mersul trenurilor sambata - Vintu de Jos

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Vintu de Jos trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara sambata / Trenuri care sosesc in gara sambata
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Vintu de Jos trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Vintu de Jos / Trenuri care sosesc in gara Vintu de Jos
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterRegio 372 13:34 pm 1Sibiu (11:50-11:50) 2Sebes Alba (13:19-13:20) 3Vintu de Jos (13:32-13:34 pm) 4Simeria (14:25-14:37) 5Deva (14:47-14:49) 6Ilia (15:15-15:16) 7Radna (16:31-16:32) 8Arad (17:15-17:30) 9Curtici (17:58-17:58)
InterRegio 373 16:21 pm 1Curtici (12:01-12:01) 2Arad (12:30-12:40) 3Radna (13:23-13:24) 4Ilia (14:37-14:38) 5Deva (15:02-15:05) 6Simeria (15:17-15:30) 7Vintu de Jos (16:19-16:21 pm) 8Sebes Alba (16:32-16:34) 9Sibiu (18:04-18:04)
InterRegio 376 08:09 am 1Tirgu Mures (05:35-05:35) 2Ludus (06:15-06:18) 3Razboieni (06:38-06:53) 4Aiud (07:13-07:14) 5Teius (07:28-07:31) 6Alba Iulia (07:56-07:58) 7Vintu de Jos (08:08-08:09 am) 8Simeria (08:59-09:01) 9Deva (09:11-09:12) 10Arad (11:30-11:32) 11Curtici (12:00-12:00)
InterRegio 377 21:52 pm 1Curtici (18:00-18:00) 2Arad (18:29-18:31) 3Deva (20:46-20:48) 4Simeria (21:00-21:02) 5Vintu de Jos (21:51-21:52 pm) 6Alba Iulia (22:02-22:04) 7Teius (22:30-22:33) 8Aiud (22:44-22:46) 9Razboieni (23:04-23:16) 10Ludus (23:33-23:34) 11Tirgu Mures (00:20-00:20)
InterRegio 1621 17:25 pm 1Bucuresti Nord (09:50-09:50) 2Buftea (10:04-10:05) 3Ploiesti Vest (10:34-10:36) 4Cimpina (10:59-11:00) 5Comarnic (11:11-11:12) 6Sinaia (11:28-11:30) 7Busteni (11:37-11:38) 8Azuga (11:43-11:44) 9Predeal (11:54-11:56) 10Brasov (12:32-12:44) 11Codlea (13:00-13:01) 12Fagaras (13:58-14:00) 13Ucea (14:22-14:23) 14Avrig (14:47-14:48) 15Talmaciu (15:04-15:05) 16Sibiu (15:25-15:35) 17Saliste (16:07-16:08) 18Sebes Alba (17:06-17:07) 19Vintu de Jos (17:20-17:25 pm) 20Sibot (17:44-17:46) 21Orastie (17:58-17:59) 22Simeria (18:21-18:28) 23Deva (18:38-18:41) 24Ilia (19:07-19:09) 25Margina (19:58-20:08) 26Faget (20:16-20:18) 27Lugoj (21:01-21:03) 28Buzias (21:45-21:47) 29Timisoara Nord (22:40-22:40)
InterRegio 1622 13:04 pm 1Timisoara Nord (08:09-08:09) 2Buzias (09:02-09:03) 3Lugoj (09:44-09:45) 4Faget (10:27-10:28) 5Margina (10:36-10:37) 6Ilia (11:25-11:26) 7Deva (11:50-11:52) 8Simeria (12:05-12:06) 9Orastie (12:23-12:24) 10Sibot (12:42-12:43) 11Vintu de Jos (13:00-13:04 pm) 12Sebes Alba (13:16-13:17) 13Saliste (14:15-14:16) 14Sibiu (14:50-15:02) 15Talmaciu (15:18-15:19) 16Avrig (15:35-15:36) 17Ucea (15:58-15:59) 18Fagaras (16:22-16:24) 19Codlea (17:20-17:22) 20Brasov (17:40-17:52) 21Predeal (18:24-18:32) 22Azuga (18:40-18:41) 23Busteni (18:46-18:47) 24Sinaia (18:55-18:57) 25Valea Larga Hm (19:05-19:06) 26Comarnic (19:16-19:17) 27Cimpina (19:31-19:32) 28Ploiesti Vest (19:56-19:59) 29Buftea (20:27-20:28) 30Bucuresti Nord (20:46-20:46)
InterRegio 1765 03:11 am 1Iasi (15:27-15:27) 2Tirgu Frumos (16:02-16:03) 3Pascani (16:33-16:35) 4Dolhasca (16:50-16:52) 5Veresti (17:09-17:25) 6Suceava (17:39-17:49) 7Gura Humorului Oras (18:35-18:40) 8Frasin (18:48-18:50) 9Vama (19:00-19:01) 10Cimpulung Est (19:15-19:17) 11Cimpulung Moldovenesc (19:23-19:25) 12Pojorita (19:35-19:36) 13Mestecanis (19:57-19:58) 14Iacobeni (20:07-20:08) 15Vatra Dornei (20:27-20:29) 16Vatra Dornei Bai h (20:32-20:34) 17Lunca Ilvei (21:21-21:23) 18Ilva Mica (22:01-22:03) 19Nasaud (22:23-22:24) 20Salva (22:31-22:33) 21Beclean pe Somes (22:57-22:59) 22Dej Calatori (23:27-23:30) 23Gherla (23:44-23:45) 24Cluj Napoca (00:34-00:46) 25Cimpia Turzii (01:40-01:41) 26Razboieni (01:57-01:58) 27Aiud (02:17-02:18) 28Teius (02:32-02:36) 29Alba Iulia (02:59-03:01) 30Vintu de Jos (03:10-03:11 am) 31Sibot (03:30-03:31) 32Orastie (03:43-03:44) 33Simeria (04:07-04:12) 34Deva (04:22-04:25) 35Ilia (04:51-04:53) 36Savirsin (05:27-05:29) 37Radna (06:14-06:16) 38Aradu Nou (07:09-07:11) 39Timisoara Nord (08:10-08:10)
InterRegio 1766 19:21 pm 1Timisoara Nord (14:53-14:53) 2Aradu Nou (15:44-15:45) 3Radna (16:31-16:32) 4Savirsin (17:15-17:16) 5Ilia (17:48-17:49) 6Deva (18:12-18:14) 7Simeria (18:26-18:29) 8Orastie (18:46-18:47) 9Sibot (19:05-19:06) 10Vintu de Jos (19:20-19:21 pm) 11Alba Iulia (19:30-19:32) 12Teius (19:57-20:01) 13Aiud (20:12-20:13) 14Razboieni (20:31-20:32) 15Cimpia Turzii (20:47-20:48) 16Cluj Napoca (21:42-21:54) 17Gherla (22:48-22:49) 18Dej Calatori (23:08-23:11) 19Beclean pe Somes (23:36-23:38) 20Salva (0:-00:02) 21Nasaud (00:09-00:11) 22Ilva Mica (00:33-00:35) 23Lunca Ilvei (01:09-01:10) 24Vatra Dornei Bai h (01:57-01:59) 25Vatra Dornei (02:06-02:07) 26Iacobeni (02:21-02:22) 27Mestecanis (02:32-02:33) 28Pojorita (02:54-02:55) 29Cimpulung Moldovenesc (03:04-03:05) 30Cimpulung Est (03:11-03:12) 31Vama (03:26-03:27) 32Frasin (03:38-03:39) 33Gura Humorului Oras (03:47-03:48) 34Suceava (04:36-04:48) 35Veresti (04:59-05:17) 36Dolhasca (05:32-05:34) 37Pascani (05:51-05:53) 38Tirgu Frumos (06:20-06:21) 39Iasi (07:00-07:00)
InterRegio 1811 05:03 am 1Sibiu (03:00-03:00) 2Saliste (03:33-03:34) 3Miercurea Sibiu (04:03-04:11) 4Sebes Alba (04:41-04:42) 5Vintu de Jos (04:55-05:03 am) 6Sibot (05:22-05:23) 7Orastie (05:35-05:37) 8Simeria (05:58-05:59) 9Deva (06:09-06:11) 10Ilia (06:34-06:35) 11Faget (07:28-07:29) 12Lugoj (08:11-08:12) 13Buzias (08:54-09:08) 14Timisoara Nord (10:00-10:00)
InterRegio 1812 10:05 pm 1Timisoara Nord (05:05-05:05) 2Buzias (05:57-05:58) 3Lugoj (06:40-06:41) 4Faget (07:23-07:33) 5Ilia (08:26-08:28) 6Deva (08:50-08:52) 7Simeria (09:04-09:06) 8Orastie (09:23-09:24) 9Sibot (09:41-09:42) 10Vintu de Jos (09:59-10:05 pm) 11Sebes Alba (10:17-10:18) 12Saliste (11:16-11:17) 13Sibiu (11:49-11:49)
InterRegio 1813 19:27 pm 1Sibiu (17:20-17:20) 2Saliste (17:55-18:04) 3Sebes Alba (19:03-19:04) 4Vintu de Jos (19:17-19:27 pm) 5Sibot (19:45-19:46) 6Orastie (19:58-19:59) 7Simeria (20:20-20:21) 8Deva (20:30-20:31) 9Ilia (20:54-20:55) 10Faget (21:48-21:49) 11Lugoj (22:31-22:33) 12Buzias (23:15-23:16) 13Timisoara Nord (00:08-00:08)
InterRegio 1814 20:40 pm 1Timisoara Nord (15:45-15:45) 2Buzias (16:37-16:38) 3Lugoj (17:20-17:21) 4Faget (18:03-18:04) 5Ilia (18:57-18:59) 6Deva (19:21-19:23) 7Simeria (19:35-19:37) 8Orastie (19:54-19:55) 9Sibot (20:12-20:13) 10Vintu de Jos (20:30-20:40 pm) 11Sebes Alba (20:52-20:54) 12Saliste (21:52-21:53) 13Orlat (22:06-22:07) 14Cristian Sibiu (22:12-22:13) 15Sibiu (22:30-22:30)
InterRegio 1815 19:13 pm 1Tirgu Mures (16:48-16:48) 2Iernut (17:16-17:18) 3Ludus (17:35-17:37) 4Razboieni (17:57-17:59) 5Aiud (18:18-18:20) 6Teius (18:34-18:37) 7Alba Iulia (19:00-19:02) 8Vintu de Jos (19:13-19:13 pm)
InterRegio 1818 20:26 pm 1Cluj Napoca (17:53-17:53) 2Apahida (18:06-18:07) 3Cimpia Turzii (18:50-18:51) 4Razboieni (19:07-19:08) 5Aiud (19:27-19:29) 6Teius (19:43-19:48) 7Alba Iulia (20:12-20:14) 8Vintu de Jos (20:26-20:26 pm)
InterRegio 1823 03:21 am 1Bucuresti Nord (17:45-17:45) 2Videle (18:31-18:33) 3Rosiori Nord (19:13-19:15) 4Draganesti Olt (19:44-19:45) 5Caracal (20:01-20:03) 6Craiova (20:46-20:56) 7Filiasi (21:20-21:22) 8Carbunesti (22:01-22:03) 9Tirgu Jiu (22:29-22:40) 10Valea Sadului (22:59-23:00) 11Petrosani (23:49-23:53) 12Subcetate (01:07-01:09) 13Calan (01:22-01:24) 14Simeria (01:41-01:43) 15Deva (01:53-02:13) 16Simeria (02:25-02:27) 17Orastie (02:45-02:46) 18Sibot (03:05-03:06) 19Vintu de Jos (03:20-03:21 am) 20Alba Iulia (03:30-03:32) 21Teius (03:56-04:00) 22Aiud (04:11-04:12) 23Razboieni (04:30-04:31) 24Cimpia Turzii (04:46-04:47) 25Cluj Napoca (05:41-05:41)
InterRegio 1824 11:06 pm 1Cluj Napoca (08:40-08:40) 2Cimpia Turzii (09:34-09:35) 3Razboieni (09:51-09:52) 4Aiud (10:11-10:13) 5Teius (10:27-10:31) 6Alba Iulia (10:53-10:55) 7Vintu de Jos (11:05-11:06 pm) 8Sibot (11:25-11:26) 9Orastie (11:39-11:40) 10Simeria (12:02-12:03) 11Deva (12:13-12:31) 12Simeria (12:43-12:45) 13Calan (13:01-13:02) 14Subcetate (13:20-13:21) 15Petrosani (14:33-14:36) 16Valea Sadului (15:24-15:25) 17Tirgu Jiu (15:45-16:00) 18Carbunesti (16:27-16:28) 19Filiasi (17:06-17:07) 20Craiova (17:32-17:40) 21Caracal (18:17-18:19) 22Draganesti Olt (18:33-18:34) 23Rosiori Nord (19:04-19:06) 24Videle (19:52-19:54) 25Bucuresti Nord (20:41-20:41)
InterRegio 1835 06:38 am 1Deva (05:30-05:30) 2Simeria (05:42-05:44) 3Orastie (06:02-06:03) 4Sibot (06:22-06:23) 5Vintu de Jos (06:37-06:38 am) 6Alba Iulia (06:47-06:49) 7Teius (07:14-07:17) 8Aiud (07:28-07:30) 9Razboieni (07:48-07:49) 10Cimpia Turzii (08:04-08:05) 11Cluj Napoca (09:01-09:01)
InterRegio 1836 21:11 pm 1Cluj Napoca (18:45-18:45) 2Cimpia Turzii (19:39-19:40) 3Razboieni (19:56-19:57) 4Aiud (20:17-20:19) 5Teius (20:33-20:37) 6Alba Iulia (20:59-21:01) 7Vintu de Jos (21:10-21:11 pm) 8Sibot (21:30-21:31) 9Orastie (21:44-21:45) 10Simeria (22:08-22:10) 11Deva (22:20-22:20)
InterRegio 1837 07:39 am 1Iasi (19:42-19:42) 2Tirgu Frumos (20:17-20:18) 3Pascani (20:48-20:50) 4Dolhasca (21:05-21:06) 5Veresti (21:23-21:24) 6Suceava (21:38-21:47) 7Gura Humorului Oras (22:33-22:34) 8Frasin (22:42-22:43) 9Vama (22:53-22:54) 10Cimpulung Est (23:09-23:10) 11Cimpulung Moldovenesc (23:17-23:20) 12Pojorita (23:30-23:31) 13Mestecanis (23:53-23:54) 14Iacobeni (00:03-00:04) 15Vatra Dornei (00:23-00:26) 16Vatra Dornei Bai h (00:29-00:31) 17Lunca Ilvei (01:27-01:29) 18Ilva Mica (02:07-02:09) 19Nasaud (02:29-02:31) 20Salva (02:38-02:40) 21Beclean pe Somes (03:18-03:19) 22Dej Calatori (03:48-03:50) 23Gherla (04:04-04:06) 24Cluj Napoca (05:01-05:17) 25Cimpia Turzii (06:09-06:10) 26Razboieni (06:25-06:26) 27Aiud (06:45-06:47) 28Teius (07:01-07:04) 29Alba Iulia (07:26-07:28) 30Vintu de Jos (07:38-07:39 am) 31Sibot (07:58-07:59) 32Orastie (08:11-08:12) 33Simeria (08:34-08:46) 34Deva (08:56-08:58) 35Ilia (09:24-09:25) 36Margina (10:14-10:15) 37Faget (10:23-10:34) 38Manastur (10:43-10:44) 39Lugoj (11:20-11:22) 40Buzias (12:04-12:06) 41Timisoara Nord (12:59-12:59)
InterRegio 1838 22:36 pm 1Timisoara Nord (17:30-17:30) 2Buzias (18:23-18:24) 3Lugoj (19:06-19:08) 4Manastur (19:44-19:45) 5Faget (19:54-19:55) 6Margina (20:03-20:04) 7Ilia (20:52-20:53) 8Deva (21:17-21:19) 9Simeria (21:31-21:44) 10Orastie (22:01-22:02) 11Sibot (22:20-22:21) 12Vintu de Jos (22:35-22:36 pm) 13Alba Iulia (22:45-22:47) 14Teius (23:12-23:14) 15Aiud (23:25-23:26) 16Razboieni (23:44-23:45) 17Cimpia Turzii (0:-00:01) 18Cluj Napoca (00:56-01:08) 19Gherla (02:02-02:03) 20Dej Calatori (02:22-02:24) 21Beclean pe Somes (02:49-02:50) 22Salva (03:12-03:13) 23Nasaud (03:20-03:21) 24Ilva Mica (03:43-03:44) 25Lunca Ilvei (04:18-04:19) 26Floreni (04:54-04:55) 27Vatra Dornei Bai h (05:09-05:10) 28Vatra Dornei (05:17-05:18) 29Iacobeni (05:32-05:33) 30Mestecanis (05:43-05:44) 31Pojorita (06:05-06:06) 32Cimpulung Moldovenesc (06:15-06:16) 33Cimpulung Est (06:22-06:24) 34Vama (06:38-06:39) 35Frasin (06:50-06:51) 36Gura Humorului Oras (06:59-07:00) 37Suceava (07:47-07:57) 38Veresti (08:07-08:08) 39Dolhasca (08:23-08:24) 40Pascani (08:41-08:43) 41Tirgu Frumos (09:10-09:11) 42Iasi (09:50-09:50)
InterRegio 1843 02:28 am 1Timisoara Nord (21:54-21:54) 2Aradu Nou (22:50-22:53) 3Radna (23:38-23:39) 4Savirsin (00:22-00:23) 5Ilia (00:56-00:57) 6Deva (01:21-01:22) 7Simeria (01:34-01:36) 8Orastie (01:53-01:54) 9Sibot (02:12-02:13) 10Vintu de Jos (02:27-02:28 am) 11Alba Iulia (02:37-02:39) 12Teius (03:04-03:06) 13Aiud (03:16-03:17) 14Razboieni (03:35-03:36) 15Cimpia Turzii (03:51-03:52) 16Cluj Napoca (04:46-04:58) 17Apahida (05:11-05:12) 18Gherla (05:55-05:56) 19Dej Calatori (06:15-06:20) 20Beclean pe Somes (06:45-06:45)
InterRegio 1844 01:22 am 1Beclean pe Somes (21:04-21:04) 2Dej Calatori (21:33-21:41) 3Gherla (21:55-21:57) 4Cluj Napoca (22:45-22:57) 5Cimpia Turzii (23:51-23:53) 6Razboieni (00:09-00:11) 7Aiud (00:30-00:31) 8Teius (00:45-00:47) 9Alba Iulia (01:10-01:12) 10Vintu de Jos (01:21-01:22 am) 11Sibot (01:41-01:42) 12Orastie (01:53-01:55) 13Simeria (02:18-02:20) 14Deva (02:30-02:32) 15Ilia (02:58-02:59) 16Savirsin (03:33-03:34) 17Radna (04:18-04:20) 18Aradu Nou (05:09-05:12) 19Timisoara Nord (06:13-06:13)
Regio 2031 05:17 am 1Teius (04:38-04:38) 2Coslariu (04:43-04:44) 3Sintimbru hc (04:50-04:51) 4Sintimbru (04:53-04:54) 5Barabant (04:59-05:00) 6Alba Iulia (05:05-05:07) 7Vintu de Jos (05:16-05:17 am) 8Blandiana Hm (05:25-05:26) 9Tartaria hc (05:30-05:31) 10Balomiru de Cimp hc (05:34-05:35) 11Sibot (05:41-05:43) 12Aurel Vlaicu Hm (05:49-05:50) 13Geoagiu hc (05:53-05:54) 14Orastie (05:58-06:00) 15Pricaz hc (06:03-06:04) 16Turdas (06:10-06:11) 17Simeria Veche hc (06:15-06:16) 18Simeria (06:25-06:27) 19Deva (06:36-06:38) 20Mintia (06:46-06:47) 21Mintia h (06:50-06:51) 22Vetel h (06:54-06:55) 23Branisca Hm (06:59-07:00) 24Bretea Muresana hc (07:06-07:07) 25Ilia (07:12-07:14) 26Gurasada Hm (07:21-07:22) 27Cimpuri Surduc Hm (07:27-07:28) 28Burjuc hc (07:32-07:33) 29Zam (07:40-07:41) 30Petris pe Mures hc (07:45-07:46) 31Ilteu (07:50-07:51) 32Toc hc (07:54-07:55) 33Savirsin (08:02-08:05) 34Varadia hc (08:11-08:12) 35Varadia (08:18-08:19) 36Valea Muresului hc (08:23-08:24) 37Batuta (08:29-08:30) 38Capruta hc (08:34-08:35) 39Birzava (08:38-08:39) 40Nadas h (08:44-08:45) 41Conop (08:50-08:51) 42Corfeni hc (08:55-08:56) 43Milova (09:01-09:02) 44Radna (09:12-09:14) 45Paulis (09:20-09:21) 46Paulis hc (09:25-09:26) 47Ghioroc (09:31-09:32) 48Cicir (09:42-09:43) 49Glogovat (09:54-09:55) 50Arad (10:05-10:05)
Regio 2032 19:35 pm 1Arad (14:35-14:35) 2Glogovat (14:48-14:49) 3Cicir (15:01-15:02) 4Ghioroc (15:11-15:12) 5Paulis hc (15:15-15:16) 6Paulis (15:19-15:20) 7Radna (15:27-15:28) 8Milova (15:38-15:39) 9Corfeni hc (15:43-15:44) 10Conop (15:48-15:49) 11Nadas h (15:54-15:55) 12Birzava (16:03-16:04) 13Capruta hc (16:07-16:08) 14Batuta (16:12-16:13) 15Valea Muresului hc (16:18-16:19) 16Varadia (16:23-16:24) 17Varadia hc (16:27-16:28) 18Savirsin (16:34-16:35) 19Toc hc (16:42-16:43) 20Ilteu (16:48-16:49) 21Petris pe Mures hc (16:53-16:54) 22Zam (16:58-16:59) 23Burjuc hc (17:06-17:07) 24Cimpuri Surduc Hm (17:11-17:12) 25Gurasada Hm (17:16-17:17) 26Ilia (17:24-17:25) 27Bretea Muresana hc (17:30-17:31) 28Branisca Hm (17:37-17:38) 29Vetel h (17:42-17:43) 30Mintia h (17:46-17:47) 31Mintia (17:50-17:51) 32Deva (17:59-18:04) 33Saulesti h (18:10-18:11) 34Simeria (18:18-18:19) 35Simeria Veche hc (18:24-18:25) 36Turdas (18:29-18:30) 37Pricaz hc (18:36-18:37) 38Orastie (18:41-18:51) 39Geoagiu hc (18:55-18:56) 40Aurel Vlaicu Hm (19:01-19:02) 41Sibot (19:12-19:13) 42Balomiru de Cimp hc (19:16-19:17) 43Tartaria hc (19:22-19:23) 44Blandiana Hm (19:27-19:28) 45Vintu de Jos (19:34-19:35 pm) 46Alba Iulia (19:44-19:46) 47Barabant (19:51-19:52) 48Sintimbru (19:57-19:58) 49Sintimbru hc (20:00-20:01) 50Coslariu (20:09-20:10) 51Teius (20:16-20:16)
Regio 2300 06:11 am 1Simeria (05:05-05:05) 2Simeria Veche hc (05:10-05:11) 3Turdas (05:15-05:16) 4Pricaz hc (05:22-05:23) 5Orastie (05:27-05:28) 6Geoagiu hc (05:32-05:33) 7Aurel Vlaicu Hm (05:38-05:39) 8Sibot (05:49-05:50) 9Balomiru de Cimp hc (05:53-05:54) 10Tartaria hc (05:58-05:59) 11Blandiana Hm (06:03-06:04) 12Vintu de Jos (06:10-06:11 am) 13Alba Iulia (06:20-06:22) 14Barabant (06:27-06:28) 15Sintimbru (06:33-06:34) 16Sintimbru hc (06:36-06:37) 17Coslariu (06:45-06:46) 18Teius (06:52-06:52)
Regio 2301 08:48 am 1Teius (08:05-08:05) 2Coslariu (08:11-08:12) 3Sintimbru hc (08:18-08:19) 4Sintimbru (08:21-08:22) 5Barabant (08:27-08:28) 6Alba Iulia (08:33-08:37) 7Vintu de Jos (08:46-08:48 am) 8Blandiana Hm (08:56-08:57) 9Tartaria hc (09:00-09:01) 10Balomiru de Cimp hc (09:05-09:06) 11Sibot (09:12-09:13) 12Aurel Vlaicu Hm (09:20-09:21) 13Geoagiu hc (09:23-09:24) 14Orastie (09:28-09:29) 15Pricaz hc (09:32-09:33) 16Turdas (09:39-09:40) 17Simeria Veche hc (09:44-09:45) 18Simeria (09:55-10:00) 19Saulesti h (10:04-10:05) 20Deva (10:11-10:11)
Regio 2302 07:20 am 1Simeria (06:16-06:16) 2Simeria Veche hc (06:19-06:20) 3Turdas (06:25-06:26) 4Pricaz hc (06:32-06:33) 5Orastie (06:37-06:38) 6Geoagiu hc (06:42-06:43) 7Aurel Vlaicu Hm (06:48-06:49) 8Sibot (06:59-07:00) 9Balomiru de Cimp hc (07:03-07:04) 10Tartaria hc (07:08-07:09) 11Blandiana Hm (07:13-07:14) 12Vintu de Jos (07:19-07:20 am) 13Alba Iulia (07:29-07:31) 14Barabant (07:36-07:37) 15Sintimbru (07:42-07:43) 16Sintimbru hc (07:45-07:46) 17Coslariu (07:54-07:55) 18Teius (07:59-07:59)
Regio 2303 10:50 pm 1Teius (10:10-10:10) 2Coslariu (10:16-10:17) 3Sintimbru hc (10:23-10:24) 4Sintimbru (10:26-10:27) 5Barabant (10:32-10:33) 6Alba Iulia (10:38-10:40) 7Vintu de Jos (10:49-10:50 pm) 8Blandiana Hm (10:58-10:59) 9Tartaria hc (11:02-11:03) 10Balomiru de Cimp hc (11:06-11:07) 11Sibot (11:13-11:14) 12Aurel Vlaicu Hm (11:21-11:22) 13Geoagiu hc (11:24-11:25) 14Orastie (11:29-11:30) 15Pricaz hc (11:33-11:34) 16Turdas (11:40-11:41) 17Simeria Veche hc (11:45-11:46) 18Simeria (11:56-11:57) 19Saulesti h (12:00-12:01) 20Deva (12:07-12:07)
Regio 2304 10:18 pm 1Deva (08:41-08:41) 2Simeria (08:54-08:56) 3Simeria Veche hc (09:00-09:01) 4Turdas (09:05-09:06) 5Pricaz hc (09:12-09:13) 6Orastie (09:17-09:30) 7Geoagiu hc (09:34-09:35) 8Aurel Vlaicu Hm (09:40-09:41) 9Sibot (09:51-09:53) 10Balomiru de Cimp hc (09:57-09:58) 11Tartaria hc (10:03-10:04) 12Blandiana Hm (10:08-10:09) 13Vintu de Jos (10:15-10:18 pm) 14Alba Iulia (10:28-10:31) 15Barabant (10:36-10:37) 16Sintimbru (10:42-10:43) 17Sintimbru hc (10:45-10:46) 18Coslariu (10:54-10:55) 19Teius (11:01-11:01)
Regio 2306 13:17 pm 1Deva (11:58-11:58) 2Saulesti h (12:03-12:04) 3Simeria (12:11-12:12) 4Simeria Veche hc (12:16-12:17) 5Turdas (12:21-12:22) 6Pricaz hc (12:28-12:29) 7Orastie (12:33-12:34) 8Geoagiu hc (12:38-12:39) 9Aurel Vlaicu Hm (12:44-12:45) 10Sibot (12:55-12:56) 11Balomiru de Cimp hc (12:59-13:00) 12Tartaria hc (13:04-13:05) 13Blandiana Hm (13:09-13:10) 14Vintu de Jos (13:16-13:17 pm) 15Alba Iulia (13:26-13:28) 16Barabant (13:33-13:34) 17Sintimbru (13:39-13:40) 18Sintimbru hc (13:42-13:43) 19Coslariu (13:51-13:52) 20Teius (13:56-13:56)
Regio 2307 20:16 pm 1Teius (19:36-19:36) 2Coslariu (19:42-19:43) 3Sintimbru hc (19:49-19:50) 4Sintimbru (19:52-19:53) 5Barabant (19:58-19:59) 6Alba Iulia (20:04-20:06) 7Vintu de Jos (20:15-20:16 pm) 8Blandiana Hm (20:24-20:25) 9Tartaria hc (20:28-20:29) 10Balomiru de Cimp hc (20:33-20:34) 11Sibot (20:40-20:41) 12Aurel Vlaicu Hm (20:48-20:49) 13Geoagiu hc (20:52-20:53) 14Orastie (20:57-21:06) 15Pricaz hc (21:10-21:11) 16Turdas (21:17-21:18) 17Simeria Veche hc (21:22-21:23) 18Simeria (21:33-21:33)
Regio 2311 13:43 pm 1Teius (13:03-13:03) 2Coslariu (13:09-13:10) 3Sintimbru hc (13:16-13:17) 4Sintimbru (13:19-13:20) 5Barabant (13:25-13:26) 6Alba Iulia (13:31-13:33) 7Vintu de Jos (13:42-13:43 pm) 8Blandiana Hm (13:51-13:52) 9Tartaria hc (13:55-13:56) 10Balomiru de Cimp hc (14:00-14:01) 11Sibot (14:07-14:08) 12Aurel Vlaicu Hm (14:15-14:16) 13Geoagiu hc (14:18-14:19) 14Orastie (14:23-14:24) 15Pricaz hc (14:27-14:28) 16Turdas (14:34-14:35) 17Simeria Veche hc (14:39-14:40) 18Simeria (14:50-14:50)
Regio 2312 17:24 pm 1Simeria (16:13-16:13) 2Simeria Veche hc (16:18-16:19) 3Turdas (16:23-16:24) 4Pricaz hc (16:30-16:31) 5Orastie (16:35-16:36) 6Geoagiu hc (16:40-16:41) 7Aurel Vlaicu Hm (16:46-16:47) 8Sibot (16:57-16:58) 9Balomiru de Cimp hc (17:01-17:02) 10Tartaria hc (17:06-17:07) 11Blandiana Hm (17:10-17:11) 12Vintu de Jos (17:16-17:24 pm) 13Alba Iulia (17:33-17:35) 14Barabant (17:40-17:41) 15Sintimbru (17:46-17:47) 16Sintimbru hc (17:49-17:50) 17Coslariu (17:58-17:59) 18Teius (18:05-18:05)
Regio 2343 15:50 pm 1Teius (15:08-15:08) 2Coslariu (15:14-15:15) 3Sintimbru hc (15:21-15:22) 4Sintimbru (15:24-15:25) 5Barabant (15:30-15:31) 6Alba Iulia (15:36-15:39) 7Vintu de Jos (15:48-15:50 pm) 8Blandiana Hm (15:58-15:59) 9Tartaria hc (16:02-16:03) 10Balomiru de Cimp hc (16:07-16:08) 11Sibot (16:14-16:15) 12Aurel Vlaicu Hm (16:22-16:23) 13Geoagiu hc (16:26-16:27) 14Orastie (16:31-16:33) 15Pricaz hc (16:37-16:38) 16Turdas (16:44-16:45) 17Simeria Veche hc (16:49-16:50) 18Simeria (17:00-17:00)
Regio 2401 06:48 am 1Blaj (05:32-05:32) 2Craciunel (05:37-05:38) 3Cistei hc (05:45-05:46) 4Mihalt hc (05:49-05:50) 5Teius (05:59-06:08) 6Coslariu (06:14-06:15) 7Sintimbru hc (06:21-06:22) 8Sintimbru (06:24-06:25) 9Barabant (06:30-06:31) 10Alba Iulia (06:36-06:38) 11Vintu de Jos (06:47-06:48 am) 12Blandiana Hm (06:56-06:57) 13Tartaria hc (07:00-07:01) 14Balomiru de Cimp hc (07:05-07:06) 15Sibot (07:12-07:13) 16Aurel Vlaicu Hm (07:20-07:21) 17Geoagiu hc (07:23-07:24) 18Orastie (07:28-07:29) 19Pricaz hc (07:32-07:33) 20Turdas (07:39-07:40) 21Simeria Veche hc (07:44-07:45) 22Simeria (07:55-07:57) 23Saulesti h (08:01-08:02) 24Deva (08:08-08:08)
Regio 2402 15:37 pm 1Deva (14:18-14:18) 2Saulesti h (14:23-14:24) 3Simeria (14:31-14:32) 4Simeria Veche hc (14:36-14:37) 5Turdas (14:41-14:42) 6Pricaz hc (14:48-14:49) 7Orastie (14:53-14:54) 8Geoagiu hc (14:58-14:59) 9Aurel Vlaicu Hm (15:04-15:05) 10Sibot (15:15-15:16) 11Balomiru de Cimp hc (15:19-15:20) 12Tartaria hc (15:24-15:25) 13Blandiana Hm (15:29-15:30) 14Vintu de Jos (15:36-15:37 pm) 15Alba Iulia (15:46-15:48) 16Barabant (15:53-15:54) 17Sintimbru (15:59-16:00) 18Sintimbru hc (16:02-16:03) 19Coslariu (16:11-16:12) 20Teius (16:18-16:28) 21Mihalt hc (16:35-16:36) 22Cistei hc (16:40-16:41) 23Craciunel (16:49-16:50) 24Blaj (16:57-16:58) 25Cimpu Libertatii (17:02-17:03) 26Manarade hc (17:09-17:10) 27Glogovet h. (17:13-17:14) 28Valea Lunga (17:18-17:19) 29Lunca hc (17:22-17:23) 30Micasasa (17:29-17:30) 31Copsa Mica (17:40-17:41) 32Tirnava hc (17:46-17:47) 33Medias (17:54-18:00) 34Bratei hc (18:06-18:07) 35Atel (18:14-18:15) 36Dumbraveni (18:23-18:24) 37Luna h (18:30-18:31) 38Danes (18:38-18:39) 39Sighisoara (18:51-18:51)
Regio 2411 10:00 pm 1Sibiu (07:41-07:41) 2Sibiu hc (07:44-07:45) 3Turnisor (07:48-07:49) 4Cristian Sibiu (08:01-08:02) 5Orlat (08:08-08:09) 6Sibiel hc (08:13-08:14) 7Sacelu Sibiului hc (08:18-08:19) 8Saliste (08:27-08:32) 9Aciliu hc (08:35-08:36) 10Tilisca Hm (08:41-08:42) 11Apoldu de Sus (08:53-08:54) 12Apoldu de Jos hc (09:00-09:01) 13Miercurea Sibiu (09:06-09:07) 14Baile Miercurea hc (09:14-09:15) 15Cunta (09:20-09:21) 16Cut hc (09:27-09:28) 17Rahau hc (09:32-09:33) 18Sebes Alba (09:42-09:43) 19Sebes Glod hc (09:46-09:47) 20Vintu de Jos (09:56-10:00 pm) 21Alba Iulia (10:10-10:10)
Regio 2414 11:58 pm 1Alba Iulia (11:37-11:37) 2Vintu de Jos (11:47-11:58 pm) 3Sebes Glod hc (12:05-12:06) 4Sebes Alba (12:10-12:11) 5Rahau hc (12:19-12:20) 6Cut hc (12:24-12:25) 7Cunta (12:32-12:33) 8Baile Miercurea hc (12:37-12:38) 9Miercurea Sibiu (12:46-12:51) 10Apoldu de Jos hc (12:56-12:57) 11Apoldu de Sus (13:04-13:05) 12Tilisca Hm (13:16-13:17) 13Aciliu hc (13:21-13:22) 14Saliste (13:26-13:27) 15Sacelu Sibiului hc (13:32-13:33) 16Sibiel hc (13:36-13:37) 17Orlat (13:43-13:44) 18Cristian Sibiu (13:49-13:50) 19Turnisor (14:02-14:03) 20Sibiu hc (14:06-14:07) 21Sibiu (14:11-14:11)
Regio 2415 15:47 pm 1Sibiu (13:13-13:13) 2Sibiu hc (13:16-13:17) 3Turnisor (13:20-13:21) 4Cristian Sibiu (13:33-13:34) 5Orlat (13:40-13:46) 6Sibiel hc (13:50-13:51) 7Sacelu Sibiului hc (13:55-13:56) 8Saliste (14:03-14:17) 9Aciliu hc (14:20-14:21) 10Tilisca Hm (14:26-14:27) 11Apoldu de Sus (14:38-14:39) 12Apoldu de Jos hc (14:45-14:46) 13Miercurea Sibiu (14:52-14:53) 14Baile Miercurea hc (15:00-15:01) 15Cunta (15:06-15:07) 16Cut hc (15:13-15:14) 17Rahau hc (15:18-15:19) 18Sebes Alba (15:28-15:29) 19Sebes Glod hc (15:32-15:33) 20Vintu de Jos (15:42-15:47 pm) 21Alba Iulia (15:57-15:57)
Regio 2416 16:15 pm 1Alba Iulia (16:01-16:01) 2Vintu de Jos (16:10-16:15 pm) 3Sebes Glod hc (16:22-16:23) 4Sebes Alba (16:27-16:39) 5Rahau hc (16:48-16:49) 6Cut hc (16:53-16:54) 7Cunta (17:01-17:02) 8Baile Miercurea hc (17:06-17:07) 9Miercurea Sibiu (17:15-17:26) 10Apoldu de Jos hc (17:30-17:31) 11Apoldu de Sus (17:38-17:39) 12Tilisca Hm (17:51-17:52) 13Aciliu hc (17:57-17:58) 14Saliste (18:02-18:03) 15Sacelu Sibiului hc (18:08-18:09) 16Sibiel hc (18:12-18:13) 17Orlat (18:19-18:20) 18Cristian Sibiu (18:26-18:27) 19Turnisor (18:39-18:40) 20Sibiu hc (18:43-18:44) 21Sibiu (18:48-18:48)
Regio 2417 21:36 pm 1Sibiu (19:23-19:23) 2Sibiu hc (19:26-19:27) 3Turnisor (19:30-19:31) 4Cristian Sibiu (19:43-19:44) 5Orlat (19:50-19:51) 6Sibiel hc (19:55-19:56) 7Sacelu Sibiului hc (20:00-20:01) 8Saliste (20:08-20:09) 9Aciliu hc (20:12-20:13) 10Tilisca Hm (20:18-20:19) 11Apoldu de Sus (20:30-20:31) 12Apoldu de Jos hc (20:37-20:38) 13Miercurea Sibiu (20:44-20:45) 14Baile Miercurea hc (20:52-20:53) 15Cunta (20:59-21:00) 16Cut hc (21:06-21:07) 17Rahau hc (21:11-21:12) 18Sebes Alba (21:21-21:22) 19Sebes Glod hc (21:25-21:26) 20Vintu de Jos (21:36-21:36 pm)
Regio 2441 07:07 am 1Tirgu Mures (03:28-03:28) 2Tirgu Mures Sud (03:33-03:34) 3Gral. Nicolae Dascalescu (03:38-03:39) 4Vidrasau hc (03:44-03:45) 5Sinpaul hc (03:53-03:54) 6Iernut (04:06-04:07) 7Cuci Hm (04:12-04:13) 8Bogata Mures hc (04:18-04:19) 9Ludus (04:23-04:46) 10Chetani hc (04:51-04:52) 11Gligoresti (04:56-04:57) 12Gura Ariesului hc (05:01-05:02) 13Lunca Mures hc (05:05-05:06) 14Razboieni (05:12-05:15) 15Unirea hc (05:18-05:19) 16Unirea (05:23-05:24) 17Decea hc (05:28-05:29) 18Miraslau hc (05:33-05:34) 19Aiud (05:40-05:41) 20Teius (05:56-05:58) 21Coslariu (06:02-06:03) 22Sintimbru hc (06:10-06:11) 23Sintimbru (06:14-06:15) 24Barabant (06:20-06:21) 25Alba Iulia (06:26-06:29) 26Vintu de Jos (06:39-07:07 am) 27Sebes Glod hc (07:14-07:15) 28Sebes Alba (07:19-07:20) 29Rahau hc (07:28-07:29) 30Cut hc (07:33-07:34) 31Cunta (07:41-07:42) 32Baile Miercurea hc (07:46-07:47) 33Miercurea Sibiu (07:55-07:56) 34Apoldu de Jos hc (08:00-08:01) 35Apoldu de Sus (08:08-08:09) 36Tilisca Hm (08:20-08:21) 37Aciliu hc (08:25-08:26) 38Saliste (08:30-08:31) 39Sacelu Sibiului hc (08:36-08:37) 40Sibiel hc (08:40-08:41) 41Orlat (08:47-08:48) 42Cristian Sibiu (08:54-08:55) 43Turnisor (09:07-09:08) 44Sibiu hc (09:11-09:12) 45Sibiu (09:16-09:16)
Regio 2443 18:24 pm 1Sibiu (15:45-15:45) 2Sibiu hc (15:49-15:50) 3Turnisor (15:53-15:54) 4Cristian Sibiu (16:06-16:07) 5Orlat (16:13-16:14) 6Sibiel hc (16:19-16:20) 7Sacelu Sibiului hc (16:25-16:26) 8Saliste (16:33-16:34) 9Aciliu hc (16:38-16:39) 10Tilisca Hm (16:45-16:46) 11Apoldu de Sus (16:57-16:58) 12Apoldu de Jos hc (17:05-17:06) 13Miercurea Sibiu (17:12-17:16) 14Baile Miercurea hc (17:23-17:24) 15Cunta (17:30-17:31) 16Cut hc (17:37-17:38) 17Rahau hc (17:42-17:43) 18Sebes Alba (17:52-17:53) 19Sebes Glod hc (17:56-17:57) 20Vintu de Jos (18:06-18:24 pm) 21Alba Iulia (18:33-18:36) 22Barabant (18:41-18:42) 23Sintimbru (18:47-18:48) 24Sintimbru hc (18:50-18:51) 25Coslariu (18:59-19:00) 26Teius (19:04-19:18) 27Aiud (19:30-19:32) 28Miraslau hc (19:37-19:38) 29Decea hc (19:41-19:42) 30Unirea (19:46-19:47) 31Unirea hc (19:50-19:51) 32Razboieni (19:58-20:01) 33Lunca Mures hc (20:04-20:05) 34Gura Ariesului hc (20:09-20:10) 35Gligoresti (20:15-20:16) 36Chetani hc (20:20-20:21) 37Ludus (20:28-20:30) 38Bogata Mures hc (20:34-20:35) 39Cuci Hm (20:40-20:41) 40Iernut (20:49-20:50) 41Cipau Hm (20:54-20:55) 42Ogra (20:58-20:59) 43Sinpaul hc (21:03-21:04) 44Chirileu hc (21:08-21:09) 45Vidrasau hc (21:13-21:14) 46Gral. Nicolae Dascalescu (21:19-21:20) 47Tirgu Mures Sud (21:24-21:25) 48Azomures hc (21:28-21:29) 49Tirgu Mures (21:36-21:36)
Regio 2444 19:03 pm 1Tirgu Mures (15:40-15:40) 2Azomures hc (15:44-15:45) 3Tirgu Mures Sud (15:48-15:49) 4Gral. Nicolae Dascalescu (15:53-15:54) 5Vidrasau hc (15:58-15:59) 6Chirileu hc (16:02-16:03) 7Sinpaul hc (16:09-16:15) 8Ogra (16:19-16:20) 9Cipau Hm (16:23-16:24) 10Iernut (16:31-16:32) 11Cuci Hm (16:37-16:38) 12Bogata Mures hc (16:42-16:43) 13Ludus (16:47-17:04) 14Chetani hc (17:10-17:11) 15Gligoresti (17:15-17:21) 16Gura Ariesului hc (17:24-17:25) 17Lunca Mures hc (17:28-17:29) 18Razboieni (17:35-17:37) 19Unirea hc (17:41-17:42) 20Unirea (17:46-17:47) 21Decea hc (17:50-17:51) 22Miraslau hc (17:55-17:56) 23Aiud (18:03-18:05) 24Teius (18:20-18:23) 25Coslariu (18:27-18:28) 26Sintimbru hc (18:35-18:36) 27Sintimbru (18:39-18:40) 28Barabant (18:45-18:46) 29Alba Iulia (18:51-18:53) 30Vintu de Jos (19:03-19:03 pm)
Regio 3612 15:11 pm 1Cluj Napoca (12:08-12:08) 2Cluj Napoca Est (12:16-12:17) 3Dezmir hc (12:21-12:22) 4Apahida (12:27-12:28) 5Cojocna (12:35-12:36) 6Tunel Hm (12:43-12:44) 7Boju (12:52-12:53) 8Valea Florilor (13:05-13:06) 9Ploscos (13:10-13:11) 10Cinepisti Hm (13:15-13:16) 11Cimpia Turzii (13:24-13:25) 12Calarasi Turda Hm (13:34-13:35) 13Grindeni (13:41-13:42) 14Razboieni (13:45-13:48) 15Unirea hc (13:51-13:52) 16Unirea (13:56-13:57) 17Decea hc (14:00-14:01) 18Miraslau hc (14:05-14:06) 19Aiud (14:13-14:15) 20Teius (14:29-14:31) 21Coslariu (14:35-14:36) 22Sintimbru hc (14:43-14:44) 23Sintimbru (14:47-14:48) 24Barabant (14:53-14:54) 25Alba Iulia (14:59-15:01) 26Vintu de Jos (15:11-15:11 pm)
InterRegio 12137 07:39 am 1Iasi (19:42-19:42) 2Tirgu Frumos (20:17-20:18) 3Pascani (20:48-20:50) 4Dolhasca (21:05-21:06) 5Veresti (21:23-21:24) 6Suceava (21:38-21:47) 7Gura Humorului Oras (22:33-22:34) 8Frasin (22:42-22:43) 9Vama (22:53-22:54) 10Cimpulung Est (23:09-23:10) 11Cimpulung Moldovenesc (23:17-23:20) 12Pojorita (23:30-23:31) 13Mestecanis (23:53-23:54) 14Iacobeni (00:03-00:04) 15Vatra Dornei (00:23-00:26) 16Vatra Dornei Bai h (00:29-00:31) 17Lunca Ilvei (01:27-01:29) 18Ilva Mica (02:07-02:09) 19Nasaud (02:29-02:31) 20Salva (02:38-02:40) 21Beclean pe Somes (03:18-03:19) 22Dej Calatori (03:48-03:50) 23Gherla (04:04-04:06) 24Cluj Napoca (05:01-05:17) 25Cimpia Turzii (06:09-06:10) 26Razboieni (06:25-06:26) 27Aiud (06:45-06:47) 28Teius (07:01-07:04) 29Alba Iulia (07:26-07:28) 30Vintu de Jos (07:38-07:39 am) 31Sibot (07:58-07:59) 32Orastie (08:11-08:12) 33Simeria (08:34-08:46) 34Deva (08:56-08:58) 35Ilia (09:24-09:25) 36Margina (10:14-10:15) 37Faget (10:23-10:34) 38Manastur (10:43-10:44) 39Lugoj (11:20-11:40) 40Timisoara Nord (12:31-12:31)
Gari apropiate sambata :
Gari apropiate Vintu de Jos : Blandiana Hm Sebes Glod hc Sebes Alba Tartaria hc Alba Iulia
Alte rute : sambata - Pincota sambata - Anina sambata - Ianca Sat hc sambata - Costinesti sambata - Ciulnita CAM h
Alte rute : Vintu de Jos - Bucuresti Nord Vintu de Jos - Plopeni Vintu de Jos - Halmagiu Vintu de Jos - Cernisoara h Vintu de Jos - Plataresti hc
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR