mersul trenurilor galati - barlad

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la barlad trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara galati / Trenuri care sosesc in gara galati
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterCity 573 15:40 pm 1Bucuresti Nord (15:40-15:40) 2P.O. Aeroport H (16:05-16:06) 3Faurei (17:58-17:59) 4Braila (18:44-18:45) 5Galati (19:20-19:20)
InterRegio 1571 09:00 am 1Bucuresti Nord (09:00-09:00) 2Ploiesti Sud (09:41-09:43) 3Mizil (10:17-10:18) 4Buzau (10:52-10:55) 5Faurei (11:52-11:54) 6Ianca Sat hc (12:10-12:11) 7Braila (12:43-12:46) 8Barbosi (13:05-13:07) 9Galati (13:25-13:25)
InterRegio 1573 12:30 pm 1Bucuresti Nord (12:30-12:30) 2Ploiesti Sud (13:11-13:13) 3Mizil (13:47-13:48) 4Buzau (14:22-14:24) 5Faurei (15:21-15:23) 6Ianca Sat hc (15:38-15:39) 7Braila (16:11-16:13) 8Barbosi (16:32-16:33) 9Galati (16:51-16:51)
InterRegio 1575 13:40 pm 1Bucuresti Nord (13:40-13:40) 2Ploiesti Sud (14:21-14:24) 3Mizil (14:58-14:59) 4Buzau (15:33-15:36) 5Faurei (16:33-16:35) 6Ianca Sat hc (16:51-16:52) 7Braila (17:25-17:28) 8Barbosi (17:47-17:49) 9Galati (18:07-18:07)
InterRegio 1577 18:10 pm 1Bucuresti Nord (18:10-18:10) 2Ploiesti Sud (18:52-18:54) 3Buzau (20:00-20:02) 4Faurei (21:00-21:02) 5Braila (21:48-21:50) 6Galati (22:25-22:25)
InterRegio 1671 13:40 pm 1Bucuresti Nord (13:40-13:40) 2P.O. Aeroport H (14:05-14:06) 3Urziceni (14:48-14:50) 4Faurei (15:59-16:09) 5Ianca Sat hc (16:23-16:24) 6Braila (16:56-16:58) 7Barbosi (17:16-17:17) 8Galati (17:35-17:35)
InterRegio 1731 16:15 pm 1Brasov (16:15-16:15) 2Predeal (16:47-16:49) 3Azuga (16:56-16:58) 4Busteni (17:03-17:05) 5Sinaia (17:13-17:15) 6Cimpina (17:44-17:45) 7Ploiesti Vest (18:09-18:10) 8Ploiesti Sud (18:16-18:19) 9Mizil (18:53-18:54) 10Buzau (19:28-19:31) 11Faurei (20:30-20:31) 12Ianca Sat hc (20:47-20:48) 13Braila (21:20-21:22) 14Barbosi (21:41-21:42) 15Galati (22:00-22:00)
InterRegio 1863 07:15 am 1Iasi (07:15-07:15) 2Nicolina (07:20-07:22) 3Buhaiesti (08:02-08:03) 4Vaslui (08:26-08:28) 5Crasna (08:42-08:43) 6Birlad (09:16-09:18) 7Tecuci (10:01-10:03) 8Liesti (10:30-10:31) 9Barbosi (11:25-11:27) 10Galati (11:45-11:45)
InterRegio 1865 18:25 pm 1Iasi (18:25-18:25) 2Nicolina (18:30-18:31) 3Buhaiesti (19:11-19:12) 4Vaslui (19:35-19:36) 5Crasna (19:50-19:51) 6Birlad (20:24-20:26) 7Tecuci (21:24-21:34) 8Liesti (22:03-22:04) 9Barbosi (23:01-23:02) 10Galati (23:20-23:20)
InterRegio 1871 12:55 pm 1Tirgu Mures (12:55-12:55) 2Reghin (13:37-13:38) 3Deda (14:03-14:15) 4Toplita (15:08-15:09) 5Gheorghieni (15:44-15:46) 6Izvoru Muresului (16:10-16:11) 7Izvoru Oltului (16:22-16:23) 8Siculeni (16:40-16:52) 9Livezi Ciuc (17:13-17:16) 10Ghimes (17:52-17:56) 11Comanesti (18:37-18:38) 12Saline hc (19:01-19:02) 13Onesti (19:28-19:29) 14Adjud (20:06-20:15) 15Marasesti (20:41-20:51) 16Tecuci (21:14-21:15) 17Liesti (21:42-21:43) 18Barbosi (22:35-22:37) 19Galati (22:57-22:57)
Regio 5107 10:57 pm 1Marasesti (10:57-10:57) 2Putna Seaca (11:06-11:07) 3Focsani (11:27-11:29) 4Cotesti (11:37-11:38) 5Gugesti (11:45-11:46) 6Sihlea (11:53-11:54) 7Voetin (12:01-12:02) 8Rimnicu Sarat (12:12-12:14) 9Zoita Hm (12:24-12:25) 10Boboc (12:35-12:36) 11Buzau (12:49-13:10) 12Buzau Sud (13:18-13:19) 13Tabarasti hc (13:26-13:27) 14Tabarasti Sud hc (13:31-13:32) 15Bentu hc (13:38-13:39) 16Cilibia (13:45-13:46) 17Movila Oii hc (13:52-13:53) 18C.A.Roseti Hm (14:02-14:03) 19Vizireni hc (14:08-14:09) 20Baza I.F.F. h (14:13-14:14) 21Faurei (14:24-14:26) 22Gaiseanca hc (14:30-14:31) 23Dedulesti (14:38-14:39) 24Ianca Sat hc (14:45-14:46) 25Ianca (14:49-14:50) 26Urleasca (14:57-14:58) 27Traian Sat (15:05-15:06) 28Lacu Sarat (15:15-15:16) 29Braila (15:26-15:28) 30Baldovinesti (15:33-15:34) 31Vadeni (15:39-15:40) 32Zagna Vadeni hc (15:44-15:45) 33Barbosi (15:51-15:53) 34Filesti (15:59-16:00) 35Galati (16:13-16:13)
Regio 7361 04:15 am 1Faurei (04:15-04:15) 2Gaiseanca hc (04:20-04:21) 3Dedulesti (04:28-04:29) 4Ianca Sat hc (04:35-04:36) 5Ianca (04:40-04:41) 6Urleasca (04:48-04:49) 7Traian Sat (04:56-04:57) 8Lacu Sarat (05:07-05:08) 9Braila (05:18-05:19) 10Baldovinesti (05:25-05:26) 11Vadeni (05:31-05:32) 12Zagna Vadeni hc (05:36-05:37) 13Barbosi (05:44-05:45) 14Filesti (05:51-05:52) 15Galati (06:06-06:06)
Regio 7363 04:10 am 1Buzau (04:10-04:10) 2Tabarasti hc (04:24-04:25) 3Tabarasti Sud hc (04:29-04:30) 4Cilibia (04:42-04:43) 5C.A.Roseti Hm (04:58-04:59) 6Vizireni hc (05:04-05:05) 7Baza I.F.F. h (05:09-05:10) 8Faurei (05:20-05:21) 9Gaiseanca hc (05:25-05:26) 10Dedulesti (05:33-05:34) 11Ianca Sat hc (05:40-05:41) 12Ianca (05:45-05:46) 13Urleasca (05:53-05:54) 14Traian Sat (06:01-06:02) 15Lacu Sarat (06:12-06:13) 16Braila (06:23-06:35) 17Baldovinesti (06:42-06:43) 18Vadeni (06:48-06:49) 19Zagna Vadeni hc (06:53-06:54) 20Barbosi (07:02-07:04) 21Filesti (07:10-07:12) 22Galati (07:25-07:25)
Regio 7365 09:55 am 1Buzau (09:55-09:55) 2Tabarasti hc (10:08-10:09) 3Tabarasti Sud hc (10:13-10:14) 4Bentu hc (10:20-10:21) 5Cilibia (10:27-10:28) 6Movila Oii hc (10:34-10:35) 7C.A.Roseti Hm (10:44-10:45) 8Vizireni hc (10:50-10:51) 9Faurei (11:04-11:06) 10Gaiseanca hc (11:11-11:12) 11Dedulesti (11:19-11:20) 12Ianca Sat hc (11:25-11:26) 13Ianca (11:30-11:31) 14Urleasca (11:38-11:39) 15Traian Sat (11:46-11:47) 16Lacu Sarat (11:56-11:57) 17Braila (12:07-12:08) 18Baldovinesti (12:14-12:15) 19Vadeni (12:20-12:21) 20Zagna Vadeni hc (12:25-12:26) 21Barbosi (12:35-12:36) 22Filesti (12:42-12:43) 23Galati (12:57-12:57)
Regio 7367 15:16 pm 1Buzau (15:16-15:16) 2Buzau Sud (15:22-15:23) 3Tabarasti hc (15:30-15:31) 4Tabarasti Sud hc (15:34-15:35) 5Bentu hc (15:41-15:42) 6Cilibia (15:48-15:49) 7Movila Oii hc (15:55-15:56) 8C.A.Roseti Hm (16:05-16:06) 9Vizireni hc (16:11-16:12) 10Baza I.F.F. h (16:16-16:17) 11Faurei (16:26-16:43) 12Gaiseanca hc (16:48-16:49) 13Dedulesti (16:56-16:57) 14Ianca Sat hc (17:03-17:04) 15Ianca (17:08-17:09) 16Urleasca (17:16-17:17) 17Traian Sat (17:24-17:25) 18Lacu Sarat (17:34-17:35) 19Braila (17:45-17:48) 20Baldovinesti (17:54-17:55) 21Vadeni (18:00-18:01) 22Zagna Vadeni hc (18:04-18:05) 23Barbosi (18:13-18:15) 24Filesti (18:21-18:22) 25Galati (18:36-18:36)
Regio 7369 18:10 pm 1Buzau (18:10-18:10) 2Buzau Sud (18:17-18:18) 3Tabarasti hc (18:25-18:26) 4Tabarasti Sud hc (18:30-18:31) 5Bentu hc (18:37-18:38) 6Cilibia (18:44-18:45) 7Movila Oii hc (18:51-18:52) 8C.A.Roseti Hm (19:01-19:02) 9Vizireni hc (19:07-19:08) 10Baza I.F.F. h (19:12-19:13) 11Faurei (19:23-19:25) 12Gaiseanca hc (19:29-19:30) 13Dedulesti (19:37-19:38) 14Ianca Sat hc (19:44-19:45) 15Ianca (19:49-19:50) 16Urleasca (19:57-19:58) 17Traian Sat (20:05-20:06) 18Lacu Sarat (20:15-20:16) 19Braila (20:26-20:28) 20Baldovinesti (20:34-20:35) 21Vadeni (20:40-20:41) 22Zagna Vadeni hc (20:45-20:46) 23Barbosi (20:53-20:54) 24Filesti (21:00-21:01) 25Galati (21:15-21:15)
Regio 7569 03:50 am 1Marasesti (03:50-03:50) 2Gral. Eremia Grigorescu (03:56-03:57) 3Cosmesti (04:02-04:03) 4Tecuci (04:14-04:15) 5Malu Alb hc (04:22-04:23) 6Barcea (04:27-04:28) 7Umbraresti Hm (04:34-04:35) 8Ivesti (04:41-04:42) 9Bucesti hc (04:47-04:48) 10Liesti (04:53-04:54) 11Serbanesti hc (04:58-04:59) 12Hanu Conachi (05:05-05:06) 13Tudor Vladimirescu hc (05:11-05:12) 14Vames (05:18-05:19) 15Piscu hc (05:23-05:24) 16Independenta (05:32-05:33) 17Vasile Alecsandri hc (05:38-05:39) 18Branistea hc (05:43-05:44) 19Serbestii Vechi hc (05:49-05:50) 20Sendreni (05:56-05:57) 21Barbosi Triaj h (06:01-06:02) 22Barbosi (06:12-06:14) 23Filesti (06:20-06:21) 24Galati (06:34-06:34)
Regio 7571 03:04 am 1Marasesti (03:04-03:04) 2Tecuci (03:26-03:27) 3Barcea (03:38-03:39) 4Umbraresti Hm (03:45-03:46) 5Ivesti (03:52-03:53) 6Bucesti hc (03:57-03:58) 7Liesti (04:02-04:03) 8Serbanesti hc (04:07-04:08) 9Hanu Conachi (04:14-04:15) 10Tudor Vladimirescu hc (04:20-04:21) 11Vames (04:27-04:28) 12Piscu hc (04:32-04:33) 13Independenta (04:41-04:42) 14Vasile Alecsandri hc (04:47-04:48) 15Branistea hc (04:52-04:53) 16Sendreni (05:01-05:02) 17Barbosi (05:14-05:15) 18Filesti (05:21-05:22) 19Galati (05:36-05:36)
Regio 7573 07:05 am 1Marasesti (07:05-07:05) 2Gral. Eremia Grigorescu (07:12-07:13) 3Cosmesti (07:18-07:19) 4Tecuci (07:30-07:31) 5Malu Alb hc (07:38-07:39) 6Barcea (07:43-07:44) 7Umbraresti Hm (07:50-07:51) 8Ivesti (07:57-07:58) 9Bucesti hc (08:03-08:04) 10Liesti (08:09-08:10) 11Serbanesti hc (08:14-08:15) 12Hanu Conachi (08:21-08:22) 13Tudor Vladimirescu hc (08:27-08:28) 14Vames (08:35-08:36) 15Piscu hc (08:41-08:42) 16Independenta (08:50-08:51) 17Vasile Alecsandri hc (08:56-08:57) 18Branistea hc (09:01-09:02) 19Sendreni (09:11-09:12) 20Barbosi (09:25-09:26) 21Filesti (09:32-09:33) 22Galati (09:47-09:47)
Regio 7575 10:57 pm 1Marasesti (10:57-10:57) 2Gral. Eremia Grigorescu (11:03-11:04) 3Cosmesti (11:09-11:10) 4Tecuci (11:21-11:22) 5Malu Alb hc (11:28-11:29) 6Barcea (11:33-11:34) 7Umbraresti Hm (11:40-11:41) 8Ivesti (11:47-11:48) 9Bucesti hc (11:53-11:54) 10Liesti (11:59-12:00) 11Serbanesti hc (12:04-12:05) 12Hanu Conachi (12:11-12:12) 13Tudor Vladimirescu hc (12:17-12:18) 14Vames (12:24-12:25) 15Piscu hc (12:29-12:30) 16Independenta (12:38-12:39) 17Vasile Alecsandri hc (12:44-12:45) 18Branistea hc (12:49-12:50) 19Sendreni (12:59-13:00) 20Barbosi Triaj h (13:03-13:04) 21Barbosi (13:13-13:14) 22Filesti (13:20-13:21) 23Galati (13:35-13:35)
Regio 7577 16:03 pm 1Marasesti (16:03-16:03) 2Gral. Eremia Grigorescu (16:10-16:11) 3Cosmesti (16:16-16:17) 4Tecuci (16:28-16:29) 5Malu Alb hc (16:35-16:36) 6Barcea (16:40-16:41) 7Umbraresti Hm (16:47-16:48) 8Ivesti (16:54-16:55) 9Bucesti hc (17:00-17:01) 10Liesti (17:06-17:07) 11Serbanesti hc (17:11-17:12) 12Hanu Conachi (17:18-17:19) 13Tudor Vladimirescu hc (17:24-17:25) 14Vames (17:31-17:32) 15Piscu hc (17:36-17:37) 16Independenta (17:44-17:45) 17Vasile Alecsandri hc (17:50-17:51) 18Branistea hc (17:55-17:56) 19Serbestii Vechi hc (18:01-18:02) 20Sendreni (18:08-18:09) 21Barbosi Triaj h (18:13-18:14) 22Barbosi (18:24-18:25) 23Filesti (18:31-18:32) 24Galati (18:45-18:45)
Regio 7579 19:00 pm 1Marasesti (19:00-19:00) 2Gral. Eremia Grigorescu (19:07-19:08) 3Cosmesti (19:13-19:14) 4Tecuci (19:25-19:26) 5Malu Alb hc (19:32-19:33) 6Barcea (19:37-19:38) 7Umbraresti Hm (19:44-19:45) 8Ivesti (19:51-19:52) 9Bucesti hc (19:57-19:58) 10Liesti (20:03-20:04) 11Serbanesti hc (20:08-20:09) 12Hanu Conachi (20:15-20:16) 13Tudor Vladimirescu hc (20:21-20:22) 14Vames (20:28-20:29) 15Piscu hc (20:33-20:34) 16Independenta (20:41-20:42) 17Vasile Alecsandri hc (20:47-20:48) 18Branistea hc (20:52-20:53) 19Serbestii Vechi hc (20:58-20:59) 20Sendreni (21:05-21:06) 21Barbosi (21:20-21:21) 22Filesti (21:27-21:28) 23Galati (21:42-21:42)
Regio 8213 05:45 am 1Constanta (05:45-05:45) 2Palas (05:52-05:53) 3Valu lui Traian (06:00-06:08) 4Murfatlar hc (06:12-06:13) 5Basarabi (06:17-06:18) 6Poarta Alba hc (06:22-06:23) 7Dorobantu (06:27-06:28) 8Castelu hc (06:31-06:32) 9Medgidia (06:39-06:49) 10Mircea Voda (06:58-06:59) 11Saligny Gr. Est (07:05-07:06) 12Cernavoda Pod (07:14-07:15) 13Dunarea Hm (07:24-07:25) 14Ovidiu (07:32-07:33) 15Ramificatia Borcea (07:41-07:42) 16Fetesti (07:47-07:52) 17Movila (08:11-08:12) 18Platonesti hc (08:20-08:21) 19Tandarei (08:29-08:30) 20Murgeanca (08:47-08:48) 21Spicu (09:02-09:03) 22Dudesti (09:18-09:19) 23Scarlatesti hc (09:29-09:30) 24Ciresu (09:38-09:39) 25Faurei (10:03-10:23) 26Gaiseanca hc (10:27-10:28) 27Dedulesti (10:35-10:36) 28Ianca Sat hc (10:42-10:43) 29Ianca (10:47-10:48) 30Urleasca (10:56-10:57) 31Traian Sat (11:04-11:05) 32Lacu Sarat (11:14-11:15) 33Braila (11:25-11:27) 34Baldovinesti (11:34-11:35) 35Vadeni (11:40-11:41) 36Zagna Vadeni hc (11:45-11:46) 37Barbosi (11:53-11:54) 38Filesti (12:00-12:01) 39Galati (12:15-12:15)
InterRegio 12591 15:40 pm 1Bucuresti Nord (15:40-15:40) 2Ploiesti Sud (16:20-16:22) 3Mizil (16:56-16:57) 4Buzau (17:31-17:33) 5Rimnicu Sarat (18:07-18:08) 6Focsani (18:47-18:49) 7Tecuci (19:39-19:41) 8Liesti (20:10-20:11) 9Barbosi (21:08-21:09) 10Galati (21:27-21:27)
InterRegio 12871 12:55 pm 1Tirgu Mures (12:55-12:55) 2Reghin (13:37-13:38) 3Deda (14:03-14:15) 4Toplita (15:08-15:09) 5Gheorghieni (15:44-15:46) 6Izvoru Muresului (16:10-16:11) 7Izvoru Oltului (16:22-16:23) 8Siculeni (16:40-16:52) 9Livezi Ciuc (17:13-17:16) 10Ghimes (17:52-17:56) 11Comanesti (18:37-18:38) 12Saline hc (19:01-19:02) 13Onesti (19:28-19:29) 14Adjud (20:06-20:15) 15Marasesti (20:41-20:51) 16Tecuci (21:14-21:15) 17Liesti (21:42-21:43) 18Barbosi (22:36-22:37) 19Galati (22:57-22:57)
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Array trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara barlad / Trenuri care sosesc in gara barlad
Rang Tren Ora plecare Traseu
Gari apropiate galati : Filesti (7 km) Barbosi (12 km) Zagna Vadeni hc (15 km) Barbosi Triaj h (15 km) Sendreni (18 km)
Gari apropiate barlad :
Alte rute : galati - Boldur H galati - Benesat galati - Alexandria galati - Ortisoara galati - Cariera Leasa hc
Alte rute : barlad - Ohaba de sub Piatra hc barlad - Balota barlad - Danesti hc barlad - Varadia hc barlad - Bircea Mica
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR