mersul trenurilor tg-jiu - craiova

Informatii tren - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
bilete tren     mersul trenurilor 2011    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la craiova trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara tg-jiu / Trenuri care sosesc in gara tg-jiu
Rang Tren Ora plecare Traseu
Nu exista tren direct. Pentru a ajunge la craiova trebuiesc schimbate mai multe trenuri  

Trenuri care pleaca din gara craiova / Trenuri care sosesc in gara craiova
Rang Tren Ora plecare Traseu
InterRegio 360 20:45 pm 1Bucuresti Nord (20:45-20:45) 2Videle (21:30-21:31) 3Rosiori Nord (22:11-22:16) 4Caracal (22:59-23:00) 5Craiova (23:43-23:50) 6Filiasi (00:14-00:15) 7Balota (01:01-01:02) 8Drobeta Turnu Severin (01:30-01:32) 9Orsova (02:01-02:02) 10Baile Herculane (02:23-02:25) 11Caransebes (03:59-04:00) 12Lugoj (04:30-04:31) 13Timisoara Nord (05:19-05:40) 14Stamora M (06:33-06:33)
InterRegio 361 20:02 pm 1Stamora M (20:02-20:02) 2Timisoara Nord (20:55-21:18) 3Lugoj (22:06-22:08) 4Caransebes (22:37-22:42) 5Baile Herculane (00:12-00:13) 6Orsova (00:36-00:37) 7Drobeta Turnu Severin (01:05-01:15) 8Balota (01:48-02:00) 9Filiasi (02:47-02:48) 10Craiova (03:13-03:20) 11Caracal (03:57-03:58) 12Rosiori Nord (04:39-04:40) 13Videle (05:25-05:26) 14Bucuresti Nord (06:12-06:12)
InterCity 591 05:45 am 1Bucuresti Nord (05:45-05:45) 2Rosiori Nord (07:08-07:09) 3Caracal (07:51-07:52) 4Craiova (08:34-08:40) 5Balota (09:46-09:47) 6Drobeta Turnu Severin (10:13-10:15) 7Orsova (10:41-10:42) 8Baile Herculane (11:02-11:04) 9Caransebes (12:32-12:33) 10Lugoj (13:02-13:03) 11Timisoara Nord (13:50-13:50)
InterCity 592 06:05 am 1Timisoara Nord (06:05-06:05) 2Lugoj (06:53-06:55) 3Caransebes (07:24-07:26) 4Baile Herculane (08:55-08:57) 5Orsova (09:19-09:20) 6Drobeta Turnu Severin (09:49-09:51) 7Craiova (11:22-11:28) 8Caracal (12:04-12:05) 9Rosiori Nord (12:45-12:46) 10Bucuresti Nord (14:16-14:16)
InterCity 593 15:45 pm 1Bucuresti Nord (15:45-15:45) 2Rosiori Nord (17:08-17:09) 3Caracal (17:51-17:52) 4Craiova (18:34-18:40) 5Balota (19:53-19:54) 6Drobeta Turnu Severin (20:20-20:22) 7Orsova (20:50-20:51) 8Baile Herculane (21:11-21:12) 9Caransebes (22:40-22:41) 10Lugoj (23:10-23:11) 11Timisoara Nord (23:58-23:58)
InterCity 594 15:35 pm 1Timisoara Nord (15:35-15:35) 2Lugoj (16:23-16:25) 3Caransebes (16:54-16:56) 4Baile Herculane (18:25-18:26) 5Orsova (18:47-18:48) 6Drobeta Turnu Severin (19:15-19:16) 7Craiova (20:49-20:55) 8Caracal (21:32-21:33) 9Rosiori Nord (22:14-22:15) 10Bucuresti Nord (23:44-23:44)
InterRegio 1470 03:05 am 1Giurgiu Nord (03:05-03:05) 2Videle (04:15-04:28) 3Rosiori Nord (05:08-05:10) 4Caracal (05:52-05:54) 5Craiova (06:36-06:44) 6Filiasi (07:06-07:08) 7Tirgu Jiu (08:12-08:14) 8Petrosani (09:21-09:23) 9Simeria (11:03-11:05) 10Deva (11:15-11:17) 11Arad (13:45-13:48) 12Curtici (14:16-14:16)
InterRegio 1471 16:10 pm 1Curtici (16:10-16:10) 2Arad (16:39-16:44) 3Deva (19:08-19:10) 4Simeria (19:23-19:26) 5Petrosani (21:08-21:13) 6Tirgu Jiu (22:20-22:30) 7Filiasi (23:33-23:34) 8Craiova (23:59-00:08) 9Caracal (00:45-00:46) 10Rosiori Nord (01:28-01:29) 11Videle (02:16-02:36) 12Giurgiu Nord (03:53-03:53)
InterRegio 1480 03:05 am 1Giurgiu Nord (03:05-03:05) 2Videle (04:15-04:28) 3Rosiori Nord (05:08-05:10) 4Caracal (05:52-05:54) 5Craiova (06:36-06:44) 6Filiasi (07:06-07:08) 7Tirgu Jiu (08:12-08:14) 8Petrosani (09:21-09:23) 9Simeria (11:03-11:05) 10Deva (11:15-11:17) 11Arad (13:45-13:48) 12Curtici (14:16-14:16)
InterRegio 1481 16:10 pm 1Curtici (16:10-16:10) 2Arad (16:39-16:44) 3Deva (19:08-19:10) 4Simeria (19:23-19:26) 5Petrosani (21:08-21:13) 6Tirgu Jiu (22:20-22:30) 7Filiasi (23:33-23:34) 8Craiova (23:59-00:08) 9Caracal (00:45-00:46) 10Rosiori Nord (01:28-01:29) 11Videle (02:16-02:36) 12Giurgiu Nord (03:53-03:53)
InterRegio 1590 14:32 pm 1Drobeta Turnu Severin (14:32-14:32) 2Balota (14:58-15:03) 3Strehaia hc (15:26-15:28) 4Filiasi (15:51-15:52) 5Craiova (16:16-16:22) 6Caracal (16:58-17:00) 7Rosiori Nord (17:40-17:42) 8Videle (18:28-18:30) 9Bucuresti Nord (19:15-19:15)
InterRegio 1591 06:45 am 1Bucuresti Nord (06:45-06:45) 2Videle (07:30-07:31) 3Rosiori Nord (08:11-08:13) 4Caracal (08:55-08:56) 5Craiova (09:38-09:40) 6Filiasi (10:02-10:03) 7Strehaia hc (10:23-10:24) 8Balota (10:58-10:59) 9Drobeta Turnu Severin (11:25-11:25)
InterRegio 1595 16:45 pm 1Bucuresti Nord (16:45-16:45) 2Videle (17:30-17:32) 3Rosiori Nord (18:12-18:14) 4Draganesti Olt (18:42-18:43) 5Caracal (18:59-19:00) 6Craiova (19:42-19:42)
InterRegio 1597 19:45 pm 1Bucuresti Nord (19:45-19:45) 2Videle (20:30-20:32) 3Rosiori Nord (21:12-21:14) 4Draganesti Olt (21:42-21:43) 5Caracal (21:59-22:01) 6Craiova (22:43-22:43)
InterRegio 1691 10:45 pm 1Bucuresti Nord (10:45-10:45) 2Videle (11:30-11:32) 3Rosiori Nord (12:12-12:14) 4Draganesti Olt (12:41-12:42) 5Caracal (12:58-13:00) 6Craiova (13:42-13:50) 7Filiasi (14:12-14:14) 8Strehaia hc (14:33-14:35) 9Balota (15:01-15:02) 10Drobeta Turnu Severin (15:28-15:30) 11Orsova (15:58-16:00) 12Baile Herculane (16:20-16:22) 13Caransebes (18:03-18:05) 14Lugoj (18:34-18:35) 15Timisoara Nord (19:22-19:22)
InterRegio 1692 04:45 am 1Timisoara Nord (04:45-04:45) 2Lugoj (05:40-05:42) 3Caransebes (06:11-06:13) 4Baile Herculane (07:42-07:44) 5Orsova (08:07-08:09) 6Drobeta Turnu Severin (08:38-08:40) 7Balota (09:06-09:07) 8Strehaia hc (09:38-09:40) 9Filiasi (10:04-10:06) 10Craiova (10:30-10:38) 11Caracal (11:14-11:16) 12Draganesti Olt (11:29-11:30) 13Rosiori Nord (11:58-12:00) 14Videle (12:46-12:48) 15Bucuresti Nord (13:35-13:35)
InterRegio 1693 12:47 pm 1Bucuresti Nord (12:47-12:47) 2Videle (13:32-13:33) 3Rosiori Nord (14:13-14:15) 4Caracal (14:57-14:58) 5Craiova (15:40-15:50) 6Filiasi (16:13-16:15) 7Strehaia hc (16:35-16:37) 8Balota (17:03-17:04) 9Drobeta Turnu Severin (17:30-17:32) 10Orsova (18:00-18:02) 11Baile Herculane (18:22-18:27) 12Caransebes (19:56-19:58) 13Lugoj (20:27-20:28) 14Timisoara Nord (21:15-21:15)
InterRegio 1694 14:00 pm 1Timisoara Nord (14:00-14:00) 2Lugoj (14:48-14:50) 3Caransebes (15:19-15:21) 4Baile Herculane (16:50-16:52) 5Orsova (17:14-17:15) 6Drobeta Turnu Severin (17:49-17:51) 7Balota (18:18-18:19) 8Strehaia hc (18:42-18:43) 9Filiasi (19:06-19:08) 10Craiova (19:32-19:40) 11Caracal (20:16-20:18) 12Rosiori Nord (20:59-21:01) 13Videle (21:47-21:48) 14Bucuresti Nord (22:34-22:34)
InterRegio 1695 22:45 pm 1Bucuresti Nord (22:45-22:45) 2Videle (23:31-23:33) 3Rosiori Nord (00:13-00:15) 4Craiova (01:43-01:52) 5Filiasi (02:16-02:17) 6Strehaia hc (02:37-02:38) 7Balota (03:12-03:13) 8Drobeta Turnu Severin (03:40-03:42) 9Orsova (04:11-04:12) 10Baile Herculane (04:33-04:34) 11Caransebes (06:08-06:20) 12Lugoj (06:50-06:54) 13Timisoara Nord (07:42-07:42)
InterRegio 1696 21:55 pm 1Timisoara Nord (21:55-21:55) 2Lugoj (22:43-22:45) 3Caransebes (23:21-23:35) 4Baile Herculane (01:06-01:08) 5Orsova (01:31-01:33) 6Drobeta Turnu Severin (02:09-02:20) 7Balota (02:47-02:59) 8Strehaia hc (03:23-03:24) 9Filiasi (03:49-03:50) 10Craiova (04:15-04:25) 11Rosiori Nord (05:43-05:45) 12Videle (06:31-06:33) 13Bucuresti Nord (07:20-07:20)
InterRegio 1720 06:40 am 1Sibiu (06:40-06:40) 2Talmaciu (06:57-06:58) 3Ciineni (07:39-07:40) 4Lotru (08:06-08:07) 5Pausa h (08:20-08:21) 6Calimanesti (08:25-08:26) 7Rimnicu Vilcea (08:44-08:46) 8Babeni (09:01-09:02) 9Dragasani (09:33-09:35) 10Piatra Olt (10:05-10:07) 11Bals (10:18-10:19) 12Craiova (10:50-10:50)
InterRegio 1722 03:10 am 1Sibiu (03:10-03:10) 2Talmaciu (03:27-03:28) 3Ciineni (04:10-04:11) 4Lotru (04:37-04:38) 5Pausa h (04:51-04:52) 6Calimanesti (04:56-04:57) 7Rimnicu Vilcea (05:15-05:25) 8Govora (05:33-05:34) 9Babeni (05:42-05:43) 10Dragasani (06:05-06:06) 11Piatra Olt (06:36-06:37) 12Caracal (07:07-07:25) 13Craiova (08:08-08:10) 14Filiasi (08:32-08:33) 15Turburea Hm (08:49-08:50) 16Carbunesti (09:15-09:16) 17Tirgu Jiu (09:43-09:43)
InterRegio 1725 15:37 pm 1Brasov (15:37-15:37) 2Codlea (15:53-15:54) 3Fagaras (16:53-16:58) 4Ucea (17:21-17:23) 5Avrig (17:46-17:47) 6Podu Olt (17:59-18:12) 7Ciineni (18:49-18:50) 8Lotru (19:16-19:17) 9Pausa h (19:30-19:32) 10Calimanesti (19:36-19:37) 11Rimnicu Vilcea (19:55-19:58) 12Babeni (20:14-20:15) 13Dragasani (20:37-20:38) 14Piatra Olt (21:17-21:18) 15Bals (21:29-21:30) 16Craiova (22:00-22:00)
InterRegio 1821 20:20 pm 1Constanta (20:20-20:20) 2Medgidia (20:47-20:49) 3Cernavoda Pod (21:07-21:08) 4Fetesti (21:34-21:35) 5Ciulnita (22:01-22:02) 6Lehliu (22:27-22:29) 7Bucuresti Nord (23:15-23:45) 8Videle (00:31-00:33) 9Rosiori Nord (01:13-01:15) 10Draganesti Olt (01:44-01:45) 11Caracal (02:01-02:03) 12Craiova (02:46-02:55) 13Filiasi (03:19-03:20) 14Carbunesti (03:59-04:00) 15Tirgu Jiu (04:26-04:28) 16Valea Sadului (04:46-04:47) 17Petrosani (05:37-05:41) 18Subcetate (06:55-06:56) 19Calan (07:09-07:10) 20Simeria (07:27-07:29) 21Deva (07:39-07:41) 22Ilia (08:07-08:09) 23Savirsin (08:43-08:45) 24Radna (09:29-09:31) 25Arad (10:13-10:13)
InterRegio 1822 19:02 pm 1Arad (19:02-19:02) 2Radna (19:44-19:46) 3Savirsin (20:29-20:31) 4Ilia (21:03-21:04) 5Deva (21:28-21:30) 6Simeria (21:43-21:48) 7Calan (22:04-22:06) 8Subcetate (22:24-22:26) 9Petrosani (23:38-23:42) 10Valea Sadului (00:32-00:33) 11Tirgu Jiu (00:54-00:56) 12Carbunesti (01:23-01:24) 13Filiasi (02:03-02:05) 14Craiova (02:30-02:40) 15Caracal (03:18-03:20) 16Draganesti Olt (03:34-03:35) 17Rosiori Nord (04:06-04:08) 18Videle (04:55-04:57) 19Bucuresti Nord (05:44-06:10) 20Ciulnita (07:22-07:23) 21Fetesti (07:49-07:51) 22Cernavoda Pod (08:16-08:17) 23Medgidia (08:35-08:36) 24Constanta (09:13-09:13)
InterRegio 1823 17:45 pm 1Bucuresti Nord (17:45-17:45) 2Videle (18:31-18:33) 3Rosiori Nord (19:13-19:15) 4Draganesti Olt (19:44-19:45) 5Caracal (20:01-20:03) 6Craiova (20:46-20:56) 7Filiasi (21:20-21:22) 8Carbunesti (22:01-22:03) 9Tirgu Jiu (22:29-22:40) 10Valea Sadului (22:59-23:00) 11Petrosani (23:49-23:53) 12Subcetate (01:07-01:09) 13Calan (01:22-01:24) 14Simeria (01:41-01:43) 15Deva (01:53-02:13) 16Simeria (02:25-02:27) 17Orastie (02:45-02:46) 18Sibot (03:05-03:06) 19Vintu de Jos (03:20-03:21) 20Alba Iulia (03:30-03:32) 21Teius (03:56-04:00) 22Aiud (04:11-04:12) 23Razboieni (04:30-04:31) 24Cimpia Turzii (04:46-04:47) 25Cluj Napoca (05:41-05:41)
InterRegio 1824 08:40 am 1Cluj Napoca (08:40-08:40) 2Cimpia Turzii (09:34-09:35) 3Razboieni (09:51-09:52) 4Aiud (10:11-10:13) 5Teius (10:27-10:31) 6Alba Iulia (10:53-10:55) 7Vintu de Jos (11:05-11:06) 8Sibot (11:25-11:26) 9Orastie (11:39-11:40) 10Simeria (12:02-12:03) 11Deva (12:13-12:31) 12Simeria (12:43-12:45) 13Calan (13:01-13:02) 14Subcetate (13:20-13:21) 15Petrosani (14:33-14:36) 16Valea Sadului (15:24-15:25) 17Tirgu Jiu (15:45-16:00) 18Carbunesti (16:27-16:28) 19Filiasi (17:06-17:07) 20Craiova (17:32-17:40) 21Caracal (18:17-18:19) 22Draganesti Olt (18:33-18:34) 23Rosiori Nord (19:04-19:06) 24Videle (19:52-19:54) 25Bucuresti Nord (20:41-20:41)
InterRegio 1825 14:45 pm 1Bucuresti Nord (14:45-14:45) 2Videle (15:30-15:32) 3Rosiori Nord (16:13-16:15) 4Draganesti Olt (16:43-16:44) 5Caracal (17:00-17:02) 6Craiova (17:44-17:46) 7Filiasi (18:08-18:10) 8Turceni (18:30-18:31) 9Rovinari (19:04-19:05) 10Tirgu Jiu (19:34-19:34)
InterRegio 1826 05:20 am 1Tirgu Jiu (05:20-05:20) 2Rovinari (05:49-05:50) 3Turceni (06:22-06:23) 4Filiasi (06:44-06:46) 5Craiova (07:10-07:15) 6Caracal (07:51-07:53) 7Draganesti Olt (08:07-08:08) 8Rosiori Nord (08:38-08:40) 9Videle (09:23-09:25) 10Bucuresti Nord (10:10-10:10)
InterRegio 1828 14:02 pm 1Tirgu Jiu (14:02-14:02) 2Carbunesti (14:29-14:30) 3Turburea Hm (14:51-14:52) 4Filiasi (15:11-15:12) 5Craiova (15:36-15:38) 6Caracal (16:15-16:15)
InterRegio 1891 06:20 am 1Bucuresti Nord (06:20-06:20) 2Titu (07:06-07:11) 3Gaesti (07:27-07:28) 4Golesti (07:50-07:54) 5Pitesti (08:05-08:12) 6Costesti (08:30-08:32) 7Slatina (09:24-09:26) 8Piatra Olt (09:44-09:46) 9Bals (09:57-09:58) 10Craiova (10:29-10:29)
InterRegio 1893 11:20 pm 1Bucuresti Nord (11:20-11:20) 2Titu (12:06-12:07) 3Gaesti (12:23-12:24) 4Golesti (12:46-12:47) 5Pitesti (12:58-13:05) 6Costesti (13:23-13:24) 7Slatina (14:24-14:25) 8Piatra Olt (14:42-14:43) 9Bals (14:54-14:55) 10Craiova (15:35-15:35)
InterRegio 1895 15:20 pm 1Bucuresti Nord (15:20-15:20) 2Titu (16:06-16:07) 3Gaesti (16:23-16:24) 4Golesti (16:46-16:47) 5Pitesti (16:58-17:10) 6Costesti (17:27-17:28) 7Stolnici (17:43-17:44) 8Slatina (18:23-18:25) 9Piatra Olt (18:43-18:45) 10Bals (18:56-18:57) 11Craiova (19:28-19:28)
InterRegio 1897 17:20 pm 1Bucuresti Nord (17:20-17:20) 2Titu (18:06-18:11) 3Gaesti (18:27-18:28) 4Golesti (18:50-18:55) 5Pitesti (19:07-19:20) 6Costesti (19:38-19:40) 7Slatina (20:32-20:34) 8Piatra Olt (20:52-20:53) 9Bals (21:04-21:05) 10Craiova (21:35-21:35)
Regio 2080 04:20 am 1Petrosani (04:20-04:20) 2Lunca Jiului hc (04:23-04:24) 3Livezeni (04:29-04:30) 4Strimbuta Hm (04:38-04:39) 5Pietrele Albe (04:48-04:49) 6Lainici (05:00-05:04) 7Meri (05:14-05:15) 8Valea Sadului (05:22-05:23) 9Bumbesti (05:27-05:28) 10Paringu Hm (05:34-05:38) 11Ezureni h (05:40-05:41) 12Ecaterina Teodoroiu (05:45-05:46) 13Ramificatia CAM h (05:49-05:50) 14Tirgu Jiu (05:53-06:08) 15Lunca Budieni Hm (06:19-06:20) 16Budieni hc (06:25-06:26) 17Copacioasa (06:31-06:32) 18Scoarta h (06:37-06:38) 19Pojogeni Hm (06:43-06:44) 20Carbunesti (06:52-06:54) 21Jupinesti Hm (07:00-07:01) 22Barbatesti (07:06-07:07) 23Musculesti (07:13-07:18) 24Bibesti (07:23-07:24) 25Turburea Hm (07:31-07:32) 26Gilort (07:38-07:39) 27Floresti hc (07:44-07:45) 28Tintareni (07:49-07:50) 29Bungetel h (07:54-07:55) 30Filiasi (08:03-08:28) 31Canton 282 h (08:32-08:33) 32Racari (08:37-08:38) 33Bradesti hc (08:43-08:44) 34Cotofeni (08:49-08:50) 35Almaj h (08:54-08:55) 36Isalnita (08:59-09:00) 37Cernele (09:06-09:07) 38Craiova Triaj hc (09:10-09:11) 39Craiova (09:17-09:17)
Regio 2081 03:00 am 1Craiova (03:00-03:00) 2Craiova Triaj hc (03:05-03:06) 3Isalnita hc (03:11-03:12) 4Isalnita (03:15-03:16) 5Almaj h (03:19-03:20) 6Cotofeni (03:24-03:34) 7Bradesti hc (03:38-03:39) 8Racari (03:44-03:51) 9Filiasi (03:58-04:06) 10Bungetel h (04:09-04:10) 11Tintareni (04:14-04:15) 12Floresti hc (04:19-04:20) 13Gilort (04:24-04:25) 14Turburea Hm (04:32-04:33) 15Bibesti (04:40-04:41) 16Musculesti (04:46-04:47) 17Barbatesti (04:53-04:54) 18Jupinesti Hm (04:58-04:59) 19Carbunesti (05:09-05:10) 20Pojogeni Hm (05:15-05:16) 21Scoarta h (05:20-05:21) 22Copacioasa (05:25-05:26) 23Budieni hc (05:30-05:31) 24Lunca Budieni Hm (05:35-05:36) 25Tirgu Jiu (05:45-06:00) 26Ramificatia CAM h (06:02-06:03) 27Ecaterina Teodoroiu (06:08-06:09) 28Ezureni h (06:13-06:14) 29Paringu Hm (06:17-06:18) 30Bumbesti (06:24-06:25) 31Valea Sadului (06:30-06:31) 32Meri (06:40-06:41) 33Lainici (06:50-06:51) 34Pietrele Albe (07:04-07:05) 35Strimbuta Hm (07:15-07:16) 36Livezeni (07:24-07:25) 37Lunca Jiului hc (07:29-07:30) 38Petrosani (07:35-07:35)
Regio 2082 08:05 am 1Petrosani (08:05-08:05) 2Lunca Jiului hc (08:08-08:09) 3Livezeni (08:14-08:15) 4Strimbuta Hm (08:23-08:24) 5Pietrele Albe (08:33-08:34) 6Lainici (08:47-08:48) 7Meri (08:58-08:59) 8Valea Sadului (09:07-09:08) 9Bumbesti (09:13-09:14) 10Paringu Hm (09:21-09:22) 11Ezureni h (09:25-09:26) 12Ecaterina Teodoroiu (09:31-09:32) 13Ramificatia CAM h (09:36-09:37) 14Tirgu Jiu (09:40-09:46) 15Lunca Budieni Hm (09:54-09:55) 16Budieni hc (09:59-10:00) 17Copacioasa (10:06-10:07) 18Scoarta h (10:10-10:11) 19Pojogeni Hm (10:15-10:16) 20Carbunesti (10:23-10:24) 21Jupinesti Hm (10:30-10:31) 22Barbatesti (10:36-10:37) 23Musculesti (10:43-10:44) 24Bibesti (10:49-10:50) 25Turburea Hm (10:58-10:59) 26Gilort (11:06-11:07) 27Floresti hc (11:11-11:12) 28Tintareni (11:16-11:17) 29Bungetel h (11:21-11:22) 30Filiasi (11:30-11:32) 31Canton 282 h (11:35-11:36) 32Racari (11:39-11:40) 33Bradesti hc (11:44-11:45) 34Cotofeni (11:51-11:52) 35Almaj h (11:56-11:57) 36Isalnita (12:01-12:02) 37Isalnita hc (12:05-12:06) 38Cernele (12:11-12:12) 39Craiova Triaj hc (12:15-12:16) 40Craiova (12:22-12:22)
Regio 2084 13:32 pm 1Tirgu Jiu (13:32-13:32) 2Lunca Budieni Hm (13:40-13:41) 3Budieni hc (13:45-13:46) 4Copacioasa (13:50-13:51) 5Scoarta h (13:54-13:55) 6Pojogeni Hm (13:59-14:00) 7Carbunesti (14:07-14:08) 8Jupinesti Hm (14:13-14:14) 9Barbatesti (14:19-14:20) 10Musculesti (14:26-14:27) 11Bibesti (14:32-14:33) 12Turburea Hm (14:39-14:40) 13Gilort (14:46-14:47) 14Floresti hc (14:51-14:52) 15Tintareni (14:55-14:56) 16Bungetel h (14:59-15:00) 17Filiasi (15:07-15:18) 18Canton 282 h (15:21-15:22) 19Racari (15:25-15:26) 20Bradesti hc (15:30-15:31) 21Cotofeni (15:36-15:37) 22Almaj h (15:41-15:42) 23Isalnita (15:46-15:47) 24Isalnita hc (15:50-15:51) 25Cernele (15:55-15:56) 26Craiova Triaj hc (15:59-16:00) 27Craiova (16:06-16:06)
Regio 2085 05:40 am 1Craiova (05:40-05:40) 2Craiova Triaj hc (05:44-05:45) 3Cernele (05:48-05:49) 4Isalnita hc (05:54-05:55) 5Isalnita (05:58-05:59) 6Almaj h (06:03-06:04) 7Cotofeni (06:08-06:09) 8Bradesti hc (06:14-06:15) 9Racari (06:20-06:21) 10Canton 282 h (06:24-06:25) 11Filiasi (06:30-06:35) 12Bungetel h (06:38-06:39) 13Tintareni (06:43-06:44) 14Floresti hc (06:48-06:49) 15Gilort (06:54-06:55) 16Turburea Hm (07:02-07:03) 17Bibesti (07:10-07:11) 18Musculesti (07:16-07:17) 19Barbatesti (07:23-07:24) 20Jupinesti Hm (07:29-07:30) 21Carbunesti (07:40-07:42) 22Pojogeni Hm (07:47-07:48) 23Copacioasa (07:54-07:55) 24Budieni hc (07:59-08:00) 25Lunca Budieni Hm (08:03-08:04) 26Tirgu Jiu (08:14-08:14)
Regio 2086 14:40 pm 1Petrosani (14:40-14:40) 2Lunca Jiului hc (14:43-14:44) 3Livezeni (14:49-14:50) 4Strimbuta Hm (14:58-14:59) 5Pietrele Albe (15:09-15:10) 6Lainici (15:22-15:23) 7Meri (15:34-15:35) 8Valea Sadului (15:43-15:44) 9Bumbesti (15:49-15:50) 10Paringu Hm (15:57-15:58) 11Ezureni h (16:01-16:02) 12Ecaterina Teodoroiu (16:07-16:08) 13Ramificatia CAM h (16:12-16:13) 14Tirgu Jiu (16:16-16:18) 15Lunca Budieni Hm (16:27-16:28) 16Budieni hc (16:33-16:34) 17Copacioasa (16:40-16:45) 18Scoarta h (16:48-16:49) 19Pojogeni Hm (16:53-16:54) 20Carbunesti (17:02-17:03) 21Jupinesti Hm (17:08-17:09) 22Barbatesti (17:14-17:15) 23Musculesti (17:20-17:21) 24Bibesti (17:26-17:27) 25Turburea Hm (17:34-17:35) 26Gilort (17:42-17:43) 27Floresti hc (17:47-17:48) 28Tintareni (17:52-17:53) 29Bungetel h (17:57-17:58) 30Filiasi (18:05-18:12) 31Canton 282 h (18:16-18:17) 32Racari (18:21-18:22) 33Bradesti hc (18:27-18:28) 34Cotofeni (18:33-18:34) 35Almaj h (18:39-18:40) 36Isalnita (18:45-18:46) 37Isalnita hc (18:49-18:50) 38Cernele (18:55-18:56) 39Craiova Triaj hc (18:59-19:00) 40Craiova (19:06-19:06)
Regio 2087 14:05 pm 1Craiova (14:05-14:05) 2Craiova Triaj hc (14:09-14:10) 3Cernele (14:13-14:14) 4Isalnita hc (14:19-14:20) 5Isalnita (14:23-14:24) 6Almaj h (14:28-14:29) 7Cotofeni (14:33-14:34) 8Bradesti hc (14:39-14:40) 9Racari (14:45-14:46) 10Canton 282 h (14:49-14:50) 11Filiasi (14:56-15:16) 12Bungetel h (15:19-15:20) 13Tintareni (15:24-15:25) 14Floresti hc (15:29-15:30) 15Gilort (15:35-15:36) 16Turburea Hm (15:43-15:44) 17Bibesti (15:51-15:52) 18Musculesti (15:57-15:58) 19Barbatesti (16:04-16:05) 20Jupinesti Hm (16:10-16:11) 21Carbunesti (16:22-16:29) 22Pojogeni Hm (16:34-16:35) 23Scoarta h (16:38-16:39) 24Copacioasa (16:43-16:44) 25Budieni hc (16:49-16:50) 26Lunca Budieni Hm (16:53-16:54) 27Tirgu Jiu (17:03-17:05) 28Ecaterina Teodoroiu (17:10-17:11) 29Ezureni h (17:15-17:16) 30Paringu Hm (17:20-17:21) 31Bumbesti (17:27-17:28) 32Valea Sadului (17:33-17:34) 33Meri (17:43-17:44) 34Lainici (17:54-17:55) 35Pietrele Albe (18:08-18:09) 36Strimbuta Hm (18:20-18:21) 37Livezeni (18:29-18:30) 38Lunca Jiului hc (18:34-18:35) 39Petrosani (18:40-18:40)
Regio 2088 19:05 pm 1Petrosani (19:05-19:05) 2Lunca Jiului hc (19:08-19:09) 3Livezeni (19:14-19:15) 4Strimbuta Hm (19:23-19:24) 5Pietrele Albe (19:33-19:38) 6Lainici (19:52-19:53) 7Meri (20:05-20:06) 8Valea Sadului (20:15-20:16) 9Bumbesti (20:21-20:22) 10Paringu Hm (20:29-20:30) 11Ezureni h (20:33-20:34) 12Ecaterina Teodoroiu (20:39-20:40) 13Ramificatia CAM h (20:45-20:46) 14Tirgu Jiu (20:50-21:15) 15Lunca Budieni Hm (21:24-21:25) 16Budieni hc (21:30-21:31) 17Copacioasa (21:37-21:38) 18Scoarta h (21:43-21:44) 19Pojogeni Hm (21:49-21:50) 20Carbunesti (21:58-22:04) 21Jupinesti Hm (22:10-22:11) 22Barbatesti (22:16-22:17) 23Musculesti (22:23-22:24) 24Bibesti (22:29-22:30) 25Turburea Hm (22:37-22:38) 26Gilort (22:45-22:46) 27Floresti hc (22:50-22:51) 28Tintareni (22:55-22:56) 29Filiasi (23:06-23:26) 30Canton 282 h (23:29-23:30) 31Racari (23:33-23:34) 32Bradesti hc (23:39-23:40) 33Cotofeni (23:46-23:47) 34Almaj h (23:51-23:52) 35Isalnita (23:56-23:57) 36Isalnita hc (23:59-0:) 37Craiova Triaj hc (00:06-00:07) 38Craiova (00:13-00:13)
Regio 2089 15:42 pm 1Craiova (15:42-15:42) 2Craiova Triaj hc (15:45-15:46) 3Cernele (15:49-15:58) 4Isalnita hc (16:03-16:04) 5Isalnita (16:07-16:08) 6Almaj h (16:12-16:13) 7Cotofeni (16:17-16:18) 8Bradesti hc (16:23-16:24) 9Racari (16:29-16:30) 10Canton 282 h (16:33-16:34) 11Filiasi (16:39-16:45) 12Bungetel h (16:48-16:49) 13Tintareni (16:54-16:58) 14Floresti hc (17:01-17:02) 15Gilort (17:06-17:07) 16Turburea Hm (17:14-17:15) 17Bibesti (17:23-17:28) 18Musculesti (17:33-17:34) 19Barbatesti (17:40-17:41) 20Jupinesti Hm (17:46-17:47) 21Carbunesti (17:56-17:57) 22Pojogeni Hm (18:02-18:03) 23Scoarta h (18:06-18:07) 24Copacioasa (18:11-18:12) 25Budieni hc (18:16-18:17) 26Lunca Budieni Hm (18:20-18:21) 27Tirgu Jiu (18:30-18:32) 28Ecaterina Teodoroiu (18:37-18:38) 29Paringu Hm (18:46-18:47) 30Bumbesti (18:54-18:55) 31Valea Sadului (19:00-19:01) 32Meri (19:10-19:11) 33Lainici (19:22-19:23) 34Pietrele Albe (19:36-19:37) 35Strimbuta Hm (19:47-19:48) 36Livezeni (19:56-19:57) 37Lunca Jiului hc (20:02-20:03) 38Petrosani (20:08-20:08)
Regio 2091 07:50 am 1Craiova (07:50-07:50) 2Craiova Triaj hc (07:54-07:55) 3Cernele (07:58-07:59) 4Isalnita hc (08:04-08:05) 5Isalnita (08:08-08:09) 6Almaj h (08:13-08:14) 7Cotofeni (08:18-08:26) 8Bradesti hc (08:30-08:31) 9Racari (08:36-08:37) 10Canton 282 h (08:40-08:41) 11Filiasi (08:46-08:48) 12Tintareni (08:55-08:56) 13Floresti hc (08:59-09:00) 14Gilort (09:04-09:05) 15Turburea Hm (09:12-09:13) 16Bibesti (09:20-09:21) 17Musculesti (09:26-09:27) 18Barbatesti (09:33-09:34) 19Jupinesti Hm (09:39-09:40) 20Carbunesti (09:49-09:50) 21Pojogeni Hm (09:55-09:56) 22Scoarta h (09:59-10:00) 23Copacioasa (10:03-10:08) 24Budieni hc (10:12-10:13) 25Lunca Budieni Hm (10:17-10:18) 26Tirgu Jiu (10:28-10:28)
Regio 2092 03:50 am 1Tirgu Jiu (03:50-03:50) 2Copacioasa (04:06-04:11) 3Pojogeni Hm (04:17-04:18) 4Carbunesti (04:25-04:26) 5Jupinesti Hm (04:32-04:33) 6Barbatesti (04:37-04:38) 7Musculesti (04:43-04:48) 8Bibesti (04:53-04:54) 9Turburea Hm (05:01-05:02) 10Gilort (05:08-05:09) 11Floresti hc (05:13-05:14) 12Tintareni (05:18-05:19) 13Bungetel h (05:23-05:24) 14Filiasi (05:31-05:33) 15Canton 282 h (05:38-05:39) 16Racari (05:43-05:44) 17Bradesti hc (05:49-05:50) 18Cotofeni (05:56-05:57) 19Almaj h (06:01-06:02) 20Isalnita (06:07-06:08) 21Isalnita hc (06:11-06:12) 22Cernele (06:18-06:19) 23Craiova Triaj hc (06:23-06:24) 24Craiova (06:30-06:30)
Regio 2093 19:50 pm 1Craiova (19:50-19:50) 2Craiova Triaj hc (19:53-19:54) 3Cernele (19:57-19:58) 4Isalnita hc (20:04-20:05) 5Isalnita (20:08-20:09) 6Almaj h (20:12-20:13) 7Cotofeni (20:17-20:18) 8Bradesti hc (20:23-20:24) 9Racari (20:29-20:30) 10Canton 282 h (20:33-20:34) 11Filiasi (20:39-20:40) 12Tintareni (20:46-20:47) 13Floresti hc (20:50-20:51) 14Gilort (20:55-20:56) 15Turburea Hm (21:02-21:03) 16Bibesti (21:10-21:11) 17Musculesti (21:16-21:17) 18Barbatesti (21:23-21:24) 19Jupinesti Hm (21:29-21:30) 20Carbunesti (21:40-21:41) 21Pojogeni Hm (21:46-21:51) 22Copacioasa (21:57-21:58) 23Budieni hc (22:02-22:03) 24Tirgu Jiu (22:15-22:15)
Regio 2853 06:00 am 1Craiova (06:00-06:00) 2Craiova Triaj hc (06:04-06:05) 3Cernele (06:08-06:09) 4Isalnita hc (06:14-06:15) 5Isalnita (06:18-06:19) 6Almaj h (06:23-06:24) 7Cotofeni (06:29-06:30) 8Bradesti hc (06:35-06:36) 9Racari (06:41-06:42) 10Canton 282 h (06:45-06:46) 11Filiasi (06:51-06:53) 12Ionesti Gorj hc (07:06-07:07) 13Termo Turceni h (07:16-07:17) 14Turceni (07:20-07:22) 15Girbovu H (07:27-07:28) 16Sardanesti h (07:33-07:34) 17Plopsoru (07:39-07:40) 18Pesteana Jiu hc (07:46-07:47) 19Bilteni h (07:50-07:51) 20Vladuleni Gorj Hm (07:54-07:55) 21Rosia Jiu h (08:00-08:01) 22Rovinari Sud h (08:04-08:05) 23Rovinari (08:09-08:10) 24Km. 49 + 800 h (08:12-08:13) 25Rogojelu (08:16-08:17) 26Virt h (08:20-08:21) 27Cirbesti (08:29-08:30) 28Dragutesti h (08:34-08:35) 29Amaradia (08:39-08:40) 30Tirgu Jiu (08:50-08:50)
Regio 2854 14:10 pm 1Tirgu Jiu (14:10-14:10) 2Amaradia (14:18-14:19) 3Dragutesti h (14:23-14:24) 4Cirbesti (14:28-14:29) 5Virt h (14:34-14:35) 6Rogojelu (14:38-14:39) 7Km. 49 + 800 h (14:42-14:43) 8Rovinari (14:48-15:20) 9Rovinari Sud h (15:22-15:23) 10Rosia Jiu h (15:25-15:26) 11Vladuleni Gorj Hm (15:31-15:32) 12Bilteni h (15:36-15:37) 13Pesteana Jiu hc (15:40-15:41) 14Plopsoru (15:47-15:48) 15Sardanesti h (15:52-15:53) 16Girbovu H (15:58-15:59) 17Turceni (16:06-16:07) 18Termo Turceni h (16:09-16:10) 19Ionesti Gorj hc (16:18-16:19) 20Filiasi (16:33-16:35) 21Canton 282 h (16:39-16:40) 22Racari (16:44-16:45) 23Bradesti hc (16:49-16:50) 24Cotofeni (16:55-16:56) 25Almaj h (17:00-17:01) 26Isalnita (17:05-17:06) 27Isalnita hc (17:09-17:10) 28Cernele (17:15-17:16) 29Craiova Triaj hc (17:19-17:20) 30Craiova (17:26-17:26)
Regio 9001 07:03 am 1Bucuresti Basarab (07:03-07:03) 2Bucuresti Basarab h (07:07-07:08) 3Bucurestii Noi (07:16-07:17) 4Chiajna (07:21-07:22) 5Domnestii de Sus hc (07:30-07:31) 6Gradinari (07:38-07:39) 7Vadu Lat (07:52-07:53) 8Anghelesti hc (07:58-07:59) 9Zavestreni Hm (08:04-08:05) 10Videle (08:13-08:15) 11Ciolpani (08:22-08:23) 12Galateni (08:31-08:32) 13Olteni (08:39-08:40) 14Virtoapele hc (08:47-08:48) 15Radoiesti Hm (08:53-08:54) 16Atirnati (09:02-09:03) 17Rosiori Nord (09:13-09:15) 18Maldaeni Hm (09:23-09:24) 19Mihaesti (09:33-09:34) 20Radomiresti (09:43-09:44) 21Daneasa hc (09:52-09:53) 22Draganesti Olt (09:57-09:58) 23Stoenesti (10:06-10:07) 24Farcasele (10:12-10:13) 25Caracal (10:23-10:25) 26Cezieni hc (10:31-10:32) 27Grozavesti Hm (10:39-10:40) 28Radomiru hc (10:46-10:47) 29Jianca (10:51-10:52) 30Tartal hc (10:56-10:57) 31Leu (11:03-11:04) 32Pasajul Cosoveni hc (11:13-11:14) 33Malu Mare Hm (11:18-11:19) 34Viaductu Circea hc (11:22-11:23) 35Banu Maracine (11:30-11:31) 36Bordei hc (11:35-11:36) 37Craiova (11:42-11:42)
Regio 9003 17:30 pm 1Bucuresti Basarab (17:30-17:30) 2Bucuresti Basarab h (17:34-17:35) 3Bucurestii Noi (17:41-17:42) 4Chiajna (17:46-17:47) 5Domnestii de Sus hc (17:56-17:57) 6Gradinari (18:04-18:12) 7Vadu Lat (18:25-18:26) 8Anghelesti hc (18:31-18:32) 9Zavestreni Hm (18:38-18:39) 10Videle (18:47-18:50) 11Ciolpani (18:59-19:00) 12Galateni (19:09-19:10) 13Olteni (19:17-19:18) 14Virtoapele hc (19:25-19:27) 15Radoiesti Hm (19:33-19:34) 16Atirnati (19:43-19:44) 17Rosiori Nord (19:55-19:58) 18Maldaeni Hm (20:07-20:08) 19Mihaesti (20:18-20:28) 20Radomiresti (20:36-20:37) 21Daneasa hc (20:45-20:46) 22Draganesti Olt (20:51-20:53) 23Stoenesti (20:59-21:00) 24Farcasele (21:04-21:05) 25Caracal (21:15-21:18) 26Cezieni hc (21:24-21:25) 27Grozavesti Hm (21:32-21:33) 28Radomiru hc (21:39-21:40) 29Jianca (21:44-21:45) 30Tartal hc (21:49-21:50) 31Leu (21:56-21:57) 32Pasajul Cosoveni hc (22:06-22:07) 33Malu Mare Hm (22:10-22:11) 34Viaductu Circea hc (22:14-22:15) 35Banu Maracine (22:22-22:23) 36Bordei hc (22:27-22:28) 37Craiova (22:35-22:35)
Regio 9005 04:00 am 1Pitesti (04:00-04:00) 2Km. 109+000 h (04:01-04:02) 3Bradu de Sus (04:06-04:07) 4Pirvu hc (04:15-04:16) 5Suseni Hm (04:20-04:21) 6Costesti (04:27-04:28) 7Filfani Hm (04:36-04:37) 8Stolnici (04:45-04:46) 9Hirsesti Hm (04:52-04:53) 10Corbu (04:59-05:00) 11Sinesti Hm (05:07-05:08) 12Potcoava (05:15-05:16) 13Balteni Olt Hm (05:24-05:25) 14Recea Hm (05:32-05:33) 15Slatina (05:43-05:50) 16Milcov Hm (05:56-05:57) 17Slatioara (06:03-06:08) 18Criva h (06:12-06:13) 19Piatra Olt (06:20-06:24) 20Branet hc (06:31-06:32) 21Canton 217 h (06:36-06:37) 22Bals (06:40-06:41) 23Spineni Hm (06:46-06:47) 24Robanesti Hm (06:54-06:55) 25Toporas hc (07:00-07:01) 26Pielesti (07:07-07:08) 27Circea Hm (07:14-07:15) 28Plaiu Vulcanesti (07:21-07:22) 29Bordei hc (07:26-07:27) 30Craiova (07:32-07:32)
Regio 9007 19:40 pm 1Pitesti (19:40-19:40) 2Bradu de Sus (19:46-19:47) 3Pirvu (19:53-19:54) 4Pirvu hc (19:59-20:00) 5Suseni Hm (20:04-20:05) 6Costesti (20:12-20:14) 7Filfani Hm (20:22-20:23) 8Stolnici (20:32-20:33) 9Hirsesti Hm (20:39-20:40) 10Corbu (20:46-20:47) 11Sinesti Hm (20:53-20:54) 12Potcoava (21:01-21:02) 13Balteni Olt Hm (21:10-21:16) 14Recea Hm (21:23-21:24) 15Slatina (21:35-21:37) 16Milcov Hm (21:44-21:45) 17Slatioara (21:51-21:52) 18Criva h (21:56-21:57) 19Piatra Olt (22:05-22:14) 20Branet hc (22:23-22:24) 21Canton 217 h (22:28-22:29) 22Bals (22:32-22:33) 23Spineni Hm (22:38-22:39) 24Robanesti Hm (22:46-22:47) 25Toporas hc (22:52-22:53) 26Pielesti (22:59-23:00) 27Circea Hm (23:07-23:08) 28Plaiu Vulcanesti (23:14-23:15) 29Bordei hc (23:19-23:20) 30Craiova (23:25-23:25)
Regio 9132 03:20 am 1Calafat (03:20-03:20) 2Golenti (03:41-03:42) 3Maglavit hcv (03:54-03:55) 4Motatei (04:07-04:08) 5Bailesti (04:31-04:32) 6Boureni hcv (04:45-04:46) 7Silistea Crucii hc (04:51-04:52) 8Afumati (05:01-05:02) 9Urzica Mare h (05:15-05:16) 10Portaresti (05:23-05:24) 11Cerat h. (05:33-05:34) 12Segarcea (05:41-05:42) 13Segarcea Nord hc (05:45-05:47) 14Salcuta Hm (05:57-05:58) 15Podari (06:13-06:14) 16Jiu Hm (06:22-06:23) 17Bordei hc (06:32-06:34) 18Craiova (06:40-06:40)
Regio 9134 06:05 am 1Calafat (06:05-06:05) 2Golenti (06:26-06:27) 3Maglavit hcv (06:38-06:39) 4Motatei (06:50-06:51) 5Bailesti (07:13-07:14) 6Boureni hcv (07:27-07:28) 7Silistea Crucii hc (07:34-07:35) 8Afumati (07:44-07:45) 9Urzica Mare h (07:59-08:00) 10Portaresti (08:07-08:08) 11Cerat h. (08:17-08:18) 12Segarcea (08:25-08:26) 13Segarcea Nord hc (08:29-08:31) 14Salcuta Hm (08:44-08:51) 15Podari (09:06-09:07) 16Jiu Hm (09:17-09:18) 17Bordei hc (09:22-09:23) 18Craiova (09:29-09:29)
Regio 9136 12:03 pm 1Calafat (12:03-12:03) 2Cobuz h (12:12-12:13) 3Golenti (12:24-12:25) 4Maglavit hcv (12:37-12:38) 5Motatei (12:50-12:51) 6Bailesti (13:13-13:14) 7Boureni hcv (13:28-13:29) 8Silistea Crucii hc (13:34-13:35) 9Afumati (13:45-13:46) 10Urzica Mare h (13:59-14:00) 11Portaresti (14:07-14:08) 12Cerat h. (14:18-14:19) 13Segarcea (14:26-14:33) 14Segarcea Nord hc (14:36-14:37) 15Dealu Robului h (14:43-14:44) 16Salcuta Hm (14:50-14:51) 17Podari (15:06-15:07) 18Jiu Hm (15:17-15:18) 19Bordei hc (15:22-15:23) 20Craiova (15:29-15:29)
Regio 9138 16:31 pm 1Bailesti (16:31-16:31) 2Boureni hcv (16:44-16:45) 3Silistea Crucii hc (16:50-16:51) 4Afumati (17:00-17:01) 5Urzica Mare h (17:14-17:15) 6Portaresti (17:21-17:22) 7Cerat h. (17:31-17:32) 8Segarcea (17:39-17:40) 9Segarcea Nord hc (17:43-17:44) 10Dealu Robului h (17:50-17:51) 11Salcuta Hm (17:56-17:57) 12Podari (18:12-18:13) 13Jiu Hm (18:25-18:26) 14Bordei hc (18:30-18:31) 15Craiova (18:37-18:37)
Regio 9387 15:50 pm 1Caracal (15:50-15:50) 2Cezieni hc (15:56-15:57) 3Grozavesti Hm (16:04-16:05) 4Radomiru hc (16:10-16:11) 5Jianca (16:15-16:16) 6Tartal hc (16:19-16:20) 7Leu (16:25-16:26) 8Pasajul Cosoveni hc (16:35-16:36) 9Malu Mare Hm (16:39-16:40) 10Viaductu Circea hc (16:43-16:44) 11Banu Maracine (16:50-16:51) 12Bordei hc (16:55-16:56) 13Craiova (17:02-17:10) 14Craiova Triaj hc (17:14-17:15) 15Cernele (17:18-17:19) 16Isalnita hc (17:24-17:25) 17Isalnita (17:28-17:29) 18Almaj h (17:33-17:34) 19Cotofeni (17:38-17:39) 20Bradesti hc (17:44-17:45) 21Racari (17:50-17:51) 22Canton 282 h (17:54-17:55) 23Filiasi (18:00-18:15) 24Gura Motrului (18:22-18:23) 25Butoiesti (18:29-18:30) 26Lunca Banului hc (18:35-18:36) 27Strehaia (18:43-18:43)
Regio 9391 04:25 am 1Rosiori Nord (04:25-04:25) 2Mihaesti (04:43-04:44) 3Radomiresti (04:52-04:53) 4Daneasa hc (05:00-05:01) 5Draganesti Olt (05:05-05:06) 6Stoenesti (05:12-05:13) 7Farcasele (05:16-05:17) 8Caracal (05:26-05:28) 9Cezieni hc (05:33-05:34) 10Grozavesti Hm (05:41-05:42) 11Radomiru hc (05:48-05:49) 12Jianca (05:53-05:54) 13Tartal hc (05:57-05:58) 14Leu (06:04-06:05) 15Pasajul Cosoveni hc (06:15-06:16) 16Malu Mare Hm (06:19-06:20) 17Viaductu Circea hc (06:23-06:24) 18Banu Maracine (06:31-06:32) 19Bordei hc (06:36-06:38) 20Craiova (06:45-06:45)
Regio 9393 05:35 am 1Rosiori Nord (05:35-05:35) 2Maldaeni Hm (05:42-05:43) 3Mihaesti (05:51-05:52) 4Radomiresti (06:00-06:01) 5Daneasa hc (06:08-06:09) 6Draganesti Olt (06:14-06:15) 7Stoenesti (06:22-06:23) 8Farcasele (06:27-06:28) 9Caracal (06:38-07:30) 10Cezieni hc (07:36-07:37) 11Grozavesti Hm (07:44-07:45) 12Radomiru hc (07:50-07:51) 13Jianca (07:55-07:56) 14Tartal hc (08:00-08:01) 15Leu (08:07-08:16) 16Pasajul Cosoveni hc (08:25-08:26) 17Malu Mare Hm (08:29-08:30) 18Viaductu Circea hc (08:33-08:34) 19Banu Maracine (08:41-08:42) 20Bordei hc (08:47-08:48) 21Craiova (08:55-08:55)
Regio 9395 16:18 pm 1Rosiori Nord (16:18-16:18) 2Maldaeni Hm (16:25-16:26) 3Mihaesti (16:33-16:34) 4Radomiresti (16:41-16:42) 5Daneasa hc (16:49-16:50) 6Draganesti Olt (16:54-16:55) 7Stoenesti (17:01-17:02) 8Farcasele (17:05-17:06) 9Caracal (17:15-17:16) 10Cezieni hc (17:22-17:23) 11Grozavesti Hm (17:30-17:31) 12Radomiru hc (17:36-17:37) 13Jianca (17:40-17:41) 14Tartal hc (17:44-17:45) 15Leu (17:50-17:51) 16Pasajul Cosoveni hc (18:00-18:01) 17Malu Mare Hm (18:04-18:05) 18Viaductu Circea hc (18:08-18:09) 19Banu Maracine (18:15-18:16) 20Bordei hc (18:21-18:22) 21Craiova (18:29-18:45) 22Craiova Triaj hc (18:49-18:50) 23Cernele (18:53-18:54) 24Isalnita hc (18:59-19:00) 25Isalnita (19:03-19:04) 26Cotofeni (19:12-19:13) 27Bradesti hc (19:18-19:19) 28Racari (19:24-19:25) 29Canton 282 h (19:28-19:29) 30Filiasi (19:35-19:35)
Regio 9485 05:35 am 1Piatra Olt (05:35-05:35) 2Branet hc (05:42-05:43) 3Canton 217 h (05:47-05:48) 4Bals (05:51-05:52) 5Spineni Hm (05:57-05:58) 6Robanesti Hm (06:05-06:06) 7Toporas hc (06:11-06:12) 8Pielesti (06:18-06:19) 9Circea Hm (06:25-06:26) 10Plaiu Vulcanesti (06:32-06:33) 11Bordei hc (06:37-06:38) 12Craiova (06:43-06:43)
Regio 9487 13:26 pm 1Piatra Olt (13:26-13:26) 2Branet hc (13:33-13:34) 3Canton 217 h (13:38-13:39) 4Bals (13:42-13:43) 5Spineni Hm (13:48-13:49) 6Robanesti Hm (13:56-13:57) 7Toporas hc (14:02-14:03) 8Pielesti (14:09-14:10) 9Circea Hm (14:17-14:18) 10Plaiu Vulcanesti (14:24-14:25) 11Bordei hc (14:29-14:30) 12Craiova (14:35-14:35)
Regio 9489 17:55 pm 1Piatra Olt (17:55-17:55) 2Branet hc (18:02-18:03) 3Canton 217 h (18:07-18:08) 4Bals (18:11-18:12) 5Spineni Hm (18:16-18:17) 6Robanesti Hm (18:23-18:24) 7Toporas hc (18:29-18:30) 8Pielesti (18:36-18:37) 9Circea Hm (18:43-18:44) 10Plaiu Vulcanesti (18:49-18:50) 11Bordei hc (18:54-18:55) 12Craiova (19:00-19:00)
Regio 9501 03:35 am 1Craiova (03:35-03:35) 2Craiova Triaj hc (03:39-03:40) 3Cotofeni (03:54-03:55) 4Racari (04:04-04:05) 5Filiasi (04:13-04:15) 6Gura Motrului (04:22-04:23) 7Butoiesti (04:29-04:30) 8Lunca Banului hc (04:36-04:37) 9Strehaia (04:44-04:45) 10Strehaia hc (04:48-04:49) 11Ciochiuta Hm (04:55-04:56) 12Timna (05:03-05:04) 13Igiroasa Hm (05:10-05:11) 14Prunisor (05:16-05:17) 15Girnita Hm (05:23-05:24) 16Balota (05:31-05:32) 17Valea Alba Hm (05:39-05:40) 18Erghevita hc (05:46-05:47) 19Drobeta T.Severin Mf. (05:55-05:56) 20Drobeta T.Severin Est Hm (06:00-06:01) 21Drobeta Turnu Severin (06:08-06:10) 22Dinamica h (06:13-06:14) 23Gura Vaii (06:20-06:21) 24Jidostita h (06:24-06:25) 25Virciorova Hm (06:31-06:32) 26Ilovita h (06:35-06:36) 27Santier Naval h (06:40-06:41) 28Orsova (06:45-06:45)
Regio 9502 04:38 am 1Drobeta Turnu Severin (04:38-04:38) 2Drobeta T.Severin Mf. (04:49-04:50) 3Erghevita hc (04:56-04:57) 4Valea Alba Hm (05:04-05:05) 5Balota (05:14-05:15) 6Girnita Hm (05:20-05:25) 7Prunisor (05:32-05:33) 8Igiroasa Hm (05:37-05:38) 9Timna (05:43-05:44) 10Ciochiuta Hm (05:50-05:51) 11Strehaia hc (05:56-05:57) 12Strehaia (06:03-06:04) 13Lunca Banului hc (06:08-06:09) 14Butoiesti (06:15-06:16) 15Gura Motrului (06:22-06:23) 16Filiasi (06:31-06:50) 17Canton 282 h (06:53-06:54) 18Racari (06:57-06:58) 19Bradesti hc (07:02-07:03) 20Cotofeni (07:08-07:09) 21Almaj h (07:13-07:14) 22Isalnita (07:18-07:19) 23Isalnita hc (07:22-07:23) 24Cernele (07:28-07:29) 25Craiova Triaj hc (07:32-07:33) 26Craiova (07:39-07:39)
Regio 9505 12:55 pm 1Craiova (12:55-12:55) 2Craiova Triaj hc (12:59-13:00) 3Cernele (13:03-13:04) 4Isalnita hc (13:09-13:10) 5Isalnita (13:13-13:14) 6Almaj h (13:18-13:19) 7Cotofeni (13:23-13:24) 8Bradesti hc (13:29-13:30) 9Racari (13:35-13:36) 10Canton 282 h (13:39-13:40) 11Filiasi (13:45-13:47) 12Gura Motrului (13:54-13:55) 13Butoiesti (14:01-14:02) 14Lunca Banului hc (14:08-14:09) 15Strehaia (14:16-14:17) 16Strehaia hc (14:20-14:22) 17Ciochiuta Hm (14:28-14:29) 18Timna (14:36-14:37) 19Igiroasa Hm (14:42-14:50) 20Prunisor (14:55-14:56) 21Girnita Hm (15:03-15:08) 22Balota (15:16-15:17) 23Valea Alba Hm (15:23-15:24) 24Erghevita hc (15:30-15:31) 25Drobeta T.Severin Mf. (15:39-15:40) 26Drobeta T.Severin Est Hm (15:44-15:45) 27Drobeta Turnu Severin (15:53-15:53)
Regio 9507 16:00 pm 1Craiova (16:00-16:00) 2Craiova Triaj hc (16:04-16:05) 3Cernele (16:08-16:09) 4Isalnita hc (16:14-16:15) 5Isalnita (16:18-16:19) 6Almaj h (16:23-16:24) 7Cotofeni (16:28-16:29) 8Bradesti hc (16:33-16:34) 9Racari (16:39-16:40) 10Canton 282 h (16:43-16:44) 11Filiasi (16:50-16:52) 12Gura Motrului (16:59-17:00) 13Butoiesti (17:06-17:07) 14Lunca Banului hc (17:13-17:14) 15Strehaia (17:21-17:22) 16Strehaia hc (17:25-17:26) 17Ciochiuta Hm (17:33-17:34) 18Timna (17:42-17:47) 19Igiroasa Hm (17:53-17:54) 20Prunisor (17:59-18:00) 21Girnita Hm (18:06-18:07) 22Balota (18:15-18:20) 23Valea Alba Hm (18:26-18:27) 24Erghevita hc (18:33-18:34) 25Drobeta T.Severin Mf. (18:42-18:43) 26Drobeta T.Severin Est Hm (18:48-18:49) 27Drobeta Turnu Severin (18:56-18:56)
Regio 9508 16:02 pm 1Orsova (16:02-16:02) 2Santier Naval h (16:04-16:05) 3Ilovita h (16:10-16:11) 4Virciorova Hm (16:17-16:18) 5Gura Vaii (16:26-16:27) 6Dinamica h (16:33-16:34) 7Drobeta Turnu Severin (16:38-16:40) 8Drobeta T.Severin Est Hm (16:45-16:46) 9Drobeta T.Severin Mf. (16:53-16:54) 10Erghevita hc (17:00-17:01) 11Valea Alba Hm (17:07-17:11) 12Balota (17:20-17:21) 13Girnita Hm (17:26-17:27) 14Prunisor (17:33-17:34) 15Igiroasa Hm (17:39-17:40) 16Timna (17:45-17:46) 17Ciochiuta Hm (17:53-17:54) 18Strehaia hc (18:00-18:01) 19Strehaia (18:07-18:08) 20Lunca Banului hc (18:12-18:13) 21Butoiesti (18:20-18:21) 22Gura Motrului (18:27-18:28) 23Filiasi (18:36-18:38) 24Canton 282 h (18:41-18:42) 25Racari (18:46-18:47) 26Bradesti hc (18:51-18:52) 27Cotofeni (18:57-18:58) 28Almaj h (19:02-19:03) 29Isalnita (19:07-19:08) 30Isalnita hc (19:11-19:12) 31Cernele (19:16-19:17) 32Craiova Triaj hc (19:20-19:21) 33Craiova (19:28-19:28)
Regio 9511 05:05 am 1Craiova (05:05-05:05) 2Craiova Triaj hc (05:09-05:10) 3Isalnita hc (05:16-05:17) 4Isalnita (05:19-05:20) 5Cotofeni (05:26-05:27) 6Bradesti hc (05:32-05:33) 7Racari (05:38-05:39) 8Canton 282 h (05:42-05:43) 9Filiasi (05:48-05:50) 10Gura Motrului (05:58-05:59) 11Butoiesti (06:05-06:06) 12Lunca Banului hc (06:13-06:14) 13Strehaia (06:22-06:22)
Regio 9512 08:41 am 1Strehaia (08:41-08:41) 2Lunca Banului hc (08:47-08:48) 3Butoiesti (08:55-08:56) 4Gura Motrului (09:02-09:03) 5Filiasi (09:12-09:32) 6Canton 282 h (09:36-09:37) 7Racari (09:41-09:42) 8Bradesti hc (09:47-09:48) 9Cotofeni (09:53-09:54) 10Almaj h (09:58-09:59) 11Isalnita (10:03-10:04) 12Isalnita hc (10:07-10:08) 13Cernele (10:13-10:14) 14Craiova Triaj hc (10:17-10:18) 15Craiova (10:24-10:24)
Regio 9513 13:30 pm 1Craiova (13:30-13:30) 2Craiova Triaj hc (13:34-13:35) 3Cernele (13:38-13:39) 4Isalnita hc (13:44-13:45) 5Isalnita (13:48-13:49) 6Cotofeni (13:57-14:06) 7Bradesti hc (14:11-14:12) 8Racari (14:17-14:18) 9Canton 282 h (14:22-14:23) 10Filiasi (14:28-14:30) 11Gura Motrului (14:37-14:38) 12Butoiesti (14:44-14:45) 13Lunca Banului hc (14:51-14:52) 14Strehaia (14:59-14:59)
Regio 9514 13:10 pm 1Filiasi (13:10-13:10) 2Canton 282 h (13:13-13:14) 3Racari (13:17-13:18) 4Bradesti hc (13:22-13:23) 5Cotofeni (13:28-13:29) 6Almaj h (13:33-13:34) 7Isalnita (13:38-13:39) 8Isalnita hc (13:42-13:43) 9Cernele (13:48-13:49) 10Craiova Triaj hc (13:52-13:53) 11Craiova (14:00-14:00)
Regio 9516 17:15 pm 1Strehaia (17:15-17:15) 2Lunca Banului hc (17:21-17:22) 3Butoiesti (17:28-17:29) 4Gura Motrului (17:35-17:36) 5Filiasi (17:44-17:46) 6Canton 282 h (17:50-17:51) 7Racari (17:55-17:56) 8Bradesti hc (18:00-18:01) 9Cotofeni (18:06-18:07) 10Almaj h (18:11-18:12) 11Isalnita (18:17-18:18) 12Isalnita hc (18:21-18:22) 13Cernele (18:27-18:28) 14Craiova Triaj hc (18:31-18:32) 15Craiova (18:38-18:38)
Regio 9518 21:02 pm 1Strehaia (21:02-21:02) 2Lunca Banului hc (21:06-21:07) 3Butoiesti (21:14-21:15) 4Gura Motrului (21:21-21:22) 5Filiasi (21:30-21:50) 6Canton 282 h (21:53-21:54) 7Racari (21:58-21:59) 8Bradesti hc (22:04-22:05) 9Cotofeni (22:11-22:12) 10Almaj h (22:16-22:17) 11Isalnita hc (22:23-22:24) 12Craiova Triaj hc (22:30-22:31) 13Craiova (22:37-22:37)
InterRegio 12694 14:02 pm 1Timisoara Nord (14:02-14:02) 2Aradu Nou (14:53-14:55) 3Radna (15:39-15:40) 4Savirsin (16:24-16:25) 5Ilia (16:57-16:58) 6Deva (17:22-17:24) 7Simeria (17:37-17:39) 8Calan (17:55-17:56) 9Subcetate (18:14-18:15) 10Petrosani (19:26-19:28) 11Tirgu Jiu (20:41-20:42) 12Carbunesti (21:08-21:09) 13Filiasi (21:56-21:57) 14Craiova (22:22-22:30) 15Caracal (23:07-23:08) 16Rosiori Nord (23:50-23:51) 17Videle (00:37-00:38) 18Bucuresti Nord (01:25-01:25)
InterRegio 12695 22:45 pm 1Bucuresti Nord (22:45-22:45) 2Videle (23:31-23:33) 3Rosiori Nord (00:13-00:15) 4Craiova (01:43-01:52) 5Filiasi (02:16-02:17) 6Carbunesti (02:56-02:57) 7Tirgu Jiu (03:23-03:24) 8Petrosani (04:34-04:36) 9Simeria (06:16-06:20) 10Deva (06:30-06:32) 11Ilia (06:58-07:00) 12Savirsin (07:33-07:34) 13Radna (08:17-08:19) 14Aradu Nou (09:08-09:12) 15Timisoara Nord (10:08-10:08)
InterRegio 12696 21:54 pm 1Timisoara Nord (21:54-21:54) 2Aradu Nou (22:50-22:53) 3Radna (23:38-23:39) 4Savirsin (00:22-00:23) 5Ilia (00:56-00:57) 6Deva (01:21-01:22) 7Simeria (01:34-02:03) 8Petrosani (03:44-03:46) 9Tirgu Jiu (04:59-05:00) 10Carbunesti (05:26-05:28) 11Filiasi (06:08-06:10) 12Craiova (06:37-06:46) 13Rosiori Nord (08:03-08:05) 14Videle (08:51-08:53) 15Bucuresti Nord (09:40-09:40)
InterRegio 13822 19:02 pm 1Arad (19:02-19:02) 2Radna (19:44-19:46) 3Savirsin (20:29-20:31) 4Ilia (21:03-21:04) 5Deva (21:28-21:30) 6Simeria (21:43-21:48) 7Calan (22:04-22:06) 8Subcetate (22:24-22:26) 9Petrosani (23:38-23:42) 10Valea Sadului (00:32-00:33) 11Tirgu Jiu (00:54-00:56) 12Carbunesti (01:23-01:24) 13Filiasi (02:03-02:05) 14Craiova (02:30-02:40) 15Caracal (03:18-03:20) 16Draganesti Olt (03:34-03:35) 17Rosiori Nord (04:06-04:08) 18Videle (04:55-04:57) 19Bucuresti Nord (05:44-06:10) 20Ciulnita (07:22-07:23) 21Fetesti (07:49-07:51) 22Cernavoda Pod (08:16-08:17) 23Medgidia (08:35-08:36) 24Constanta (09:13-09:27) 25Eforie Nord (09:47-09:49) 26Eforie Sud Hm (09:55-09:57) 27Costinesti (10:17-10:19) 28Costinesti Tabara hc (10:22-10:24) 29Neptun hc (10:35-10:37) 30Neptun (10:42-10:43) 31Mangalia (10:51-10:51)
Gari apropiate tg-jiu :
Gari apropiate craiova : Bordei hc Craiova Triaj hc Plaiu Vulcanesti Banu Maracine Jiu Hm
Alte rute : tg-jiu - Tarcau tg-jiu - Sighisoara tg-jiu - Valea Lunga tg-jiu - Petrosnita hc tg-jiu - Arad
Alte rute : craiova - Rusii Munti hc craiova - Motatei craiova - Recolta hc craiova - Maldaeni Hm craiova - Obreja H
Statii CFR | Agentii Voiaj CFR