mersul trenurilor tg ocna - Saline hc

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Saline hc trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara tg ocna / Trenuri care sosesc in gara tg ocna
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la Saline hc trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara Saline hc / Trenuri care sosesc in gara Saline hc
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterRegio 1750 15:36 pm 1Suceava (11:27-11:27) 2Veresti (11:39-11:41) 3Dolhasca (11:58-12:00) 4Pascani (12:18-12:20) 5Roman (12:47-12:49) 6Bacau (13:21-13:29) 7Adjud (14:10-14:32) 8Onesti (15:06-15:09) 9Saline hc (15:34-15:36 pm) 10Comanesti (16:09-16:11) 11Ghimes (16:50-16:55) 12Livezi Ciuc (17:40-17:42) 13Siculeni (18:02-18:05) 14Miercurea Ciuc (18:13-18:15) 15Baile Tusnad Hm (18:38-18:39) 16Sfintu Gheorghe (19:20-19:23) 17Brasov (19:52-19:52)
InterRegio 1751 02:47 am 1Brasov (22:50-22:50) 2Sfintu Gheorghe (23:19-23:21) 3Baile Tusnad Hm (23:59-0:) 4Miercurea Ciuc (00:25-00:27) 5Siculeni (00:35-00:37) 6Livezi Ciuc (00:58-01:00) 7Ghimes (01:37-01:39) 8Comanesti (02:20-02:22) 9Saline hc (02:46-02:47 am) 10Onesti (03:11-03:13) 11Adjud (03:51-04:03) 12Bacau (04:44-04:46) 13Roman (05:16-05:17) 14Pascani (05:48-05:56) 15Dolhasca (06:11-06:12) 16Veresti (06:29-06:31) 17Suceava (06:45-06:45)
InterRegio 1840 12:23 pm 1Constanta (05:00-05:00) 2Medgidia (05:27-05:28) 3Fetesti (06:06-06:09) 4Faurei (07:57-07:58) 5Buzau Sud (08:48-08:49) 6Rimnicu Sarat (09:29-09:30) 7Focsani (10:09-10:11) 8Marasesti (10:37-10:49) 9Adjud (11:17-11:19) 10Onesti (11:55-11:57) 11Saline hc (12:22-12:23 pm) 12Comanesti (12:49-12:51) 13Ghimes (13:32-13:34) 14Livezi Ciuc (14:07-14:09) 15Siculeni (14:29-14:30) 16Miercurea Ciuc (14:38-14:59) 17Siculeni (15:08-15:09) 18Izvoru Oltului (15:33-15:34) 19Izvoru Muresului (15:46-15:47) 20Gheorghieni (16:06-16:08) 21Toplita (16:41-16:42) 22Deda (17:48-17:57) 23Saratel (18:51-18:54) 24Beclean pe Somes (19:17-19:19) 25Dej Calatori (19:48-20:08) 26Gilgau (20:32-20:34) 27Ileanda (20:51-20:53) 28Jibou (21:27-21:28) 29Benesat (21:46-21:47) 30Ulmeni Salaj (21:56-21:57) 31Baia Mare (22:28-22:44) 32Seini (23:30-23:31) 33Satu Mare (00:11-00:11)
InterRegio 1841 16:02 pm 1Dej Calatori (09:03-09:03) 2Beclean pe Somes (09:28-09:30) 3Saratel (09:53-09:54) 4Deda (10:46-10:47) 5Toplita (11:39-11:40) 6Gheorghieni (12:14-12:15) 7Izvoru Muresului (12:32-12:33) 8Izvoru Oltului (12:44-12:46) 9Siculeni (13:03-13:04) 10Miercurea Ciuc (13:12-13:32) 11Siculeni (13:40-13:41) 12Livezi Ciuc (14:03-14:12) 13Ghimes (14:51-14:55) 14Comanesti (15:37-15:39) 15Saline hc (16:01-16:02 pm) 16Onesti (16:28-16:29) 17Adjud (17:07-17:09) 18Marasesti (17:35-17:43) 19Focsani (18:13-18:15) 20Rimnicu Sarat (18:53-18:54) 21Faurei (20:22-20:23) 22Fetesti (21:33-21:36) 23Medgidia (22:16-22:18) 24Constanta (22:44-22:44)
InterRegio 1870 09:30 am 1Galati (05:40-05:40) 2Barbosi (06:01-06:02) 3Liesti (06:48-06:49) 4Tecuci (07:17-07:18) 5Marasesti (07:41-07:53) 6Adjud (08:18-08:30) 7Onesti (09:03-09:05) 8Saline hc (09:29-09:30 am) 9Comanesti (09:57-09:59) 10Ghimes (10:38-10:39) 11Livezi Ciuc (11:15-11:17) 12Siculeni (11:37-11:57) 13Izvoru Oltului (12:13-12:14) 14Izvoru Muresului (12:27-12:34) 15Gheorghieni (12:53-12:56) 16Toplita (13:29-13:31) 17Deda (14:40-14:53) 18Reghin (15:15-15:20) 19Tirgu Mures (16:05-16:05)
InterRegio 1871 19:02 pm 1Tirgu Mures (12:55-12:55) 2Reghin (13:37-13:38) 3Deda (14:03-14:15) 4Toplita (15:08-15:09) 5Gheorghieni (15:44-15:46) 6Izvoru Muresului (16:10-16:11) 7Izvoru Oltului (16:22-16:23) 8Siculeni (16:40-16:52) 9Livezi Ciuc (17:13-17:16) 10Ghimes (17:52-17:56) 11Comanesti (18:37-18:38) 12Saline hc (19:01-19:02 pm) 13Onesti (19:28-19:29) 14Adjud (20:06-20:15) 15Marasesti (20:41-20:51) 16Tecuci (21:14-21:15) 17Liesti (21:42-21:43) 18Barbosi (22:35-22:37) 19Galati (22:57-22:57)
Regio 5131 14:07 pm 1Marasesti (12:13-12:13) 2Padureni Putna (12:19-12:20) 3Calimanesti Vrancea h (12:24-12:25) 4Pufesti (12:31-12:32) 5Domnesti Tirg hc (12:35-12:36) 6Adjud (12:48-12:49) 7Urechesti (12:59-13:00) 8Cornatel Moldova hc (13:04-13:05) 9Bilca Hm (13:09-13:10) 10Caiuti (13:15-13:16) 11Borzesti Bacau (13:24-13:25) 12Borzesti Bacau h (13:30-13:31) 13Onesti (13:37-13:38) 14Viisoara hc (13:54-13:55) 15Tirgu Ocna (14:02-14:03) 16Saline hc (14:06-14:07 pm) 17Ciresoaia Hm (14:12-14:13) 18Dofteana Bacau (14:19-14:20) 19Valea Uzului hc (14:25-14:26) 20Valea Uzului (14:31-14:32) 21Comanesti (14:41-14:42) 22Asau (14:50-14:51) 23Caralita hc (14:55-14:56) 24Goioasa Hm (15:01-15:02) 25Simbrea (15:09-15:15) 26Brusturoasa hc (15:19-15:20) 27Palanca (15:25-15:26) 28Ghimes (15:36-15:39) 29Bolovanis hc (15:46-15:47) 30Lunca de Mijloc (15:54-15:55) 31Tarcau (16:01-16:02) 32Lunca de Sus (16:09-16:18) 33Utusoiu h (16:23-16:24) 34Livezi Ciuc (16:32-16:34) 35Caracau h (16:37-16:38) 36Nadejdea Hm (16:44-16:45) 37Nadejdea Sat h (16:49-16:50) 38Mihaileni Hm (16:54-16:59) 39Siculeni (17:07-17:08) 40Miercurea Ciuc (17:16-17:16)
Regio 5132 13:07 pm 1Comanesti (12:28-12:28) 2Valea Uzului (12:37-12:43) 3Valea Uzului hc (12:46-12:47) 4Dofteana Bacau (12:53-12:54) 5Ciresoaia Hm (13:00-13:01) 6Saline hc (13:06-13:07 pm) 7Tirgu Ocna (13:10-13:11) 8Viisoara hc (13:16-13:17) 9Onesti (13:33-13:33)
Regio 5133 23:45 pm 1Marasesti (21:18-21:18) 2Padureni Putna (21:24-21:25) 3Calimanesti Vrancea h (21:29-21:30) 4Pufesti (21:36-21:37) 5Domnesti Tirg hc (21:40-21:41) 6Adjud (21:53-21:54) 7Urechesti (22:04-22:05) 8Cornatel Moldova hc (22:10-22:11) 9Bilca Hm (22:16-22:17) 10Caiuti (22:23-22:24) 11Borzesti Bacau (22:32-22:33) 12Borzesti Bacau h (22:37-22:38) 13Onesti (22:44-23:17) 14Trotus Hm (23:23-23:24) 15Viisoara hc (23:30-23:31) 16Tirgu Ocna (23:40-23:41) 17Saline hc (23:44-23:45 pm) 18Ciresoaia Hm (23:50-23:51) 19Dofteana Bacau (23:57-23:58) 20Valea Uzului hc (00:02-00:03) 21Comanesti (00:16-00:16)
Regio 5201 06:28 am 1Marasesti (04:20-04:20) 2Padureni Putna (04:27-04:28) 3Calimanesti Vrancea h (04:32-04:33) 4Pufesti (04:39-04:40) 5Domnesti Tirg hc (04:44-04:45) 6Adjud (04:58-05:08) 7Urechesti (05:18-05:19) 8Cornatel Moldova hc (05:23-05:24) 9Bilca Hm (05:29-05:30) 10Caiuti (05:35-05:36) 11Borzesti Bacau (05:44-05:45) 12Borzesti Bacau h (05:49-05:50) 13Onesti (05:56-06:03) 14Trotus Hm (06:10-06:11) 15Viisoara hc (06:15-06:16) 16Tirgu Ocna (06:23-06:24) 17Saline hc (06:27-06:28 am) 18Ciresoaia Hm (06:32-06:33) 19Dofteana Bacau (06:38-06:45) 20Valea Uzului hc (06:50-06:51) 21Valea Uzului (06:57-06:58) 22Comanesti (07:08-07:09) 23Asau (07:16-07:17) 24Caralita hc (07:21-07:22) 25Goioasa Hm (07:27-07:28) 26Simbrea (07:36-07:37) 27Brusturoasa hc (07:41-07:42) 28Palanca (07:48-07:49) 29Ghimes (07:58-08:05) 30Bolovanis hc (08:11-08:12) 31Lunca de Mijloc (08:20-08:28) 32Tarcau (08:34-08:35) 33Lunca de Sus (08:42-08:43) 34Utusoiu h (08:48-08:49) 35Livezi Ciuc (08:57-09:00) 36Caracau h (09:03-09:04) 37Nadejdea Hm (09:10-09:11) 38Nadejdea Sat h (09:15-09:16) 39Mihaileni Hm (09:20-09:21) 40Siculeni (09:28-09:30) 41Miercurea Ciuc (09:38-09:38)
Regio 5203 16:18 pm 1Marasesti (14:17-14:17) 2Padureni Putna (14:23-14:24) 3Calimanesti Vrancea h (14:28-14:29) 4Pufesti (14:35-14:36) 5Domnesti Tirg hc (14:39-14:40) 6Adjud (14:52-14:55) 7Urechesti (15:03-15:04) 8Cornatel Moldova hc (15:08-15:09) 9Bilca Hm (15:13-15:14) 10Caiuti (15:19-15:20) 11Borzesti Bacau (15:28-15:29) 12Borzesti Bacau h (15:33-15:34) 13Onesti (15:40-15:41) 14Trotus Hm (15:49-15:50) 15Viisoara hc (15:54-15:55) 16Tirgu Ocna (16:02-16:13) 17Saline hc (16:17-16:18 pm) 18Ciresoaia Hm (16:23-16:24) 19Dofteana Bacau (16:29-16:30) 20Valea Uzului hc (16:35-16:36) 21Valea Uzului (16:42-16:43) 22Comanesti (16:52-16:54) 23Asau (17:00-17:01) 24Caralita hc (17:06-17:07) 25Goioasa Hm (17:12-17:21) 26Simbrea (17:28-17:29) 27Brusturoasa hc (17:33-17:34) 28Palanca (17:39-17:40) 29Ghimes (17:48-17:54) 30Bolovanis hc (17:59-18:00) 31Lunca de Mijloc (18:07-18:08) 32Tarcau (18:14-18:15) 33Lunca de Sus (18:22-18:23) 34Utusoiu h (18:28-18:29) 35Livezi Ciuc (18:37-18:39) 36Caracau h (18:42-18:43) 37Nadejdea Hm (18:49-18:50) 38Nadejdea Sat h (18:54-18:55) 39Mihaileni Hm (18:59-19:00) 40Siculeni (19:08-19:09) 41Miercurea Ciuc (19:17-19:17)
Regio 5205 18:09 pm 1Miercurea Ciuc (15:27-15:27) 2Siculeni (15:35-15:36) 3Mihaileni Hm (15:41-15:42) 4Nadejdea Sat h (15:45-15:46) 5Nadejdea Hm (15:50-15:51) 6Caracau h (15:56-15:57) 7Livezi Ciuc (16:02-16:05) 8Utusoiu h (16:09-16:10) 9Lunca de Sus (16:15-16:16) 10Tarcau (16:21-16:22) 11Lunca de Mijloc (16:27-16:28) 12Bolovanis hc (16:34-16:35) 13Ghimes (16:42-16:52) 14Palanca (16:57-16:58) 15Brusturoasa hc (17:03-17:04) 16Simbrea (17:09-17:10) 17Goioasa Hm (17:17-17:18) 18Caralita hc (17:22-17:23) 19Asau (17:28-17:29) 20Comanesti (17:38-17:39) 21Valea Uzului (17:48-17:49) 22Valea Uzului hc (17:51-17:52) 23Dofteana Bacau (17:57-17:58) 24Ciresoaia Hm (18:02-18:03) 25Saline hc (18:08-18:09 pm) 26Tirgu Ocna (18:11-18:12) 27Viisoara hc (18:16-18:17) 28Trotus Hm (18:20-18:21) 29Onesti (18:30-18:31) 30Borzesti Bacau h (18:34-18:35) 31Borzesti Bacau (18:41-18:42) 32Caiuti (18:50-18:51) 33Bilca Hm (18:57-18:58) 34Cornatel Moldova hc (19:03-19:04) 35Urechesti (19:07-19:08) 36Adjud (19:18-19:19) 37Domnesti Tirg hc (19:26-19:27) 38Pufesti (19:31-19:32) 39Calimanesti Vrancea h (19:37-19:38) 40Padureni Putna (19:42-19:43) 41Marasesti (19:54-20:07) 42Putna Seaca (20:17-20:18) 43Focsani (20:38-20:39) 44Cotesti (20:47-20:48) 45Gugesti (20:56-20:57) 46Sihlea (21:06-21:07) 47Voetin (21:14-21:15) 48Rimnicu Sarat (21:25-21:26) 49Zoita Hm (21:37-21:38) 50Boboc (21:48-21:49) 51Buzau (22:01-22:01)
Regio 5207 22:47 pm 1Miercurea Ciuc (19:45-19:45) 2Siculeni (19:53-19:55) 3Mihaileni Hm (20:01-20:02) 4Nadejdea Sat h (20:06-20:07) 5Nadejdea Hm (20:12-20:13) 6Caracau h (20:18-20:19) 7Livezi Ciuc (20:25-20:28) 8Utusoiu h (20:34-20:35) 9Lunca de Sus (20:40-20:41) 10Tarcau (20:48-20:49) 11Lunca de Mijloc (20:56-21:04) 12Bolovanis hc (21:10-21:11) 13Ghimes (21:18-21:19) 14Palanca (21:25-21:26) 15Brusturoasa hc (21:31-21:32) 16Simbrea (21:38-21:39) 17Goioasa Hm (21:47-21:48) 18Caralita hc (21:53-21:54) 19Asau (21:59-22:00) 20Comanesti (22:09-22:13) 21Valea Uzului (22:23-22:24) 22Valea Uzului hc (22:27-22:28) 23Dofteana Bacau (22:34-22:35) 24Ciresoaia Hm (22:40-22:41) 25Saline hc (22:46-22:47 pm) 26Tirgu Ocna (22:50-22:51) 27Viisoara hc (22:57-22:58) 28Onesti (23:14-23:15) 29Borzesti Bacau h (23:20-23:21) 30Borzesti Bacau (23:27-23:28) 31Caiuti (23:35-23:36) 32Bilca Hm (23:42-23:43) 33Cornatel Moldova hc (23:50-23:51) 34Urechesti (23:57-23:58) 35Adjud (00:08-00:09) 36Domnesti Tirg hc (00:17-00:18) 37Pufesti (00:22-00:23) 38Calimanesti Vrancea h (00:29-00:30) 39Padureni Putna (00:34-00:35) 40Marasesti (00:46-00:46)
Regio 5211 19:12 pm 1Ploiesti Sud (13:30-13:30) 2Ploiesti Est (13:36-13:37) 3Valea Calugareasca (13:47-13:48) 4Muru hc (13:52-13:53) 5Cricov (13:57-13:58) 6Tomsani hc (14:03-14:04) 7Inotesti (14:09-14:10) 8Mizil (14:17-14:18) 9Sahateni (14:27-14:28) 10Pietroasele hc (14:35-14:36) 11Ulmeni (14:41-14:42) 12Baile Sarata Monteoru hc (14:47-14:48) 13Buzau (15:01-15:03) 14Boboc (15:14-15:15) 15Zoita Hm (15:25-15:26) 16Rimnicu Sarat (15:40-15:50) 17Voetin (15:58-15:59) 18Sihlea (16:07-16:08) 19Gugesti (16:16-16:17) 20Cotesti (16:26-16:27) 21Focsani (16:37-16:38) 22Putna Seaca (16:57-16:58) 23Marasesti (17:07-17:15) 24Padureni Putna (17:22-17:23) 25Calimanesti Vrancea h (17:27-17:28) 26Pufesti (17:34-17:35) 27Domnesti Tirg hc (17:38-17:39) 28Adjud (17:51-17:52) 29Urechesti (18:02-18:03) 30Cornatel Moldova hc (18:07-18:08) 31Bilca Hm (18:13-18:14) 32Caiuti (18:20-18:21) 33Borzesti Bacau (18:30-18:31) 34Borzesti Bacau h (18:35-18:36) 35Onesti (18:42-18:43) 36Trotus Hm (18:49-18:50) 37Viisoara hc (18:54-18:55) 38Tirgu Ocna (19:02-19:08) 39Saline hc (19:11-19:12 pm) 40Ciresoaia Hm (19:17-19:18) 41Dofteana Bacau (19:24-19:25) 42Valea Uzului hc (19:31-19:32) 43Valea Uzului (19:37-19:38) 44Comanesti (19:48-19:52) 45Asau (20:00-20:01) 46Caralita hc (20:06-20:07) 47Goioasa Hm (20:13-20:14) 48Simbrea (20:21-20:22) 49Brusturoasa hc (20:26-20:27) 50Palanca (20:32-20:33) 51Ghimes (20:42-20:46) 52Bolovanis hc (20:53-20:54) 53Lunca de Mijloc (21:01-21:02) 54Tarcau (21:08-21:09) 55Lunca de Sus (21:16-21:17) 56Utusoiu h (21:22-21:23) 57Livezi Ciuc (21:31-21:33) 58Caracau h (21:36-21:37) 59Nadejdea Hm (21:43-21:44) 60Nadejdea Sat h (21:48-21:49) 61Mihaileni Hm (21:53-21:54) 62Siculeni (22:02-22:03) 63Miercurea Ciuc (22:11-22:11)
Regio 5212 05:25 am 1Comanesti (04:54-04:54) 2Valea Uzului (05:03-05:04) 3Valea Uzului hc (05:06-05:07) 4Dofteana Bacau (05:12-05:13) 5Ciresoaia Hm (05:18-05:19) 6Saline hc (05:24-05:25 am) 7Tirgu Ocna (05:28-05:29) 8Viisoara hc (05:35-05:36) 9Trotus Hm (05:42-05:43) 10Onesti (05:52-05:58) 11Borzesti Bacau h (06:03-06:04) 12Borzesti Bacau (06:12-06:13) 13Caiuti (06:22-06:23) 14Bilca Hm (06:31-06:32) 15Cornatel Moldova hc (06:40-06:41) 16Urechesti (06:47-06:48) 17Adjud (06:58-07:00) 18Domnesti Tirg hc (07:08-07:09) 19Pufesti (07:13-07:14) 20Calimanesti Vrancea h (07:19-07:20) 21Padureni Putna (07:24-07:25) 22Marasesti (07:35-07:35)
Regio 5213 21:36 pm 1Marasesti (19:40-19:40) 2Padureni Putna (19:46-19:47) 3Calimanesti Vrancea h (19:51-19:52) 4Pufesti (19:58-19:59) 5Domnesti Tirg hc (20:02-20:03) 6Adjud (20:15-20:16) 7Urechesti (20:26-20:27) 8Cornatel Moldova hc (20:31-20:32) 9Bilca Hm (20:37-20:38) 10Caiuti (20:44-20:45) 11Borzesti Bacau (20:55-20:56) 12Borzesti Bacau h (21:00-21:01) 13Onesti (21:07-21:10) 14Viisoara hc (21:22-21:23) 15Tirgu Ocna (21:31-21:32) 16Saline hc (21:35-21:36 pm) 17Ciresoaia Hm (21:41-21:42) 18Dofteana Bacau (21:47-21:48) 19Valea Uzului hc (21:53-21:54) 20Valea Uzului (21:59-22:00) 21Comanesti (22:08-22:08)
Regio 5214 06:54 am 1Miercurea Ciuc (04:05-04:05) 2Siculeni (04:14-04:15) 3Livezi Ciuc (04:36-04:39) 4Lunca de Sus (04:50-04:51) 5Lunca de Mijloc (05:02-05:09) 6Bolovanis hc (05:17-05:18) 7Ghimes (05:24-05:31) 8Palanca (05:37-05:38) 9Brusturoasa hc (05:43-05:44) 10Simbrea (05:49-05:50) 11Goioasa Hm (05:58-05:59) 12Caralita hc (06:04-06:05) 13Asau (06:10-06:11) 14Comanesti (06:20-06:22) 15Valea Uzului (06:31-06:32) 16Valea Uzului hc (06:35-06:36) 17Dofteana Bacau (06:41-06:42) 18Ciresoaia Hm (06:47-06:48) 19Saline hc (06:53-06:54 am) 20Tirgu Ocna (06:57-06:58) 21Viisoara hc (07:04-07:05) 22Trotus Hm (07:11-07:12) 23Onesti (07:21-07:24) 24Borzesti Bacau h (07:30-07:31) 25Borzesti Bacau (07:39-07:40) 26Caiuti (07:48-07:49) 27Bilca Hm (07:55-07:56) 28Cornatel Moldova hc (08:02-08:03) 29Urechesti (08:08-08:09) 30Adjud (08:19-08:20) 31Domnesti Tirg hc (08:27-08:28) 32Pufesti (08:32-08:33) 33Calimanesti Vrancea h (08:38-08:39) 34Padureni Putna (08:43-08:44) 35Marasesti (08:54-08:55) 36Putna Seaca (09:04-09:05) 37Focsani (09:26-09:26)
Regio Expr 5301 20:24 pm 1Marasesti (18:56-18:56) 2Adjud (19:22-19:23) 3Onesti (20:00-20:01) 4Saline hc (20:23-20:24 pm) 5Comanesti (20:51-20:51)
Regio Expr 5302 03:10 am 1Comanesti (02:45-02:45) 2Saline hc (03:09-03:10 am) 3Onesti (03:34-03:35) 4Adjud (04:13-04:14) 5Marasesti (04:40-04:40)
Regio 5311 07:59 am 1Buzau (04:00-04:00) 2Boboc (04:11-04:12) 3Zoita Hm (04:22-04:23) 4Rimnicu Sarat (04:37-04:39) 5Voetin (04:47-04:48) 6Sihlea (04:56-04:57) 7Gugesti (05:05-05:06) 8Cotesti (05:15-05:16) 9Focsani (05:26-05:28) 10Putna Seaca (05:46-05:47) 11Marasesti (05:56-06:04) 12Padureni Putna (06:11-06:12) 13Calimanesti Vrancea h (06:16-06:17) 14Pufesti (06:23-06:24) 15Domnesti Tirg hc (06:27-06:28) 16Adjud (06:40-06:41) 17Urechesti (06:51-06:52) 18Cornatel Moldova hc (06:56-06:57) 19Bilca Hm (07:02-07:03) 20Caiuti (07:08-07:09) 21Borzesti Bacau (07:17-07:18) 22Borzesti Bacau h (07:23-07:24) 23Onesti (07:30-07:32) 24Trotus Hm (07:39-07:40) 25Viisoara hc (07:46-07:47) 26Tirgu Ocna (07:54-07:55) 27Saline hc (07:58-07:59 am) 28Ciresoaia Hm (08:03-08:04) 29Dofteana Bacau (08:10-08:11) 30Valea Uzului hc (08:16-08:17) 31Valea Uzului (08:22-08:23) 32Comanesti (08:31-08:34) 33Asau (08:41-08:42) 34Caralita hc (08:46-08:47) 35Goioasa Hm (08:53-08:54) 36Simbrea (09:03-09:04) 37Brusturoasa hc (09:08-09:09) 38Palanca (09:14-09:15) 39Ghimes (09:24-09:27) 40Lunca de Mijloc (09:40-09:41) 41Lunca de Sus (09:52-09:53) 42Livezi Ciuc (10:05-10:08) 43Mihaileni Hm (10:23-10:24) 44Siculeni (10:32-10:33) 45Miercurea Ciuc (10:42-10:42)
Regio 5312 14:36 pm 1Miercurea Ciuc (11:25-11:25) 2Siculeni (11:34-11:39) 3Mihaileni Hm (11:45-11:46) 4Nadejdea Sat h (11:50-11:51) 5Nadejdea Hm (11:56-11:57) 6Caracau h (12:03-12:04) 7Livezi Ciuc (12:10-12:12) 8Utusoiu h (12:17-12:18) 9Lunca de Sus (12:25-12:26) 10Tarcau (12:31-12:32) 11Lunca de Mijloc (12:37-12:38) 12Bolovanis hc (12:44-12:45) 13Ghimes (12:52-12:54) 14Palanca (13:00-13:01) 15Brusturoasa hc (13:06-13:07) 16Simbrea (13:12-13:20) 17Goioasa Hm (13:28-13:29) 18Caralita hc (13:34-13:35) 19Asau (13:42-13:43) 20Comanesti (13:52-13:55) 21Valea Uzului (14:04-14:05) 22Valea Uzului hc (14:08-14:09) 23Dofteana Bacau (14:16-14:24) 24Ciresoaia Hm (14:29-14:30) 25Saline hc (14:35-14:36 pm) 26Tirgu Ocna (14:39-14:40) 27Viisoara hc (14:45-14:46) 28Trotus Hm (14:50-14:51) 29Onesti (15:01-15:01)
Regio 5314 20:48 pm 1Miercurea Ciuc (17:50-17:50) 2Siculeni (17:59-18:04) 3Mihaileni Hm (18:10-18:11) 4Nadejdea Sat h (18:14-18:15) 5Nadejdea Hm (18:19-18:20) 6Caracau h (18:25-18:26) 7Livezi Ciuc (18:32-18:40) 8Utusoiu h (18:46-18:47) 9Lunca de Sus (18:52-18:53) 10Tarcau (18:58-18:59) 11Lunca de Mijloc (19:05-19:06) 12Bolovanis hc (19:12-19:13) 13Ghimes (19:20-19:21) 14Palanca (19:27-19:28) 15Brusturoasa hc (19:33-19:34) 16Simbrea (19:39-19:40) 17Goioasa Hm (19:47-19:48) 18Caralita hc (19:52-19:53) 19Asau (19:57-20:03) 20Comanesti (20:12-20:14) 21Valea Uzului (20:23-20:24) 22Valea Uzului hc (20:26-20:27) 23Dofteana Bacau (20:32-20:34) 24Ciresoaia Hm (20:41-20:42) 25Saline hc (20:47-20:48 pm) 26Tirgu Ocna (20:51-20:52) 27Viisoara hc (20:56-20:57) 28Onesti (21:09-21:12) 29Borzesti Bacau h (21:17-21:18) 30Borzesti Bacau (21:26-21:27) 31Caiuti (21:35-21:36) 32Bilca Hm (21:45-21:46) 33Cornatel Moldova hc (21:54-21:55) 34Urechesti (22:00-22:01) 35Adjud (22:12-22:13) 36Domnesti Tirg hc (22:21-22:22) 37Pufesti (22:26-22:27) 38Padureni Putna (22:35-22:36) 39Marasesti (22:47-22:47)
InterRegio 12871 19:02 pm 1Tirgu Mures (12:55-12:55) 2Reghin (13:37-13:38) 3Deda (14:03-14:15) 4Toplita (15:08-15:09) 5Gheorghieni (15:44-15:46) 6Izvoru Muresului (16:10-16:11) 7Izvoru Oltului (16:22-16:23) 8Siculeni (16:40-16:52) 9Livezi Ciuc (17:13-17:16) 10Ghimes (17:52-17:56) 11Comanesti (18:37-18:38) 12Saline hc (19:01-19:02 pm) 13Onesti (19:28-19:29) 14Adjud (20:06-20:15) 15Marasesti (20:41-20:51) 16Tecuci (21:14-21:15) 17Liesti (21:42-21:43) 18Barbosi (22:36-22:37) 19Galati (22:57-22:57)
Gari apropiate tg ocna :
Gari apropiate Saline hc : Tirgu Ocna Ciresoaia Hm Viisoara hc Trotus Hm Dofteana Bacau
Alte rute : tg ocna - Bartolomeu tg ocna - Breaza hc tg ocna - Stefan cel Mare hc tg ocna - Santau Hm tg ocna - Predeal
Alte rute : Saline hc - Erghevita hc Saline hc - Aninoasa Hm Saline hc - Chiajna Saline hc - Urseni hc Saline hc - Simeria Triaj
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR