mersul trenurilor ramnicu sarat - focsani

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la focsani trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara ramnicu sarat / Trenuri care sosesc in gara ramnicu sarat
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la focsani trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara focsani / Trenuri care sosesc in gara focsani
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterRegio 382 04:25 am 1Giurgiu Nord (04:25-04:25) 2Bucuresti Nord (06:25-06:50) 3Ploiesti Sud (07:38-07:40) 4Buzau (08:46-08:48) 5Focsani (09:58-10:00) 6Adjud (10:47-10:48) 7Bacau (11:35-11:37) 8Pascani (12:44-12:46) 9Suceava (13:32-13:32)
InterRegio 383 16:02 pm 1Suceava (16:02-16:02) 2Pascani (16:50-16:52) 3Bacau (17:56-17:58) 4Adjud (18:44-18:46) 5Focsani (19:39-19:41) 6Buzau (20:54-20:56) 7Ploiesti Sud (22:02-22:05) 8Bucuresti Nord (22:53-23:15) 9Giurgiu Nord (01:17-01:17)
InterRegio 401 23:35 pm 1Iasi (23:35-23:35) 2Roman (01:10-01:12) 3Bacau (01:50-01:52) 4Adjud (02:40-02:41) 5Focsani (03:38-03:40) 6Buzau (04:49-04:59) 7Ploiesti Sud (06:05-06:07) 8Bucuresti Nord (06:57-06:57)
InterRegio 402 19:40 pm 1Bucuresti Nord (19:40-19:40) 2Ploiesti Sud (20:29-20:31) 3Buzau (21:37-21:51) 4Focsani (23:02-23:04) 5Bacau (00:39-00:41) 6Roman (01:14-01:16) 7Iasi (02:53-02:53)
InterCity 551 06:00 am 1Bucuresti Nord (06:00-06:00) 2Ploiesti Sud (06:40-06:42) 3Buzau (07:48-07:50) 4Focsani (08:59-09:01) 5Marasesti (09:27-09:36) 6Adjud (10:02-10:04) 7Bacau (10:44-10:46) 8Roman (11:16-11:18) 9Pascani (11:49-11:51) 10Suceava (12:33-12:33)
InterCity 552 05:00 am 1Suceava (05:00-05:00) 2Pascani (05:43-05:44) 3Roman (06:10-06:12) 4Bacau (06:44-06:46) 5Adjud (07:27-07:29) 6Marasesti (07:55-08:10) 7Focsani (08:39-08:41) 8Buzau (09:48-09:50) 9Ploiesti Sud (10:56-10:58) 10Bucuresti Nord (11:38-11:38)
InterCity 553 17:00 pm 1Bucuresti Nord (17:00-17:00) 2Ploiesti Sud (17:40-17:42) 3Buzau (18:48-18:50) 4Focsani (19:58-20:00) 5Marasesti (20:26-20:35) 6Adjud (21:01-21:03) 7Bacau (21:43-21:45) 8Roman (22:15-22:17) 9Pascani (22:48-22:50) 10Suceava (23:32-23:32)
InterCity 554 16:30 pm 1Suceava (16:30-16:30) 2Pascani (17:13-17:15) 3Roman (17:41-17:43) 4Bacau (18:15-18:17) 5Adjud (18:58-18:59) 6Marasesti (19:25-19:40) 7Focsani (20:09-20:11) 8Buzau (21:20-21:22) 9Ploiesti Sud (22:28-22:30) 10Bucuresti Nord (23:10-23:10)
InterRegio 1550 05:05 am 1Marasesti (05:05-05:05) 2Focsani (05:33-05:35) 3Rimnicu Sarat (06:13-06:14) 4Buzau (06:45-06:47) 5Mizil (07:19-07:20) 6Ploiesti Sud (07:55-07:57) 7Buftea (08:24-08:25) 8Bucuresti Nord (08:42-08:42)
InterRegio 1551 20:15 pm 1Bucuresti Nord (20:15-20:15) 2Buftea (20:29-20:30) 3Ploiesti Sud (20:59-21:01) 4Mizil (21:35-21:36) 5Buzau (22:09-22:11) 6Rimnicu Sarat (22:44-22:45) 7Focsani (23:21-23:22) 8Marasesti (23:47-23:47)
InterRegio 1651 14:00 pm 1Bucuresti Nord (14:00-14:00) 2Ploiesti Sud (14:40-14:42) 3Mizil (15:16-15:17) 4Buzau (15:51-15:53) 5Rimnicu Sarat (16:27-16:28) 6Focsani (17:07-17:09) 7Adjud (17:59-18:01) 8Bacau (18:42-18:56) 9Roman (19:27-19:29) 10Pascani (20:00-20:02) 11Dolhasca (20:17-20:18) 12Veresti (20:35-20:36) 13Suceava (20:48-20:50) 14Suceava Nord (20:58-20:58)
InterRegio 1652 08:10 am 1Suceava Nord (08:10-08:10) 2Suceava (08:15-08:17) 3Veresti (08:28-08:29) 4Dolhasca (08:46-08:47) 5Pascani (09:05-09:06) 6Roman (09:33-09:35) 7Bacau (10:07-10:24) 8Adjud (11:05-11:07) 9Focsani (12:00-12:02) 10Rimnicu Sarat (12:43-12:45) 11Buzau (13:16-13:19) 12Mizil (13:51-13:53) 13Ploiesti Sud (14:29-14:31) 14Bucuresti Nord (15:12-15:12)
InterRegio 1653 21:30 pm 1Bucuresti Nord (21:30-21:30) 2Ploiesti Sud (22:12-22:14) 3Mizil (22:48-22:49) 4Buzau (23:23-23:25) 5Rimnicu Sarat (0:-00:02) 6Focsani (00:41-00:44) 7Marasesti (01:10-01:12) 8Adjud (01:38-01:40) 9Bacau (02:21-02:23) 10Roman (02:53-02:55) 11Pascani (03:26-03:36) 12Dolhasca (03:51-03:53) 13Veresti (04:10-04:12) 14Suceava (04:26-04:38) 15Gura Humorului Oras (05:24-05:25) 16Frasin (05:34-05:35) 17Vama (05:45-05:47) 18Cimpulung Est (06:01-06:03) 19Cimpulung Moldovenesc (06:10-06:17) 20Pojorita (06:27-06:28) 21Mestecanis (06:50-06:51) 22Iacobeni (07:00-07:01) 23Vatra Dornei (07:19-07:20) 24Vatra Dornei Bai h (07:23-07:23)
InterRegio 1654 21:26 pm 1Vatra Dornei Bai h (21:26-21:26) 2Iacobeni (21:43-21:44) 3Mestecanis (21:54-21:55) 4Pojorita (22:17-22:18) 5Cimpulung Moldovenesc (22:27-22:29) 6Cimpulung Est (22:35-22:36) 7Vama (22:50-22:55) 8Frasin (23:08-23:09) 9Gura Humorului Oras (23:18-23:20) 10Suceava (00:09-00:26) 11Veresti (00:37-00:39) 12Dolhasca (00:56-00:58) 13Pascani (01:16-01:27) 14Roman (01:54-01:57) 15Bacau (02:29-02:32) 16Adjud (03:13-03:15) 17Marasesti (03:43-03:45) 18Focsani (04:15-04:17) 19Rimnicu Sarat (04:58-05:00) 20Buzau (05:31-05:34) 21Mizil (06:07-06:09) 22Ploiesti Sud (06:44-06:47) 23Buftea (07:15-07:16) 24Bucuresti Nord (07:34-07:34)
InterRegio 1655 07:30 am 1Bucuresti Nord (07:30-07:30) 2Ploiesti Sud (08:11-08:13) 3Mizil (08:47-08:48) 4Buzau (09:22-09:25) 5Rimnicu Sarat (09:59-10:00) 6Focsani (10:39-10:41) 7Marasesti (11:08-11:10) 8Adjud (11:36-11:38) 9Bacau (12:18-12:18)
InterRegio 1657 15:00 pm 1Bucuresti Nord (15:00-15:00) 2Ploiesti Sud (15:40-15:42) 3Mizil (16:16-16:17) 4Buzau (16:51-16:53) 5Rimnicu Sarat (17:26-17:27) 6Focsani (18:06-18:08) 7Marasesti (18:33-18:42) 8Adjud (19:08-19:09) 9Bacau (19:49-20:04) 10Buhusi (20:28-20:29) 11Roznov (20:53-20:54) 12Piatra Neamt (21:10-21:12) 13Bicaz (21:44-21:44)
InterRegio 1658 03:00 am 1Bicaz (03:00-03:00) 2Piatra Neamt (03:30-03:31) 3Roznov (03:47-03:48) 4Buhusi (04:12-04:13) 5Bacau (04:40-04:56) 6Adjud (05:38-05:40) 7Marasesti (06:06-06:09) 8Focsani (06:39-06:41) 9Buzau (07:51-07:53) 10Mizil (08:25-08:26) 11Ploiesti Sud (09:01-09:04) 12Bucuresti Nord (09:46-09:46)
InterRegio 1661 12:00 pm 1Bucuresti Nord (12:00-12:00) 2Ploiesti Sud (12:40-12:42) 3Mizil (13:16-13:17) 4Buzau (13:51-13:53) 5Rimnicu Sarat (14:27-14:28) 6Focsani (15:07-15:09) 7Tecuci (15:59-16:12) 8Birlad (16:55-16:57) 9Crasna (17:33-17:34) 10Vaslui (17:53-17:54) 11Birnova (18:36-18:37) 12Nicolina (18:51-18:53) 13Iasi (19:00-19:00)
InterRegio 1662 05:53 am 1Iasi (05:53-05:53) 2Nicolina (05:58-06:00) 3Birnova (06:22-06:23) 4Buhaiesti (06:46-06:47) 5Vaslui (07:10-07:12) 6Crasna (07:26-07:28) 7Birlad (08:01-08:04) 8Tecuci (08:55-09:05) 9Focsani (09:58-10:00) 10Rimnicu Sarat (10:38-10:39) 11Buzau (11:10-11:12) 12Mizil (11:44-11:46) 13Ploiesti Sud (12:21-12:23) 14Bucuresti Nord (13:05-13:05)
InterRegio 1663 16:05 pm 1Bucuresti Nord (16:05-16:05) 2Ploiesti Sud (16:46-16:48) 3Mizil (17:22-17:23) 4Buzau (17:57-17:59) 5Rimnicu Sarat (18:31-18:33) 6Focsani (19:11-19:13) 7Tecuci (20:01-20:14) 8Birlad (20:57-21:00) 9Crasna (21:36-21:37) 10Vaslui (21:56-21:57) 11Buhaiesti (22:16-22:17) 12Birnova (22:45-22:46) 13Nicolina (23:00-23:01) 14Iasi (23:08-23:08)
InterRegio 1664 14:23 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Nicolina (14:28-14:30) 3Vaslui (15:31-15:33) 4Crasna (15:47-15:48) 5Birlad (16:21-16:23) 6Tecuci Nord hc (17:13-17:15) 7Marasesti (17:42-18:02) 8Focsani (18:33-18:35) 9Rimnicu Sarat (19:13-19:15) 10Buzau (19:46-19:48) 11Mizil (20:20-20:21) 12Ploiesti Sud (20:56-20:58) 13Bucuresti Nord (21:40-21:40)
InterRegio 1667 23:00 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:52) 5Rimnicu Sarat (01:24-01:25) 6Focsani (02:02-02:03) 7Marasesti (02:29-02:41) 8Tecuci Nord hc (03:05-03:06) 9Birlad (03:48-03:49) 10Crasna (04:25-04:26) 11Vaslui (04:45-04:46) 12Birnova (05:28-05:29) 13Nicolina (05:43-05:45) 14Iasi (05:52-05:52)
InterRegio 1668 23:40 pm 1Iasi (23:40-23:40) 2Nicolina (23:45-23:47) 3Vaslui (00:48-00:50) 4Crasna (01:04-01:05) 5Birlad (01:38-01:40) 6Tecuci Nord hc (02:20-02:21) 7Tecuci (02:25-02:37) 8Focsani (03:30-03:32) 9Rimnicu Sarat (04:10-04:12) 10Buzau (04:43-04:45) 11Mizil (05:17-05:19) 12Ploiesti Sud (05:55-05:57) 13Bucuresti Nord (06:39-06:39)
InterRegio 1752 12:37 pm 1Suceava (12:37-12:37) 2Veresti (12:48-13:03) 3Dolhasca (13:20-13:21) 4Pascani (13:39-13:47) 5Roman (14:14-14:16) 6Bacau (14:48-14:51) 7Adjud (15:32-15:33) 8Marasesti (15:59-16:00) 9Focsani (16:30-16:32) 10Rimnicu Sarat (17:13-17:15) 11Buzau (17:46-17:48) 12Mizil (18:20-18:21) 13Ploiesti Sud (18:56-18:59) 14Bucuresti Nord (19:40-19:40)
InterRegio 1753 11:00 pm 1Bucuresti Nord (11:00-11:00) 2Ploiesti Sud (11:40-11:41) 3Mizil (12:15-12:16) 4Buzau (12:50-12:52) 5Rimnicu Sarat (13:26-13:27) 6Focsani (14:06-14:08) 7Marasesti (14:35-14:36) 8Adjud (15:02-15:04) 9Bacau (15:45-15:47) 10Roman (16:17-16:18) 11Pascani (16:49-16:58) 12Dolhasca (17:13-17:14) 13Veresti (17:31-17:40) 14Suceava (17:52-17:52)
InterRegio 1754 22:50 pm 1Suceava (22:50-22:50) 2Veresti (23:03-23:18) 3Dolhasca (23:36-23:37) 4Pascani (23:55-00:04) 5Roman (00:31-00:33) 6Bacau (01:05-01:07) 7Adjud (01:48-01:50) 8Marasesti (02:16-02:17) 9Focsani (02:47-02:49) 10Rimnicu Sarat (03:29-03:30) 11Buzau (04:01-04:03) 12Mizil (04:35-04:36) 13Ploiesti Sud (05:11-05:13) 14Bucuresti Nord (05:54-05:54)
InterRegio 1755 23:25 pm 1Bucuresti Nord (23:25-23:25) 2Ploiesti Sud (00:06-00:08) 3Mizil (00:42-00:43) 4Buzau (01:17-01:19) 5Rimnicu Sarat (01:51-01:52) 6Focsani (02:30-02:31) 7Marasesti (02:56-02:57) 8Adjud (03:23-03:24) 9Bacau (04:05-04:07) 10Roman (04:37-04:39) 11Pascani (05:10-05:19) 12Dolhasca (05:34-05:35) 13Veresti (05:52-06:01) 14Suceava (06:13-06:13)
InterRegio 1763 12:00 pm 1Brasov (12:00-12:00) 2Predeal (12:32-12:34) 3Azuga (12:41-12:42) 4Busteni (12:47-12:48) 5Sinaia (12:56-12:58) 6Cimpina (13:27-13:28) 7Ploiesti Vest (13:52-13:54) 8Ploiesti Sud (14:00-14:02) 9Mizil (14:36-14:37) 10Buzau (15:10-15:12) 11Rimnicu Sarat (15:45-15:46) 12Focsani (16:25-16:27) 13Tecuci (17:14-17:27) 14Birlad (18:10-18:12) 15Crasna (18:48-18:49) 16Vaslui (19:08-19:09) 17Buhaiesti (19:38-19:40) 18Birnova (20:05-20:06) 19Nicolina (20:20-20:22) 20Iasi (20:29-20:29)
InterRegio 1764 13:00 pm 1Iasi (13:00-13:00) 2Nicolina (13:05-13:07) 3Birnova (13:29-13:30) 4Buhaiesti (13:50-13:51) 5Vaslui (14:14-14:16) 6Crasna (14:30-14:32) 7Birlad (15:05-15:07) 8Tecuci (15:50-16:00) 9Focsani (16:53-16:55) 10Rimnicu Sarat (17:33-17:34) 11Buzau (18:05-18:07) 12Mizil (18:39-18:40) 13Ploiesti Sud (19:15-19:17) 14Ploiesti Vest (19:22-19:24) 15Cimpina (19:48-19:49) 16Sinaia (20:15-20:17) 17Busteni (20:24-20:25) 18Azuga (20:30-20:31) 19Predeal (20:42-20:44) 20Timisu de Sus Hm (21:00-21:01) 21Brasov (21:25-21:25)
InterRegio 1840 05:00 am 1Constanta (05:00-05:00) 2Medgidia (05:27-05:28) 3Fetesti (06:06-06:09) 4Faurei (07:57-07:58) 5Buzau Sud (08:48-08:49) 6Rimnicu Sarat (09:29-09:30) 7Focsani (10:09-10:11) 8Marasesti (10:37-10:49) 9Adjud (11:17-11:19) 10Onesti (11:55-11:57) 11Saline hc (12:22-12:23) 12Comanesti (12:49-12:51) 13Ghimes (13:32-13:34) 14Livezi Ciuc (14:07-14:09) 15Siculeni (14:29-14:30) 16Miercurea Ciuc (14:38-14:59) 17Siculeni (15:08-15:09) 18Izvoru Oltului (15:33-15:34) 19Izvoru Muresului (15:46-15:47) 20Gheorghieni (16:06-16:08) 21Toplita (16:41-16:42) 22Deda (17:48-17:57) 23Saratel (18:51-18:54) 24Beclean pe Somes (19:17-19:19) 25Dej Calatori (19:48-20:08) 26Gilgau (20:32-20:34) 27Ileanda (20:51-20:53) 28Jibou (21:27-21:28) 29Benesat (21:46-21:47) 30Ulmeni Salaj (21:56-21:57) 31Baia Mare (22:28-22:44) 32Seini (23:30-23:31) 33Satu Mare (00:11-00:11)
InterRegio 1841 09:03 am 1Dej Calatori (09:03-09:03) 2Beclean pe Somes (09:28-09:30) 3Saratel (09:53-09:54) 4Deda (10:46-10:47) 5Toplita (11:39-11:40) 6Gheorghieni (12:14-12:15) 7Izvoru Muresului (12:32-12:33) 8Izvoru Oltului (12:44-12:46) 9Siculeni (13:03-13:04) 10Miercurea Ciuc (13:12-13:32) 11Siculeni (13:40-13:41) 12Livezi Ciuc (14:03-14:12) 13Ghimes (14:51-14:55) 14Comanesti (15:37-15:39) 15Saline hc (16:01-16:02) 16Onesti (16:28-16:29) 17Adjud (17:07-17:09) 18Marasesti (17:35-17:43) 19Focsani (18:13-18:15) 20Rimnicu Sarat (18:53-18:54) 21Faurei (20:22-20:23) 22Fetesti (21:33-21:36) 23Medgidia (22:16-22:18) 24Constanta (22:44-22:44)
InterRegio 1861 13:00 pm 1Constanta (13:00-13:00) 2Medgidia (13:27-13:28) 3Cernavoda Pod (13:46-13:47) 4Fetesti (14:13-14:15) 5Tandarei (14:41-14:42) 6Faurei (16:04-16:06) 7Buzau (17:04-17:26) 8Rimnicu Sarat (18:01-18:02) 9Focsani (18:40-18:42) 10Marasesti (19:09-19:21) 11Tecuci Nord hc (19:45-19:46) 12Birlad (20:25-20:27) 13Crasna (21:04-21:05) 14Vaslui (21:25-21:27) 15Buhaiesti (21:46-21:47) 16Birnova (22:14-22:15) 17Nicolina (22:29-22:31) 18Iasi (22:39-22:39)
InterRegio 1862 22:08 pm 1Iasi (22:08-22:08) 2Nicolina (22:13-22:15) 3Birnova (22:37-22:38) 4Buhaiesti (22:58-22:59) 5Vaslui (23:22-23:24) 6Crasna (23:38-23:40) 7Birlad (00:13-00:15) 8Tecuci Nord hc (00:56-00:58) 9Marasesti (01:24-01:44) 10Focsani (02:14-02:16) 11Rimnicu Sarat (02:57-02:58) 12Buzau (03:29-03:49) 13Faurei (04:49-04:50) 14Tandarei (05:35-05:36) 15Platonesti hc (05:42-05:43) 16Movila (05:50-05:51) 17Fetesti (06:08-06:10) 18Cernavoda Pod (06:33-06:34) 19Medgidia (06:50-06:51) 20Palas (07:11-07:12) 21Constanta (07:20-07:20)
Regio 5005 13:05 pm 1Bucuresti Nord (13:05-13:05) 2Depoul Buc. Triaj h (13:13-13:14) 3Chitila (13:17-13:18) 4Buftea (13:25-13:31) 5Dirza hc (13:36-13:37) 6Peris (13:45-13:46) 7Scrovistea hc (13:51-13:52) 8Crivina (13:56-13:57) 9Prahova (14:01-14:02) 10Brazi (14:08-14:14) 11Ploiesti Triaj hc (14:20-14:21) 12Ploiesti Sud (14:27-14:29) 13Ploiesti Est (14:35-14:36) 14Valea Calugareasca (14:44-14:45) 15Muru hc (14:49-14:50) 16Cricov (14:53-14:54) 17Tomsani hc (14:59-15:00) 18Inotesti (15:05-15:13) 19Mizil (15:21-15:23) 20Sahateni (15:33-15:34) 21Pietroasele hc (15:41-15:42) 22Ulmeni (15:47-15:48) 23Baile Sarata Monteoru hc (15:53-15:54) 24Buzau (16:07-16:17) 25Boboc (16:29-16:30) 26Zoita Hm (16:41-16:42) 27Rimnicu Sarat (16:56-16:58) 28Voetin (17:07-17:08) 29Sihlea (17:16-17:17) 30Gugesti (17:25-17:26) 31Cotesti (17:35-17:36) 32Focsani (17:47-17:49) 33Putna Seaca (18:08-18:09) 34Marasesti (18:20-18:20)
Regio 5006 06:16 am 1Adjud (06:16-06:16) 2Domnesti Tirg hc (06:23-06:24) 3Pufesti (06:28-06:29) 4Calimanesti Vrancea h (06:34-06:35) 5Padureni Putna (06:39-06:40) 6Marasesti (06:50-07:03) 7Putna Seaca (07:11-07:12) 8Focsani (07:33-07:34) 9Cotesti (07:44-07:45) 10Gugesti (07:54-07:55) 11Sihlea (08:04-08:05) 12Voetin (08:13-08:14) 13Rimnicu Sarat (08:25-08:26) 14Zoita Hm (08:38-08:39) 15Boboc (08:51-08:52) 16Buzau (09:06-09:31) 17Baile Sarata Monteoru hc (09:41-09:42) 18Ulmeni (09:47-09:48) 19Pietroasele hc (09:53-09:54) 20Sahateni (10:04-10:05) 21Mizil (10:12-10:26) 22Inotesti (10:34-10:35) 23Tomsani hc (10:40-10:41) 24Cricov (10:46-10:47) 25Muru hc (10:50-10:51) 26Valea Calugareasca (10:57-10:58) 27Ploiesti Est (11:06-11:07) 28Ploiesti Sud (11:14-11:19) 29Brazi (11:28-11:29) 30Prahova (11:36-11:37) 31Crivina (11:42-11:43) 32Scrovistea hc (11:47-11:48) 33Peris (11:53-11:54) 34Dirza hc (12:02-12:03) 35Buftea (12:08-12:09) 36Chitila (12:18-12:19) 37Depoul Buc. Triaj h (12:23-12:24) 38Pajura Hm (12:28-12:29) 39Bucuresti Basarab h (12:35-12:36) 40Bucuresti Basarab (12:40-12:40)
Regio 5009 05:10 am 1Bucuresti Nord (05:10-05:10) 2Depoul Buc. Triaj h (05:17-05:18) 3Chitila (05:21-05:22) 4Buftea (05:30-05:31) 5Dirza hc (05:35-05:36) 6Peris (05:43-05:44) 7Scrovistea hc (05:49-05:50) 8Crivina (05:54-05:55) 9Prahova (06:00-06:01) 10Brazi (06:07-06:08) 11Ploiesti Triaj hc (06:14-06:15) 12Ploiesti Sud (06:21-06:27) 13Ploiesti Est (06:33-06:34) 14Valea Calugareasca (06:44-06:45) 15Muru hc (06:49-06:50) 16Cricov (06:54-06:55) 17Tomsani hc (07:00-07:01) 18Inotesti (07:06-07:13) 19Mizil (07:21-07:22) 20Sahateni (07:32-07:33) 21Pietroasele hc (07:41-07:42) 22Ulmeni (07:47-07:48) 23Baile Sarata Monteoru hc (07:53-07:54) 24Buzau (08:07-08:15) 25Boboc (08:27-08:28) 26Zoita Hm (08:39-08:40) 27Rimnicu Sarat (08:54-08:55) 28Voetin (09:03-09:04) 29Sihlea (09:12-09:13) 30Gugesti (09:21-09:22) 31Cotesti (09:31-09:32) 32Focsani (09:42-09:44) 33Putna Seaca (10:02-10:03) 34Marasesti (10:14-10:14)
Regio 5010 13:05 pm 1Marasesti (13:05-13:05) 2Putna Seaca (13:15-13:16) 3Focsani (13:37-13:39) 4Cotesti (13:47-13:48) 5Gugesti (13:57-13:58) 6Sihlea (14:06-14:07) 7Voetin (14:15-14:16) 8Rimnicu Sarat (14:26-14:27) 9Zoita Hm (14:39-14:40) 10Boboc (14:51-14:52) 11Buzau (15:06-15:08) 12Baile Sarata Monteoru hc (15:18-15:19) 13Ulmeni (15:25-15:26) 14Pietroasele hc (15:30-15:31) 15Sahateni (15:41-15:42) 16Mizil (15:50-15:51) 17Inotesti (15:59-16:00) 18Tomsani hc (16:05-16:06) 19Cricov (16:12-16:13) 20Muru hc (16:16-16:17) 21Valea Calugareasca (16:24-16:25) 22Ploiesti Est (16:33-16:34) 23Ploiesti Sud (16:41-16:43) 24Ploiesti Triaj hc (16:48-16:49) 25Brazi (16:54-16:55) 26Prahova (17:01-17:02) 27Crivina (17:07-17:08) 28Scrovistea hc (17:12-17:13) 29Peris (17:18-17:19) 30Dirza hc (17:26-17:27) 31Buftea (17:31-17:32) 32P. Mac. R1 Buciumeni (17:36-17:37) 33Chitila (17:44-17:45) 34Depoul Buc. Triaj h (17:49-17:50) 35Pajura Hm (17:54-17:55) 36Carpati h (17:59-18:00) 37Bucuresti Basarab h (18:03-18:05) 38Bucuresti Basarab (18:09-18:09)
Regio 5011 17:04 pm 1Ploiesti Sud (17:04-17:04) 2Ploiesti Est (17:10-17:11) 3Valea Calugareasca (17:20-17:21) 4Muru hc (17:25-17:26) 5Cricov (17:29-17:30) 6Tomsani hc (17:35-17:36) 7Inotesti (17:41-17:42) 8Mizil (17:49-17:50) 9Sahateni (18:00-18:01) 10Pietroasele hc (18:08-18:09) 11Ulmeni (18:14-18:15) 12Baile Sarata Monteoru hc (18:20-18:21) 13Buzau (18:33-18:55) 14Boboc (19:06-19:07) 15Zoita Hm (19:17-19:18) 16Rimnicu Sarat (19:31-19:32) 17Voetin (19:40-19:41) 18Sihlea (19:49-19:50) 19Gugesti (19:58-19:59) 20Cotesti (20:07-20:08) 21Focsani (20:18-20:19) 22Putna Seaca (20:38-20:39) 23Marasesti (20:47-20:47)
Regio 5055 04:50 am 1Ploiesti Sud (04:50-04:50) 2Ploiesti Est (04:56-04:57) 3Valea Calugareasca (05:05-05:06) 4Cricov (05:12-05:13) 5Tomsani hc (05:18-05:19) 6Inotesti (05:24-05:25) 7Mizil (05:32-05:33) 8Sahateni (05:42-05:43) 9Pietroasele hc (05:51-05:52) 10Ulmeni (05:56-05:57) 11Baile Sarata Monteoru hc (06:02-06:03) 12Buzau (06:15-06:18) 13Boboc (06:30-06:31) 14Zoita Hm (06:42-06:43) 15Rimnicu Sarat (06:57-06:58) 16Voetin (07:06-07:07) 17Sihlea (07:15-07:16) 18Gugesti (07:24-07:25) 19Cotesti (07:34-07:35) 20Focsani (07:45-07:47) 21Putna Seaca (08:06-08:07) 22Marasesti (08:18-08:18)
Regio 5056 04:20 am 1Marasesti (04:20-04:20) 2Putna Seaca (04:29-04:30) 3Focsani (04:50-04:51) 4Cotesti (04:59-05:00) 5Gugesti (05:08-05:09) 6Sihlea (05:18-05:19) 7Voetin (05:28-05:29) 8Rimnicu Sarat (05:39-05:40) 9Zoita Hm (05:50-05:51) 10Boboc (06:01-06:02) 11Buzau (06:14-06:19) 12Baile Sarata Monteoru hc (06:29-06:30) 13Ulmeni (06:36-06:37) 14Pietroasele hc (06:42-06:43) 15Sahateni (06:52-06:53) 16Mizil (07:01-07:02) 17Inotesti (07:10-07:11) 18Tomsani hc (07:16-07:17) 19Cricov (07:22-07:23) 20Muru hc (07:25-07:26) 21Valea Calugareasca (07:32-07:33) 22Ploiesti Est (07:40-07:41) 23Ploiesti Sud (07:47-07:47)
Regio 5101 05:05 am 1Buzau (05:05-05:05) 2Boboc (05:16-05:17) 3Zoita Hm (05:27-05:28) 4Rimnicu Sarat (05:42-05:43) 5Voetin (05:51-05:52) 6Sihlea (06:00-06:01) 7Gugesti (06:09-06:11) 8Cotesti (06:19-06:20) 9Focsani (06:30-06:32) 10Marasesti (06:58-06:58)
Regio 5103 05:40 am 1Buzau (05:40-05:40) 2Boboc (05:51-05:52) 3Zoita Hm (06:02-06:03) 4Rimnicu Sarat (06:17-06:19) 5Sihlea (06:34-06:35) 6Gugesti (06:43-06:44) 7Cotesti (06:53-06:54) 8Focsani (07:04-07:07) 9Putna Seaca (07:26-07:27) 10Marasesti (07:36-07:36)
Regio 5104 15:37 pm 1Marasesti (15:37-15:37) 2Putna Seaca (15:46-15:47) 3Focsani (16:07-16:09) 4Cotesti (16:17-16:18) 5Gugesti (16:27-16:28) 6Sihlea (16:36-16:37) 7Voetin (16:44-16:45) 8Rimnicu Sarat (16:55-16:56) 9Zoita Hm (17:07-17:08) 10Boboc (17:18-17:19) 11Buzau (17:32-17:32)
Regio 5105 11:08 pm 1Buzau (11:08-11:08) 2Boboc (11:20-11:21) 3Zoita Hm (11:32-11:33) 4Rimnicu Sarat (11:47-11:48) 5Voetin (11:56-11:57) 6Sihlea (12:05-12:06) 7Gugesti (12:14-12:15) 8Cotesti (12:24-12:25) 9Focsani (12:35-12:37) 10Putna Seaca (12:56-12:57) 11Marasesti (13:08-13:08)
Regio 5106 16:50 pm 1Marasesti (16:50-16:50) 2Putna Seaca (16:59-17:00) 3Focsani (17:20-17:22) 4Cotesti (17:30-17:31) 5Gugesti (17:40-17:41) 6Sihlea (17:49-17:50) 7Voetin (17:57-17:58) 8Rimnicu Sarat (18:08-18:09) 9Zoita Hm (18:20-18:21) 10Boboc (18:31-18:33) 11Buzau (18:45-18:45)
Regio 5107 10:57 pm 1Marasesti (10:57-10:57) 2Putna Seaca (11:06-11:07) 3Focsani (11:27-11:29) 4Cotesti (11:37-11:38) 5Gugesti (11:45-11:46) 6Sihlea (11:53-11:54) 7Voetin (12:01-12:02) 8Rimnicu Sarat (12:12-12:14) 9Zoita Hm (12:24-12:25) 10Boboc (12:35-12:36) 11Buzau (12:49-13:10) 12Buzau Sud (13:18-13:19) 13Tabarasti hc (13:26-13:27) 14Tabarasti Sud hc (13:31-13:32) 15Bentu hc (13:38-13:39) 16Cilibia (13:45-13:46) 17Movila Oii hc (13:52-13:53) 18C.A.Roseti Hm (14:02-14:03) 19Vizireni hc (14:08-14:09) 20Baza I.F.F. h (14:13-14:14) 21Faurei (14:24-14:26) 22Gaiseanca hc (14:30-14:31) 23Dedulesti (14:38-14:39) 24Ianca Sat hc (14:45-14:46) 25Ianca (14:49-14:50) 26Urleasca (14:57-14:58) 27Traian Sat (15:05-15:06) 28Lacu Sarat (15:15-15:16) 29Braila (15:26-15:28) 30Baldovinesti (15:33-15:34) 31Vadeni (15:39-15:40) 32Zagna Vadeni hc (15:44-15:45) 33Barbosi (15:51-15:53) 34Filesti (15:59-16:00) 35Galati (16:13-16:13)
Regio 5108 10:10 pm 1Galati (10:10-10:10) 2Filesti (10:23-10:24) 3Barbosi (10:33-10:34) 4Zagna Vadeni hc (10:37-10:38) 5Vadeni (10:42-10:43) 6Baldovinesti (10:48-10:49) 7Braila (10:57-10:58) 8Lacu Sarat (11:06-11:07) 9Traian Sat (11:16-11:17) 10Urleasca (11:24-11:25) 11Ianca (11:32-11:33) 12Ianca Sat hc (11:37-11:38) 13Dedulesti (11:46-11:47) 14Gaiseanca hc (11:52-11:53) 15Faurei (11:59-12:00) 16Vizireni hc (12:10-12:11) 17C.A.Roseti Hm (12:17-12:18) 18Movila Oii hc (12:27-12:28) 19Cilibia (12:35-12:36) 20Bentu hc (12:42-12:43) 21Tabarasti Sud hc (12:49-12:50) 22Tabarasti hc (12:54-12:55) 23Buzau Sud (13:03-13:04) 24Buzau (13:16-13:36) 25Boboc (13:47-13:48) 26Zoita Hm (13:59-14:00) 27Rimnicu Sarat (14:14-14:15) 28Voetin (14:23-14:24) 29Sihlea (14:32-14:33) 30Gugesti (14:41-14:42) 31Cotesti (14:50-14:51) 32Focsani (15:01-15:02) 33Putna Seaca (15:20-15:21) 34Marasesti (15:30-15:30)
Regio 5158 05:18 am 1Adjud (05:18-05:18) 2Domnesti Tirg hc (05:26-05:27) 3Pufesti (05:31-05:32) 4Calimanesti Vrancea h (05:37-05:38) 5Padureni Putna (05:42-05:43) 6Marasesti (05:54-05:55) 7Putna Seaca (06:03-06:04) 8Focsani (06:22-06:24) 9Cotesti (06:32-06:33) 10Gugesti (06:42-06:43) 11Sihlea (06:50-06:51) 12Voetin (06:58-06:59) 13Rimnicu Sarat (07:09-07:10) 14Zoita Hm (07:21-07:22) 15Boboc (07:32-07:33) 16Buzau (07:46-07:46)
Regio 5205 15:27 pm 1Miercurea Ciuc (15:27-15:27) 2Siculeni (15:35-15:36) 3Mihaileni Hm (15:41-15:42) 4Nadejdea Sat h (15:45-15:46) 5Nadejdea Hm (15:50-15:51) 6Caracau h (15:56-15:57) 7Livezi Ciuc (16:02-16:05) 8Utusoiu h (16:09-16:10) 9Lunca de Sus (16:15-16:16) 10Tarcau (16:21-16:22) 11Lunca de Mijloc (16:27-16:28) 12Bolovanis hc (16:34-16:35) 13Ghimes (16:42-16:52) 14Palanca (16:57-16:58) 15Brusturoasa hc (17:03-17:04) 16Simbrea (17:09-17:10) 17Goioasa Hm (17:17-17:18) 18Caralita hc (17:22-17:23) 19Asau (17:28-17:29) 20Comanesti (17:38-17:39) 21Valea Uzului (17:48-17:49) 22Valea Uzului hc (17:51-17:52) 23Dofteana Bacau (17:57-17:58) 24Ciresoaia Hm (18:02-18:03) 25Saline hc (18:08-18:09) 26Tirgu Ocna (18:11-18:12) 27Viisoara hc (18:16-18:17) 28Trotus Hm (18:20-18:21) 29Onesti (18:30-18:31) 30Borzesti Bacau h (18:34-18:35) 31Borzesti Bacau (18:41-18:42) 32Caiuti (18:50-18:51) 33Bilca Hm (18:57-18:58) 34Cornatel Moldova hc (19:03-19:04) 35Urechesti (19:07-19:08) 36Adjud (19:18-19:19) 37Domnesti Tirg hc (19:26-19:27) 38Pufesti (19:31-19:32) 39Calimanesti Vrancea h (19:37-19:38) 40Padureni Putna (19:42-19:43) 41Marasesti (19:54-20:07) 42Putna Seaca (20:17-20:18) 43Focsani (20:38-20:39) 44Cotesti (20:47-20:48) 45Gugesti (20:56-20:57) 46Sihlea (21:06-21:07) 47Voetin (21:14-21:15) 48Rimnicu Sarat (21:25-21:26) 49Zoita Hm (21:37-21:38) 50Boboc (21:48-21:49) 51Buzau (22:01-22:01)
Regio 5211 13:30 pm 1Ploiesti Sud (13:30-13:30) 2Ploiesti Est (13:36-13:37) 3Valea Calugareasca (13:47-13:48) 4Muru hc (13:52-13:53) 5Cricov (13:57-13:58) 6Tomsani hc (14:03-14:04) 7Inotesti (14:09-14:10) 8Mizil (14:17-14:18) 9Sahateni (14:27-14:28) 10Pietroasele hc (14:35-14:36) 11Ulmeni (14:41-14:42) 12Baile Sarata Monteoru hc (14:47-14:48) 13Buzau (15:01-15:03) 14Boboc (15:14-15:15) 15Zoita Hm (15:25-15:26) 16Rimnicu Sarat (15:40-15:50) 17Voetin (15:58-15:59) 18Sihlea (16:07-16:08) 19Gugesti (16:16-16:17) 20Cotesti (16:26-16:27) 21Focsani (16:37-16:38) 22Putna Seaca (16:57-16:58) 23Marasesti (17:07-17:15) 24Padureni Putna (17:22-17:23) 25Calimanesti Vrancea h (17:27-17:28) 26Pufesti (17:34-17:35) 27Domnesti Tirg hc (17:38-17:39) 28Adjud (17:51-17:52) 29Urechesti (18:02-18:03) 30Cornatel Moldova hc (18:07-18:08) 31Bilca Hm (18:13-18:14) 32Caiuti (18:20-18:21) 33Borzesti Bacau (18:30-18:31) 34Borzesti Bacau h (18:35-18:36) 35Onesti (18:42-18:43) 36Trotus Hm (18:49-18:50) 37Viisoara hc (18:54-18:55) 38Tirgu Ocna (19:02-19:08) 39Saline hc (19:11-19:12) 40Ciresoaia Hm (19:17-19:18) 41Dofteana Bacau (19:24-19:25) 42Valea Uzului hc (19:31-19:32) 43Valea Uzului (19:37-19:38) 44Comanesti (19:48-19:52) 45Asau (20:00-20:01) 46Caralita hc (20:06-20:07) 47Goioasa Hm (20:13-20:14) 48Simbrea (20:21-20:22) 49Brusturoasa hc (20:26-20:27) 50Palanca (20:32-20:33) 51Ghimes (20:42-20:46) 52Bolovanis hc (20:53-20:54) 53Lunca de Mijloc (21:01-21:02) 54Tarcau (21:08-21:09) 55Lunca de Sus (21:16-21:17) 56Utusoiu h (21:22-21:23) 57Livezi Ciuc (21:31-21:33) 58Caracau h (21:36-21:37) 59Nadejdea Hm (21:43-21:44) 60Nadejdea Sat h (21:48-21:49) 61Mihaileni Hm (21:53-21:54) 62Siculeni (22:02-22:03) 63Miercurea Ciuc (22:11-22:11)
Regio 5214 04:05 am 1Miercurea Ciuc (04:05-04:05) 2Siculeni (04:14-04:15) 3Livezi Ciuc (04:36-04:39) 4Lunca de Sus (04:50-04:51) 5Lunca de Mijloc (05:02-05:09) 6Bolovanis hc (05:17-05:18) 7Ghimes (05:24-05:31) 8Palanca (05:37-05:38) 9Brusturoasa hc (05:43-05:44) 10Simbrea (05:49-05:50) 11Goioasa Hm (05:58-05:59) 12Caralita hc (06:04-06:05) 13Asau (06:10-06:11) 14Comanesti (06:20-06:22) 15Valea Uzului (06:31-06:32) 16Valea Uzului hc (06:35-06:36) 17Dofteana Bacau (06:41-06:42) 18Ciresoaia Hm (06:47-06:48) 19Saline hc (06:53-06:54) 20Tirgu Ocna (06:57-06:58) 21Viisoara hc (07:04-07:05) 22Trotus Hm (07:11-07:12) 23Onesti (07:21-07:24) 24Borzesti Bacau h (07:30-07:31) 25Borzesti Bacau (07:39-07:40) 26Caiuti (07:48-07:49) 27Bilca Hm (07:55-07:56) 28Cornatel Moldova hc (08:02-08:03) 29Urechesti (08:08-08:09) 30Adjud (08:19-08:20) 31Domnesti Tirg hc (08:27-08:28) 32Pufesti (08:32-08:33) 33Calimanesti Vrancea h (08:38-08:39) 34Padureni Putna (08:43-08:44) 35Marasesti (08:54-08:55) 36Putna Seaca (09:04-09:05) 37Focsani (09:26-09:26)
Regio 5311 04:00 am 1Buzau (04:00-04:00) 2Boboc (04:11-04:12) 3Zoita Hm (04:22-04:23) 4Rimnicu Sarat (04:37-04:39) 5Voetin (04:47-04:48) 6Sihlea (04:56-04:57) 7Gugesti (05:05-05:06) 8Cotesti (05:15-05:16) 9Focsani (05:26-05:28) 10Putna Seaca (05:46-05:47) 11Marasesti (05:56-06:04) 12Padureni Putna (06:11-06:12) 13Calimanesti Vrancea h (06:16-06:17) 14Pufesti (06:23-06:24) 15Domnesti Tirg hc (06:27-06:28) 16Adjud (06:40-06:41) 17Urechesti (06:51-06:52) 18Cornatel Moldova hc (06:56-06:57) 19Bilca Hm (07:02-07:03) 20Caiuti (07:08-07:09) 21Borzesti Bacau (07:17-07:18) 22Borzesti Bacau h (07:23-07:24) 23Onesti (07:30-07:32) 24Trotus Hm (07:39-07:40) 25Viisoara hc (07:46-07:47) 26Tirgu Ocna (07:54-07:55) 27Saline hc (07:58-07:59) 28Ciresoaia Hm (08:03-08:04) 29Dofteana Bacau (08:10-08:11) 30Valea Uzului hc (08:16-08:17) 31Valea Uzului (08:22-08:23) 32Comanesti (08:31-08:34) 33Asau (08:41-08:42) 34Caralita hc (08:46-08:47) 35Goioasa Hm (08:53-08:54) 36Simbrea (09:03-09:04) 37Brusturoasa hc (09:08-09:09) 38Palanca (09:14-09:15) 39Ghimes (09:24-09:27) 40Lunca de Mijloc (09:40-09:41) 41Lunca de Sus (09:52-09:53) 42Livezi Ciuc (10:05-10:08) 43Mihaileni Hm (10:23-10:24) 44Siculeni (10:32-10:33) 45Miercurea Ciuc (10:42-10:42)
Regio 5316 15:46 pm 1Onesti (15:46-15:46) 2Borzesti Bacau h (15:50-15:51) 3Borzesti Bacau (15:58-15:59) 4Caiuti (16:07-16:08) 5Bilca Hm (16:14-16:15) 6Cornatel Moldova hc (16:21-16:22) 7Urechesti (16:27-16:28) 8Adjud (16:39-16:41) 9Domnesti Tirg hc (16:49-16:50) 10Pufesti (16:54-16:55) 11Calimanesti Vrancea h (17:00-17:01) 12Padureni Putna (17:06-17:07) 13Marasesti (17:17-17:25) 14Putna Seaca (17:34-17:35) 15Focsani (17:55-17:56) 16Cotesti (18:05-18:06) 17Gugesti (18:14-18:15) 18Sihlea (18:24-18:25) 19Voetin (18:32-18:33) 20Rimnicu Sarat (18:43-18:44) 21Zoita Hm (18:55-18:56) 22Boboc (19:06-19:07) 23Buzau (19:19-19:19)
InterRegio 10663 22:20 pm 1Bucuresti Nord (22:20-22:20) 2Ploiesti Sud (23:01-23:03) 3Mizil (23:37-23:38) 4Buzau (00:12-00:14) 5Rimnicu Sarat (00:46-00:48) 6Focsani (01:26-01:28) 7Tecuci (02:16-02:28) 8Birlad (03:11-03:13) 9Crasna (03:49-03:50) 10Vaslui (04:09-04:10) 11Buhaiesti (04:29-04:30) 12Birnova (04:58-04:59) 13Nicolina (05:13-05:15) 14Iasi (05:22-05:22)
InterRegio 12039 23:00 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Marasesti (02:35-02:36) 8Adjud (03:02-03:04) 9Bacau (03:45-03:59) 10Roman (04:30-04:32) 11Pascani (05:03-05:23) 12Tirgu Frumos (05:50-05:51) 13Iasi (06:30-06:30)
InterRegio 12057 05:53 am 1Iasi (05:53-05:53) 2Tirgu Frumos (06:28-06:29) 3Pascani (06:59-07:19) 4Roman (07:46-07:48) 5Bacau (08:20-08:37) 6Adjud (09:18-09:20) 7Marasesti (09:46-09:47) 8Focsani (10:16-10:18) 9Rimnicu Sarat (10:59-11:01) 10Buzau (11:32-11:35) 11Mizil (12:07-12:09) 12Ploiesti Sud (12:45-12:47) 13Bucuresti Nord (13:28-13:28)
InterRegio 12059 12:00 pm 1Bucuresti Nord (12:00-12:00) 2Ploiesti Sud (12:40-12:42) 3Mizil (13:16-13:17) 4Buzau (13:51-13:53) 5Rimnicu Sarat (14:27-14:28) 6Focsani (15:07-15:09) 7Adjud (15:59-16:01) 8Bacau (16:42-16:50) 9Roman (17:20-17:22) 10Tirgu Frumos (18:19-18:20) 11Iasi (18:59-18:59)
InterRegio 12099 23:40 pm 1Iasi (23:40-23:40) 2Tirgu Frumos (00:15-00:16) 3Pascani (00:46-01:06) 4Roman (01:33-01:35) 5Bacau (02:07-02:24) 6Adjud (03:05-03:07) 7Marasesti (03:33-03:34) 8Focsani (04:03-04:05) 9Rimnicu Sarat (04:46-04:48) 10Buzau (05:19-05:22) 11Mizil (05:54-05:56) 12Ploiesti Sud (06:32-06:34) 13Bucuresti Nord (07:15-07:15)
InterRegio 12191 23:40 pm 1Iasi (23:40-23:40) 2Tirgu Frumos (00:15-00:16) 3Pascani (00:46-01:06) 4Roman (01:33-01:35) 5Bacau (02:07-02:09) 6Adjud (02:50-02:52) 7Focsani (03:45-03:47) 8Rimnicu Sarat (04:28-04:30) 9Buzau (05:01-05:04) 10Mizil (05:36-05:38) 11Ploiesti Sud (06:14-06:16) 12Bucuresti Nord (06:57-06:57)
InterRegio 12193 16:05 pm 1Bucuresti Nord (16:05-16:05) 2Ploiesti Sud (16:45-16:47) 3Mizil (17:21-17:22) 4Buzau (17:56-17:58) 5Rimnicu Sarat (18:32-18:33) 6Focsani (19:12-19:14) 7Adjud (20:04-20:06) 8Bacau (20:47-21:01) 9Roman (21:32-21:34) 10Pascani (22:05-22:07) 11Tirgu Frumos (22:34-22:35) 12Iasi (23:14-23:14)
InterRegio 12195 23:00 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Adjud (02:59-03:01) 8Bacau (03:42-03:44) 9Roman (04:15-04:17) 10Pascani (04:48-05:10) 11Tirgu Frumos (05:37-05:38) 12Iasi (06:17-06:17)
InterRegio 12199 14:23 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Pascani (15:29-15:31) 4Roman (15:58-16:00) 5Bacau (16:32-16:49) 6Adjud (17:30-17:32) 7Focsani (18:25-18:27) 8Rimnicu Sarat (19:08-19:10) 9Buzau (19:41-19:44) 10Mizil (20:16-20:18) 11Ploiesti Sud (20:54-20:56) 12Bucuresti Nord (21:37-21:37)
InterRegio 12591 15:40 pm 1Bucuresti Nord (15:40-15:40) 2Ploiesti Sud (16:20-16:22) 3Mizil (16:56-16:57) 4Buzau (17:31-17:33) 5Rimnicu Sarat (18:07-18:08) 6Focsani (18:47-18:49) 7Tecuci (19:39-19:41) 8Liesti (20:10-20:11) 9Barbosi (21:08-21:09) 10Galati (21:27-21:27)
InterRegio 12592 15:40 pm 1Galati (15:40-15:40) 2Barbosi (15:59-16:00) 3Liesti (16:49-16:50) 4Tecuci (17:21-17:41) 5Focsani (18:34-18:36) 6Rimnicu Sarat (19:14-19:15) 7Buzau (19:46-19:48) 8Mizil (20:20-20:22) 9Ploiesti Sud (20:57-20:59) 10Bucuresti Nord (21:41-21:41)
InterRegio 12593 23:00 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Adjud (02:59-03:01) 8Bacau (03:42-03:56) 9Roman (04:27-04:29) 10Pascani (05:00-05:02) 11Tirgu Frumos (05:29-05:30) 12Iasi (06:09-06:09)
InterRegio 12790 14:23 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Roman (15:54-15:55) 4Bacau (16:27-16:35) 5Adjud (17:16-17:18) 6Marasesti (17:44-17:47) 7Focsani (18:17-18:35) 8Rimnicu Sarat (19:13-19:15) 9Buzau (19:46-19:48) 10Mizil (20:20-20:21) 11Ploiesti Sud (20:56-20:58) 12Bucuresti Nord (21:40-21:40)
InterRegio 12793 16:05 pm 1Bucuresti Nord (16:05-16:05) 2Ploiesti Sud (16:45-16:47) 3Mizil (17:21-17:22) 4Buzau (17:56-17:58) 5Rimnicu Sarat (18:32-18:33) 6Focsani (19:12-19:14) 7Adjud (20:04-20:06) 8Bacau (20:47-20:55) 9Roman (21:25-21:27) 10Tirgu Frumos (22:24-22:25) 11Iasi (23:04-23:04)
InterRegio 12795 23:00 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:40-23:42) 3Mizil (00:16-00:17) 4Buzau (00:51-00:53) 5Rimnicu Sarat (01:27-01:28) 6Focsani (02:07-02:09) 7Adjud (02:59-03:01) 8Bacau (03:42-03:52) 9Roman (04:22-04:24) 10Pascani (04:56-05:21) 11Tirgu Frumos (05:48-05:49) 12Iasi (06:28-06:28)
InterRegio 12797 14:23 pm 1Iasi (14:23-14:23) 2Tirgu Frumos (14:58-14:59) 3Roman (15:54-15:55) 4Bacau (16:27-16:35) 5Adjud (17:16-17:21) 6Marasesti (17:45-17:46) 7Focsani (18:14-18:16) 8Rimnicu Sarat (18:57-18:59) 9Buzau (19:30-19:33) 10Mizil (20:05-20:07) 11Ploiesti Sud (20:43-20:45) 12Bucuresti Nord (21:26-21:26)
InterRegio 12799 23:40 pm 1Iasi (23:40-23:40) 2Tirgu Frumos (00:15-00:16) 3Pascani (00:47-01:12) 4Roman (01:39-01:41) 5Bacau (02:13-02:23) 6Adjud (03:04-03:06) 7Focsani (03:59-04:01) 8Rimnicu Sarat (04:42-04:44) 9Buzau (05:15-05:18) 10Mizil (05:50-05:52) 11Ploiesti Sud (06:28-06:30) 12Bucuresti Nord (07:11-07:11)
InterRegio 12891 05:53 am 1Iasi (05:53-05:53) 2Tirgu Frumos (06:28-06:29) 3Pascani (07:00-07:25) 4Roman (07:52-07:54) 5Bacau (08:26-08:36) 6Adjud (09:17-09:19) 7Marasesti (09:44-09:45) 8Focsani (10:12-10:14) 9Rimnicu Sarat (10:55-10:57) 10Buzau (11:28-11:31) 11Mizil (12:03-12:05) 12Ploiesti Sud (12:41-12:43) 13Bucuresti Nord (13:24-13:24)
Gari apropiate ramnicu sarat :
Gari apropiate focsani : Cotesti Putna Seaca Gugesti Marasesti Sihlea
Alte rute : ramnicu sarat - Savirsin ramnicu sarat - Vasilati hc ramnicu sarat - Silistea Crucii hc ramnicu sarat - Mostistea hc ramnicu sarat - Dumbraveni
Alte rute : focsani - Samarinesti hc focsani - Prahova focsani - Pirscoveni hc focsani - Galati focsani - Topolovat
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR