:38-20:39) 4Cefa (20:50-20:51) 5Madaras Bihor hc (21:01-21:02) 6Salonta (21:08-21:09) 7Ciumeghiu (21:20-21:21) 8Boiu Bihor hc (21:26-21:27) 9Tamasda (21:32-21:33) 10Zerind (21:39-21:40) 11Chisineu Cris (21:52-21:53) 12Nadab (21:58-21:59) 13Simand (22:06-22:07) 14Comlaus hc (22:14-22:15) 15Sintana (22:19-22:21) 16Zimandu Nou hc (22:35-22:36) 17Utvinis hc (22:40-22:41) 18Utvinisu Nou Hm (22:45-22:46) 19Arad (22:57-22:57)
Regio 3641 05:30 am 1Bratca (05:30-05:30) 2Balnaca hc (05:33-05:34) 3Suncuius (05:40-05:41) 4Vadu Crisului hc (05:46-05:47) 5Vadu Crisului (05:51-05:52) 6Butan Hm (05:57-05:58) 7Alesd hc (06:03-06:04) 8Alesd (06:08-06:10) 9Tetchea hc (06:14-06:15) 10Telechiu Hm (06:20-06:21) 11Tileagd (06:28-06:38) 12Sabolciu hc (06:43-06:44) 13Sacadat Hm (06:47-06:48) 14Osorhei (06:55-06:56) 15Oradea Est Triaj h (07:01-07:02) 16Oradea Est (07:04-07:05) 17Oradea (07:10-07:10)
Regio 3644 14:32 pm 1Oradea (14:32-14:32) 2Oradea Est (14:37-14:38) 3Oradea Est Triaj h (14:39-14:40) 4Osorhei (14:46-14:47) 5Sacadat Hm (14:52-14:53) 6Sabolciu hc (14:55-14:56) 7Tileagd (15:03-15:04) 8Telechiu Hm (15:09-15:10) 9Tetchea hc (15:14-15:15) 10Alesd (15:19-15:20) 11Alesd hc (15:23-15:24) 12Butan Hm (15:29-15:30) 13Vadu Crisului (15:39-15:40) 14Vadu Crisului hc (15:43-15:44) 15Pestera hc (15:47-15:48) 16Suncuius (15:52-16:02) 17Balnaca hc (16:06-16:07) 18Bratca (16:11-16:11)
Regio 3645 16:43 pm 1Bratca (16:43-16:43) 2Balnaca hc (16:46-16:47) 3Suncuius (16:53-17:05) 4Pestera hc (17:08-17:09) 5Vadu Crisului hc (17:12-17:13) 6Vadu Crisului (17:17-17:18) 7Butan Hm (17:23-17:24) 8Alesd hc (17:29-17:30) 9Alesd (17:34-17:35) 10Tetchea hc (17:39-17:40) 11Telechiu Hm (17:45-17:46) 12Tileagd (17:53-17:54) 13Sabolciu hc (18:00-18:01) 14Sacadat Hm (18:04-18:05) 15Osorhei (18:12-18:13) 16Oradea Est Triaj h (18:18-18:19) 17Oradea Est (18:21-18:22) 18Oradea (18:27-18:27)
Regio 3646 19:35 pm 1Oradea (19:35-19:35) 2Oradea Est (19:40-19:41) 3Oradea Est Triaj h (19:42-19:43) 4Osorhei (19:49-19:50) 5Sacadat Hm (19:55-19:56) 6Sabolciu hc (19:59-20:00) 7Tileagd (20:06-20:07) 8Telechiu Hm (20:11-20:12) 9Tetchea hc (20:16-20:17) 10Alesd (20:21-20:22) 11Alesd hc (20:25-20:26) 12Butan Hm (20:31-20:32) 13Vadu Crisului (20:41-20:50) 14Vadu Crisului hc (20:53-20:54) 15Pestera hc (20:57-20:58) 16Suncuius (21:02-21:03) 17Balnaca hc (21:08-21:09) 18Bratca (21:13-21:13)
Regio 3647 21:32 pm 1Bratca (21:32-21:32) 2Suncuius (21:39-21:40) 3Vadu Crisului hc (21:45-21:46) 4Alesd (22:01-22:02) 5Oradea (22:35-22:35)
Regio 4332 03:25 am 1Satu Mare (03:25-03:25) 2General Gh. Avramescu (03:43-03:44) 3Carei (03:59-04:00) 4Marna hc (04:07-04:08) 5Sanislau (04:13-04:14) 6Resighea h (04:19-04:20) 7Curtuieseni Hm (04:27-04:28) 8Valea lui Mihai (04:34-04:35) 9Simion hc (04:42-04:43) 10Silindru (04:49-04:50) 11Sacuieni Bihor (05:00-05:01) 12Cadia hc (05:10-05:11) 13Diosig (05:17-05:18) 14Rosiori Bihor Hm (05:25-05:26) 15Tamaseu h (05:34-05:35) 16Biharia (05:42-05:43) 17Episcopia Bihor (05:53-05:54) 18Oradea (06:03-06:03)
Regio 4334 07:07 am 1Halmeu (07:07-07:07) 2Porumbesti hc (07:12-07:13) 3Micula (07:20-07:21) 4Ram. Botiz h (07:28-07:29) 5Satu Mare (07:35-08:02) 6Satu Mare Sud (08:07-08:08) 7Satmarel Hm (08:14-08:15) 8General Gh. Avramescu (08:24-08:25) 9Moftin hcv (08:28-08:29) 10Domanesti Hm (08:33-08:34) 11Carei (08:45-08:54) 12Marna hc (09:01-09:02) 13Sanislau (09:08-09:09) 14Resighea h (09:14-09:15) 15Curtuieseni Hm (09:22-09:23) 16Valea lui Mihai (09:30-09:39) 17Simion hc (09:46-09:47) 18Silindru (09:53-09:54) 19Sacuieni Bihor (10:04-10:05) 20Cadia hc (10:13-10:14) 21Diosig (10:20-10:21) 22Rosiori Bihor Hm (10:27-10:28) 23Tamaseu h (10:35-10:36) 24Biharia (10:44-10:45) 25Episcopia Bihor (10:55-10:56) 26Oradea (11:05-11:05)
Regio 4336 15:38 pm 1Satu Mare (15:38-15:38) 2Satu Mare Sud (15:43-15:44) 3Satmarel Hm (15:50-15:51) 4General Gh. Avramescu (16:01-16:02) 5Moftin hcv (16:05-16:06) 6Domanesti Hm (16:10-16:11) 7Carei (16:21-16:22) 8Marna hc (16:29-16:30) 9Sanislau (16:36-16:45) 10Resighea h (16:50-16:51) 11Curtuieseni Hm (16:58-16:59) 12Valea lui Mihai (17:06-17:41) 13Simion hc (17:47-17:48) 14Silindru (17:54-18:12) 15Sacuieni Bihor (18:22-18:23) 16Cadia hc (18:31-18:32) 17Diosig (18:38-18:39) 18Rosiori Bihor Hm (18:45-18:46) 19Tamaseu h (18:53-18:54) 20Biharia (19:01-19:02) 21Episcopia Bihor (19:12-19:13) 22Oradea (19:21-19:21)
Regio 4338 19:13 pm 1Halmeu (19:13-19:13) 2Porumbesti hc (19:19-19:20) 3Micula (19:28-19:38) 4Ram. Botiz h (19:47-19:48) 5Satu Mare (19:54-19:56) 6Satu Mare Sud (20:01-20:02) 7Satmarel Hm (20:08-20:09) 8General Gh. Avramescu (20:19-20:20) 9Moftin hcv (20:24-20:25) 10Domanesti Hm (20:29-20:30) 11Carei (20:41-20:50) 12Marna hc (21:00-21:01) 13Sanislau (21:09-21:21) 14Resighea h (21:27-21:28) 15Curtuieseni Hm (21:34-21:35) 16Valea lui Mihai (21:42-21:43) 17Simion hc (21:50-21:51) 18Silindru (21:57-21:58) 19Sacuieni Bihor (22:08-22:09) 20Cadia hc (22:17-22:18) 21Diosig (22:24-22:25) 22Rosiori Bihor Hm (22:31-22:32) 23Tamaseu h (22:39-22:40) 24Biharia (22:47-22:48) 25Episcopia Bihor (22:58-22:59) 26Oradea (23:08-23:08)
Regio 4340 05:50 am 1Valea lui Mihai (05:50-05:50) 2Simion hc (05:58-05:59) 3Silindru (06:05-06:06) 4Sacuieni Bihor (06:16-06:17) 5Cadia hc (06:26-06:27) 6Diosig (06:34-06:43) 7Rosiori Bihor Hm (06:50-06:51) 8Tamaseu h (06:58-06:59) 9Biharia (07:06-07:07) 10Episcopia Bihor (07:17-07:18) 11Oradea (07:26-07:26)
Regio 6430 09:10 am 1Episcopia Bihor (09:10-09:10) 2Oradea (09:18-09:18)
Regio 6814 13:38 pm 1Valea lui Mihai (13:38-13:38) 2Simion hc (13:44-13:45) 3Silindru (13:51-13:52) 4Sacuieni Bihor (14:01-14:02) 5Cadia hc (14:09-14:10) 6Diosig (14:16-14:17) 7Rosiori Bihor Hm (14:23-14:24) 8Tamaseu h (14:31-14:32) 9Biharia (14:39-14:40) 10Episcopia Bihor (14:49-14:50) 11Oradea (14:58-14:58)
Gari apropiate frankfurt :
Gari apropiate oradea : Oradea Est Oradea Est Triaj h Episcopia Bihor Oradea Vest Osorhei
Alte rute : frankfurt - Oradea Est frankfurt - Cernavoda Pod frankfurt - Pojorita frankfurt - Reteag hc frankfurt - Valea Calugareasca
Alte rute : oradea - Salonta oradea - Rimnicu Vilcea oradea - Axente Sever h oradea - Petrosnita hc oradea - Conop
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR