mersul trenurilor schipol olanda - Oradea Est

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Oradea Est trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara schipol olanda / Trenuri care sosesc in gara schipol olanda
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Oradea Est trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Oradea Est / Trenuri care sosesc in gara Oradea Est
Rang Tren Ora plecare Traseu
Regio 3071 06:04 am 1Cluj Napoca (02:39-02:39) 2Huedin (03:27-03:28) 3Poieni (03:41-03:42) 4Ciucea (03:51-03:52) 5Negreni h (03:57-03:58) 6Lacu Crisului h (04:01-04:02) 7Piatra Craiului (04:07-04:14) 8Bulz (04:20-04:21) 9Stina de Vale hc (04:24-04:25) 10Bratca (04:30-04:31) 11Balnaca hc (04:34-04:35) 12Suncuius (04:42-04:50) 13Pestera hc (04:53-04:54) 14Vadu Crisului hc (04:57-04:58) 15Vadu Crisului (05:02-05:03) 16Butan Hm (05:08-05:09) 17Alesd hc (05:13-05:14) 18Alesd (05:19-05:20) 19Tetchea hc (05:23-05:24) 20Telechiu Hm (05:29-05:30) 21Tileagd (05:36-05:37) 22Sabolciu hc (05:42-05:43) 23Sacadat Hm (05:45-05:46) 24Osorhei (05:53-05:54) 25Oradea Est Triaj h (06:00-06:01) 26Oradea Est (06:03-06:04 am) 27Oradea (06:09-06:09)
Regio 3073 12:12 pm 1Cluj Napoca (07:55-07:55) 2Baciu Triaj (08:01-08:02) 3Suceag hc (08:06-08:07) 4Radaia h (08:09-08:10) 5Mera (08:13-08:14) 6Nadasel hc (08:17-08:18) 7Girbau (08:25-08:26) 8Macau hc (08:31-08:32) 9Doroltu hc (08:34-08:35) 10Aghires (08:38-08:40) 11Aghires hc (08:43-08:44) 12Galaseni hc (08:52-08:53) 13Stana Hm (08:57-08:58) 14Jebuc hc (09:05-09:06) 15Huedin (09:14-09:15) 16Braisoru (09:22-09:23) 17Bologa hc (09:27-09:28) 18Poieni (09:32-09:33) 19Valea Draganului hc (09:37-09:38) 20Ciucea (09:45-09:52) 21Negreni h (09:56-09:57) 22Lacu Crisului h (10:00-10:01) 23Piatra Craiului (10:06-10:10) 24Bulz (10:16-10:17) 25Stina de Vale hc (10:19-10:20) 26Bratca (10:25-10:26) 27Balnaca hc (10:29-10:30) 28Suncuius (10:35-10:53) 29Pestera hc (10:56-10:57) 30Vadu Crisului hc (11:00-11:01) 31Vadu Crisului (11:05-11:06) 32Butan Hm (11:10-11:11) 33Alesd hc (11:15-11:16) 34Alesd (11:20-11:21) 35Tetchea hc (11:24-11:25) 36Telechiu Hm (11:29-11:41) 37Tileagd (11:47-11:48) 38Sabolciu hc (11:53-11:54) 39Sacadat Hm (11:56-11:57) 40Osorhei (12:04-12:05) 41Oradea Est (12:11-12:12 pm) 42Oradea (12:17-12:17)
Regio 3074 07:37 am 1Oradea (07:31-07:31) 2Oradea Est (07:36-07:37 am) 3Oradea Est Triaj h (07:38-07:39) 4Osorhei (07:45-07:46) 5Sacadat Hm (07:52-07:53) 6Sabolciu hc (07:55-07:56) 7Tileagd (08:03-08:07) 8Telechiu Hm (08:13-08:14) 9Tetchea hc (08:18-08:19) 10Alesd (08:23-08:28) 11Alesd hc (08:31-08:32) 12Butan Hm (08:37-08:38) 13Vadu Crisului (08:45-08:46) 14Vadu Crisului hc (08:49-08:50) 15Pestera hc (08:53-08:54) 16Suncuius (08:57-09:08) 17Balnaca hc (09:13-09:14) 18Bratca (09:18-09:19) 19Stina de Vale hc (09:25-09:26) 20Bulz (09:29-09:30) 21Piatra Craiului (09:34-09:35) 22Lacu Crisului h (09:39-09:40) 23Negreni h (09:44-09:45) 24Ciucea (09:50-09:54) 25Valea Draganului hc (09:59-10:00) 26Poieni (10:07-10:08) 27Bologa hc (10:12-10:13) 28Braisoru (10:18-10:19) 29Huedin (10:27-10:28) 30Jebuc hc (10:34-10:35) 31Stana Hm (10:43-10:44) 32Galaseni hc (10:47-10:48) 33Aghires hc (10:55-10:56) 34Aghires (11:01-11:16) 35Doroltu hc (11:18-11:19) 36Macau hc (11:21-11:22) 37Girbau (11:27-11:28) 38Nadasel hc (11:34-11:35) 39Mera (11:38-11:39) 40Radaia h (11:41-11:42) 41Suceag hc (11:44-11:45) 42Baciu Triaj (11:50-11:51) 43Cluj Napoca (11:57-11:57)
Regio 3075 20:51 pm 1Cluj Napoca (16:42-16:42) 2Baciu Triaj (16:48-16:49) 3Suceag hc (16:53-16:54) 4Radaia h (16:56-16:57) 5Mera (16:59-17:00) 6Nadasel hc (17:03-17:04) 7Girbau (17:11-17:12) 8Macau hc (17:17-17:18) 9Doroltu hc (17:20-17:21) 10Aghires (17:24-17:39) 11Aghires hc (17:42-17:43) 12Galaseni hc (17:51-17:52) 13Stana Hm (17:56-17:57) 14Jebuc hc (18:04-18:05) 15Huedin (18:14-18:19) 16Braisoru (18:26-18:27) 17Bologa hc (18:31-18:32) 18Poieni (18:36-18:41) 19Valea Draganului hc (18:44-18:45) 20Ciucea (18:52-18:53) 21Negreni h (18:57-18:58) 22Lacu Crisului h (19:01-19:02) 23Piatra Craiului (19:07-19:08) 24Bulz (19:13-19:14) 25Stina de Vale hc (19:16-19:17) 26Bratca (19:22-19:23) 27Balnaca hc (19:26-19:27) 28Suncuius (19:32-19:36) 29Pestera hc (19:39-19:40) 30Vadu Crisului hc (19:43-19:44) 31Vadu Crisului (19:48-19:52) 32Butan Hm (19:56-19:57) 33Alesd hc (20:01-20:02) 34Alesd (20:06-20:07) 35Tetchea hc (20:10-20:11) 36Telechiu Hm (20:15-20:16) 37Tileagd (20:21-20:25) 38Sabolciu hc (20:30-20:31) 39Sacadat Hm (20:33-20:34) 40Osorhei (20:42-20:43) 41Oradea Est (20:50-20:51 pm) 42Oradea (20:56-20:56)
Regio 3076 15:46 pm 1Oradea (15:40-15:40) 2Oradea Est (15:45-15:46 pm) 3Osorhei (15:53-15:54) 4Sacadat Hm (16:00-16:01) 5Sabolciu hc (16:03-16:04) 6Tileagd (16:11-16:12) 7Telechiu Hm (16:17-16:18) 8Tetchea hc (16:22-16:23) 9Alesd (16:27-16:28) 10Alesd hc (16:31-16:32) 11Butan Hm (16:37-16:38) 12Vadu Crisului (16:44-16:45) 13Vadu Crisului hc (16:48-16:49) 14Pestera hc (16:52-16:53) 15Suncuius (16:56-17:00) 16Balnaca hc (17:05-17:06) 17Bratca (17:10-17:11) 18Stina de Vale hc (17:17-17:18) 19Bulz (17:21-17:22) 20Piatra Craiului (17:26-17:27) 21Lacu Crisului h (17:31-17:32) 22Negreni h (17:36-17:37) 23Ciucea (17:42-17:43) 24Valea Draganului hc (17:48-17:49) 25Poieni (17:56-17:57) 26Bologa hc (18:01-18:02) 27Braisoru (18:07-18:08) 28Huedin (18:16-18:18) 29Jebuc hc (18:24-18:25) 30Stana Hm (18:32-18:33) 31Galaseni hc (18:36-18:37) 32Aghires hc (18:44-18:45) 33Aghires (18:49-18:50) 34Doroltu hc (18:52-18:53) 35Macau hc (18:55-18:56) 36Girbau (19:01-19:02) 37Nadasel hc (19:08-19:09) 38Mera (19:12-19:13) 39Radaia h (19:15-19:16) 40Suceag hc (19:18-19:19) 41Baciu Triaj (19:24-19:25) 42Cluj Napoca (19:31-19:31)
Regio 3641 07:05 am 1Bratca (05:30-05:30) 2Balnaca hc (05:33-05:34) 3Suncuius (05:40-05:41) 4Vadu Crisului hc (05:46-05:47) 5Vadu Crisului (05:51-05:52) 6Butan Hm (05:57-05:58) 7Alesd hc (06:03-06:04) 8Alesd (06:08-06:10) 9Tetchea hc (06:14-06:15) 10Telechiu Hm (06:20-06:21) 11Tileagd (06:28-06:38) 12Sabolciu hc (06:43-06:44) 13Sacadat Hm (06:47-06:48) 14Osorhei (06:55-06:56) 15Oradea Est Triaj h (07:01-07:02) 16Oradea Est (07:04-07:05 am) 17Oradea (07:10-07:10)
Regio 3644 14:38 pm 1Oradea (14:32-14:32) 2Oradea Est (14:37-14:38 pm) 3Oradea Est Triaj h (14:39-14:40) 4Osorhei (14:46-14:47) 5Sacadat Hm (14:52-14:53) 6Sabolciu hc (14:55-14:56) 7Tileagd (15:03-15:04) 8Telechiu Hm (15:09-15:10) 9Tetchea hc (15:14-15:15) 10Alesd (15:19-15:20) 11Alesd hc (15:23-15:24) 12Butan Hm (15:29-15:30) 13Vadu Crisului (15:39-15:40) 14Vadu Crisului hc (15:43-15:44) 15Pestera hc (15:47-15:48) 16Suncuius (15:52-16:02) 17Balnaca hc (16:06-16:07) 18Bratca (16:11-16:11)
Regio 3645 18:22 pm 1Bratca (16:43-16:43) 2Balnaca hc (16:46-16:47) 3Suncuius (16:53-17:05) 4Pestera hc (17:08-17:09) 5Vadu Crisului hc (17:12-17:13) 6Vadu Crisului (17:17-17:18) 7Butan Hm (17:23-17:24) 8Alesd hc (17:29-17:30) 9Alesd (17:34-17:35) 10Tetchea hc (17:39-17:40) 11Telechiu Hm (17:45-17:46) 12Tileagd (17:53-17:54) 13Sabolciu hc (18:00-18:01) 14Sacadat Hm (18:04-18:05) 15Osorhei (18:12-18:13) 16Oradea Est Triaj h (18:18-18:19) 17Oradea Est (18:21-18:22 pm) 18Oradea (18:27-18:27)
Regio 3646 19:41 pm 1Oradea (19:35-19:35) 2Oradea Est (19:40-19:41 pm) 3Oradea Est Triaj h (19:42-19:43) 4Osorhei (19:49-19:50) 5Sacadat Hm (19:55-19:56) 6Sabolciu hc (19:59-20:00) 7Tileagd (20:06-20:07) 8Telechiu Hm (20:11-20:12) 9Tetchea hc (20:16-20:17) 10Alesd (20:21-20:22) 11Alesd hc (20:25-20:26) 12Butan Hm (20:31-20:32) 13Vadu Crisului (20:41-20:50) 14Vadu Crisului hc (20:53-20:54) 15Pestera hc (20:57-20:58) 16Suncuius (21:02-21:03) 17Balnaca hc (21:08-21:09) 18Bratca (21:13-21:13)
Gari apropiate schipol olanda :
Gari apropiate Oradea Est : Oradea Est Triaj h Oradea Osorhei Sacadat Hm Sabolciu hc
Alte rute : schipol olanda - Braisoru schipol olanda - Bildana hc schipol olanda - Titu schipol olanda - Sacuieni Bihor schipol olanda - Nadejdea Hm
Alte rute : Oradea Est - Valea Larga Hm Oradea Est - Clarii Vii hc Oradea Est - Decea hc Oradea Est - Botosani Oradea Est - Bichigiu
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR