mersul trenurilor moinesti - Marasesti

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Marasesti trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara moinesti / Trenuri care sosesc in gara moinesti
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Marasesti trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Marasesti / Trenuri care sosesc in gara Marasesti
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterCity 551 09:36 am 1Bucuresti Nord (06:00-06:00) 2Ploiesti Sud (06:40-06:42) 3Buzau (07:48-07:50) 4Focsani (08:59-09:01) 5Marasesti (09:27-09:36 am) 6Adjud (10:02-10:04) 7Bacau (10:44-10:46) 8Roman (11:16-11:18) 9Pascani (11:49-11:51) 10Suceava (12:33-12:33)
InterCity 552 08:10 am 1Suceava (05:00-05:00) 2Pascani (05:43-05:44) 3Roman (06:10-06:12) 4Bacau (06:44-06:46) 5Adjud (07:27-07:29) 6Marasesti (07:55-08:10 am) 7Focsani (08:39-08:41) 8Buzau (09:48-09:50) 9Ploiesti Sud (10:56-10:58) 10Bucuresti Nord (11:38-11:38)
InterCity 553 20:35 pm 1Bucuresti Nord (17:00-17:00) 2Ploiesti Sud (17:40-17:42) 3Buzau (18:48-18:50) 4Focsani (19:58-20:00) 5Marasesti (20:26-20:35 pm) 6Adjud (21:01-21:03) 7Bacau (21:43-21:45) 8Roman (22:15-22:17) 9Pascani (22:48-22:50) 10Suceava (23:32-23:32)
InterCity 554 19:40 pm 1Suceava (16:30-16:30) 2Pascani (17:13-17:15) 3Roman (17:41-17:43) 4Bacau (18:15-18:17) 5Adjud (18:58-18:59) 6Marasesti (19:25-19:40 pm) 7Focsani (20:09-20:11) 8Buzau (21:20-21:22) 9Ploiesti Sud (22:28-22:30) 10Bucuresti Nord (23:10-23:10)
InterCity 562 07:48 am 1Iasi (05:00-05:00) 2Nicolina (05:04-05:06) 3Vaslui (06:01-06:02) 4Birlad (06:46-06:47) 5Tecuci Nord hc (07:25-07:26) 6Marasesti (07:48-07:48 am)
InterCity 564 19:19 pm 1Iasi (16:30-16:30) 2Nicolina (16:34-16:36) 3Vaslui (17:31-17:32) 4Birlad (18:16-18:17) 5Tecuci Nord hc (18:54-18:55) 6Marasesti (19:19-19:19 pm)
InterRegio 1551 23:47 pm 1Bucuresti Nord (20:15-20:15) 2Buftea (20:29-20:30) 3Ploiesti Sud (20:59-21:01) 4Mizil (21:35-21:36) 5Buzau (22:09-22:11) 6Rimnicu Sarat (22:44-22:45) 7Focsani (23:21-23:22) 8Marasesti (23:47-23:47 pm)
InterRegio 1653 01:12 am 1Bucuresti Nord (21:30-21:30) 2Ploiesti Sud (22:12-22:14) 3Mizil (22:48-22:49) 4Buzau (23:23-23:25) 5Rimnicu Sarat (0:-00:02) 6Focsani (00:41-00:44) 7Marasesti (01:10-01:12 am) 8Adjud (01:38-01:40) 9Bacau (02:21-02:23) 10Roman (02:53-02:55) 11Pascani (03:26-03:36) 12Dolhasca (03:51-03:53) 13Veresti (04:10-04:12) 14Suceava (04:26-04:38) 15Gura Humorului Oras (05:24-05:25) 16Frasin (05:34-05:35) 17Vama (05:45-05:47) 18Cimpulung Est (06:01-06:03) 19Cimpulung Moldovenesc (06:10-06:17) 20Pojorita (06:27-06:28) 21Mestecanis (06:50-06:51) 22Iacobeni (07:00-07:01) 23Vatra Dornei (07:19-07:20) 24Vatra Dornei Bai h (07:23-07:23)
InterRegio 1654 03:45 am 1Vatra Dornei Bai h (21:26-21:26) 2Iacobeni (21:43-21:44) 3Mestecanis (21:54-21:55) 4Pojorita (22:17-22:18) 5Cimpulung Moldovenesc (22:27-22:29) 6Cimpulung Est (22:35-22:36) 7Vama (22:50-22:55) 8Frasin (23:08-23:09) 9Gura Humorului Oras (23:18-23:20) 10Suceava (00:09-00:26) 11Veresti (00:37-00:39) 12Dolhasca (00:56-00:58) 13Pascani (01:16-01:27) 14Roman (01:54-01:57) 15Bacau (02:29-02:32) 16Adjud (03:13-03:15) 17Marasesti (03:43-03:45 am) 18Focsani (04:15-04:17) 19Rimnicu Sarat (04:58-05:00) 20Buzau (05:31-05:34) 21Mizil (06:07-06:09) 22Ploiesti Sud (06:44-06:47) 23Buftea (07:15-07:16) 24Bucuresti Nord (07:34-07:34)
InterRegio 1655 11:10 pm 1Bucuresti Nord (07:30-07:30) 2Ploiesti Sud (08:11-08:13) 3Mizil (08:47-08:48) 4Buzau (09:22-09:25) 5Rimnicu Sarat (09:59-10:00) 6Focsani (10:39-10:41) 7Marasesti (11:08-11:10 pm) 8Adjud (11:36-11:38) 9Bacau (12:18-12:18)
InterRegio 1656 17:49 pm 1Bacau (16:40-16:40) 2Adjud (17:21-17:23) 3Marasesti (17:49-17:49 pm)
InterRegio 1657 18:42 pm 1Bucuresti Nord (15:00-15:00) 2Ploiesti Sud (15:40-15:42) 3Mizil (16:16-16:17) 4Buzau (16:51-16:53) 5Rimnicu Sarat (17:26-17:27) 6Focsani (18:06-18:08) 7Marasesti (18:33-18:42 pm) 8Adjud (19:08-19:09) 9Bacau (19:49-20:04) 10Buhusi (20:28-20:29) 11Roznov (20:53-20:54) 12Piatra Neamt (21:10-21:12) 13Bicaz (21:44-21:44)
InterRegio 1658 06:09 am 1Bicaz (03:00-03:00) 2Piatra Neamt (03:30-03:31) 3Roznov (03:47-03:48) 4Buhusi (04:12-04:13) 5Bacau (04:40-04:56) 6Adjud (05:38-05:40) 7Marasesti (06:06-06:09 am) 8Focsani (06:39-06:41) 9Buzau (07:51-07:53) 10Mizil (08:25-08:26) 11Ploiesti Sud (09:01-09:04) 12Bucuresti Nord (09:46-09:46)
InterRegio 1664 18:02 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Nicolina (14:28-14:30) 3Vaslui (15:31-15:33) 4Crasna (15:47-15:48) 5Birlad (16:21-16:23) 6Tecuci Nord hc (17:13-17:15) 7Marasesti (17:42-18:02 pm) 8Focsani (18:33-18:35) 9Rimnicu Sarat (19:13-19:15) 10Buzau (19:46-19:48) 11Mizil (20:20-20:21) 12Ploiesti Sud (20:56-20:58) 13Bucuresti Nord (21:40-21:40)
InterRegio 1667 02:41 am 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:52) 5Rimnicu Sarat (01:24-01:25) 6Focsani (02:02-02:03) 7Marasesti (02:29-02:41 am) 8Tecuci Nord hc (03:05-03:06) 9Birlad (03:48-03:49) 10Crasna (04:25-04:26) 11Vaslui (04:45-04:46) 12Birnova (05:28-05:29) 13Nicolina (05:43-05:45) 14Iasi (05:52-05:52)
InterRegio 1752 16:00 pm 1Suceava (12:37-12:37) 2Veresti (12:48-13:03) 3Dolhasca (13:20-13:21) 4Pascani (13:39-13:47) 5Roman (14:14-14:16) 6Bacau (14:48-14:51) 7Adjud (15:32-15:33) 8Marasesti (15:59-16:00 pm) 9Focsani (16:30-16:32) 10Rimnicu Sarat (17:13-17:15) 11Buzau (17:46-17:48) 12Mizil (18:20-18:21) 13Ploiesti Sud (18:56-18:59) 14Bucuresti Nord (19:40-19:40)
InterRegio 1753 14:36 pm 1Bucuresti Nord (11:00-11:00) 2Ploiesti Sud (11:40-11:41) 3Mizil (12:15-12:16) 4Buzau (12:50-12:52) 5Rimnicu Sarat (13:26-13:27) 6Focsani (14:06-14:08) 7Marasesti (14:35-14:36 pm) 8Adjud (15:02-15:04) 9Bacau (15:45-15:47) 10Roman (16:17-16:18) 11Pascani (16:49-16:58) 12Dolhasca (17:13-17:14) 13Veresti (17:31-17:40) 14Suceava (17:52-17:52)
InterRegio 1754 02:17 am 1Suceava (22:50-22:50) 2Veresti (23:03-23:18) 3Dolhasca (23:36-23:37) 4Pascani (23:55-00:04) 5Roman (00:31-00:33) 6Bacau (01:05-01:07) 7Adjud (01:48-01:50) 8Marasesti (02:16-02:17 am) 9Focsani (02:47-02:49) 10Rimnicu Sarat (03:29-03:30) 11Buzau (04:01-04:03) 12Mizil (04:35-04:36) 13Ploiesti Sud (05:11-05:13) 14Bucuresti Nord (05:54-05:54)
InterRegio 1755 02:57 am 1Bucuresti Nord (23:25-23:25) 2Ploiesti Sud (00:06-00:08) 3Mizil (00:42-00:43) 4Buzau (01:17-01:19) 5Rimnicu Sarat (01:51-01:52) 6Focsani (02:30-02:31) 7Marasesti (02:56-02:57 am) 8Adjud (03:23-03:24) 9Bacau (04:05-04:07) 10Roman (04:37-04:39) 11Pascani (05:10-05:19) 12Dolhasca (05:34-05:35) 13Veresti (05:52-06:01) 14Suceava (06:13-06:13)
InterRegio 1840 10:49 pm 1Constanta (05:00-05:00) 2Medgidia (05:27-05:28) 3Fetesti (06:06-06:09) 4Faurei (07:57-07:58) 5Buzau Sud (08:48-08:49) 6Rimnicu Sarat (09:29-09:30) 7Focsani (10:09-10:11) 8Marasesti (10:37-10:49 pm) 9Adjud (11:17-11:19) 10Onesti (11:55-11:57) 11Saline hc (12:22-12:23) 12Comanesti (12:49-12:51) 13Ghimes (13:32-13:34) 14Livezi Ciuc (14:07-14:09) 15Siculeni (14:29-14:30) 16Miercurea Ciuc (14:38-14:59) 17Siculeni (15:08-15:09) 18Izvoru Oltului (15:33-15:34) 19Izvoru Muresului (15:46-15:47) 20Gheorghieni (16:06-16:08) 21Toplita (16:41-16:42) 22Deda (17:48-17:57) 23Saratel (18:51-18:54) 24Beclean pe Somes (19:17-19:19) 25Dej Calatori (19:48-20:08) 26Gilgau (20:32-20:34) 27Ileanda (20:51-20:53) 28Jibou (21:27-21:28) 29Benesat (21:46-21:47) 30Ulmeni Salaj (21:56-21:57) 31Baia Mare (22:28-22:44) 32Seini (23:30-23:31) 33Satu Mare (00:11-00:11)
InterRegio 1841 17:43 pm 1Dej Calatori (09:03-09:03) 2Beclean pe Somes (09:28-09:30) 3Saratel (09:53-09:54) 4Deda (10:46-10:47) 5Toplita (11:39-11:40) 6Gheorghieni (12:14-12:15) 7Izvoru Muresului (12:32-12:33) 8Izvoru Oltului (12:44-12:46) 9Siculeni (13:03-13:04) 10Miercurea Ciuc (13:12-13:32) 11Siculeni (13:40-13:41) 12Livezi Ciuc (14:03-14:12) 13Ghimes (14:51-14:55) 14Comanesti (15:37-15:39) 15Saline hc (16:01-16:02) 16Onesti (16:28-16:29) 17Adjud (17:07-17:09) 18Marasesti (17:35-17:43 pm) 19Focsani (18:13-18:15) 20Rimnicu Sarat (18:53-18:54) 21Faurei (20:22-20:23) 22Fetesti (21:33-21:36) 23Medgidia (22:16-22:18) 24Constanta (22:44-22:44)
InterRegio 1856 01:30 am 1Suceava Nord (22:20-22:20) 2Suceava (22:25-22:27) 3Veresti (22:38-22:40) 4Dolhasca (22:57-22:58) 5Pascani (23:16-23:18) 6Roman (23:45-23:47) 7Bacau (00:19-00:21) 8Adjud (01:02-01:04) 9Marasesti (01:30-01:30 am)
InterRegio 1861 19:21 pm 1Constanta (13:00-13:00) 2Medgidia (13:27-13:28) 3Cernavoda Pod (13:46-13:47) 4Fetesti (14:13-14:15) 5Tandarei (14:41-14:42) 6Faurei (16:04-16:06) 7Buzau (17:04-17:26) 8Rimnicu Sarat (18:01-18:02) 9Focsani (18:40-18:42) 10Marasesti (19:09-19:21 pm) 11Tecuci Nord hc (19:45-19:46) 12Birlad (20:25-20:27) 13Crasna (21:04-21:05) 14Vaslui (21:25-21:27) 15Buhaiesti (21:46-21:47) 16Birnova (22:14-22:15) 17Nicolina (22:29-22:31) 18Iasi (22:39-22:39)
InterRegio 1862 01:44 am 1Iasi (22:08-22:08) 2Nicolina (22:13-22:15) 3Birnova (22:37-22:38) 4Buhaiesti (22:58-22:59) 5Vaslui (23:22-23:24) 6Crasna (23:38-23:40) 7Birlad (00:13-00:15) 8Tecuci Nord hc (00:56-00:58) 9Marasesti (01:24-01:44 am) 10Focsani (02:14-02:16) 11Rimnicu Sarat (02:57-02:58) 12Buzau (03:29-03:49) 13Faurei (04:49-04:50) 14Tandarei (05:35-05:36) 15Platonesti hc (05:42-05:43) 16Movila (05:50-05:51) 17Fetesti (06:08-06:10) 18Cernavoda Pod (06:33-06:34) 19Medgidia (06:50-06:51) 20Palas (07:11-07:12) 21Constanta (07:20-07:20)
InterRegio 1870 07:53 am 1Galati (05:40-05:40) 2Barbosi (06:01-06:02) 3Liesti (06:48-06:49) 4Tecuci (07:17-07:18) 5Marasesti (07:41-07:53 am) 6Adjud (08:18-08:30) 7Onesti (09:03-09:05) 8Saline hc (09:29-09:30) 9Comanesti (09:57-09:59) 10Ghimes (10:38-10:39) 11Livezi Ciuc (11:15-11:17) 12Siculeni (11:37-11:57) 13Izvoru Oltului (12:13-12:14) 14Izvoru Muresului (12:27-12:34) 15Gheorghieni (12:53-12:56) 16Toplita (13:29-13:31) 17Deda (14:40-14:53) 18Reghin (15:15-15:20) 19Tirgu Mures (16:05-16:05)
InterRegio 1871 20:51 pm 1Tirgu Mures (12:55-12:55) 2Reghin (13:37-13:38) 3Deda (14:03-14:15) 4Toplita (15:08-15:09) 5Gheorghieni (15:44-15:46) 6Izvoru Muresului (16:10-16:11) 7Izvoru Oltului (16:22-16:23) 8Siculeni (16:40-16:52) 9Livezi Ciuc (17:13-17:16) 10Ghimes (17:52-17:56) 11Comanesti (18:37-18:38) 12Saline hc (19:01-19:02) 13Onesti (19:28-19:29) 14Adjud (20:06-20:15) 15Marasesti (20:41-20:51 pm) 16Tecuci (21:14-21:15) 17Liesti (21:42-21:43) 18Barbosi (22:35-22:37) 19Galati (22:57-22:57)
Regio 5005 18:20 pm 1Bucuresti Nord (13:05-13:05) 2Depoul Buc. Triaj h (13:13-13:14) 3Chitila (13:17-13:18) 4Buftea (13:25-13:31) 5Dirza hc (13:36-13:37) 6Peris (13:45-13:46) 7Scrovistea hc (13:51-13:52) 8Crivina (13:56-13:57) 9Prahova (14:01-14:02) 10Brazi (14:08-14:14) 11Ploiesti Triaj hc (14:20-14:21) 12Ploiesti Sud (14:27-14:29) 13Ploiesti Est (14:35-14:36) 14Valea Calugareasca (14:44-14:45) 15Muru hc (14:49-14:50) 16Cricov (14:53-14:54) 17Tomsani hc (14:59-15:00) 18Inotesti (15:05-15:13) 19Mizil (15:21-15:23) 20Sahateni (15:33-15:34) 21Pietroasele hc (15:41-15:42) 22Ulmeni (15:47-15:48) 23Baile Sarata Monteoru hc (15:53-15:54) 24Buzau (16:07-16:17) 25Boboc (16:29-16:30) 26Zoita Hm (16:41-16:42) 27Rimnicu Sarat (16:56-16:58) 28Voetin (17:07-17:08) 29Sihlea (17:16-17:17) 30Gugesti (17:25-17:26) 31Cotesti (17:35-17:36) 32Focsani (17:47-17:49) 33Putna Seaca (18:08-18:09) 34Marasesti (18:20-18:20 pm)
Regio 5006 07:03 am 1Adjud (06:16-06:16) 2Domnesti Tirg hc (06:23-06:24) 3Pufesti (06:28-06:29) 4Calimanesti Vrancea h (06:34-06:35) 5Padureni Putna (06:39-06:40) 6Marasesti (06:50-07:03 am) 7Putna Seaca (07:11-07:12) 8Focsani (07:33-07:34) 9Cotesti (07:44-07:45) 10Gugesti (07:54-07:55) 11Sihlea (08:04-08:05) 12Voetin (08:13-08:14) 13Rimnicu Sarat (08:25-08:26) 14Zoita Hm (08:38-08:39) 15Boboc (08:51-08:52) 16Buzau (09:06-09:31) 17Baile Sarata Monteoru hc (09:41-09:42) 18Ulmeni (09:47-09:48) 19Pietroasele hc (09:53-09:54) 20Sahateni (10:04-10:05) 21Mizil (10:12-10:26) 22Inotesti (10:34-10:35) 23Tomsani hc (10:40-10:41) 24Cricov (10:46-10:47) 25Muru hc (10:50-10:51) 26Valea Calugareasca (10:57-10:58) 27Ploiesti Est (11:06-11:07) 28Ploiesti Sud (11:14-11:19) 29Brazi (11:28-11:29) 30Prahova (11:36-11:37) 31Crivina (11:42-11:43) 32Scrovistea hc (11:47-11:48) 33Peris (11:53-11:54) 34Dirza hc (12:02-12:03) 35Buftea (12:08-12:09) 36Chitila (12:18-12:19) 37Depoul Buc. Triaj h (12:23-12:24) 38Pajura Hm (12:28-12:29) 39Bucuresti Basarab h (12:35-12:36) 40Bucuresti Basarab (12:40-12:40)
Regio 5009 10:14 pm 1Bucuresti Nord (05:10-05:10) 2Depoul Buc. Triaj h (05:17-05:18) 3Chitila (05:21-05:22) 4Buftea (05:30-05:31) 5Dirza hc (05:35-05:36) 6Peris (05:43-05:44) 7Scrovistea hc (05:49-05:50) 8Crivina (05:54-05:55) 9Prahova (06:00-06:01) 10Brazi (06:07-06:08) 11Ploiesti Triaj hc (06:14-06:15) 12Ploiesti Sud (06:21-06:27) 13Ploiesti Est (06:33-06:34) 14Valea Calugareasca (06:44-06:45) 15Muru hc (06:49-06:50) 16Cricov (06:54-06:55) 17Tomsani hc (07:00-07:01) 18Inotesti (07:06-07:13) 19Mizil (07:21-07:22) 20Sahateni (07:32-07:33) 21Pietroasele hc (07:41-07:42) 22Ulmeni (07:47-07:48) 23Baile Sarata Monteoru hc (07:53-07:54) 24Buzau (08:07-08:15) 25Boboc (08:27-08:28) 26Zoita Hm (08:39-08:40) 27Rimnicu Sarat (08:54-08:55) 28Voetin (09:03-09:04) 29Sihlea (09:12-09:13) 30Gugesti (09:21-09:22) 31Cotesti (09:31-09:32) 32Focsani (09:42-09:44) 33Putna Seaca (10:02-10:03) 34Marasesti (10:14-10:14 pm)
Regio 5011 20:47 pm 1Ploiesti Sud (17:04-17:04) 2Ploiesti Est (17:10-17:11) 3Valea Calugareasca (17:20-17:21) 4Muru hc (17:25-17:26) 5Cricov (17:29-17:30) 6Tomsani hc (17:35-17:36) 7Inotesti (17:41-17:42) 8Mizil (17:49-17:50) 9Sahateni (18:00-18:01) 10Pietroasele hc (18:08-18:09) 11Ulmeni (18:14-18:15) 12Baile Sarata Monteoru hc (18:20-18:21) 13Buzau (18:33-18:55) 14Boboc (19:06-19:07) 15Zoita Hm (19:17-19:18) 16Rimnicu Sarat (19:31-19:32) 17Voetin (19:40-19:41) 18Sihlea (19:49-19:50) 19Gugesti (19:58-19:59) 20Cotesti (20:07-20:08) 21Focsani (20:18-20:19) 22Putna Seaca (20:38-20:39) 23Marasesti (20:47-20:47 pm)
Regio 5055 08:18 am 1Ploiesti Sud (04:50-04:50) 2Ploiesti Est (04:56-04:57) 3Valea Calugareasca (05:05-05:06) 4Cricov (05:12-05:13) 5Tomsani hc (05:18-05:19) 6Inotesti (05:24-05:25) 7Mizil (05:32-05:33) 8Sahateni (05:42-05:43) 9Pietroasele hc (05:51-05:52) 10Ulmeni (05:56-05:57) 11Baile Sarata Monteoru hc (06:02-06:03) 12Buzau (06:15-06:18) 13Boboc (06:30-06:31) 14Zoita Hm (06:42-06:43) 15Rimnicu Sarat (06:57-06:58) 16Voetin (07:06-07:07) 17Sihlea (07:15-07:16) 18Gugesti (07:24-07:25) 19Cotesti (07:34-07:35) 20Focsani (07:45-07:47) 21Putna Seaca (08:06-08:07) 22Marasesti (08:18-08:18 am)
Regio 5101 06:58 am 1Buzau (05:05-05:05) 2Boboc (05:16-05:17) 3Zoita Hm (05:27-05:28) 4Rimnicu Sarat (05:42-05:43) 5Voetin (05:51-05:52) 6Sihlea (06:00-06:01) 7Gugesti (06:09-06:11) 8Cotesti (06:19-06:20) 9Focsani (06:30-06:32) 10Marasesti (06:58-06:58 am)
Regio 5103 07:36 am 1Buzau (05:40-05:40) 2Boboc (05:51-05:52) 3Zoita Hm (06:02-06:03) 4Rimnicu Sarat (06:17-06:19) 5Sihlea (06:34-06:35) 6Gugesti (06:43-06:44) 7Cotesti (06:53-06:54) 8Focsani (07:04-07:07) 9Putna Seaca (07:26-07:27) 10Marasesti (07:36-07:36 am)
Regio 5105 13:08 pm 1Buzau (11:08-11:08) 2Boboc (11:20-11:21) 3Zoita Hm (11:32-11:33) 4Rimnicu Sarat (11:47-11:48) 5Voetin (11:56-11:57) 6Sihlea (12:05-12:06) 7Gugesti (12:14-12:15) 8Cotesti (12:24-12:25) 9Focsani (12:35-12:37) 10Putna Seaca (12:56-12:57) 11Marasesti (13:08-13:08 pm)
Regio 5108 15:30 pm 1Galati (10:10-10:10) 2Filesti (10:23-10:24) 3Barbosi (10:33-10:34) 4Zagna Vadeni hc (10:37-10:38) 5Vadeni (10:42-10:43) 6Baldovinesti (10:48-10:49) 7Braila (10:57-10:58) 8Lacu Sarat (11:06-11:07) 9Traian Sat (11:16-11:17) 10Urleasca (11:24-11:25) 11Ianca (11:32-11:33) 12Ianca Sat hc (11:37-11:38) 13Dedulesti (11:46-11:47) 14Gaiseanca hc (11:52-11:53) 15Faurei (11:59-12:00) 16Vizireni hc (12:10-12:11) 17C.A.Roseti Hm (12:17-12:18) 18Movila Oii hc (12:27-12:28) 19Cilibia (12:35-12:36) 20Bentu hc (12:42-12:43) 21Tabarasti Sud hc (12:49-12:50) 22Tabarasti hc (12:54-12:55) 23Buzau Sud (13:03-13:04) 24Buzau (13:16-13:36) 25Boboc (13:47-13:48) 26Zoita Hm (13:59-14:00) 27Rimnicu Sarat (14:14-14:15) 28Voetin (14:23-14:24) 29Sihlea (14:32-14:33) 30Gugesti (14:41-14:42) 31Cotesti (14:50-14:51) 32Focsani (15:01-15:02) 33Putna Seaca (15:20-15:21) 34Marasesti (15:30-15:30 pm)
Regio 5113 10:52 pm 1Focsani (10:22-10:22) 2Putna Seaca (10:41-10:42) 3Marasesti (10:52-10:52 pm)
Regio 5134 15:32 pm 1Onesti (14:00-14:00) 2Borzesti Bacau h (14:04-14:05) 3Borzesti Bacau (14:13-14:14) 4Caiuti (14:22-14:23) 5Bilca Hm (14:30-14:31) 6Cornatel Moldova hc (14:37-14:38) 7Urechesti (14:43-14:44) 8Adjud (14:54-14:56) 9Domnesti Tirg hc (15:04-15:05) 10Pufesti (15:09-15:10) 11Calimanesti Vrancea h (15:16-15:17) 12Padureni Putna (15:21-15:22) 13Marasesti (15:32-15:32 pm)
Regio 5158 05:55 am 1Adjud (05:18-05:18) 2Domnesti Tirg hc (05:26-05:27) 3Pufesti (05:31-05:32) 4Calimanesti Vrancea h (05:37-05:38) 5Padureni Putna (05:42-05:43) 6Marasesti (05:54-05:55 am) 7Putna Seaca (06:03-06:04) 8Focsani (06:22-06:24) 9Cotesti (06:32-06:33) 10Gugesti (06:42-06:43) 11Sihlea (06:50-06:51) 12Voetin (06:58-06:59) 13Rimnicu Sarat (07:09-07:10) 14Zoita Hm (07:21-07:22) 15Boboc (07:32-07:33) 16Buzau (07:46-07:46)
Regio 5205 20:07 pm 1Miercurea Ciuc (15:27-15:27) 2Siculeni (15:35-15:36) 3Mihaileni Hm (15:41-15:42) 4Nadejdea Sat h (15:45-15:46) 5Nadejdea Hm (15:50-15:51) 6Caracau h (15:56-15:57) 7Livezi Ciuc (16:02-16:05) 8Utusoiu h (16:09-16:10) 9Lunca de Sus (16:15-16:16) 10Tarcau (16:21-16:22) 11Lunca de Mijloc (16:27-16:28) 12Bolovanis hc (16:34-16:35) 13Ghimes (16:42-16:52) 14Palanca (16:57-16:58) 15Brusturoasa hc (17:03-17:04) 16Simbrea (17:09-17:10) 17Goioasa Hm (17:17-17:18) 18Caralita hc (17:22-17:23) 19Asau (17:28-17:29) 20Comanesti (17:38-17:39) 21Valea Uzului (17:48-17:49) 22Valea Uzului hc (17:51-17:52) 23Dofteana Bacau (17:57-17:58) 24Ciresoaia Hm (18:02-18:03) 25Saline hc (18:08-18:09) 26Tirgu Ocna (18:11-18:12) 27Viisoara hc (18:16-18:17) 28Trotus Hm (18:20-18:21) 29Onesti (18:30-18:31) 30Borzesti Bacau h (18:34-18:35) 31Borzesti Bacau (18:41-18:42) 32Caiuti (18:50-18:51) 33Bilca Hm (18:57-18:58) 34Cornatel Moldova hc (19:03-19:04) 35Urechesti (19:07-19:08) 36Adjud (19:18-19:19) 37Domnesti Tirg hc (19:26-19:27) 38Pufesti (19:31-19:32) 39Calimanesti Vrancea h (19:37-19:38) 40Padureni Putna (19:42-19:43) 41Marasesti (19:54-20:07 pm) 42Putna Seaca (20:17-20:18) 43Focsani (20:38-20:39) 44Cotesti (20:47-20:48) 45Gugesti (20:56-20:57) 46Sihlea (21:06-21:07) 47Voetin (21:14-21:15) 48Rimnicu Sarat (21:25-21:26) 49Zoita Hm (21:37-21:38) 50Boboc (21:48-21:49) 51Buzau (22:01-22:01)
Regio 5207 00:46 am 1Miercurea Ciuc (19:45-19:45) 2Siculeni (19:53-19:55) 3Mihaileni Hm (20:01-20:02) 4Nadejdea Sat h (20:06-20:07) 5Nadejdea Hm (20:12-20:13) 6Caracau h (20:18-20:19) 7Livezi Ciuc (20:25-20:28) 8Utusoiu h (20:34-20:35) 9Lunca de Sus (20:40-20:41) 10Tarcau (20:48-20:49) 11Lunca de Mijloc (20:56-21:04) 12Bolovanis hc (21:10-21:11) 13Ghimes (21:18-21:19) 14Palanca (21:25-21:26) 15Brusturoasa hc (21:31-21:32) 16Simbrea (21:38-21:39) 17Goioasa Hm (21:47-21:48) 18Caralita hc (21:53-21:54) 19Asau (21:59-22:00) 20Comanesti (22:09-22:13) 21Valea Uzului (22:23-22:24) 22Valea Uzului hc (22:27-22:28) 23Dofteana Bacau (22:34-22:35) 24Ciresoaia Hm (22:40-22:41) 25Saline hc (22:46-22:47) 26Tirgu Ocna (22:50-22:51) 27Viisoara hc (22:57-22:58) 28Onesti (23:14-23:15) 29Borzesti Bacau h (23:20-23:21) 30Borzesti Bacau (23:27-23:28) 31Caiuti (23:35-23:36) 32Bilca Hm (23:42-23:43) 33Cornatel Moldova hc (23:50-23:51) 34Urechesti (23:57-23:58) 35Adjud (00:08-00:09) 36Domnesti Tirg hc (00:17-00:18) 37Pufesti (00:22-00:23) 38Calimanesti Vrancea h (00:29-00:30) 39Padureni Putna (00:34-00:35) 40Marasesti (00:46-00:46 am)
Regio 5211 17:15 pm 1Ploiesti Sud (13:30-13:30) 2Ploiesti Est (13:36-13:37) 3Valea Calugareasca (13:47-13:48) 4Muru hc (13:52-13:53) 5Cricov (13:57-13:58) 6Tomsani hc (14:03-14:04) 7Inotesti (14:09-14:10) 8Mizil (14:17-14:18) 9Sahateni (14:27-14:28) 10Pietroasele hc (14:35-14:36) 11Ulmeni (14:41-14:42) 12Baile Sarata Monteoru hc (14:47-14:48) 13Buzau (15:01-15:03) 14Boboc (15:14-15:15) 15Zoita Hm (15:25-15:26) 16Rimnicu Sarat (15:40-15:50) 17Voetin (15:58-15:59) 18Sihlea (16:07-16:08) 19Gugesti (16:16-16:17) 20Cotesti (16:26-16:27) 21Focsani (16:37-16:38) 22Putna Seaca (16:57-16:58) 23Marasesti (17:07-17:15 pm) 24Padureni Putna (17:22-17:23) 25Calimanesti Vrancea h (17:27-17:28) 26Pufesti (17:34-17:35) 27Domnesti Tirg hc (17:38-17:39) 28Adjud (17:51-17:52) 29Urechesti (18:02-18:03) 30Cornatel Moldova hc (18:07-18:08) 31Bilca Hm (18:13-18:14) 32Caiuti (18:20-18:21) 33Borzesti Bacau (18:30-18:31) 34Borzesti Bacau h (18:35-18:36) 35Onesti (18:42-18:43) 36Trotus Hm (18:49-18:50) 37Viisoara hc (18:54-18:55) 38Tirgu Ocna (19:02-19:08) 39Saline hc (19:11-19:12) 40Ciresoaia Hm (19:17-19:18) 41Dofteana Bacau (19:24-19:25) 42Valea Uzului hc (19:31-19:32) 43Valea Uzului (19:37-19:38) 44Comanesti (19:48-19:52) 45Asau (20:00-20:01) 46Caralita hc (20:06-20:07) 47Goioasa Hm (20:13-20:14) 48Simbrea (20:21-20:22) 49Brusturoasa hc (20:26-20:27) 50Palanca (20:32-20:33) 51Ghimes (20:42-20:46) 52Bolovanis hc (20:53-20:54) 53Lunca de Mijloc (21:01-21:02) 54Tarcau (21:08-21:09) 55Lunca de Sus (21:16-21:17) 56Utusoiu h (21:22-21:23) 57Livezi Ciuc (21:31-21:33) 58Caracau h (21:36-21:37) 59Nadejdea Hm (21:43-21:44) 60Nadejdea Sat h (21:48-21:49) 61Mihaileni Hm (21:53-21:54) 62Siculeni (22:02-22:03) 63Miercurea Ciuc (22:11-22:11)
Regio 5212 07:35 am 1Comanesti (04:54-04:54) 2Valea Uzului (05:03-05:04) 3Valea Uzului hc (05:06-05:07) 4Dofteana Bacau (05:12-05:13) 5Ciresoaia Hm (05:18-05:19) 6Saline hc (05:24-05:25) 7Tirgu Ocna (05:28-05:29) 8Viisoara hc (05:35-05:36) 9Trotus Hm (05:42-05:43) 10Onesti (05:52-05:58) 11Borzesti Bacau h (06:03-06:04) 12Borzesti Bacau (06:12-06:13) 13Caiuti (06:22-06:23) 14Bilca Hm (06:31-06:32) 15Cornatel Moldova hc (06:40-06:41) 16Urechesti (06:47-06:48) 17Adjud (06:58-07:00) 18Domnesti Tirg hc (07:08-07:09) 19Pufesti (07:13-07:14) 20Calimanesti Vrancea h (07:19-07:20) 21Padureni Putna (07:24-07:25) 22Marasesti (07:35-07:35 am)
Regio 5214 08:55 am 1Miercurea Ciuc (04:05-04:05) 2Siculeni (04:14-04:15) 3Livezi Ciuc (04:36-04:39) 4Lunca de Sus (04:50-04:51) 5Lunca de Mijloc (05:02-05:09) 6Bolovanis hc (05:17-05:18) 7Ghimes (05:24-05:31) 8Palanca (05:37-05:38) 9Brusturoasa hc (05:43-05:44) 10Simbrea (05:49-05:50) 11Goioasa Hm (05:58-05:59) 12Caralita hc (06:04-06:05) 13Asau (06:10-06:11) 14Comanesti (06:20-06:22) 15Valea Uzului (06:31-06:32) 16Valea Uzului hc (06:35-06:36) 17Dofteana Bacau (06:41-06:42) 18Ciresoaia Hm (06:47-06:48) 19Saline hc (06:53-06:54) 20Tirgu Ocna (06:57-06:58) 21Viisoara hc (07:04-07:05) 22Trotus Hm (07:11-07:12) 23Onesti (07:21-07:24) 24Borzesti Bacau h (07:30-07:31) 25Borzesti Bacau (07:39-07:40) 26Caiuti (07:48-07:49) 27Bilca Hm (07:55-07:56) 28Cornatel Moldova hc (08:02-08:03) 29Urechesti (08:08-08:09) 30Adjud (08:19-08:20) 31Domnesti Tirg hc (08:27-08:28) 32Pufesti (08:32-08:33) 33Calimanesti Vrancea h (08:38-08:39) 34Padureni Putna (08:43-08:44) 35Marasesti (08:54-08:55 am) 36Putna Seaca (09:04-09:05) 37Focsani (09:26-09:26)
Regio Expr 5302 04:40 am 1Comanesti (02:45-02:45) 2Saline hc (03:09-03:10) 3Onesti (03:34-03:35) 4Adjud (04:13-04:14) 5Marasesti (04:40-04:40 am)
Regio 5311 06:04 am 1Buzau (04:00-04:00) 2Boboc (04:11-04:12) 3Zoita Hm (04:22-04:23) 4Rimnicu Sarat (04:37-04:39) 5Voetin (04:47-04:48) 6Sihlea (04:56-04:57) 7Gugesti (05:05-05:06) 8Cotesti (05:15-05:16) 9Focsani (05:26-05:28) 10Putna Seaca (05:46-05:47) 11Marasesti (05:56-06:04 am) 12Padureni Putna (06:11-06:12) 13Calimanesti Vrancea h (06:16-06:17) 14Pufesti (06:23-06:24) 15Domnesti Tirg hc (06:27-06:28) 16Adjud (06:40-06:41) 17Urechesti (06:51-06:52) 18Cornatel Moldova hc (06:56-06:57) 19Bilca Hm (07:02-07:03) 20Caiuti (07:08-07:09) 21Borzesti Bacau (07:17-07:18) 22Borzesti Bacau h (07:23-07:24) 23Onesti (07:30-07:32) 24Trotus Hm (07:39-07:40) 25Viisoara hc (07:46-07:47) 26Tirgu Ocna (07:54-07:55) 27Saline hc (07:58-07:59) 28Ciresoaia Hm (08:03-08:04) 29Dofteana Bacau (08:10-08:11) 30Valea Uzului hc (08:16-08:17) 31Valea Uzului (08:22-08:23) 32Comanesti (08:31-08:34) 33Asau (08:41-08:42) 34Caralita hc (08:46-08:47) 35Goioasa Hm (08:53-08:54) 36Simbrea (09:03-09:04) 37Brusturoasa hc (09:08-09:09) 38Palanca (09:14-09:15) 39Ghimes (09:24-09:27) 40Lunca de Mijloc (09:40-09:41) 41Lunca de Sus (09:52-09:53) 42Livezi Ciuc (10:05-10:08) 43Mihaileni Hm (10:23-10:24) 44Siculeni (10:32-10:33) 45Miercurea Ciuc (10:42-10:42)
Regio 5314 22:47 pm 1Miercurea Ciuc (17:50-17:50) 2Siculeni (17:59-18:04) 3Mihaileni Hm (18:10-18:11) 4Nadejdea Sat h (18:14-18:15) 5Nadejdea Hm (18:19-18:20) 6Caracau h (18:25-18:26) 7Livezi Ciuc (18:32-18:40) 8Utusoiu h (18:46-18:47) 9Lunca de Sus (18:52-18:53) 10Tarcau (18:58-18:59) 11Lunca de Mijloc (19:05-19:06) 12Bolovanis hc (19:12-19:13) 13Ghimes (19:20-19:21) 14Palanca (19:27-19:28) 15Brusturoasa hc (19:33-19:34) 16Simbrea (19:39-19:40) 17Goioasa Hm (19:47-19:48) 18Caralita hc (19:52-19:53) 19Asau (19:57-20:03) 20Comanesti (20:12-20:14) 21Valea Uzului (20:23-20:24) 22Valea Uzului hc (20:26-20:27) 23Dofteana Bacau (20:32-20:34) 24Ciresoaia Hm (20:41-20:42) 25Saline hc (20:47-20:48) 26Tirgu Ocna (20:51-20:52) 27Viisoara hc (20:56-20:57) 28Onesti (21:09-21:12) 29Borzesti Bacau h (21:17-21:18) 30Borzesti Bacau (21:26-21:27) 31Caiuti (21:35-21:36) 32Bilca Hm (21:45-21:46) 33Cornatel Moldova hc (21:54-21:55) 34Urechesti (22:00-22:01) 35Adjud (22:12-22:13) 36Domnesti Tirg hc (22:21-22:22) 37Pufesti (22:26-22:27) 38Padureni Putna (22:35-22:36) 39Marasesti (22:47-22:47 pm)
Regio 5316 17:25 pm 1Onesti (15:46-15:46) 2Borzesti Bacau h (15:50-15:51) 3Borzesti Bacau (15:58-15:59) 4Caiuti (16:07-16:08) 5Bilca Hm (16:14-16:15) 6Cornatel Moldova hc (16:21-16:22) 7Urechesti (16:27-16:28) 8Adjud (16:39-16:41) 9Domnesti Tirg hc (16:49-16:50) 10Pufesti (16:54-16:55) 11Calimanesti Vrancea h (17:00-17:01) 12Padureni Putna (17:06-17:07) 13Marasesti (17:17-17:25 pm) 14Putna Seaca (17:34-17:35) 15Focsani (17:55-17:56) 16Cotesti (18:05-18:06) 17Gugesti (18:14-18:15) 18Sihlea (18:24-18:25) 19Voetin (18:32-18:33) 20Rimnicu Sarat (18:43-18:44) 21Zoita Hm (18:55-18:56) 22Boboc (19:06-19:07) 23Buzau (19:19-19:19)
Regio 5402 21:46 pm 1Iasi (16:24-16:24) 2Letcani (16:37-16:38) 3Podu Iloaiei (16:45-16:46) 4Budai hc (16:52-16:53) 5Sirca (16:59-17:00) 6Tirgu Frumos (17:10-17:11) 7Pietrisu hc (17:17-17:18) 8Costesti Iasi hc (17:22-17:23) 9Ruginoasa (17:31-17:32) 10Pascani (17:50-18:12) 11Pascani Triaj h (18:16-18:17) 12Stolniceni hc (18:22-18:23) 13Muncel (18:28-18:29) 14Mogosesti hc (18:33-18:34) 15Halaucesti (18:39-18:40) 16Mircesti (18:44-18:45) 17Sabaoani (18:51-18:52) 18Roman (18:59-19:01) 19Trifesti hc (19:08-19:09) 20Secuieni Roman (19:13-19:14) 21Galbeni (19:22-19:23) 22Serbesti Bacau hc (19:28-19:29) 23Itesti (19:33-19:34) 24Bacau (19:49-19:52) 25Letea h (19:59-20:00) 26Valea Seaca (20:06-20:07) 27Siretu Bacau hc (20:11-20:12) 28Faraoani (20:18-20:19) 29Racaciuni (20:25-20:26) 30Orbeni (20:32-20:33) 31Sascut (20:40-20:41) 32Siscani h (20:47-20:48) 33Adjudu Vechi h (20:52-20:53) 34Adjud (21:00-21:11) 35Domnesti Tirg hc (21:18-21:19) 36Pufesti (21:23-21:24) 37Calimanesti Vrancea h (21:29-21:30) 38Padureni Putna (21:34-21:35) 39Marasesti (21:46-21:46 pm)
Regio 5424 10:47 pm 1Pascani (07:21-07:21) 2Pascani Triaj h (07:25-07:26) 3Stolniceni hc (07:31-07:32) 4Muncel (07:37-07:38) 5Mogosesti hc (07:42-07:43) 6Halaucesti (07:48-07:49) 7Mircesti (07:53-07:54) 8Sabaoani (08:00-08:01) 9Roman (08:08-08:09) 10Trifesti hc (08:16-08:17) 11Secuieni Roman (08:21-08:22) 12Galbeni (08:30-08:31) 13Serbesti Bacau hc (08:36-08:37) 14Itesti (08:41-08:42) 15Bacau (08:57-09:07) 16Letea h (09:14-09:15) 17Valea Seaca (09:21-09:22) 18Siretu Bacau hc (09:26-09:27) 19Faraoani (09:33-09:34) 20Racaciuni (09:40-09:41) 21Orbeni (09:47-09:48) 22Sascut (09:55-09:56) 23Siscani h (10:02-10:03) 24Adjudu Vechi h (10:07-10:08) 25Adjud (10:15-10:16) 26Domnesti Tirg hc (10:23-10:24) 27Pufesti (10:27-10:28) 28Calimanesti Vrancea h (10:32-10:33) 29Padureni Putna (10:37-10:38) 30Marasesti (10:47-10:47 pm)
Regio 6312 10:08 pm 1Iasi (05:14-05:14) 2Nicolina (05:19-05:20) 3Ciurea (05:27-05:28) 4Picioru Lupului Hm (05:37-05:38) 5Birnova (05:49-05:50) 6Grajduri (05:56-05:57) 7Scinteia (06:03-06:04) 8Rebricea Hm (06:10-06:11) 9Ratesu Cuzei hc (06:16-06:17) 10Buhaiesti (06:21-06:22) 11Birzesti hc (06:28-06:29) 12Brahasoaia hc (06:33-06:34) 13Balteni (06:39-06:40) 14Vaslui (06:54-07:28) 15Munteni (07:36-07:37) 16Bulboaca hc (07:41-07:42) 17Crasna (07:49-07:50) 18Rosiesti (07:58-07:59) 19Dodesti hc (08:05-08:06) 20Banca (08:11-08:12) 21Zorleni (08:22-08:23) 22Birlad (08:34-08:38) 23Dragalina Hm (08:46-08:47) 24Tutova (08:54-08:55) 25Ghidigeni Hm (09:02-09:03) 26Nichiseni (09:08-09:09) 27Berheci (09:17-09:18) 28Rates Munteni hc (09:23-09:24) 29Frunzeasca (09:29-09:30) 30Tecuci Nord hc (09:39-09:40) 31Cosmesti (09:48-09:49) 32Gral. Eremia Grigorescu (09:55-09:56) 33Marasesti (10:08-10:08 pm)
Regio 6512 16:12 pm 1Tecuci (15:45-15:45) 2Cosmesti (15:53-15:54) 3Gral. Eremia Grigorescu (15:59-16:00) 4Marasesti (16:12-16:12 pm)
Regio 6552 18:49 pm 1Panciu (18:25-18:25) 2Diocheti hc (18:32-18:33) 3Marasesti (18:49-18:49 pm)
Regio 7568 22:19 pm 1Galati (19:35-19:35) 2Filesti (19:48-19:49) 3Barbosi (19:59-20:00) 4Sendreni (20:09-20:10) 5Serbestii Vechi hc (20:15-20:16) 6Branistea hc (20:21-20:22) 7Vasile Alecsandri hc (20:26-20:27) 8Independenta (20:33-20:34) 9Piscu hc (20:41-20:42) 10Vames (20:46-20:47) 11Tudor Vladimirescu hc (20:53-20:54) 12Hanu Conachi (20:59-21:00) 13Serbanesti hc (21:05-21:06) 14Liesti (21:10-21:11) 15Bucesti hc (21:16-21:17) 16Ivesti (21:22-21:23) 17Umbraresti Hm (21:28-21:29) 18Barcea (21:35-21:36) 19Tecuci (21:52-21:53) 20Cosmesti (22:01-22:02) 21Gral. Eremia Grigorescu (22:07-22:08) 22Marasesti (22:19-22:19 pm)
Regio 7570 17:05 pm 1Galati (14:20-14:20) 2Filesti (14:32-14:33) 3Barbosi (14:43-14:44) 4Sendreni (14:53-14:54) 5Serbestii Vechi hc (14:59-15:00) 6Branistea hc (15:05-15:06) 7Vasile Alecsandri hc (15:10-15:11) 8Independenta (15:17-15:18) 9Piscu hc (15:25-15:26) 10Vames (15:30-15:31) 11Tudor Vladimirescu hc (15:37-15:38) 12Hanu Conachi (15:43-15:44) 13Serbanesti hc (15:49-15:50) 14Liesti (15:55-15:56) 15Bucesti hc (16:01-16:02) 16Ivesti (16:08-16:09) 17Umbraresti Hm (16:14-16:15) 18Barcea (16:21-16:22) 19Malu Alb hc (16:26-16:27) 20Tecuci (16:38-16:39) 21Cosmesti (16:47-16:48) 22Gral. Eremia Grigorescu (16:53-16:54) 23Marasesti (17:05-17:05 pm)
Regio 7572 07:00 am 1Galati (04:28-04:28) 2Filesti (04:40-04:41) 3Barbosi (04:51-04:52) 4Independenta (05:16-05:17) 5Piscu hc (05:24-05:25) 6Vames (05:29-05:30) 7Tudor Vladimirescu hc (05:36-05:37) 8Hanu Conachi (05:42-05:43) 9Serbanesti hc (05:48-05:49) 10Liesti (05:53-05:54) 11Bucesti hc (05:59-06:00) 12Ivesti (06:06-06:07) 13Umbraresti Hm (06:12-06:13) 14Barcea (06:19-06:20) 15Malu Alb hc (06:24-06:25) 16Tecuci (06:36-06:37) 17Cosmesti (06:43-06:44) 18Gral. Eremia Grigorescu (06:49-06:50) 19Marasesti (07:00-07:00 am)
Regio 7574 10:17 pm 1Galati (07:32-07:32) 2Filesti (07:44-07:45) 3Barbosi (07:55-07:56) 4Barbosi Triaj h (08:01-08:02) 5Sendreni (08:07-08:08) 6Serbestii Vechi hc (08:13-08:14) 7Branistea hc (08:19-08:20) 8Vasile Alecsandri hc (08:24-08:25) 9Independenta (08:31-08:32) 10Piscu hc (08:39-08:40) 11Vames (08:44-08:45) 12Tudor Vladimirescu hc (08:51-08:52) 13Hanu Conachi (08:57-08:58) 14Serbanesti hc (09:03-09:04) 15Liesti (09:08-09:09) 16Bucesti hc (09:14-09:15) 17Ivesti (09:20-09:21) 18Umbraresti Hm (09:26-09:27) 19Barcea (09:33-09:34) 20Malu Alb hc (09:38-09:39) 21Tecuci (09:50-09:51) 22Cosmesti (09:59-10:00) 23Gral. Eremia Grigorescu (10:05-10:06) 24Marasesti (10:17-10:17 pm)
Regio 7576 18:13 pm 1Galati (15:30-15:30) 2Filesti (15:43-15:44) 3Barbosi (15:54-15:55) 4Sendreni (16:04-16:05) 5Branistea hc (16:13-16:14) 6Vasile Alecsandri hc (16:18-16:19) 7Independenta (16:25-16:26) 8Piscu hc (16:33-16:34) 9Vames (16:38-16:39) 10Tudor Vladimirescu hc (16:45-16:46) 11Hanu Conachi (16:52-16:53) 12Serbanesti hc (16:58-16:59) 13Liesti (17:03-17:04) 14Bucesti hc (17:09-17:10) 15Ivesti (17:15-17:16) 16Umbraresti Hm (17:21-17:22) 17Barcea (17:29-17:30) 18Malu Alb hc (17:34-17:35) 19Tecuci (17:46-17:47) 20Cosmesti (17:55-17:56) 21Gral. Eremia Grigorescu (18:01-18:02) 22Marasesti (18:13-18:13 pm)
Regio 7578 19:53 pm 1Galati (17:04-17:04) 2Filesti (17:16-17:17) 3Barbosi (17:27-17:28) 4Barbosi Triaj h (17:35-17:36) 5Sendreni (17:41-17:42) 6Serbestii Vechi hc (17:47-17:48) 7Branistea hc (17:53-17:54) 8Vasile Alecsandri hc (17:58-17:59) 9Independenta (18:05-18:06) 10Piscu hc (18:13-18:14) 11Vames (18:18-18:19) 12Tudor Vladimirescu hc (18:25-18:26) 13Hanu Conachi (18:31-18:32) 14Serbanesti hc (18:37-18:38) 15Liesti (18:42-18:43) 16Bucesti hc (18:48-18:49) 17Ivesti (18:55-18:56) 18Umbraresti Hm (19:01-19:02) 19Barcea (19:08-19:09) 20Malu Alb hc (19:13-19:14) 21Tecuci (19:25-19:27) 22Cosmesti (19:35-19:36) 23Gral. Eremia Grigorescu (19:41-19:42) 24Marasesti (19:53-19:53 pm)
Regio 7584 05:47 am 1Tecuci (05:20-05:20) 2Cosmesti (05:28-05:29) 3Gral. Eremia Grigorescu (05:34-05:35) 4Marasesti (05:47-05:47 am)
InterRegio 12039 02:36 am 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Marasesti (02:35-02:36 am) 8Adjud (03:02-03:04) 9Bacau (03:45-03:59) 10Roman (04:30-04:32) 11Pascani (05:03-05:23) 12Tirgu Frumos (05:50-05:51) 13Iasi (06:30-06:30)
InterRegio 12057 09:47 am 1Iasi (05:53-05:53) 2Tirgu Frumos (06:28-06:29) 3Pascani (06:59-07:19) 4Roman (07:46-07:48) 5Bacau (08:20-08:37) 6Adjud (09:18-09:20) 7Marasesti (09:46-09:47 am) 8Focsani (10:16-10:18) 9Rimnicu Sarat (10:59-11:01) 10Buzau (11:32-11:35) 11Mizil (12:07-12:09) 12Ploiesti Sud (12:45-12:47) 13Bucuresti Nord (13:28-13:28)
InterRegio 12099 03:34 am 1Iasi (23:40-23:40) 2Tirgu Frumos (00:15-00:16) 3Pascani (00:46-01:06) 4Roman (01:33-01:35) 5Bacau (02:07-02:24) 6Adjud (03:05-03:07) 7Marasesti (03:33-03:34 am) 8Focsani (04:03-04:05) 9Rimnicu Sarat (04:46-04:48) 10Buzau (05:19-05:22) 11Mizil (05:54-05:56) 12Ploiesti Sud (06:32-06:34) 13Bucuresti Nord (07:15-07:15)
InterRegio 12790 17:47 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Roman (15:54-15:55) 4Bacau (16:27-16:35) 5Adjud (17:16-17:18) 6Marasesti (17:44-17:47 pm) 7Focsani (18:17-18:35) 8Rimnicu Sarat (19:13-19:15) 9Buzau (19:46-19:48) 10Mizil (20:20-20:21) 11Ploiesti Sud (20:56-20:58) 12Bucuresti Nord (21:40-21:40)
InterRegio 12797 17:46 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Roman (15:54-15:55) 4Bacau (16:27-16:35) 5Adjud (17:16-17:21) 6Marasesti (17:45-17:46 pm) 7Focsani (18:14-18:16) 8Rimnicu Sarat (18:57-18:59) 9Buzau (19:30-19:33) 10Mizil (20:05-20:07) 11Ploiesti Sud (20:43-20:45) 12Bucuresti Nord (21:26-21:26)
InterRegio 12871 20:51 pm 1Tirgu Mures (12:55-12:55) 2Reghin (13:37-13:38) 3Deda (14:03-14:15) 4Toplita (15:08-15:09) 5Gheorghieni (15:44-15:46) 6Izvoru Muresului (16:10-16:11) 7Izvoru Oltului (16:22-16:23) 8Siculeni (16:40-16:52) 9Livezi Ciuc (17:13-17:16) 10Ghimes (17:52-17:56) 11Comanesti (18:37-18:38) 12Saline hc (19:01-19:02) 13Onesti (19:28-19:29) 14Adjud (20:06-20:15) 15Marasesti (20:41-20:51 pm) 16Tecuci (21:14-21:15) 17Liesti (21:42-21:43) 18Barbosi (22:36-22:37) 19Galati (22:57-22:57)
InterRegio 12891 09:45 am 1Iasi (05:53-05:53) 2Tirgu Frumos (06:28-06:29) 3Pascani (07:00-07:25) 4Roman (07:52-07:54) 5Bacau (08:26-08:36) 6Adjud (09:17-09:19) 7Marasesti (09:44-09:45 am) 8Focsani (10:12-10:14) 9Rimnicu Sarat (10:55-10:57) 10Buzau (11:28-11:31) 11Mizil (12:03-12:05) 12Ploiesti Sud (12:41-12:43) 13Bucuresti Nord (13:24-13:24)
Gari apropiate moinesti :
Gari apropiate Marasesti : Padureni Putna Gral. Eremia Grigorescu Putna Seaca Calimanesti Vrancea h Cosmesti
Alte rute : moinesti - Lunca Bradului moinesti - Teius moinesti - Comanesti moinesti - Resita Noua h moinesti - Hirsesti Hm
Alte rute : Marasesti - Pescareasa h Marasesti - Sofronea Marasesti - Nevrincea hc Marasesti - Obreja H Marasesti - Valea Larga Hm
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR