mersul trenurilor sibiu - rm.valcea

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la rm.valcea trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara sibiu / Trenuri care sosesc in gara sibiu
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterRegio 373 12:01 pm 1Curtici (12:01-12:01) 2Arad (12:30-12:40) 3Radna (13:23-13:24) 4Ilia (14:37-14:38) 5Deva (15:02-15:05) 6Simeria (15:17-15:30) 7Vintu de Jos (16:19-16:21) 8Sebes Alba (16:32-16:34) 9Sibiu (18:04-18:04)
InterRegio 1527 15:35 pm 1Bucuresti Nord (15:35-15:35) 2Ploiesti Vest (16:14-16:16) 3Cimpina (16:39-16:40) 4Sinaia (17:06-17:08) 5Busteni (17:16-17:17) 6Azuga (17:22-17:23) 7Predeal (17:33-17:35) 8Brasov (18:11-18:34) 9Codlea (18:49-18:50) 10Fagaras (19:46-19:48) 11Ucea (20:10-20:12) 12Avrig (20:36-20:38) 13Talmaciu (20:55-20:57) 14Sibiu (21:17-21:17)
InterRegio 1621 09:50 am 1Bucuresti Nord (09:50-09:50) 2Buftea (10:04-10:05) 3Ploiesti Vest (10:34-10:36) 4Cimpina (10:59-11:00) 5Comarnic (11:11-11:12) 6Sinaia (11:28-11:30) 7Busteni (11:37-11:38) 8Azuga (11:43-11:44) 9Predeal (11:54-11:56) 10Brasov (12:32-12:44) 11Codlea (13:00-13:01) 12Fagaras (13:58-14:00) 13Ucea (14:22-14:23) 14Avrig (14:47-14:48) 15Talmaciu (15:04-15:05) 16Sibiu (15:25-15:35) 17Saliste (16:07-16:08) 18Sebes Alba (17:06-17:07) 19Vintu de Jos (17:20-17:25) 20Sibot (17:44-17:46) 21Orastie (17:58-17:59) 22Simeria (18:21-18:28) 23Deva (18:38-18:41) 24Ilia (19:07-19:09) 25Margina (19:58-20:08) 26Faget (20:16-20:18) 27Lugoj (21:01-21:03) 28Buzias (21:45-21:47) 29Timisoara Nord (22:40-22:40)
InterRegio 1622 08:09 am 1Timisoara Nord (08:09-08:09) 2Buzias (09:02-09:03) 3Lugoj (09:44-09:45) 4Faget (10:27-10:28) 5Margina (10:36-10:37) 6Ilia (11:25-11:26) 7Deva (11:50-11:52) 8Simeria (12:05-12:06) 9Orastie (12:23-12:24) 10Sibot (12:42-12:43) 11Vintu de Jos (13:00-13:04) 12Sebes Alba (13:16-13:17) 13Saliste (14:15-14:16) 14Sibiu (14:50-15:02) 15Talmaciu (15:18-15:19) 16Avrig (15:35-15:36) 17Ucea (15:58-15:59) 18Fagaras (16:22-16:24) 19Codlea (17:20-17:22) 20Brasov (17:40-17:52) 21Predeal (18:24-18:32) 22Azuga (18:40-18:41) 23Busteni (18:46-18:47) 24Sinaia (18:55-18:57) 25Valea Larga Hm (19:05-19:06) 26Comarnic (19:16-19:17) 27Cimpina (19:31-19:32) 28Ploiesti Vest (19:56-19:59) 29Buftea (20:27-20:28) 30Bucuresti Nord (20:46-20:46)
InterRegio 1623 16:45 pm 1Bucuresti Nord (16:45-16:45) 2Buftea (16:59-17:00) 3Crivina (17:15-17:16) 4Ploiesti Vest (17:32-17:34) 5Cimpina (17:59-18:00) 6Comarnic (18:11-18:12) 7Sinaia (18:35-18:37) 8Busteni (18:45-18:46) 9Azuga (18:51-18:52) 10Predeal (19:02-19:04) 11Brasov (19:40-19:50) 12Codlea (20:06-20:08) 13Fagaras (21:05-21:07) 14Ucea (21:28-21:29) 15Avrig (21:53-21:54) 16Talmaciu (22:11-22:12) 17Sibiu (22:31-22:31)
InterRegio 1721 14:50 pm 1Craiova (14:50-14:50) 2Bals (15:21-15:23) 3Piatra Olt (15:37-15:46) 4Dragasani (16:14-16:16) 5Babeni (16:41-16:42) 6Rimnicu Vilcea (16:57-17:00) 7Calimanesti (17:17-17:18) 8Pausa h (17:22-17:24) 9Lotru (17:36-17:37) 10Ciineni (17:59-18:00) 11Talmaciu (18:52-18:53) 12Sibiu (19:13-19:13)
InterRegio 1723 17:20 pm 1Caracal (17:20-17:20) 2Piatra Olt (17:49-17:50) 3Dragasani (18:17-18:19) 4Babeni (18:44-18:45) 5Govora (18:51-18:52) 6Rimnicu Vilcea (19:03-19:05) 7Calimanesti (19:22-19:23) 8Pausa h (19:28-19:29) 9Lotru (19:41-19:42) 10Ciineni (20:05-20:06) 11Talmaciu (20:49-20:50) 12Sibiu (21:10-21:10)
InterRegio 1727 11:20 pm 1Podu Olt (11:20-11:20) 2Talmaciu (11:26-11:27) 3Sibiu (11:47-11:47)
InterRegio 1729 18:05 pm 1Podu Olt (18:05-18:05) 2Talmaciu (18:11-18:12) 3Sibiu (18:32-18:32)
InterRegio 1736 07:13 am 1Cluj Napoca (07:13-07:13) 2Cimpia Turzii (08:06-08:07) 3Razboieni (08:23-08:24) 4Aiud (08:44-08:45) 5Teius (08:59-09:02) 6Blaj (09:24-09:26) 7Copsa Mica (09:56-10:00) 8Baile Ocna Sibiului hc (10:38-10:40) 9Sibiu (10:56-11:00) 10Talmaciu (11:18-11:20) 11Ciineni (12:16-12:17) 12Lotru (12:43-12:44) 13Pausa h (12:57-12:58) 14Calimanesti (13:03-13:04) 15Rimnicu Vilcea (13:22-13:22)
InterRegio 1737 15:18 pm 1Rimnicu Vilcea (15:18-15:18) 2Calimanesti (15:34-15:35) 3Pausa h (15:39-15:41) 4Lotru (15:53-15:54) 5Ciineni (16:16-16:17) 6Talmaciu (17:07-17:08) 7Sibiu (17:26-17:28) 8Baile Ocna Sibiului hc (17:38-17:39) 9Copsa Mica (18:12-18:16) 10Blaj (18:45-18:46) 11Teius (19:07-19:10) 12Aiud (19:21-19:22) 13Razboieni (19:40-19:42) 14Cimpia Turzii (19:57-19:58) 15Cluj Napoca (20:52-20:52)
InterRegio 1812 05:05 am 1Timisoara Nord (05:05-05:05) 2Buzias (05:57-05:58) 3Lugoj (06:40-06:41) 4Faget (07:23-07:33) 5Ilia (08:26-08:28) 6Deva (08:50-08:52) 7Simeria (09:04-09:06) 8Orastie (09:23-09:24) 9Sibot (09:41-09:42) 10Vintu de Jos (09:59-10:05) 11Sebes Alba (10:17-10:18) 12Saliste (11:16-11:17) 13Sibiu (11:49-11:49)
InterRegio 1814 15:45 pm 1Timisoara Nord (15:45-15:45) 2Buzias (16:37-16:38) 3Lugoj (17:20-17:21) 4Faget (18:03-18:04) 5Ilia (18:57-18:59) 6Deva (19:21-19:23) 7Simeria (19:35-19:37) 8Orastie (19:54-19:55) 9Sibot (20:12-20:13) 10Vintu de Jos (20:30-20:40) 11Sebes Alba (20:52-20:54) 12Saliste (21:52-21:53) 13Orlat (22:06-22:07) 14Cristian Sibiu (22:12-22:13) 15Sibiu (22:30-22:30)
Regio 2061 06:55 am 1Piatra Olt (06:55-06:55) 2Ganeasa hc (06:59-07:00) 3Ganeasa Olt h (07:03-07:04) 4Arcesti (07:09-07:10) 5Colibasi Hm (07:15-07:16) 6Strejesti (07:22-07:23) 7Zlatarei (07:28-07:29) 8Dragasani (07:35-07:43) 9Calina (07:48-07:49) 10Zavideni (07:53-07:54) 11Orlesti hc (07:59-08:00) 12Fiscalia (08:03-08:11) 13Bucsani Vilcea h (08:15-08:16) 14Ionesti (08:21-08:22) 15Slavitesti hc (08:29-08:30) 16Babeni (08:37-08:39) 17Tatarani h (08:42-08:43) 18Govora (08:48-08:55) 19Riureni hc (08:58-08:59) 20Riureni (09:04-09:05) 21Ostroveni h (09:09-09:10) 22Rimnicu Vilcea (09:15-09:20) 23Rimnicu Vilcea Nord h (09:23-09:24) 24Bujoreni Vilcea (09:30-09:31) 25Daesti Hm (09:37-09:38) 26Calimanesti (09:47-10:12) 27Pausa h (10:17-10:18) 28Minastirea Turnu h (10:23-10:24) 29Km. 318 h (10:28-10:29) 30Cozia Hm (10:33-10:34) 31Lotru (10:40-10:41) 32Betel Hm (10:48-10:49) 33Cornet (10:54-10:55) 34Balota h (11:01-11:02) 35Robesti Hm (11:06-11:07) 36Ciineni (11:15-11:16) 37Riul Vadului (11:25-11:26) 38Valea Fratelui h (11:31-11:32) 39Km.355 + 100 h (11:36-11:37) 40Valea Marului Hm (11:50-11:51) 41Turnu Rosu (12:04-12:05) 42Podu Olt (12:10-12:11) 43Talmaciu (12:18-12:19) 44Vestem hc (12:27-12:28) 45Mohu Hm (12:32-12:33) 46Sibiu Gr. Selimbar Hm (12:37-12:38) 47Sibiu Triaj h (12:41-12:42) 48Atelier Zona h (12:45-12:46) 49Sibiu (12:50-12:50)
Regio 2063 14:56 pm 1Babeni (14:56-14:56) 2Tatarani h (14:59-15:00) 3Govora (15:07-15:08) 4Riureni hc (15:12-15:13) 5Riureni (15:18-15:27) 6Ostroveni h (15:33-15:34) 7Rimnicu Vilcea (15:39-15:50) 8Rimnicu Vilcea Nord h (15:53-15:54) 9Bujoreni Vilcea (16:00-16:01) 10Daesti Hm (16:07-16:08) 11Calimanesti (16:18-16:19) 12Pausa h (16:25-16:26) 13Minastirea Turnu h (16:31-16:32) 14Cozia Hm (16:37-16:38) 15Lotru (16:45-16:46) 16Betel Hm (16:53-16:54) 17Cornet (16:59-17:00) 18Balota h (17:05-17:06) 19Robesti Hm (17:10-17:11) 20Ciineni (17:18-17:19) 21Riul Vadului (17:29-17:30) 22Valea Marului Hm (17:49-17:50) 23Turnu Rosu (18:03-18:04) 24Podu Olt (18:09-18:10) 25Talmaciu (18:16-18:17) 26Vestem hc (18:25-18:26) 27Mohu Hm (18:29-18:30) 28Sibiu Gr. Selimbar Hm (18:34-18:35) 29Sibiu Triaj h (18:38-18:39) 30Atelier Zona h (18:41-18:42) 31Sibiu (18:46-18:46)
Regio 2066 03:24 am 1Sibiu (03:24-03:24) 2Sibiu Triaj h (03:29-03:30) 3Sibiu Gr. Selimbar Hm (03:33-03:34) 4Talmaciu (03:48-03:49) 5Podu Olt (03:55-03:56) 6Turnu Rosu (04:01-04:02) 7Valea Marului Hm (04:15-04:16) 8Riul Vadului (04:34-04:35) 9Ciineni (04:44-04:52) 10Robesti Hm (05:00-05:01) 11Cornet (05:09-05:10) 12Betel Hm (05:15-05:16) 13Lotru (05:27-05:28) 14Minastirea Turnu h (05:39-05:40) 15Pausa h (05:45-05:46) 16Calimanesti (05:51-05:52) 17Daesti Hm (05:59-06:00) 18Bujoreni Vilcea (06:06-06:07) 19Rimnicu Vilcea Nord h (06:12-06:13) 20Rimnicu Vilcea (06:18-06:20) 21Ostroveni h (06:22-06:23) 22Riureni (06:28-06:29) 23Riureni hc (06:34-06:36) 24Govora (06:40-06:41) 25Tatarani h (06:47-06:48) 26Babeni (06:54-06:55) 27Slavitesti hc (06:59-07:00) 28Ionesti (07:06-07:07) 29Bucsani Vilcea h (07:11-07:12) 30Fiscalia (07:16-07:17) 31Orlesti hc (07:20-07:21) 32Zavideni (07:26-07:27) 33Calina (07:31-07:32) 34Dragasani (07:40-07:41) 35Zlatarei (07:47-07:48) 36Strejesti (07:53-07:54) 37Colibasi Hm (08:00-08:01) 38Arcesti (08:07-08:08) 39Ganeasa Olt h (08:13-08:14) 40Ganeasa hc (08:17-08:18) 41Piatra Olt (08:27-08:27)
Regio 2068 07:45 am 1Sibiu (07:45-07:45) 2Atelier Zona h (07:48-07:49) 3Sibiu Triaj h (07:51-07:52) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (07:55-07:56) 5Mohu Hm (08:00-08:01) 6Vestem hc (08:04-08:05) 7Talmaciu (08:13-08:14) 8Podu Olt (08:20-08:21) 9Turnu Rosu (08:26-08:27) 10Valea Marului Hm (08:42-08:52) 11Valea Fratelui h (09:04-09:05) 12Riul Vadului (09:10-09:11) 13Ciineni (09:19-09:20) 14Robesti Hm (09:27-09:28) 15Balota h (09:32-09:33) 16Cornet (09:38-09:39) 17Betel Hm (09:44-09:45) 18Lotru (09:56-09:57) 19Minastirea Turnu h (10:08-10:09) 20Pausa h (10:14-10:15) 21Calimanesti (10:21-10:22) 22Daesti Hm (10:30-10:31) 23Bujoreni Vilcea (10:38-10:39) 24Rimnicu Vilcea Nord h (10:44-10:45) 25Rimnicu Vilcea (10:50-10:50)
Regio 2069 02:55 am 1Rimnicu Vilcea (02:55-02:55) 2Rimnicu Vilcea Nord h (02:58-02:59) 3Bujoreni Vilcea (03:04-03:05) 4Daesti Hm (03:11-03:12) 5Calimanesti (03:21-03:22) 6Pausa h (03:28-03:29) 7Minastirea Turnu h (03:33-03:34) 8Km. 318 h (03:37-03:38) 9Cozia Hm (03:42-03:43) 10Lotru (03:50-04:05) 11Betel Hm (04:12-04:13) 12Cornet (04:19-04:28) 13Balota h (04:34-04:35) 14Robesti Hm (04:40-04:41) 15Ciineni (04:49-04:50) 16Riul Vadului (05:00-05:01) 17Valea Fratelui h (05:07-05:08) 18Km.355 + 100 h (05:12-05:13) 19Valea Marului Hm (05:27-05:28) 20Turnu Rosu (05:42-05:43) 21Podu Olt (05:48-05:49) 22Talmaciu (05:55-05:56) 23Vestem hc (06:04-06:05) 24Mohu Hm (06:08-06:09) 25Sibiu Gr. Selimbar Hm (06:13-06:14) 26Sibiu Triaj h (06:18-06:19) 27Atelier Zona h (06:22-06:23) 28Sibiu (06:28-06:28)
Regio 2070 15:50 pm 1Sibiu (15:50-15:50) 2Atelier Zona h (15:53-15:54) 3Sibiu Triaj h (15:56-15:57) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (16:00-16:01) 5Mohu Hm (16:05-16:06) 6Vestem hc (16:09-16:10) 7Talmaciu (16:18-16:19) 8Podu Olt (16:25-16:26) 9Turnu Rosu (16:31-16:32) 10Valea Marului Hm (16:45-16:46) 11Riul Vadului (17:02-17:03) 12Ciineni (17:13-17:22) 13Robesti Hm (17:30-17:31) 14Balota h (17:35-17:36) 15Cornet (17:42-17:50) 16Betel Hm (17:56-17:57) 17Lotru (18:08-18:17) 18Cozia Hm (18:24-18:25) 19Minastirea Turnu h (18:32-18:33) 20Pausa h (18:38-18:40) 21Calimanesti (18:46-18:48) 22Daesti Hm (18:57-18:58) 23Bujoreni Vilcea (19:07-19:08) 24Rimnicu Vilcea Nord h (19:13-19:14) 25Rimnicu Vilcea (19:20-19:22) 26Ostroveni h (19:25-19:26) 27Riureni (19:32-19:33) 28Riureni hc (19:39-19:40) 29Govora (19:43-19:44) 30Tatarani h (19:50-19:51) 31Babeni (19:57-19:58) 32Slavitesti hc (20:02-20:03) 33Ionesti (20:09-20:10) 34Bucsani Vilcea h (20:14-20:15) 35Fiscalia (20:19-20:33) 36Orlesti hc (20:36-20:37) 37Zavideni (20:43-20:44) 38Calina (20:48-20:49) 39Dragasani (20:57-20:58) 40Zlatarei (21:06-21:07) 41Strejesti (21:13-21:14) 42Colibasi Hm (21:21-21:22) 43Arcesti (21:29-21:37) 44Ganeasa Olt h (21:42-21:43) 45Ganeasa hc (21:46-21:47) 46Piatra Olt (21:55-21:55)
Regio 2101 06:02 am 1Brasov (06:02-06:02) 2Bartolomeu (06:06-06:07) 3Ghimbav (06:13-06:14) 4Codlea (06:20-06:21) 5Dumbravita Birsei Hm (06:29-06:30) 6Vladeni Ardeal (06:36-06:37) 7Valea Homorod h (06:43-06:44) 8Bradet Hm (06:53-06:54) 9Persani (07:03-07:04) 10Sercaia (07:12-07:13) 11Sercaia hc (07:15-07:16) 12Mindra Oltului Hm (07:23-07:24) 13Fagaras (07:32-07:43) 14Beclean pe Olt h (07:48-07:49) 15Dridif hc (07:52-07:53) 16Voila (07:57-07:58) 17Oltet hc (08:04-08:05) 18Vistea hc (08:09-08:10) 19Ucea (08:14-08:15) 20Arpas (08:21-08:22) 21Cirta hc (08:26-08:27) 22Scoreiu hc (08:31-08:32) 23Sarata Colun hc (08:35-08:36) 24Porumbacu (08:41-08:42) 25Avrig (08:49-08:50) 26Mirsa hc (08:54-08:55) 27Racovita (08:58-08:59) 28Sebes Olt hc (09:02-09:03) 29Podu Olt (09:08-09:10) 30Talmaciu (09:15-09:16) 31Vestem hc (09:24-09:25) 32Mohu Hm (09:29-09:30) 33Sibiu Gr. Selimbar Hm (09:34-09:35) 34Sibiu Triaj h (09:38-09:39) 35Atelier Zona h (09:41-09:42) 36Sibiu (09:46-09:46)
Regio 2102 11:52 pm 1Sibiu (11:52-11:52) 2Atelier Zona h (11:55-11:56) 3Sibiu Triaj h (11:58-11:59) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (12:02-12:03) 5Mohu Hm (12:07-12:08) 6Vestem hc (12:11-12:12) 7Talmaciu (12:20-12:21) 8Podu Olt (12:27-12:33) 9Sebes Olt hc (12:36-12:37) 10Racovita (12:40-12:41) 11Mirsa hc (12:44-12:45) 12Avrig (12:50-12:51) 13Porumbacu (12:58-12:59) 14Sarata Colun hc (13:02-13:03) 15Scoreiu hc (13:05-13:06) 16Cirta hc (13:10-13:11) 17Arpas (13:14-13:15) 18Ucea (13:21-13:22) 19Vistea hc (13:25-13:26) 20Oltet hc (13:30-13:31) 21Voila (13:37-13:38) 22Dridif hc (13:42-13:43) 23Beclean pe Olt h (13:47-13:48) 24Fagaras (13:55-14:01) 25Mindra Oltului Hm (14:06-14:07) 26Sercaia hc (14:14-14:15) 27Sercaia (14:17-14:18) 28Persani (14:23-14:24) 29Bradet Hm (14:32-14:33) 30Valea Homorod h (14:41-14:42) 31Vladeni Ardeal (14:49-14:55) 32Dumbravita Birsei Hm (15:02-15:03) 33Codlea (15:12-15:13) 34Ghimbav (15:19-15:20) 35Bartolomeu (15:28-15:29) 36Brasov (15:34-15:34)
Regio 2103 14:21 pm 1Brasov (14:21-14:21) 2Bartolomeu (14:26-14:27) 3Ghimbav (14:32-14:33) 4Codlea (14:38-14:39) 5Dumbravita Birsei Hm (14:47-14:48) 6Vladeni Ardeal (14:53-14:54) 7Valea Homorod h (15:00-15:01) 8Bradet Hm (15:06-15:07) 9Persani (15:15-15:16) 10Sercaia (15:24-15:25) 11Sercaia hc (15:27-15:28) 12Mindra Oltului Hm (15:35-15:36) 13Fagaras (15:44-15:50) 14Beclean pe Olt h (15:55-15:56) 15Dridif hc (16:00-16:01) 16Voila (16:06-16:11) 17Oltet hc (16:16-16:17) 18Vistea hc (16:20-16:21) 19Ucea (16:24-16:25) 20Arpas (16:31-16:32) 21Cirta hc (16:35-16:36) 22Scoreiu hc (16:40-16:41) 23Sarata Colun hc (16:44-16:45) 24Porumbacu (16:49-16:55) 25Avrig (17:02-17:03) 26Mirsa hc (17:06-17:07) 27Racovita (17:10-17:11) 28Sebes Olt hc (17:14-17:15) 29Podu Olt (17:20-17:28) 30Talmaciu (17:33-17:34) 31Vestem hc (17:41-17:42) 32Mohu Hm (17:44-17:45) 33Sibiu Gr. Selimbar Hm (17:48-17:49) 34Sibiu Triaj h (17:53-17:54) 35Atelier Zona h (17:57-17:58) 36Sibiu (18:03-18:03)
Regio 2104 14:40 pm 1Sibiu (14:40-14:40) 2Atelier Zona h (14:43-14:44) 3Sibiu Triaj h (14:47-14:48) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (14:51-14:52) 5Mohu Hm (14:56-14:57) 6Vestem hc (15:01-15:02) 7Talmaciu (15:10-15:11) 8Podu Olt (15:18-15:30) 9Sebes Olt hc (15:34-15:35) 10Racovita (15:38-15:39) 11Mirsa hc (15:41-15:42) 12Avrig (15:46-15:47) 13Porumbacu (15:54-15:55) 14Sarata Colun hc (15:59-16:00) 15Scoreiu hc (16:03-16:04) 16Cirta hc (16:08-16:09) 17Arpas (16:13-16:14) 18Ucea (16:21-16:26) 19Vistea hc (16:29-16:30) 20Oltet hc (16:33-16:34) 21Voila (16:40-16:41) 22Dridif hc (16:44-16:45) 23Beclean pe Olt h (16:48-16:49) 24Fagaras (16:56-16:57) 25Mindra Oltului Hm (17:02-17:03) 26Sercaia hc (17:09-17:10) 27Sercaia (17:12-17:13) 28Persani (17:19-17:20) 29Bradet Hm (17:29-17:30) 30Valea Homorod h (17:39-17:40) 31Vladeni Ardeal (17:47-17:48) 32Dumbravita Birsei Hm (17:55-17:56) 33Codlea (18:05-18:06) 34Ghimbav (18:12-18:13) 35Bartolomeu (18:21-18:22) 36Brasov (18:27-18:27)
Regio 2411 07:41 am 1Sibiu (07:41-07:41) 2Sibiu hc (07:44-07:45) 3Turnisor (07:48-07:49) 4Cristian Sibiu (08:01-08:02) 5Orlat (08:08-08:09) 6Sibiel hc (08:13-08:14) 7Sacelu Sibiului hc (08:18-08:19) 8Saliste (08:27-08:32) 9Aciliu hc (08:35-08:36) 10Tilisca Hm (08:41-08:42) 11Apoldu de Sus (08:53-08:54) 12Apoldu de Jos hc (09:00-09:01) 13Miercurea Sibiu (09:06-09:07) 14Baile Miercurea hc (09:14-09:15) 15Cunta (09:20-09:21) 16Cut hc (09:27-09:28) 17Rahau hc (09:32-09:33) 18Sebes Alba (09:42-09:43) 19Sebes Glod hc (09:46-09:47) 20Vintu de Jos (09:56-10:00) 21Alba Iulia (10:10-10:10)
Regio 2412 05:02 am 1Vintu de Jos (05:02-05:02) 2Sebes Glod hc (05:09-05:10) 3Sebes Alba (05:14-05:15) 4Rahau hc (05:23-05:24) 5Cut hc (05:28-05:29) 6Cunta (05:36-05:37) 7Baile Miercurea hc (05:41-05:42) 8Miercurea Sibiu (05:50-05:51) 9Apoldu de Jos hc (05:55-05:56) 10Apoldu de Sus (06:03-06:04) 11Tilisca Hm (06:16-06:17) 12Aciliu hc (06:22-06:23) 13Saliste (06:27-06:28) 14Sacelu Sibiului hc (06:33-06:34) 15Sibiel hc (06:37-06:38) 16Orlat (06:44-06:45) 17Cristian Sibiu (06:51-06:52) 18Turnisor (07:04-07:05) 19Sibiu hc (07:08-07:09) 20Sibiu (07:13-07:13)
Regio 2414 11:37 pm 1Alba Iulia (11:37-11:37) 2Vintu de Jos (11:47-11:58) 3Sebes Glod hc (12:05-12:06) 4Sebes Alba (12:10-12:11) 5Rahau hc (12:19-12:20) 6Cut hc (12:24-12:25) 7Cunta (12:32-12:33) 8Baile Miercurea hc (12:37-12:38) 9Miercurea Sibiu (12:46-12:51) 10Apoldu de Jos hc (12:56-12:57) 11Apoldu de Sus (13:04-13:05) 12Tilisca Hm (13:16-13:17) 13Aciliu hc (13:21-13:22) 14Saliste (13:26-13:27) 15Sacelu Sibiului hc (13:32-13:33) 16Sibiel hc (13:36-13:37) 17Orlat (13:43-13:44) 18Cristian Sibiu (13:49-13:50) 19Turnisor (14:02-14:03) 20Sibiu hc (14:06-14:07) 21Sibiu (14:11-14:11)
Regio 2415 13:13 pm 1Sibiu (13:13-13:13) 2Sibiu hc (13:16-13:17) 3Turnisor (13:20-13:21) 4Cristian Sibiu (13:33-13:34) 5Orlat (13:40-13:46) 6Sibiel hc (13:50-13:51) 7Sacelu Sibiului hc (13:55-13:56) 8Saliste (14:03-14:17) 9Aciliu hc (14:20-14:21) 10Tilisca Hm (14:26-14:27) 11Apoldu de Sus (14:38-14:39) 12Apoldu de Jos hc (14:45-14:46) 13Miercurea Sibiu (14:52-14:53) 14Baile Miercurea hc (15:00-15:01) 15Cunta (15:06-15:07) 16Cut hc (15:13-15:14) 17Rahau hc (15:18-15:19) 18Sebes Alba (15:28-15:29) 19Sebes Glod hc (15:32-15:33) 20Vintu de Jos (15:42-15:47) 21Alba Iulia (15:57-15:57)
Regio 2416 16:01 pm 1Alba Iulia (16:01-16:01) 2Vintu de Jos (16:10-16:15) 3Sebes Glod hc (16:22-16:23) 4Sebes Alba (16:27-16:39) 5Rahau hc (16:48-16:49) 6Cut hc (16:53-16:54) 7Cunta (17:01-17:02) 8Baile Miercurea hc (17:06-17:07) 9Miercurea Sibiu (17:15-17:26) 10Apoldu de Jos hc (17:30-17:31) 11Apoldu de Sus (17:38-17:39) 12Tilisca Hm (17:51-17:52) 13Aciliu hc (17:57-17:58) 14Saliste (18:02-18:03) 15Sacelu Sibiului hc (18:08-18:09) 16Sibiel hc (18:12-18:13) 17Orlat (18:19-18:20) 18Cristian Sibiu (18:26-18:27) 19Turnisor (18:39-18:40) 20Sibiu hc (18:43-18:44) 21Sibiu (18:48-18:48)
Regio 2417 19:23 pm 1Sibiu (19:23-19:23) 2Sibiu hc (19:26-19:27) 3Turnisor (19:30-19:31) 4Cristian Sibiu (19:43-19:44) 5Orlat (19:50-19:51) 6Sibiel hc (19:55-19:56) 7Sacelu Sibiului hc (20:00-20:01) 8Saliste (20:08-20:09) 9Aciliu hc (20:12-20:13) 10Tilisca Hm (20:18-20:19) 11Apoldu de Sus (20:30-20:31) 12Apoldu de Jos hc (20:37-20:38) 13Miercurea Sibiu (20:44-20:45) 14Baile Miercurea hc (20:52-20:53) 15Cunta (20:59-21:00) 16Cut hc (21:06-21:07) 17Rahau hc (21:11-21:12) 18Sebes Alba (21:21-21:22) 19Sebes Glod hc (21:25-21:26) 20Vintu de Jos (21:36-21:36)
Regio 2421 14:32 pm 1Sibiu (14:32-14:32) 2Sibiu hc (14:35-14:36) 3Turnisor (14:40-14:46) 4Cristian Sibiu (14:59-15:00) 5Orlat (15:06-15:07) 6Sibiel hc (15:11-15:12) 7Sacelu Sibiului hc (15:16-15:17) 8Saliste (15:24-15:25) 9Aciliu hc (15:28-15:29) 10Tilisca Hm (15:34-15:35) 11Apoldu de Sus (15:46-15:47) 12Apoldu de Jos hc (15:53-15:54) 13Miercurea Sibiu (16:00-16:00)
Regio 2422 04:40 am 1Miercurea Sibiu (04:40-04:40) 2Apoldu de Jos hc (04:45-04:46) 3Apoldu de Sus (04:53-04:54) 4Tilisca Hm (05:06-05:07) 5Aciliu hc (05:12-05:13) 6Saliste (05:17-05:18) 7Sacelu Sibiului hc (05:23-05:24) 8Sibiel hc (05:27-05:28) 9Orlat (05:34-05:35) 10Cristian Sibiu (05:41-05:42) 11Turnisor (05:54-05:55) 12Sibiu hc (05:58-05:59) 13Sibiu (06:03-06:03)
Regio 2441 03:28 am 1Tirgu Mures (03:28-03:28) 2Tirgu Mures Sud (03:33-03:34) 3Gral. Nicolae Dascalescu (03:38-03:39) 4Vidrasau hc (03:44-03:45) 5Sinpaul hc (03:53-03:54) 6Iernut (04:06-04:07) 7Cuci Hm (04:12-04:13) 8Bogata Mures hc (04:18-04:19) 9Ludus (04:23-04:46) 10Chetani hc (04:51-04:52) 11Gligoresti (04:56-04:57) 12Gura Ariesului hc (05:01-05:02) 13Lunca Mures hc (05:05-05:06) 14Razboieni (05:12-05:15) 15Unirea hc (05:18-05:19) 16Unirea (05:23-05:24) 17Decea hc (05:28-05:29) 18Miraslau hc (05:33-05:34) 19Aiud (05:40-05:41) 20Teius (05:56-05:58) 21Coslariu (06:02-06:03) 22Sintimbru hc (06:10-06:11) 23Sintimbru (06:14-06:15) 24Barabant (06:20-06:21) 25Alba Iulia (06:26-06:29) 26Vintu de Jos (06:39-07:07) 27Sebes Glod hc (07:14-07:15) 28Sebes Alba (07:19-07:20) 29Rahau hc (07:28-07:29) 30Cut hc (07:33-07:34) 31Cunta (07:41-07:42) 32Baile Miercurea hc (07:46-07:47) 33Miercurea Sibiu (07:55-07:56) 34Apoldu de Jos hc (08:00-08:01) 35Apoldu de Sus (08:08-08:09) 36Tilisca Hm (08:20-08:21) 37Aciliu hc (08:25-08:26) 38Saliste (08:30-08:31) 39Sacelu Sibiului hc (08:36-08:37) 40Sibiel hc (08:40-08:41) 41Orlat (08:47-08:48) 42Cristian Sibiu (08:54-08:55) 43Turnisor (09:07-09:08) 44Sibiu hc (09:11-09:12) 45Sibiu (09:16-09:16)
Regio 2443 15:45 pm 1Sibiu (15:45-15:45) 2Sibiu hc (15:49-15:50) 3Turnisor (15:53-15:54) 4Cristian Sibiu (16:06-16:07) 5Orlat (16:13-16:14) 6Sibiel hc (16:19-16:20) 7Sacelu Sibiului hc (16:25-16:26) 8Saliste (16:33-16:34) 9Aciliu hc (16:38-16:39) 10Tilisca Hm (16:45-16:46) 11Apoldu de Sus (16:57-16:58) 12Apoldu de Jos hc (17:05-17:06) 13Miercurea Sibiu (17:12-17:16) 14Baile Miercurea hc (17:23-17:24) 15Cunta (17:30-17:31) 16Cut hc (17:37-17:38) 17Rahau hc (17:42-17:43) 18Sebes Alba (17:52-17:53) 19Sebes Glod hc (17:56-17:57) 20Vintu de Jos (18:06-18:24) 21Alba Iulia (18:33-18:36) 22Barabant (18:41-18:42) 23Sintimbru (18:47-18:48) 24Sintimbru hc (18:50-18:51) 25Coslariu (18:59-19:00) 26Teius (19:04-19:18) 27Aiud (19:30-19:32) 28Miraslau hc (19:37-19:38) 29Decea hc (19:41-19:42) 30Unirea (19:46-19:47) 31Unirea hc (19:50-19:51) 32Razboieni (19:58-20:01) 33Lunca Mures hc (20:04-20:05) 34Gura Ariesului hc (20:09-20:10) 35Gligoresti (20:15-20:16) 36Chetani hc (20:20-20:21) 37Ludus (20:28-20:30) 38Bogata Mures hc (20:34-20:35) 39Cuci Hm (20:40-20:41) 40Iernut (20:49-20:50) 41Cipau Hm (20:54-20:55) 42Ogra (20:58-20:59) 43Sinpaul hc (21:03-21:04) 44Chirileu hc (21:08-21:09) 45Vidrasau hc (21:13-21:14) 46Gral. Nicolae Dascalescu (21:19-21:20) 47Tirgu Mures Sud (21:24-21:25) 48Azomures hc (21:28-21:29) 49Tirgu Mures (21:36-21:36)
Regio 2510 04:54 am 1Sibiu (04:54-04:54) 2Atelier Zona h (04:57-04:58) 3Sibiu Triaj h (05:00-05:01) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (05:04-05:05) 5Mohu Hm (05:09-05:10) 6Vestem hc (05:13-05:14) 7Talmaciu (05:22-05:23) 8Podu Olt (05:29-05:38) 9Sebes Olt hc (05:41-05:42) 10Racovita (05:45-05:46) 11Mirsa hc (05:49-05:50) 12Avrig (05:55-05:56) 13Porumbacu (06:03-06:08) 14Sarata Colun hc (06:12-06:13) 15Scoreiu hc (06:16-06:17) 16Cirta hc (06:21-06:22) 17Arpas (06:26-06:27) 18Ucea (06:34-06:35) 19Vistea hc (06:39-06:40) 20Oltet hc (06:44-06:45) 21Voila (06:51-06:52) 22Dridif hc (06:56-06:57) 23Beclean pe Olt h (07:01-07:02) 24Fagaras (07:09-07:09)
Regio 2511 04:10 am 1Ucea (04:10-04:10) 2Arpas (04:15-04:16) 3Cirta hc (04:20-04:21) 4Scoreiu hc (04:25-04:26) 5Sarata Colun hc (04:29-04:30) 6Porumbacu (04:35-04:36) 7Avrig (04:43-04:48) 8Mirsa hc (04:53-04:54) 9Racovita (04:57-04:58) 10Sebes Olt hc (05:02-05:03) 11Podu Olt (05:09-05:10) 12Talmaciu (05:15-05:16) 13Vestem hc (05:24-05:25) 14Mohu Hm (05:29-05:30) 15Sibiu Gr. Selimbar Hm (05:34-05:35) 16Sibiu Triaj h (05:38-05:39) 17Atelier Zona h (05:42-05:43) 18Sibiu (05:47-05:47)
Regio 2512 07:36 am 1Sibiu (07:36-07:36) 2Atelier Zona h (07:39-07:40) 3Sibiu Triaj h (07:42-07:43) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (07:46-07:47) 5Mohu Hm (07:51-07:52) 6Vestem hc (07:55-07:56) 7Talmaciu (08:04-08:05) 8Podu Olt (08:11-08:12) 9Sebes Olt hc (08:15-08:16) 10Racovita (08:19-08:20) 11Mirsa hc (08:23-08:24) 12Avrig (08:29-08:30) 13Porumbacu (08:38-08:43) 14Sarata Colun hc (08:48-08:49) 15Scoreiu hc (08:52-08:53) 16Cirta hc (08:57-08:58) 17Arpas (09:02-09:03) 18Ucea (09:10-09:11) 19Vistea hc (09:15-09:16) 20Oltet hc (09:20-09:21) 21Voila (09:27-09:28) 22Dridif hc (09:32-09:33) 23Beclean pe Olt h (09:37-09:38) 24Fagaras (09:45-09:45)
Regio 2513 05:04 am 1Fagaras (05:04-05:04) 2Beclean pe Olt h (05:10-05:11) 3Dridif hc (05:14-05:15) 4Voila (05:19-05:24) 5Oltet hc (05:30-05:31) 6Vistea hc (05:35-05:36) 7Ucea (05:40-05:41) 8Arpas (05:47-05:48) 9Cirta hc (05:51-05:52) 10Scoreiu hc (05:56-05:57) 11Sarata Colun hc (06:00-06:01) 12Porumbacu (06:06-06:07) 13Avrig (06:14-06:15) 14Mirsa hc (06:20-06:21) 15Racovita (06:24-06:25) 16Sebes Olt hc (06:28-06:29) 17Podu Olt (06:34-06:42) 18Talmaciu (06:47-06:48) 19Vestem hc (06:57-06:58) 20Mohu Hm (07:02-07:03) 21Sibiu Gr. Selimbar Hm (07:07-07:08) 22Sibiu Triaj h (07:11-07:12) 23Atelier Zona h (07:15-07:16) 24Sibiu (07:20-07:20)
Regio 2514 15:57 pm 1Sibiu (15:57-15:57) 2Atelier Zona h (16:00-16:01) 3Sibiu Triaj h (16:03-16:04) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (16:07-16:08) 5Mohu Hm (16:11-16:12) 6Vestem hc (16:14-16:15) 7Talmaciu (16:23-16:24) 8Podu Olt (16:30-16:31) 9Sebes Olt hc (16:33-16:34) 10Racovita (16:37-16:38) 11Mirsa hc (16:40-16:41) 12Avrig (16:45-16:46) 13Porumbacu (16:53-16:54) 14Sarata Colun hc (16:58-16:59) 15Scoreiu hc (17:01-17:02) 16Cirta hc (17:06-17:07) 17Arpas (17:11-17:12) 18Ucea (17:18-17:18)
Regio 2515 11:52 pm 1Fagaras (11:52-11:52) 2Beclean pe Olt h (11:58-11:59) 3Dridif hc (12:02-12:03) 4Voila (12:07-12:12) 5Oltet hc (12:18-12:19) 6Vistea hc (12:23-12:24) 7Ucea (12:28-12:29) 8Arpas (12:35-12:36) 9Cirta hc (12:40-12:41) 10Scoreiu hc (12:45-12:46) 11Sarata Colun hc (12:49-12:50) 12Porumbacu (12:55-13:00) 13Avrig (13:07-13:08) 14Mirsa hc (13:12-13:13) 15Racovita (13:15-13:16) 16Sebes Olt hc (13:19-13:20) 17Podu Olt (13:25-13:31) 18Talmaciu (13:36-13:37) 19Vestem hc (13:45-13:46) 20Mohu Hm (13:49-13:50) 21Sibiu Gr. Selimbar Hm (13:54-13:55) 22Sibiu Triaj h (13:57-13:58) 23Atelier Zona h (14:00-14:01) 24Sibiu (14:05-14:05)
Regio 2516 19:20 pm 1Sibiu (19:20-19:20) 2Atelier Zona h (19:22-19:23) 3Sibiu Triaj h (19:25-19:26) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (19:29-19:30) 5Mohu Hm (19:34-19:35) 6Vestem hc (19:38-19:39) 7Talmaciu (19:47-19:49) 8Podu Olt (19:55-19:57) 9Sebes Olt hc (20:00-20:01) 10Racovita (20:04-20:05) 11Mirsa hc (20:08-20:09) 12Avrig (20:14-20:15) 13Porumbacu (20:23-20:30) 14Sarata Colun hc (20:33-20:34) 15Scoreiu hc (20:37-20:38) 16Cirta hc (20:42-20:43) 17Arpas (20:47-20:48) 18Ucea (20:55-20:56) 19Vistea hc (21:00-21:01) 20Oltet hc (21:05-21:06) 21Voila (21:12-21:18) 22Dridif hc (21:22-21:23) 23Beclean pe Olt h (21:26-21:27) 24Fagaras (21:34-21:34)
Regio 2517 20:37 pm 1Ucea (20:37-20:37) 2Arpas (20:44-20:49) 3Cirta hc (20:52-20:53) 4Scoreiu hc (20:57-20:58) 5Sarata Colun hc (21:01-21:02) 6Porumbacu (21:07-21:08) 7Avrig (21:15-21:16) 8Mirsa hc (21:20-21:21) 9Racovita (21:24-21:25) 10Sebes Olt hc (21:28-21:29) 11Podu Olt (21:34-21:35) 12Talmaciu (21:40-21:41) 13Vestem hc (21:49-21:50) 14Mohu Hm (21:54-21:55) 15Sibiu Gr. Selimbar Hm (21:59-22:00) 16Sibiu Triaj h (22:03-22:04) 17Atelier Zona h (22:06-22:07) 18Sibiu (22:11-22:11)
Regio 2518 23:25 pm 1Sibiu (23:25-23:25) 2Atelier Zona h (23:28-23:29) 3Sibiu Triaj h (23:31-23:32) 4Sibiu Gr. Selimbar Hm (23:36-23:37) 5Mohu Hm (23:42-23:43) 6Vestem hc (23:46-23:47) 7Talmaciu (23:55-23:56) 8Podu Olt (00:02-00:03) 9Sebes Olt hc (00:06-00:07) 10Racovita (00:11-00:12) 11Mirsa hc (00:15-00:16) 12Avrig (00:21-00:22) 13Porumbacu (00:29-00:30) 14Sarata Colun hc (00:34-00:35) 15Scoreiu hc (00:38-00:39) 16Cirta hc (00:43-00:44) 17Arpas (00:48-00:49) 18Ucea (00:57-00:57)
Regio 2560 04:25 am 1Medias (04:25-04:25) 2Tirnava hc (04:30-04:31) 3Copsa Mica (04:39-04:40) 4Axente Sever h (04:43-04:44) 5Agirbiciu hc (04:48-04:49) 6Seica Mare (04:54-04:55) 7Seica Mare hc (04:57-04:58) 8Veseud h (05:02-05:03) 9Hasag hc (05:07-05:08) 10Loamnes Hm (05:14-05:19) 11Mindra h (05:22-05:23) 12Baile Ocna Sibiului hc (05:29-05:31) 13Ocna Sibiului (05:34-05:35) 14Sibiu hc (05:43-05:44) 15Sibiu (05:49-05:49)
Regio 2562 05:20 am 1Beia (05:20-05:20) 2Archita Hm (05:35-05:36) 3Mureni (05:49-05:50) 4Vinatori (05:58-05:59) 5Albesti Tirnava (06:04-06:05) 6Sighisoara (06:12-06:26) 7Danes (06:36-06:37) 8Luna h (06:41-06:42) 9Dumbraveni (06:48-06:49) 10Atel (06:55-06:56) 11Bratei hc (07:02-07:03) 12Medias (07:09-07:12) 13Tirnava hc (07:17-07:18) 14Copsa Mica (07:26-07:28) 15Axente Sever h (07:31-07:32) 16Agirbiciu hc (07:36-07:37) 17Seica Mare (07:42-07:47) 18Seica Mare hc (07:49-07:50) 19Veseud h (07:54-07:55) 20Hasag hc (07:59-08:00) 21Loamnes Hm (08:05-08:06) 22Mindra h (08:08-08:09) 23Baile Ocna Sibiului hc (08:15-08:16) 24Ocna Sibiului (08:19-08:20) 25Sibiu hc (08:28-08:29) 26Sibiu (08:34-08:34)
Regio 2563 07:34 am 1Sibiu (07:34-07:34) 2Sibiu hc (07:36-07:37) 3Ocna Sibiului (07:45-07:46) 4Baile Ocna Sibiului hc (07:49-07:51) 5Mindra h (07:57-07:58) 6Loamnes Hm (08:01-08:07) 7Hasag hc (08:11-08:12) 8Veseud h (08:16-08:17) 9Seica Mare hc (08:21-08:22) 10Seica Mare (08:25-08:26) 11Agirbiciu hc (08:31-08:32) 12Axente Sever h (08:36-08:37) 13Copsa Mica (08:43-08:53) 14Tirnava hc (08:58-08:59) 15Medias (09:06-09:07) 16Bratei hc (09:13-09:14) 17Atel (09:21-09:22) 18Dumbraveni (09:30-09:31) 19Luna h (09:38-09:39) 20Danes (09:46-09:47) 21Sighisoara (09:59-09:59)
Regio 2564 11:48 pm 1Sighisoara (11:48-11:48) 2Danes (11:57-11:58) 3Luna h (12:02-12:03) 4Dumbraveni (12:09-12:10) 5Atel (12:16-12:17) 6Bratei hc (12:23-12:24) 7Medias (12:30-12:40) 8Tirnava hc (12:45-12:46) 9Copsa Mica (12:54-12:56) 10Axente Sever h (13:00-13:01) 11Agirbiciu hc (13:06-13:07) 12Seica Mare (13:13-13:20) 13Seica Mare hc (13:22-13:23) 14Veseud h (13:27-13:28) 15Hasag hc (13:32-13:33) 16Loamnes Hm (13:38-13:39) 17Mindra h (13:41-13:42) 18Baile Ocna Sibiului hc (13:48-13:50) 19Ocna Sibiului (13:53-13:54) 20Sibiu hc (14:02-14:03) 21Sibiu (14:08-14:08)
Regio 2565 12:30 pm 1Sibiu (12:30-12:30) 2Sibiu hc (12:32-12:33) 3Ocna Sibiului (12:41-12:42) 4Baile Ocna Sibiului hc (12:45-12:47) 5Mindra h (12:53-12:54) 6Loamnes Hm (12:57-12:58) 7Hasag hc (13:02-13:03) 8Veseud h (13:07-13:08) 9Seica Mare hc (13:12-13:13) 10Seica Mare (13:16-13:17) 11Agirbiciu hc (13:21-13:22) 12Axente Sever h (13:26-13:27) 13Copsa Mica (13:33-13:36) 14Tirnava hc (13:41-13:42) 15Medias (13:48-14:00) 16Bratei hc (14:05-14:06) 17Atel (14:13-14:14) 18Dumbraveni (14:22-14:23) 19Luna h (14:28-14:29) 20Danes (14:36-14:37) 21Sighisoara (14:49-14:49)
Regio 2566 15:10 pm 1Sighisoara (15:10-15:10) 2Danes (15:20-15:21) 3Luna h (15:25-15:26) 4Dumbraveni (15:32-15:33) 5Atel (15:39-15:40) 6Bratei hc (15:46-15:47) 7Medias (15:53-15:54) 8Tirnava hc (15:59-16:00) 9Copsa Mica (16:07-16:10) 10Axente Sever h (16:13-16:14) 11Agirbiciu hc (16:18-16:19) 12Seica Mare (16:24-16:29) 13Seica Mare hc (16:31-16:32) 14Veseud h (16:36-16:37) 15Hasag hc (16:41-16:42) 16Loamnes Hm (16:47-16:48) 17Mindra h (16:50-16:51) 18Baile Ocna Sibiului hc (16:57-16:58) 19Ocna Sibiului (17:01-17:02) 20Sibiu hc (17:10-17:11) 21Sibiu (17:16-17:16)
Regio 2567 15:40 pm 1Sibiu (15:40-15:40) 2Sibiu hc (15:42-15:43) 3Ocna Sibiului (15:51-15:52) 4Baile Ocna Sibiului hc (15:55-15:57) 5Mindra h (16:03-16:04) 6Loamnes Hm (16:07-16:09) 7Hasag hc (16:13-16:14) 8Veseud h (16:18-16:19) 9Seica Mare hc (16:23-16:24) 10Seica Mare (16:27-16:28) 11Agirbiciu hc (16:33-16:34) 12Axente Sever h (16:38-16:39) 13Copsa Mica (16:45-16:46) 14Tirnava hc (16:52-16:53) 15Medias (16:59-16:59)
Regio 2568 19:53 pm 1Medias (19:53-19:53) 2Tirnava hc (19:58-19:59) 3Copsa Mica (20:07-20:09) 4Axente Sever h (20:12-20:13) 5Agirbiciu hc (20:17-20:18) 6Seica Mare (20:23-20:24) 7Seica Mare hc (20:26-20:27) 8Veseud h (20:31-20:32) 9Hasag hc (20:36-20:37) 10Loamnes Hm (20:42-20:43) 11Mindra h (20:45-20:46) 12Baile Ocna Sibiului hc (20:52-20:53) 13Ocna Sibiului (20:56-20:57) 14Sibiu hc (21:05-21:06) 15Sibiu (21:11-21:11)
Regio 2569 19:32 pm 1Sibiu (19:32-19:32) 2Sibiu hc (19:34-19:35) 3Ocna Sibiului (19:43-19:44) 4Baile Ocna Sibiului hc (19:47-19:49) 5Mindra h (19:55-19:56) 6Loamnes Hm (19:59-20:00) 7Hasag hc (20:04-20:05) 8Veseud h (20:09-20:10) 9Seica Mare hc (20:14-20:15) 10Seica Mare (20:19-20:25) 11Agirbiciu hc (20:31-20:32) 12Axente Sever h (20:36-20:37) 13Copsa Mica (20:43-20:46) 14Tirnava hc (20:52-20:53) 15Medias (20:59-21:00) 16Bratei hc (21:05-21:06) 17Atel (21:13-21:14) 18Dumbraveni (21:22-21:23) 19Luna h (21:29-21:30) 20Danes (21:37-21:38) 21Sighisoara (21:50-21:50)
Regio 2571 23:30 pm 1Sibiu (23:30-23:30) 2Sibiu hc (23:32-23:33) 3Ocna Sibiului (23:41-23:42) 4Baile Ocna Sibiului hc (23:46-23:47) 5Mindra h (23:54-23:55) 6Loamnes Hm (0:-00:01) 7Hasag hc (00:06-00:07) 8Seica Mare hc (00:15-00:16) 9Seica Mare (00:20-00:21) 10Agirbiciu hc (00:26-00:27) 11Axente Sever h (00:32-00:33) 12Copsa Mica (00:41-00:42) 13Tirnava hc (00:48-00:49) 14Medias (00:55-00:55)
Regio 2592 06:23 am 1Copsa Mica (06:23-06:23) 2Axente Sever h (06:26-06:27) 3Agirbiciu hc (06:31-06:32) 4Seica Mare (06:37-06:38) 5Seica Mare hc (06:40-06:41) 6Veseud h (06:45-06:46) 7Hasag hc (06:50-06:51) 8Loamnes Hm (06:56-06:57) 9Mindra h (06:59-07:00) 10Baile Ocna Sibiului hc (07:06-07:07) 11Ocna Sibiului (07:10-07:11) 12Sibiu hc (07:19-07:20) 13Sibiu (07:25-07:25)
Regio 2593 11:05 pm 1Sibiu (11:05-11:05) 2Sibiu hc (11:07-11:08) 3Ocna Sibiului (11:16-11:17) 4Baile Ocna Sibiului hc (11:20-11:22) 5Mindra h (11:28-11:29) 6Loamnes Hm (11:32-11:32)
Regio 2594 12:00 pm 1Loamnes Hm (12:00-12:00) 2Mindra h (12:03-12:04) 3Baile Ocna Sibiului hc (12:10-12:12) 4Ocna Sibiului (12:15-12:16) 5Sibiu hc (12:24-12:25) 6Sibiu (12:29-12:29)
Regio 2595 14:35 pm 1Sibiu (14:35-14:35) 2Sibiu hc (14:37-14:38) 3Ocna Sibiului (14:46-14:47) 4Baile Ocna Sibiului hc (14:50-14:52) 5Mindra h (14:58-14:59) 6Loamnes Hm (15:02-15:03) 7Hasag hc (15:07-15:08) 8Veseud h (15:12-15:13) 9Seica Mare hc (15:17-15:18) 10Seica Mare (15:23-15:23)
Regio 2596 18:00 pm 1Seica Mare (18:00-18:00) 2Seica Mare hc (18:02-18:03) 3Veseud h (18:07-18:08) 4Hasag hc (18:12-18:13) 5Loamnes Hm (18:18-18:19) 6Mindra h (18:21-18:22) 7Baile Ocna Sibiului hc (18:28-18:29) 8Ocna Sibiului (18:32-18:33) 9Sibiu hc (18:41-18:42) 10Sibiu (18:47-18:47)
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Array trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara rm.valcea / Trenuri care sosesc in gara rm.valcea
Rang Tren Ora plecare Traseu
Gari apropiate sibiu : Atelier Zona h (2 km) Sibiu hc (2 km) Sibiu Triaj h (3 km) Turnisor (4 km) Sibiu Gr. Selimbar Hm (5 km)
Gari apropiate rm.valcea :
Alte rute : sibiu - Sopirlita hc sibiu - Rosiori sibiu - Gurasada Hm sibiu - Baru Mare hc sibiu - Pestisu Mare hc
Alte rute : rm.valcea - Banila Cilnic hc rm.valcea - Perieti Hm rm.valcea - Muru hc rm.valcea - Merisani Hm rm.valcea - Km. 318 h
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR