mersul trenurilor graniceri - Arad

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Arad trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara graniceri / Trenuri care sosesc in gara graniceri
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Arad trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Arad / Trenuri care sosesc in gara Arad
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterRegio 78 09:33 am 1Timisoara Nord (08:35-08:35) 2Arad (09:30-09:33 am) 3Curtici (10:01-10:01)
InterRegio 79 20:27 pm 1Curtici (19:55-19:55) 2Arad (20:24-20:27 pm) 3Timisoara Nord (21:19-21:19)
InterCity 346 01:02 am 1Bucuresti Nord (14:30-14:30) 2Ploiesti Vest (15:09-15:11) 3Cimpina (15:33-15:34) 4Sinaia (16:01-16:03) 5Predeal (16:24-16:26) 6Brasov (17:02-17:10) 7Sighisoara (19:26-19:28) 8Medias (20:00-20:02) 9Blaj (20:41-20:42) 10Alba Iulia (21:19-21:21) 11Simeria (22:20-22:28) 12Deva (22:38-22:40) 13Arad (00:58-01:02 am) 14Curtici (01:30-01:30)
InterCity 347 04:36 am 1Curtici (04:05-04:05) 2Arad (04:34-04:36 am) 3Deva (06:55-06:57) 4Simeria (07:09-07:16) 5Alba Iulia (08:12-08:14) 6Blaj (08:54-08:55) 7Medias (09:31-09:33) 8Sighisoara (10:12-10:14) 9Brasov (12:26-12:35) 10Predeal (13:06-13:08) 11Sinaia (13:27-13:29) 12Cimpina (13:58-13:59) 13Ploiesti Vest (14:23-14:25) 14Bucuresti Nord (15:05-15:05)
InterRegio 371 17:07 pm 1Timisoara Nord (16:13-16:13) 2Arad (17:07-17:07 pm)
InterRegio 372 17:30 pm 1Sibiu (11:50-11:50) 2Sebes Alba (13:19-13:20) 3Vintu de Jos (13:32-13:34) 4Simeria (14:25-14:37) 5Deva (14:47-14:49) 6Ilia (15:15-15:16) 7Radna (16:31-16:32) 8Arad (17:15-17:30 pm) 9Curtici (17:58-17:58)
InterRegio 373 12:40 pm 1Curtici (12:01-12:01) 2Arad (12:30-12:40 pm) 3Radna (13:23-13:24) 4Ilia (14:37-14:38) 5Deva (15:02-15:05) 6Simeria (15:17-15:30) 7Vintu de Jos (16:19-16:21) 8Sebes Alba (16:32-16:34) 9Sibiu (18:04-18:04)
InterRegio 374 15:33 pm 1Brasov (07:30-07:30) 2Sighisoara (09:46-09:48) 3Medias (10:20-10:22) 4Blaj (11:01-11:03) 5Alba Iulia (11:43-11:45) 6Simeria (12:44-12:53) 7Deva (13:03-13:05) 8Arad (15:31-15:33 pm) 9Curtici (16:01-16:01)
InterRegio 375 14:28 pm 1Curtici (13:57-13:57) 2Arad (14:26-14:28 pm) 3Deva (16:44-16:47) 4Simeria (16:59-17:08) 5Alba Iulia (18:05-18:07) 6Blaj (18:47-18:48) 7Medias (19:24-19:26) 8Sighisoara (20:06-20:08) 9Brasov (22:20-22:20)
InterRegio 376 11:32 pm 1Tirgu Mures (05:35-05:35) 2Ludus (06:15-06:18) 3Razboieni (06:38-06:53) 4Aiud (07:13-07:14) 5Teius (07:28-07:31) 6Alba Iulia (07:56-07:58) 7Vintu de Jos (08:08-08:09) 8Simeria (08:59-09:01) 9Deva (09:11-09:12) 10Arad (11:30-11:32 pm) 11Curtici (12:00-12:00)
InterRegio 377 18:31 pm 1Curtici (18:00-18:00) 2Arad (18:29-18:31 pm) 3Deva (20:46-20:48) 4Simeria (21:00-21:02) 5Vintu de Jos (21:51-21:52) 6Alba Iulia (22:02-22:04) 7Teius (22:30-22:33) 8Aiud (22:44-22:46) 9Razboieni (23:04-23:16) 10Ludus (23:33-23:34) 11Tirgu Mures (00:20-00:20)
InterCity 472 05:30 am 1Bucuresti Nord (19:00-19:00) 2Ploiesti Vest (19:39-19:41) 3Cimpina (20:03-20:04) 4Sinaia (20:30-20:32) 5Busteni (20:40-20:41) 6Predeal (20:56-20:58) 7Brasov (21:34-21:41) 8Sighisoara (23:57-23:59) 9Medias (00:30-00:31) 10Alba Iulia (01:48-01:50) 11Simeria (02:48-02:55) 12Deva (03:05-03:07) 13Arad (05:27-05:30 am) 14Curtici (05:58-05:58)
InterCity 473 00:30 am 1Curtici (23:58-23:58) 2Arad (00:27-00:30 am) 3Deva (02:51-02:53) 4Simeria (03:05-03:13) 5Alba Iulia (04:08-04:10) 6Medias (05:26-05:28) 7Sighisoara (06:07-06:09) 8Brasov (08:19-08:27) 9Predeal (08:59-09:01) 10Busteni (09:13-09:14) 11Sinaia (09:22-09:24) 12Cimpina (09:53-09:54) 13Ploiesti Vest (10:18-10:20) 14Bucuresti Nord (11:00-11:00)
InterCity 521 23:58 pm 1Teius (19:58-19:58) 2Alba Iulia (20:23-20:25) 3Simeria (21:24-21:26) 4Deva (21:36-21:38) 5Arad (23:58-23:58 pm)
InterCity 534 06:46 am 1Timisoara Nord (05:50-05:50) 2Arad (06:43-06:46 am) 3Sintana (07:15-07:18) 4Chisineu Cris (07:36-07:38) 5Salonta (08:13-08:15) 6Oradea (08:55-08:58) 7Alesd (09:32-09:33) 8Ciucea (10:19-10:20) 9Huedin (10:43-10:44) 10Cluj Napoca (11:29-11:29)
InterCity 535 12:07 pm 1Cluj Napoca (07:30-07:30) 2Huedin (08:18-08:19) 3Ciucea (08:41-08:42) 4Alesd (09:25-09:26) 5Oradea (10:01-10:04) 6Salonta (10:43-10:44) 7Chisineu Cris (11:18-11:19) 8Sintana (11:37-11:38) 9Arad (12:05-12:07 pm) 10Timisoara Nord (13:00-13:00)
InterCity 536 18:26 pm 1Timisoara Nord (17:28-17:28) 2Arad (18:22-18:26 pm) 3Sintana (18:55-18:56) 4Chisineu Cris (19:15-19:16) 5Salonta (19:51-19:52) 6Oradea (20:32-20:34) 7Alesd (21:07-21:08) 8Ciucea (21:49-21:50) 9Huedin (22:13-22:14) 10Cluj Napoca (22:59-22:59)
InterCity 537 22:03 pm 1Cluj Napoca (17:11-17:11) 2Huedin (17:59-18:00) 3Ciucea (18:22-18:29) 4Alesd (19:12-19:13) 5Oradea (19:51-19:53) 6Salonta (20:39-20:40) 7Chisineu Cris (21:14-21:15) 8Sintana (21:33-21:34) 9Arad (22:01-22:03 pm) 10Timisoara Nord (22:56-22:56)
InterRegio 1346 02:28 am 1Bucuresti Nord (15:35-15:35) 2Ploiesti Vest (16:14-16:16) 3Cimpina (16:39-16:40) 4Sinaia (17:06-17:08) 5Busteni (17:16-17:17) 6Azuga (17:22-17:23) 7Predeal (17:33-17:35) 8Brasov (18:11-18:21) 9Sighisoara (20:37-20:39) 10Medias (21:11-21:12) 11Blaj (21:51-21:52) 12Alba Iulia (22:32-22:34) 13Simeria (23:33-23:42) 14Deva (23:52-23:54) 15Arad (02:24-02:28 am) 16Curtici (02:58-02:58)
InterRegio 1347 03:32 am 1Curtici (03:00-03:00) 2Arad (03:29-03:32 am) 3Deva (05:47-05:49) 4Simeria (06:01-06:09) 5Alba Iulia (07:06-07:08) 6Blaj (07:48-07:50) 7Medias (08:26-08:27) 8Sighisoara (09:07-09:09) 9Brasov (11:21-11:30) 10Predeal (12:02-12:04) 11Azuga (12:12-12:13) 12Busteni (12:18-12:19) 13Sinaia (12:28-12:30) 14Cimpina (12:59-13:00) 15Ploiesti Vest (13:23-13:25) 16Bucuresti Nord (14:05-14:05)
InterRegio 1470 13:48 pm 1Giurgiu Nord (03:05-03:05) 2Videle (04:15-04:28) 3Rosiori Nord (05:08-05:10) 4Caracal (05:52-05:54) 5Craiova (06:36-06:44) 6Filiasi (07:06-07:08) 7Tirgu Jiu (08:12-08:14) 8Petrosani (09:21-09:23) 9Simeria (11:03-11:05) 10Deva (11:15-11:17) 11Arad (13:45-13:48 pm) 12Curtici (14:16-14:16)
InterRegio 1471 16:44 pm 1Curtici (16:10-16:10) 2Arad (16:39-16:44 pm) 3Deva (19:08-19:10) 4Simeria (19:23-19:26) 5Petrosani (21:08-21:13) 6Tirgu Jiu (22:20-22:30) 7Filiasi (23:33-23:34) 8Craiova (23:59-00:08) 9Caracal (00:45-00:46) 10Rosiori Nord (01:28-01:29) 11Videle (02:16-02:36) 12Giurgiu Nord (03:53-03:53)
InterRegio 1480 13:48 pm 1Giurgiu Nord (03:05-03:05) 2Videle (04:15-04:28) 3Rosiori Nord (05:08-05:10) 4Caracal (05:52-05:54) 5Craiova (06:36-06:44) 6Filiasi (07:06-07:08) 7Tirgu Jiu (08:12-08:14) 8Petrosani (09:21-09:23) 9Simeria (11:03-11:05) 10Deva (11:15-11:17) 11Arad (13:45-13:48 pm) 12Curtici (14:16-14:16)
InterRegio 1481 16:44 pm 1Curtici (16:10-16:10) 2Arad (16:39-16:44 pm) 3Deva (19:08-19:10) 4Simeria (19:23-19:26) 5Petrosani (21:08-21:13) 6Tirgu Jiu (22:20-22:30) 7Filiasi (23:33-23:34) 8Craiova (23:59-00:08) 9Caracal (00:45-00:46) 10Rosiori Nord (01:28-01:29) 11Videle (02:16-02:36) 12Giurgiu Nord (03:53-03:53)
InterRegio 1743 16:56 pm 1Timisoara Nord (15:50-15:50) 2Aradu Nou (16:38-16:42) 3Arad (16:49-16:56 pm) 4Sintana (17:26-17:29) 5Chisineu Cris (17:48-17:50) 6Ciumeghiu (18:13-18:14) 7Salonta (18:24-18:25) 8Oradea (19:10-19:13) 9Sacuieni Bihor (20:03-20:04) 10Valea lui Mihai (20:21-20:22) 11Carei (20:45-20:46) 12Satu Mare (21:15-21:18) 13Seini (21:53-21:54) 14Baia Mare (22:42-22:42)
InterRegio 1744 06:50 am 1Baia Mare (01:05-01:05) 2Seini (01:51-01:52) 3Satu Mare (02:30-02:35) 4Carei (03:05-03:06) 5Valea lui Mihai (03:31-03:32) 6Sacuieni Bihor (03:51-03:52) 7Oradea (04:38-04:42) 8Salonta (05:21-05:22) 9Ciumeghiu (05:32-05:33) 10Chisineu Cris (05:57-05:58) 11Sintana (06:16-06:18) 12Arad (06:45-06:50 am) 13Aradu Nou (06:55-06:56) 14Timisoara Nord (07:43-07:43)
InterRegio 1765 15:27 pm 1Iasi (15:27-15:27) 2Tirgu Frumos (16:02-16:03) 3Pascani (16:33-16:35) 4Dolhasca (16:50-16:52) 5Veresti (17:09-17:25) 6Suceava (17:39-17:49) 7Gura Humorului Oras (18:35-18:40) 8Frasin (18:48-18:50) 9Vama (19:00-19:01) 10Cimpulung Est (19:15-19:17) 11Cimpulung Moldovenesc (19:23-19:25) 12Pojorita (19:35-19:36) 13Mestecanis (19:57-19:58) 14Iacobeni (20:07-20:08) 15Vatra Dornei (20:27-20:29) 16Vatra Dornei Bai h (20:32-20:34) 17Lunca Ilvei (21:21-21:23) 18Ilva Mica (22:01-22:03) 19Nasaud (22:23-22:24) 20Salva (22:31-22:33) 21Beclean pe Somes (22:57-22:59) 22Dej Calatori (23:27-23:30) 23Gherla (23:44-23:45) 24Cluj Napoca (00:34-00:46) 25Cimpia Turzii (01:40-01:41) 26Razboieni (01:57-01:58) 27Aiud (02:17-02:18) 28Teius (02:32-02:36) 29Alba Iulia (02:59-03:01) 30Vintu de Jos (03:10-03:11) 31Sibot (03:30-03:31) 32Orastie (03:43-03:44) 33Simeria (04:07-04:12) 34Deva (04:22-04:25) 35Ilia (04:51-04:53) 36Savirsin (05:27-05:29) 37Radna (06:14-06:16) 38Aradu Nou (07:09-07:11) 39Timisoara Nord (08:10-08:10)
InterRegio 1766 14:53 pm 1Timisoara Nord (14:53-14:53) 2Aradu Nou (15:44-15:45) 3Radna (16:31-16:32) 4Savirsin (17:15-17:16) 5Ilia (17:48-17:49) 6Deva (18:12-18:14) 7Simeria (18:26-18:29) 8Orastie (18:46-18:47) 9Sibot (19:05-19:06) 10Vintu de Jos (19:20-19:21) 11Alba Iulia (19:30-19:32) 12Teius (19:57-20:01) 13Aiud (20:12-20:13) 14Razboieni (20:31-20:32) 15Cimpia Turzii (20:47-20:48) 16Cluj Napoca (21:42-21:54) 17Gherla (22:48-22:49) 18Dej Calatori (23:08-23:11) 19Beclean pe Somes (23:36-23:38) 20Salva (0:-00:02) 21Nasaud (00:09-00:11) 22Ilva Mica (00:33-00:35) 23Lunca Ilvei (01:09-01:10) 24Vatra Dornei Bai h (01:57-01:59) 25Vatra Dornei (02:06-02:07) 26Iacobeni (02:21-02:22) 27Mestecanis (02:32-02:33) 28Pojorita (02:54-02:55) 29Cimpulung Moldovenesc (03:04-03:05) 30Cimpulung Est (03:11-03:12) 31Vama (03:26-03:27) 32Frasin (03:38-03:39) 33Gura Humorului Oras (03:47-03:48) 34Suceava (04:36-04:48) 35Veresti (04:59-05:17) 36Dolhasca (05:32-05:34) 37Pascani (05:51-05:53) 38Tirgu Frumos (06:20-06:21) 39Iasi (07:00-07:00)
InterRegio 1821 10:13 pm 1Constanta (20:20-20:20) 2Medgidia (20:47-20:49) 3Cernavoda Pod (21:07-21:08) 4Fetesti (21:34-21:35) 5Ciulnita (22:01-22:02) 6Lehliu (22:27-22:29) 7Bucuresti Nord (23:15-23:45) 8Videle (00:31-00:33) 9Rosiori Nord (01:13-01:15) 10Draganesti Olt (01:44-01:45) 11Caracal (02:01-02:03) 12Craiova (02:46-02:55) 13Filiasi (03:19-03:20) 14Carbunesti (03:59-04:00) 15Tirgu Jiu (04:26-04:28) 16Valea Sadului (04:46-04:47) 17Petrosani (05:37-05:41) 18Subcetate (06:55-06:56) 19Calan (07:09-07:10) 20Simeria (07:27-07:29) 21Deva (07:39-07:41) 22Ilia (08:07-08:09) 23Savirsin (08:43-08:45) 24Radna (09:29-09:31) 25Arad (10:13-10:13 pm)
InterRegio 1833 20:46 pm 1Iasi (06:07-06:07) 2Tirgu Frumos (06:42-06:43) 3Pascani (07:13-07:15) 4Dolhasca (07:30-07:32) 5Veresti (07:49-07:51) 6Suceava (08:05-08:16) 7Gura Humorului Oras (09:02-09:04) 8Frasin (09:12-09:13) 9Vama (09:23-09:24) 10Cimpulung Est (09:38-09:41) 11Cimpulung Moldovenesc (09:47-09:49) 12Pojorita (09:59-10:00) 13Mestecanis (10:21-10:22) 14Iacobeni (10:31-10:32) 15Vatra Dornei (10:51-10:53) 16Vatra Dornei Bai h (10:56-10:58) 17Floreni (11:12-11:13) 18Lunca Ilvei (11:47-11:49) 19Ilva Mica (12:27-12:28) 20Nasaud (12:48-12:49) 21Salva (12:56-12:57) 22Beclean pe Somes (13:21-13:22) 23Dej Calatori (13:50-13:52) 24Gherla (14:06-14:07) 25Cluj Napoca (14:56-15:12) 26Aghires (15:39-15:40) 27Huedin (16:07-16:08) 28Ciucea (16:32-16:33) 29Alesd (17:17-17:18) 30Oradea (17:51-18:13) 31Salonta (18:53-18:54) 32Ciumeghiu (19:05-19:06) 33Chisineu Cris (19:44-19:45) 34Sintana (20:06-20:08) 35Arad (20:36-20:46 pm) 36Aradu Nou (20:53-20:54) 37Timisoara Nord (21:46-21:46)
InterRegio 1834 07:48 am 1Timisoara Nord (06:21-06:21) 2Aradu Nou (07:25-07:26) 3Arad (07:32-07:48 am) 4Sintana (08:18-08:20) 5Chisineu Cris (08:39-08:41) 6Ciumeghiu (09:06-09:07) 7Salonta (09:17-09:18) 8Oradea (09:58-10:00) 9Alesd (10:33-10:34) 10Ciucea (11:18-11:19) 11Huedin (11:42-11:43) 12Aghires (12:07-12:08) 13Cluj Napoca (12:34-12:46) 14Gherla (13:41-13:42) 15Dej Calatori (14:01-14:03) 16Beclean pe Somes (14:27-14:28) 17Salva (14:50-14:51) 18Nasaud (14:58-14:59) 19Ilva Mica (15:21-15:23) 20Lunca Ilvei (15:57-15:58) 21Floreni (16:33-16:34) 22Vatra Dornei Bai h (16:48-16:50) 23Vatra Dornei (16:57-16:58) 24Iacobeni (17:12-17:13) 25Mestecanis (17:23-17:24) 26Pojorita (17:45-17:46) 27Cimpulung Moldovenesc (17:55-17:57) 28Cimpulung Est (18:03-18:04) 29Vama (18:17-18:18) 30Frasin (18:29-18:30) 31Gura Humorului Oras (18:38-18:39) 32Suceava (19:26-19:36) 33Veresti (19:46-19:48) 34Dolhasca (20:03-20:05) 35Pascani (20:22-20:24) 36Tirgu Frumos (20:51-20:52) 37Iasi (21:31-21:31)
InterRegio 1843 21:54 pm 1Timisoara Nord (21:54-21:54) 2Aradu Nou (22:50-22:53) 3Radna (23:38-23:39) 4Savirsin (00:22-00:23) 5Ilia (00:56-00:57) 6Deva (01:21-01:22) 7Simeria (01:34-01:36) 8Orastie (01:53-01:54) 9Sibot (02:12-02:13) 10Vintu de Jos (02:27-02:28) 11Alba Iulia (02:37-02:39) 12Teius (03:04-03:06) 13Aiud (03:16-03:17) 14Razboieni (03:35-03:36) 15Cimpia Turzii (03:51-03:52) 16Cluj Napoca (04:46-04:58) 17Apahida (05:11-05:12) 18Gherla (05:55-05:56) 19Dej Calatori (06:15-06:20) 20Beclean pe Somes (06:45-06:45)
InterRegio 1844 21:04 pm 1Beclean pe Somes (21:04-21:04) 2Dej Calatori (21:33-21:41) 3Gherla (21:55-21:57) 4Cluj Napoca (22:45-22:57) 5Cimpia Turzii (23:51-23:53) 6Razboieni (00:09-00:11) 7Aiud (00:30-00:31) 8Teius (00:45-00:47) 9Alba Iulia (01:10-01:12) 10Vintu de Jos (01:21-01:22) 11Sibot (01:41-01:42) 12Orastie (01:53-01:55) 13Simeria (02:18-02:20) 14Deva (02:30-02:32) 15Ilia (02:58-02:59) 16Savirsin (03:33-03:34) 17Radna (04:18-04:20) 18Aradu Nou (05:09-05:12) 19Timisoara Nord (06:13-06:13)
InterRegio 1930 19:48 pm 1Oradea (17:16-17:16) 2Salonta (17:58-17:59) 3Ciumeghiu (18:09-18:17) 4Chisineu Cris (18:42-18:43) 5Nadab (18:49-18:50) 6Sintana (19:18-19:19) 7Arad (19:46-19:48 pm) 8Aradu Nou (19:55-19:56) 9Timisoara Nord (20:45-20:45)
InterRegio 1931 09:07 am 1Timisoara Nord (07:53-07:53) 2Aradu Nou (08:50-08:55) 3Arad (09:02-09:07 am) 4Sintana (09:37-09:39) 5Nadab (09:55-09:56) 6Chisineu Cris (10:01-10:02) 7Ciumeghiu (10:27-10:28) 8Salonta (10:39-10:45) 9Oradea (11:25-11:25)
Regio 2027 15:20 pm 1Timisoara Nord (14:06-14:06) 2Ronat Triaj Gr. D (14:16-14:17) 3Sinandrei (14:23-14:24) 4Baile Calacea (14:30-14:31) 5Ortisoara (14:41-14:42) 6Vinga (14:47-14:48) 7Sag Hm (14:56-14:57) 8Valea Viilor Hm (15:06-15:07) 9Aradu Nou (15:12-15:13) 10Arad (15:20-15:20 pm)
Regio 2028 05:54 am 1Arad (05:54-05:54 am) 2Aradu Nou (06:01-06:02) 3Valea Viilor Hm (06:06-06:07) 4Sag Hm (06:14-06:25) 5Vinga (06:36-06:37) 6Ortisoara (06:42-06:47) 7Baile Calacea (06:57-06:58) 8Sinandrei (07:04-07:05) 9Ronat Triaj Gr. D (07:11-07:12) 10Timisoara Nord (07:22-07:22)
Regio 2031 10:05 pm 1Teius (04:38-04:38) 2Coslariu (04:43-04:44) 3Sintimbru hc (04:50-04:51) 4Sintimbru (04:53-04:54) 5Barabant (04:59-05:00) 6Alba Iulia (05:05-05:07) 7Vintu de Jos (05:16-05:17) 8Blandiana Hm (05:25-05:26) 9Tartaria hc (05:30-05:31) 10Balomiru de Cimp hc (05:34-05:35) 11Sibot (05:41-05:43) 12Aurel Vlaicu Hm (05:49-05:50) 13Geoagiu hc (05:53-05:54) 14Orastie (05:58-06:00) 15Pricaz hc (06:03-06:04) 16Turdas (06:10-06:11) 17Simeria Veche hc (06:15-06:16) 18Simeria (06:25-06:27) 19Deva (06:36-06:38) 20Mintia (06:46-06:47) 21Mintia h (06:50-06:51) 22Vetel h (06:54-06:55) 23Branisca Hm (06:59-07:00) 24Bretea Muresana hc (07:06-07:07) 25Ilia (07:12-07:14) 26Gurasada Hm (07:21-07:22) 27Cimpuri Surduc Hm (07:27-07:28) 28Burjuc hc (07:32-07:33) 29Zam (07:40-07:41) 30Petris pe Mures hc (07:45-07:46) 31Ilteu (07:50-07:51) 32Toc hc (07:54-07:55) 33Savirsin (08:02-08:05) 34Varadia hc (08:11-08:12) 35Varadia (08:18-08:19) 36Valea Muresului hc (08:23-08:24) 37Batuta (08:29-08:30) 38Capruta hc (08:34-08:35) 39Birzava (08:38-08:39) 40Nadas h (08:44-08:45) 41Conop (08:50-08:51) 42Corfeni hc (08:55-08:56) 43Milova (09:01-09:02) 44Radna (09:12-09:14) 45Paulis (09:20-09:21) 46Paulis hc (09:25-09:26) 47Ghioroc (09:31-09:32) 48Cicir (09:42-09:43) 49Glogovat (09:54-09:55) 50Arad (10:05-10:05 pm)
Regio 2039 06:42 am 1Simeria (03:20-03:20) 2Deva (03:30-03:32) 3Mintia (03:41-03:42) 4Branisca Hm (03:50-03:51) 5Ilia (04:01-04:02) 6Gurasada Hm (04:09-04:10) 7Cimpuri Surduc Hm (04:15-04:16) 8Burjuc hc (04:19-04:20) 9Zam (04:27-04:28) 10Petris pe Mures hc (04:31-04:32) 11Ilteu (04:36-04:37) 12Toc hc (04:39-04:40) 13Savirsin (04:47-04:48) 14Varadia hc (04:53-04:54) 15Varadia (05:00-05:01) 16Valea Muresului hc (05:04-05:05) 17Batuta (05:10-05:11) 18Capruta hc (05:14-05:15) 19Birzava (05:18-05:19) 20Nadas h (05:23-05:24) 21Conop (05:29-05:30) 22Corfeni hc (05:33-05:34) 23Milova (05:40-05:41) 24Radna (05:50-05:51) 25Paulis (05:58-05:59) 26Paulis hc (06:02-06:03) 27Ghioroc (06:07-06:08) 28Cicir (06:17-06:18) 29Glogovat (06:30-06:31) 30Arad (06:42-06:42 am)
Regio 2041 08:26 am 1Simeria (05:00-05:00) 2Deva (05:10-05:12) 3Mintia (05:21-05:22) 4Branisca Hm (05:30-05:31) 5Ilia (05:41-05:42) 6Gurasada Hm (05:49-05:50) 7Cimpuri Surduc Hm (05:55-05:56) 8Burjuc hc (05:59-06:00) 9Zam (06:07-06:08) 10Petris pe Mures hc (06:12-06:13) 11Ilteu (06:17-06:18) 12Toc hc (06:20-06:21) 13Savirsin (06:28-06:29) 14Varadia hc (06:35-06:36) 15Varadia (06:42-06:43) 16Valea Muresului hc (06:47-06:48) 17Batuta (06:53-06:54) 18Capruta hc (06:58-06:59) 19Birzava (07:02-07:03) 20Nadas h (07:07-07:08) 21Conop (07:13-07:14) 22Corfeni hc (07:17-07:18) 23Milova (07:24-07:25) 24Radna (07:34-07:35) 25Paulis (07:42-07:43) 26Paulis hc (07:46-07:47) 27Ghioroc (07:51-07:52) 28Cicir (08:01-08:02) 29Glogovat (08:14-08:15) 30Arad (08:26-08:26 am)
Regio 2043 15:52 pm 1Simeria (12:28-12:28) 2Saulesti h (12:31-12:32) 3Deva (12:38-12:40) 4Mintia (12:49-12:50) 5Vetel h (12:54-12:55) 6Branisca Hm (12:59-13:00) 7Bretea Muresana hc (13:05-13:06) 8Ilia (13:11-13:12) 9Gurasada Hm (13:19-13:20) 10Cimpuri Surduc Hm (13:25-13:26) 11Burjuc hc (13:29-13:30) 12Zam (13:37-13:38) 13Petris pe Mures hc (13:41-13:42) 14Ilteu (13:46-13:47) 15Toc hc (13:49-13:50) 16Savirsin (13:57-14:05) 17Varadia hc (14:10-14:11) 18Varadia (14:17-14:18) 19Valea Muresului hc (14:21-14:22) 20Batuta (14:26-14:27) 21Capruta hc (14:30-14:31) 22Birzava (14:34-14:35) 23Nadas h (14:39-14:40) 24Conop (14:44-14:45) 25Corfeni hc (14:48-14:49) 26Milova (14:54-14:55) 27Radna (15:03-15:04) 28Paulis (15:11-15:12) 29Paulis hc (15:15-15:16) 30Ghioroc (15:20-15:21) 31Cicir (15:30-15:31) 32Glogovat (15:41-15:42) 33Arad (15:52-15:52 pm)
Regio 2045 18:59 pm 1Simeria (15:32-15:32) 2Saulesti h (15:35-15:36) 3Deva (15:42-15:44) 4Mintia (15:53-15:54) 5Mintia h (15:56-15:57) 6Vetel h (15:59-16:00) 7Branisca Hm (16:04-16:05) 8Bretea Muresana hc (16:10-16:11) 9Ilia (16:16-16:17) 10Gurasada Hm (16:24-16:25) 11Cimpuri Surduc Hm (16:30-16:31) 12Burjuc hc (16:34-16:35) 13Zam (16:42-16:43) 14Petris pe Mures hc (16:46-16:47) 15Ilteu (16:51-16:52) 16Toc hc (16:54-16:55) 17Savirsin (17:02-17:03) 18Varadia hc (17:09-17:10) 19Varadia (17:16-17:17) 20Valea Muresului hc (17:20-17:21) 21Batuta (17:26-17:27) 22Capruta hc (17:31-17:32) 23Birzava (17:35-17:36) 24Nadas h (17:40-17:41) 25Conop (17:46-17:47) 26Corfeni hc (17:51-17:52) 27Milova (17:58-17:59) 28Radna (18:08-18:09) 29Paulis (18:16-18:17) 30Paulis hc (18:20-18:21) 31Ghioroc (18:25-18:26) 32Cicir (18:35-18:36) 33Glogovat (18:48-18:49) 34Arad (18:59-18:59 pm)
Regio 2047 23:02 pm 1Simeria (19:30-19:30) 2Saulesti h (19:33-19:34) 3Deva (19:40-19:41) 4Mintia (19:50-19:51) 5Mintia h (19:54-19:55) 6Vetel h (19:58-19:59) 7Branisca Hm (20:03-20:04) 8Bretea Muresana hc (20:10-20:11) 9Ilia (20:16-20:17) 10Gurasada Hm (20:24-20:25) 11Cimpuri Surduc Hm (20:30-20:31) 12Burjuc hc (20:34-20:35) 13Zam (20:42-20:43) 14Petris pe Mures hc (20:46-20:47) 15Ilteu (20:51-20:52) 16Toc hc (20:54-20:55) 17Savirsin (21:02-21:03) 18Varadia hc (21:09-21:10) 19Varadia (21:16-21:17) 20Valea Muresului hc (21:21-21:22) 21Batuta (21:27-21:28) 22Capruta hc (21:32-21:33) 23Birzava (21:36-21:37) 24Nadas h (21:42-21:43) 25Conop (21:48-21:49) 26Corfeni hc (21:53-21:54) 27Milova (22:00-22:01) 28Radna (22:10-22:11) 29Paulis (22:18-22:19) 30Paulis hc (22:23-22:24) 31Ghioroc (22:28-22:29) 32Cicir (22:38-22:39) 33Glogovat (22:51-22:52) 34Arad (23:02-23:02 pm)
Regio 2202 06:12 am 1Curtici (05:42-05:42) 2Sofronea (05:54-05:55) 3Arad (06:12-06:12 am)
Regio 2204 07:30 am 1Curtici (07:00-07:00) 2Sofronea (07:12-07:13) 3Arad (07:30-07:30 am)
Regio 2206 08:54 am 1Curtici (08:24-08:24) 2Sofronea (08:36-08:37) 3Arad (08:54-08:54 am)
Regio 2208 14:00 pm 1Curtici (13:30-13:30) 2Sofronea (13:42-13:43) 3Arad (14:00-14:00 pm)
Regio 2210 15:51 pm 1Curtici (15:21-15:21) 2Sofronea (15:33-15:34) 3Arad (15:51-15:51 pm)
Regio 2212 18:06 pm 1Curtici (17:36-17:36) 2Sofronea (17:48-17:49) 3Arad (18:06-18:06 pm)
Regio 2214 19:43 pm 1Curtici (19:13-19:13) 2Sofronea (19:25-19:26) 3Arad (19:43-19:43 pm)
Regio 2216 22:15 pm 1Curtici (21:45-21:45) 2Sofronea (21:57-21:58) 3Arad (22:15-22:15 pm)
Regio 2371 06:10 am 1Radna (05:18-05:18) 2Paulis (05:25-05:26) 3Paulis hc (05:30-05:31) 4Ghioroc (05:35-05:36) 5Cicir (05:45-05:46) 6Glogovat (05:58-05:59) 7Arad (06:10-06:10 am)
Regio 2601 05:49 am 1Timisoara Nord (04:27-04:27) 2Sinandrei (04:44-04:45) 3Baile Calacea (04:51-04:52) 4Ortisoara (05:02-05:03) 5Vinga (05:08-05:13) 6Sag Hm (05:21-05:25) 7Valea Viilor Hm (05:35-05:36) 8Aradu Nou (05:41-05:42) 9Arad (05:49-05:49 am)
Regio 2602 04:39 am 1Arad (04:39-04:39 am) 2Aradu Nou (04:46-04:47) 3Valea Viilor Hm (04:51-04:52) 4Sag Hm (04:59-05:00) 5Vinga (05:11-05:12) 6Ortisoara (05:17-05:18) 7Baile Calacea (05:28-05:29) 8Sinandrei (05:35-05:36) 9Ronat Triaj Gr. D (05:42-05:43) 10Timisoara Nord (05:55-05:55)
Regio 2603 09:44 am 1Timisoara Nord (08:21-08:21) 2Ronat Triaj Gr. D (08:30-08:31) 3Sinandrei (08:37-08:38) 4Baile Calacea (08:44-08:55) 5Ortisoara (09:05-09:06) 6Vinga (09:11-09:12) 7Sag Hm (09:20-09:21) 8Valea Viilor Hm (09:30-09:31) 9Aradu Nou (09:36-09:37) 10Arad (09:44-09:44 am)
Regio 2604 13:24 pm 1Arad (13:24-13:24 pm) 2Aradu Nou (13:31-13:32) 3Valea Viilor Hm (13:36-13:37) 4Sag Hm (13:44-13:45) 5Vinga (13:56-13:57) 6Ortisoara (14:02-14:03) 7Baile Calacea (14:13-14:14) 8Sinandrei (14:20-14:29) 9Ronat Triaj Gr. D (14:35-14:36) 10Timisoara Nord (14:46-14:46)
Regio 2605 17:34 pm 1Timisoara Nord (16:15-16:15) 2Ronat Triaj Gr. D (16:26-16:27) 3Sinandrei (16:33-16:34) 4Baile Calacea (16:40-16:41) 5Ortisoara (16:51-16:52) 6Vinga (16:57-17:02) 7Sag Hm (17:10-17:11) 8Valea Viilor Hm (17:20-17:21) 9Aradu Nou (17:26-17:27) 10Arad (17:34-17:34 pm)
Regio 2606 14:33 pm 1Arad (14:33-14:33 pm) 2Aradu Nou (14:40-14:41) 3Valea Viilor Hm (14:45-14:46) 4Sag Hm (14:53-14:58) 5Vinga (15:09-15:10) 6Ortisoara (15:15-15:19) 7Baile Calacea (15:29-15:30) 8Sinandrei (15:36-15:37) 9Ronat Triaj Gr. D (15:43-15:44) 10Timisoara Nord (15:57-15:57)
Regio 2608 16:15 pm 1Arad (16:15-16:15 pm) 2Aradu Nou (16:22-16:23) 3Valea Viilor Hm (16:29-16:35) 4Sag Hm (16:44-16:50) 5Vinga (17:00-17:01) 6Ortisoara (17:06-17:07) 7Baile Calacea (17:17-17:18) 8Sinandrei (17:24-17:25) 9Ronat Triaj Gr. D (17:31-17:35) 10Timisoara Nord (17:47-17:47)
Regio 2610 17:55 pm 1Arad (17:55-17:55 pm) 2Aradu Nou (18:02-18:03) 3Valea Viilor Hm (18:08-18:13) 4Sag Hm (18:20-18:21) 5Vinga (18:32-18:33) 6Ortisoara (18:38-18:39) 7Baile Calacea (18:49-18:50) 8Sinandrei (18:56-18:57) 9Ronat Triaj Gr. D (19:03-19:04) 10Timisoara Nord (19:14-19:14)
Regio 2611 21:29 pm 1Timisoara Nord (20:03-20:03) 2Ronat Triaj Gr. D (20:12-20:13) 3Sinandrei (20:19-20:20) 4Baile Calacea (20:26-20:31) 5Ortisoara (20:41-20:42) 6Vinga (20:47-20:52) 7Sag Hm (21:00-21:06) 8Valea Viilor Hm (21:15-21:16) 9Aradu Nou (21:21-21:22) 10Arad (21:29-21:29 pm)
Regio 2613 01:40 am 1Timisoara Nord (00:25-00:25) 2Ronat Triaj Gr. D (00:35-00:36) 3Sinandrei (00:42-00:43) 4Baile Calacea (00:49-00:50) 5Ortisoara (01:00-01:01) 6Vinga (01:06-01:07) 7Sag Hm (01:15-01:16) 8Valea Viilor Hm (01:26-01:27) 9Aradu Nou (01:32-01:33) 10Arad (01:40-01:40 am)
Regio 2614 23:10 pm 1Arad (23:10-23:10 pm) 2Aradu Nou (23:17-23:18) 3Valea Viilor Hm (23:22-23:23) 4Sag Hm (23:30-23:31) 5Vinga (23:42-23:43) 6Ortisoara (23:48-23:49) 7Baile Calacea (23:59-0:) 8Sinandrei (00:06-00:07) 9Ronat Triaj Gr. D (00:13-00:14) 10Timisoara Nord (00:23-00:23)
Regio 2705 13:53 pm 1Petrosani (07:40-07:40) 2Petrosani Triaj h (07:45-07:46) 3Pestera Bolii h. (07:51-07:52) 4Banita (08:01-08:02) 5Merisor (08:14-08:15) 6Crivadia (08:25-08:26) 7Baru Mare hc (08:33-08:34) 8Baru Mare (08:42-08:43) 9Livadia hc (08:47-08:48) 10Ponor hc (08:50-08:51) 11Pui (08:57-08:58) 12Rusor hc (09:04-09:05) 13Baesti (09:08-09:09) 14Ohaba de sub Piatra hc (09:11-09:12) 15Ciopea h (09:14-09:15) 16Subcetate (09:22-09:23) 17Covragiu h (09:26-09:27) 18Plopi h (09:29-09:30) 19Bretea Streiului (09:33-09:34) 20Maceu hc (09:36-09:37) 21Rusi hc (09:39-09:40) 22Calan (09:44-09:45) 23Calan Bai (09:51-09:52) 24Batiz hc (09:54-09:55) 25Bacia Hm (09:58-09:59) 26Bacia hc (10:01-10:02) 27Simeria Triaj (10:05-10:06) 28Simeria (10:11-10:21) 29Saulesti h (10:25-10:26) 30Deva (10:32-10:33) 31Mintia (10:42-10:43) 32Vetel h (10:47-10:48) 33Branisca Hm (10:52-10:53) 34Bretea Muresana hc (10:58-10:59) 35Ilia (11:04-11:05) 36Gurasada Hm (11:12-11:13) 37Cimpuri Surduc Hm (11:18-11:19) 38Burjuc hc (11:22-11:23) 39Zam (11:30-11:31) 40Petris pe Mures hc (11:34-11:35) 41Ilteu (11:39-11:40) 42Toc hc (11:42-11:43) 43Savirsin (11:50-11:51) 44Varadia hc (11:56-11:57) 45Varadia (12:03-12:04) 46Valea Muresului hc (12:07-12:08) 47Batuta (12:13-12:14) 48Capruta hc (12:17-12:18) 49Birzava (12:21-12:22) 50Nadas h (12:26-12:27) 51Conop (12:32-12:33) 52Corfeni hc (12:36-12:37) 53Milova (12:43-12:52) 54Radna (13:01-13:02) 55Paulis (13:09-13:10) 56Paulis hc (13:13-13:14) 57Ghioroc (13:18-13:19) 58Cicir (13:28-13:29) 59Glogovat (13:41-13:42) 60Arad (13:53-13:53 pm)
Regio 3112 07:50 am 1Oradea (05:07-05:07) 2Oradea Vest (05:14-05:15) 3Les Bihor Hm (05:26-05:27) 4Cefa (05:38-05:39) 5Madaras Bihor hc (05:48-05:49) 6Salonta (05:54-05:55) 7Ciumeghiu (06:06-06:07) 8Boiu Bihor hc (06:11-06:12) 9Tamasda (06:16-06:17) 10Zerind (06:23-06:24) 11Chisineu Cris (06:36-06:37) 12Nadab (06:42-06:43) 13Simand (06:50-06:51) 14Comlaus hc (06:57-06:58) 15Sintana (07:02-07:03) 16Zimandu Nou hc (07:16-07:17) 17Utvinis hc (07:20-07:21) 18Utvinisu Nou Hm (07:25-07:26) 19Arad (07:37-07:50 am) 20Aradu Nou (07:57-07:58) 21Valea Viilor Hm (08:03-08:04) 22Sag Hm (08:11-08:12) 23Vinga (08:22-08:32) 24Ortisoara (08:37-08:38) 25Baile Calacea (08:48-08:52) 26Sinandrei (08:58-08:59) 27Ronat Triaj Gr. D (09:05-09:06) 28Timisoara Nord (09:16-09:16)
Regio 3113 07:06 am 1Timisoara Nord (05:12-05:12) 2Ronat Triaj Gr. D (05:23-05:24) 3Sinandrei (05:30-05:38) 4Baile Calacea (05:44-05:50) 5Ortisoara (06:00-06:01) 6Vinga (06:07-06:08) 7Sag Hm (06:17-06:18) 8Valea Viilor Hm (06:27-06:28) 9Aradu Nou (06:33-06:42) 10Arad (06:49-07:06 am) 11Utvinisu Nou Hm (07:17-07:18) 12Utvinis hc (07:22-07:23) 13Zimandu Nou hc (07:27-07:28) 14Sintana (07:40-07:41) 15Comlaus hc (07:44-07:45) 16Simand (07:52-07:53) 17Nadab (08:01-08:02) 18Chisineu Cris (08:08-08:09) 19Zerind (08:16-08:17) 20Tamasda (08:22-08:23) 21Boiu Bihor hc (08:27-08:28) 22Ciumeghiu (08:39-08:40) 23Salonta (08:51-08:53) 24Madaras Bihor hc (08:59-09:00) 25Cefa (09:11-09:12) 26Les Bihor Hm (09:24-09:30) 27Oradea Vest (09:42-09:43) 28Oradea (09:51-09:51)
Regio 3114 10:54 pm 1Oradea (07:52-07:52) 2Oradea Vest (07:59-08:00) 3Les Bihor Hm (08:11-08:12) 4Cefa (08:23-08:28) 5Madaras Bihor hc (08:39-08:40) 6Salonta (08:47-08:52) 7Ciumeghiu (09:03-09:10) 8Boiu Bihor hc (09:14-09:15) 9Tamasda (09:19-09:20) 10Zerind (09:26-09:27) 11Chisineu Cris (09:39-09:40) 12Nadab (09:45-09:59) 13Simand (10:06-10:07) 14Comlaus hc (10:13-10:14) 15Sintana (10:18-10:19) 16Zimandu Nou hc (10:33-10:34) 17Utvinis hc (10:37-10:38) 18Utvinisu Nou Hm (10:42-10:43) 19Arad (10:54-10:54 pm)
Regio 3115 14:26 pm 1Timisoara Nord (12:45-12:45) 2Ronat Triaj Gr. D (12:56-12:57) 3Sinandrei (13:03-13:04) 4Baile Calacea (13:10-13:11) 5Ortisoara (13:21-13:26) 6Vinga (13:31-13:32) 7Sag Hm (13:40-13:46) 8Valea Viilor Hm (13:56-13:57) 9Aradu Nou (14:04-14:05) 10Arad (14:12-14:26 pm) 11Utvinisu Nou Hm (14:37-14:38) 12Utvinis hc (14:43-14:44) 13Zimandu Nou hc (14:49-14:50) 14Sintana (15:02-15:07) 15Comlaus hc (15:11-15:12) 16Simand (15:19-15:20) 17Nadab (15:25-15:26) 18Chisineu Cris (15:31-15:32) 19Zerind (15:39-15:40) 20Tamasda (15:46-15:47) 21Boiu Bihor hc (15:51-15:52) 22Ciumeghiu (16:03-16:04) 23Salonta (16:15-16:21) 24Madaras Bihor hc (16:26-16:27) 25Cefa (16:37-16:38) 26Les Bihor Hm (16:48-16:49) 27Oradea Vest (17:01-17:02) 28Oradea (17:10-17:10)
Regio 3116 19:06 pm 1Oradea (15:58-15:58) 2Oradea Vest (16:06-16:07) 3Les Bihor Hm (16:19-16:20) 4Cefa (16:32-16:39) 5Madaras Bihor hc (16:50-16:51) 6Salonta (16:57-16:58) 7Ciumeghiu (17:09-17:10) 8Boiu Bihor hc (17:13-17:14) 9Tamasda (17:18-17:19) 10Zerind (17:24-17:33) 11Chisineu Cris (17:45-17:54) 12Nadab (17:59-18:00) 13Simand (18:07-18:08) 14Comlaus hc (18:15-18:16) 15Sintana (18:20-18:21) 16Zimandu Nou hc (18:35-18:36) 17Utvinis hc (18:39-18:40) 18Utvinisu Nou Hm (18:44-18:45) 19Arad (18:56-19:06 pm) 20Aradu Nou (19:13-19:14) 21Valea Viilor Hm (19:18-19:19) 22Sag Hm (19:26-19:27) 23Vinga (19:38-19:39) 24Ortisoara (19:44-19:45) 25Baile Calacea (19:55-19:56) 26Sinandrei (20:02-20:03) 27Ronat Triaj Gr. D (20:09-20:14) 28Timisoara Nord (20:24-20:24)
Regio 3117 19:06 pm 1Timisoara Nord (17:16-17:16) 2Ronat Triaj Gr. D (17:28-17:37) 3Sinandrei (17:43-17:44) 4Baile Calacea (17:50-17:51) 5Ortisoara (18:01-18:02) 6Vinga (18:07-18:08) 7Sag Hm (18:16-18:22) 8Valea Viilor Hm (18:32-18:33) 9Aradu Nou (18:38-18:40) 10Arad (18:47-19:06 pm) 11Utvinisu Nou Hm (19:17-19:18) 12Utvinis hc (19:22-19:23) 13Zimandu Nou hc (19:27-19:28) 14Sintana (19:40-19:41) 15Comlaus hc (19:44-19:45) 16Simand (19:52-20:02) 17Nadab (20:09-20:10) 18Chisineu Cris (20:15-20:16) 19Zerind (20:23-20:24) 20Tamasda (20:29-20:30) 21Boiu Bihor hc (20:34-20:35) 22Ciumeghiu (20:46-20:52) 23Salonta (21:04-21:10) 24Madaras Bihor hc (21:15-21:16) 25Cefa (21:27-21:28) 26Les Bihor Hm (21:39-21:40) 27Oradea Vest (21:52-21:53) 28Oradea (22:01-22:01)
Regio 3118 22:57 pm 1Oradea (20:11-20:11) 2Oradea Vest (20:19-20:26) 3Les Bihor Hm (20:38-20:39) 4Cefa (20:50-20:51) 5Madaras Bihor hc (21:01-21:02) 6Salonta (21:08-21:09) 7Ciumeghiu (21:20-21:21) 8Boiu Bihor hc (21:26-21:27) 9Tamasda (21:32-21:33) 10Zerind (21:39-21:40) 11Chisineu Cris (21:52-21:53) 12Nadab (21:58-21:59) 13Simand (22:06-22:07) 14Comlaus hc (22:14-22:15) 15Sintana (22:19-22:21) 16Zimandu Nou hc (22:35-22:36) 17Utvinis hc (22:40-22:41) 18Utvinisu Nou Hm (22:45-22:46) 19Arad (22:57-22:57 pm)
Regio 3728 05:49 am 1Nadab (04:56-04:56) 2Simand (05:02-05:03) 3Comlaus hc (05:09-05:10) 4Sintana (05:14-05:15) 5Zimandu Nou hc (05:29-05:30) 6Utvinis hc (05:33-05:34) 7Utvinisu Nou Hm (05:37-05:38) 8Arad (05:49-05:49 am)
Regio 3730 08:43 am 1Chisineu Cris (07:20-07:20) 2Nadab (07:25-07:37) 3Simand (07:43-07:56) 4Comlaus hc (08:03-08:04) 5Sintana (08:08-08:09) 6Zimandu Nou hc (08:23-08:24) 7Utvinis hc (08:27-08:28) 8Utvinisu Nou Hm (08:31-08:32) 9Arad (08:43-08:43 am)
Regio 3744 13:19 pm 1Sintana (12:45-12:45) 2Zimandu Nou hc (12:59-13:00) 3Utvinis hc (13:03-13:04) 4Utvinisu Nou Hm (13:07-13:08) 5Arad (13:19-13:19 pm)
Regio 3746 15:41 pm 1Ciumeghiu (14:04-14:04) 2Boiu Bihor hc (14:08-14:09) 3Tamasda (14:13-14:14) 4Zerind (14:20-14:21) 5Chisineu Cris (14:32-14:41) 6Nadab (14:46-14:47) 7Simand (14:53-14:54) 8Comlaus hc (15:00-15:01) 9Sintana (15:05-15:06) 10Zimandu Nou hc (15:21-15:22) 11Utvinis hc (15:25-15:26) 12Utvinisu Nou Hm (15:29-15:30) 13Arad (15:41-15:41 pm)
Regio 3750 21:09 pm 1Chisineu Cris (19:57-19:57) 2Nadab (20:02-20:14) 3Simand (20:20-20:21) 4Comlaus hc (20:28-20:29) 5Sintana (20:33-20:34) 6Zimandu Nou hc (20:49-20:50) 7Utvinis hc (20:53-20:54) 8Utvinisu Nou Hm (20:57-20:58) 9Arad (21:09-21:09 pm)
InterRegio 12694 14:02 pm 1Timisoara Nord (14:02-14:02) 2Aradu Nou (14:53-14:55) 3Radna (15:39-15:40) 4Savirsin (16:24-16:25) 5Ilia (16:57-16:58) 6Deva (17:22-17:24) 7Simeria (17:37-17:39) 8Calan (17:55-17:56) 9Subcetate (18:14-18:15) 10Petrosani (19:26-19:28) 11Tirgu Jiu (20:41-20:42) 12Carbunesti (21:08-21:09) 13Filiasi (21:56-21:57) 14Craiova (22:22-22:30) 15Caracal (23:07-23:08) 16Rosiori Nord (23:50-23:51) 17Videle (00:37-00:38) 18Bucuresti Nord (01:25-01:25)
InterRegio 12695 22:45 pm 1Bucuresti Nord (22:45-22:45) 2Videle (23:31-23:33) 3Rosiori Nord (00:13-00:15) 4Craiova (01:43-01:52) 5Filiasi (02:16-02:17) 6Carbunesti (02:56-02:57) 7Tirgu Jiu (03:23-03:24) 8Petrosani (04:34-04:36) 9Simeria (06:16-06:20) 10Deva (06:30-06:32) 11Ilia (06:58-07:00) 12Savirsin (07:33-07:34) 13Radna (08:17-08:19) 14Aradu Nou (09:08-09:12) 15Timisoara Nord (10:08-10:08)
InterRegio 12696 21:54 pm 1Timisoara Nord (21:54-21:54) 2Aradu Nou (22:50-22:53) 3Radna (23:38-23:39) 4Savirsin (00:22-00:23) 5Ilia (00:56-00:57) 6Deva (01:21-01:22) 7Simeria (01:34-02:03) 8Petrosani (03:44-03:46) 9Tirgu Jiu (04:59-05:00) 10Carbunesti (05:26-05:28) 11Filiasi (06:08-06:10) 12Craiova (06:37-06:46) 13Rosiori Nord (08:03-08:05) 14Videle (08:51-08:53) 15Bucuresti Nord (09:40-09:40)
Gari apropiate graniceri :
Gari apropiate Arad : Aradu Nou Glogovat Utvinisu Nou Hm Sofronea Utvinis hc
Alte rute : graniceri - Oltenita graniceri - Oradea Vest graniceri - Corcova Hm graniceri - Drobeta T.Severin Mf. graniceri - Rusi hc
Alte rute : Arad - Criva h Arad - Seica Mica Arad - Denta hc Arad - Silistea Crucii hc Arad - Radaia h
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR