mersul trenurilor tarnaveni - Blaj

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Blaj trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara tarnaveni / Trenuri care sosesc in gara tarnaveni
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Blaj trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Blaj / Trenuri care sosesc in gara Blaj
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterCity 346 20:42 pm 1Bucuresti Nord (14:30-14:30) 2Ploiesti Vest (15:09-15:11) 3Cimpina (15:33-15:34) 4Sinaia (16:01-16:03) 5Predeal (16:24-16:26) 6Brasov (17:02-17:10) 7Sighisoara (19:26-19:28) 8Medias (20:00-20:02) 9Blaj (20:41-20:42 pm) 10Alba Iulia (21:19-21:21) 11Simeria (22:20-22:28) 12Deva (22:38-22:40) 13Arad (00:58-01:02) 14Curtici (01:30-01:30)
InterCity 347 08:55 am 1Curtici (04:05-04:05) 2Arad (04:34-04:36) 3Deva (06:55-06:57) 4Simeria (07:09-07:16) 5Alba Iulia (08:12-08:14) 6Blaj (08:54-08:55 am) 7Medias (09:31-09:33) 8Sighisoara (10:12-10:14) 9Brasov (12:26-12:35) 10Predeal (13:06-13:08) 11Sinaia (13:27-13:29) 12Cimpina (13:58-13:59) 13Ploiesti Vest (14:23-14:25) 14Bucuresti Nord (15:05-15:05)
InterRegio 374 11:03 pm 1Brasov (07:30-07:30) 2Sighisoara (09:46-09:48) 3Medias (10:20-10:22) 4Blaj (11:01-11:03 pm) 5Alba Iulia (11:43-11:45) 6Simeria (12:44-12:53) 7Deva (13:03-13:05) 8Arad (15:31-15:33) 9Curtici (16:01-16:01)
InterRegio 375 18:48 pm 1Curtici (13:57-13:57) 2Arad (14:26-14:28) 3Deva (16:44-16:47) 4Simeria (16:59-17:08) 5Alba Iulia (18:05-18:07) 6Blaj (18:47-18:48 pm) 7Medias (19:24-19:26) 8Sighisoara (20:06-20:08) 9Brasov (22:20-22:20)
InterCity 531 19:23 pm 1Bucuresti Nord (13:15-13:15) 2Ploiesti Vest (13:54-13:56) 3Sinaia (14:44-14:46) 4Predeal (15:06-15:08) 5Brasov (15:44-15:52) 6Sighisoara (18:08-18:10) 7Medias (18:42-18:43) 8Blaj (19:22-19:23 pm) 9Teius (19:44-19:54) 10Razboieni (20:21-20:22) 11Cimpia Turzii (20:37-20:38) 12Cluj Napoca (21:34-21:50) 13Huedin (22:42-22:43) 14Oradea (00:28-00:28)
InterCity 532 16:30 pm 1Oradea (11:10-11:10) 2Huedin (12:59-13:00) 3Cluj Napoca (13:50-14:10) 4Cimpia Turzii (15:04-15:05) 5Razboieni (15:21-15:23) 6Teius (15:55-16:07) 7Blaj (16:29-16:30 pm) 8Medias (17:06-17:08) 9Sighisoara (17:48-17:50) 10Brasov (20:02-20:11) 11Predeal (20:43-20:45) 12Sinaia (21:04-21:06) 13Ploiesti Vest (21:57-21:59) 14Bucuresti Nord (22:40-22:40)
InterRegio 1346 21:52 pm 1Bucuresti Nord (15:35-15:35) 2Ploiesti Vest (16:14-16:16) 3Cimpina (16:39-16:40) 4Sinaia (17:06-17:08) 5Busteni (17:16-17:17) 6Azuga (17:22-17:23) 7Predeal (17:33-17:35) 8Brasov (18:11-18:21) 9Sighisoara (20:37-20:39) 10Medias (21:11-21:12) 11Blaj (21:51-21:52 pm) 12Alba Iulia (22:32-22:34) 13Simeria (23:33-23:42) 14Deva (23:52-23:54) 15Arad (02:24-02:28) 16Curtici (02:58-02:58)
InterRegio 1347 07:50 am 1Curtici (03:00-03:00) 2Arad (03:29-03:32) 3Deva (05:47-05:49) 4Simeria (06:01-06:09) 5Alba Iulia (07:06-07:08) 6Blaj (07:48-07:50 am) 7Medias (08:26-08:27) 8Sighisoara (09:07-09:09) 9Brasov (11:21-11:30) 10Predeal (12:02-12:04) 11Azuga (12:12-12:13) 12Busteni (12:18-12:19) 13Sinaia (12:28-12:30) 14Cimpina (12:59-13:00) 15Ploiesti Vest (13:23-13:25) 16Bucuresti Nord (14:05-14:05)
InterRegio 1631 03:19 am 1Constanta (17:30-17:30) 2Medgidia (17:55-17:57) 3Cernavoda Pod (18:13-18:14) 4Fetesti (18:39-18:42) 5Ciulnita (19:06-19:07) 6Lehliu (19:31-19:32) 7Bucuresti Nord (20:15-20:40) 8Ploiesti Vest (21:20-21:23) 9Cimpina (21:48-21:50) 10Comarnic (22:01-22:02) 11Sinaia (22:18-22:20) 12Busteni (22:27-22:29) 13Azuga (22:34-22:35) 14Predeal (22:45-22:48) 15Brasov (23:24-23:40) 16Sighisoara (01:56-01:59) 17Medias (02:31-02:33) 18Copsa Mica (02:45-02:48) 19Blaj (03:17-03:19 am) 20Teius (03:40-03:44) 21Aiud (03:55-03:57) 22Razboieni (04:15-04:17) 23Cimpia Turzii (04:32-04:34) 24Cluj Napoca (05:29-05:46) 25Huedin (06:37-06:38) 26Alesd (07:53-07:54) 27Oradea (08:29-08:29)
InterRegio 1632 01:04 am 1Oradea (20:00-20:00) 2Alesd (20:34-20:35) 3Huedin (21:43-21:44) 4Cluj Napoca (22:33-22:50) 5Cimpia Turzii (23:44-23:46) 6Razboieni (00:02-00:03) 7Aiud (00:22-00:23) 8Teius (00:37-00:40) 9Blaj (01:02-01:04 am) 10Copsa Mica (01:32-01:34) 11Medias (01:44-01:46) 12Sighisoara (02:25-02:28) 13Brasov (04:40-04:55) 14Predeal (05:27-05:36) 15Azuga (05:44-05:46) 16Busteni (05:51-05:53) 17Sinaia (06:01-06:03) 18Comarnic (06:20-06:21) 19Cimpina (06:35-06:37) 20Ploiesti Vest (07:05-07:08) 21Bucuresti Nord (07:51-08:15) 22Lehliu (08:57-08:59) 23Ciulnita (09:23-09:25) 24Fetesti (09:48-09:50) 25Cernavoda Pod (10:15-10:17) 26Medgidia (10:33-10:35) 27Constanta (11:10-11:10)
InterRegio 1633 07:37 am 1Brasov (04:00-04:00) 2Rupea (05:22-05:23) 3Sighisoara (06:18-06:20) 4Medias (06:52-06:54) 5Copsa Mica (07:06-07:07) 6Blaj (07:36-07:37 am) 7Teius (07:58-08:01) 8Aiud (08:12-08:13) 9Razboieni (08:31-08:32) 10Cimpia Turzii (08:47-08:48) 11Cluj Napoca (09:43-09:43)
InterRegio 1634 18:15 pm 1Cluj Napoca (16:00-16:00) 2Cimpia Turzii (16:54-16:55) 3Razboieni (17:11-17:13) 4Aiud (17:32-17:34) 5Teius (17:48-17:51) 6Blaj (18:13-18:15 pm) 7Copsa Mica (18:42-18:43) 8Medias (18:53-18:55) 9Sighisoara (19:35-19:37) 10Rupea (20:31-20:32) 11Brasov (21:51-21:51)
InterRegio 1736 09:26 am 1Cluj Napoca (07:13-07:13) 2Cimpia Turzii (08:06-08:07) 3Razboieni (08:23-08:24) 4Aiud (08:44-08:45) 5Teius (08:59-09:02) 6Blaj (09:24-09:26 am) 7Copsa Mica (09:56-10:00) 8Baile Ocna Sibiului hc (10:38-10:40) 9Sibiu (10:56-11:00) 10Talmaciu (11:18-11:20) 11Ciineni (12:16-12:17) 12Lotru (12:43-12:44) 13Pausa h (12:57-12:58) 14Calimanesti (13:03-13:04) 15Rimnicu Vilcea (13:22-13:22)
InterRegio 1737 18:46 pm 1Rimnicu Vilcea (15:18-15:18) 2Calimanesti (15:34-15:35) 3Pausa h (15:39-15:41) 4Lotru (15:53-15:54) 5Ciineni (16:16-16:17) 6Talmaciu (17:07-17:08) 7Sibiu (17:26-17:28) 8Baile Ocna Sibiului hc (17:38-17:39) 9Copsa Mica (18:12-18:16) 10Blaj (18:45-18:46 pm) 11Teius (19:07-19:10) 12Aiud (19:21-19:22) 13Razboieni (19:40-19:42) 14Cimpia Turzii (19:57-19:58) 15Cluj Napoca (20:52-20:52)
InterRegio 1741 01:53 am 1Bucuresti Nord (19:15-19:15) 2Ploiesti Vest (19:56-19:58) 3Cimpina (20:22-20:23) 4Breaza hc (20:28-20:29) 5Comarnic (20:37-20:38) 6Sinaia (20:54-20:56) 7Busteni (21:04-21:05) 8Azuga (21:10-21:11) 9Predeal (21:21-21:23) 10Brasov (21:59-22:12) 11Rupea (23:34-23:35) 12Sighisoara (00:31-00:33) 13Dumbraveni (00:50-00:51) 14Medias (01:08-01:10) 15Copsa Mica (01:22-01:23) 16Blaj (01:52-01:53 am) 17Teius (02:14-02:17) 18Aiud (02:28-02:29) 19Razboieni (02:47-02:48) 20Cimpia Turzii (03:03-03:04) 21Cluj Napoca (03:59-04:15) 22Aghires (04:41-04:42) 23Huedin (05:08-05:09) 24Ciucea (05:32-05:33) 25Piatra Craiului (05:43-05:44) 26Bratca (05:54-05:55) 27Alesd (06:20-06:21) 28Oradea (06:57-07:14) 29Sacuieni Bihor (08:05-08:07) 30Valea lui Mihai (08:25-08:26) 31Carei (08:51-08:52) 32Satu Mare (09:23-09:23)
InterRegio 1742 23:58 pm 1Satu Mare (16:30-16:30) 2Carei (17:00-17:01) 3Valea lui Mihai (17:26-17:27) 4Sacuieni Bihor (17:45-17:46) 5Oradea (18:31-18:43) 6Alesd (19:16-19:17) 7Bratca (19:43-19:44) 8Piatra Craiului (19:54-19:55) 9Ciucea (20:05-20:06) 10Huedin (20:30-20:31) 11Aghires (20:54-20:55) 12Cluj Napoca (21:22-21:40) 13Cimpia Turzii (22:34-22:36) 14Razboieni (22:52-22:54) 15Aiud (23:14-23:16) 16Teius (23:30-23:33) 17Blaj (23:56-23:58 pm) 18Copsa Mica (00:25-00:27) 19Medias (00:37-00:39) 20Dumbraveni (00:58-00:59) 21Sighisoara (01:21-01:23) 22Rupea (02:16-02:17) 23Brasov (03:36-03:46) 24Predeal (04:17-04:24) 25Busteni (04:36-04:37) 26Sinaia (04:45-04:47) 27Comarnic (05:03-05:04) 28Cimpina (05:18-05:19) 29Ploiesti Vest (05:43-05:45) 30Bucuresti Nord (06:27-06:27)
InterRegio 1745 13:01 pm 1Bucuresti Nord (06:15-06:15) 2Ploiesti Vest (06:56-06:59) 3Cimpina (07:23-07:24) 4Comarnic (07:36-07:37) 5Valea Larga Hm (07:47-07:48) 6Sinaia (07:54-07:55) 7Busteni (08:03-08:04) 8Azuga (08:09-08:10) 9Predeal (08:20-08:23) 10Brasov (09:00-09:15) 11Augustin (10:00-10:01) 12Rupea (10:40-10:41) 13Sighisoara (11:38-11:41) 14Dumbraveni (11:58-11:59) 15Medias (12:16-12:18) 16Copsa Mica (12:30-12:31) 17Blaj (13:00-13:01 pm) 18Teius (13:22-13:25) 19Aiud (13:36-13:38) 20Razboieni (13:56-13:58) 21Cimpia Turzii (14:13-14:14) 22Cluj Napoca (15:07-15:27) 23Gherla (16:21-16:23) 24Dej Calatori (16:42-16:54) 25Gilgau (17:18-17:20) 26Ileanda (17:36-17:43) 27Jibou (18:17-18:19) 28Benesat (18:46-18:47) 29Ulmeni Salaj (18:56-19:04) 30Baia Mare (19:33-19:47) 31Seini (20:35-20:36) 32Satu Mare (21:14-21:14)
InterRegio 1746 12:46 pm 1Satu Mare (04:43-04:43) 2Seini (05:21-05:31) 3Baia Mare (06:19-06:37) 4Ulmeni Salaj (07:08-07:09) 5Benesat (07:18-07:19) 6Jibou (07:36-07:38) 7Ileanda (08:11-08:12) 8Gilgau (08:28-08:29) 9Dej Calatori (08:52-09:11) 10Gherla (09:25-09:27) 11Cluj Napoca (10:16-10:30) 12Cimpia Turzii (11:24-11:25) 13Razboieni (11:41-11:42) 14Aiud (12:02-12:04) 15Teius (12:18-12:22) 16Blaj (12:44-12:46 pm) 17Copsa Mica (13:14-13:16) 18Medias (13:27-13:29) 19Dumbraveni (13:48-13:49) 20Sighisoara (14:12-14:14) 21Rupea (15:08-15:09) 22Augustin (15:43-15:44) 23Brasov (16:32-16:45) 24Predeal (17:17-17:20) 25Azuga (17:28-17:29) 26Busteni (17:34-17:36) 27Sinaia (17:44-17:46) 28Comarnic (18:02-18:03) 29Cimpina (18:17-18:19) 30Ploiesti Vest (18:43-18:45) 31Bucuresti Nord (19:25-19:25)
Regio 2402 16:58 pm 1Deva (14:18-14:18) 2Saulesti h (14:23-14:24) 3Simeria (14:31-14:32) 4Simeria Veche hc (14:36-14:37) 5Turdas (14:41-14:42) 6Pricaz hc (14:48-14:49) 7Orastie (14:53-14:54) 8Geoagiu hc (14:58-14:59) 9Aurel Vlaicu Hm (15:04-15:05) 10Sibot (15:15-15:16) 11Balomiru de Cimp hc (15:19-15:20) 12Tartaria hc (15:24-15:25) 13Blandiana Hm (15:29-15:30) 14Vintu de Jos (15:36-15:37) 15Alba Iulia (15:46-15:48) 16Barabant (15:53-15:54) 17Sintimbru (15:59-16:00) 18Sintimbru hc (16:02-16:03) 19Coslariu (16:11-16:12) 20Teius (16:18-16:28) 21Mihalt hc (16:35-16:36) 22Cistei hc (16:40-16:41) 23Craciunel (16:49-16:50) 24Blaj (16:57-16:58 pm) 25Cimpu Libertatii (17:02-17:03) 26Manarade hc (17:09-17:10) 27Glogovet h. (17:13-17:14) 28Valea Lunga (17:18-17:19) 29Lunca hc (17:22-17:23) 30Micasasa (17:29-17:30) 31Copsa Mica (17:40-17:41) 32Tirnava hc (17:46-17:47) 33Medias (17:54-18:00) 34Bratei hc (18:06-18:07) 35Atel (18:14-18:15) 36Dumbraveni (18:23-18:24) 37Luna h (18:30-18:31) 38Danes (18:38-18:39) 39Sighisoara (18:51-18:51)
Regio 3500 05:22 am 1Teius (04:52-04:52) 2Mihalt hc (04:59-05:00) 3Cistei hc (05:04-05:05) 4Craciunel (05:13-05:14) 5Blaj (05:21-05:22 am) 6Cimpu Libertatii (05:26-05:27) 7Manarade hc (05:32-05:33) 8Glogovet h. (05:37-05:38) 9Valea Lunga (05:42-05:43) 10Lunca hc (05:46-05:47) 11Micasasa (05:53-05:54) 12Copsa Mica (06:04-06:07) 13Tirnava hc (06:12-06:13) 14Medias (06:20-06:21) 15Bratei hc (06:27-06:28) 16Atel (06:35-06:36) 17Dumbraveni (06:44-06:45) 18Luna h (06:51-06:52) 19Danes (06:59-07:00) 20Sighisoara (07:12-07:14) 21Albesti Tirnava (07:20-07:21) 22Vinatori (07:26-07:27) 23Saschiz h (07:31-07:32) 24Mureni (07:36-07:37) 25Archita Hm (07:45-07:46) 26Beia (08:00-08:01) 27Palos Ardeal hc (08:07-08:08) 28Cata Hm (08:13-08:14) 29Rupea (08:24-08:25) 30Mateias hc (08:40-08:41) 31Racos (08:46-08:47) 32Augustin (09:02-09:03) 33Ormenis hc (09:10-09:11) 34Apata (09:18-09:19) 35Maierus hc (09:24-09:25) 36Feldioara (09:34-09:35) 37Bod (09:44-09:45) 38Brasov (10:00-10:00)
Regio 3501 10:37 pm 1Brasov (06:00-06:00) 2Stupini Hm (06:07-06:08) 3Bod (06:14-06:15) 4Feldioara (06:22-06:23) 5Rotbav hc (06:27-06:28) 6Vadu Rosu h (06:32-06:33) 7Maierus hc (06:37-06:38) 8Apata (06:45-06:46) 9Ormenis hc (06:52-06:53) 10Augustin (07:01-07:02) 11Racos (07:17-07:18) 12Mateias hc (07:24-07:25) 13Rupea (07:41-07:42) 14Cata Hm (07:53-07:54) 15Palos Ardeal hc (07:59-08:00) 16Beia (08:08-08:09) 17Archita Hm (08:20-08:21) 18Mureni (08:30-08:31) 19Saschiz h (08:34-08:35) 20Vinatori (08:39-08:40) 21Albesti Tirnava (08:45-08:46) 22Sighisoara (08:53-08:55) 23Danes (09:06-09:07) 24Luna h (09:11-09:12) 25Dumbraveni (09:18-09:19) 26Atel (09:25-09:26) 27Bratei hc (09:32-09:33) 28Medias (09:40-09:42) 29Tirnava hc (09:47-09:48) 30Copsa Mica (09:56-09:58) 31Micasasa (10:08-10:09) 32Lunca hc (10:14-10:15) 33Valea Lunga (10:18-10:19) 34Cimpu Libertatii (10:29-10:30) 35Blaj (10:35-10:37 pm) 36Craciunel (10:42-10:43) 37Cistei hc (10:50-10:51) 38Mihalt hc (10:54-10:55) 39Teius (11:05-11:05)
Regio 3502 09:09 am 1Teius (08:40-08:40) 2Mihalt hc (08:47-08:48) 3Cistei hc (08:52-08:53) 4Craciunel (09:00-09:01) 5Blaj (09:08-09:09 am) 6Cimpu Libertatii (09:12-09:13) 7Manarade hc (09:17-09:18) 8Valea Lunga (09:26-09:27) 9Lunca hc (09:30-09:31) 10Micasasa (09:37-09:38) 11Copsa Mica (09:50-09:51) 12Tirnava hc (09:56-09:57) 13Medias (10:04-10:05) 14Bratei hc (10:11-10:12) 15Atel (10:19-10:20) 16Dumbraveni (10:28-10:29) 17Danes (10:41-10:42) 18Sighisoara (10:56-11:01) 19Albesti Tirnava (11:07-11:08) 20Vinatori (11:13-11:14) 21Saschiz h (11:18-11:19) 22Mureni (11:23-11:24) 23Archita Hm (11:32-11:33) 24Beia (11:47-11:48) 25Palos Ardeal hc (11:54-11:55) 26Cata Hm (12:00-12:01) 27Rupea (12:11-12:12) 28Mateias hc (12:27-12:28) 29Racos (12:33-12:34) 30Augustin (12:49-12:50) 31Ormenis hc (12:57-12:58) 32Apata (13:05-13:06) 33Maierus hc (13:11-13:12) 34Vadu Rosu h (13:15-13:16) 35Rotbav hc (13:20-13:21) 36Feldioara (13:25-13:26) 37Bod (13:35-13:36) 38Stupini Hm (13:42-13:43) 39Brasov (13:54-13:54)
Regio 3503 19:02 pm 1Brasov (14:20-14:20) 2Stupini Hm (14:27-14:28) 3Bod (14:34-14:35) 4Feldioara (14:42-14:43) 5Rotbav hc (14:47-14:48) 6Vadu Rosu h (14:52-14:53) 7Maierus hc (14:57-14:58) 8Apata (15:05-15:06) 9Ormenis hc (15:12-15:13) 10Augustin (15:21-15:22) 11Racos (15:37-15:38) 12Mateias hc (15:43-15:44) 13Rupea (16:00-16:01) 14Cata Hm (16:12-16:13) 15Palos Ardeal hc (16:18-16:19) 16Beia (16:26-16:27) 17Archita Hm (16:38-16:39) 18Mureni (16:48-16:49) 19Saschiz h (16:53-16:54) 20Vinatori (16:58-16:59) 21Albesti Tirnava (17:04-17:05) 22Sighisoara (17:12-17:15) 23Danes (17:25-17:26) 24Luna h (17:30-17:31) 25Dumbraveni (17:37-17:38) 26Atel (17:44-17:45) 27Bratei hc (17:50-17:51) 28Medias (17:58-17:59) 29Tirnava hc (18:04-18:05) 30Copsa Mica (18:13-18:21) 31Micasasa (18:31-18:32) 32Lunca hc (18:37-18:38) 33Valea Lunga (18:41-18:42) 34Manarade hc (18:49-18:50) 35Cimpu Libertatii (18:55-18:56) 36Blaj (19:01-19:02 pm) 37Craciunel (19:07-19:08) 38Cistei hc (19:15-19:16) 39Mihalt hc (19:19-19:20) 40Teius (19:28-19:28)
Regio 3504 15:06 pm 1Teius (14:35-14:35) 2Coslariu Gr. Podu Mures (14:40-14:41) 3Mihalt hc (14:43-14:44) 4Cistei hc (14:48-14:49) 5Craciunel (14:56-14:57) 6Blaj (15:04-15:06 pm) 7Cimpu Libertatii (15:09-15:10) 8Km.374+700 h (15:12-15:13) 9Manarade hc (15:16-15:17) 10Glogovet h. (15:20-15:21) 11Valea Lunga (15:25-15:26) 12Lunca hc (15:28-15:29) 13Micasasa (15:35-15:36) 14Copsa Mica (15:46-15:47) 15Tirnava hc (15:52-15:53) 16Medias (16:00-16:01) 17Bratei hc (16:07-16:08) 18Atel (16:14-16:15) 19Dumbraveni (16:23-16:24) 20Luna h (16:30-16:31) 21Danes (16:36-16:37) 22Sighisoara (16:49-16:52) 23Albesti Tirnava (16:58-16:59) 24Vinatori (17:04-17:05) 25Saschiz h (17:09-17:10) 26Mureni (17:14-17:15) 27Archita Hm (17:23-17:24) 28Dirju hc (17:28-17:29) 29Beia (17:38-17:39) 30Palos Ardeal hc (17:45-17:46) 31Cata Hm (17:51-17:52) 32Rupea (18:02-18:03) 33Mateias hc (18:18-18:19) 34Racos (18:24-18:25) 35Augustin (18:40-18:41) 36Ormenis hc (18:48-18:49) 37Apata (18:56-18:57) 38Maierus hc (19:02-19:03) 39Vadu Rosu h (19:06-19:07) 40Rotbav hc (19:11-19:12) 41Feldioara (19:15-19:16) 42Bod (19:25-19:26) 43Stupini Hm (19:32-19:33) 44Brasov (19:43-19:43)
Regio 3505 20:51 pm 1Brasov (16:05-16:05) 2Stupini Hm (16:12-16:13) 3Bod (16:19-16:20) 4Feldioara (16:27-16:28) 5Rotbav hc (16:32-16:33) 6Vadu Rosu h (16:37-16:38) 7Maierus hc (16:42-16:43) 8Apata (16:50-16:51) 9Ormenis hc (16:57-16:58) 10Augustin (17:07-17:08) 11Racos (17:23-17:24) 12Mateias hc (17:30-17:31) 13Rupea (17:47-17:48) 14Cata Hm (17:59-18:00) 15Palos Ardeal hc (18:05-18:06) 16Beia (18:14-18:15) 17Archita Hm (18:26-18:27) 18Mureni (18:36-18:37) 19Saschiz h (18:41-18:42) 20Vinatori (18:46-18:47) 21Albesti Tirnava (18:52-18:53) 22Sighisoara (19:00-19:03) 23Danes (19:13-19:14) 24Luna h (19:18-19:19) 25Dumbraveni (19:24-19:25) 26Atel (19:31-19:32) 27Medias (19:45-19:46) 28Tirnava hc (19:51-19:52) 29Copsa Mica (19:59-20:00) 30Micasasa (20:10-20:11) 31Lunca hc (20:16-20:17) 32Valea Lunga (20:21-20:30) 33Manarade hc (20:37-20:38) 34Cimpu Libertatii (20:44-20:45) 35Blaj (20:50-20:51 pm) 36Craciunel (20:56-20:57) 37Cistei hc (21:04-21:05) 38Mihalt hc (21:08-21:09) 39Teius (21:17-21:17)
Regio 3510 06:31 am 1Teius (06:00-06:00) 2Mihalt hc (06:07-06:08) 3Cistei hc (06:12-06:13) 4Craciunel (06:21-06:22) 5Blaj (06:29-06:31 am) 6Cimpu Libertatii (06:35-06:36) 7Km.374+700 h (06:38-06:39) 8Manarade hc (06:43-06:44) 9Glogovet h. (06:48-06:49) 10Valea Lunga (06:53-06:54) 11Lunca hc (06:57-06:58) 12Micasasa (07:04-07:05) 13Seica Mica (07:10-07:11) 14Copsa Mica (07:16-07:18) 15Tirnava hc (07:24-07:25) 16Medias (07:31-07:31)
Regio 3512 07:44 am 1Teius (07:13-07:13) 2Coslariu Gr. Podu Mures (07:17-07:18) 3Mihalt hc (07:20-07:21) 4Cistei hc (07:25-07:26) 5Craciunel (07:34-07:35) 6Blaj (07:42-07:44 am) 7Cimpu Libertatii (07:48-07:49) 8Manarade hc (07:54-07:55) 9Glogovet h. (07:59-08:00) 10Valea Lunga (08:04-08:05) 11Lunca hc (08:08-08:09) 12Micasasa (08:15-08:16) 13Seica Mica (08:21-08:22) 14Copsa Mica (08:29-08:31) 15Tirnava hc (08:36-08:37) 16Medias (08:44-08:44)
Regio 3513 06:42 am 1Medias (05:44-05:44) 2Tirnava hc (05:48-05:49) 3Copsa Mica (05:57-05:58) 4Micasasa (06:08-06:09) 5Lunca hc (06:14-06:15) 6Valea Lunga (06:17-06:18) 7Glogovet h. (06:22-06:23) 8Manarade hc (06:26-06:27) 9Km.374+700 h (06:31-06:32) 10Cimpu Libertatii (06:34-06:35) 11Blaj (06:40-06:42 am) 12Craciunel (06:47-06:48) 13Cistei hc (06:55-06:56) 14Mihalt hc (07:00-07:01) 15Coslariu Gr. Podu Mures (07:05-07:06) 16Teius (07:11-07:11)
Regio 3514 12:57 pm 1Teius (12:27-12:27) 2Mihalt hc (12:34-12:35) 3Cistei hc (12:39-12:40) 4Craciunel (12:48-12:49) 5Blaj (12:56-12:57 pm) 6Cimpu Libertatii (13:01-13:02) 7Manarade hc (13:07-13:08) 8Glogovet h. (13:11-13:12) 9Valea Lunga (13:16-13:17) 10Lunca hc (13:19-13:20) 11Micasasa (13:26-13:27) 12Seica Mica (13:32-13:33) 13Copsa Mica (13:40-13:41) 14Tirnava hc (13:46-13:47) 15Medias (13:54-13:54)
Regio 3515 08:29 am 1Medias (07:32-07:32) 2Tirnava hc (07:37-07:38) 3Copsa Mica (07:46-07:47) 4Seica Mica (07:52-07:53) 5Micasasa (07:58-07:59) 6Lunca hc (08:04-08:05) 7Valea Lunga (08:08-08:09) 8Glogovet h. (08:12-08:13) 9Manarade hc (08:16-08:17) 10Cimpu Libertatii (08:22-08:23) 11Blaj (08:28-08:29 am) 12Craciunel (08:34-08:35) 13Cistei hc (08:41-08:42) 14Mihalt hc (08:45-08:46) 15Coslariu Gr. Podu Mures (08:51-08:52) 16Teius (09:00-09:00)
Regio 3516 19:13 pm 1Teius (18:40-18:40) 2Coslariu Gr. Podu Mures (18:45-18:46) 3Mihalt hc (18:49-18:50) 4Cistei hc (18:55-18:56) 5Craciunel (19:04-19:05) 6Blaj (19:12-19:13 pm) 7Cimpu Libertatii (19:18-19:19) 8Manarade hc (19:25-19:26) 9Glogovet h. (19:30-19:31) 10Valea Lunga (19:35-19:36) 11Lunca hc (19:38-19:39) 12Micasasa (19:45-19:46) 13Seica Mica (19:51-19:52) 14Copsa Mica (19:57-19:58) 15Tirnava hc (20:04-20:05) 16Medias (20:12-20:12)
Regio 3517 13:33 pm 1Medias (12:35-12:35) 2Tirnava hc (12:40-12:41) 3Copsa Mica (12:49-12:50) 4Seica Mica (12:55-12:56) 5Micasasa (13:01-13:02) 6Lunca hc (13:07-13:08) 7Valea Lunga (13:11-13:12) 8Glogovet h. (13:16-13:17) 9Manarade hc (13:19-13:20) 10Cimpu Libertatii (13:25-13:26) 11Blaj (13:31-13:33 pm) 12Craciunel (13:38-13:39) 13Cistei hc (13:46-13:47) 14Mihalt hc (13:50-13:51) 15Coslariu Gr. Podu Mures (13:55-13:56) 16Teius (14:03-14:03)
Regio 3518 21:11 pm 1Teius (20:40-20:40) 2Coslariu Gr. Podu Mures (20:45-20:46) 3Mihalt hc (20:48-20:49) 4Cistei hc (20:53-20:54) 5Craciunel (21:02-21:03) 6Blaj (21:10-21:11 pm) 7Cimpu Libertatii (21:15-21:16) 8Manarade hc (21:21-21:22) 9Glogovet h. (21:25-21:26) 10Valea Lunga (21:30-21:31) 11Lunca hc (21:34-21:35) 12Micasasa (21:41-21:42) 13Seica Mica (21:47-21:48) 14Copsa Mica (21:53-21:54) 15Tirnava hc (21:59-22:00) 16Medias (22:07-22:07)
Regio 3519 15:25 pm 1Medias (14:25-14:25) 2Tirnava hc (14:32-14:33) 3Copsa Mica (14:41-14:43) 4Micasasa (14:53-14:54) 5Lunca hc (14:59-15:00) 6Valea Lunga (15:03-15:04) 7Glogovet h. (15:07-15:08) 8Manarade hc (15:11-15:12) 9Km.374+700 h (15:15-15:16) 10Cimpu Libertatii (15:18-15:19) 11Blaj (15:24-15:25 pm) 12Craciunel (15:30-15:31) 13Cistei hc (15:38-15:39) 14Mihalt hc (15:43-15:44) 15Teius (15:54-15:54)
Regio 3521 17:18 pm 1Medias (16:04-16:04) 2Tirnava hc (16:09-16:10) 3Copsa Mica (16:18-16:19) 4Seica Mica (16:24-16:25) 5Micasasa (16:30-16:31) 6Lunca hc (16:36-16:37) 7Valea Lunga (16:40-16:41) 8Glogovet h. (16:45-16:46) 9Manarade hc (16:49-16:50) 10Cimpu Libertatii (16:55-16:56) 11Blaj (17:01-17:18 pm) 12Craciunel (17:23-17:24) 13Cistei hc (17:31-17:32) 14Mihalt hc (17:35-17:36) 15Coslariu Gr. Podu Mures (17:40-17:41) 16Teius (17:46-17:46)
Regio 3522 07:55 am 1Teius (07:13-07:13) 2Coslariu Gr. Podu Mures (07:17-07:18) 3Mihalt hc (07:20-07:21) 4Cistei hc (07:25-07:26) 5Craciunel (07:34-07:35) 6Blaj (07:42-07:55 am) 7Cimpu Libertatii (07:59-08:00) 8Manarade hc (08:05-08:06) 9Glogovet h. (08:10-08:11) 10Valea Lunga (08:15-08:16) 11Lunca hc (08:19-08:20) 12Micasasa (08:26-08:27) 13Seica Mica (08:32-08:33) 14Copsa Mica (08:40-08:41) 15Tirnava hc (08:46-08:47) 16Medias (08:54-08:54)
Regio 3523 00:25 am 1Medias (23:30-23:30) 2Tirnava hc (23:35-23:36) 3Copsa Mica (23:44-23:45) 4Micasasa (23:55-23:56) 5Lunca hc (00:01-00:02) 6Valea Lunga (00:05-00:06) 7Manarade hc (00:13-00:14) 8Cimpu Libertatii (00:19-00:20) 9Blaj (00:25-00:25 am)
Regio 3525 06:42 am 1Medias (05:35-05:35) 2Tirnava hc (05:40-05:41) 3Copsa Mica (05:49-05:50) 4Micasasa (06:00-06:01) 5Lunca hc (06:06-06:07) 6Valea Lunga (06:09-06:10) 7Glogovet h. (06:14-06:15) 8Manarade hc (06:18-06:19) 9Km.374+700 h (06:23-06:24) 10Cimpu Libertatii (06:26-06:27) 11Blaj (06:32-06:42 am) 12Craciunel (06:47-06:48) 13Cistei hc (06:55-06:56) 14Mihalt hc (07:00-07:01) 15Coslariu Gr. Podu Mures (07:05-07:06) 16Teius (07:11-07:11)
Gari apropiate tarnaveni :
Gari apropiate Blaj : Cimpu Libertatii Km.374+700 h Craciunel Manarade hc Glogovet h.
Alte rute : tarnaveni - Rachita Hm tarnaveni - Virfurile tarnaveni - Sacadat Hm tarnaveni - Borlesti Arges hc tarnaveni - Teuz h
Alte rute : Blaj - Tiream Blaj - Vladeni Ardeal Blaj - Malu hc Blaj - Dirju hc Blaj - Valu lui Traian
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR